PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک در مورد نرم افزار های ایمیل مثل The Bat!E-mail Clinet

newmusic
02-09-2007, 14:58
من این برنامه رو نصب کردم که میشه باهاش میل رو چک کرد و برنامه قوی هم هست.میگن.

حالا بعد از نصب و تنظیمات انگاری به سرور وصل نمی شه و میلهلم رو نشون نمی ده در خواست دارم کمک کنید
اینم اسم دقیق برنامه هستش
The Bat! E-Mail Client

newmusic
02-09-2007, 16:31
از دوستانی که با این جور برنامه ها هم کار کردن درخواست میکنم بیان و در مورد اون برنامه توضیح بدن

Persian.Boy
02-09-2007, 17:14
از چه سروری برای دریافت ایمیل استفاده میکنید؟

هر سروری تنظیمات خودش رو داره و برای همه یکسان نیست.

newmusic
02-09-2007, 17:38
ببین من الان نرم افزار های زیادی نصب کردم ولی آخرم نتونستم راه اندازی درستی کنم شم چه نرم افزاری رو ÷یشهاد می کنی .البته من این رو نصب کردم فعلا IncrediMail Xe Buil 2385 و تو تنظیماتش گیر کردم .

من ار یاهو استفاده می کنم.

vahid_d
03-09-2007, 07:14
اینجور برنامه های ارسال و دریافت ایمیل (email client) با سرویس های رایگان ایمیل(مثل سرویس رایگان ایمیل یاهو) کار نمیکنند. از این نرم افزار ها برای استفاده سرویسهای پولی سرویس دهندگان ایمیل باید استفاده کرد( مثل سرویس pop3). شما نمی تونی از این برنامه استفاده کنی مگه اینکه یه ایمیل غیر رایگان داشته باشی

newmusic
03-09-2007, 08:41
میشه چند تا سایت معرفی کنی که میل پولی ثبت نام که .مجبورم بگیرم.راستی قضیه این pop3 چیه

vahid_d
03-09-2007, 15:54
احتیاجی به خرید ایمیل نیست. میتونی از نرم افزاری به نام yahoopop استفاده کنی.
اینم لینکش:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Persian.Boy
03-09-2007, 18:11
ببین من الان نرم افزار های زیادی نصب کردم ولی آخرم نتونستم راه اندازی درستی کنم شم چه نرم افزاری رو ÷یشهاد می کنی .البته من این رو نصب کردم فعلا IncrediMail Xe Buil 2385 و تو تنظیماتش گیر کردم .

من ار یاهو استفاده می کنم.

نرم افزار های پیشنهادی من که از لحاظ امنیت و امکانات بهتر از بقیه بهتر هستند Thunderbird و Thebat Professional

هستند. اما به چند تا نکته باید توجه کنید.

1. بهترین سرویس ایمیل رایگانی که در ارسال و دریافت ایمیل کمترین مشکلات رو داره سرویس ایمیل Google است با

نام Gmail. اگر دارای اکنتی در این سرویس هستید میتوانید با وارد شدن به اکانت خود از طریق مرورگرتون سرویس POP3

اون رو فعال بکنید. این اولین مرحله برای دریافت و ارسال ایمیل از طریق Email Client است. سرویس POP3 جی میل در

حالت معمولی فعال نیست و خودتون باید به تنظیماتش مراجعه کرده و اون رو فعال کنید.

2. سرویس های آنلاین ایمیل از یاهو گرفته تا هات میل و چی میل خودشون آنتی ویروس و آنتی سپم دارند و اگر

کسی بخواد از طریق Email Client نامه هاش رو دریافت بکنه اونوقت خود شخص موظف است که آنتی ویروس و آنتی

سپمی رو که با اون Email Client کار میکنند رو بر روی سیستمش نصب کنه. اکثر آنتی ویروس ها و آنتی سپم ها با

نرم افزار Outlook Express خود مایکروسافت کار میکنند. اما کمتر آنتی ویروس و آنتی سپمی پیدا میشود که بتونه

با نرم افزار های TheBat و یا Thunderbird کار بکنه.

3. زمانی که شما قصد استفاده کردن از یک برنامه برای دریافت و ارسال ایمیل را دارید اگر میخواهید که یک نسخه

پشتیبان از تمامی ایمیل های شما بر روی سرور اصلی نگهداری شود حتما باید در نرم افزاری که باهاش کار میکنید

این تنظیمات رو انجام بدید تا اگر روزی سیستمتون خراب شد و یا ویروسی شد نامه هاتون رو از دست ندید. در غیر

این صورت یعنی به هنگام ویروسی شدن سیستمتون و پاک شدن نامه ها دیگه به هیچ عنوان نامه هاتون قابل بازگشت

نیستند.

4. زمانی که شما میخواهید از یک EC برای دریافت و ارسال ایمیل استفاده کنید باید به این نکته فکر کنید که آیا کس

دیگری بجز شما به کامپیوتر دسترسی دارد یا نه ؟ ... چون اکثر EC ها قابلیت پسورد گذاشتن برای ورود را ندارند و هر

کسی که اون برنامه رو باز کنه قادر به خواندن همه ایمیل های شما خواهد بود. اما بعضی از EC ها و یا برنامه های

جانبی برای امنیت وجود دارند که قادر به گذاشتن پسورد دوم برای اون اکانت و یا اون برنامه هستند.

newmusic
04-09-2007, 12:04
مچکرم به خاطر راهنمایی کامل.

من برنامه Thunderbird رو نصب کردم و یک اکانت هم در برنامه تشکیل دادم این عکس زیر رو ببینید در مورد اکانت جی میل هست.کدوم گزینه های رو باید تغییر بدم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

الان با این تنظیمات میل برای نمیاد یهنی تو برنامه نشون نمی ده

Persian.Boy
04-09-2007, 20:45
Enable POP for all mail رو انتخاب کنید بعد در پایین صفحه Save Changes رو بزنید.

بعد از تنظیمات بالا دیگه کاری با تنظیمات جی میلتون ندارید و باید تنظیمات برنامه تون رو درست انجام بدید.

newmusic
05-09-2007, 14:00
Enable POP for all mail رو انتخاب کنید بعد در پایین صفحه Save Changes رو بزنید.

ممن.نم به خاطر توضيح كامل الان مشكل نصفش حل شده من الان تو تنظيمات برنامه گير كردم يه آموزش كلي مي خواستم براي اين برنامه تنظيماتش

Persian.Boy
05-09-2007, 17:12
اول هر اکانتی که در داخل برنامه ساختی رو پاک کن. اما به نظر من اگه میخوای کارها درست انجام بشه کلا برنامه

رو از رو سیستم پاک کن. یک بار رستارت کن و بعد دوباره نصبش کن.

حالا برو به آدرس زیر و دقیقا هر کاری رو که تو عکس ها انجام داده بود شما هم انجام بدید.

GMAIL FOR Thunderbird

newmusic
05-09-2007, 18:54
ممنونم به خاطر اموزشي كه گذاشتي كامل بود و مشكل حل شد.

ولي الان من تو مرحله اول گير كردم موقعي كه مي خوام ميل رو در تنظيمات به پاپ تبديل كنم تبديل نمي كنه و با يه پيغام مشكي كه در داخل كه قرمزي بالاي ميل نشون مي ده رويرو شدم.اين رو چيكار كنم.

اگه ميل تبديل بشه مشكل تمومه

newmusic
06-09-2007, 16:08

ولي الان من تو مرحله اول گير كردم موقعي كه مي خوام ميل رو در تنظيمات به پاپ تبديل كنم تبديل نمي كنه و با يه پيغام مشكي كه در داخل كه قرمزي بالاي ميل نشون مي ده رويرو شدم.اين رو چيكار كنم.

منتظز راهنمايي هستم

Persian.Boy
06-09-2007, 17:45

سیستم دریافت ایمیل بصورت اتوماتیک POP3 است. شما چی رو میخوای به این پاپ تبدیل کنید در صورتی که خودش

از اول پاپ3 است؟

منظورتون رو دقیق تر بیان کنید و عکس اون قسمت یا پیغامی رو هم که بهتون نشون میده ور قرار بدید.

newmusic
06-09-2007, 19:18
من اصلا از كجا بفهمم ايميلم پاپ3 شده يا نه