PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مسابقه ای برای حرفه ای ها

vias
01-09-2007, 15:39
در p30world گرافیست های حرفه ای زیادی هستند که از همه ی آن ها خواهش می کنم در این مسابقه شرکت کنند تاهمدیگر را بسنجیم و فکر کنم افراد غیر حرفه ای جا می زنن و یه جورایی فرار می کنن چون همیشه صندلی و مبل و ... و آبجکت های غیر حرفه ای می سازن
در این مسابقه آبجکت های حرفه ای را اعلام می کنیم و افراد متخصص و وارد به ساخت طرح مورد نظر هدایت می شوند تا رقیبان خود را ببینند و اشکالات آن ها را بر طرف کنند و همین طور به تصاویر شما نمره می دهیم
.................................................. .................................................. .................................................. ..................................................
اولین آزمون مدل 1 برای طراحان آبجکت
زمان تا سه شنبه.13/6/86
موضوع.چندحلقه زیبا که به هم وصل شده باشند یا شما به صورت دیگری آن را آرایش کنید
.................................................. .................................................. .................................................. ..................................................
اولین آزمون مدل 2 برای طراحان ساختمان
زمان تا چهارشنبه.14/6/86
موضوع.طراحی یک آپارتمان 5 طبقه که قسمت بالایی آن تازک تر از قسمت های پایینی باشد
اولین آزمون مدل 3 برای طراحان نمای داخلی ساختمان
زمان.تا چهارشنبه .14/6/86
موضوع. طراحی یک کابینت چوبی که قسمت بالایی آن و همی طور کناره های آن از جنس شیشه باشد

این هم از من که آبجکت آزمون اول را طراحی کردم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نمره :17

.................................................. .................................................. .................................................. .................................................. ...........................

نحوه ی شرکت: شما ابتدا باید اسم خود را درج کنید و از سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عکسهایتان را دانلود کنید و در این جا طراحی خود را در معرض دید همه قرار دهید

interior_design
01-09-2007, 15:53
شما ها قفط بلد هستید مبل و صندلی و... بسازید اما باید راستش را بگویم که افراد p30 world بسیار زیرک و حرفه ای هستند و با سایت های دیگر فرق دارند و غیر حرفه ای ها هم جا می زنن و بهانه در می آورند

اولا قفطنه, بلکه فقط.

دومن خودتون فهمیدید چی گفتید ؟ واضحتر بگید.

Aminzikzak
01-09-2007, 17:09
خب هر کس تویه یه زمینه ای فعالیت میکنه ...
یعضیا مثل من فقط ماشین و تا حدودی طراحی ساختمون ...
یکی مثل این interior_design فعلا داره رویه طراحی داخلی ساختمون کار میکنه ...
بعضی از دوستان فقط آبجکت طراحی میکنن ...

برای همین ما یه مسابقه کوچیک و متوسط گذاشتیم ... که همه سطحشون با هم برابر بشه ...

Ariarman85
02-09-2007, 01:59
بابا حرفه ای

interior_design
02-09-2007, 02:02
در p30world گرافیست های حرفه ای زیادی هستند که از همه ی آن ها خواهش می کنم در این مسابقه شرکت کنند تاهمدیگر را بسنجیم و فکر کنم افراد غیر حرفه ای جا می زنن و یه جورایی فرار می کنن چون همیشه صندلی و مبل و ... و آبجکت های غیر حرفه ای می سازن
در این مسابقه آبجکت های حرفه ای را اعلام می کنیم و افراد متخصص و وارد به ساخت طرح مورد نظر هدایت می شوند تا رقیبان خود را ببینند و اشکالات آن ها را بر طرف کنند و همین طور به تصاویر شما نمره می دهیم
اولین آزمون مدل 1 برای طراحان آبجکت
زمان تا سه شنبه.13/6/86
موضوع.چندحلقه زیبا که به هم وصل شده باشند یا شما به صورت دیگری آن را آرایش کنید
اولین آزمون مدل 2 برای طراحان ساختمان
زمان تا چهارشنبه.14/6/86
موضوع.طراحی یک آپارتمان 5 طبقه که قسمت بالایی آن تازک تر از قسمت های پایینی باشد
اولین آزمون مدل 3 برای طراحان نمای داخلی ساختمان
زمان.تا چهارشنبه .14/6/86
موضوع. طراحی یک کابینت چوبی که قسمت بالایی آن و همی طور کناره های آن از جنس شیشه باشد

این هم از من که آبجکت آزمون اول را طراحی کردم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نمره :17

.................................................. .................................................. .................................................. .................................................. ...........................

نحوه ی شرکت: شما ابتدا باید اسم خود را درج کنید و از سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عکسهایتان را دانلود کنید و در این جا طراحی خود را در معرض دید همه قرار دهید

پسر خوب 34 ساله. فکر کردی همه مثه تو بیکارن که بیان ساختمون 5 طبقه طراحی کنن. خیلی شادی بابا

the_god_of_3dsmax
02-09-2007, 12:57
بعد که می گم پولیش کنیم هیچ کی گوش نمیده :13::13::13::2:
ساختمون 5 طبقه که هیچی
آدمی که الاف نباشه یه دستگیرش رو هم مفتی درست نمی کنه:13::13::13::2:

vbadvanced
02-09-2007, 18:19
آقای Vias مثه اینکه شما خیلی با خودت حال میکنی.
هر چند وقت یه نوشابه برا خودت وا کن.
والا توی این طرحی که شما گذاشتی ما که نشونه ای از حرفه ای بودن ندیدیم.
نه نورپردازی حرفه ای نه مدلینگ؛ رندرش هم که در حد متوسطه. تازه پایین تصویرتم که زیادی OverExpose شده. مدلینگشم که فکر نکنم از این ساده تر بتونه باشه.
حالا اینقدر ادعا واسه چیه نمیدنم والا. امیدوارم خیلی ناراحت نشی.

linkin_park
02-09-2007, 18:23
خود شیفتگی مفرد !!!! D: (شوخی)

interior_design
02-09-2007, 18:42
تازه پایین تصویرتم که زیادی OverExpose شده.

این نمیدونه این چیزا چیند !:5:

SomeThink
04-09-2007, 05:56
انجمن پر شده از مسابقه ... نمیدونم توی کدومش شرکت کنم...

the_god_of_3dsmax
04-09-2007, 20:23
انجمن پر شده از مسابقه ... نمیدونم توی کدومش شرکت کنم...

بیکاری پسرم معلومه تو هیچ کدوم نباید شرکت کنی
از اینها یه پاپاسی هم بهت نمی ماشه

Aminzikzak
05-09-2007, 00:04

تو به جز پول به یه چیز دیگه هم فکر کن ... برای تنوع میگما

مرتضی nvcd
05-09-2007, 06:44

این دوستمون چقدر پولکیه.بابا حالا اومد و پولکی شد شما حتما برنده می شی.

شوخی بود

mahsoft
08-09-2007, 04:10
دوستان

این دوستمون منظور بدی نداشتن

هرچی رو با پول سنجش نمیکنن

ممنون

SomeThink
08-09-2007, 11:19
حالا جایزه هم باشه بد نیست!

interior_design
08-09-2007, 13:33
حالا جایزه هم باشه بد نیست!

آره به خدا :41:

مرتضی nvcd
09-09-2007, 06:50
اقا توطئه نکنید:41: انگار ما مخالفیم

ما که با پول مخالف نیستیم.اما تا یه جایی صحبت از مسابقه بشه اول فکر پول باشی از مسابقه عقب می افتی

اما تو کار خودت رو بکن حالا اول شدی پول هدیه ای برای تشکر ازت باشه

Aminzikzak
09-09-2007, 06:54
اقا توطئه نکنید:41: انگار ما مخالفیم

ما که با پول مخالف نیستیم.اما تا یه جایی صحبت از مسابقه بشه اول فکر پول باشی از مسابقه عقب می افتی

اما تو کار خودت رو بکن حالا اول شدی پول هدیه ای برای تشکر ازت باشه

به شدت تایید میشه ...
در ضمن ما هنوز نتونستیم یه مسابقه درست حسابی راه بندازیم