PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سی دی king

shamim24
24-08-2007, 11:34
سلام دوستان..

یه سوال راجع به سی دی های کینگ داشتم....اول اینکه بهترینش تو بازار الان چی هست؟؟؟و قیمتش در چه حدودی هست؟؟؟

rafifar
24-08-2007, 11:43
مگه بهترین بد ترین داره؟
من که کینگ 2007 رو دارم که ماله پرند هستش و 2 پارت داره قیمتشم درست یادم نیست چند ماه پیش از پایتخت خریدم فکر کنم 12 تومن شایدم اشتباه کنم ...

shamim24
24-08-2007, 11:53
می تونی بگی که چه تیپ نرم افزارهایی داره؟؟؟و مشکلی توی نصب و کد و ....نداشت؟؟راضی کننده بود؟؟

rafifar
24-08-2007, 12:39
این لیست برنامه هاش شمیم جون:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
واسه نصب کردن و استفاده هم هیچ مشکلی نداشتن هیچ کدوم.

کیوان71
24-08-2007, 13:16
بهترین مجموعه ی نرم افزاری لرده که 8 تا دی وی دیه و با قیمت 13.900 برای اطلاعات کامل تر حتما به این تایپیک مراجعه کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

کیوان71
24-08-2007, 13:17
در ضمن اگه توضیح بیشتر می خواهید چه در مورد کینگ چه لرد بپرسید!

shamim24
24-08-2007, 23:01
خیلی ممنون از توضیحاتتون(هم کیوان هم رفیع فر عزیز)....اینطور که توی تاپیکی که گفته بودید خوندم lord از king بهتره...البته گویا 5 تا dvd هست....یه کم فقط قیمتش زیاده...ولی خوب بنظر میاد می ارزه...حالا کیوان 71 شما که خودت گرفتی راضی هستی؟؟؟مشکلی از لحاظ نصب و ... نداره؟؟؟؟و آیا تقلبیش هم تو بازاره؟؟؟کلا از کجا پیشنهاد می کنین تهیه بشه؟؟؟
ممنون
راستی این قضیه اجرا از طریق اتو ران چیه؟؟؟؟یعنی کل dvd رو اتو ران نصب می کنه؟؟؟؟مطمئنا حالت انتخابی داونلود نرم افزار رو داره دیگه نه؟؟نیاز نیست که هر وقت اجرا میکنی dvd رو تو دستگاه بذاری؟؟

Carl
24-08-2007, 23:22
یعنی کل dvd رو اتو ران نصب می کنه؟؟؟؟
همه فایلها رو توی یه فایل (مثل Image) ریخته و وقتی در اتوران روی نصب برنامه کلیک کنی فایل نصب رو از داخل همون فایل بالایی اجرا میکنه.

مطمئنا حالت انتخابی داونلود نرم افزار رو داره دیگه نه؟؟
این جمله رو متوجه نشدم. میشه توضیح بیشتر بدی؟

D o l f i n
25-08-2007, 00:03
راستی این قضیه اجرا از طریق اتو ران چیه
قضیه اتوران اینه که کرکها و یا سریالهای نرم افزارهایی که احتاج دارن داخل اتوران مجموعه هست به یک حساب شما نمی تونید کپی کنید نرم افزار را چون اگه نرم افزاری احتیاج به کرک داشته باشد کرکی وجود ندارد برای کپی امیدوارم تونسته باشم منظورم رو برسونم

کیوان71
26-08-2007, 13:45
خیلی ممنون از توضیحاتتون(هم کیوان هم رفیع فر عزیز)....اینطور که توی تاپیکی که گفته بودید خوندم lord از king بهتره...البته گویا 5 تا dvd هست....یه کم فقط قیمتش زیاده...ولی خوب بنظر میاد می ارزه...حالا کیوان 71 شما که خودت گرفتی راضی هستی؟؟؟مشکلی از لحاظ نصب و ... نداره؟؟؟؟و آیا تقلبیش هم تو بازاره؟؟؟کلا از کجا پیشنهاد می کنین تهیه بشه؟؟؟
ممنون
راستی این قضیه اجرا از طریق اتو ران چیه؟؟؟؟یعنی کل dvd رو اتو ران نصب می کنه؟؟؟؟مطمئنا حالت انتخابی داونلود نرم افزار رو داره دیگه نه؟؟نیاز نیست که هر وقت اجرا میکنی dvd رو تو دستگاه بذاری؟؟

با سلام
من 3 تا ورژن از چهار ورژن اون رو دارم و کاملا راضیم چون علاوه بر توضیحات کامل در مورد نرم افزار . مجموعه ی کاملی از برنامه هاست که شما می توانید بیش از 70 درصد نیاز نرم افزاری خود رو با آن حل کنید( در نتیجه پیشنهاد می شود!)
با توجه به این که بعضی از برنامه ها سخت کرک می شوند در این مجموعه شما می توانید آموزش کامل نحوه ی کرک رو مشاهده کنید!
فکر کنم تقلبیش(نسخه ی رایت شده)هم باشه ولی بدلیل قفل های نرم افزاری ممکنه بدرد نخوره پس پیشنهاد می شود اصلش رو بگیرید
هم می شه با شرکت تماس بگیرید که ارسال رایگان کنند هم توی مقازه ها ممخصوصا تو پایتخت رویخته(یا اصلا میخواهی من بگیرم بعد بیا از من بگیر (مهمون من):31::19:)
قضیه ی اتوران نمی دونم چیه یه اتوران داره که می شه از طریق اون هم به ستاپ و هم کرک و توضیحات و لیست برنامه ها دسترسی پیدا کرد!
اگه سوالی نیست ما بریم!

shamim24
26-08-2007, 17:22
ممنون از توضیحات دوستان...
آقا کیوان دست شما هم درد نکنه بابت توضیحتون...یه سوال دیگه رو هم جواب بدین دیگه خیلی ممنون میشم...احیانا بعد از ریختن یه نرم افزار بخصوص توی کامپیوتر برای استفاده در دفعات بعدی لازم نیست که خود dvd رو دوباره توی دی وی دی رام بذارم که؟؟؟یعنی مثلا میشه رو کامپیوتر های مختلف ازش استفاده کرد؟؟؟چون بعضی برنامه ها هست که من دارم و برای هر بار استفاده از اون باید حتما سی دیش رو هم داخل کامپیوتر بذارم....
ممنون..

کیوان71
04-09-2007, 21:36
ن منظور رو کاملا متوجه نشدم اگر منظور اینه که مثله بعضی از بازی ها باید برای استفاده دی وی دی را گذاشت باید بگم که نه لازم نیست
(راستی ببخشید اگه دیر شد)

Javad_Ed
05-09-2007, 01:39
بذار راحتت کنم:شما dvd رومیذاری توی کامپیوتر یه اتوران میاد بالا که اینا رو توش داره:
1.لیست برنامه ها
2.توضیحات فارسی
3.توضیحات انگلیسی
4.یه عکس از برنامه
5گزینه ی نصب ،کرک،سریال.....
......
شما یه برنامه رو نصب می کنی ، کرک یا سریال شو اجرا می کنی و dvd رو در میاری
و از برنامه لذت میبری.
قضیه اینه که اگه شما بخوای یه نرم افزار مثلا clone CD رو برای دوستت کپی کنی
میتونی بری توی dvd rom و او برنامه رو کپی کنی ولی توی فولدر برنامه کرک وسریالی
نیست که بتونی کپی کنی و این مشکلی برای شما ایجاد نمی کنه ولی برای دوستت چرا!
البته میشه کارهایی کرد که دوستت هم بی نصیب نمونه:
1.یه برنامه رو کپی کن
2.با برنامه ای مثلpdf factorypro میتونی از farsi help اون فایل pdf
بسازی
3.سریالشو از توی اتوران اجرا کن وتوی نوت پد کپی پیست کن
4.اگه برنامه ای کرک داشت ،اگه خیلی مرام داشتی از اینترنت بگیر
ولی اگه نداشتی ،به دوستت بگو بره خودش برنامه رو بخره
اما اکثر برنامه ها سریال دارن
موفق باشید
:5:

p_s_m
05-09-2007, 14:04
با درود.

مي خوام يه چيزي بگم كه فكتون آويزون بشه !!!!!!!!

نرم افزارهاي king نسخه september 2006 ---------download tools------download accelerator 8.1.2.1

تروجان داره !!!!!

به اسم generic البته اين تروجان بعد از نصب قابل شناسايي است در واقع در كامپيوتر ساخته مي شود !!!!!

من اونو با kaspersky 7 پيدا كردم.

ولي نتونست remove كنه .

نكته جالب در مورد اين تروجان اينه كه با هيچ آنتي ويروسي نميشه اونرو روي cd پيدا كرد !!!!!

پس اينقدر به اين نرم افزارها كه يك مشت بيسواد اونها رو به ملت قالب ميكنن دل نبنديد.

shamim24
06-09-2007, 11:55
ممنون از راهنمایی دوستان عزیز (آقا کیوان و آقا جواد)...کاملا توجیه شدم...ممنون

در مورد تروجان ... چی بگم؟؟؟شاید سی دی های لرد نداشته باشند....

mahdi17729
09-09-2007, 16:20
سلام
این سی دی های جدید کینگ رو چطوری میشه فایل setup رو پیدا کرد
چون تو folder خود برنامه فقط آموزش نصب و crack هست
اگه کسی میدونه بگه ؟