PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با کمبود حجم درایو c

Lord_Falcon
23-08-2007, 16:48
چطور میتونم حجم درایو سی رو بیشتر کنم:41:

robert
23-08-2007, 16:57
چطور میتونم حجم درایو سی رو بیشتر کنم:41:

این کار رو باید زمانی که هاردتونو پارتیشن بندی میکردی انجام میدادی !!!:31:
اما اگه فضای درایو C شما خیلی کم هست میتونی از اطلاعاتی که براتون اهمیت داره یه نسخه پشتیبان بگیری (( مثلا بریزیشون رو سی دی یا فلش مموری)) و سپس تمامی درایور ها رو از طریق set up فرمت بکنی و در موقع پارتیشن بندی مجدد اینبار حجم درایو C رو بیشتر برداری !!!!
و البته بعدش هم ویندوز نصب کنی !!!

یا اینکه میتونی بعضی برنامه ها رو که روی درایو C نصب کردی رو پاک کنی و روی یک درایو دیگه نصبشون کنی تا اینجوری فضای خالی درایو C بیشتر بشه :46:
راستی نگفتی هاردت چند گیگ هست؟؟؟؟:20:

techno
23-08-2007, 16:59
با برنامه ی acronis(در آدرس
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید)
یا partition magic راحت میشه این کارو کرد.

robert
23-08-2007, 17:18
با برنامه ی acronis(در آدرس
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید)
یا partition magic راحت میشه این کارو کرد.

بله درسته !!:20:
شاید بشه از این برنامه برای افزایش حجم درایو C استفاده کرد ولی این برای زمانی هست که شما رو درایو های دیگه آنقدر فضای خالی داشته باشی که به فرض با افزایش 20 گیگ فضا برای درایور C درایو های دیگه با کمبود فضای خالی مواجه نشوند!!!:31:

اگه میبینی که فضا خالی زیادی روی درایو های دیگه هست بهترین و بی دردسر ترین راه استفاده از همین نرم افزار هست ولی در غیر اینصورت مجبوری از اطلاعات مهم BACK UP بگیری و سپس هاردتو مجددا پارتیشن بندی کنی !!

Lord_Falcon
23-08-2007, 17:40
اما اگه فضای درایو C شما خیلی کم هست میتونی از اطلاعاتی که براتون اهمیت داره یه نسخه پشتیبان بگیری (( مثلا بریزیشون رو سی دی یا فلش مموری)) و سپس تمامی درایور ها رو از طریق set up فرمت بکنی و در موقع پارتیشن بندی مجدد اینبار حجم درایو C رو بیشتر برداری !!!!

یا اینکه میتونی بعضی برنامه ها رو که روی درایو C نصب کردی رو پاک کنی و روی یک درایو دیگه نصبشون کنی تا اینجوری فضای خالی درایو C بیشتر بشه :46:
هاردم 160 گیگ

Lord_Falcon
23-08-2007, 17:48

من ویندوز ویستا رو نصب کردم و به همین خاطر خیلی از حجم درایوم رو ویندوز اشغال کرده:13:

ahsanx
24-08-2007, 05:49
دوست عزیز میتونی از برنامه پارتیشن مجیک استفاده کنی و بدون اینکه اطلاعات آسیب ببینه , حجم هر درایوی رو که خواستی کم و زیاد کنی .