PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اصلا اين نرم افزار وجود داره؟

Greatone
15-08-2007, 17:07
Hi

من ميخواستم بدونم نرم افزاري هست كه بشه فيلم دي وي دي رو به ريپ تبديل كنه.......؟
منظور اينه كه اون 10 تا قطعه اي كه ما در يه ديسكت دي وي دي داريم و ميريزيم رو هارد بتونه به تك قسمت تبديل كنه .......اگه وجود داره اسمش؟

Great 1

Greatone
15-08-2007, 23:32
كسي نبود؟؟؟؟؟؟؟؟؟

snowy_winter
16-08-2007, 00:18
سلام Greatone جان

منظورت merge کردن چند تا فایل تصویریه؟

Greatone
16-08-2007, 00:47
سلام Greatone جان

منظورت merge کردن چند تا فایل تصویریه؟

بله ميخوام همشون به يك فايل wave يه مديا پلير يا هر چيز ديگه اي تبديل بشن.......فقط همه به هم بچسبن

snowy_winter
16-08-2007, 00:55
من یه برنامه دانلود کرده بودم که البته زیاد حرفه ای نبود و بعضی فرمتها رو نداشت.... لینکش رو میذارم امیدوارم به کار بیاد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
Power Video Converter... حجمش حدود 2.5 مگابایته

امیدوارم مفید باشه... اگه دوستان برنامه ی کاملتری رو بشناسن و بذارن بهتر میشه... من باز میگردم اگه چیز بهتری پیدا کردم میگم :11:

Greatone
16-08-2007, 13:26
من یه برنامه دانلود کرده بودم که البته زیاد حرفه ای نبود و بعضی فرمتها رو نداشت.... لینکش رو میذارم امیدوارم به کار بیاد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدPower Video Converter... حجمش حدود 2.5 مگابایته

امیدوارم مفید باشه... اگه دوستان برنامه ی کاملتری رو بشناسن و بذارن بهتر میشه... من باز میگردم اگه چیز بهتری پیدا کردم میگم :11:

ممنون ........
ولي خودت از اين برنامه كار گرفتي.........هر چي ميزنم يه قسمت پر ميشه بعد هر چي وايميستيم ادامش پر نميشه......نكنه ريجيستر نشدس؟:19:

snowy_winter
16-08-2007, 23:58
ممنون ........
ولي خودت از اين برنامه كار گرفتي.........حر چي ميزنم يه قسمت پر ميشه بعد هر چي وايميستيم ادامش پر نميشه......نكنه ريجيستر نشدس؟:19:
راستش من از قسمت merge استفاده نکرم ولی سایر قسمتهاش که باهاشون کار کردم مشکلی نداشتن...

الان میرم اونم امتحان میکنم برمیگردم... شماره سریالش هم داشتم... برم دنبال اونم بگردم!

فعلا...

Greatone
17-08-2007, 00:24
راستش من از قسمت merge استفاده نکرم ولی سایر قسمتهاش که باهاشون کار کردم مشکلی نداشتن...

الان میرم اونم امتحان میکنم برمیگردم... شماره سریالش هم داشتم... برم دنبال اونم بگردم!

فعلا...

ممنون
چشم انتظار........دل بيقرار........