PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : »» خـبــرها و تـحــولات بــاشـگاه استقلال: Esteqlal F.C. News

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 [54] 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96

bayern
08-12-2008, 10:02
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

bayern
08-12-2008, 10:03

bayern
08-12-2008, 10:03

bayern
08-12-2008, 10:04

bayern
08-12-2008, 10:04

bayern
08-12-2008, 10:05

bayern
08-12-2008, 10:06

bayern
08-12-2008, 10:06

bayern
08-12-2008, 10:07

bayern
08-12-2008, 10:08

bayern
08-12-2008, 10:09

bayern
08-12-2008, 10:09

bayern
08-12-2008, 10:10

bayern
08-12-2008, 10:10

bayern
08-12-2008, 10:11

bayern
08-12-2008, 10:11

bayern
08-12-2008, 10:12

bayern
08-12-2008, 10:13

bayern
08-12-2008, 10:13

bayern
08-12-2008, 10:14

bayern
08-12-2008, 10:20

bayern
08-12-2008, 10:20

bayern
08-12-2008, 10:21

bayern
08-12-2008, 10:22

bayern
08-12-2008, 10:23

bayern
08-12-2008, 10:23

bayern
08-12-2008, 10:24

bayern
08-12-2008, 10:24

bayern
08-12-2008, 10:25

bayern
08-12-2008, 10:26

bayern
08-12-2008, 10:26

bayern
08-12-2008, 10:27

bayern
08-12-2008, 10:27
امیر قلعه نویی:
یکی از زیباترین بازیهای لیگ را شاهد بودیم/ راه قهرمانی هموار شد
سرمربی تیم فوتبال استقلال با ابراز خرسندی از پیروزی تیمش برابر ابومسلم گفت: ما در این دیدار خوب عمل کردیم و موفق شدیم با کسب سه امتیاز راه قهرمانی در پایان فصل را هموار کنیم.

به گزارش خبرنگار مهر، امیر قلعه نویی که عصر امروز و پس از پیروزی 2 بر صفر تیمش برابر ابومسلم در جمع خبرنگاران حاضر در ورزشگاه ثامن مشهد سخن می گفت، ضمن بیان این مطلب افزود: تصور می کنم همه افرادی که دیدار امروز را تماشا کردند از دیدن فوتبالی زیبا لذت بردند.

سرمربی تیم فوتبال استقلال ادامه داد: ما شناخت خوبی از تیم ابومسلم داشتیم و توانستیم با همین شناخت به پیروزی برسیم و هر سه امتیاز را از آن خود کنیم. هر چند که ابومسلم هم در این دیدار عملکرد قابل قبولی داشت و توانست فوتبال زیبایی را به نمایش بگذارد.

امیر قلعه نویی در ادامه خاطر نشان کرد: استقلال برای رسیدن به صدر جدول به سه امتیاز این بازی احتیاج داشت و خوشحالیم که با رسیدن به هدفمان در این دیدار راه قهرمانی را هموار کردیم.

وی به نیکی از ناصر حجازی یاد کرد و افزود: برخلاف صحبت هایی که مطرح می شود بنده هیچ مشکلی با آقای حجازی ندارم و او را پیشکسوت و بزرگ باشگاه استقلال می دانم. مطمئن باشید اگر در دیدار امروز هم حضور داشت به سمت او می رفتم.

قلعه نویی احتمال جذب عرفان اولروم مهاجم تیم فوتبال ابومسلم را رد نکرد و گفت: همانطور که قبلا نیز گفته ام ما برای خط حمله خود به مهاجمی شش دانگ نیاز داریم که اولروم نیز یکی از گزینه های مد نظرماست.

bayern
08-12-2008, 10:28

bayern
08-12-2008, 10:29

bayern
08-12-2008, 10:30

bayern
08-12-2008, 10:30

bayern
08-12-2008, 10:36

bayern
08-12-2008, 10:39

bayern
08-12-2008, 10:39

bayern
08-12-2008, 10:40
نتيجه اعتماد به نفس منطقي / استقلال، از بحران تا اوج
"انسان هاي داراي اعتماد به نفس، در صورت منطقي بودن اين اعتمادشان، بي ترديد موفقيت را تجربه خواهند کرد "

به گزارش ايرنا، استقلال تهران با سيستم 2 – 5- 3 که سيستمي منسوخ شده در فوتبال به شمار مي رود، بعد از ناکامي در اوايل ليگ برتر به صدرنشيني ليگ برتر رسيد، همانطور که در فوتبال آلمان،بايرن مونيخ با همين سيستم بعد از ناکامي در اوايل فصل با صدرنشين بوندسليگا هم امتياز شد.
آبي پوشان با شکست دادن ابومسلم، بالاخره در هشتمين دوره ليگ برتر توانستند صدرنشيني را تجربه کنند تا مشخص شود، "اعتماد به نفس" براي تيم هايي که ابزار موفقيت را دارند، يک کار منطقي است و موفقيت را براي آن تيم به همراه خواهد داشت.
شاگردان امير قلعه نويي در هفته ششم برابر صباي قم باختند و با 5 بازي (رقابتهاي هفته پنجم به تعويق افتاده بود) و سه شکست (مقابل تيم هاي پگاه گيلان، مس کرمان و صباي قم ) در رتبه هفدهم جدول هجده تيمي قرار گرفتند، تا خوشبينانه ترين هواداران را از خود نااميد کنند و همگان فصلي سرتاسر بحران و ناکامي را براي اين تيم متصور شوند.
"تيم من ابزار قهرماني دارد و مي تواند در ادامه ليگ يکي از بالانشينان جدول باشد."
وقتي قلعه نويي در اتاق کنفرانس ورزشگاه يادگار امام (ره) قم در مواجهه با خبرنگاران اين جمله را به زبان آورد، همه اظهار نظر عجيب ديگري را به اظهار نظرهاي عجيب سرمربي استقلال اضافه کردند و نقدهاي جدي و طنز پرشماري در مورد اين ادعاي قلعه نويي در روزنامه ها ديده شد.
اما انگار از همان اول هم، "صدرنشين مي شويم" قلعه نويي، بايد جدي گرفته مي شد، چرا که استقلال هم بازيکنان خوب و تاثيرگذاري در اختيار خود داشت و هم اينکه " اعتماد به نفس منطقي" که از فاکتورهاي مهم در فوتبال است، در روحيه استقلالي ها وجود داشت و بزرگان اين تيم به خوبي توانسته بودند "مي توانيم" را به پيکره تيم شان تزريق کنند.
پيروزي شش بر صفر برابر استقلال اهواز و بعد از آن سريال متوالي بردهاي اين تيم که گاه و بي گاه به با ثمر رساندن تعداد گل هاي زده قابل توجهي، به دست مي آمد، موجب شد تا امروز استقلالي که بعد از 5 رويارويي اول فصل به راحتي از جمع مدعيان و حتي مدعيان احتمالي قهرماني حذف شده بود، در حالي صدرنشين ليگ برتر شود که بيشترين گل زده و کمترين گل خورده را به خود اختصاص داده است .
يکي از علت هاي ناکامي هاي اول فصل استقلال اين بود که مهاجمانش گل نزن بودند و قلعه نويي با نگاهي به مردان خط حمله اش، روي آنها هيچ حسابي باز نمي کرد. اما همين بازيکنان که چارچوب دروازه را درست نمي ديدند، وقتي اعتماد به نفس که لازمه هر بازيکن بزرگي است را از دست ندادند، کاري کردند، کارستان، تا هم تيم خود را روز به روز در جدول به جايگاهي شايسته تر برسانند و هم خط حمله استقلال را با 39 گل به عنوان گلزن ترين خط حمله ليگ برتري ها معرفي کنند و همين که آرش برهاني را با 12 گل در صدر گلزنان برتر و سياوش اکبرپور را با 8 گل در جمع بهترين گلزنان ليگ داشته باشند.
" من ثابت مي کنم که با سيستم 2-5- 3 تيمم موفق خواهد شد" وقتي اعتماد به نفس با توجه به داشته ها، با پشتوانه منطق همراه شد، قلعه نويي با استقلال توانست با 2- 5 - 3 منسوخ شده هم در فوتبالي که حريفان به روش هايي "به روز" روي آورده اند، موفق شود، همانطور که "يورگن کلينزمن" هم در بدترين شرايط، نااميد نشد و با اعتماد به نفس ناشي از نشستن روي نيمکت تيم بزرگي مثل بايرن مونيخ، توانست با سيستم منسوخ شده، يک تيم بحران زده را فقط با تفاضل کمتر نسبت به تيم اول جدول، به رتبه دوم بوندسليگا برساند.

bayern
08-12-2008, 10:43

bayern
08-12-2008, 10:44

bayern
08-12-2008, 10:45

bayern
08-12-2008, 10:45

bayern
08-12-2008, 10:47

bayern
08-12-2008, 10:49

bayern
08-12-2008, 10:55
ابومسلم 0 – 2 استقلال
صدرنشینی موقت یا؟
جهان ورزش - تیم فوتبال استقلال تهران با برتری مقابل ابومسلم خراسان به طور موقت صدرنشین لیگ برتر شد.
در نخستین دیدار هفته‌ی هجدهم لیگ برتر فوتبال کشور تیم‌های ابومسلم خراسان و استقلال تهران از ساعت ۱۴ در حضور هشت هزار تماشاگر ورزشگاه ثامن الائمه مشهد و با قضاوت سعید مظفری‌زاده به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان استقلال با نتیجه ۲ بر صفر میزبانش را شکست داد.
بازی با حملات تیم استقلال که در لحظات ابتدایی به دنبال گلزنی بود، آغاز شد. پس از آنکه شوت جان‌واریو در مقابل دروازه‌ی خالی توسط سیاوش اکبرپور به بیرون از زمین زده شد، نوبت مهدی امیرآبادی بود که در دقیقه‌ی ۱۳ گل نخست استقلال را به ثمر برساند. البته دو دقیقه‌ی بعد ژان‌دی‌گودی دروازه‌ی استقلال را باز کرد که داور مسابقه این گل را آفساید اعلام کرد.
در ادامه‌ی نیمه‌ی نخست تیم استقلال عملکرد بهتری از حریف داشت هر چند که ابومسلم نیز برای جبران گل خورده تلاش‌هایی را انجام داد که بی‌نتیجه ماند.
با آغاز نیمه‌ی دوم باز هم این استقلال بود که بر شدت حملات خود به دروازه‌ی ابومسلم افزود و سیاوش اکبرپور و علی علیزاده در چند نوبت موقعیت‌های گلزنی را از دست دادند. به مرور تیم ابومسلم توانست میانه‌ی میدان را در اختیار بگیرد و با حملات از کناره‌ها به دروازه‌ی استقلال فشار بیاورد اما، حملات ابومسلم ما درخشش مدافعان و دروازه‌بان استقلال بی‌نتیجه ماند.
در لحظات پایانی بازی و در شرایطی که فشار ابومسلم بر روی دروازه‌ی استقلال به اوج رسیده بود، پاس علی علیزاده در دهانه‌ی دروازه به سیاوش اکبرپور رسید تا او گل دوم استقلال را در دقیقه‌ی ۹۰ به ثمر برساند.
پس از آنکه وحید طالب‌لو در ثانیه‌های آخر بازی با دو واکنش استثنایی آخرین شانس مهاجمان ابومسلم را نیز گرفت، بازی با نتیجه‌ی دو بر صفر به سود استقلال تهران پایان یافت تا با این نتیجه تیم استقلال ۳۴ امتیازی شود و بدون در نظر گرفتن بازی‌های فردا در صدر جدول رده‌بندی قرار بگیرد..

bayern
08-12-2008, 10:56
آرزویم ملی پوش شدن است
اکبرپور: برای پیروزی در شهرستان باید دعوا کرد
جهان ورزش – سیاوش اکبرپور دیروز در بازی برابر ابومسلم هشتمین گلش را به ثمر رساند تا به علی دایی نشان دهد شاید معضل مهاجم در تیم ملی رفته رفته حل می شود:«آرزو دارم به تیم ملی دعوت بشوم. اما اگر هم نشدم اعتراضی ندارم و می روم خانه و استراحت می کنم.»
او در مورد بازی برابر ابومسلم هم گفت:«ما در این بازی نشان دادیم در شهرستان هم می توانیم پیروز باشیم. فقط این که برای بردن در شهرستان باید دعوا کرد و جنگید.»

amir_sa
08-12-2008, 10:57
بايرن ايوول داري !!!
اين عكس هاي علي زاده رو خواهشا نذار ، هر موقع مي بينمش بدنم كهير مي زنه

bayern
08-12-2008, 10:59
منصور پورحيدرى مديرفنى تيم پاس همدان و سرمربى اسبق تيم استقلال طى اظهارنظرى گفت: استقلال اين فصل بهترين تيم ۱۰ سال اخير اين باشگاه است. در مورد قهرمان احتمالى اين فصل ليگ برتر اظهار كرد: اگر تعصبى بخواهم صحبت كنم، مى گويم استقلال قهرمان ليگ امسال مى شود و اگر منطقى حرف بزنم، بازهم مى گويم استقلال قهرمان خواهد شد. وى ادامه داد: در رقابت هاى اين فصل استقلال در تمام پست ها بازيكنان خوبى در اختيار دارد و تيم كاملى توسط كادرفنى جمع شده است كه به جرات مى توان گفت اين تيم بهترين تيم استقلال در ۱۰ سال اخير است. پورحيدرى افزود: خوشبختانه امسال مسائل مالى استقلال حل شده و اگر مشكل خاصى براى اين تيم به وجود نيايد، فكر نمى كنم مشكلى در راه قهرمانى استقلال در فصل جارى وجود داشته باشد. سرمربى اسبق تيم ملى فوتبال ايران در مورد تيم پرسپوليس اظهاركرد: پرسپوليس هم امسال با نفرات خوبى وارد ليگ شده اما احساس مى شود كمبودهايى در اين تيم وجود دارد كه دوست ندارم به آنها اشاره كنم. در مجموع من شانس ۲ تيم پرطرفدار تهرانى براى قهرمانى در ليگ امسال را بالا مى بينم.

bayern
08-12-2008, 11:02
بايرن ايوول داري !!!
اين عكس هاي علي زاده رو خواهشا نذار ، هر موقع مي بينمش بدنم كهير مي زنه

سلام
برعکس شما من ازش خوشم میاد
البته امیدوارم از این کناه من در گذری
در مورد عکس ها هم اینو بگم هر عکسی رو میدیدم علیزاده هم توش بود
تقصیر من نیست که اون تو همه عکسها هستش :31: باور کن راست میگم

bayern
08-12-2008, 11:03
اميرآبادى: به دلم افتاده بود گل مى زنم

تهران IranSport.Net - مهدى اميرآبادى، هافبك تيم استقلال پس از پيروزى تيمش مقابل ابومسلم خراسان اظهار داشت: بازى خوبى بود. بچه ها تلاش زيادى را انجام دادند. در نيمه اول بسيار خوب بازى كرديم و مى توانستيم گل هاى بيشترى به ثمر برسانيم. در نيمه دوم طبيعى بود كه ابومسلم جلو بكشد و حملات زيادى را به روى دروازه ما تدارك ببيند. با اين حال بسيار خوب از گل زده خود دفاع كرديم و در نهايت هم موفق شديم روى يك ضد حمله گل دوم را به ثمر برسانيم. در كل عملكرد مطلوبى داشتيم و خوشحالم كه موفق شديم ۳ امتياز با ارزشى را كسب كنيم و به صدر جدول صعود نماييم.وى در مورد گلى كه به ثمر رساند گفت: در آن صحنه به دلم افتاد كه مى توانم دروازه را باز كنم و در همان حالت به توپ ضربه زدم و توپ داخل دروازه رفت. خواست خدا كه گل بزنم و زحمات بچه ها را به ثمر بنشانم.وى ادامه داد: از قلعه نويى تشكر مى كنم كه به من فرصت داد تا در اين بازى به ميدان بروم خدا را شكر مى كنم كه عملكرد مطلوبى داشتم و مربيان از من راضى بودند.اميدوارم در آينده نيز بتوانم براى استقلال بازى كنم و جواب اعتماد مربيان را بدهم.وى افزود: اميدوارم در بازى هاى آينده نيز اين روند ادامه داشته باشد و صدرنشين بمانيم.

bayern
08-12-2008, 11:05
وحيد طالب لو: وظيفه من گل نخوردن است

تهران IranSport.Net - وحيد طالب لو دروازه بان تيم استقلال تهران پس از پيروزى تيمش مقابل ابومسلم گفت: بازى خوبى بود و خوشحالم كه در آغاز نيم فصل دوم، مسابقات را با پيروزى آغاز كرديم، در اين مسابقه بازى خوبى را به نمايش گذاشتيم هر چند كه در دقايقى از بازى تحت فشار حملات ابومسلم هم قرار گرفتيم.طالب لو در خصوص درگيرى اش پيش از مسابقه با مسئولين تداركات ورزشگاه مشهد هم گفت: من با كسى درگير نشده ام بلكه قبل از مسابقه رسم بر اين است كه مسئولين تداركات زمين را براى تيم ميهمان آماده كنند اما در اين مسابقه چنين امرى صورت نگرفت و اين در روند تمرينات ما پيش از مسابقه تاثير منفى داشت زيرا بدن بازيكنان از حالت گرمى خارج شد. مسئولين ورزشگاه هم با صحبت هاى من هم عقيده بودند من فقط اين صحبت ها را گفتم و به هيچ وجه با كسى درگير نشدم.طالب لو در خاتمه در خصوص درخشش در اين مسابقه و تمجيد قلعه نويى از عملكرد او هم گفت: قلعه نويى به من لطف دارد اما من فقط وظيفه ام كه در واقع همان گل نخوردن است را انجام دادم.

bayern
08-12-2008, 11:06
اميرآبادى: انگيزه بالايى داشتم
هافبك استقلال گفت: مى خواهم با ارائه عملكرد مناسب در تيم باشگاهى، بار ديگر به تيم ملى دعوت شوم. مهدى اميرآبادى درباره بازى مقابل ابومسلم اظهار داشت: بازيكنان حريف بازى خوبى به نمايش گذاشته و در دقايقى از بازى هم به ما فشار آوردند. وى افزود: با اين وجود ديروز با غيرت تمام بازى كرديم و توانستيم با همين تعصب تا پايان قوى ظاهر شويم و مسابقه را ببريم. گلزن آبى پوشان ادامه داد: گلى كه زدم حاصل زحمت همه بازيكنان بود و از به ثمر رساندن آن خوشحالم. ديروز انگيزه بالايى داشتم و به همين دليل توانستم گل بزنم. اميرآبادى خاطر نشان ساخت: دوست دارم بار ديگر به تيم ملى دعوت شوم و اميدوارم اگر نيازى به من هست مربيان تيم ملى مرا دعوت كنند.

bayern
08-12-2008, 11:08
در حاشيه بازى ابومسلم - استقلال
برف در مشهد
بازيكنان استقلال تهران صبح ديروز وقتى متوجه بارش برف شدند از اين موضوع تعجب كردند چرا كه در پيش بينى هايى كه از اخبار در مورد هوا شده بود، هيچ حرفى از بارش برف نبود.
كم محلى به قلعه نويى
داود سيدعباسى بازيكن سابق استقلال پيش از بازى به سمت امير قلعه نويى آمد و پس از سلام و عليك سرد از محمود فكرى براى حضور در ميدان رخصت گرفت.
رخصت ها
حميد شفيعى مهاجم فصل پيش استقلال پس از بازى به رختكن استقلالى ها رفت تا از آنها براى حضور در ميدان رخصت بگيرد. ميثم بائو و ژان دى نگودى هم پيش از شروع بازى از سرمربى استقلال رخصت گرفتند. ناگفته نماند كه اميرحسين پيروانى نيز با اهداى دسته گلى به قلعه نويى به وى به عنوان مربى تيم ميزبان خوشامد گفت.
طالب لو درس ميزبانى داد
وحيد طالب لو دروازه بان استقلال پيش از بازى به رفتار كارگران تداركات داخل زمين اعتراض كرد كه اين مسأله مورد تأييد يدالله سليمانى ناظر بازى هم قرار گرفت. وى اعتقاد داشت اين افراد پيش از شروع بازى بايد اول كاور قسمت زمين استقلال را بردارند و بعد براى ابومسلم زمين را آماده كنند اما برعكس مشهدى ها خيلى سريع اول زمين را براى تمرين ابومسلم آماده كردند و بعد با تعلل كاورها را از قسمت زمين استقلال برداشتند.
حجازى كجا بود
برخلاف بسيارى از پيش بينى ها، پيش از بازى هيچ خبرى از حجازى نبود و حتى ليدرهاى ابومسلم هم به تشويق ناصر حجازى نپرداختند. گفته مى شود حجازى به دوبى سفر كرده و حتى در تهران هم نبوده است.
عزيزى تشويق شد
هواداران استقلال و ابومسلم در دقايقى بازى را رها كرده و مشتركاً با شيپور ليدرها به تشويق خداداد عزيزى مشغول شدند و به نوعى به محروميت احتمالى وى اعتراض كردند.
دلخورى عليزاده
على عليزاده مهاجم استقلال در پايان بازى ديروز از رفتار هواداران ناراحت بود. وى كه پاس گل دوم استقلال را نيز براى اكبرپور ارسال كرده بود از اينكه با هر اشتباه وى هواداران استقلال به تشويق فرهاد مجيدى مى پرداختند دلخور بود. عليزاده با گفتن اين جمله كه نمى دانم چرا هر وقت من اشتباه مى كنم ياد مجيدى مى افتند به نوعى به اين حركت اعتراض كرد.
شعار ليدرهاى استقلال عليه اميرى
در جريان بازى، ليدرهاى استقلال عليه على اميرى، معاون اجرايى باشگاه استقلال شعار دادند. ماجرا از جايى شروع شد كه اميرى بليت مسئول كانون هواداران را به كس ديگرى داد و ليدرها نيز به حمايت از وى عليه اميرى شعار دادند.
زيارت
بازيكنان تيم استقلال بعد از پيروزى مقابل ابومسلم براى زيارت حضرت امام رضا (ع) به حرم رضوى رفتند.
پاداش پيروزى
بازيكنان استقلال به واسطه اين پيروزى هر كدام ۳۵۰ هزار تومان پاداش گرفتند. قلعه نويى، سرمربى استقلال بعد از اين بازى در رختكن تيم حاضر شد و از بازى جنگنده بازيكنانش تقدير كرد.
درگيرى لفظى اكبرپور با كاپيتان ابومسلم مشهد
در پايان ديدار استقلال و ابومسلم، مهاجم تيم تهرانى با كاپيتان تيم ميزبان به طور لفظى درگير شد. سياوش اكبرپور در پايان مسابقه با سعيد خانى درگيرى لفظى پيدا كرد. خانى پس از اين اتفاق به سراغ قلعه نويى سرمربى استقلال و خطاب به وى گفت؛ بازيكنان استقلال و پرسپوليس بايد بزرگ باشند و نبايد اينگونه بى حرمتى كرده و مانند مهاجم تيم شما ناسزا بگويند. سرمربى استقلال نيز به خانى قول داد به اين ماجرا رسيدگى كند.

bayern
08-12-2008, 11:08
باشگاه پول ۶ نفر را مى دهد
كاروان ۳۵ نفره استقلال در ليگ قهرمانان
بر اساس دستورالعمل رسمى كنفدراسيون فوتبال آسيا، تمام تيم هاى حاضر در ليگ قهرمانان بايد با كاروانى ۲۹ نفره كه شامل ۱۸ بازيكن و ۱۱ همراه است راهى ساير كشورها شوند و هزينه آنها نيز برعهده تيم ميزبان خواهد بود اما در صورتى كه بر تعداد نفرات افزوده شود، ميهمان بايد هزينه هتل و غذاى همراهان اضافى خود را تقبل كرده و مسئوليتى برعهده ميزبان نخواهد بود. در همين ارتباط ظهر ديروز شنيديم استقلالى ها مى خواهند تعداد نفرات اضافى خود را به حداقل برسانند و از اين طريق صرفه جويى ارزى داشته باشند. طبق آخرين خبرهاى رسيده، كاروان استقلال در سفرهاى ليگ قهرمانان حداكثر ۳۵ نفره خواهد بود و حضور تمام نفرات اضافى هم بايد توسط مديرعامل باشگاه تأييد شود. البته ناگفته پيداست اگر چنين اتفاقى رخ بدهد، خرج مردان اضافه برعهده باشگاه استقلال خواهد بود.

bayern
08-12-2008, 11:09
قلعه نويى عليه بى نظمى
هر كس كتك كارى كند اخراج مى شود
انصافاً يكى از موارد مثبت استقلال در فصل جارى نظم حاكم بر اين تيم است. البته هنوز هم در پاره اى از اوقات شاهد وقوع اتفاقات و درگيرى هاى كوچكى در تيم هستيم اما اين مسأله در قياس با گذشته به طرز قابل ملاحظه اى كاهش يافته است و اتفاقاً امير قلعه نويى مى خواهد همچنان بر روند اين سير نزولى بيفزايد. امير اعتقاد دارد يكى از عوامل كاهش حاشيه هاى اطراف تيم خويشتندارى بازيكنان در تمرينات است و به همين خاطر با هر كس كه نظم تيم را در جريان تمرين بر هم بزند برخورد قاطعى مى كند. حتى از باشگاه استقلال خبر مى رسد كه قلعه نويى تلويحاً اعلام كرده هر بازيكنى كه با ديگران در تمرينات دعوا كند را اخراج مى كند. البته اين اخراج به احتمال زياد جنبه موقت خواهد داشت اما به لحاظ مالى هم جريمه بسيار سنگينى براى خاطيان در نظر گرفته شده و احتمال دارد آنها از يك بازى هم محروم شوند.

bayern
08-12-2008, 11:09
ناراحتى استقلالى ها؛
تركيب ثابت ما افشا مى شود!
استقلال ديروز مقابل ابومسلم قرار گرفت و يكى از حساس ترين بازى هاى دور برگشت خود (به لحاظ حاشيه اى) را برگزار كرد. طى روزهاى گذشته حواشى مربوط به اين ديدار آنقدر زياد بود كه حتى هواداران را نيز تا حدى گيج كرد اما خبرى كه قصد نقل آن براى شما را داريم اتفاقاً اصلاً ربطى به جدال با ابومسلم نداشته و موضوع به كل ليگ برتر برمى گردد.ظاهراً برخى از مربيان استقلال از اين مسأله ناراحت هستند كه تركيب ثابت آنها چند ساعت قبل از شروع مسابقه افشا مى شود و اطرافيان تيم به راحتى در جريان آن قرار مى گيرند در حالى كه چنين مسأله اى اساساً در فوتبال ما مرسوم نيست و تيم ها تا دقايقى قبل از شروع كار نهايت دقت را براى حفظ اسرار خود به كار مى برند. اين طور كه به نظر مى رسد امير قلعه نويى مى خواهد با خلوت كردن اطراف تيم اين مشكل را مرتفع كند.

bayern
08-12-2008, 11:10
دلتنگى هاى امير
قلعه نويى به فدراسيون مشاوره نمى دهد!
امير قلعه نويى يكى از غايبان جلسه هم انديشى مربيان ايرانى براى انتخاب سرمربى تيم ملى اميد بود. البته با توجه به اينكه اين نشست دقايقى قبل از سفر استقلال به مشهد آغاز مى شد، طبيعى بود كه امير نتواند در آن حاضر شود و هيچ كس هم انتظار نداشت كه اين مربى به خاطر نشست فوق پرواز خود را عوض كند اما... بدون شك اين خبر از سوى قلعه نويى تأييد نمى شود و حتى احتمال دارد عده اى درصدد تكذيب آن برآيند اما به نظر مى رسد سرمربى استقلال هنوز هم بابت اتفاقاتى كه اسفندماه سال گذشته در جريان روند گزينش سرمربى تيم ملى رخ داد دلتنگ بوده و آنها را فراموش نكرده است. روى همين اصل به نظر مى رسد تا سر حد امكان در چنين مجالسى شركت نكرده و خود را از رويارويى با عده اى خاص معاف كند!

bayern
08-12-2008, 11:11
استقلال و كلاس هاى ويژه روانشناسى براى ليگ قهرمانان
باشگاه استقلال تدارك وسيعى براى ليگ قهرمانان آسيا ديده و تكاپوى مسئولان آن براى نيل به اين هدف هر روز بيشتر مى شود. در بعد فنى، امير قلعه نويى سخت مشغول است و مى خواهد با خريد چند بازيكن ديگر زمينه براى افزايش قدرت آبى ها را فراهم كند اما ظاهراً وى براى آماده سازى استقلال مسائل ديگرى را هم مدنظر قرار داده است كه در نوع خود قابل تأمل تلقى مى شود. بر اساس شنيده هاى ما، بازيكنان استقلال قبل از آغاز ليگ قهرمانان در دوره هاى ويژه روانشناسى كه زير نظر افراد مجرب و متخصص برگزار مى شود شركت مى كنند تا به لحاظ روحى كاملاً مهياى اين پيكارها شوند. البته استقلالى ها همين حالا اين كلاس ها را به صورت پاره وقت دارند اما قرار است براى ليگ قهرمانان حكايت جدى تر و كاملاً تخصصى تر شود.

bayern
08-12-2008, 11:19
حتى اگر قلعه نويى در نيم فصل دوم نتيجه نگيرد
آشتيانى مربى خارجى نمى آورد
بحث اختلاف واعظى آشتيانى و امير قلعه نويى هراز چندگاهى در رسانه ها مطرح مى شود كه آنها در مصاحبه هاى خود هرگونه اختلافى را تكذيب كرده و بشدت از يكديگر حمايت مى كنند. از طرفى نتايج مطلوب استقلال و روند روبه رشد آنها هم باعث شده تا حاشيه هاى استقلال به مراتب كمتر از پرسپوليس شود و اين تيم تقريباً در آرامش روزگار بگذراند با تمام اين اوصاف عده اى عقيده دارند اگر قلعه نويى در نيم فصل دوم نتيجه نگيرد واعظى آشتيانى يك مربى خارجى را به جاى او مى آورد.اين ادعا در شرايط فعلى چندان با منطق جور درنمى آيد و حتى در صورتى كه استقلال نتيجه نگيرد هم بعيد است واعظى رو به مربى خارجى بياورد چرا كه در شرايط فعلى سياست سازمان استفاده از مربى خارجى نيست مگر در موارد استثنايى كه آن هم بعيد است در پرسپوليس و استقلال شاهدش باشيم.
•••
از سال ۱۳۸۱ كه رولند كخ در استقلال نتيجه نگرفت (البته اجازه ندادند نتيجه بگيرد) هرگز پاى مربى خارجى در اين تيم باز نشده و بعيد است اين اتفاق حالاحالاها هم رخ دهد. شايد بتوان گفت تنها رقيب قلعه نويى براى فصل آينده هم پرويز مظلومى است كه در اين يكى، دو سال نتايج خوبى كسب كرده و امسال هم در مس بد كار نكرده است. البته امير خيلى اميدوار است روند مثبت فعلى را در نيم فصل دوم و بخصوص در ليگ قهرمانان آسيا هم ادامه دهد اما به هر حال فردا را كسى نديده و بايد ديد در صورت ناكامى استقلال در ديدارهاى آينده چه اتفاقاتى مى افتد. فعلاً كه آسمان روابط واعظى- قلعه نويى آفتابى است و مشكل خاصى ديده نمى شود اما مربيگرى شغل بى ر حمى است و قلعه نويى خود بهتر از هر كسى اين واقعيت را مى داند.

bayern
08-12-2008, 11:20
رجبي: به من گفتند 20 ميليون مي‌گيريم بلا استقلالي شود!
نويسنده : محمدرضا مدني

رضا رجبي نفس راحتي كشيد و گفت: «فكر مي‌كنم خداوند متعال صلاح رضا رجبي را خواست تا اين قرارداد منعقد نشود.» او كه طي 10-15 روز گذشته (و پيش از آن) سوژه داغ مطبوعات به‌ويژه صفحات استقلالي آنها بود پس از ناكامي فابيو بلا در پيوستن به اين تيم به گل گفت: «او وقتي تهران را ترك مي‌كرد گريان بود و مي‌گفت اگر مرا نمي‌خواستند از همان روز اول به من مي‌گفتند و اين همه مرا دور از برزيل در تهران نگه نمي‌داشتند.»
رضا رجبي كه بامداد روز جمعه بلا را سوار بر هواپيمايي به مقصد برزيل كرده بود ادامه داد: «بلا مي‌گفت شما كه داستان زانوهاي مرا مي‌دانستيد زودتر مي‌گفتيد مرا نمي‌خواهيد.» البته به گفته رجبي بلا پس از انصراف استقلال پنج پيشنهاد ديگر ليگ‌برتري و ليگ يكي هم داشته كه به خواست رضا رجبي از عقد قرارداد با تيم‌هاي ليگ‌برتري منع شده است: «نمي‌خواستم او به تيم ديگر بپيوندد و سپس در ليگ به استقلال گل بزند. آن وقت يك داستان جديد عليه من بر سر زبان‌ها بيفتد. من همواره بي‌حاشيه زندگي كرده‌ام و باز هم به همين شكل زندگي خواهم كرد.» او كه راحت‌تر از روزهاي گذشته صحبت مي‌كرد در مورد تماس يك فرد شناخته شده! مطبوعاتي با خود در مورد بحث بلا به گل گفت: «اين آقا به من تلفن كرد و گفت كه 20 ميليون تومان مي‌گيرد و مشكل پيوستن بلا به استقلال را حل مي‌كند.»
رجبي هم در جواب به اين فرد با مطرح كردن مباحث حيثيتي و غيره اين موضوع را به اطلاع مسوولان باشگاه رسانده است و سپس متوجه شده كه فرد مزبور پيش‌تر چنين پيشنهادي را به يكي از اعضاي باشگاه هم داده است: «به هر حال من از اينكه وظيفه‌ام در قبال استقلال و امير قلعه‌نويي را انجام داده‌ام خوشحالم و از يك‌سو نيز خرسندم كه آمد و رفت بلا براي استقلال يك ريال هم هزينه در بر نداشت.» گويا شركت ايراني مرتبط با «وب ساكر» تمام هزينه‌هاي رفت و برگشت و اقامت فابيو بلا در تهران را متقبل شده است. البته به گفته رجبي او براي رفت و برگشت به برزيل سه ميليون تومان از جيب خودش هزينه كرده است.

bayern
08-12-2008, 11:23
اين گرگهاي گرسنه بايد گرسنه بمانند

از :سيد عليرضا حسين /اختصاصي ايران ساكر
اگر بخواهيم از هر نظر بازي امروز استقلال را با ابومسلم مرور كنيم ، بي شك به رگه هايي درخشان از تعصب و فعل خواستن در نزد بازيكنان استقلال بر ميخوريم .
اين تيم كه ديگر به معناي واقعي يك تيم شده توانسته با بهره برداري از تمام قابليت هاي تيمي به قول يكي از نشريات ورزشي گرگهاي گرسنه اي را رهسپار ميدان كارزا و چمن سبز كند كه با حرصي سير ناپذير تيم حريف را مقهور بازي هاي هجومي خود كند .
پاس هاي تك ضرب و...

، دوندگي هاي بي امان و درگيري هاي پيوسته ، دفاعي آماده و دروازه بازي چالاك از استقلال تيمي بزرگ و قابل احترام ساخته است.
امير قلعه نويي كه اين روزها با استفاده از تجربيات چند ساله اش به خوبي توانسته حاشيه را از تيم استقلال دور سازد و با تزريق روحيه جنگندگي به تيمش راه رابراي قهرماني استقلال فراهم سازد اگر چه هنوز زود است كه در اين مورد پيش داوري كنيم .
علاوه بر آن ژنرال حتي لحن گفتمان خود را نسبت به چند سال گذشته تغيير داده و حتي پاسخ منتقدان خود از جمله ناصرخان حجازي را نيز با احترام به شان وي مي دهد و از حجازي ها به عنوان صاحبخانه اصلي استقلال و متعلق به همه فوتبال ايران ياد مي كند.
اين همه اتفاق مثبت در استقلال بي شك در سايه مديريت تواناي شخص قلعه نويي و حمايت هاي مدير عامل و هيات مديره استقلال حاصل شده و نبايد گذاشت هيچ گزندي به اين وضعيت مثبت برسد.
استقلال بايد همين روند را ادامه دهد ، گرگها بايد همچنان گرسنه باشد و حريص براي بردهاي پي در پي ديگرو با چشم باز تنها به فكر اهدافي باشد كه از ابتداي فصل بدنبال آن هستند و البته در اين راه فراز ونشيب هاي بسياري در كمين استقلال خواهد بود، اما به نظر مي رسد فعل خواستن و مديريت قوي فعلي بر تمامي اين مشكلات فايق شود و استقلال به آنچه حقش است كه همان قهرماني در ليگ برتر و آسياست است دست يابد .

نکته :
علاوه بر آن ژنرال حتي لحن گفتمان خود را نسبت به چند سال گذشته تغيير داده و حتي پاسخ منتقدان خود از جمله ناصرخان حجازي را نيز با احترام به شان وي مي دهد و از حجازي ها به عنوان صاحبخانه اصلي استقلال و متعلق به همه فوتبال ايران ياد مي كند.
تصوير بازي نيز درادامه اين مقاله موجود است.

bayern
08-12-2008, 11:29
خسرو حيدري: شايد در آينده به پرسپوليس رفتم

خسرو حيدري، هافبك تيم فوتبال استقلال پس از پيروزي 2 بر صفر تيمش برابر ابومسلم در هفته هجدهم ليگ برتر كشور گفت: فكر مي‌‏كنم استقلال امروز مستحق پيروزي بود و خوشحالم كه توانستيم با ارائه يك بازي خوب و جوانمردانه ازموقعيتهايمان استفاده كنيم و به سه امتياز مسابقه دست يابيم.

خسرو حیدري افزود: ابومسلم تيم خوبي نشان داد و پس از آنكه گل اول را به اين تيم زديم، فكر نمي‌‏كرديم فشار حملات اين تيم تا اين حد افزايش يابد. ما در ضد حملات اين فرصت را داشتيم تا خيلي زودتر به گل دوم و حتي گل‌‏هاي ديگر دست يابيم. در مجموع تيم ابومسلم در نيمه دوم به مراتب بهتر از نيمه اول بازي كرد و خدا را شكر مي‌‏كنم كه نيم فصل دوم را با موفقيت آغاز كرديم.

وي ادامه داد: نقطه ضعف تيم ابومسلم بي‌‏تجربگي بازيكنان جوان اين تيم بود اما در سوي ديگر همين بازيكنان با دوندگي خود تلاش كردند برابر استقلال نمايش قابل قبولي را به اجرا بگذارند. به طور يقين در ادامه مسابقات بازي‌‏هاي به مراتب بهتري را از خود بر جاي خواهند گذاشت.

هافبك تيم استقلال اضافه كرد: به‌‏طور يقين انجام مسابقات ليگ برتر در فاصله كمتر از چهار روز فشار زيادي را روي بازيكنان وارد مي‌‏سازد، علي الخصوص بازيكناني كه نود دقيقه براي تيمشان به ميدان مي‌‏روند اما چاره‌‏اي نيست و بايد در هر مسابقه براي موفقيت تيم با جان و دل بازي كنيم. من هم از ابتداي مسابقات ليگ برتر تلاش كردم براي تيم استقلال يك مهره مثمرثمر باشم و خوشحالم كه كادر فني از من رضايت دارد.

حيدري گفت: هدف تيم استقلال كسب عنوان قهرماني در مسابقات ليگ برتر است و بازيكنان هم قسم شده‌‏اند با تلاش خود و تدابير مربيان به اين مهم دست يابند تا هواداران پس از قهرماني در جام حذفي شاهد قهرماني تيم محبوبشان در ليگ برتر باشند.

وي با اشاره به احتمال حضورش در اردوي تيم ملي‌‏ عنوان داشت: من به عنوان يك بازيكن همواره تلاش كرده‌‏ام در مسابقات ليگ برتر با ارائه بازي‌‏هاي قابل قبول نظر كادر فني تيم ملي را به سوي خودم جلب كنم اما در نهايت اين علي دايي است كه از بين شايسته‌‏ها بازيكناني را به اردوي تيم ملي فرا مي‌‏خواند.

حيدري كه سابقه بازي با پيراهن ابومسلم را دارد در پايان گفت:من در اولين حضورم در مسابقات ليگ برتر با پيراهن ابومسلم به ميدان رفتم. تيم‌‏هاي پيكان و پاس از جمله تيم‌‏هاي من در گذشته بوده است، در حال حاضر هم در تيم استقلال هستم و شايد در آينده به تيم پرسپوليس رفتم!

bayern
08-12-2008, 11:30

شما خیلی غلط میکنی

bayern
08-12-2008, 11:34
گل اول استقلال: مهدی امیرآبادی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

گل دوم استقلال: سیاوش اکبرپور

bayern
08-12-2008, 11:38
قرار به نماز جماعت بعد از قهرماني

آنهايي كه با خصوصيات شخصي امير قلعه‌نويي آشنايي دارند مي‌دانند كه او ارادت خاصي به ائمه‌اطهار و چند زيارتگاه دارد كه حرم امام هشتم يكي از آنهاست.
---------------------------------------------

ديدار ابومسلم خراسان و استقلال تهران بهانه خوبي براي زيارت و با امام هشتم بود. شبي كه كاروان استقلال وارد فرودگاه شهيد هاشمي‌نژاد مشهد شد خود را در محاصره هواداراني ديد كه بدون توجه به بارش باران و سرد شدن هوا انتظار آبي‌پوشان را مي‌كشيدند. ديدار هواداران با بازيكنان و ردوبدل شدن عكس و امضاي يادگاري باعث شد تا كاروان استقلال كمي ديرتر از روال معمول از فرودگاه خارج و به سوي هتل پارس بروند. باران هم يك‌ريز مي‌بارد و امان نمي‌دهد. هواداران تا دم در هتل آنها را همراهي مي‌كنند. هواداراني كه در فرودگاه موفق به ثبت عكس و امضا نشده و تا هتل آمده‌اند. حواس قلعه‌نويي به آنها هم هست. سفارش مي‌كند كه آنها را به لابي‌هتل راه دهند تا زير باران نمانند. بازيكنان در اتاق‌هاي خود جاگير مي‌شوند. هماهنگ كردن برنامه‌ها فرصتي را براي قلعه‌نويي نمي‌گذارد تا براي زيارت برود. شام را خورده و براي تماشاي فيلم بازي‌ها و آناليز مي‌نشينند.
خبر مي‌رسد كه داورها هنوز نرسيده‌اند. خبر ديگر راجع به وضعيت مبهم ناصر حجازي است. معلوم نيست روز بازي به ورزشگاه مي‌آيد يا نمي‌آيد كه دست آخر معلوم مي‌شود ناصرخان به دوبي رفته است. مشهدي‌ها لجشان گرفته و زمزمه ترس او را راه انداخته‌اند كه قبول نكرده روي نيمكت بنشيند. بازيكنان آبي سرخوش و با انگيزه هستند و از پيروزي خود مطمئن. مي‌دانند كه در نيم فصل دوم اگر ببازند فرصتي براي جبران نيست و براي همين مي‌خواهند محكم كار كند. اين سفارش را قلعه‌نويي يك روز قبل از عزيمت به مشهد به آنها كرده بود؛ «بايد بازي‌ها را جدي بگيريد حالا راه قهرماني از خراسان مي‌گذرد.» پيام خراسان را با 5 تا گل شكست دادند و حالا براي استارت نيم‌فصل نوبت به ابومسلم خراسان رسيده است. باران همچنان شدت گرفته و در برودت شبانه هواي مشهد مي‌رود كه تبديل به برف شود. آسمان مشهد در ميان تراكم ابرها به سرخي نشسته و حكايت از سرما دارد. سرمايي كه با صبح بازي همراه و بارش برف شروع مي‌شود. قلعه‌نويي شب قبل به زيارت نرسيده و صبح عزم زيارت مي‌كند. بازيكنان را در اتاق آناليز جمع كرده و براي آنها يكي از بازي‌هاي ابومسلم به نمايش گذاشته و جلسه را به دستيارانش مي‌سپارد تا به زيارت و خلوت خود با امام هشتم شيعيان برسد. وارد حرم كه مي‌شود از ميان ازدحام زائران راهي به ضريح پيدا كرده و به آن مي‌چسبد. حالا وقت قول و قرار است. نذري براي قهرماني ليگ و بالاتر از آن قهرماني آسيا و اداي نذر را به آخرين بازي دوربرگشت با پيام خراسان مي‌گذارد. روزي كه قهرمان ليگ معلوم شده و او با خيال راحت مي‌تواند نذرش را ادا كند. او خوب مي‌داند كه با توجه به ليگ امسال و رقابت ميلي‌متري چند تيم كار قهرماني به روز آخر مي‌كشد. روزي كه با پيام خراسان در مشهد بازي دارد و به قول معروف راه قهرماني از خراسان مي‌گذرد.‌

البته استقلال در دور برگشت كار بسيار سختي دارد چون اين تيم بايد اكثر ديدارهايش را در خانه حريف انجام دهد و ديدار مقابل تيم‌هاي مثل ذوب، سپاهان، برق، فجر استقلال اهواز، فولاد و ... قطعا كار بسيار دشواري است. در مقابل حريفان استقلال مخصوصا پرسپوليس در دور برگشت كار بسيار ساده‌تري پيش رو دارند.

bayern
08-12-2008, 11:38
منصوريان: دور برگشت براي بازيكنان استقلال است نه قلعه‌نويي!

عليرضا منصوريان كه به‌عنوان كارشناس در برنامه ليگ‌برتر شركت كرده بود پس از اتمام بازي با اشاره به اينكه استقلال به خودباوري‌اي رسيده كه در هر بازي يك بازيكن مثل مجيدي، برهاني، سياوش و طالب‌لو مي‌تواند بار بازي را به دوش بكشد
گفت:«نيم‌فصل دوم، نيم‌فصل قلعه‌نويي نيست. بلكه نيم‌فصل بازيكنان استقلال است!» ما سعي مي‌كنيم كه اين عقيده منصوريان را در جايگاه كارشناسي مثبت بدانيم اما آيا قلعه‌نويي هم پس از شنيدن صحبت كاپيتان سابقش همين فكر را مي‌كند!

bayern
08-12-2008, 11:39
مظفري‌زاده: من فحشي از بازيكنان استقلال نشنيدم

سعيد مظفري‌زاده، داور بازي‌ ابومسلم و استقلال از نحوه قضاوت خود و كمك‌هايش در ديدار حساسي كه در ورزشگاه ثامن مشهد برگزار شد راضي است.

مظفري زاده ديشب در حالي كه هنوز در مشهد بود به سوالات ما پاسخ داد.
بازيكنان ابومسلم شديدا روي گل دوم استقلال معترض بودند و اعتقاد داشتند گل دوم در موقعيت آفسايد به‌ثمر رسيد؟
در آن صحنه من با اتكا به‌نظر كمكم گل اكبرپور را قبول كردم اما حالا كه شما در رابطه با آن صحبت مي‌كنيد مجددا باید صحنه بازي را ببينم، فعلا نظر خاصي در رابطه با آن صحنه ندارم.
بازيكنان ابومسلم معتقد بودند كه بازيكنان استقلال از ابتداي بازي به آنها فحاشي كردند خصوصا در اين مورد نسبت به اكبرپور اعتراض داشتند؟
نه؛ من فحشي از بازيكنان استقلال در طول بازي نشنيدم. اين موضوع شامل حال سياوش اكبرپور هم مي‌شد. مطمئن باشيد اگر فحشي مي‌شنيدم با آن طبق قانون برخورد مي‌كردم.
برخي‌ها اعتقاد داشتند به‌دليل «مه» موجود در حين انجام ديدار ابومسلم و استقلال، بازي نبايد برگزار مي‌شد؟
«مه» آنقدر شديد نبود كه تشخيص دهم بازي قابل برگزار شدن نيست. من ديد خوبي در زمين داشتم و مشكلي براي برگزاري بازي نديدم. مطمئن باشيد اگر مشكلي وجود داشت حكم به برگزاري بازي نمي‌دادم.

bayern
08-12-2008, 11:40
كدام خداحافظي، كدام حلاليت!

شايعه شده بود كه هاشم بيگ‌زاده، هافبك چپ استقلال از اين تيم نقل‌مكان كرده و به راه‌آهن پيوسته است.
همچنين گفته مي‌شد كه ديروز او از تمام بازيكنان استقلال، حلاليت گرفته اما روز گذشته بيگ‌زاده در حالي كه مشغول زيارت در مشهد مقدس بود، اين موضوع را تكذيب كرد و گفت: «خيلي‌ها شايد حرف‌هاي ديگري هم بزنند اما نمي‌دانم چطور دلشان مي‌آيد اين شايعات را ترتيب بدهند. من از همان روز اول كه به اين تيم آمدم، خودم را براي نيمكت‌نشيني هم آماده كرده بودم. پس هيچ‌وقت از بازي نكردنم ناراحت نيستم و قصد رفتن هم ندارم.» او ادامه مي‌دهد: «اصلا حلاليتي در كار نبوده و همه اين حرف‌ها دروغ است. بازي هم همانطور كه ديديد سخت و پرموقعيت بود كه بازيكنان ما در نيمه دوم به‌دليل شرايط آب‌وهوايي و ترس از لغزندگي و اشتباه كمي عقب كشيدند ولي خوشحالم كه توانستيم خيلي خوب سه امتياز را به‌دست آوريم و صدر جدول را از آن خودمان كنيم.»

bayern
08-12-2008, 11:41
اكبري: بيشتر از حريف، با زمين جنگيديم

يدالله اكبري درحالي كه با ديگر بازيكنان در راه رفتن به حرم مطهر امام رضا(ع) بودند در رابطه با شرايط بازي مي‌گويد:«بازي خيلي خوبي را پشت‌سر گذاشتيم، بچه‌ها توانستند با عملكرد خوبشان سه امتياز بازي را به دست بياورند
ما در يك شرايط آب و هوايي بد همراه با بارندگي يك برد شيرين را از آن خودمان كرديم و بيشتر از حريف با زمين جنگيديم.» اكبري بعد از مدت‌ها نيمكت‌نشيني موفق شد كه روزگذشته در اواسط نيمه دوم به جاي برهاني به زمين برود ولي برخلاف هفته‌هاي گذشته سعي مي‌كند كه در اين مورد حرفي نزند؛«من هيچ مشكلي با نيمكت‌نشيني ندارم و به تصميم امير قلعه‌نويي احترام مي‌گذارم. فكر مي‌كنم بعد از مدتي عملكرد بدي نداشته و توانسته‌ايم دوباره به خوبي و همانطور كه خودم مي‌خواستم براي تيم انجام مسئوليت كنم.»

bayern
08-12-2008, 11:43

bayern
08-12-2008, 11:44

bayern
08-12-2008, 11:45

bayern
08-12-2008, 11:45

bayern
08-12-2008, 11:46

bayern
08-12-2008, 11:46

bayern
08-12-2008, 11:48
صد رنشینی پس از 124 روز
امیر وفایی:امیر قلعه‌نویی تقریبا مثل همیشه یك تغییر غیرقابل پیش‌بینی را در تركیب اصلی استقلال اعمال كرد. پس از آنكه در بازی‌های گذشته بازیكنانی مثل مهرداد پولادی و هاشم بیگ‌زاده آزمایش ناموفقی را در پست هافبك چپ پس دادند در حالی كه به نظر می‌رسید قلعه‌نویی این‌بار از بین فرهاد مجیدی یا یدالله اكبری یكی را به میدان بفرستد او این‌بار سیاوش اكبرپور را یك خط عقب آورد و در كنار حسین كاظمی و فابیو جان واریو قرار داد.

ابومسلم در اولین تجربه سرمربیگری امیرحسین پیروانی از دو بازیكن جدید در تركیب اصلی سود می‌برد. عبدالجبار مومونی در خط دفاعی مامور مهار آرش برهانی بود و داوود سیدعباسی در سمت چپ خط میانی پس از مدت‌ها به لیگ برتر بازمی‌گشت. دستور بازی ابومسلم از همان ابتدا قابل تشخیص بود؛ مسدود كردن راه نفوذ خسرو حیدری و یارگیری فشرده با فابیو جان‌واریو به عنوان طراح اصلی خط میانی تیم میهمان اولویت‌های پیروانی بود و آنها بلافاصله پس از تصاحب توپ میثم بائو را در فضای بین خط میانی و مدافعان استقلال راه می‌انداختند. ابومسلم برخلاف تیم‌هایی كه طی هفته‌های اخیر رودرروی استقلال ایستادند هرگز چهره دفاعی نداشت و با اتخاذ یك استراتژی شجاعانه هر حمله حریف را با حمله‌ای سریع پاسخ می‌داد. استفاده از نفراتی مثل داوود دانش‌دوست، جان دتی‌گودی، رضا ناصحی و میثم بائو روز پركاری را برای مدافعان استقلال رقم زده بود و به همین دلیل آنها به ندرت به جمع هافبك‌ها اضافه می‌شدند.

سمبه حملات استقلال اما مطابق انتظار پرزورتر بود. دو دقیقه پس از آنكه سیاوش اكبرپور روی چمن لغزنده مقابل دروازه ابومسلم لیز خورد و توپ را از دو قدمی دروازه خالی حریف به خارج زد، مهدی امیرآبادی با یك ضربه چیپ دیدنی استقلال را پیش انداخت. از این لحظه به بعد ابومسلم چاره‌ای غیر از تلاش برای جبران و به نمایش گذاشتن «فوتبال ریسكی» نداشت و انتظار می‌رفت استقلال با استفاده از قدرت طراحی حیدری و جان‌واریو و سرعت برهانی و اكبرپور روی ضدحملات صاحب موقعیت‌های خطرناكی شود. آنچه البته در سایه هجوم‌های منطقی ابومسلم و دوندگی بالای این تیم در نیمه اول به ندرت اتفاق افتاد. استقلال در نیمه دوم چندین‌بار تا آستانه پذیرفتن گل مساوی پیش رفت اما دیوار چندلایه و متراكم خط دفاعی این تیم از یك سو و درخشش وحید طالب‌لو كه اوج هنر خود را در ثانیه‌های پایانی با مهار دو ضربه متوالی به نمایش گذاشت از سوی دیگر، حملات دامنه‌دار میزبان را ناكام گذاشت. در دقایقی كه ابومسلم حاكم میدان بود فوتبال سرشار از انگیزه، هدفمند و برنامه‌ریزی شده این تیم در كنار نفراتی كه سابقه و كارنامه روشنی در لیگ برتر دارند جلب توجه می‌كرد و این سوال را در ذهن مخاطب به وجود می‌آورد كه ناصر حجازی چگونه چنین مجموعه قابل اعتنایی را بی‌بضاعت و فاقد عناصر لازم برای كسب پیروزی معرفی می‌كند؟
قلعه‌نویی از دقیقه 73 یدالله اكبری را به خط میانی استقلال اضافه كرد تا بازی شتابزده این تیم سر و شكل بهتری بگیرد و میزان حفظ توپ‌ آبی‌ها در این منطقه از زمین افزایش پیدا كند؛ روندی كه به شكل‌گیری چند ضدحمله خطرناك و در نهایت به ثمر رسیدن گل دوم كمك كرد.

استقلال با این پیروزی 34 امتیازی شد و موقتا پس از 124 روز به صدر جدول صعود كرد. ثبت هر نتیجه‌ای غیر از پیروزی تیم اصفهانی در بازی فردای ذوب‌آهن و پیكان صدرنشینی استقلال را تثبیت خواهد كرد. كسب سه امتیاز بازی مشهد آمار ضعیف تیم قلعه‌نویی در بازی‌های خارج از خانه را بهبود بخشید تا امیدواری‌هایی درخصوص هشت بازی خارج از خانه پیش‌روی این تیم ایجاد شود.

M_Abieteh
08-12-2008, 11:55

شایعه و حاشیه سازی.

M_Abieteh
08-12-2008, 11:57
ممنون محمدرضا بابت خبرها.

r4pbr4p
08-12-2008, 12:18

توهم فانتزی!

unartig
08-12-2008, 12:20
محمدرضا بابت خبرت ممنون :5: جوابی هم که به خسرودادی خیلی باحال بود.
قرارداد خسروچندساله است؟
قراردادفابیو که دوساله بود اینوهم میدونستیم خیلی خوب میشد

bayern
08-12-2008, 12:20
ممنون محمدرضا بابت خبرها.

سلام
وظیفه بود

bayern
08-12-2008, 12:22
محمدرضا بابت خبرت ممنون :5: جوابی هم که به خسرودادی خیلی باحال بود.
قرارداد خسروچندساله است؟
قراردادفابیو که دوساله بود اینوهم میدونستیم خیلی خوب میشد

سلام
قرارداده 2 ساله بسته

M.etallic.A
08-12-2008, 12:53
حيدري كه سابقه بازي با پيراهن ابومسلم را دارد در پايان گفت:من در اولين حضورم در مسابقات ليگ برتر با پيراهن ابومسلم به ميدان رفتم. تيم‌‏هاي پيكان و پاس از جمله تيم‌‏هاي من در گذشته بوده است، در حال حاضر هم در تيم استقلال هستم و شايد در آينده به تيم پرسپوليس رفتم!

مثل روز برام روشنه که اون خبرنگار از خدا بی خبر اون جمله آخر رو اضافه کرده. اصلا مشخصه ... هیچ وقت خسروحیدری اونم تو این شرایط که استقلال داره یکه تازی میکنه این حرفو نمیزنه تا خودشو از چشم هوادارا و قلعه نویی بندازه... لعنت به این خبرنگارهای دروغگو... اون گفته رضا رجبی رو هم داشتید ؟ من اگه جای اون بودم اسم اون روزنامه نگار رو میگفتم تا رسوا بشه... اینا که آبروی همه رو مثل آب خوردن میریزن و به دروغ حرف تو دهن همه میزارن خودشون هم آبرویی ندارن که ریخته بشه....

M_Abieteh
08-12-2008, 16:18
سپاهان هم مساوی کرد و اختلاف استقلال باهاش 6 امتیاز شد.

M_Abieteh
08-12-2008, 16:18
اخبار كميته انضباطي
قلعه نويي جريمه نقدي شد
خبرگزاري فارس:كميته انضباطي فدراسيون فوتبال آراي مختلفي را در خصوص بازيكنان ،باشگاه ها و مربيان متخلف صادر كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس،آراي كميته انضباطي به شرح زير است:
جريمه براي قلعه نويي
پس از بررسي تخلف اميد طيري مبني بر اعتراض به داور ديدار مقابل فولاد، وي به پرداخت 000/000/5 ميليون ريال جريمه نقدي محكوم شد.همچنين امير قلعه نويي نيز به علت اعتراض به داور به پرداخت 000/000/5 ريال جريمه نقدي محكوم شد.
محروميت بازيكن ابومسلم
كميته انضباطي با بررسي گزارش رسيده و تخلفات ژان نگودي-بازيكن ابومسلم ،وي تا اطلاع ثانوي از همراهي تيمش در مسابقات محروم است و بايد روز يكشنبه 24/9/87 درجلسه كميته انضباطي حضور داشته باشد.
جريمه نقدي براي تيم فوتسال شركت ملي حفاري
طبق گزارش رسيده از سوي ناظر كميته انضباطي در ديدار دو تيم ملي حفاري و ارم كيش قم،تماشاگران حفاري اقدام به فحاشي عليه داور كرده اند.برهمين اساس باشگاه فوق به پرداخت 2 ميليون جريمه نقدي و توبيخ در پرونده محكوم شد.
همچنين مرتضي لويمي،بازيكن تيم حفاري به علت اهانت به داور از همراهي تيم خود به مدت 2 جلسه محروم و به پرداخت 2 ميليون ريال جريمه نقدي محكوم شد.
جريمه نقدي براي تيم هما
با توجه به بروز تخلفات از سوي تماشاگران معدود منتسب به تيم هما مبني بر اهانت به داور مسابقه پيرامون شعار هاي غير اخلاقي،كميته انضباطي فدراسيون باشگاه فوق را به توبيخ كتبي در پرونده و مبلغ 2 ميليون ريال جريمه نقدي محكوم كرد.

محروميت براي مربي پاس همدان
مجتبي خورشيدي مربي پاس همدان به دليل تخلف و دخالت در امور داوري به محروميت 2 جلسه اي و پرداخت 3 ميليون ريال جريمه نقدي محكوم شد.
جلسه رسيدگي به مشكلات برگي زر
جهت بررسي مشكلات مالي هادي برگي زر، سرمربي سابق تيم ابومسلم نشستي در روز دوشنبه مورخ 25/9/87 برگزارمي شود.بر همين اساس مدير عامل باشگاه بايد درتاريخ مشخص شده در كميته انضباطي حضور داشته باشد.
انتهاي پيام/

mohsensoft
08-12-2008, 16:21
ذوب آهن مساوي كرد
سلام بر صدر نشين جديد ليگ استقلال
اميدوارم ديگه كسي دستش به استقلال نرسه

M_Abieteh
08-12-2008, 16:28
ذوب آهن مساوي كرد
سلام بر صدر نشين جديد ليگ استقلال
اميدوارم ديگه كسي دستش به استقلال نرسه

ای ول نتیجش چی شد.

نکنه 2--2 مساوی شد.

M_Abieteh
08-12-2008, 16:31
سپاهان خیلی شانس اورد .شانسی 20 ثانیه مونده بود تا پایان بازی یه گل اتفاقی زد.

jamshidjap
08-12-2008, 16:38
ايول ذوب هم مساوي کرد.

و سند صدر جدول ليگ به صورت رسمي و قطعي به نام استقلال زده شد.

پيش به سوي قهرماني

jamshidjap
08-12-2008, 16:41
دوستان

پيکان چکار کرد ؟ فکر کنم باخته !

پيکان هم داره مثل برق از جمع مدعيان ميره کنار . تو اين چند هفته خيلي باخت و مساوي زياد داشته .

فقط ميمونه ذوب که اونم عددي نيست در برابر استقلال

Alireza Taji
08-12-2008, 16:43
مطمئنید مساوی شده؟
تلویزیون اصفهان که میگفت که ذوب اهن 2-0 جلو هست اما نشنیدم نتیجه ی اخرش را بگه.

سپاهان هم مساوی کرد.
ای کاش این نویدکیا را گرفته بودیم هرهفته داره پاس گل میده.

Alireza Taji
08-12-2008, 16:50
ادامه هفته هجدهم ليگ برتر/

ذوب آهن مساوي كرد، استقلال در صدر ماند:8:

با تساوي تيم فوتبال ذوب آهن برابرمس كرمان، استقلال تهران با ‪ ۳۴‬امتياز و تفاضل بهتر نسبت به شاگردان منصور ابراهيم زاده، همچنان صدرنشين ليگ برتر باشگاههاي ايران باقي ماند . به گزارش روز دوشنبه خبرنگار ايرنا،امروز ‪ ۶‬ديدار از هفته هجدهم ليگ برتر فوتبال ايران برگزار شد كه طي آن ذوب آهن اصلي‌ترين رقيب استقلال تهران براي صدرنشيني در ورزشگاه شهيد كرمان، با مس به تساوي رسيد تا با تفاضل گل كمتر در رده دوم جدول رده بندي قرار بگيرد.
نتايج ادامه هفته هجدهم ليگ برتر به شرح زير است.

مس كرمان(‪ ،(۲‬ذوب آهن اصفهان (‪(۲‬

فولاد اهواز(صفر)، مقاومت سپاسي شيراز(يك)

پيكان قزوين(صفر)، صباي قم(يك)

سپاهان اصفهان(‪،(۲‬پاس همدان(‪(۲‬

راه آهن شهرري(يك)،ملوان بندرانزلي(صفر)

داماش گيلان(‪،(۲‬استقلال اهواز(‪(۴‬
از هفته هجدهم ديدار برق شيراز و پيام خراسان به زمان ديگري موكول و ديدار دو تيم پرسپوليس تهران و سايپاي كرج فردا / سه شنبه / در ورزشگاه آزادي تهران برگزار مي‌شود .
ديدارهاي هفته نوزدهم ليگ برتر فوتبال روزهاي جمعه و شنبه آتي برگزار خواهد شد.

bayern
08-12-2008, 16:54
ادامه هفته هجدهم ليگ برتر/

ذوب آهن مساوي كرد، استقلال در صدر ماند:8:

سلام
تبریک میگم صدر نشینی رو
به امید قهرمانی استقلال

M_Abieteh
08-12-2008, 16:54
هجدهم لیگ برتر/توقف ذوب آهن استقلال را صدرنشین کرد/ سپاهان از شکست گریختهفته هجدهم رقابت های لیگ برتر باشگاه های کشور با پیروزی تیم های فوتبال صبای قم و استقلال اهواز، توقف سپاهان برابر پاس ، مس کرمان برابر ذوب آهن و شکست پیکان پیگیری شد.به گزارش خبرنگار مهر، روز دوم از هفته نخست دور برگشت (هفته هجدهم) رقابت های لیگ برتر باشگاه های کشور، عصر امروز با برگزاری 6 دیدار پیگیری شد که نتایج پایانی این دیدارها، به شرح زیر است:
* مس کرمان 2 - ذوب آهن اصفهان 2
گل ها: روح الله بیگدلی(28) و زالترون(75) برای مس کرمان - ایگور کاسترو(40 و 1+45) برای ذوب آهن اصفهان
* پیکان قزوین صفر - صبای قم یک
گل: محمد نوری(33) برای صبای قم
* داماش گیلان 2 - استقلال اهواز 4
گل ها: افشین چاووشی(76 و 88) برای داماش - مهدی دغاغله(37)، محمد کوتی(58)، حمیدرضا رجبی(1+90) و مصطفی بیژنی(3+90) برای استقلال اهواز
* سپاهان اصفهان 2 - پاس همدان 2
گل ها: بهمن طهماسبی(26)،(93) مدافع حریف برای سپاهان اصفهان- حامد رسولی(12) و محمد غلامین(78) برای پاس همدان
اخراج: محسن بنگر(85) از سپاهان اصفهان
* راه آهن شهرری یک - ملوان بندرانزلی صفر
گل: مجتبی زارعی(16) برای راه آهن
* فولاد خوزستان صفر - مقاومت سپاسی شیراز یک
گل: محمد پورمند(79) برای مقاومت سپاسی شیراز
هفته هجدهم رقابت های لیگ برتر باشگاه های کشور عصر فردا با برگزاری دیدار زیر به پایان می رسد:
* پرسپولیس - سایپا، ساعت 15، ورزشگاه آزادی تهران
داور: رحیم رحیمی مقدم، کمک‌ها: جواد تقی پور و حسین نجاتی، داور چهارم: مهدی سیدعلی
با توجه به نتایج بدست آمده در مسابقات امروز، جدول رده بندی رقابت های لیگ برتر به شرح زیر تغییر کرد:
1- استقلال تهران 34 امتیاز(تفاضل گل 21+)
2- ذوب آهن اصفهان 34 امتیاز(تفاضل گل 7+)
3- پیکان قزوین 30 امتیاز
4- پرسپولیس 29 امتیاز(یک بازی کمتر)
5- مقاومت سپاسی 28 امتیاز
........................................
17- داماش گیلان 14 امتیاز(تفاضل گل 9-)
18- پیام مشهد 14 امتیاز(تفاضل گل 12-)

M_Abieteh
08-12-2008, 16:58
با تساوي تيم فوتبال ذوب آهن برابرمس كرمان، استقلال تهران با ‪ ۳۴‬امتياز و تفاضل بهتر نسبت به شاگردان منصور ابراهيم زاده، همچنان صدرنشين ليگ برتر باشگاههاي ايران باقي ماند . به گزارش روز دوشنبه خبرنگار ايرنا،امروز ‪ ۶‬ديدار از هفته هجدهم ليگ برتر فوتبال ايران برگزار شد كه طي آن ذوب آهن اصلي‌ترين رقيب استقلال تهران براي صدرنشيني در ورزشگاه شهيد كرمان، با مس به تساوي رسيد تا با تفاضل گل كمتر در رده دوم جدول رده بندي قرار بگيرد.
نتايج ادامه هفته هجدهم ليگ برتر به شرح زير است.
مس كرمان(‪ ،(۲‬ذوب آهن اصفهان (‪(۲‬
فولاد اهواز(صفر)، مقاومت سپاسي شيراز(يك)
پيكان قزوين(صفر)، صباي قم(يك)
سپاهان اصفهان(‪،(۲‬پاس همدان(‪(۲‬
راه آهن شهرري(يك)،ملوان بندرانزلي(صفر)
داماش گيلان(‪،(۲‬استقلال اهواز(‪(۴‬
از هفته هجدهم ديدار برق شيراز و پيام خراسان به زمان ديگري موكول و ديدار دو تيم پرسپوليس تهران و سايپاي كرج فردا / سه شنبه / در ورزشگاه آزادي تهران برگزار مي‌شود .
ديدارهاي هفته نوزدهم ليگ برتر فوتبال روزهاي جمعه و شنبه آتي برگزار خواهد شد.

M_Abieteh
08-12-2008, 17:00
با برد روز جمعه صدر رو میترکونیم.

M_Abieteh
08-12-2008, 17:00
استقلال 4 داماش 0

M.etallic.A
08-12-2008, 18:01
منم تبریک میگم صدرنشینی رو... حق به حقدار رسید. حالا همه زیرسایه استقلال قهرمان هستن...

unartig
08-12-2008, 18:06
همه نتایج به نفعمون بود امیدوارم فرداهم به نفعمون باشه :5:

M.etallic.A
08-12-2008, 18:16
فردا بازی زیاد مهمی نیست : دی

M . Sayid
08-12-2008, 18:26
استقلال 3 - 1 داماش

Alireza Taji
08-12-2008, 18:31
من تبریکم را میذارم برای هفته سی ام که با اقتدار قهرمانیمون در لیگ مسجل میشه :46:

M . Sayid
08-12-2008, 18:31
ایگور کاسترو شد 11 گله ولی هنوز آرش بالاتره
این آرش ماهم عجیب موجودیه چند بازی عالیه بعدش چند بازی پشت سرهم گل نمی زنه.

جریان این اولروم چیه اینقدر گیر دادن بهش؟

Alireza Taji
08-12-2008, 18:35
بازی بعدی استقلال :

استقلال 3 - 1 داماش

استقلال 4 داماش 0

استقلال 5 - داماش 0

استقلال 6 داماش 0

استقلال 7-0 داماش

استقلال 5- 0 داماش

استقلال 2

داماش 0

استقلال 4 داماش 0

اس اس 4-0 داماش

استقلال 4 --- 0 داماش

استقلال 3
داماش 0

4-1 به نفع استقلال

استقلال 4-0داماش

استقلال 5
داماش 0

پیشبینیه Nasser_ZRE

استقلال 5 داماش 0

استقلال 4 داماش 1

استقلال3-پگاه0

استقلال 5 داماش 0

استقلال 6 داماش 0<br />
<br />

استقلال 4 - 0 پگاه

استقلال 3.داماش0

استقلال 3 - داماش 1

6-0 استقلال

<b>استقلال 4 - 0 داماش</b><br />
<br />

استقلال 8 - 0 داماش<br />
<br />

استقلال 3داماش 0

استقلال 4 - داماش 0

استقلال تهران -3- -0- داماش

اس اس 5 - 1 داماش

emad64
08-12-2008, 18:36
جدول لیگ برتر

صدرنشینی مبارک همتون باشه.. :26:

M.etallic.A
08-12-2008, 18:40
من که هر وقت پیش بینی کردم استقلال بیشتر از پیش بینیم گل زده این دفعه میخوام بالا بزنم ببینم چی میشه...
استقلال 5 - داماش 0

M . Sayid
08-12-2008, 18:41
بچه ها کاپیتان تیم ملی نوجوانان اومد استقلال؟

مگه این خسرو حیدری از رده های پایه تو استقلال نبود بعد رفت ابومسلم همه می دونیم که تو رده پایه بازیکنا تا حد امکان به باشگاه مورد علاقشون میرن و زیاد توجهی به رقم قرارداد ندارن

emad64
08-12-2008, 18:49
چرا، فکر کنم خسرو حیدری از بازیکن های رده های پایه ی استقلاله.
اینا همش شایعه سازیه. خسرو حیدری کجا بره بهتر از استقلال ؟ اینجا تمام بازیهایی که میکنه داره نمره ی قبولی میگیره. بازیکن بی حاشیه ایه. با کسی هم که مشکل نداره. مطمئن باشید استقلال میمونه..

Alireza Taji
08-12-2008, 18:55
سعید جون فکر میکنم دورازه بان نوجوانان اومده استقلال.
هنوز هم نیامده داره با تیم اصلی تمرین میکنه!
من که بازیهاش را دیدم خیلی ازش خوشم اومد.

در مورد خسرو حیدری هم یک شایعه هست.
کار خبرنگاره بوده اخرش خودش این حرف را اضافه کرده.
مگه ممکنه خسرو حیدری که تا حالا کوچکترین حاشیه ی نداشت همچین حرفی بزنه؟

emad64
08-12-2008, 18:58
جمعه 87/9/22
استقلال تهران - داماش گیلان، ساعت 15:00 ، ورزشگاه آزادی تهران

آخرین بازی :

ابومسلم 0 - 2 استقلال

داماش 2 - 4 استقلال اهواز

تا الآن 3 نفر بازی [استقلال تهران - داماش گیلان] رو پیش بینی کردن.
برای دیدن لیست شرکت کنندگان و پیش بینی هاشون میتونید پست 13915 رو ببینید :

برای دیدن افراد برتر کل پیش بینی ها، میتونید به پست 13759 مراجعه کنید :

برای شرکت تو پیش بینی هم میتونید تو همین تاپیک پیش بینیتون رو اعلام کنید.
قوانین شرکت در پیش بینی رو هم میتونید تو پست 2681 ببینید :

برای شرکت تو این پیش بینی، حدوداً 4 روز فرصت دارید..

Alireza Taji
08-12-2008, 18:58
خسرو حیدری هم از بازیکنان پایه ما بوده.
کلا نصف فوتبالیستهای درست و حسابی حال حاضر کشور حاصله پایه های استقلال هستند.

استقلال 5 - داماش 0

پیشبینی ثبت شد.

emad64
08-12-2008, 19:19
بازیهای هفته ی نوزدهم

چه بازیی بشه بازی ذوب آهن - پیکان !
اگه این بازی رو پیکان ببره که با توجه به باخت هفته ی قبلش بعید نیست، واسه استقلال خیلی خوب میشه..
فاصلش با تیم های تعقیب کنندش بیشتر میشه.. مساوی هم بشه خوبه، فقط ذوب آهن نبره..

unartig
08-12-2008, 19:26
فقط کافی روزنامه نگارها بفهمند استقلال درنیم فصل قصد تعویض بازیکن داره اونموقع کل بازیکنهای استقلالو می فرستند توتیمهای دیگه بعد کل لیگو هم می فرستند تواستقلال . حساب کنی خوراک یک سالشونو اینجوری جورمیکنند غافل ازاینکه دوروز دیگه ازنیم فصل دوم دوهفته اش سپری شده :5:

bayern
08-12-2008, 20:02
استقلال 6 داماش 0

Alireza Taji
08-12-2008, 20:57
صدرنشینی بعد از 124 روز

امیر وفایی:امیر قلعه‌نویی تقریبا مثل همیشه یك تغییر غیرقابل پیش‌بینی را در تركیب اصلی استقلال اعمال كرد. پس از آنكه در بازی‌های گذشته بازیكنانی مثل مهرداد پولادی و هاشم بیگ‌زاده آزمایش ناموفقی را در پست هافبك چپ پس دادند در حالی كه به نظر می‌رسید قلعه‌نویی این‌بار از بین فرهاد مجیدی یا یدالله اكبری یكی را به میدان بفرستد او این‌بار سیاوش اكبرپور را یك خط عقب آورد و در كنار حسین كاظمی و فابیو جان واریو قرار داد.
ابومسلم در اولین تجربه سرمربیگری امیرحسین پیروانی از دو بازیكن جدید در تركیب اصلی سود می‌برد. عبدالجبار مومونی در خط دفاعی مامور مهار آرش برهانی بود و داوود سیدعباسی در سمت چپ خط میانی پس از مدت‌ها به لیگ برتر بازمی‌گشت. دستور بازی ابومسلم از همان ابتدا قابل تشخیص بود؛ مسدود كردن راه نفوذ خسرو حیدری و یارگیری فشرده با فابیو جان‌واریو به عنوان طراح اصلی خط میانی تیم میهمان اولویت‌های پیروانی بود و آنها بلافاصله پس از تصاحب توپ میثم بائو را در فضای بین خط میانی و مدافعان استقلال راه می‌انداختند. ابومسلم برخلاف تیم‌هایی كه طی هفته‌های اخیر رودرروی استقلال ایستادند هرگز چهره دفاعی نداشت و با اتخاذ یك استراتژی شجاعانه هر حمله حریف را با حمله‌ای سریع پاسخ می‌داد. استفاده از نفراتی مثل داوود دانش‌دوست، جان دتی‌گودی، رضا ناصحی و میثم بائو روز پركاری را برای مدافعان استقلال رقم زده بود و به همین دلیل آنها به ندرت به جمع هافبك‌ها اضافه می‌شدند.

سمبه حملات استقلال اما مطابق انتظار پرزورتر بود. دو دقیقه پس از آنكه سیاوش اكبرپور روی چمن لغزنده مقابل دروازه ابومسلم لیز خورد و توپ را از دو قدمی دروازه خالی حریف به خارج زد، مهدی امیرآبادی با یك ضربه چیپ دیدنی استقلال را پیش انداخت. از این لحظه به بعد ابومسلم چاره‌ای غیر از تلاش برای جبران و به نمایش گذاشتن «فوتبال ریسكی» نداشت و انتظار می‌رفت استقلال با استفاده از قدرت طراحی حیدری و جان‌واریو و سرعت برهانی و اكبرپور روی ضدحملات صاحب موقعیت‌های خطرناكی شود. آنچه البته در سایه هجوم‌های منطقی ابومسلم و دوندگی بالای این تیم در نیمه اول به ندرت اتفاق افتاد. استقلال در نیمه دوم چندین‌بار تا آستانه پذیرفتن گل مساوی پیش رفت اما دیوار چندلایه و متراكم خط دفاعی این تیم از یك سو و درخشش وحید طالب‌لو كه اوج هنر خود را در ثانیه‌های پایانی با مهار دو ضربه متوالی به نمایش گذاشت از سوی دیگر، حملات دامنه‌دار میزبان را ناكام گذاشت. در دقایقی كه ابومسلم حاكم میدان بود فوتبال سرشار از انگیزه، هدفمند و برنامه‌ریزی شده این تیم در كنار نفراتی كه سابقه و كارنامه روشنی در لیگ برتر دارند جلب توجه می‌كرد و این سوال را در ذهن مخاطب به وجود می‌آورد كه ناصر حجازی چگونه چنین مجموعه قابل اعتنایی را بی‌بضاعت و فاقد عناصر لازم برای كسب پیروزی معرفی می‌كند؟
قلعه‌نویی از دقیقه 73 یدالله اكبری را به خط میانی استقلال اضافه كرد تا بازی شتابزده این تیم سر و شكل بهتری بگیرد و میزان حفظ توپ‌ آبی‌ها در این منطقه از زمین افزایش پیدا كند؛ روندی كه به شكل‌گیری چند ضدحمله خطرناك و در نهایت به ثمر رسیدن گل دوم كمك كرد.

استقلال با این پیروزی 34 امتیازی شد و موقتا پس از 124 روز به صدر جدول صعود كرد. ثبت هر نتیجه‌ای غیر از پیروزی تیم اصفهانی در بازی فردای ذوب‌آهن و پیكان صدرنشینی استقلال را تثبیت خواهد كرد. كسب سه امتیاز بازی مشهد آمار ضعیف تیم قلعه‌نویی در بازی‌های خارج از خانه را بهبود بخشید تا امیدواری‌هایی درخصوص هشت بازی خارج از خانه پیش‌روی این تیم ایجاد شود.

dma
08-12-2008, 21:05
استقلال 4 داماش 0

M . Sayid
08-12-2008, 21:16
کاپیتان نوجوانان که احتمالا اومده چون یه جا گفته بود برای من یه افتخاره که با جباری و جانواریو تمرین کنم.

vahid_vaezinia
08-12-2008, 21:55
استقلال 7-0 داماش

blue2006
08-12-2008, 22:00
استقلال 5- 0 داماش

r4pbr4p
08-12-2008, 22:04
آقا کرک و پرمون ریخت! این چه طرز پیش بینیه خداییش : دی

زیر 3تا نداشتیم ها

عجیب توقعات بالا رفته... ولی واقع بین باشین اون تیمی که تو جام حذفی بود با این تیم فرق میکنه

لول

r4pbr4p
08-12-2008, 22:06
استقلال 2

داماش 0

M_Abieteh
08-12-2008, 23:11
آقا کرک و پرمون ریخت! این چه طرز پیش بینیه خداییش : دی

زیر 3تا نداشتیم ها

عجیب توقعات بالا رفته... ولی واقع بین باشین اون تیمی که تو جام حذفی بود با این تیم فرق میکنه

لول

الان بهترین خطه حمله رو داریم. داماش که قوی تر از فولاد نیست. تو بازی با فولاد هم شانس نداشتیم وگرنه الان قهرمان نیم فصل هم شده بودیم + صدر نشینی با امتیاز بیشتر.

به امید خدا جمعه میترکونیم داماش رو .

bayern
09-12-2008, 00:04
بروبچ سلام
نود رو که دارین میبینید
همه تو مسابقه گزینه 3 رو انتخاب کردید دیگه

M_Abieteh
09-12-2008, 00:07
برنامه ی 90 رو الان دیدم. گل سیاوش رو گفت افساید.در نتیجه که تاثیری نداشت.

اما اون گلی که تقی پور زد و افساید اعلامشد. تلافی شد و لی نه به اون صورت.

M_Abieteh
09-12-2008, 00:11
بروبچ سلام
نود رو که دارین میبینید
همه تو مسابقه گزینه 3 رو انتخاب کردید دیگه

بله ولی جوابش نرسید. در ضمن این پترویچ کی خوب بوده که تو این نظرسنجی گزاشتنش؟

واقعا که اون از اون گل نوری این هم از این پترویچ.

حتما باید یکی از لنگیا رو بزارن تو این جور جاها.

M . Sayid
09-12-2008, 00:15
بچه ها کسی اون گلی که آل نعمه به پیروزی رو داره اگه دارین بذارین یا حداقل عکسی از لحظه شوت کردنش ضروریه

AntAreS
09-12-2008, 00:31
اس اس 4-0 داماش

bayern
09-12-2008, 02:25
سلام
تو نظر سنجی برنامه نود جان واریو اول شد

Alireza Taji
09-12-2008, 03:19
تقي پور به ابومسلم مي‌پيوندد

خبرگزاري فارس: در صورتي كه باشگاه استقلال با مهاجم نيجريه اي ابومسلم به توافق برسد مدافع آبي پوشان به مشهد خواهد رفت.

به گزارش خبرگزاري فارس، طبق توافقي كه بين دو باشگاه استقلال و ابومسلم صورت گرفته در صورتي كه عرفان اولروم به جمع آبي پوشان پايتخت اضافه شود يكي از مدافعان استقلال به مشهد خواهد رفت.
ابراهيم تقي پور گزينه اي است كه مربيان استقلال در صورت جذب اولروم حاضرند او را در اختيار تيم ابومسلم قرار دهند.
اين در حاليست كه باشگاه استقلال با وجود پيشنهاد برق شيراز به اين تيم براي جذب تقي پور با اين درخواست موافقت نكرده است.
اين تيم فقط در صورت جذب اولروم حاضر است تقي پور را از دست بدهد.

Alireza Taji
09-12-2008, 03:27
سلام
تو نظر سنجی برنامه نود جان واریو اول شد

10% بیشتر از پترویچ اورد.

حضور داشتن اسمه پترویچ مثل گل منتخب هفته پیش (گل تخیلی پژمان نوری) کر کر خنده بود!

amir_sa
09-12-2008, 09:39
خدايي جان واريو تو استقلال اين فصل يه فوق ستاره هستش ، تا چند هفته ديگه جباري هم خوب ميشه و يه مهاجم خوب هم اضافه ميشه ، اونوقت چند تا گل ميشه زد ؟؟؟
فكر كنم بره بالاي 10 گل در هر بازي

Majid393
09-12-2008, 11:18
اعلام آمادگی باشگاه ابومسلم برای مذاکره با مسئولان استقلال

به دنبال ابراز تمایل باشگاه استقلال برای عقد قرارداد با عرفان اولروم، باشگاه ابومسلم اعلام کرد حاضر است با این باشگاه تهرانی وارد مذاکره شده و تحت شرایطی خاص رضایتنامه او را صادر کند.

به گزارش خبرنگار مهر، عرفان اولروم، مهاجم سیه چرده تیم فوتبال ابومسلم مشهد که در فصل جاری عملکردی نه چندان درخشان از خود برجای گذاشته است، باشگاه استقلال را خواهان خود می بیند.

مسئولان باشگاه استقلال بصورت رسمی و تلویحی اعلام کرده اند که این بازیکن نیجریه‌ای را می خواهند و حاضرند در تعطیلات نیم فصل با شرایطی خاص اولروم را جذب کنند.

غلامرضا بنی اسد، مدیرعامل باشگاه ابومسلم مشهد در خصوص ابراز تمایل باشگاه استقلال برای عقد قرارداد با عرفان اولروم به خبرنگار مهر، گفت: ما بازیکنی می خواهیم که دلش با باشگاه ابومسلم باشد. اگر بازیکنی دنبال تیم‌های دیگر باشد، حاضریم با جدایی‌اش تحت شرایطی که به سود باشگاه ابومسلم باشد، موافقت کنیم. در این رابطه حاضریم با باشگاه استقلال وارد مذاکره شویم و اگر پول خوبی پرداخت کردند، رضایتنامه اولروم را برای انتقال به این باشگاه صادر کنیم.

وی در پاسخ به این سئوال که آیا احتمال دارد در ازای انتقال اولروم به استقلال بازیکنی از این تیم به ابومسلم مشهد بپیوندد؟، گفت: از تیم استقلال بازیکنی به درد ما نمی خورد. ما بازیکن مورد نیاز خود را از تیم‌های دیگر زیر نظر داریم و بدون شک اگر تصمیم به جذب بازیکن داشته باشیم با آنها وارد مذاکره می شویم.

بیش از دو سال از حضور عرفان اولروم در تیم ابومسلم مشهد می گذرد و در پایان فصل جاری قرارداد سه ساله این بازیکن با سیاه جامگان مشهدی به اتمام می رسد.

amir_sa
09-12-2008, 11:53
من موافق اومدنشونم ، بايد رقابت باشه بين بازيكنا براي قرار گرفتن در تركيب اصلي تا مهاجم هاي ما از روي شكم سيري موقعيت ها رو به هدر ندهند ( نمونش همون ضربه آرش كه تك به تك مي خواد بر گردون بزنه )
با اومدن اولروم هم علي زاده كمرنگ ميشه ( اين آرزوي منه )
دفاع هم فعلا رو دور هستند ، كوشكي تو دو تا بازي قبل خيلي خوب كار كرد ، قرباني و منتظري هم عالي هستند شكوري هم بد بازي نمي كنه .

adnokanna
09-12-2008, 12:11
استقلال 4 --- 0 داماش

Majid393
09-12-2008, 12:41
اكبرپور و عليزاده محرومان استقلال مقابل داماش
خبرگزاري فارس: مهاجمان تيم فوتبال استقلال به دليل محروميت نمي توانند در هفته نوزدهم مقابل داماش به ميدان بروند.

به گزارش خبرگزاري فارس، علي عليزاده و سياوش اكبرپور به دليل سه اخطاره شدن مقابل ابومسلم بازي هفته نوزهم استقلال را از دست دادند.
اين دو بازيكن كه با همكاري يكديگر توانستند گل دوم استقلال مقابل ابوسلم را به ثمر برسانند نمي توانند جمعه هفته جاري مقابل داماش گيلان به ميدان بروند.
بازيكنان اين تيم به دليل پيروزي مقابل ابومسلم و صدرنشيني در ليگ نفري 350 هزار تومان پاداش دريافت خواهند كرد.

Alireza Taji
09-12-2008, 13:08
در مورد مهاجم به نظر من ما به یک مهاجم دیگه نیاز داریم.
ما که در اسیا نمی تونیم روی امثاله علیزاده و یا عباسفر حسابی کنیم پس می مونه سیاوش اکبرپور ،برهانی و مجیدی که به نظر من با توجه به حجم زیاد بازیهامون داشتن 3 مهاجم می تونه دردسر ساز باشه!
در میانه گزینه هایی هم که الان مطرح هست به نظر من بهترین گزینه عنایتی هست حتی اگر مصدوم باشه!
به هر حال عنایتی در استقلال بوده و با بازی کردن در استقلال اشنا هست و امتحان پس داده هست و حداقل فکر میکنم از اولروم خیلی بهتر باشه.

Alireza Taji
09-12-2008, 13:11
این متن را خیلی وقت پیش لینک را گذاشته بودم.
این را یک استقلال تو سایت 90 گفته بود
امروز مجدد چشمم بهش خورد گفتم بذارمش:

وقتی دیدم برنامه نود خیلی گرایش به رنگ قرمز داره و از اونجایی که ما ایرانیا عادت داریم هر طرفی بادمون بدن به همون طرف قل می خوریم گفتم وقتی عادل دوست داره بگه آی مردم پرسپولیس پر طرفدار ترین پرسپولیس توپترین عالی ترین بهترین گفتم وای عجب تیمی باشه پس مام پرسپولیسی میشیم ولی قبلش خوب یکسری برم تو اینترنت افتخارات بین المللیشو ببینم بیشتر کیف کنم ولی نمیدونم چی شده ما تو هر سایتی رفتیم فقط اسم (استقلال) دیدیم گفتم شاید اشتباه شده زنگ زدم به afc گفتم بابا جون شاید اشتباهی صورت گرفته afcجان پرسپولیس پر هوادار. محبوب. که عادلم انقدر دوسش داره پس اسمش کجاست؟؟ میدونی چی گفت؟
گفت عزیزم عادلم خیلی سعی میکن ما حداقل یک مقام دومی برای پرسپولیس تو آسیا ثبت کنیم اما به خود فردوسی پورم گفتم ما به sms و نظر سنجی جام نمی دیم بره ببینه استقلال چی کار می کنه که (2بار) قهرمان (2بار)نایب قهرمان ویک بار سوم آسیا شده شاید بتونه اونم موفق بشه و....
واینجوری شد که عقلم مجبورم کرد بگم زنده باد ((((**:40: استقلال:40:** )))

M_Abieteh
09-12-2008, 13:49

وقتی دیدم برنامه نود خیلی گرایش به رنگ قرمز داره و از اونجایی که ما ایرانیا عادت داریم هر طرفی بادمون بدن به همون طرف قل می خوریم گفتم وقتی عادل دوست داره بگه آی مردم پرسپولیس پر طرفدار ترین پرسپولیس توپترین عالی ترین بهترین گفتم وای عجب تیمی باشه پس مام پرسپولیسی میشیم ولی قبلش خوب یکسری برم تو اینترنت افتخارات بین المللیشو ببینم بیشتر کیف کنم ولی نمیدونم چی شده ما تو هر سایتی رفتیم فقط اسم (استقلال) دیدیم گفتم شاید اشتباه شده زنگ زدم به afc گفتم بابا جون شاید اشتباهی صورت گرفته afcجان پرسپولیس پر هوادار. محبوب. که عادلم انقدر دوسش داره پس اسمش کجاست؟؟ میدونی چی گفت؟
گفت عزیزم عادلم خیلی سعی میکن ما حداقل یک مقام دومی برای پرسپولیس تو آسیا ثبت کنیم اما به خود فردوسی پورم گفتم ما به sms و نظر سنجی جام نمی دیم بره ببینه استقلال چی کار می کنه که (2بار) قهرمان (2بار)نایب قهرمان ویک بار سوم آسیا شده شاید بتونه اونم موفق بشه و....
واینجوری شد که عقلم مجبورم کرد بگم زنده باد ((((**[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](39).gif استقلال[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](39).gif** )))

جالب بود ممنون.

علیزاده و سیاوش محروم هستند.

تو این بازی فرهاد رو داریم.

امیدوارم با اقتدار ببریم.

M_Abieteh
09-12-2008, 13:56
براي تقويت خط حمله
استقلال دنبال جذب اولروم يا اشپيتي است
خبرگزاري فارس: كادر فني تيم فوتبال استقلال تهران براي تقويت خط حمله خود دو بازيكن خارجي تيم هاي ابومسلم و پيام مشهد را در نظر دارند.

به گزارش خبرگزاري فارس، در حالي كه براي تقويت خط حمله استقلال مدتي است صحبت از پيشنهاد اين باشگاه به عرفان اولروم بازيكن تيم ابومسلم است هنوز مذاكره جدي بين دو باشگاه صورت نگرفته است.
از سوي ديگر امير قلعه نويي علاوه بر اين كه اولروم را به عنوان يكي از گزينه هاي خود براي تقويت خط حمله در نظر دارد، روي آرفي اشپيتي مهاجم تيم پيام نيز نظر دارد و بيش از اين كه به جذب اولروم تاكيد داشته باشد دنبال بازيكن پيام است.
استقلال با توجه به فهرست خود فقط يك بازيكن ديگر مي تواند جذب كند و كادر فني آبي پوشان بايد از بين اين دو بازيكن يكي را انتخاب كند.
انتهاي پيام/

M_Abieteh
09-12-2008, 13:58
در گفت‌وگو با فارس:
اولروم: مقابل استقلال 90 دقيقه راه مي‌رفتم
خبرگزاري فارس: مهاجم تيم فوتبال ابومسلم گفت: اگر مقابل استقلال در تركيب ابومسلم قرار مي گرفتم، 90 دقيقه در زمين راه مي‌رفتم.

عرفان اولروم در گفت ‌و گو با خبرنگار فارس، درباره عدم حضورش مقابل استقلال اظهار داشت: من به يك بازيكن كاملا بي‌انگيزه تبديل شده‌ام. ديگر انرژي ندارم و اگر بازي مي‌كردم به دليل بي‌انگيزگي، تاكتيك آقاي پيرواني را هم خراب مي‌كردم.
وي افزود: هميشه براي بازي مقابل تيم‌هاي پرسپوليس و استقلال و گل‌زدن به آن ها انگيزه داشتم. اما اكنون اين شرايط را ندارم و حتي ممكن بود با بازي كردنم اوضاع خراب‌تر هم شود.
اين مهاجم نيجريه‌اي در مورد اين كه گفته مي‌شود او به دليل پيشنهاد استقلال حاضر نشده مقابل آبي‌پوشان به ميدان برود ،عنوان كرد:اين موضوع اصلا صحت ندارد. تا به حال هيچ كس از باشگاه استقلال به من تماس نگرفته و از اين پيشنهاد خبري ندارم. اگر هر تيم ديگري هم به جاي استقلال قرار بود با ابومسلم بازي كند، باز هم بازي نمي‌كردم.
اولروم با بيان اين كه به دليل عدم دريافت مطالباتش حاضر نشده به ميدان برود، ادامه داد: از سال پيش تا به حال پولي نگرفته‌‌ام. هر بازي به ما مي‌گويند صبر كنيد ،اما من ديگر نتوانستم تحمل كنم. حوصله ندارم و عصبي شده‌ام. از چهار ماه قبل در حال اعتراض هستم و مدام من را به 10روز ديگر حواله مي‌كنند.
اين بازيكن تصريح كرد:‌روز بازي مقابل ملوان يكي از مديران تيم به من گفت اگر بعد از اين مسابقه پولت را نداديم هر تصميمي خواستي بگير. من هم از اين تيم به كميته انضباطي شكايت كرده‌ام. امسال فقط 21 ميليون تومان گرفته‌ام.
مهاجم نيجريه‌اي افزود: چكي از باشگاه دارم كه بعد از گذشت مدت‌ها هنوز پاس نشده و هرگاه به محل باشگاه مي‌روم كسي جوابگو نيست. تلفن همراه آقاي منعمي هم خاموش است. من چون بازيكن ايراني نيستم بيشتر از بقيه مورد بي‌توجهي قرار مي‌گيرم.
اولروم با اشاره به تنهايي‌اش در ايران اظهار داشت: اولروم چون در ايران خانواده‌اي ندارد، بايد مورد اذيت قرار گيرد. مسئولان ابومسلم مي‌دانند مشكلات من چيست. هنوز ويزاي كار برايم نگرفته‌اند و هر بار با يك امضا 10 روز به 10 روز مجوز كارم در ايران را تمديد مي‌كنند.
اين بازيكن متذكر شد: اكثر بازيكنان ابومسلم اين مشكل را دارند اما آنها از ترس صحبت نمي‌كنند اما من بازيكن ايراني نيستم كه بترسم و سكوت كنم.
انتهاي پيام/

AntAreS
09-12-2008, 14:23

واینجوری شد که عقلم مجبورم کرد بگم زنده باد ((((**:40: استقلال:40:** )))

خیلی باحال بود:11:

M_Abieteh
09-12-2008, 16:03
پرسپولیس مساویه و گلی هم که زد افساید بود.

M_Abieteh
09-12-2008, 16:05

M_Abieteh
09-12-2008, 17:22
اكبرپور در گفت و گو با فارس:
مدير عامل ابومسلم براي فرار از مشكلات مالي عليه من صحبت كرد
خبرگزاري فارس: مهاجم تيم فوتبال استقلال تهران گفت: مدير عامل ابومسلم براي آنكه پاسخگوي مشكلات مالي باشگاهش نباشد از فحاشي من سخن گفت.

سياوش اكبرپور در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري فارس اظهار داشت: برابر ابومسلم خوب و حرفه‌اي بازي كرديم و انگيزه كافي براي پيروزي داشتيم و معتقدم در حالي كه در مشهد به ما بي‌حرمتي شد توانستيم نتيجه قابل قبولي بگيريم.
وي افزود: مدير عامل باشگاه ابومسلم دربرنامه نود به گونه‌اي صحبت كرد كه از يك سردار بعيد است اينچنين حرف بزند. بني اسد گفت كه سياوس اكبرپور به سعيدخاني فحش داد. مگر او مي‌توانست لب خواني كند يا گوشش آنقدر تيز است كه صدايم را در ورزشگاه بشنود؟ من از حق خودم در رابطه با ايشان نمي‌گذرم و بني ‌اسد را به خدا واگذار مي‌كنم.
مهاجم استقلال ادامه داد: مي‌خواستند برد ما را لوث كنند .من 6 سال است كه به مشهد مي روم و اين هفته بدترين حضورم در اين شهر بود. تماشاگران ابومسلم به پيروز قرباني، پژمان منتظري و وحيد طالب لو فحاشي كردند. آيا مدير عامل ابومسلم اين فحاشي‌ها را نشنيدند؟
اكبرپور در خصوص درگيري با سعيد خاني گفت: من، هم پست او نبودم .من هم پست ميثم بائو بودم. مي‌توانيد در مورد اين درگيري از سعيد مظفري زاده داور مسابقه سوال كنيد.
وي ادامه داد: من از شما مي‌پرسم اگر سعيد خاني فحش مي‌شنيد در قبالش از من تشكر مي‌كرد؟ قطعا او هم به من ناسزا مي‌گفت مي‌توانيد از شاه حسيني رئيس سابق كميته انضباطي سوال كنيد من اگر كاري كنم شهامت گفتنش را دارم .سال 84 با فريدون فضلي در مشهد درگير شدم و اين درگيري لفظي را يكبار هم تكذيب نكردم.
اكبرپور در مورد حرف امير قلعه نويي مبني بر عذرخواهي از سعيدخاني اظهار داشت: ايشان را مثل پدرم قبول دارم .او روز گذشته در تمرين استقلال با من صحبت كرد و همين حرف ها را به سرمربي تيم هم گفتم و ايشان هم حرف هايم را پذيرفت .
وي ادامه داد: بني اسد براي آنكه جواب فردوسي‌پور را در خصوص مشكلات مالي ابومسلم ندهد گفت كه اكبرپور به كاپيتان ابومسلم فحاشي كرده است. من به فيلمبردار باشگاه استقلال گفتم صحنه‌هايي كه عليه بازيكنان ما فحاشي مي‌شد را تصويربرداري كند.
وي ادامه داد: در ديدار با ملوان و صباباتري عليه خانواده بازيكنان استقلال فحاشي بسياري شد .عده اي مي‌گويند جو ورزشگاه آزادي بد است اما من مي‌گويم كه اينگونه نيست. در شهرهاي ديگر شرايط بدتر است.
اكبرپور تاكيد كرد: از مسوولان محترم عاجزانه مي‌خواهم اين مشكل را برطرف كنند. زماني مي‌گفتند سياوش اكبرپور بايد ترميم شود من ترميم شدم اما چرا تماشاگر نماهاي ماترميم نمي‌شوند؟!
اكبر پور در مورد درگيري با جان نگودي گفت: اين بازيكن ابومسلم به عمد به كمر قرباني ضربه زد و يكبار هم گردن من را گرفت .به سعيدخاني گفتم تو كه كاپيتان ابومسلم هستي به اين بازيكن تذكر بده كه اين كار را نكند.
اكبرپور در مورد صحبت هاي ناصر حجازي بعد از برد استقلال گفت: ايشان يكي از پيشكسوتان و بزرگان فوتبال است و نبايد عليه او حرفي بزنم زيرا اگر بخواهم درباره حجازي صحبت كنم مثل اين است كه مي‌خواهم درباره كهكشان راه شيري حرف بزنم.
انتهاي پيام/

unartig
09-12-2008, 18:29
اینو من ازکلوب کش رفتم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
-------------------------------------------------------------------------------------

جانواریو....

ستاره ای که دور از چشمان است اما خوش می درخشد....

فابیو !

از اینکه قراردادت یک چهارم قرارداد دیگر بازیکن هاست و میبینم آنها که چند برابر تو پول گرفته اند ، نصف تو تعصب ندارند و یک در صد تو خلاقیت ، متاسفم.

فابیو !

نمیدانم خودخواه باشم و بگویم بمان.یا آنقدر روشن اندیش که بگویم حق تو حداقل ، باشگاهی اروپایست
فابیو !
بمان و با استقلال بیشتر بدرخش هر چند میدانم نادانان بسیارند...تویی که بی منت و بی حرف و حاشیه

بهترین لحظات را برایم رقم میزنی اما ستاره های وطنی ام که با نمک استقلال ستاره شده اند هر روز مصدوم

هستند و هر سال ناز و ادای عروس را در می آورند !

فابیو !

همیشه در خاطرم می مانی.... تویی که حتی قرمزها هم حسرت داشتنت را میخورند......

فابیو........

emad64
09-12-2008, 18:40
ممنون اونی، خیلی قشنگ بود :11:

جدول لیگ برتر در پایان هفته ی هجدهم

M_Abieteh
09-12-2008, 19:04
اینو من ازکلوب کش رفتم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
-------------------------------------------------------------------------------------

جانواریو....

ستاره ای که دور از چشمان است اما خوش می درخشد....

فابیو !

از اینکه قراردادت یک چهارم قرارداد دیگر بازیکن هاست و میبینم آنها که چند برابر تو پول گرفته اند ، نصف تو تعصب ندارند و یک در صد تو خلاقیت ، متاسفم.

فابیو !

نمیدانم خودخواه باشم و بگویم بمان.یا آنقدر روشن اندیش که بگویم حق تو حداقل ، باشگاهی اروپایست
فابیو !
بمان و با استقلال بیشتر بدرخش هر چند میدانم نادانان بسیارند...تویی که بی منت و بی حرف و حاشیه

بهترین لحظات را برایم رقم میزنی اما ستاره های وطنی ام که با نمک استقلال ستاره شده اند هر روز مصدوم

هستند و هر سال ناز و ادای عروس را در می آورند !

فابیو !

همیشه در خاطرم می مانی.... تویی که حتی قرمزها هم حسرت داشتنت را میخورند......

فابیو........

ممنون اونی جان. عالی بود.

Rjoun
09-12-2008, 19:36
خدا رو شكر در حال حاضر بهترين تيم ايران از هر نظر هستيم.
بايد حواسمون به سپاهان باشه وگرنه هيچ رقيب ديگه اي نداريم.

amirtaker
09-12-2008, 20:51
به نظرم اگر قراره الروم بیاد به جای عباسفرد بیاد که تراکم خط هجومی بیشتر نشه بشه نه اینکه به جای تقی پور بیاد .
درضمن ما 5 مدافع مرکزی داریم.پس نباید به راحتی از دستشون بدیم.

Alireza Taji
09-12-2008, 21:01
به نظر من عنایتی خیلی بهتر از اولروم هست.
به هر حال اون با استقلال اشنا هست و قلعه نویی هم نشون داده می تونه ازش خوب استفاده کنه!
اگر هم خواستیم اولروم را بگیریم جایگزین علیزاده کنیم خیلی بهتر هست.
من که عباسفر را خیلی بیشتر قبولش دارم تا این علیزاده...

امروز اخبار گفت مسئولین ابومسلم موافقت کردند که پیرامون انتقال اولروم با استقلال مذاکره کنند!

M_Abieteh
09-12-2008, 21:16
من که عباسفر را خیلی بیشتر قبولش دارم تا این علیزاده...

منم همینطور.

امروز اخبار گفت مسئولین ابومسلم موافقت کردند که پیرامون انتقال اولروم با استقلال مذاکره کنند!

تائید میشه.

ولی معلوم نیست شاید الروم خیلی به درد استقلال بخوره.

دست من و شما م نیست کیو بدیم به جاش.

M_Abieteh
09-12-2008, 21:19
به نظر من بد هم نیست بیاد استقلال.

Alireza Taji
09-12-2008, 21:41
می ترسم این اولروم مثله داسیلوا بشه که دو سال پیش خریدیمش!
اولروم این فصل چندان موفق هم نبوده.

M . Sayid
09-12-2008, 21:49
احتمالا اولروم به خاطر مسائل مالی بی انگیزه شده

جدولو نگاه کنین دوباره هیچ تیمی تفاضل مثبتش دو رقمی نشده مال ما 21

کسی گل آل نعمه به پیروزیو نداشت؟؟؟

amir_sa
09-12-2008, 22:09
به نظر من عنایتی خیلی بهتر از اولروم هست.
بابا بيخيال اين عنايتي بشين ، فعلا كه مصدومه هر موقع تونست بازي كنه اونوقت اسمش رو مياريم

اگر هم خواستیم اولروم را بگیریم جایگزین علیزاده کنیم خیلی بهتر هست.

اين علي زاده فكر كنم نشانه شانس براي قلعه نوعيه ، يا يه جوري نذر كرده اين علي زاده در خدمت تيم باشه . جالبه كه خود علي زاده ميگه من از چند تا تيم پيشنهاد دارم ( آخه كدوم اُسكُلي مياد اين علي زاده رو بگيره ؟ )
كلاس بازيش به درد ليگ دسته 2 و 3 مي خوره ، جديدا پرتاب هاي اوتش هم مثل قديم نيست
خداييش بازي با ابومسلم رو نگاه كنيد غير از اون پاس گل كه اونم آفسايد بود چه كار مثبت ديگه اي انجام داد . هر كي تونست بگه جاييزه داره. اون ضربه اش رو ديدين كه از پشت محوطه جريمه زد و گزارشگر گفت شانس آورد توپ از استاديوم بيرون نرفت ؟

ميگم بياين يه طومار امضا كنيم براي بيرون كردن اين عليزاده

M_Abieteh
09-12-2008, 23:42
از پشت محوطه جريمه زد و گزارشگر گفت شانس آورد توپ از استاديوم بيرون نرفت ؟

به قول عادل کارایی که این میکنه مسی و رونالدینهو هم نمیکنه.

m1d1y
10-12-2008, 00:25
این همه مهاجم که یه تیم نمی خواد که !

iman_s
10-12-2008, 00:51
استقلال 3
داماش 0

Alireza Taji
10-12-2008, 01:06
این همه مهاجم که یه تیم نمی خواد که !

به نظر من استقلال به حرف 5 تا مهاجم داره!
روی علیزاده و حتی عباسفر که نمیشه حساب کرد بیشتر به درد پر کردن نیمکت می خورند!
میمونه اکبرپور،مجیدی و برهانی که با توجه به اینکه ما این فصل در 3 جام بازی خواهیم کرد و بیشتر از 40 بازی انجام خواهیم داد نیاز به یک مهاجم درجه یک داریم.
بعد از یک مهاجم به یک هافبک در مایه های جانواریو و یک دروازه بان کار درست هم نیاز جدی داریم.

alireza99.99
10-12-2008, 02:47
احتمالا یه بازی پر گله

من 4-1 به نفع استقلال پیش بینی میکنم

alireza99.99
10-12-2008, 02:48
با اجازه دوستان چند تا خبر می زارم

alireza99.99
10-12-2008, 02:50
جريمه نقدي براي قلعه نويي

كميته انضباطي فدراسيون فوتبال به دنبال تخلف انضباطي سرمربي و مربي تيم فوتبال استقلال براي آنها جريمه نقدي در نظر گرفت.
به گزارش خبرگزاري ورزش ايران(ايپنا)، بنا به راي كميته انضباطي امير قلعه نويي سرمربي تيم فوتبال استقلال به پرداخت 500 هزارتومان جريمه نقدي محكوم شد.
علاوه بر اين كميته انضباطي براي امير طيري نيز 500 هزارتومان جريمه نقدي در نظر گرفت

alireza99.99
10-12-2008, 02:50
جریمه مهاجم نيجريه‌اي به دلیل مذاکره با استقلال

مهاجم نيجريه‌اي تيم فوتبال ابومسلم مشهد به دليل مذاكره غيرقانوني با نمايندگان باشگاه استقلال از سوي كميته انضباطي باشگاه ابومسلم 50 ميليون تومان جريمه شد.
اين بازيكن كه گفته مي‌شود به دليل مذاكره با استقلالي‌ها ترجيحاً در بازيابومسلم مقابل استقلال تيمش را همراهي نكرد به دليل تمارض و اقدامغيرقانوني براي پيوستن به استقلال از سوي كميته انضباطي باشگاه ابومسلم 50ميليون تومان جريمه شد.
مسئولان باشگاه ابومسلم ضمن تاييد اين خبرتاكيد مي‌كنند كه اولروم طبق سه بند از آيين‌نامه انضباطي باشگاه به كسر30 درصد از مبلغ قراردادش و سپس به پرداخت 5 ميليون تومان جريمه نقديمحكوم شده است

alireza99.99
10-12-2008, 02:51
اولروم: مقابل استقلال ۹۰ دقیقه راه می‌رفتم

مهاجم تیم فوتبال ابومسلم گفت: اگر مقابل استقلال در ترکیب ابومسلم قرار می گرفتم، ۹۰ دقیقه در زمین راه می‌رفتم.

عرفان اولروم درباره عدم حضورش مقابل استقلال اظهار داشت: من به یک بازیکن کاملا بی‌انگیزه تبدیل شده‌ام. دیگر انرژی ندارم و اگر بازی می‌کردم به دلیل بی‌انگیزگی، تاکتیک آقای پیروانی را هم خراب می‌کردم.

او گفت: همیشه برای بازی مقابل تیم‌های پرسپولیس و استقلال و گل‌زدن به آن ها انگیزه داشتم. اما اکنون این شرایط را ندارم و حتی ممکن بود با بازی کردنم اوضاع خراب‌تر هم شود.
این مهاجم نیجریه‌ای در مورد این که گفته می‌شود او به دلیل پیشنهاد استقلال حاضر نشده مقابل آبی‌پوشان به میدان برود ،عنوان کرد:این موضوع اصلا صحت ندارد. تا به حال هیچ کس از باشگاه استقلال به من تماس نگرفته و از این پیشنهاد خبری ندارم. اگر هر تیم دیگری هم به جای استقلال قرار بود با ابومسلم بازی کند، باز هم بازی نمی‌کردم.

اولروم با بیان این که به دلیل عدم دریافت مطالباتش حاضر نشده به میدان برود، ادامه داد: از سال پیش تا به حال پولی نگرفته‌‌ام. هر بازی به ما می‌گویند صبر کنید ،اما من دیگر نتوانستم تحمل کنم. حوصله ندارم و عصبی شده‌ام. از چهار ماه قبل در حال اعتراض هستم و مدام من را به ۱۰روز دیگر حواله می‌کنند.

این بازیکن تصریح کرد:‌روز بازی مقابل ملوان یکی از مدیران تیم به من گفت اگر بعد از این مسابقه پولت را ندادیم هر تصمیمی خواستی بگیر. من هم از این تیم به کمیته انضباطی شکایت کرده‌ام. امسال فقط ۲۱ میلیون تومان گرفته‌ام.
مهاجم نیجریه‌ای افزود: چکی از باشگاه دارم که بعد از گذشت مدت‌ها هنوز پاس نشده و هرگاه به محل باشگاه می‌روم کسی جوابگو نیست. تلفن همراه آقای منعمی هم خاموش است. من چون بازیکن ایرانی نیستم بیشتر از بقیه مورد بی‌توجهی قرار می‌گیرم.

اولروم با اشاره به تنهایی‌اش در ایران اظهار داشت: اولروم چون در ایران خانواده‌ای ندارد، باید مورد اذیت قرار گیرد. مسئولان ابومسلم می‌دانند مشکلات من چیست. هنوز ویزای کار برایم نگرفته‌اند و هر بار با یک امضا ۱۰ روز به ۱۰ روز مجوز کارم در ایران را تمدید می‌کنند.
این بازیکن متذکر شد: اکثر بازیکنان ابومسلم این مشکل را دارند اما آنها از ترس صحبت نمی‌کنند اما من بازیکن ایرانی نیستم که بترسم و سکوت کنم.

alireza99.99
10-12-2008, 02:54

مهاجمان تيم فوتبال استقلال به دليل محروميت نمي توانند در هفته نوزدهم مقابل داماش به ميدان بروند.
علي عليزاده و سياوش اكبرپور به دليل سه اخطاره شدن مقابل ابومسلم بازي هفته نوزهم استقلال را از دست دادند.
اين دو بازيكن كه با همكاري يكديگر توانستند گل دوم استقلال مقابل ابوسلم را به ثمر برسانند نمي توانند جمعه هفته جاري مقابل داماش گيلان به ميدان بروند.
بازيكنان اين تيم به دليل پيروزي مقابل ابومسلم و صدرنشيني در ليگ نفري 350 هزار تومان پاداش دريافت خواهند كرد

توصيه قلعه نويي به اكبري و بيگ زاده

سرمربي تيم فوتبال استقلال تهران از يدا... اكبري و هاشم بيگ زاده خواست تا در خصوص جدايي از تيم و پيوستن به تيمي ديگر با رسانه‌ها گفت و گو نكنند. امير قلعه نويي كه به خوبي مي‌داند ترافيك بازي‌هاي استقلال در ليگ برتر و جام حذفي و همچنين ليگ قهرمانان آسيا باعث مي‌شود تا به همه بازيكنان خود احتياج پيدا كند، به اكبري و بيگ زاده گفته است كه از حضور در تركيب اصلي نااميد نشوند و چنانچه بتوانند در تمرينات آمادگي لازم را به نمايش بگذارند، مي‌توانند به عنوان يكي از يازده بازيكن اصلي از دقيقه اول در زمين حضور داشته باشند. يدا... اكبري در اين رابطه گفت: هنوز تصميم قطعي براي جدايي نگرفته ام و نمي‌دانم خبر مذاكره ام با مسوولان باشكاه پاس همدان توسط چه كسي و با چه انگيزه‌اي مطرح شده است. اين بازيكن با تجربه همچنين اظهار داشت: در تيمي مثل استقلال كه از مهره هاي خوب و مطرحي بهره مي‌برد، حرف و حديث‌هاي اين چنيني هميشه مطرح مي شود و عده‌اي دنبال اين هستند تا با اين اخبار ما را به حاشيه ببرند. در هفته گذشته اخبار زيادي در خصوص جدايي احتمالي يدالله اكبري و هاشم بيگ زاده به تيم‌هاي پاس همدان و راه آهن شهرري شنيده مي‌شد.

استقلال برهاني را به ليگ امارات نمي دهد

باشگاه استقلال تهران با پيوستن آرش برهاني به يکي از تيم هاي حاضر درليگ امارات مخالفت کرد.

امير قلعه نويي به مسوولان باشگاه استقلال اعلام کرده است که براي حضوري موفقيت آميز در ليگ برتر و ليگ قهرمانان‌ آسيا، براي ترانمسفر شدن برهاني به ليگ امارات مذاکره اي انجام ندهند.
برهاني در اين رابطه به خبرنگار ايرنا گفت: من هم شنيده ام که الشباب امارات براي به خدمت گرفتنم ابراز تمايل کرده است؛ اما از آنجا که روزهاي خوبي را در استقلال تجربه مي کنم واحساس مي کنم که مي توانم براي تيم در بازي هاي داخلي و آسيايي مهره اي تاثيرگذار باشم، اعتراضي به تصميم قلعه نويي ندارم و اميداوارم بتوانم در ادامه رقابتها همچنان به عنوان مهاجم در خدمت تيم باشم تا از اين طريق هم در نتيجه گيري هاي استقلال نقش داشته باشم و هم اينکه بالاخره براي ملي پوش شدن نظر مثبت علي دايي را براي حضور در تيم ملي و رقابتهاي مقدماتي جام جهاني 2010 جلب کنم.
آرش برهاني در پايان هفته هجدهم ليگ برتر با 12 گل به عنوان آقاي گل مسابقات مطرح کرده است.

اعلام آمادگی ابومسلم برای مذاکره با استقلال

به دنبال ابراز تمایل باشگاه استقلال برای عقد قرارداد با عرفان اولروم، باشگاه ابومسلم اعلام کرد حاضر است با این باشگاه تهرانی وارد مذاکره شده و تحت شرایطی خاص رضایتنامه او را صادر کند.

عرفان اولروم، مهاجم سیه چرده تیم فوتبال ابومسلم مشهد که در فصل جاری عملکردی نه چندان درخشان از خود برجای گذاشته است، باشگاه استقلال را خواهان خود می بیند.

مسئولان باشگاه استقلال بصورت رسمی و تلویحی اعلام کرده اند که این بازیکن نیجریه‌ای را می خواهند و حاضرند در تعطیلات نیم فصل با شرایطی خاص اولروم را جذب کنند.

غلامرضا بنی اسد، مدیرعامل باشگاه ابومسلم مشهد در خصوص ابراز تمایل باشگاه استقلال برای عقد قرارداد با عرفان اولروم به خبرنگار مهر، گفت: ما بازیکنی می خواهیم که دلش با باشگاه ابومسلم باشد. اگر بازیکنی دنبال تیم‌های دیگر باشد، حاضریم با جدایی‌اش تحت شرایطی که به سود باشگاه ابومسلم باشد، موافقت کنیم. در این رابطه حاضریم با باشگاه استقلال وارد مذاکره شویم و اگر پول خوبی پرداخت کردند، رضایتنامه اولروم را برای انتقال به این باشگاه صادر کنیم.

وی در پاسخ به این سئوال که آیا احتمال دارد در ازای انتقال اولروم به استقلال بازیکنی از این تیم به ابومسلم مشهد بپیوندد؟، گفت: از تیم استقلال بازیکنی به درد ما نمی خورد. ما بازیکن مورد نیاز خود را از تیم‌های دیگر زیر نظر داریم و بدون شک اگر تصمیم به جذب بازیکن داشته باشیم با آنها وارد مذاکره می شویم.

بیش از دو سال از حضور عرفان اولروم در تیم ابومسلم مشهد می گذرد و در پایان فصل جاری قرارداد سه ساله این بازیکن با سیاه جامگان مشهدی به اتمام می رسد.

ESTEGHLAL 67
10-12-2008, 09:31
استقلال 4-0داماش

M_Abieteh
10-12-2008, 10:19
جریمه مهاجم نيجريه‌اي به دلیل مذاکره با استقلال

مهاجم نيجريه‌اي تيم فوتبال ابومسلم مشهد به دليل مذاكره غيرقانوني با نمايندگان باشگاه استقلال از سوي كميته انضباطي باشگاه ابومسلم 50 ميليون تومان جريمه شد.
اين بازيكن كه گفته مي‌شود به دليل مذاكره با استقلالي‌ها ترجيحاً در بازيابومسلم مقابل استقلال تيمش را همراهي نكرد به دليل تمارض و اقدامغيرقانوني براي پيوستن به استقلال از سوي كميته انضباطي باشگاه ابومسلم 50ميليون تومان جريمه شد.
مسئولان باشگاه ابومسلم ضمن تاييد اين خبرتاكيد مي‌كنند كه اولروم طبق سه بند از آيين‌نامه انضباطي باشگاه به كسر30 درصد از مبلغ قراردادش و سپس به پرداخت 5 ميليون تومان جريمه نقديمحكوم شده است

اینا چرته .این بازیکن خارجیه پیام جریانش چیه.

انگار برای اومدن به استقلال تقریبا نهایی شده.

M_Abieteh
10-12-2008, 10:22
استقلال برهاني را به ليگ امارات نمي دهد

نباید هم بده.برای اسیا لازمش داره بدجور.

mohsensoft
10-12-2008, 10:46
استقلال 5
داماش 0

mohsensoft
10-12-2008, 10:48
اگه اشپيتين بياد استقلال ديگه يه تيم رويايي ميشيم
نميدونم چرا ولي حس ميكنم اولروم به درد استقلال نميخوره
راستي اگه يكي از اينا بياد استقلال ديگه نميتونه عنايتي رو بگيره؟

amir_sa
10-12-2008, 11:13
نه چون استقلال يك نفر ديگه رو مي تونه به خدمت بگيره

bayern
10-12-2008, 12:14
هفته نوزدهم لیگ برتر/
استقلال خوشبخت میزبان داماش تیره بخت/ جنگ همسایه های بالانشین
خبرگزاری مهر - گروه ورزشی: هفته نوزدهم رقابتهای فوتبال لیگ برتر در حالی روز جمعه با برگزاری هشت دیدار آغاز می شود که پس از پایان رقابتهای این هفته، لیگ با دو هفته ارفاق به تعطیلات نیم فصل می رود.

به گزارش خبرنگار مهر، هفته هجدهم با صدرنشینی استقلال و سقوط ذوب آهن به رده دوم جدول تمام شد. در این هفته احمدزاده از ادامه همکاری با تیم ملوان استعفا داد، مشکلات پیام مشهد حل نشدنی باقی ماند، ذوب آهن، پیکان و پرسپولیس بازهم امتیاز از دست دادند، مقاومت سپاسی به رده پنجم جدول صعود کرد، استقلال اهواز برد و فولاد خوزستان باخت تا جدول لیگ دگرگون شود و جایگاه تمام تیم ها به تزلزل بیفتد. با این مقدمه به استقبال هفته نوزدهم می رویم، هفته‌ای که می توان به آن هفته تقابل تیم‌های میانه بالای جدول با تیم های رده های پایین گفت.

استقلال - داماش
اوضاع استقلال و داماش با هم قابل مقایسه نیست. یکی برای صدرنشینی می جنگد و دیگری برای بقا و فرار از انتهای جدول. استقلال بهترین خط حمله لیگ را دارد (39 گل زده) و داماش صاحب یکی از بدترین خطوط حمله لیگ است (19 گل زده). استقلال بیشترین برد را در بین تیم های لیگ برتری دارد (10 برد) و داماش کمترین پیروزی را از آن خود کرده است (2 برد). شاگردان قلعه نویی کمترین گل خورده را دارند (18 گل خورده) و داماش در میان تیم‌های است که صاحب بدترین خط دفاعی هستند (28 گل خورده). اینها نشان دهنده تفاوت و تمایز دو تیم استقلال و داماش است و به اصطلاح روی کاغذ آبی پوشان شانس بیشتری برای پیروزی دارند. در فصلی که استقلال تمام معادلات غیر قابل پیش بینی فوتبال را برهم زده است، می توان برای این تیم یک پیروزی دیگر را مقابل داماش پیش بینی کرد.

bayern
10-12-2008, 12:18
سياوش اكبرپور مشترى تازه كميته انضباطى
احتمال دارد استقلال طى روزهاى آتى يك نماينده ديگر در كميته انضباطى فدراسيون داشته باشد!بر اساس خبرهاى رسيده ظاهراً داد و فريادهاى سياوش پس از بازى با ابومسلم فراتر از حدى بوده كه انتظارش را داشتيم و حرف هاى امير قلعه نويى در كنفرانس مطبوعاتى هم به نوعى به مسأله او دامن زده است (امير در آن جلسه مطبوعاتى مدعى شد كه اكبرپور بايد به واسطه رفتار خود از سعيد خانى كاپيتان ابومسلم عذرخواهى كند) از سوى ديگر بسيار بعيد است كه رفتار سياوش از چشم داور و ناظر بازى دور مانده باشد بر همين اساس شايعه احضار وى حسابى داغ شده و بعيد نيست طى همين هفته احضار او به صورت رسمى اعلام شود. استقلال در نيم فصل اول حضورى فعال در كميته انضباطى داشت و غير از اميد طيرى و صمد مرفاوى، امير قلعه نويى هم ۲ مرتبه براى اداى توضيحات به اين كميته فرا خوانده شد.

bayern
10-12-2008, 12:19
جنگ پنهان در استقلال بالا گرفت
چرا با اولروم مذاكره كرديد؟!
از همان روزهايى كه بحث بر سر حضور بازيكنان برزيلى در استقلال داغ شد و معلوم شد كه امير قلعه نويى قصد تقويت قدرت تهاجمى تيمش را دارد، مردانى همچون فرهاد مجيدى، آرش برهانى و سياوش اكبرپور عليه ماجرا موضع گرفته و بعضاً مصاحبه هايى هم صورت دادند اما با تذكر مسئولان باشگاه ساكت شدند تا برايشان دردسر ايجاد نشود. در اين ميان فابيو بالا به ايران آمد و بدون عقد قرارداد كشورمان را ترك كرد تا شايعه جذب «عرفان اولروم» بر سر زبان ها بيفتد اما نكته مهم اينجاست كه جذب احتمالى عرفان هم دردسرهايى ايجاد مى كند و حتى هم اكنون نيز باعث شده تا جنگى پنهانى را در استقلال شاهد باشيم. غير از ناصر حجازى كه صراحتاً امير قلعه نويى را بابت مذاكره با اولروم به باد انتقاد گرفته است؛ برخى از بازيكنان استقلال هم از اين مسأله ناراضى هستند و معتقدند وقتى كه سياوش اكبرپور و آرش برهانى آنقدر خوب گل مى زنند و مردانى همچون مجيدى و عليزاده هم روى نيمكت هستند چه دليلى دارد كه با يك مهاجم افت كرده مذاكره شود و او را به جمع آبى پوشان اضافه كرد.

bayern
10-12-2008, 12:20
مدير استقلال سرى كه درد نمى كند را دستمال مى بندد!
واعظى آشتيانى در مورد سوژه هاى مورد علاقه اش چقدر حرف مى زند؟
بعد از آنكه على فتح الله زاده به استقلال بازگشت او سوژه هاى جذاب زيادى براى غيبت كردن و حرف زدن در مورد اسلافش داشت اما در آرشيو هيچ يك از روزنامه ها حتى يك مورد خبر يا مصاحبه را هم نمى توان پيدا كرد كه در آن حاجى پيرامون مقداد نجف نژاد بدگويى كرده باشد اما امير واعظى آشتيانى مدام به دنبال فرصت و بهانه اى مى گردد تا مديرعامل قبلى استقلال را بكوبد! اين مدير كارآمد كه به خاطر نتايج تيمش از حاشيه امن مناسبى برخوردار است و نيازى به راه انداختن طرح «توجيه» و دفاع از خود ندارد به عوض آنكه روى روشنى هاى كارنامه اش انگشت بگذارد و از اين فضاى مناسب جهت توسعه ارتباطاتش بهره بگيرد، بند كرده به فتح الله زاده و به شكل عجيبى اصرار دارد تا براى خود و تيمش دشمن درست كند. البته سياست «اشاره به معضلات» و تمركز روى «دشمنان ساختگى» يكى از عادت هاى مشترك طيفى است كه واعظى آشتيانى به آن طيف تعلق خاطر دارد. از ديد ايشان وقتى حواس ها را معطوف به يك پديده غيرملموس مى سازى و از توجه به وضع موجود مى كاهى نه فقط امكان برجسته نمايى دستاوردها دوچندان مى شود بلكه اگر اشتباهى از مدير سر بزند نيز مى تواند آن را به گردن همين معضلات واهى و رقباى خيالى بيندازد. آشتيانى كه خبر داريم واو به واو روزنامه ها را مى خواند و از همين رو هر گاه ۲ ، ۳ خطى در نقد او نوشته شده باشد بلافاصله واكنش نشان مى دهد در بخش ديگرى از جديدترين مصاحبه تنش زايش دوباره به مطبوعات حمله كرده و اصرار دارد تا به مردم بقبولاند كه به جز نشريه طرف مصاحبه اش بقيه را به رسميت نمى شناسد و نگاهى گذرا به مطالبشان دارد. در همين چهارچوب او كه مى توانسته جهت اثبات صحت ادعاى خود در خصوص كم ارزش بودن رسانه هاى ورزشى از كنار اين سوژه بگذرد فصل قابل توجهى از حرفهايش را به مطبوعات اختصاص داده تا اين سؤال به وجود بيايد كه اگر موضوعى براى مديرعامل استقلال مهم و جذاب و داراى ارزش باشد او چند صد صفحه راجع به آن حرف خواهد زد؟ به هر تقدير چون سرى كه درد نمى كند دستمال نمى بندند، لذا توقع ما از آشتيانى اين است كه به توصيه حضرت حافظ درباره درخت دوستى و نهال دشمنى گوش فرا دهد و آب زلال استقلالى كه تا بدين لحظه هيچ مشكلى ندارد را گل آلود نسازد.

bayern
10-12-2008, 12:20
خورگى گلزنى مرض صدرنشينى
استقلال و بيمارى زيرپوستى
۱- استقلال در ۲ ديدار اخير ركورد فوق العاده اى را از خود برجاى گذاشت. ۲ بازى، ۶ امتياز، ۷ گل زده، صفر گل خورده، يك هت تريك و در مجموع كارنامه اى غير قابل انتقاد. انتقاد كردن از چنين تيمى مثل اين است كه بخواهى منطق يا آمار را زير سؤال ببرى و چشمانت را روى اين همه آمار موفقيت آميز ببندى. با اين حال استقلال در اين ۲ بازى اصلاً خوب بازى نكرد!
۲- ضمن احترام به ارقام و آمار و مستندات ثبت شده در جدول، تيم امير قلعه نويى در اين ۲ بازى اصلاً به ميدان نرفت! استقلال امير قلعه نويى شادابترين تيم نيم فصل اول بود كه در اين ۲ بازى اثرى از آثار شادابى و طراوت ديده نشد. استقلال امير قلعه نويى تهاجمى ترين تيم نيم فصل اول بود. در اين ۲ بازى با وجود ثبت ۷ گل زده، اثرى از آن تيم تهاجمى گردن كلفت كه تا گل نمى زد دست از تلاش برنمى داشت، ديده نشد. استقلال امير قلعه نويى يكى از هماهنگ ترين و «تيم ترين» تيم هاى نيم فصل اول بود. در اين ۲ بازى از استقلال چيزى به نام هماهنگى يا تيم بودن نديديم .
۳- استقلال را بيمار ديديم. بيمارى استقلال را هم پس از آزمايشات مختلف تشخيص داديم. استقلال در بازى با پيام بيمارى «خورگى» داشت و در بازى با ابومسلم «مرض اضطراب»! بيمارى خورگى استقلال، خورگى گلزنى بود. همه مى خواستند گل بزنند .همه مى خواستند ركورد بزنند ، همه مى خواستند اسمشان در فهرست گلزنان بازى بيايد. همه مى خواستند گلزن بازى باشند. كسى نبود كه بخواهد پاس گل بدهد. شايد حفظ جان واريو به دليل خارجى بودنش از اين بيمارى مصون بود. آخر برزيلى ها اين بيمارى را در ايام كودكى و نوجوانى مى گيرند و دركوچه پس كوچه هاى خاكى شهر و ديارشان نيز مقابل آن مصون مى شوند. شايد فقط ما باشيم كه تا لحظه خداحافظى با فوتبال نتوانسته باشيم از وسوسه دريبل زدن و ثبت يگ گل بيشتر در كارنامه مان جدا شويم.استقلال در بازى با پيام به خورگى گلزنى دچار بود و در نتيجه نظم تيمى خود را از دست داد و يكى از بدترين بازى هاى تيمى نيم فصل را به نمايش گذاشت. يك برد پرگل اما خالى.
۴- استقلال مقابل ابومسلم دچار بيمارى ديگرى شد به نام مرض صدر نشينى. وسوسه صدرنشين شدن چنان دست و پاى استقلال را به لرزه انداخت كه كاركرد تيمى تاحد نصف كاهش يافت. مهاجمانى كه غيرممكن ترين گل ها را گل مى كردند، از داخل محوطه جريمه و حتى ۶ قدم چنان سقف آسمان را نشانه مى رفتند كه ماه نيز به ناچار جا خالى مى داد! استرس و اضطراب رسيدن به صدر جدول چنان بدن استقلال را به رعشه درآورد و چنان اين تيم را دستپاچه كرد كه استقلال حتى يك دهم خود را نيز به نمايش نگذاشت.
۵- استقلال مقابل پيام مى خواست به گل برسد كه رسيد. مقابل ابومسلم هم نيت، صدرنشينى بود كه حاصل شد. ايراد كار اما اينجا بود كه استقلال براى رسيدن به هدف خود وسيله بدى را برگزيد. بيمارى راه درستى براى تندرستى نيست. براى سير شدن هم نيازى به پرخورى تا حد افراط نيست. مى توانى مدت غذا خوردنت را طولانى كنى و چند بار به ميز غذا مراجعه كنى به جاى آنكه بكوشى يك بار بشقابت را تا سقف رستوران پر كنى از غذا.
۶- استقلال در ۲ بازى اخير بيمار بود. آيا امير قلعه نويى حواسش به اين قضيه هست؟

bayern
10-12-2008, 12:21
اولروم، مرد ۲۵۰ ميليونى
استقلال: از اين پول ها به هيچكس نمى دهيم
داستان مذاكره استقلالى ها با عرفان اولروم از جمله مواردى بود كه قبل از جدال ابومسلم- استقلال توسط ناصر حجازى افشاء شد و جنجال وسيعى راه انداخت. البته اولروم نيز به واسطه آنچه كه براساس گفته خودش «مصدوميت» و طبق ادعاى حجازى «تمارض» بود، مقابل آبى پوشان بازى نكرد تا مسأله جنجالى تر و پيچيده تر شود. بعد از پايان بازى حجازى طى مصاحبه اى مدعى شد كه اگر استقلال واقعاً عرفان اولروم را مى خواهد، بايد براى جذب وى ۲۵۰ ميليون تومان بپردازد! در همين رابطه يكى از مسئولان استقلال به ابرارورزشى گفت: اولاً حتى اگر امير قلعه نويى عرفان را بخواهد به صورت رسمى با ابومسلمى ها گفت وگو مى كنيم و مديرانشان را مورد خطاب قرار خواهيم داد. ثانياً پرداخت ۲۵۰ ميليون براى اولروم آن هم در حالى كه ليگ به نيمه راه خود رسيده و او حداكثر مى تواند ۱۵ بازى داخلى برايمان انجام دهد رقم بسيار گزافى بوده و بعيد است باشگاه ما از اين پول ها به كسى بدهد.

bayern
10-12-2008, 12:21
اميرآبادى ديگر نيمكت نشين نمى شود
مهدى اميرآبادى كه در بازى با ابومسلم به خاطر نبود منيعى در تركيب ثابت استقلال قرارگرفت ونمايش قابل قبولى نيز داشت، موفق شده است رضايت مربيان استقلال را جلب كند و در بازى هاى بعد نيز از ابتدا براى تيمش به ميدان خواهد رفت. با اين حساب منيعى در ديدار آينده استقلال نيمكت نشين خواهدبود.

bayern
10-12-2008, 12:22
بيك زاده : درصورت موافقت باشگاه استقلال به راه آهن مى روم
هاشم بيك زاده هافبك تيم استقلال تهران در خصوص پيشنهاد باشگاه راه آهن مبنى بر جذب وى گفت: صحبت هايى از طرف راه آهن انجام شده و در صورت موافقت باشگاه استقلال به اين تيم خواهم پيوست. وى همچنين خاطر نشان كرد: در نيم فصل گذشته بسيار آماده بودم و تا آنجا كه توانستم به تيمم خدمت كردم اما به هر حال پيشنهاد راه آهن هم خوب بوده و قابل بررسى است. وى با اشاره به وضعيت استقلال عنوان كرد: تيم ما تيم بسيار خوبى است و بازيكنان بزرگى دارد كه هركدام از آنان مى توانند در پيشرفت تيم نقش بسزايى داشته باشند و من مطمئن هستم كه استقلال با اين نفرات قهرمان خواهد شد. بيك زاده در خصوص صدر نشينى آبى پوشان در ليگ برتر گفت: خوشبختانه با تلاش زياد به اين مهم رسيديم و حالا بايد بيش از پيش تلاش كنيم تا صدر جدول را از دست ندهيم. مطمئناً بايد در هر بازى امتيازات لازم را بگيريم تا بتوانيم قهرمان ليگ شويم و همچنين در آسيا نيز سربلند باشيم.

bayern
10-12-2008, 12:22
اكبرپور: مى خواهم به تيم ملى برسم
سياوش اكبرپور مهاجم استقلال بعد از گلزنى هاى چند هفته اخير اعتماد به نفس بالايى به دست آورده و اميدوارى زيادى دارد تا براى حضور در تيم ملى مورد توجه على دايى قرار بگيرد.وى در اين باره گفت: خودم را در اوج مى بينم و گل هايى كه در چند هفته اخير به ثمر رسانده ام، نشان مى دهد كه اين يك ادعا نيست و در حال حاضر يكى از آماده ترين مهاجمان ليگ هستم.به همين دليل منتظر اعلام ليست تيم ملى مى باشم تا شايد بعد از مدتها فرصت پوشيدن پيراهن ملى را بر تن كنم. او همچنين ادامه داد: البته اگر باز هم مورد بى توجهى قرار بگيرم، اعتراضى نخواهم كرد و براى رسيدن به تيم ملى تلاش مى كنم تا بالاخره در رقاتبهاى مقدماتى جام جهانى به ميدان بروم. اكبرپور با اشاره به صدرنشينى استقلال در ليگ برتر گفت: بعد از امتياز از دست دادن هاى متوالى در هفته هاى اول، توانستيم از بحران عدم نتيجه گيرى خارج شويم و با پيروزى هاى متوالى نشان داديم كه شايسته ترين تيم براى رسيدن به قهرمانى هستيم.البته از اين به بعد بايد با هوشيارى بيشترى مقابل رقيبان خود به ميدان برويم تا اين موقعيت ايده آل را از دست ندهيم.

bayern
10-12-2008, 12:23
گزارش تمرين استقلال
واعظى آشتيانى تشويق شد
اولين تمرين استقلال پس از پيروزى اين تيم مقابل ابومسلم روز دوشنبه در ورزشگاه دستگردى برگزار شد. استقلالى ها ديروز را نيز تعطيل بودند و به استراحت پرداختند. تمرين روز دوشنبه با حاشيه هايى همراه بود كه در ذيل آمده است:
تنيس فوتبال
در ابتداى تمرين چند بازيكن كه زودتر از سايرين در ورزشگاه حاضر شده بودند به انجام بازى تنيس فوتبال پرداختند و بدن هاى خود را به اين شكل گرم كردند.
غايبان
در تمرين روز دوشنبه ۲ بازيكن و يك مربى غايب بودند. اشكان نامدارى، سياوش اكبرپور و اميد طيرى ۳ نفرى بوند كه در اين تمرين حضور نداشتند.
واعظى تشويق شد
اميررضا واعظى آشتيانى بشدت از سوى هواداران تشويق شد. هواداران كه از نتايج تيم رضايت دارند واعظى آشتيانى را تحسين كردند.
شرح تمرين
در ابتدا نفرات چند دقيقه دور زمين دويدند. پس از آن نفرات اصلى از سايرين جدا شده و بقيه بازيكنان به انجام بازى آقاوسط پرداختند. در ادامه بازيكنان در قالب ۲ تيم زرد و آبى در نيمى از زمين فوتبال تاكتيكى بازى كردند كه تيم زرد با نتيجه ۳ بر ۲ پيروز شد. عليرضا عباسفرد (۲ گل) و ميثم منيعى براى تيم زرد و هاشم بيك زاده و احمد خذيراوى گل هاى تيم آبى را به ثمر رساندند.

bayern
10-12-2008, 12:23
اكبرى : از اعتماد دوباره قلعه نويى ممنونم
يدالله اكبرى هافبك تيم فوتبال استقلال تهران گفت: پس از هفته ها نيمكت نشينى قلعه نويى بار ديگر به من اعتماد كرد و به همين خاطر از او متشكرم.وى همچنين خاطر نشان ساخت: بازى بسيار خوبى را از ۲ تيم شاهد بوديم اما در اين ميان استقلال توانست با يك بازى حساب شده تر با استفاده از موقعيت هايش به پيروزى با ارزشى دست يابد. وى در خصوص عملكردش در اين ديدار گفت: خوشبختانه پس از هفته ها نيمكت نشينى توانستم با جلب اعتماد قلعه نويى فرصت بازى كردن پيدا كنم و اميدوارم بتوانم در ديدارهاى آتى جواب اعتماد او را بدهم. اكبرى در خصوص درخشش طالب لو در ديدار مقابل ابومسلم اظهار داشت: بدون شك مى توان گفت وحيد در اين ديدار يك تنه باعث پيروزيمان برابر ابومسلم شد چراكه در چندين صحنه با واكنش هاى بى نظيرش از فروپاشى دروازه استقلال جلوگيرى كرد و روز بى نقصى را پشت سر گذاشت. وى افزود: بى شك استقلال در اين فصل در هر ۳ جام مدعى اصلى كسب عنوان قهرمانى است چراكه با آمادگى كه در تيم به چشم مى خورد و رفاقتى كه در بين بازيكنان ديده مى شود و همچنين تمرينات شاداب و بسيار خوبى كه بازيكنان انجام مى دهند رسيدن به موفقيت در اين فصل دور از انتظار نخواهد بود.

bayern
10-12-2008, 12:24
در صورت جذب اولروم توسط استقلال
تقى پور به ابومسلم مى پيوندد

در صورتى كه باشگاه استقلال با مهاجم نيجريه اى ابومسلم به توافق برسد مدافع آبى پوشان به مشهد خواهد رفت. طبق توافقى كه بين ۲ باشگاه استقلال و ابومسلم صورت گرفته در صورتى كه عرفان اولروم به جمع آبى پوشان پايتخت اضافه شود يكى از مدافعان استقلال به مشهد خواهد رفت. ابراهيم تقى پور گزينه اى است كه مربيان استقلال در صورت جذب اولروم حاضرند او را در اختيار تيم ابومسلم قرار دهند. اين در حاليست كه باشگاه استقلال با وجود پيشنهاد برق شيراز براى جذب تقى پور با اين درخواست موافقت نكرده است.

bayern
10-12-2008, 12:25
ميلاد نورى نمى تواند از استقلال جدا شود
ميلاد نورى، هافبك استقلال از جمله بازيكنان اين تيم است كه با گذشت ۱۸ هفته از ليگ هنوز نتوانسته براى تيمش به ميدان برود. طى هفته گذشته شايعاتى پيرامون جدايى اين بازيكن از استقلال شنيده مى شد. ديروز شنيديم طبق قانون ليگ برتر نورى نمى تواند از آبى پوشان جدا شود چون نام وى در اولين بازى استقلال در دور برگشت در ليست ۱۸ نفره تيمش حضور داشت. با اين اوصاف اين بازيكن بايد تا آخر فصل در استقلال بماند و نيمكت نشينى را تحمل كند.

bayern
10-12-2008, 12:27
زيارت مشهد نذر قهرمانى هاى استقلال
تيم فوتبال استقلال توانست در مشهد با حساب ۲ گل ابومسلم را شكست دهد. نكته جالب اينكه امير قلعه نويى سرمربى آبى پوشان پس از پايان بازى بشدت از برد تيمش خوشحال بود و در جمع بازيكنان اعلام كرد وقتى استقلال به مقام قهرمانى ليگ برتر برسد براى اداى نذر قهرمانى به زيارت مشهد خواهد آمد.

bayern
10-12-2008, 12:27
قلعه نويى ول كن عنايتى نيست
امير قلعه نويى همچنان نظر مثبتى روى رضا عنايتى دارد و حتى در روزهايى كه مهاجمان استقلال خوب كار مى كنند و خوب گل مى زنند خواستار جذب اين مهاجم است. عنايتى البته در النصر با افت فاحشى مواجه شده و مصدوميت هم روى كارش تأثير منفى گذاشته اما قلعه نويى عقيده دارد او در آسيا به درد استقلال مى خورد و با اين حساب اگر ديديد آقارضا به جاى فابيو بالا به استقلال پيوست تعجب نكنيد.

bayern
10-12-2008, 12:28
پيشنهاد جالب استقلالى ها
قراردادتان را تمديد كنيد و لژيونر شويد!
استقلال، نيم فصل اول را خوب به پايان رساند و دور برگشت ليگ برتر را نيز با برترى مقابل ابومسلم شروع كرد تا همچنان در بالاى جدول باقى بماند. بازيهاى خوب استقلال موجب شده تا مردانى همچون جان واريو، اكبرپور و برهانى در فوتبال ما چهره شوند و زمزمه هايى مبنى بر پيوستن آنها به تيم هاى خارجى بويژه عربى بر سرزبانها بيفتد. از طرف ديگر طبيعى است كه مجتبى جبارى هم بعد از بازگشت به ميدان به احتمال زياد به مرد اول خط ميانى آبى ها بدل شود. گفتنى است كه ليگ قهرمانان آسيا هم در پيش است و اگر استقلال در اين پيكارها بدرخشد قطعاً خارجى ها تمايل بيشترى براى جذب آبى پوشان نشان خواهند داد. اين در حاليست كه قرار داد برخى مهره هاى كليدى استقلال در پايان فصل تمام مى شود و آنها عملاً مى توانند به عنوان مهره آزاد با هر تيمى كه مى خواهند قرارداد ببندند. در همين رابطه شنيديم كه مسؤلان استقلال مى خواهند پيشنهاد تمديد قرارداد را به بازيكنان بزرگ خود بدهند و در عين حال اين اجازه را صادر كنند كه آنها مشكلى براى ترانسفر نداشته باشند. به اين ترتيب اين نفرات در صورت پذيرفتن شرط فوق با استقلال قراردادى جديد منعقد كرده و ضمن دريافت بخش اعظمى از كل مبلغ ثبت شده به عنوان مهره قرضى راهى تيم هاى خارجى مى شوند تا هم به هدف خودشان دست يافته باشند و هم اينكه استقلال از بابت اين انتقال سهم ببرد و به لحاظ مالى منتفع شودلازم به يادآورى است كه روش فوق در زمان مديريت على فتح الله زاده هنگامى كه استقلالى ها به تيمهاى آلمانى مى پيوستند اجرا مى شد.

amir_sa
بايرن جان ممنون
يه سوال ؟ عكس از تيم نداري كه علي زاده نباشه توش؟

bayern
مجيدى جريمه نقدى مى شود

به احتمال فراوان فرهاد مجيدى كاپيتان استقلال از سوى اين باشگاه جريمه نقدى خواهد شد.طبق شنيده هاى ما اين بازيكن هفته گذشته طى يك مصاحبه اعلام كرده بود مشكلى براى جدايى از آبى پوشان ندارد. ديروز شنيديم اين مصاحبه زياد به مذاق امير قلعه نويى سرمربى استقلال خوش نيامده است وباعث ناراحتى وى شده است. بايد منتظر ماند و ديد روزهاى آينده چه خبرهايى در اين باره منتشر خواهد شد .

bayern
10-12-2008, 12:29
بائو قصد بازگشت به استقلال را دارد
از مصاحبه هاى ميثم بائو كاملاً مشخص است كه قصد بازگشت به استقلال را دارد. او كه امسال عملكرد خوبى در خط ميانى ابومسلم داشته قبل از بازى با استقلال ضمن تعريف وتمجيد از اين تيم گفته بود قلعه نويى هيچگاه بازيكن حريف را وسوسه نمى كند. البته پيش از شروع فصل هم صحبت از بازگشت بائو به استقلال بود اما به هرحال اين اتفاق رخ نداد وحالا درخشش مجدد بائو باعث شده تا استقلالى ها دوباره نظرشان نسبت به وى عوض شود. شك نكنيد كه بائو از همين حالا در ليست خريدهاى سال آينده استقلال است وشايد دوباره به تيم سابقش برگردد.

bayern
10-12-2008, 12:29
قلعه نويى در باشگاه فيلم ديد
امير قلعه نويى سرمربى استقلال صبح روز يكشنبه به محل باشگاه رفت و به تماشاى ديدار تيمش مقابل ابومسلم پرداخت. طبق شنيده هاى ما سرمربى آبى پوشان موقع تماشاى فيلم در بعضى صحنه ها حسرت موقعيت هاى از دست رفته تيمش را در جريان بازى خورد.گفتنى است اين بازى در پايان با حساب ۲ بر صفر به سود استقلال در مشهد تمام شد.

bayern
10-12-2008, 12:30
واعظى آشتيانى به تهران بازگشت
اميررضا واعظى آشتيانى، مديرعامل استقلال ديروز از سفر كربلا به تهران بازگشت. آشتيانى كه هفته گذشته به كربلا رفته بود ديروز در حالى به تهران بازگشت كه گفته مى شد وى قبل از بازى با ابومسلم از سفر باز خواهد گشت تا ديدار با ابومسلم را از نزديك تماشا كند.

bayern
10-12-2008, 12:31
تقدير استقلال از طالب لو
وحيد طالب لو دروازه بان استقلال درجريان ديدار تيمش مقابل ابومسلم خراسان در چندين صحنه مانع از باز شدن دروازه آبى پوشان شد. طبق شنيده هاى ما امير قلعه نويى سرمربى استقلال قصد دارد بدين خاطر از طالب لو تقدير كند تا باعث افزايش روحيه اين بازيكن شود.

bayern
10-12-2008, 12:32
استقلال ۴ سهميه در تيم ملى دارد
ليست جديد تيم ملى روز شنبه از سوى على دايى سرمربى تيم ملى اعلام خواهد شد طبق شنيده هاى ما استقلال ۴ سهميه در تيم ملى دارد دعوت شدن آرش برهانى و وحيد طالب لو و پيروز قربانى به تيم ملى حتمى است و از بين پژمان منتظرى و خسرو حيدرى و سياوش اكبرپور يكى هم به تيم ملى دعوت خواهدشد. با اين اوصاف بايد منتظر ماند و ديد استقلال چند سهميه در تيم ملى دارد.

bayern
10-12-2008, 12:32
قلعه نويى: در مورد پيوستن بيك زاده به راه آهن دخالت نمى كنم

امير قلعه نويى سرمربى تيم استقلال با اشاره به روند رو به رشد تيمش گفت: اى كاش تعطيلات ليگ پيش روى ما نبود. وى همچنين خاطر نشان كرد:خوشبختانه تيم ما در اين چند هفته روند رو به رشد و ايده آلى را در پيش گرفته و مطمئنا تعطيلات طولانى مدت ليگ هر تيمى را دچار مشكل مى كند. وى ادامه داد: متاسفانه بعد از بازى با داماش تيم ما ۱۶ روز از ليگ دور خواهد بود و اين در حالى است كه به احتمال زياد چندين بازيكن خود را هم به دليل حضور در تيم ملى در اختيار نخواهيم داشت. سرمربى استقلال تهران با اشاره به بازى تيمش مقابل ابومسلم مشهد گفت: بازى بسيار سختى بود اما مى توانستيم با گل هاى بيشترى پيروز شويم. در اين ديدار بازى فشرده اى را در مشهد شاهد بوديم و خدا را شكر مى كنم كه توانستيم به هر ۳ امتياز اين مسابقه دست پيدا كنيم. وى ادامه داد: ابومسلم هم تيم بسيار خوب و آماده اى بود و آنان حداقل ۴۰ دقيقه فشار زيادى را به روى دروازه ما آوردند و موقعيت هايى هم داشتند. ابومسلم با رهبرى پيروانى بسيار خوب كار كرد. وى افزود: از دقيقه ۶۰ به بعد مهاجمان ما مى توانستند گل هاى زيادى به ابومسلم بزنند اما با اشتباهاتى كه مرتكب شدند نتوانستيم بيش از ۲ گل به ابومسلم بزنيم اما به لطف خدا و با توجه به اينكه در اين بازى گل دريافت نكرديم تفاضل خود را افزايش داديم. سرمربى تيم استقلال درباره صدرنشينى اين تيم اضافه كرد: اين تازه شروع كار است و با توجه به برنامه هايى كه براى بازى هاى آتى پيش بينى شده با قدرت بيشترى صدر جدول را حفظ خواهيم كرد. قلعه نويى در پايان درباره بحث جدايى بيك زاده گفت: باشگاه راه آهن طى مكاتبه اى خواستار به خدمت گرفتن هاشم بيك زاده شده است و ما هم اين مسأله را به خود او واگذار كرديم و البته دخالتى هم در اين مورد نمى كنيم.

bayern
10-12-2008, 12:34
توصيه قلعه نويى به اكبرى و بيك زاده
امير قلعه نويى سرمربى تيم استقلال تهران از يدالله اكبرى و هاشم بيك زاده خواست تا در خصوص جدايى از تيم و پيوستن به تيمى ديگر با رسانه ها گفت و گو نكنند. قلعه نويى كه به خوبى مى داند ترافيك بازى هاى استقلال در ليگ برتر و جام حذفى و همچنين ليگ قهرمانان آسيا باعث مى شود تا به همه بازيكنان خود احتياج پيدا كند، به اكبرى و بيك زاده گفته است كه از حضور در تركيب اصلى نااميد نشوند و چنانچه بتوانند در تمرينات آمادگى لازم را به نمايش بگذارند، مى توانند به عنوان يكى از ۱۱ بازيكن اصلى از دقيقه اول در زمين حضور داشته باشند.

bayern
10-12-2008, 12:34
مهاجمان تيم استقلال به دليل محروميت نمى توانند در هفته نوزدهم مقابل داماش به ميدان بروند.على عليزاده و سياوش اكبرپور به دليل ۳ اخطاره شدن مقابل ابومسلم بازى هفته نوزدهم استقلال را از دست دادند. اين ۲ بازيكن كه با همكارى يكديگر توانستند گل دوم استقلال مقابل ابوسلم را به ثمر برسانند نمى توانند جمعه هفته جارى مقابل داماش گيلان به ميدان بروند.

bayern
10-12-2008, 12:36
اولروم: باشگاه ابومسلم مرا « پياده » كرد
براى نيمكت نشينى به استقلال نمى روم

بعداز حرفهاى تند وتيز اولروم در برنامه ۹۰ كه پيكان حملاتش به سمت بنى اسد مديرعامل باشگاه ابومسلم بود، پيدا كردن مهاجم تند وتيز ابومسلم سخت بود.اولروم مى خواهد از حواشى دور باشد ولذا با خبرنگاران صحبت نمى كند. براى تنوير افكار عمومى ونور تابيدن بر زواياى تاريك باشگاه ابومسلم، ما با مدير برنامه هاى غير رسمى اولروم يعنى همسرش حرف زديم. حرفهايى كه حرف دل اولروم است كه از دهان همسرش بر روى كاغذ خزيده است.
•از اينكه با استقلال تهران قرارداد بستى نمى ترسى؟
- قرارداد با استقلال! چه كسى اين حرف را زده؟
• از منابع موثق خبرى شنيديم . شنيديم ۷۵ ميليون به تو مى رسد و ۷۵ ميليون به باشگاه ابومسلم.
- تكذيب مى كنم. مدير برنامه هايم فقط با استقلالى ها حرف زده. همين. هيچ توافقى نكرده ايم. اصلاً شايد باشگاه ابومسلم با جدايى من موافقت نكند.
• اگر در ابومسلم بمانى مشكلى ندارى؟
- اگرمشكلات مالى من برطرف شود مى مانم واگر نه، نمى مانم .
• در برنامه ۹۰ حرفهايى را زدى كه ابومسلم را به حاشيه سوق مى داد. گفتى چك باشگاه پاس نشد ومطالباتى دارى اما بنى اسد گفت تو دروغگوهستى!
- من اگر حرفى مى زنم، سند ومدرك دارم. كپى چك هاى پاس نشده باشگاه درگاوصندوق خانه من است. اولروم مسلمان است و دروغ نمى گويد. من فقط حرف حق را مى زنم. حالا شايد اين حقيقت به مذاق آقاى بنى اسد خوش نيامده.
• در ۹۰ گفتى ماشينت را به پزشك باشگاه دادى و او چك باشگاه را به تو داد اما اين چك هنوز پاس نشده. اصلاً چرا اين كار را كردى؟
- ببينيد من يك « آزرا» داشتم ومى خواستم آن را بفروشم تا مشكلاتم حل شود . در همان مقطع پزشك باشگاه يعنى دكتر نجفى از باشگاه مطالباتى داشت كه ابومسلم به آن متعهد نبود. به همين خاطر دكتر نجفى قصد داشت كه از تيم جدا شود. باشگاه به او نياز مبرم داشت ومن براى اينكه مشكل باشگاه را حل كنم به پيشنهاد آقاى بنى اسد، ماشينم را به دكتر نجفى فروختم و در عوض باشگاه يك چك ۴۰ روزه به من داد. آقاى بنى اسد مى گفت چك من حتى زودتر از موعد مقرر پاس مى شود و من خوش خيال هم قبول كردم اما حالا چند تا «۴۰» روز گذشته اما چك من يك تكه كاغذ است و پول نمى شود. به قول شما ايرانى ها آمدم ثواب كنم اما كباب شدم.
• به همين خاطر در تمرينات شركت نكردى وبى انگيزه بودى ؟
- دقيقاً به همين خاطر بود.
• اما ناصر حجازى در مصاحبه اى عنوان كرد كه استقلالى ها تو را هوايى كرده اند و به همين خاطر مقابل استقلال بازى نكردى.
- اصلاً آن موقع كه آقاى حجازى اين حرف را زد، من از قضيه استقلال خبر نداشتم. در ثانى من فقط از استقلال پيشنهاد ندارم. سايپا، مس، ذوب آهن و داماش هم مرا مى خواهند. در ضمن از امارات، چين وهلند هم پيشنهاد دارم. اى كاش با استقلال بازى نداشتيم تا اين حرفها پشت سر من نباشد اما اگر با پرسپوليس هم بازى داشتيم، اين حرفها را براى من در مى آوردند.
• فكر نمى كنى انتخاب استقلال از طرف تو اشتباه باشد؟
- روى چه حسابى اين حرف را مى زنيد؟
• استقلال مهاجمان گلزنى مثل برهانى واكبرپور دارد. در استقلال حتى به فرهاد مجيدى كه كاپيتان تيم است بازى نمى رسد. عباسفرد هم كه مدام روى سكوهاست. روى اين حساب حرف مى زنيم.
- اما من فكر نمى كنم آقاى قلعه نويى مرا براى نيمكت تيم بخواهد. من مى روم آنجا تا فيكس باشم وبراى قهرمانى استقلال گلزنى كنم اما فعلاً كه همه چيز در حد حرف و حديث است.
• اما استقلال شمشير دو لبه است. يا به آسمان مى برد تو را و يا بر زمين مى كوبد.
- به هرحال من براى نيمكت نشينى به استقلال نمى روم. البته بايد خودم هم آماده باشم تا مربى تيم مرا به نيمكت نچسباند.
• كار كدام يكى از مهاجمان استقلال را مى پسندى؟
- همه آنها عالى هستند.
• الان كه ماشين ندارى، با چه وسيله اى بر سر تمرين حاضر مى شوى؟ آژانس يا اتوبوس؟
- فعلاً با آژانس اما اگر همين روند جلو برود بايد پياده بروم.

bayern
10-12-2008, 12:37
قلعه نويى: برهانى فروشى نيست
برهانى: خودم هم دوست دارم بمانم
باشگاه استقلال تهران با پيوستن آرش برهانى به يكى از تيم هاى حاضر درليگ امارات مخالفت كرد. امير قلعه نويى به مسئولان باشگاه استقلال اعلام كرده است كه براى حضور موفقيت آميز در ليگ برتر و ليگ قهرمانان آسيا براى ترانسفر شدن برهانى به ليگ امارات مذاكره اى انجام ندهند. برهانى در اين رابطه گفت: من هم شنيده ام كه الشباب امارات براى به خدمت گرفتنم ابراز تمايل كرده است اما از آنجا كه روزهاى خوبى را در استقلال تجربه مى كنم و احساس مى كنم كه مى توانم براى تيم در بازى هاى داخلى و آسيايى مهره اى تأثيرگذار باشم، اعتراضى به تصميم قلعه نويى ندارم و اميداوارم بتوانم در ادامه رقابتها همچنان به عنوان مهاجم در خدمت تيم باشم تا از اين طريق هم در نتيجه گيرى هاى استقلال نقش داشته باشم و هم اينكه بالاخره براى ملى پوش شدن نظر مثبت على دايى را براى حضور در تيم ملى و رقابتهاى مقدماتى جام جهانى ۲۰۱۰ جلب كنم.

bayern
10-12-2008, 12:37
تقى پور: با استقلال قرارداد دارم نمى خواهم جدا شوم
ابراهيم تقى پور مدافع استقلال تهران درخصوص شايعات جدايى اش در تعطيلات نيم فصل از اين تيم گفت: با استقلال قرار داشته وبه آن پايبند هستم. وى همچنين افزود: اين شايعات اساس و پايه درستى ندارند و من نيز همچنان مثل سربازى فداكار درخدمت استقلال مى باشم. خوشبختانه شرايط خيلى خوبى درتيم استقلال دارم و با تمام توان در تمرينات استقلال حاضرم. وى در پاسخ به اين سؤال كه پس چرا كادر فنى در ديدارهاى استقلال كمتر از شما استفاده مى كند افزود: همانطور كه بيان كردم به گفته كادر فنى در تمرينات جزو بهترين ها هستم اما در عين حال به نظر كادر فنى در بستن تركيب اصلى نيز احترام مى گذارم. اين مدافع تصريح كرد: بازى در تركيب اصلى استقلال جزو افتخارات هر فوتباليستى است اما بايد به تصميم كادر فنى احترام گذاشت. تقى پور تأكيد كرد: استقلال تيم بزرگى است و درسال جارى در ۳ جام معتبر شركت دارد از اين رو با يك تركيب در هر ۳ جام نمى تواند حضور داشته باشد.

M_Abieteh
10-12-2008, 12:39
محمدرضا ممنون بابت اخبار.

bayern
10-12-2008, 12:40
مگر بني‌اسد دفاع آخر است كه صدايم را شنيد!

من و خاني همديگر را زديم

قبل از شروع فصل و وقتي اكبرپور در دفتر روزنامه دنياي فوتبال قول داد كه در اين فصل كاپ اخلاق را بگيرد، ناخودآگاه به ياد دو فصل پيش افتاديم زماني كه در برنامه 90 با آهنگ فيلم گلادياتور سريالي از درگيري‌هاي اكبرپور با داور و بازيكنان حريف پخش شد. اما نيم‌فصل اول امسال سياوش را آرام‌تر از هميشه ديديم. او هميشه اولين بازيكني بود كه بالاي سر مصدومان حريف حاضر مي‌شد و بعد از هر خطا از طرف مقابلش دلجويي مي‌كرد. كمتر به داور هم اعتراض مي‌كرد. اما در اولين ديدار دور برگشت مقابل ابومسلم دوباره همه‌چيز به حالت قبل بازگشت. اكبرپور در زمين بسيار خشن بود. با بازيكنان حريف سر شاخ مي‌شد و حتي پس از اعتراض به داور سه كارته شد تا از ديدار مقابل داماش محروم شود، ضمن اينكه ازطرف سردار بني‌اسد مدير ابومسلم به فحاشي ناموسي به بازيكنان حريف هم محكوم شد تا وقتي با او تماس گرفتيم مانند بمب در حال انفجار باشد:«بله من قول داده بودم كه ديگر حاشيه درست نكنم! اما كاري مي‌كنند كه آدم عصباني شود. بعد هم مي‌روند براي ما مظلوم‌نمايي مي‌كنند. قبل از بازي سه روز براي ما كري مي‌خواندند كه مي‌زنيم و مي‌بريم. بعد ما رفتيم مشهد مثل همه بازي‌هاي قبلمان وقتي با ابومسلم بازي داريم به مشكل برخورديم. از همان دقيقه اول به توپ جمع كن وتماشاگر خط داده بودند.»
وقتي قرار است اكبرپور در مورد صحبت‌هاي بني‌اسد صحبت كند، آن وقت است كه صدايش بالا مي‌رود.«متاسفم براي تك‌تك آدم‌هايي كه دم از دين مي‌زنند و اينطوري گناه خودشان را به گردن ديگران مي‌اندازند. آدم بايد يك خرده وجود و مردانگي داشته باشد. وقتي كاري مي‌كند پايش بايستد. از دقيقه يك به خواهر مرحوم طالب‌لو مادرهاي پيروز و منتظري كه فوت شدند، فحاشي مي‌كردند و كاملا مشخص بود كه خط گرفته بودند.» او در اين رابطه با تاكيد به قرآن قسم مي‌خورد:«مي‌توانيد از خود پيروز و بقيه بچه‌ها بپرسيد. حتي بعضي‌ها نمي‌خواستند به زمين بروند. پيروز مي‌گفت ديگه بازي نمي‌كنم. ما راضي‌اش كرديم كه به زمين برود. وحيد هم گفت كه تماشاگرها را به امام رضا(ع) واگذار مي‌كند. شايد باور نكنيد به‌خاطر همين مسئله ما همقسم شديم كه بازي را ببريم ديديد كه خدا هم خواست و اين اتفاق افتاد.» سردار بني‌اسد در برنامه 90 صراحتا عنوان كرد كه صداي فحاشي اكبرپور به بازيكن ابومسلم را شنيده اما اكبرپور مي‌گويد:«مگر مديرعامل تيم ابومسلم دفاع آخر بود كه صداي فحش دادن من را شنيد و قسم مي‌خورد كه من بدترين فحش‌ها را دادم؟ براي من خيلي ناراحت‌كننده است كه مديرعامل يك باشگاه قسم دروغ مي‌خورد. مي‌دانيد گاهي اوقات تيم‌ها در زمين زورشان مي‌رسد و اين كارها را انجام مي‌دهند. من به‌خاطر حرف‌هاي بني اسد او را حلال نمي‌كنم و واقعا برايش متاسفم.» با توجه به سوء سابقه سياوش در مسائل انضباطي از او سوال كرديم كه اگر اين بحث دوباره به كميته انضباطي برود! قبل از آنكه حرف ما تمام شود. اين بار اكبرپور با اطمينان خاصي صحبت مي‌كند:«از خدايم است كه بحث به كميته انضباطي برود من فيلم فحاشي تماشاگران مشهدي را دارم. چون موقعي كه فيلمبردار باشگاه در كنار زمين فيلم مي‌گرفت من به سمتش رفتم كه از اين صحنه فحاشي فيلم بگيرد. حالا اگر آقايان مدعي هستند كه من هم فحاشي كردم يا با كسي درگيري فيزيكي خارج از زمين داشتم بياورند در كميته انضباطي لب‌خواني شود. تا من خجالت بكشم مشخص شود كه چه كسي دروغ مي‌گويد و حق با كيست»

bayern
10-12-2008, 12:41
واكنش تند فتح‌الله‌زاده به مصاحبه واعظ

اعلام مواضع در روزنامه ديگران
اميررضا واعظ‌آشتياني كلا مدير كم‌حرف و حاشيه‌گريزي است. او سعي مي‌كند كمتر حرف بزند و در عمل توان و مديريتش را به‌رخ ديگران بكشد و حتي ارتباط چندان نزديكي با برخي از روزنامه‌ها ندارد. اما مصاحبه تازه او با دنياي فوتبال حسابي بازتاب داشته و حتي برخي روزنامه‌ها هم عليه صحبت‌هاي مديرعامل اين روزهاي استقلال موضع گرفته‌اند تا جايي كه يكي از آنها با تيتر جالب‌توجهي نسبت به اين موضوع واكنش نشان داده و با جانبداري از حاجي‌فتح‌الله‌ آورده كه مديرعامل امروز استقلال نبايد با چنان لحني در مورد مديرعامل سابق اين تيم پرطرفدار حرف مي‌زده و اساسا نبايد «خبرنويس» خطابش مي‌كرده است. حاجي هم در اين‌باره مصاحبه‌هاي فراواني را با رسانه‌ها داشته تا به همه بفهماند كه واعظ نبايد اينگونه حرف مي‌زده است. او در جايي گفته: «آقاي واعظ به‌جاي آنكه در اين روزها به كارش در استقلال برسد و برود با تيمي كه من برايش بستم، كيف كند در حال به حاشيه بودن خود و تيمش است.» يا در مورد ادبيات واعظ به همه يادآور شده: «به‌هر حال ايشان تازه پا به اين عرصه گذاشته‌اند و اگر سن مديريتشان به اندازه سن مديريت من در باشگاه استقلال برسد آن وقت از مطرح‌كردن چنين مباحثي پرهيز خواهند كرد.» البته نماينده باشگاه‌ها در هيات‌رئيسه فدراسيون نكته‌اي هم را اعلام مي‌كند: «بنده تصميم داشتم در قبال اين حرف‌ها سكوت كنم اما شما نگذاشتيد.» بخشي از مصاحبه واعظ با روزنامه دنياي‌فوتبال مربوط به اعتباردادن او به استقلال به‌خاطر وزن سياسي و صنعتي‌اش است كه حاجي اينگونه پاسخش را در محافل داد: «ما در ورزش آدم سياسي كم نداريم، ايرواني، رضايي، ميرولد و آقامحمدي هستند كه ورزش را عرصه‌اي براي خدمت كردن مي‌‌دانند نه پلكاني براي ترقي.» جالب اينكه فتح‌الله‌زاده كلمه به كلمه مصاحبه را خوانده و مي‌داند چگونه پاسخ شبهات را بدهد، او درباره دست در گردن واعظ انداختن در عكس يادگاري معروف توضيح مي‌دهد: «اين بيش از هرچيز نشان‌دهنده تواضع من است. به‌هر حال من در اين عرصه پيشكسوت ايشان محسوب مي‌شوم و هميشه بزرگ‌تر بايد دست كوچك‌ترها و تازه‌واردها را بگيرد.» متوجه شديد؟ حاجي حسابي دلخور است و فعلا هم واعظ تخت گاز جلو مي‌رود. توصيه پاياني فتح‌الله‌زاده به واعظ هم خواندني است: «فقط به آقاي واعظ توصيه مي‌كنم كه زياده‌روي نكند و فعلا كيف استقلالي كه من بستم را ببرد.» اما حاجي يك نكته جالب در مصاحبه‌اش آورده و اينكه او كار روزنامه‌نگاري‌اش را از سردبيري هفته‌نامه جوانان امروز شروع كرده است، ما كه هرچه فكر كرديم نفهميديم چگونه روزنامه‌نگاري را مي‌توان از سردبيري آغاز كرد؟! البته جالب اين است كه حاجي در روزنامه خودش تا به امروز موضع‌گيري نداشته است و از طريق روزنامه‌هاي ديگر عصبانيتش را نشان داده شايد امروز در استقلال جوان واكنش مديرعامل دلخور استقلال را ببينيم؛ شايد هم نبينيم...

bayern
10-12-2008, 12:42
محمدرضا ممنون بابت اخبار.
سلام
مثل همیشه وظیفه ام رو انجام دادم

bayern
10-12-2008, 12:43
عليزاده: تشويق مجيدي به من انگيزه داد!

علي عليزاده بارها در مصاحبه‌هايش گفته كه او مي‌داندكه به اندازه بازيكني مثل مجيدي ميان هواداران محبوب نيست،
جالب اينكه او در دقيقه‌اي پاس گل دوم استقلال مقابل ابومسلم را داد كه تماشاگران در مقابل اشتباهات عليزاده، مجيدي را صدا مي‌زدند:«خيلي طبيعي است كه تماشاگران فردخاصي را صدا كنند من سعي مي‌كنم كه حرفه‌اي باشم اما به هرحال تشويق آنها روي من تاثيرگذار است. البته خدا را شكر، در اين بازي انگيزه‌ام را بالا بردند و پاس گل دادم.» عليزاده ادامه مي‌دهد:«حكمت خدا اين است كه تا من مي‌آيم در زمين فيكس شوم يك اتفاقي مي‌افتد. اين‌بار هم كه سه كارته شدم، البته بايد بگويم كه شرايط ديدار با داماش ساده‌تر از ابومسلم است شايد معلوم نبود كه چمن ثامن چقدر وحشتناك است اما باران آمده بود و كاملا احساس مي‌كرديم كه در شمال بازي مي‌كنيم اما خدا خواست تا ببريم و صدرنشين شويم. حالا ديگر شك نكنيد كه قهرمانيم.»

bayern
10-12-2008, 12:46
قلعه نويي : با قدرت بيشترى صدر جدول را حفظ خواهيم كرد
هورا اسپرت : سرمربى تيم استقلال با اشاره به روند رو به رشد تيمش گفت : اى كاش تعطيلات ليگ پيش روى ما نبود .

قلعه نويي خاطر نشان كرد : خوشبختانه تيم ما در اين چند هفته روند رو به رشد و ايده آلى را در پيش گرفته و مطمئنا تعطيلات طولانى مدت ليگ هر تيمى را دچار مشكل مى كند.

وى ادامه داد: متاسفانه بعد از بازى با داماش تيم ما ۱۶ روز از ليگ دور خواهد بود و اين در حالى است كه به احتمال زياد چندين بازيكن خود را هم به دليل حضور در تيم ملى در اختيار نخواهيم داشت.

سرمربى استقلال تهران با اشاره به بازى تيمش مقابل ابومسلم مشهد گفت: بازى بسيار سختى بود اما مى توانستيم با گل هاى بيشترى پيروز شويم. در اين ديدار بازى فشرده اى را در مشهد شاهد بوديم و خدا را شكر مى كنم كه توانستيم به هر ۳ امتياز اين مسابقه دست پيدا كنيم.

وى ادامه داد: ابومسلم هم تيم بسيار خوب و آماده اى بود و آنان حداقل ۴۰ دقيقه فشار زيادى را به روى دروازه ما آوردند و موقعيت هايى هم داشتند. ابومسلم با رهبرى پيروانى بسيار خوب كار كرد.

وى افزود: از دقيقه ۶۰ به بعد مهاجمان ما مى توانستند گل هاى زيادى به ابومسلم بزنند اما با اشتباهاتى كه مرتكب شدند نتوانستيم بيش از ۲ گل به ابومسلم بزنيم اما به لطف خدا و با توجه به اينكه در اين بازى گل دريافت نكرديم تفاضل خود را افزايش داديم.

سرمربى تيم استقلال درباره صدرنشينى اين تيم اضافه كرد: اين تازه شروع كار است و با توجه به برنامه هايى كه براى بازى هاى آتى پيش بينى شده با قدرت بيشترى صدر جدول را حفظ خواهيم كرد.

قلعه نويى در پايان درباره بحث جدايى بيك زاده گفت: باشگاه راه آهن طى مكاتبه اى خواستار به خدمت گرفتن هاشم بيك زاده شده است و ما هم اين مسأله را به خود او واگذار كرديم و البته دخالتى هم در اين مورد نمى كنيم.

bayern
10-12-2008, 12:47
جباري امروزدر كلينيك دكتر نوروزي

مجتبي جباري امروز به منظور رسيدگي به وضعيت مصدوميت خود در كلينيك دكتر نوروزي حضور يافت.

به گزارش خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا)، مجتبي جباري هافبك تيم فوتبال استقلال كه از ناحيه زانو خود دچار مصدوميت شده بود طبق اعلام قبلي پزشك تيم از ديدار مقابل داماش مي‌بايست به ميدان برود. اما اين بازيكن هنوز آمادگي حضور در ميادين را پيدا نكرده و كماكان به مداوا مشغول است.

وي امروز نيز دركلينيك دكتر نوروزي حضور يافت تا به مداواي خود بپردازد. به احتمال زياد او پس از تعطيلات مي‌تواند استقلال را در بازي ها همراهي كند.

bayern
10-12-2008, 12:47
بنى اسد: با پيشنهاد 100 ميليون توماني استقلالي ها موافقت مي كنيم

به دنبال ابراز تمايل باشگاه استقلال براى عقد قرارداد با عرفان اولروم، باشگاه ابومسلم اعلام كرد حاضر است با اين باشگاه تهرانى وارد مذاكره شده و تحت شرايطى رضايتنامه او را صادر كند.

غلامرضا بنى اسد، مديرعامل باشگاه ابومسلم مشهد در خصوص ابراز تمايل باشگاه استقلال براى عقد قرارداد با عرفان اولروم در گفتگو با خبرنگار موج گفت: ما بازيكنى مى خواهيم كه دلش با باشگاه ابومسلم باشد. اگر بازيكنى دنبال تيم هاى ديگر باشد، حاضريم با جدايى اش تحت شرايطى كه به سود باشگاه ابومسلم باشد، موافقت كنيم.
وي افزود: در اين رابطه حاضريم با باشگاه استقلال وارد مذاكره شويم و اگر پول خوبى پرداخت كردند، رضايتنامه اولروم را براى انتقال به اين باشگاه صادر كنيم.
وى در پاسخ به اين سؤال كه آيا احتمال دارد در ازاى انتقال اولروم به استقلال بازيكنى از اين تيم به ابومسلم مشهد بپيوندد ، خاطر نشان ساخت: از تيم استقلال بازيكنى به درد ما نمى خورد. ما بازيكن مورد نياز خود را از تيم هاى ديگر زير نظر داريم و بدون شك اگر تصميم به جذب بازيكن داشته باشيم با آنها وارد مذاكره مى شويم.
در اين راستا اخبار ضد و نقيضى به گوش مى رسد. گفته مى شود استقلالى ها براى نيم فصل ۱۰۰ ميليون تومان به باشگاه ابومسلم پيشنهاد داده اند كه بنى اسد اين خبر را تأييد مى كند.

bayern
10-12-2008, 12:48
در گفتگو با ایسکانیوز
فکری: صدر جدول را هرگز از دست نمی دهیم!
تهران – خبرگزاری ایسکانیوز: مربی تیم استقلال تهران در خصوص صدر نشینی این تیم گفت: اکنون که با سختی صدر جدول را به دست آوردیم ، هر گز آن را از دست نخواهیم داد.
محمود فکری روز چهار شنبه در گفتگو با خبرنگار ورزشی ایسکانیوز خاطرنشان کرد: تیم استقلال در نیم فصل اول تلاش بسیاری کرد و در حالی که در بعضی از بازی ها امتیاز از دست دادیم اما دوباره خود را پیدا کرده و توانستیم صدرنشین شویم.
وی افزود: اکنون که به صدر جدول رسیده ایم کارمان سخت تر از قبل شده و باید در ادامه بیشتر تلاش کنیم تا بتوانیم این رتبه را حفظ کرده در نهایت به قهرمانی دست پیدا کنیم.
وی ادامه داد: از این پس حریفان در مقابل استقلال چند برابر با انگیزه تر در مقابل ما ظاهر خواهند شد اما بازیکنان ما بدون توجه به آنان فقط برای کسب پیروزی راهی میدان خواهد شد.
مربی استقلال درباره بازی با ابومسلم به ایسکانیوز گفت: بازی سختی با ابومسلم انجام دادیم و برای صدر نشینی به 3 امتیاز این مسابقه احتیاج داشتیم و با غیرت بازیکنان استقلال توانستیم به این پیروزی دست پیدا کنیم.
فکری در پایان اظهارداشت: تیم ابومسلم تیمی بسیار قدرتمند بود و آنان در 15 دقیقه پایانی حملات گسترده ای را بر روی دروازه استقلال ایجاد کردند که با پوشش مناسب نتوانستند کار مثبتی انجام دهند.
وی با اشاره به بازی این هفته تیمش مقابل داماش تصریح کرد: البته تاریخ نشان داده بازی با تیم های پایین جدولی کار به مراتب سخت تر از میانه جدولی هاست و به همین دلیل کار سختی مقابل این تیم گیلانی پیش روی ماست

bayern
10-12-2008, 12:48
سرمربي استقلال تهران: اى كاش تعطيلات ليگ پيش روى ما نبود

خبرگزاري آريا- امير قلعه نويى سرمربى تيم استقلال با اشاره به روند رو به رشد تيمش گفت: اى كاش تعطيلات ليگ پيش روى ما نبود.

به گزارش سرويس ورزشي آريا، وى همچنين خاطر نشان كرد:خوشبختانه تيم ما در اين چند هفته روند رو به رشد و ايده آلى را در پيش گرفته و مطمئنا تعطيلات طولانى مدت ليگ هر تيمى را دچار مشكل مى كند.

وى ادامه داد: متاسفانه بعد از بازى با داماش تيم ما 16 روز از ليگ دور خواهد بود و اين در حالى است كه به احتمال زياد چندين بازيكن خود را هم به دليل حضور در تيم ملى در اختيار نخواهيم داشت.

سرمربى استقلال تهران با اشاره به بازى تيمش مقابل ابومسلم مشهد گفت: بازى بسيار سختى بود اما مى توانستيم با گل هاى بيشترى پيروز شويم. در اين ديدار بازى فشرده اى را در مشهد شاهد بوديم و خدا را شكر مى كنم كه توانستيم به هر 3 امتياز اين مسابقه دست پيدا كنيم.

وى ادامه داد: ابومسلم هم تيم بسيار خوب و آماده اى بود و آنان حداقل 40 دقيقه فشار زيادى را به روى دروازه ما آوردند و موقعيت هايى هم داشتند. ابومسلم با رهبرى پيروانى بسيار خوب كار كرد.

وى افزود: از دقيقه 60 به بعد مهاجمان ما مى توانستند گل هاى زيادى به ابومسلم بزنند اما با اشتباهاتى كه مرتكب شدند نتوانستيم بيش از 2 گل به ابومسلم بزنيم اما به لطف خدا و با توجه به اينكه در اين بازى گل دريافت نكرديم تفاضل خود را افزايش داديم.

سرمربى تيم استقلال درباره صدرنشينى اين تيم اضافه كرد: اين تازه شروع كار است و با توجه به برنامه هايى كه براى بازى هاى آتى پيش بينى شده با قدرت بيشترى صدر جدول را حفظ خواهيم كرد.

قلعه نويى در پايان درباره بحث جدايى بيك زاده گفت: باشگاه راه آهن طى مكاتبه اى خواستار به خدمت گرفتن هاشم بيك زاده شده است و ما هم اين مسأله را به خود او واگذار كرديم و البته دخالتى هم در اين مورد نمى كنيم.

bayern
10-12-2008, 12:49
وحيد طالب‌لو در گفت و گو با ايپنا: در نيم فصل دوم هم برتر هستيم

وحيد طالب لو گفت:‌مطئن هستم ابومسلم تيمي است كه ديگر در هيچ بازي در مشهد امتياز از دست نخواهد داد.

دروازه بان تيم فوتبال استقلال در گفت و گو با خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا) اظهار داشت:‌استقلال در حال حاضر در شرايط بسيار خوبي به سر مي برد و تمامي بازيكنان تمرينات بسيار خوبي را پشت سر مي‌گذارند و تلاش مي‌كنند تا بتوانند درنيم فصل دوم نيز مانند نيم فصل اول امتيازات بازيها را كسب كنند و همچنان جز مدعيان قهرماني باقي بمانند.

وي ادامه داد:‌ابومسلم تيم بسيار بزرگي است و بازيكنان بسيار خوبي دارد و مطمئن هستم كه با توجه به كادر فني جديد وب ازيكنان ابومسلم ديگر در مشهد هيچ امتيازي ازدست نخواهد داد و بر تمامي حريفان خود غلبه مي كند.

طالب لو خاطر نشان كرد:‌در حال حاضر در شرايط روحي خوبي قرار دارم و تمام فكرم متمركز نتيجه گيري تيم خودم است تمام تلاش خودم راانجام مي دهم كه براي تيم بتوانم مثمرثمر واقع شوم.

bayern
10-12-2008, 12:50
من مهاجم گلزن مى خواهم
حربه تازه امير تا پايان فصل

حميد رضا عرب

حربه اين است: «من مهاجم گلزن مى خواهم يعنى اگر مهاجم گلزنى پيدا شود، يكى مثل رضا عنايتى و يا ... من مى خواهمش و از آمدنش استقبال مى كنم!» اين اوج هنر كلامى امير قلعه نويى در استفاده از حربه هاى گوناگون براى بالا بردن روحيه بازيكنانش است؛ استقلال در هر بازى بهتر از بازى قبل، آماده تر، هماهنگ تر و با ميل به خواهندگى بيشتر، تاكتيك هجومى را به اجرا مى گذارد و مهاجمانش هر روز پخته تر، گلزن تر و كم استرس تر از قبل ظهور مى كنند اما صداى امير قلعه نويى هر روز رساتر از قبل با اين مضمون كه گفته شد، شنيده مى شود. در واقع امير قلعه نويى پس از ورود به محيط استقلال با پديده اى روبه رو مى شود كه به سرعت سعى در كنترل آن مى كند. او تيمش را، بازيكنانش را مغرور و سيرى پذير مى بيند. پديده اى كه فصل پيش ناصر حجازى و فيروز كريمى را به قعر كشيد و آنها هيچ گاه نتوانستند با اين پديده نابهنجار مبارزه كنند. فيروز كريمى در عملى غيرحرفه اى تمرين را به پادگان نظامى تبديل مى كند؛ اخراج پيروز قربانى، سخت گيرى با بزرگترها و بهره بردن از حربه زور ... اينها نمونه هايى از حربه هاى منسوخ فيروز بود.
حجازى نيز با همه ويژگى هايش و با همه محبوبيتش، هيچ گاه نتوانست از بازيكنانش مردانى سيرى ناپذير بسازد. شايد عمده دليل ناكامى حجازى دل نازكى اش و مهربانى اش با اطرافيان بود كه اين ويژگى بسيارى را به سوءاستفاده و رها كردن تمرينات ترغيب كرد. امروز اما امير قلعه نويى نه از حربه زور - مثل فيروز كريمى و امثالهم بهره مى گيرد و نه مانند ناصر حجازى مماشات مى كند تا به نوعى در خفا از مهربانى اش سوءاستفاده شود و تمرين و بازى به محيطى براى استراحت و تفريح بدل شود. امير قلعه نويى با گفتن اين جملات تكرارى كه «من مهاجم مى خواهم.» بازيكنانش را در يك محيط غيرقابل تحمل زندانى مى كند با روح و روان آنها بازى مى كند تا آنها هر لحظه و هر ثانيه براى بيرون آمدن از اين زندان تلاش كنند كه اين تلاش خودآگاه و ناخودآگاه آنها را به بازيكنانى سيرى ناپذير تبديل كرده است.
پيروز قربانى نمونه اى از اين ادعا است. امير قلعه نويى تاكنون به خوبى توانسته ذهنيت هاى حساس اين بازيكن را به تسخير خود دربياورد اما اوج هنرمندى قلعه نويى به شاخص ترين ويژگى امروزى استقلال مربوط مى شود. 39 گل زده در ۱۸ بازى آمار خيره كننده اى است كه ساخته و البته پرداخته تفكرات مرموزانه و راه گشاى امير قلعه نويى است. حتى اگر امروز يك مهاجم جديد به مجموعه تيمش اضافه كند، نمى توان از كنار اين خصيصه كارساز و راه گشاى او در تحريك بازيكنانش به سادگى گذشت. بخش اعظمى از پيشرفت و حركت استقلال و موفقيتى كه امروز چشمگير جلوه مى كند متكى بر همين باورهاى ذهنى سرمربى استقلال است. امير قلعه نويى بازيكنانش را در اوج با ترفند احتمالى نيمكت نشينى، مضطرب و نگران مى سازد و بهره اش را چنين كه مى بينيم، مى برد. مهاجم گل نزن ديروز استقلال در صدر جدول گلزنان قرار دارد، فرهاد مجيدى تاثيرگذارترين روزهاى خود را در استقلال پشت سر مى گذارد و سياوش اكبرپور كه سرعت و تكنيكش بسيار چشمگير است، به گلزن قهار اين روزهاى استقلال تبديل شده است...

jamshidjap
10-12-2008, 12:51
بايرن جان ممنون از خبرات ...

bayern
قلعه نويى: پس از ۱۸ هفته يك بازى خوب ديدم!

امير قلعه نويى پس از برترى مقابل ابومسلم خوشحال ترين استقلالى حاضر در اين شهر بود: «خوشبختانه تيم ما در اين چند هفته روند رو به رشد و ايده آلى را در پيش گرفته و مطمئنا تعطيلات طولانى مدت ليگ هر تيمى را دچار مشكل مى كند.
متاسفانه بعد از بازى با داماش تيم ما ۱۶ روز از ليگ دور خواهد بود و اين در حالى است كه به احتمال زياد چندين بازيكن خود را هم به دليل حضور در تيم ملى در اختيار نخواهيم داشت. بازى با ابومسلم بسيار سخت بود اما مى توانستيم با گل هاى بيشترى پيروز شويم. در اين ديدار بازى فشرده اى را در مشهد شاهد بوديم و خدا را شكر مى كنم كه توانستيم به هر ۳ امتياز اين مسابقه دست پيدا كنيم.از دقيقه ۶۰ به بعد مهاجمان ما مى توانستند گل هاى زيادى به ابومسلم بزنند ولى با اشتباهاتى كه مرتكب شدند نتوانستيم بيش از ۲ گل به ابومسلم بزنيم اما به لطف خدا و با توجه به اينكه در اين بازى گل دريافت نكرديم تفاضل خود را افزيش داديم. قلعه نويى ادامه داد: صدرنشينى تازه شروع كار استقلال است: و با توجه به برنامه هايى كه براى بازى هاى آتى پيش بينى شده با قدرت بيشترى صدر جدول را حفظ خواهيم كرد.قلعه نويى معتقد است كه اين بهترين بازى استقلال در فصل جارى بوده است: «پس از ۱۸ بازى سرانجام يك بازى خوب از شاگردانم ديدم. اين بهترين بازى ما بود هر چند كه معتقدم مى توانستيم گل هاى بيشترى بزنيم اما به دليل شرايط نامناسب جوى نتوانستيم ضربه هاى آخر را خوب بزنيم. شرايط نامطلوب اين بازى باعث شده من اين نمايش را بهترين نمايش فصل بدانم. خيلى خوشحالم از اينكه پس از هفته ها به صدر جدول چسبيديم. حالا بايد اين روند حفظ شود و من معتقدم با روحيه اى كه در وجود بازيكنان است اين مهم انجام خواهد شد.

bayern
باشگاه استقلال تاييد كرد
آرفى و اولروم
به استقلال نزديك شدند
كادر فنى تيم استقلال براى تقويت خط حمله خود دو بازيكن خارجى تيم هاى ابومسلم و پيام مشهد را در نظر دارند. در همين راستا مذاكراتى با اين بازيكنان انجام شده است.
امير قلعه نويى علاوه بر اين كه اولروم را به عنوان يكى از گزينه هاى خود براى تقويت خط حمله در نظر دارد، روى آرفى اشپيتى مهاجم تيم پيام هم نظر دارد.
محمد نورى فر مسوول روابط عمومى باشگاه استقلال با تاييد اين خبر به ايران ورزشى گفت: «مذاكراتى انجام شده اما هنوز تصميم قطعى در اين باره گرفته نشده است. تا يكى دو هفته آينده تكليف جذب اولروم مشخص مى شود.»

bayern
10-12-2008, 12:53
بايرن جان ممنون از خبرات ...

سلام
قابله شما رو نداره

درمورد لینکی که گذاشتی خیلی ممنون
خیلی احتیاج داشتم

bayern
10-12-2008, 12:54
شايد اردوى كيش منتفى شود
استقلال به يك كشور گرمسيرى مى رود
ايران ورزشى- مسؤولان باشگاه استقلال هنوز تصميم نهايى شان را براى تعطيلات ۱۶ روزه ليگ نگرفته اند. پيش از اين حضور استقلال در جزيره كيش قطعى بود اما روز گذشته از استقلال خبر رسيد احتمال سفر اين تيم به كشورهاى گرمسير عربى قوت گرفته است اما هنوز مقصد آنها مشخص نشده است. احتمال حضور استقلال در امارات و حضور در باشگاه ايرانيان دبى كم نيست.

bayern
10-12-2008, 12:54
استقلال غايب تورنمنت چهارجانبه تهران
ايران ورزشى- پيش از اين هيات فوتبال استان تهران خبر از حضور تيم هاى استقلال و پرسپوليس در تورنمنت چارجانبه تهران را مى داد. قرار بود در اين مسابقات دو تيم از اسپانيا و ايتاليا هم حضور داشته باشند اما باشگاه استقلال روز گذشته اعلام كرد به دليل فشردگى برنامه هايش در تعطيلات قادر نيست در اين تورنمنت حضور پيدا كند. به اين ترتيب استقلال اولين غايب تورنمنت بين المللى تهران خواهد بود و هيچ بعيد نيست با غيبت استقلال، پرسپوليس هم انصراف دهد.

bayern
10-12-2008, 12:55
بى نظمى ميان ليدرهاى استقلال!
ايران ورزشى- در حالى كه هنوز رييس كانون هواداران باشگاه استقلال مشخص نشده و مديرعامل اين باشگاه گزينه مناسبى براى رياست بر اين حوزه حساس پيدا نكرده است مشكلاتى يا بهتر است بگوييم بى نظمى هاى هدفدارى اين روزها از روى سكوها استقلال را تهديد مى كند. برخى از مسؤولان اسبق كانون هواداران باشگاه استقلال با به راه انداختن باند و گروه باعث سردادن شعارهايى عليه تعدادى از بازيكنان و حتى برخى مسؤولان باشگاه استقلال شده اند. اين افراد كه منافع خود را در باشگاه استقلال در خطر مى بينند مدتى است موى دماغ استقلال شده اند. البته حركات اين افراد از سوى مديران باشگاه استقلال پنهان نمانده و آنها قصد دارند به زودى با انتخاب يك گزينه شايسته كانون هواداران باشگاه استقلال را سر و سامان دهند.

bayern
10-12-2008, 12:55
حيدرى: مى خواهم مثل نوازى سانتر كنم
ايران ورزشى- خسرو حيدرى مى خواهد مثل روزهاى اوج محمد نوازى باشد. حيدرى كه از فاكتور سرعت هم برخوردار است اين روزها در جناح راست استقلال به بازيكنى بى بديل تبديل شده است. حيدرى مى گويد: آقاى نوازى هميشه براى من يك الگو بود دوست دارم مثل او سانتر كنم. فكر مى كنم سانترهاى نوازى در فوتبال ايران بى نظير بود.

M_Abieteh
10-12-2008, 12:56
محمد رضا عکس از استقلال داری از امسال که علیزاده توش نباشه.

bayern
10-12-2008, 12:58
اگر در تركيب تيم ملى هم باشم گل مى زنم
برهانى: فحاشى مشهدى ها آزاردهنده تر از مه بود!

مهدى عربشاهى

بعد از يك فصل بد و بدون گل در استقلال، حالا آرش برهانى آقاى گل ليگ است و ۱۸۰ درجه با آرش پارسال فرق كرده. برهانى شد برهانى آماده پاس. البته تفاوت هايى در بازى او ديده مى شود كه اين تفاوت ها همه مثبت است. بزرگ ترين فاكتور مثبت آقاى گل ليگ پختگى و باتجربه شدن اوست. اين روزها مى تواند براى برهانى سكوى پرتاب به سوى آرزوهاى دور و دراز او باشد. دعوت شدن به تيم ملى در شرايطى كه مقابل كره جنوبى، غلامرضا رضايى به دليل محروميت حضور ندارد مى تواند فرصت خوبى باشد تا او در سطح ملى هم خود را به اثبات برساند.

بازى با ابومسلم چطور بود
ابومسلم هميشه يك تيم خوب بوده. آنها بيشتر از حد انتظار ظاهر شدند. اصلا توقع نداشتيم چنين تيمى مقابل ما بايستد. خدا را شكر توانستيم آنها را درمشهد شكست دهيم.
نام حجازى در ابومسلم چقدر انگيزه استقلالى ها را براى اين بازى زياد كرده بود
باور كنيد تيمى كه براى قهرمانى بازى مى كند دنبال نام ها و حاشيه ها نيست. ما امتيازات زيادى را در نيم فصل اول از دست داده ايم. حالا فقط براى قهرمانى دنبال اين هستيم كه همه آن امتيازات را به دست بياوريم.
جو مشهد چطور بود
بعد از بازى به ناظر بازى هم گفتم اين جو، جو فوتبالى نيست. هواداران ابومسلم از دقيقه يك تا نود فقط فحاشى كردند. واقعا متاسفم. آنها مثل دهه پنجاه تشويق مى كردند. انگار تا حالا به ورزشگاه نيامده بودند. بايد در ورزشگاه هاى مشهد فرهنگ سازى شود.
مثل بازى هاى قبلى براى استقلال بازى نكردى. از عملكرد خودت راضى هستى
سعى كردم براى استقلال بهترين بازى را انجام دهم. هرچه از من خواسته بودند پياده كردم. متاسفانه نتوانستم گل بزنم، يعنى موقعيتى به دست نياوردم كه بتوانم گلزنى كنم. اگر حتى يك موقعيت بالاى ۶۰ درصد هم داشتم مطمئن باشيد گل مى زدم. به هرحال اگر گل هم نزنم سعى مى كنم براى ديگران موقعيت سازى كنم و موثر باشم.
مه آلود بودن ورزشگاه شما را اذيت نكرد
فحش هاى هواداران مشهدى بيشتر از مه آزاردهنده بود.
قلعه نويى بعد از بازى به تو چه گفت
به من گفت درگيرانه بازى كردى. اين دقيقا چيزى است كه قلعه نويى مى خواهد. از بازى من هم راضى بود.
بعد از مدت ها توانستيد به صدر جدول برسيد.
رسيدن به صدر جدول شيرين است اما حفظ صدرنشينى كار سختى است. از اين به بعد كار ما سخت تر مى شود. بايد تلاش مان را دو برابر كنيم. بازى هايى كه پيش رو داريم بايد بدون لغزش و اشتباه باشد تا بتوانيم اين صدرنشينى را به انتهاى فصل برسانيم.
شانس قهرمانى استقلال را چقدر مى دانى
استقلال ۹۹ درصد براى قهرمانى شانس دارد. يك درصد باقيمانده هم به نظر من بين تيم هايى مثل ذوب آهن، پرسپوليس و سپاهان تقسيم مى شود.
شنيده ايم از باشگاه الشباب پيشنهاد دارى.
فقط در حد حرف است. هنوز به خودم چيزى نگفته اند. مثل اينكه با باشگاه مذاكره كرده اند.
فكر مى كنى استقلال با اين ترانسفر موافق باشد
من با باشگاه استقلال قرارداد ۲ ساله دارم. اگر قرار باشد تصميمى گرفته شود بايد از جانب باشگاه باشد. آنها هرچه صلاح بدانند همان طور عمل مى كنند.
خودت براى بازى در امارات چقدر تمايل دارى
ليگ امارات ليگ خوبى است. قبلا هم گفته بودم اين ليگ مى تواند جاى خوبى براى پيشرفت باشد. در امارات مى توانيد فوتبال حرفه اى را لمس كنيد.
يعنى فاصله حرفه اى فوتبال ايران و امارات اينقدر زياد است
ليگ امارات به لحاظ فنى از ليگ ما پايين تر است. اما اين تفاوت فنى آنقدر نيست كه باعث افت بازيكنان شود. خيلى ها كه افت مى كنند تمام فكرشان را روى فوتبال نمى گذارند. شما بازيكنانى مثل مسعود شجاعى و على كريمى را ببينيد كه از همين امارات به سطح اول فوتبال اروپا رفتند.
به نظر مى رسد خاطرات باشگاه النصر تو را به سمت امارات مى كشاند.
امكانات امارات قابل مقايسه با اينجا نيست. در باشگاه النصر كه بودم فقط ۸ زمين تمرين داشتيم و يك زمين مخصوص براى آماده شدن و شرايط مسابقه وجود داشت. اينجا هر روز يك جا تمرين مى كنيم و هميشه اين دغدغه وجود دارد كه زمين تمرين را از تيم بگيرند. مجموعه پزشكى باشگاه النصر را بايد مى ديديد. امكانات آنجا از امكانات بيمارستان هاى تخصصى ارتوپدى ايران بيشتر بود.
شنبه ليست جديد تيم ملى اعلام مى شود. چقدر شانس دارى دعوت شوى
تمام سعى و تلاشم را اين فصل انجام داده ام. حالا ديگر همه چيز بستگى به نظر كادر فنى تيم ملى دارد. اميدوارم دعوت شوم.
ما شنيده ايم فدراسيون پاسپورتت را گرفته است.
بله، سرى پيش هم پاسپورتم را گرفته بودند اما دعوت نشدم. اميدوارم اين بار مثل دفعه قبل نشود.
با وجود محروميت غلامرضا رضايى مقابل كره احتمال اينكه در تركيب تيم ملى باشى وجود دارد.
خودم را با هيچ كس مقايسه نمى كنم. هميشه سعى كردم جاى خودم فوتبال بازى كنم. اما چيزى كه مهم است اين است كه اگر در تركيب تيم ملى باشم سعى مى كنم نظر مثبت مربيان را جلب كنم.

bayern
10-12-2008, 13:01
ادعاى ابومسلمى ها كذب است
اكبرپور: هركسى پاس قشنگ بدهد ، پايش را مى بوسم

ايران ورزشى- آمار گلزنى هاى استقلال نشان دهنده آن است كه اين تيم امسال مهاجمان آماده اى دارد. سياوش اكبرپور اين روزها يا در هر بازى گل مى زند يا براى مهاجمان ديگر موقعيت گل مى سازد تا يكى از آماده ترين مهاجمان استقلال لقب بگيرد البته ادعاى سعيدخانى كاپيتان ابومسلم بعد از بازى اين تيم مقابل استقلال مبنى بر فحاشى اكبرپور، كار اين بازيكن را كاملاً لوث كرد! ابومسلمى ها قصد دارند عليه اكبرپور شكايت كنند و با توجه به پرونده اين بازيكن در كميته انضباطى و همچنين پر كردن تعهد فصلى، مى تواند شكايت مشهدى ها براى مهاجم استقلال گران تمام شود اما خود اين بازيكن ادعاى ابومسلمى ها را كذب مى داند.

قبل از اينكه وارد بحث فنى شويم، مى خواهيم دليل درگيرى ات با سعيدخانى را بدانيم
كدام درگيرى ! از چه چيزى صحبت مى كنيد! درگيرى در كار نبود.
اما خانى ادعا كرده كه در طول بازى به او فحاشى مى كردى
نمى دانم چه بگويم! متأسفم كه چنين مسائلى را پيش مى آورند، در تمام مدت بازى به ما فحاشى كردند. نمى دانم چرا آنها چنين ادعايى دارند. آقاى بنى اسد مدعى شده من ۴۰ دقيقه به خانى فحش دادم. مى خواهم از بنى اسد بپرسم من ۳ صحنه با خانى برخورد داشتم چطور مى توانستم ۴۰ دقيقه به او فحش بدهم اين مسائل درست نيست. آنها مى خواهند از آب گل آلود ماهى بگيرند و ديوارى كوتاه تر از من پيدا نكردند.
تو در كميته انضباطى تعهد فصلى پر كردى و اين مى تواند براى تو گران تمام شود
اگر كميته انضباطى بخواهد مى روم تعهد ۱۰ ساله پر مى كنم تا پايم ديگر در كميته انضباطى باز نشود. مدت ها است كه از حاشيه و دعوا دورم و همين مسأله به فوتبال و بازى ام كمك زيادى كرده است.
اما اگر ابومسلمى ها از تو شكايت كنند پايت به كميته انضباطى باز مى شود.
اشكالى ندارد مى روم و جواب مى دهم اگر مدارك دارند بياورند مشكلى نيست. وقتى فحش ندادم ترسى هم ندارم.
آقاى قلعه نويى در كنفرانس مطبوعاتى گفته بود با تو برخورد مى كند
اتفاقاً وقتى كه بازى تمام شد و به رختكن رفتم آقاى قلعه نويى گفت چه اتفاقى افتاده و مشهدى ها اين طورى مى گويند كه من گفتم به خدا چيزى نشده و من به خانى فحش ندادم.
قبول كرد
به نظر شما نبايد قبول كند آقاى قلعه نويى با روحيات من آشنا است و حرفم را قبول كرد.
از اين بحث بگذريم، از بازى بگو.
خيلى خوب بازى كرديم و بهترين اتفاقى كه افتاد ۳ امتيازى بود كه گرفتيم.
با اين گل به جمع مدعيان آقاى گلى اضافه شدى.
به فكر آقاى گلى نيستم.
پس به فكر چى هستى
نتيجه گرفتن تيم براى من از همه چيز مهم تر است.
استقلال بهترين خط حمله ليگ را دارد. به نظر تو چه چيزى باعث شده شما موفق باشيد
شرايط خوب استقلال، گلزنى من و آرش فقط مختص ما دو تا نيست استقلال يك تيم خيلى خوب است.
حضور جانواريو و بازيسازى اين هافبك چقدر در اين روند مؤثر بوده
جانواريو هافبك خيلى خوبى است. مسلماً درخشش هافبك ها در موفقيت فورواردهاى تيم تأثير زيادى دارد. استقلال بهترين خط دفاع و خط هافبك و حمله را دارد و تيمى كه براى قهرمانى بسته مى شود بايد اين طور باشد. اميدوارم بهتر و موفق تر هم باشيم.
پس چرا كادر فنى به دنبال مهاجم خارجى است
به نظر من استقلال نياز به مهاجم ندارد اما اگر كادر فنى تشخصى دادند كه فوروارد جديدى نياز است اميدوارم بتواند به تيم كمك كند.
بعد از گل شادى عجيبى كردى، دليلش چه بود
پاهاى عليزاده را بوسيدم.
چرا
وقتى عليزاده به آن قشنگى توپ را تقديم من كرد بايد پاهايش را مى بوسيدم.

bayern
10-12-2008, 13:01
محمد رضا عکس از استقلال داری از امسال که علیزاده توش نباشه.

سلام
پیداکردن همچین عکسی تقریبآمحاله
ولی میگردم شاید پیدا کردم

unartig
10-12-2008, 13:12
سلام
پیداکردن این عکس همچین محال هم نیست چون علیزاده زیاد فیکس نبوده حالا نمی دونم چطوریه که هرچی عکس تومیذاری علیزاده توش هست :27:البته خودت گفتی بش علاقه داری من هم ازش بدم نمیاد .امانمیدونم چرااین بشراینقدرتواستقلال دشمن داره :31:

M_Abieteh
10-12-2008, 13:13
سلام

پوسترش هست ولی این علیزاده توشه.

خودم دیدم وگرنه می خریدم.

bayern
10-12-2008, 13:18
پیداکردن این عکس همچین محال هم نیست چون علیزاده زیاد فیکس نبوده حالا نمی دونم چطوریه که هرچی عکس تومیذاری علیزاده توش هست :27:البته خودت گفتی بش علاقه داری من هم ازش بدم نمیاد .امانمیدونم چرااین بشراینقدرتواستقلال دشمن داره :31:

سلام
درست گفتی من ازش بدم نمیاد
ولی نمیدونم این بنده خدا چرا اینقدر خاطرخواه (دشمن) داره

M_Abieteh
10-12-2008, 13:22

M_Abieteh
10-12-2008, 13:23
امانمیدونم چرااین بشراینقدرتواستقلال دشمن داره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif

چون کارایی میکنه که مسی هم انجام نمیده.توپ رو جوری میزنه که شانسش میگه به بیرون از ورزشگاه نره.

amir_sa
10-12-2008, 16:10
ولی نمیدونم این بنده خدا چرا اینقدر خاطرخواه (دشمن) داره

كه ميگه من باهاش دشمنم ؟
من ازش نفرت دارم ، اونقدر دوسش دارم كه مي خوام تصادف كنه بميره ... اين بازي كناي باحال مصدوم ميشن نمي دونم چرا اين طوريش نميشه

bleu2u4u
10-12-2008, 16:33
اقا صفحه اول استقلال جوان امروز رو ديديد

بازيكنهايي كه احتمال اومدن يا رفتنشون هست با درصد گفته بود

unartig
10-12-2008, 17:55
استقلال جوان هم داره میزنه به خاکی .

َalireza
10-12-2008, 18:55
استقلال جوان هم داره میزنه به خاکی .
آره
تایید میکنم

Alireza Taji
10-12-2008, 20:34
4-1 به نفع استقلال

استقلال 4-0داماش

استقلال 5
داماش 0

پیشبینی ها ثبت شد.

dma
10-12-2008, 20:38
شنيدم عليزاده قراره بره؟:18::18::18:

آخ جون :31:
آخ جون:31:
آخ جون:31:

Alireza Taji
10-12-2008, 20:42
این علیزاده که یک شاهکار هست!
شوتش را که از پشت هیجده قدم زد را دیدید؟
گزارشگر گفت شانس اورد که توپ از ورزشگاه بیرون نرفت!!!
باحالی علیزاده اینه که همه از پا مصدوم میشند و علیزاده از دست!:31:

Alireza Taji
10-12-2008, 20:44
روزنامه استقلال جوان را دیدم کارشون در گذاشتند بازیکنانی که احتمال رفتنشون هست قشنگ نبود!

امروز تلویزیون گفت صابر میر قربانی در تمرینات استقلال حاضر شده!
نظره علما در مورد میر قربانی چی هست؟

unartig
10-12-2008, 20:56
صابر به درد مانمیخوره . ما به مهاجم سرعتی نیازداریم (بیشتربازیهامون خارج ازتهرانه ).یک مهاجم سرعتی بایدتایکی دوهفته دیگه جورکنیم

امير موسر
10-12-2008, 21:19
صابر به درد مانمیخوره . ما به مهاجم سرعتی نیازداریم (بیشتربازیهامون خارج ازتهرانه ).یک مهاجم سرعتی بایدتایکی دوهفته دیگه جورکنیم

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

unartig
10-12-2008, 21:30
نظری جویباری در گفتگو با مهر:انتقال "آرفی" و "اولروم" به استقلال قطعی نشده است/ مجیدی مختار استسرپرست تیم فوتبال استقلال تهران از ابراز تمایل رسمی باشگاه مس کرمان برای عقد قرارداد با فرهاد مجیدی خبر داد و گفت: برای این انتقال تصمیم نهایی را در اختیار خود مجیدی گذاشته ایم.علی نظری جویباری در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن بیان این مطلب افزود: برای جذب بازیکن در تعطیلات نیم فصل مسابقات لیگ برتر با چهار باشگاه لیگ برتری مذاکراتی داشته ایم. ما به دنبال یک مهاجم و یک هافبک هستیم و سعی می کنیم نیاز خود را با جذب بازیکن از تیم‌های داخلی مرتفع کنیم.
وی با اشاره به تمایل باشگاه استقلال برای عقد قرارداد با "اشپیتیم آرفی" و "عرفان اولروم"، مهاجمان تیم‌های پیام و ابومسلم مشهد گفت: برخلاف شایعاتی که این روزها مطرح شده است، این دو بازیکن رقم زیادی برای حضور در استقلال نمی خواهند. اما هنوز حضورشان در تیم ما قطعی نشده و منوط به موافقت مسئولان دو باشگاه ابومسلم و پیام است.
سرپرست تیم فوتبال استقلال تهران در ادامه خاطرنشان کرد: باشگاه راه آهن شهرری سخت به دنبال عقد قرارداد با هاشم بیک زاده است. ما تصمیم گیری در این زمینه را به خود بیک زاده محول کرده ایم.
وی ادامه داد: باشگاه مس کرمان نیز رسما برای عقد قرارداد با مجیدی ابراز تمایل کرده است اما فرهاد هنوز پاسخی به درخواست مسی‌ها نداده است. او نیز مختار است برای آینده خود هر تصمیمی که می خواهد اتخاذ کند.
نظری جویباری با بیان اینکه تا به امروز هیچ کس خواهان جدایی از استقلال نشده است، افزود: با اینکه چند نفر از بازیکنان ما را تیم های لیگ برتری می خواهند اما هنوز به این پیشنهادها پاسخ روشنی نداده ایم . امیر قلعه نویی در این خصوص نظر قطعی و نهایی را می دهد و با نظر او رضایتنامه بازیکنان برای جدایی از استقلال صادر می شود.
برپایی اردوی میان فصل استقلال پرسش دیگر خبرنگار مهر از نظری جویباری بود که وی در پاسخ به آن گفت: تا به امروز در این خصوص تصمیم قطعی اتخاذ نشده است. تا جایی که من اطلاع دارم تا پیش از برگزاری دیدارهای هفته بیستم در تهران می مانیم و در ورزشگاه دستگردی تمرینات خود را دنبال می کنیم.
وی درخاتمه تصریح کرد: ظرف 3 - 4 روز آینده وضعیت بازیکنانی که از استقلال جدا می شوند و به این تیم می آیند مشخص خواهد شد.

unartig
10-12-2008, 21:32
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
امیرجان صابر اول فصل به استقلال اومد اما بعد پاشد رفت سایپا .این بازیکن نه اخلاق درست وحسابی داشت نه تعصب به تیم داره . بازیش هم اگرخوب بود سایپا وضعش این نبود. ماالان مهاجم سرعتی میخوایم این دوتاآرپی و اولروم هم بیاند برامون خوبه .ماالان کمبودمهاجم داریم :31:

Alireza Taji
10-12-2008, 21:43
یک وقت اینها حماقت نکنند و مجیدی را از دست بدند!

صابر میرقربانی هم بازیکن سرعتی هست یک چیزی تو مایه های سیاوش اکبرپور خودمون هست!
به نظر من استقلال به یک مهاجم کلاسیک مثل عنایتی(حالا امیر من را میزنه:31:) و یا همین اولروم نیاز داریم.

unartig
10-12-2008, 21:57
سعید مظفری­زاده در فصل قبل در سه بازی داور بازی استقلال بوده است

هفته 8 لیگ برتر: سپاهان اصفهان 2 استقلال تهران 1
هفته 18 لیگ برتر : استقلال اهواز 1 استقلال تهران 2
مرحله نهایی جام حذفی (بازی رفت) : پگاه گیلان 1 استقلال تهران 0
سعید مظفری­زاده در این فصل هم در یک بازی داور بازی استقلال بوده است

هفته 12 لیگ برتر : استقلال 3 پیکان 2

unartig
10-12-2008, 22:00

unartig
10-12-2008, 22:30
این عکس هم توزمینه سفید فوق العاده است

امير موسر
10-12-2008, 22:36
امیرجان صابر اول فصل به استقلال اومد اما بعد پاشد رفت سایپا .این بازیکن نه اخلاق درست وحسابی داشت نه تعصب به تیم داره . بازیش هم اگرخوب بود سایپا وضعش این نبود. ماالان مهاجم سرعتی میخوایم این دوتاآرپی و اولروم هم بیاند برامون خوبه .ماالان کمبودمهاجم داریم :31:

نه منظورم اينجا بود كه صابر بازيكن سرعتي هست ! همين !

D o l f i n
10-12-2008, 22:37
خدا کنه مجیدی رو از دست ندن تو جام قهرمانان 100% واجب میشه واسه استقلال