PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Ram !!!

ASUS POWER
28-07-2007, 11:21
سلام .

من یه رم 512 mb geil 533 دارم که وقتی زیاد بهش فشار میاد ییهو pc ریست می کنه :41: قبلا هم این طوری نبود . نمی دونم چش شده ؟ گارنتی قبول می کنه ؟ ( آخه فکر کنم نوسانات برق و ... خودتون می دونید )

armin_azari
28-07-2007, 23:01
شما از کجا میدونید که فشار میاد روی رم؟؟ ریست کردن سیستم میتونه مربوط به power باشه اگه به رم شک داری میتونی رم خودت رو دربیاری و یه رم دیگه بزنی جاش ببینی باز هم ریست میشه سیستم یا نه اگه نشه ایراد از رم نیست

ASUS POWER
29-07-2007, 10:55
شما از کجا میدونید که فشار میاد روی رم؟؟ ریست کردن سیستم میتونه مربوط به power باشه اگه به رم شک داری میتونی رم خودت رو دربیاری و یه رم دیگه بزنی جاش ببینی باز هم ریست میشه سیستم یا نه اگه نشه ایراد از رم نیست

عزیز شما خیلی مارو دست کم گرفتید . با یه رم دیگه تست کردم ولی ریست نشد

Lord_theOne
30-07-2007, 09:35
گارانتي بايد خراب باشد كه قبول كند براي تعويضش شايد رمه قدرت ندارد البته GEil رمهاي بدي نمي زند

ASUS POWER
30-07-2007, 10:03
گارانتي بايد خراب باشد كه قبول كند براي تعويضش شايد رمه قدرت ندارد البته GEil رمهاي بدي نمي زند

منظورتون از قدرت نداره چیه ؟ من فکر کنم یه ایراد جزیی داره . چون اگه قدرتش به اندازه ی کافی نبود اون یکی که دقیقا کپی همینه باید همین مشکلو داشته باشه که نداره .

Lord_theOne
30-07-2007, 12:23
شايد اگر ايراد داشته باشد خودشو بعد از چند وقت نشون مي دهد
ببين ازش تستهاي سنگين بگير با برنامه memtest تحت داس هست 30 دقيقه تست بگير ببين اور بهت مي دهد؟

ASUS POWER
31-07-2007, 09:52
شايد اگر ايراد داشته باشد خودشو بعد از چند وقت نشون مي دهد
ببين ازش تستهاي سنگين بگير با برنامه memtest تحت داس هست 30 دقيقه تست بگير ببين اور بهت مي دهد؟

ممنون حتما این کارو می کنم ولی اگه ارور ندارد چی ؟ به نظر شما مشکل از کجا می تونه باشه ؟

mhadih
31-07-2007, 10:13
منم همين مشكلا داشتم از وقتي رم را عوض كردم خوب شد
احتمالا يكي از چيپ هاش مشكل پيدا كرده .رو يه سيستم ديگه امتحانش كن ببين چجوريه

Lord_theOne
31-07-2007, 10:19
نمي دونم اگر ارور نداد نمي دونم بايد چكار كني اينقدر باهاش كارهاي سنگين كن تا خراب بشه

ASUS POWER
01-08-2007, 10:42
منم همين مشكلا داشتم از وقتي رم را عوض كردم خوب شد
احتمالا يكي از چيپ هاش مشكل پيدا كرده .رو يه سيستم ديگه امتحانش كن ببين چجوريه

مطمئنم که مشکل از رمس چون اونیکی رمو که انداختم اصلا مشکل نداره !

ASUS POWER
01-08-2007, 10:45
نمي دونم اگر ارور نداد نمي دونم بايد چكار كني اينقدر باهاش كارهاي سنگين كن تا خراب بشه

عجب جواب دندان شکنی بود !
فعلا فرستادمش گارانتی ببینم چی میشه ...

alireza20202003
01-08-2007, 11:08
منم یک رم ocz داشتم که اینجوری شد ولی بردمش گارانتی گفتن ماله نوسانات برقه به ما ربطی نداره. عوضش کردم ولی بازم این مشکل تکرار شد تا اینکه فهمیدم مشکل از مادر بردم هم بوده اما مادربرد رو بردم گارانتی آواژنگ قبول کرد و تعمیرش کرد. از گارانتی رم نمیشه زیاد توقع داشت.

ASUS POWER
02-08-2007, 10:08
منم یک رم ocz داشتم که اینجوری شد ولی بردمش گارانتی گفتن ماله نوسانات برقه به ما ربطی نداره. عوضش کردم ولی بازم این مشکل تکرار شد تا اینکه فهمیدم مشکل از مادر بردم هم بوده اما مادربرد رو بردم گارانتی آواژنگ قبول کرد و تعمیرش کرد. از گارانتی رم نمیشه زیاد توقع داشت.

فک کنم حق با شماست ...:41:اما عوض کردنش خیلی وقت و هزینه و انرژی می بره !

qaderi
02-08-2007, 10:29
همین اتفاق برای من هم افتاد با تفازت که مادربر هم عوض کردم مشکلش حل نشد تا وقتیکه پاور هم عوض کردم
خلاصه مجبور شدم کل قطعات کیسم رو عوض کنم بجز هاردم که اون رو هم تعمیر کردم:11::10:

qaderi
02-08-2007, 10:30
فک کنم حق با شماست ...:41:اما عوض کردنش خیلی وقت و هزینه و انرژی می بره !
دقیقا من حدود یک ماه دردسر کشیدم تا کامپیوترم درست درست شد