PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست آموزش برای آماتورها

HAMID-3138
24-07-2007, 17:01
سلام بر همه وستان حرفه ای
لطف کنید یه سر آموزش برای آماتورها بزارید
مثلا ً برای گام اول : قسمتهای مختلف بلندینگ آپشن را به صورت نکته به نکته و با شرح نوع عملکرد هر منو
ممنون میشم
منتظرم
چاکر هر چی حرفه ای : حمید 3138 :40::11:

Saeed kmss-D
24-07-2007, 17:13
سلام،
ورود شما به دنياي بزرگ پي سي ورد رو تبريك ميگم.
اين براي شروع :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
و اين براي ادامه :

موفق باشي♥♥♥

shahedi
24-07-2007, 17:21
سلام

Saeed kmss-D
24-07-2007, 17:59
جناب shahedi اينجا و توي اين سايت اينقدر آموزش هست كه نياز به آموزشاي سايتاي ديگه نباشه.
ممنون.

موفق باشي♥♥♥

shahedi
24-07-2007, 18:16
بله ولی می تونن انتخاب کنن

HAMID-3138
28-07-2007, 05:29
آقا سعید من که نتونستم به صفحه مربوطه برم
مثل اینکه کد شما مشکل داره
ممنون میشم راهنماییم کنی
کد آقای شاهدی درست بود استفاده کردم
ممنون

Saeed kmss-D
28-07-2007, 13:29
حميد جان لينك ها سالمه!
من تست كردم.

HAMID-3138
05-08-2007, 02:48
سعید جان از زحمتی که کشیدی خیلی ممنونم
لطف کن و یه توضیح جانانه درباره عنوانهای لیست Mode که عنونهایی برای مثال : Muliply , Darken , ... داره بده
یه جوری که وقتی یه آموزش رو دنبال میکنم متوجه بشم که به چه دلیل از مود .... استفاده شده
با تشکر چاکره دست به سینه و وبال گردن شما
حمید :11:

Saeed kmss-D
05-08-2007, 12:16
خواهش ميكنم.

ببين، گزينه هاي Blending Mode براي هر لايه تعيين ميكنن كه پيكسل هاي اون لايه چه جوري با پيكسل هاي ساير لايه ها تركيب شده و واكنش نشون بدن.
مثلا در حالت normal لايه هيچ گونه واكنش خاصي نسبت پيكسل هاي لايه هاي زيرين ندارد. اما ميتوان با انتخاب وضعيت هاي ديگه شيوه ي تلفيق لايه ها و عناصر مختلف رو به دلخواه تغيير داد و جلوه هاي زيبا ساخت.
نميشه در مورد همه مد ها توضيح داد ولي كافيه چندين لايه رو ايجاد كرده و بت تغيير مد ، تغييرات حاصل رو در پنجره سند مشاهده كني.
در بعضي مواقع توي همين اموزشا لازمه كه براي اينكه جلوه و تصوير بهتر و مناسب تري به وجود بياد يكي از حالت هاي مد مورد استفاده قرار بگيره.

با كار كردن با اونا و اندوختن تجربه ميتوني خيلي بيشتر با اين مد هاي رنگي آشنا بشي.

موفق باشي ♥♥♥

HAMID-3138
09-08-2007, 10:32
آیا میشه یک نوشته را در فتوشاپ تنظیم کرد و اون رو به به برنامه ورد اکسپورت کرد
این سوال را برای این میپرسم که خواستم این کار را انجام بدم ولی نشد
اگه ممکنه راهنمایی کنید

aram_nfs
09-08-2007, 11:18
اون متن رو اگه می خوای اون حالتی رو که بهش دادی حفظ بشه و وارد ورد بشه فقط می تونی به شکل عکس اضافه کنی وگرنه ورد و فتوشاپ همخونی ندارن و نمی تونی اون استایل ها و یا وارپ و تنظیمات دیگه رو انتقال بدی
اما خود ورد برای کار روی نوشته امکانات زیادی داره که می تونی از اونها استفاده کنی

dokhtare khorshid
13-08-2007, 17:11
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gifسلام دوستان عزیز
من یه سئوال داشتم ممنون میشم جواب بدین.
من میخاستم دو عکس از یه سوژه رو ادغام کنم به توری که یه عکس به صورت کمرنگ زمینه قرار بگیره و یک عکس روی اون پررنگ و با رنگ واقعی باشه.ممنون میشم راهنمایی کنید.خدانگهدار[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](26).gif

Saeed kmss-D
13-08-2007, 19:15
عزيز من مشكلتو همونجا ادامه بده!

شما عكس مورد نظر رو تو همون تاپيك بزار تا رسيدگي بشه.

موفق باشي♥♥♥

HAMID-3138
19-08-2007, 12:49
آقایون میبخشید یه سوال مهم داشتم
در آموزشهایی که عکسها به صورت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هستش چطوری میشه اون ها رو دید

Saeed kmss-D
19-08-2007, 16:54
ببخشيد سوالتون واسه من واضح نيست!!
لطفا يهتر توضيح بديد.
ممنون.

موفق باشي♥♥♥

aram_nfs
19-08-2007, 20:46
آقایون میبخشید یه سوال مهم داشتم
در آموزشهایی که عکسها به صورت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هستش چطوری میشه اون ها رو دید

معمولا این مشکل وقتی پیش میاد که فایل مورد نظر پاکش شده باشه یا پهنای باند اون شخص تموم شده باشه
البته توی این موردی که گذاشتی اون فایل مورد نظر حذف شده