PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزاری برای زبرنویس کردن ترانه های لاتین

pegahp
22-07-2007, 11:43
سلام دوستان و خسته نباشید
یه خواهشی داشتم: من یه نرم افزاری میخوام که ترانه های خارجی رو زیرنویس کنه.احتمالا دیدید بعضی سی دی ها یا دی وی دی ها که موزیک ویدئوهای خارجی رو پخش میکنه، متن ترانه هم به صورت زیرنویس نمایش داده میشه (به همون زبان انگلیسی) . من میخوام بدونم با چه نرم افزاری این کارو میکنن یا اصلا روشش چه جوریه؟
ممنوم میشم اگه برنامه ای در این زمینه معرفی کنید و اگر براتون امکان داره روش کار کردن با برنامه و اصولا کارهایی که در این زمینه باید انجام بشه رو توضیح بدید. چون اصلا هیچ پیش زمینه ای در این مورد ندارم و تا حالا چنین کاری نکردم!!!!
از زحمات همتون تشکر میکنم.

hosein0251
22-07-2007, 11:59
شما بايد از نرم افزارهاي sub title استفاده كني اگر تو انجمن فيلم سرچ كني پيدا مي كني .

hosein0251
22-07-2007, 12:10
سلام دوستان و خسته نباشید
یه خواهشی داشتم: من یه نرم افزاری میخوام که ترانه های خارجی رو زیرنویس کنه.احتمالا دیدید بعضی سی دی ها یا دی وی دی ها که موزیک ویدئوهای خارجی رو پخش میکنه، متن ترانه هم به صورت زیرنویس نمایش داده میشه (به همون زبان انگلیسی) . من میخوام بدونم با چه نرم افزاری این کارو میکنن یا اصلا روشش چه جوریه؟
ممنوم میشم اگه برنامه ای در این زمینه معرفی کنید و اگر براتون امکان داره روش کار کردن با برنامه و اصولا کارهایی که در این زمینه باید انجام بشه رو توضیح بدید. چون اصلا هیچ پیش زمینه ای در این مورد ندارم و تا حالا چنین کاری نکردم!!!!
از زحمات همتون تشکر میکنم.
اولا شما براي اينكه زيرنويس فيلم يا ترانه رو ببينيد بايد فايل ترجمه شده اش رو از سايتهايي كه در اين زمينه هست رو بگيريد و بعد به فيلم بچسبونيد .

pegahp
23-07-2007, 11:03
حسین جان ممنون از راهنماییت. ولی منظور من ترجمهء فیلم یا آهنگ نبود. منظورم زیرنویس متن ترانه بود. یعنی خواننده هر چیزی که به زبون انگلیسی(مثلا) میخونه، به صورت زیرنویس نمایش داده بشه.

pegahp
23-07-2007, 11:07
شایدم من منظور شما رو درست متوجه نشدم! اگر ممکنه بیشتر توضیح بدید. ممنونم از راهنماییتون!

pegahp
24-07-2007, 11:36
دوستان! خسته نباشید..میشه راهنماییم کنین لطفا، چون موضوع خیلی حیاتیه!!

pegah
29-07-2007, 10:07
سلام دوستان. میشه لطفا کمکم کنید. من خیلی عجله دارم. ممنون از همتون

pegahp
31-07-2007, 08:59
سلام دوستان! یعنی هیچ کس نمیتونه به من کمک کنه؟!!!!!!!!!!!!!!!!