PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چند تا سوال فکر کنم شما هم همین مسئله رو داشته باشید

nima_949
07-07-2007, 19:38
1- فایل Desktop با پسوند ini در تمامی هارد هستش اونم نه یه دونه بطوری که سرچ کردم تو هر فولدر هاردم از این فایل هست زیاد؟؟؟
2- یه فولدر به نام WA7p در تمامی درایو هام نه باز میشه نه دلیت میشه ؟؟؟ پیغامcannot delete WA7P:Access is Denied میده
3- یه پوشه شبیه سطل آشغال به نام Recycled تو همه درایو هام هست برای چیه؟؟؟
خیلی ممنون میشم جواب این سوالاتمو بدید

F A R H A D
07-07-2007, 20:38
1- این ویروس با دو تا فایل کار میکنه: desktop.ini , folder.htt تمام هارد رو با این 2 تا فایل سرچ کن و همه رو پاک کن (shift+delete)
2- نمیدونم
3- این پوشه همون recycle هست که روی دسکتاپ هم میبینی و جزء فایلهای سیستمی هست. شما باید از folder option گزینه عدم نمایش system file رو انتخاب کنی تا این فایل نمایش داده نشه

بهنازی
08-07-2007, 09:51
دستگاه شما ویروسی شده؟
با nod32 مشکلت حل میشه.

ahsanx
09-07-2007, 04:50
دوست عزیز همون طور که دوستان گفتن , این سطلهای آشغال که تو همه درایوها هست , با هم سطل آشغال اصلی رو تشکیل میدن و. و در مورد

فایل desktop.ini . این فایل هم جزء فایتهای سیستمی هست و وجودش لازمه و کار این فایل هم اینه که مشخصات اون فولدری که این فایل توشه

رو تعیین میکنه مثل آیکون فولدر یا رنگ اسم پوشه و یا عکسی که شما میتونید در زمینه پوشه داشته باشید . این فایل رو میشه دیلیت کنی و هیچ

اتفاقی نمیافته ولی ویروس نیست . شما برای اطلاعات بیشتر میتونید به تاپیک زیر برید و توضیحاتی که جناب M.R.M در مورد آبی کردن اسم فولدر

دادن رو ببینید که به کارایی این فایل پی ببرید . البته من این پست رو برای اطلاع دوستان عزیز دادم و دوست ندارم دوستانی که این فایل رو ویروس

معرفی کرن برداشت بدی داشته باشن . موفق باشین

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

F A R H A D
09-07-2007, 08:48
ahsanx عزیز دوستمون گفته که این فایل توی تمام دایرکتوریها هست. اگر اشتباه نکنم desktop.ini مربوط به پیکر بندی فولدر که شما گفتی فقط جایی هست که ما مشخصات پیش فرض فولدر رو تغییر داده باشیم. شاید هم من اشتباه میکنم، ولی اگر این فایل به همراه folder.htt که گفتم بیاد، فکر نمیکنم دیگه فایل سیستمی باشه.

ahsanx
10-07-2007, 04:13
ahsanx عزیز دوستمون گفته که این فایل توی تمام دایرکتوریها هست. اگر اشتباه نکنم desktop.ini مربوط به پیکر بندی فولدر که شما گفتی فقط جایی هست که ما مشخصات پیش فرض فولدر رو تغییر داده باشیم. شاید هم من اشتباه میکنم، ولی اگر این فایل به همراه folder.htt که گفتم بیاد، فکر نمیکنم دیگه فایل سیستمی باشه.

دوست عزیز من در ویندوزی که تازه نصب شده چک کردم , این فایل در همه جا هست . من خودم هم دوست دارم که اطلاعات بیشتری در این مورد داشته باشم . اگه چیزی پیدا کردم اینجا میذارم . موفق باشید