PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کنکوري های 87 بيان تو (حتما قوانين تاپيک رو در پست اول مطالعه کنيد !! )

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12

rezapishro
04-06-2008, 19:22
معلومه که این چیزا رو روی اینترنت نمیذارن چون باید کتاباشون بفروشه تو کتاب گاج اینطور که نوشته داره:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

pp8khat
04-06-2008, 19:45
سلام.
آقای "لوك خوش شانس" من هم از آشنایی با شما خوشبختم.
دوستانی که می گفتند دینی سفید گاج خوبه و فلان يعني آقایان:soheilsmart,SuB,Soheilvb
من دین و زندگی جامع فامیلمونو که 1 ماه دیگه کنکور داره رو دیدم.[من باز هم معتقدم که تستاشو با عجله طرح کردند]
یه نگاه کوچولو کردم فرقی ندیدم...در نتیجه دین و زندگی 2 که شما خوندید با مال ما فرق نمی کنه.
می خواستم بدونم که شما ها با خوندن اون درسنامه های گاج می تونین به مشابه این تست ها جواب بدید.
1-دو گوهر مقدس وجود زن چیست؟
الف-عزت و آراستگی
ب-عفت و آراستگی
ج-عزت و عفت
د-عفت و حیا
2-کدام گزینه درست است؟
الف-رفتار های ظاهری نمی تواند در بلند مدت بر باطن انسان تاثیر بگذارد
ب-باطن زشت ،بر خلاف ظاهر زشت، قابل پنهان کردن نیست
ج-ظاهر زشت ،بر خلاف باطن زشت،قابل پنهان کردن نیست
د-از ضرب المثل "از کوزه همان برون تراود که در اوست" نتیجه می شود که ظاهر انسان تا وقتی که وی دارای باطن است؛حتی برای مدت کمی هم قابل تغییر نیست.
سوال 2:برای نمونه سوال سال سوم،گل واژه بگیرم یا دوسالانه؟؟
راستی! اگه می بینید من سوالامو از شما می پرسم واسه اینه که اولاً من تا 30ام همین ماه از پی سی ورلد خداحافظی می کنم
ثانیاً شما ها تنها نسل غیر المپیادی به فکر درس خواندن باقی مانده در فروم هستید!!!(یه نگاهی به سایر تاپیک ها بندازید معلوم میشه)بقیه همه تک و توک زرنگ هستند.یا اکثراً المپیادی هستند.

soheilsmart
05-06-2008, 09:11
rasti kasi adrese linki ro dare ke tush javabe soalaye konkure salaye ghabl bashe?alabate manzuram konkure kharej az keshvare
man mundam age ina dar ye sathan pas chera hich ja hich nemune soali,esmi chizi azash nemibinam!!!!
بفرمایید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برید تو قسمت سوالات کنکورش:10:( سوالای داخل و خارج فکر کنم یکیه:10:)

دوستانی که می گفتند دینی سفید گاج خوبه و فلان يعني آقایان:soheilsmart,SuB,Soheilvb

من غلط کردم:27:

من گاج دارم
ولی کتابو میخونم :10::10:

1-دو گوهر مقدس وجود زن چیست؟
الف-عزت و آراستگی
ب-عفت و آراستگی
ج-عزت و عفت
د-عفت و حیا

-کدام گزینه درست است؟
الف-رفتار های ظاهری نمی تواند در بلند مدت بر باطن انسان تاثیر بگذارد
ب-باطن زشت ،بر خلاف ظاهر زشت، قابل پنهان کردن نیست
ج-ظاهر زشت ،بر خلاف باطن زشت،قابل پنهان کردن نیست
د-از ضرب المثل "از کوزه همان برون تراود که در اوست" نتیجه می شود که ظاهر انسان تا وقتی که وی دارای باطن است؛حتی برای مدت کمی هم قابل تغییر نیست

2- در طول عمرم نه گل واژه داشتم نه دو سالانه و نه...:27::27:
3-از الان میخوای خر بزنی :27:
ما که کنکور داریم الانش داریم میام نت:27::27:

به به واقعا چرا اینجوری میشه در واقع راه من از اندیشه فایق هست همه تست هاشو اینجوری حل کرده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gifنمیدونم والا[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif

اون راه بیشتر وقتا جوابش درسته
ولی حالتی مثه این حالت هم هست که غلط جواب میده:27:

در ضمن سوال 232 شیمی اشتباه نیست؟

بذار ببینم:31:

michel
05-06-2008, 10:17
سلام بچه ها لطفا هر کدومتون تو آزمون های کانون شرکت میکنید بگید تراز هاتون چند میشه ؟

M A T I N
05-06-2008, 11:59
سلام
راستي واسه پارسال بود
چند تا سوالش شبيه کنکور 86 بود که !!!!
آره رياضيش سخت بود

در ضمن سوال 232 شيمي اشتباه نيست؟گرينه ي يک هک که هيچ کدوم هيدرولز نمي شن

امروز داشتم مي زدم
4 ساعت و 10 دقيقه
5 دقيقه ي آخر ديگه نتونستم تحمل کنم. بلند شدم
واقعا تو خونه آزمون دادن کاري است بس دشوار
در کل زيادم خوب ندادم
فقط 2 درس خوب زدم
ديني 92 فيزيک 80

بقيه هم گند زدم مخصوصا ادبيات رو 35 زدم

خدا آخر عاقبت ما روبه خير کنه
فعلا باي 232 رو بررسي کنيد

فکر کنم درست باشه ...
معلممون يه نکته گفته :

" نمک هاي هيدروژن سولفات نمکهاي اسيدي هستند نه به خاطر آبکافت بلکه چون يون - HSO4 يک اسيد تقريبا قوي بوده و در آب يونيده ميشود و +H توليد ميکند ...
پس اگر نمکي از يون -HSO4 و يه باز قوي تشکيل شده باشد استثناء اسيدي بوده و خنثي نيست .... "
- - - - - - - - -
وقتي تو مجله کانون با يکي از يک رقمي ها ( فکر کنم 4 منطقه 3 و 2 زبان کشور ) مصاحبه کرده بودن , بهترين خاطرش اين بود که رياضي اين آزمون رو 100 زده بود ...

سلام.
آقاي "لوك خوش شانس" من هم از آشنايي با شما خوشبختم.
دوستاني که مي گفتند ديني سفيد گاج خوبه و فلان يعني آقايان:soheilsmart,SuB,Soheilvb
من دين و زندگي جامع فاميلمونو که 1 ماه ديگه کنکور داره رو ديدم.[من باز هم معتقدم که تستاشو با عجله طرح کردند]
يه نگاه کوچولو کردم فرقي نديدم...در نتيجه دين و زندگي 2 که شما خونديد با مال ما فرق نمي کنه.
مي خواستم بدونم که شما ها با خوندن اون درسنامه هاي گاج مي تونين به مشابه اين تست ها جواب بديد.

تست هاي گاج نسبت به سراسري خيلي آسون تره ولي فعلا بهترين کتابه دينيه , حداقل با خوندنش تست هاي مفهوم آيه رو ميشه زد ....
من تو 2.5 روز همه ي تستاشو زدم ...

...موفق باشيد ...

M A T I N
05-06-2008, 12:22
کسی میدونه این آزمون کانون ساعت چند شروع میشه ...؟
پارسال فکر کنم 7:30 شروع میشد ...

سلام بچه ها لطفا هر کدومتون تو آزمون های کانون شرکت میکنید بگید تراز هاتون چند میشه ؟

میانگین کل 6400
م اختصاصی 6800
م عمومی 5200

یه خورده بالا تر یا پایین تر ....

masoudHnet
05-06-2008, 17:28
فکر کنم درست باشه ...
معلممون يه نکته گفته :

" نمک هاي هيدروژن سولفات نمکهاي اسيدي هستند نه به خاطر آبکافت بلکه چون يون - HSO4 يک اسيد تقريبا قوي بوده و در آب يونيده ميشود و +H توليد ميکند ...
پس اگر نمکي از يون -HSO4 و يه باز قوي تشکيل شده باشد استثناء اسيدي بوده و خنثي نيست .... "
- - - - - - - - -
وقتي تو مجله کانون با يکي از يک رقمي ها ( فکر کنم 4 منطقه 3 و 2 زبان کشور ) مصاحبه کرده بودن , بهترين خاطرش اين بود که رياضي اين آزمون رو 100 زده بود ...

...موفق باشيد ...

سلام دستت درد نکنه:10:
قبلا می دونستما:13:
این خوره ی فراموشی چه زودمن رو می گیره:41:
همین یه ماه پیش شیمی پیش رو فول بودما اما الان در عرض کمتر از 4 هفته خیلی چیزا از یادم رفته
یعنی میشه این 20 روز بگزه راحت شیم:19:
راستی بچه شما ها چرا این روزای آخر این قدر میان اینتر نت
قبلنا هر یه هفته یه بار 1 صفحه تموم می شد. ولی الان هر روز دارین چند تا پست میدین
مگه شما ها درس و زندگی ندارین:18:
درستون رو بخونین
اینشالا قبول میشیم:21:

بای:40:

mohsen_sir
05-06-2008, 21:47
امیدوارم در حال ترکانیدن بباشید.
حالا یکی مارو کمک کنه تو سوالای رشته ریاضی سوالای cloze test پارسال من به مشکل خوردم اگه یکی کمک کنه خیلی ممنون میشم.
سوال 91)چرا simply میشه ولی briefly نمیشه؟! معنیه simply چیه؟ کدوم کتاب و چه سالیه؟
سوال 93)معنیش کنید.
سوال 95)چرا played?

soheilsmart
06-06-2008, 15:12
در صد های امروزم

ادبیات 78
عربی 78
دینی 74
زبان 80
ریاضی 75
فیزیک 86
شیمی 83

soheilsmart
06-06-2008, 15:26
خیلی خوب زدی ...
ممنون:11:

ولی عجب ریاضی ای داشت!
خیلی با حال بود!
کارشون درسته!

فکر کنم از گزینه 2 هم سخت تر شده بود:27:

کلا کیفیت آزمون بالا بود:31:

الان با تلفن کارنامه گرفتم

رتبه :216

Soheilvb
06-06-2008, 15:42
سلام

من امروز رفتم قلم چی بدم 10 20 30 40 ... کردم گزینه ی 2 افتاد رفتم گزینه دو دادم . ولی متاسفانه زیاد سوالاش خوب نبود (ضایعم کرد)

قلمچی چطور بود ؟

درس سخت اختصاصیش چی بود برای بعضی ها را نگاه کردم فیزیک کم زده بودن سخت بود ؟ شیمی چطور بود؟

M A T I N
06-06-2008, 15:43
ممنون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ولی عجب ریاضی ای داشت!
خیلی با حال بود!
کارشون درسته!

فکر کنم از گزینه 2 هم سخت تر شده بود[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کلا کیفیت آزمون بالا بود75 % ریاضی این آزمون یعنی 98% کنکور ....( و همین طور ادبیات )

سوال 1 شیمی اشتباه نبود ...
وقتی 3d ـ 9 تا الکترون داشته باشه 4s حد اقل باید یه الکترون داشته باشه ...
مگر این که موقع یونیزاسیون اول 2 تا الکترون 4s آزاد بشه و بعدش 3d ... که فکر کنم این جوری باشه ...

درس سخت اختصاصیش چی بود برای بعضی ها را نگاه کردم فیزیک کم زده بودن سخت بود ؟ شیمی چطور بود؟تو ریاضی این شکلیه :
آزمون اول درس اول اختصاصی و درس اول عمومی ...
آزمون دوم ......دوم....................دوم............ .
آزمون سوم......سوم..................چهارم.... ...

soheilsmart
06-06-2008, 15:45
سلام

من امروز رفتم قلم چی بدم 10 20 30 40 ... کردم گزینه ی 2 افتاد رفتم گزینه دو دادم . ولی متاسفانه زیاد سوالاش خوب نبود (ضایعم کرد)

قلمچی چطور بود ؟

درس سخت اختصاصیش چی بود برای بعضی ها را نگاه کردم فیزیک کم زده بودن سخت بود ؟ شیمی چطور بود؟
ماله رشته ریاضیه

ریاضی به شدت سخت بود(اینو جدی میگم:31:)
خیلی خوب بود
کیفیت سوال ها خوب بود
سوال ها ویرایش شده بودن
تا در ازمون غلطی نباشه(نه مثه سنجش:13:)

soheilsmart
06-06-2008, 15:46
75 % ریاضی این آزمون یعنی 98% کنکور ....( و همین طور ادبیات )

سوال 1 شیمی اشتباه نبود ...
وقتی 3d ـ 9 تا الکترون داشته باشه 4s حد اقل باید یه الکترون داشته باشه ...
مگر این که موقع یونیزاسیون اول 2 تا الکترون 4s آزاد بشه و بعدش 3d ... که فکر کنم این جوری باشه ...
دقیقا همین طوره
چون

4s دورتره:10:

Soheilvb
06-06-2008, 15:53
پس 10 20 30 40 ... جواب نداد . چه بد
راستی این طبیعی که من حدود 1 ماهه هفته ای 20 ساعت بیشتر نمی خونم .
شما چقدر می خونید ؟ منظورم اینه که هفته پیش چقدر درس خوندید .

soheilsmart
06-06-2008, 15:57
پس 10 20 30 40 ... جواب نداد . چه بد
منم ساعت مطالعه ام خیلی کم شده
ولی کاملا مفیده

به نقل از درس 16 ادبیات (سال سوم)
عقل تکرار را نمی پسندد:31:

na ,soalash yeki nist man soalasho daram javabash nist vali.benazaram kheili asun tar az konkure irane garche hame migam bayad dar ye sath bashe ama in chand sale akhir kr intor nabude laaghal

نمیدونستم
ولی اصلا با عقل جور در نمی اد
حالا من میگردم
شاید براتون پیداش کنم
ممنون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](16).gif

pp8khat
07-06-2008, 13:00
هشدار!هشدار!
با اینکه اتحاد ها برای ماتریس ها برقرار نیستند اما در حالات خاص از آن ها می توان فاکتور گرفت!!!
یعنی اگر A و B و C سه ماتریس مربعی از مرتبه دوم باشند،داریم:
A(B+C)=AB+AC
لینک اثبات:
من فقط برای این حالت درستی رو ثابت کردم..ولی نمی دونم این حکم برای 3 در 3 ها یا m در n ها برقرار هست یا نه...
تازه همین الان رفتم با یه مثال زدن دیدم که این حکم حتی برای یه جور دیگه هم صادقه!
یعنی اگر A و B دو ماتریس مربعی از مرتبه دوم باشند،داریم:
A^2+AB=A(A+B)
ajaaaab!
خیلی عجیبه!این ماتریس ها عجب جونورایی هستند.
این اخطار رو برای این دادم که چون خودم توی چندین صفحه قبل یه سوال داده بودم که از ماتریس ها نمی شه فاکتور گرفت...الان حرفمو پس می گیرم.
soheilsmart:
- در طول عمرم نه گل واژه داشتم نه دو سالانه و نه...
3-از الان میخوای خر بزنی
ما که کنکور داریم الانش داریم میام نت
پس یعنی همون نمونه سوال های 2 3 سال قبل کافیه؟؟
خوب شماها الان همه درسا رو بلدید میاید دیگه...
کسی درباره این کتاب دین و زندگی نانو چیزی می دونه؟ یه کم اطلاعات می خوام درباره آقای مشعلیان...فکر کنم کتاب خوبی باشه...
یکی بودجه بندی سوالات رو می خواست(فکر کنم همکار یه انجمنی بود).آقای Sair گذاشته بودم.منم دوباره لینک می ذارم..

بردیا
07-06-2008, 19:09
دوستایی که از من جزوه املای ادبیات فارسی خواسته بودن عکس بزارم.
جزوه ای که من دارم یه جزوه هستش که معلممون(بهروز احمدی آورزمان)برای داخل مدرسه نوشته و نمیدونم بیرون جایی پیدا میشه یا نه.

دینی گل واژه رو من نسبتا تایید میکنم.عیسی زاده معلم خود ما هستش.ترک هست.ولی آدم بدقلقی میتونه باشه.
برای ما گل واژه رو خیلی کامل تر توضیح میداد نسبت به اون چیزی که توی کتابش هم هستش البته کتاب ما چاپ قبلی بودش یعنی مال قبل از تغییر معارف پیش دانشگاهی و نمیدونم توی چاپ جدیدش چیزی به کتابش اضافه کرده یا نه ولی خب من فقط دارم اونو میخونم و تستاشو میزنم.
البته شنیدم گاج تستاش دسته بندیه و واقعا خوبه.فکر کنم اسم عیسی زاده رو توی کتاب گاج هم زدن.معلم محمد جوکار بوده انگار.گفتش دیپلم ریاضیه.میگفت آدمای درستین و برای پول کار نمیکنن.پارسال هم 400میلیون کسری آوردن به خاطر تبلیغات تلویزیونی

Marichka
07-06-2008, 21:59
سلام دوستان

امیدوارم که همگی توی آزمون موفق بشین امسال :20:

یه سری پستها پاک شد. لطفا پستهایی که خیلی خارج از حیطه و شخصی هستند رو قرار ندید اینجا تا مراجعه کننده های بعدی هم از مطالب مفیدتون بهترین بهره رو ببرن. چون سرعت جلورفتن تاپیک هم زیاد هست و اگر پستهای بی ارتباط زیاد باشه به دلیل عدم امکان پاک کردن همه ی اونها ناگزیر از حذف تاپیک میشم.

ممنون از فعالیت همگی
موفق باشید :11:

بردیا
08-06-2008, 08:58

منم تقریبا همین حدودا.ولی سعی دارم این 20روزو بخونم.الانم دارم تست ادبیات سومو میزنم.ولی همه زورمو گذاشتم برای هفته آخر

behnam_n80
08-06-2008, 12:30
سواله شیمیش مشکلی نداره
برای یونش همیشه از اونی که n بیشتر داره الکترون می گیره
پس میتو نه عنصر 4s2 3d10 باشه و بعد از 3بلر یونش به 3d9 برسه که این جوری تو 4sدیگه الکترون نیست

behnam_n80
08-06-2008, 12:32
من ریاضیما 75% زدم
بقیشم خوب بود به جز دینی که ترکونده بودم 49%
رتبه ام هم 240

r_mina_r
08-06-2008, 18:31
سلام
من تازه اومدم
کنکوری 87 رشته ریاضیم
خیلی کم درس می خونم. تو عمرم تا حالا نشده روزی 8 ساعت بیشتر درس بخونم
با این درصذا که شما میگید اصلا درسم خوب نیست
می خوام عمران صنعتی اصفهانا بیارم
ریاضیما 50 میزنم
(فیزیکم خیلی خیلی ضعیفهوازش متنفرم.همینم زورکی میزنم)
فیزیک 30 40
شیمی 40 50
عمومیامم
ادبیاتم افتضاحه . تو سنجش و کانون خیلی بد میزنم ولی تو آزمونای سراسری قبل 60 70 میزنم
عربیم 50 60
دینیم 70% 80%
زبانمم 70% 80%
خیلی خیلی ممنون میشم راهنماییم کنید
با این درصدا جایی قبول می شم؟؟

soheiltaker
08-06-2008, 20:34
سلام بچه ها
این آزمون کدوم درسا سخته؟

Arman_awn
08-06-2008, 22:44
سلام
من تازه اومدم
کنکوری 87 رشته ریاضیم
خیلی کم درس می خونم. تو عمرم تا حالا نشده روزی 8 ساعت بیشتر درس بخونم
با این درصذا که شما میگید اصلا درسم خوب نیست
می خوام عمران صنعتی اصفهانا بیارم
ریاضیما 50 میزنم
(فیزیکم خیلی خیلی ضعیفهوازش متنفرم.همینم زورکی میزنم)
فیزیک 30 40
شیمی 40 50
عمومیامم
ادبیاتم افتضاحه . تو سنجش و کانون خیلی بد میزنم ولی تو آزمونای سراسری قبل 60 70 میزنم
عربیم 50 60
دینیم 70% 80%
زبانمم 70% 80%
خیلی خیلی ممنون میشم راهنماییم کنید
با این درصدا جایی قبول می شم؟؟

دوست عزیز، شما اگه بتونی همین درصدایی که خودت گفتی رو تو کنکور تکرار کنی،
رتبت حداقل زیر 2000 و بسته به کنکور و داوطلبا ممکنه تا 1000 هم پایین بیاد که با
این رتبه خیلی از دانشگاههای خوب می تونی قبول شی. فقط روحیت رو از دست نده
و تا دو هفته دیگه خوب جمع بندی کن.

soheilsmart
09-06-2008, 10:41
توزیع کارت کنکور 87 در 3 و 4 تیر ماه / برگزاری کنکور در 6، 7 و 8 تیرمعاون سازمان سنجش آموزش کشور زمان توزیع کارت آزمون سراسری امسال را اعلام کرد.دکتر ابراهیم خدایی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: کارهای ورود به جلسه کنکور 87 در روزهای 3 و 4 تیرماه در سراسر کشور توزیع می شود.
وی اظهار داشت: کنکور87 نیز در روزهای 6، 7 و 8 تیرماه در 386 شهرستان و 18 کشور خارجی به صورت همزمان برگزار خواهد شد.

خبر گزاری مهر!

دکتر حسین توکلی با اشاره به زمان برگزاری آزمون سراسری سال 1387 گفت: بر اساس برنامه زمانی کارت ورود به جلسه داوطلبان در روزهای دوشنبه 3 تیرماه 1387 و سه شنبه 4 تیر ماه 1387 توزیع می شود و آزمون عمومی و اختصاصی هریک از گروههای آزمایشی در صبح و بعد از ظهر روزهای پنجشنبه 6 و جمعه 7 و شنبه 8 تیرماه 1387 در حوزه های امتحانی سراسر کشور برگزار می شود.
برگزاری کنکور در روزهای 6، 7 و 8 تیر ماه
معاون سازمان سنجش اظهار داشت: آزمون گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی صبح پنجشنبه 6 تیر، گروه آزمایشی هنر بعدازظهر پنجشنبه 6 تیر، علوم تجربی صبح جمعه 7 تیر، زبانهای خارجی بعدازظهر جمعه 7 تیر و آزمون گروه آزمایشی علوم انسانی صبح شنبه 8 تیر برگزار می شود.
وی گفت: داوطلبان شرکت کننده در این آزمون از گروههای آزمایشی پنج گانه به سئوالات عمومی و اختصاصی در یک جلسه به صورت تستی چهار گزینه پاسخ خواهند داد.
ثبت نام یک میلیون و 352 هزار و 167 در کنکور 87
وی یادآور شد: بر اساس آمار موجود از ثبت نام کنندگان، یک میلیون و 352 هزار و 167 نفر متقاضی ثبت نام در آزمون سراسری شدند.
توکلی ادامه داد: از این تعداد 163هزار نفر علاقه مندی خود را به شرکت در گروه آزمایشی هنر و زبانهای خارجی اعلام کرده اند که آزمون هر یک از گروههای آزمایشی نیز در یک جلسه برگزار می شود.
صدور یک میلیون و 515 هزار کارت کنکور
وی اظهار داشت: داوطلبان هر یک از گروههای آزمایشی پنج گانه برای حضور در جلسه باید کارت ورود به جلسه آزمون مربوطه را داشته باشند، از این رو یک میلیون و 515 هزار کارت ورود به امتحان صادر شده است.
معاون سازمان سنجش کشور در ادامه یادآور شد: از تعداد یک میلیون و 352 هزار داوطلب متقاضی واقعی آزمون سراسری، حدود 25 هزار نفر از سهمیه شاهد و رزمندگان و ایثارگران استفاده می کنند.

تاثیر سوابق تحصیلی در کنکور 87
توکلی در مورد نحوه تأثیر سوابق تحصیلی در آزمون سال آینده مطابق با آخرین مصوبات به مهر گفت: بر اساس مصوبه پنجاه و سومین جلسه کمیته برنامه ریزی کنکور، میزان سوابق 15 درصدی برای دیپلمه های سالهای 1384، 1385 و 1386 نظام جدید بر اساس امتحانات نهایی سال سوم متوسطه که به صورت کتبی برگزار شده در نظر گرفته می شود.
وی تأکید کرد: تأثیر 15 درصدی براساس نمرات امتحانات کتبی دروس سال سوم و نه پیش دانشگاهی است و این تأثیر با ضرایب متفاوت نمرات در هر یک از گروههای آزمایشی اعمال می شود.
حدود سئوالات کنکور 87
وی با بیان اینکه آزمون سراسری برای کلیه داوطلبان اعم از فارغ التحصیلان نظام قدیم و جدید شامل آزمون عمومی و اختصاصی است، گفت: این آزمون برای هریک از داوطلبان به صورت تستی 4 گزینه ای و در حدود اطلاعات علمی مشخص شده نظام جدید آموزش متوسطه سالی واحدی است و طی یک جلسه برگزار می شود.
توکلی گفت: آزمون عمومی برای داوطلبان نظام جدید و قدیم به منظور تشخیص میزان آمادگی داوطلبان در دروس عمومی در حدود اطلاعات سالی واحدی طراحی شده است. آزمون اختصاصی نیز به منظور تعیین میزان آشنایی علمی با پایه های اصلی رشته های موجود در حدود کتب سالی واحدی است.
منبع:مهر

behnam_n80
09-06-2008, 14:04
دوست عزیز، شما اگه بتونی همین درصدایی که خودت گفتی رو تو کنکور تکرار کنی،
رتبت حداقل زیر 2000 و بسته به کنکور و داوطلبا ممکنه تا 1000 هم پایین بیاد که با
این رتبه خیلی از دانشگاههای خوب می تونی قبول شی. فقط روحیت رو از دست نده
و تا دو هفته دیگه خوب جمع بندی کن.

نه عمو جان
عمران صنعتی اصفهان اولا حداکثر تا 3000 میگیره
دوما انگار اصلا تو باغ نیستی :2::18:یا داری روحیه الکی میدی:41:
با این درصدا که ایشون اعلام کردند بالا 3000 اونم با ارفاق

h_mj298
09-06-2008, 14:24
سلام بچه ها خوبید؟
بالا خره 10 20 روز دیگه کنکور میاد انشالا همه ی اونهایی که تلاششونو کردند به نتیجه می رسند
یه مشکل :من خیلی دقتم کم شده خیلی اشتباه های بی خودی می کنم . یه اشتباه هایی که اصلا فکرشم نمیکنید ؟؟؟؟ چه کنم ؟؟؟سوال های کنکور 84 خیلی توپس بود!!!!!!!!!!بای

rezapishro
09-06-2008, 15:08
سلام دوستان

امیدوارم که همگی توی آزمون موفق بشین امسال :20:

یه سری پستها پاک شد. لطفا پستهایی که خیلی خارج از حیطه و شخصی هستند رو قرار ندید اینجا تا مراجعه کننده های بعدی هم از مطالب مفیدتون بهترین بهره رو ببرن. چون سرعت جلورفتن تاپیک هم زیاد هست و اگر پستهای بی ارتباط زیاد باشه به دلیل عدم امکان پاک کردن همه ی اونها ناگزیر از حذف تاپیک میشم.

ممنون از فعالیت همگی
موفق باشید :11:
در مورد اینکه گفتید سرعت تاپیک زیاده ، حالا مثلا اگه چند تا پست حذف بشه سرعتش میاد پایین یا حتی اگر هم بیاد پایین کی میتونه 200 صفحه قبلیو بخونه که از مطالب قبلی استفاده کنه؟؟!!
منظورم اینه که پاک کردن پستهای این تاپیک توجیهی نداره چون تاپیک حالت بحث داره و در واقع همه پستها تو یه سطح هستن.
ضمننا همین پست شما هم بی ربطه با تاپیک پس باید حذف بشه.و صد البته همین پست من!!!!!!

Arman_awn
09-06-2008, 19:53
نه عمو جان
عمران صنعتی اصفهان اولا حداکثر تا 3000 میگیره
دوما انگار اصلا تو باغ نیستی :2::18:یا داری روحیه الکی میدی:41:
با این درصدا که ایشون اعلام کردند بالا 3000 اونم با ارفاق

دوست توی باغ، بودن کسایی که با همین درصدا رتبه های زیر 3000 هم آوردن.

Soheilvb
09-06-2008, 21:27
سلام
من امروز قلچی از خودم امتحان گرفتم

متاسفانه ادبیات 36% زدم :41::31:
عربی زدم 100
دینی 91
زبانم 80

حالا به چیزی این ادبیات تو کنکور خیلی به من لطمه می زنه ؟ :13:

آخه یه چیز دیگه هم هست تو این آزمون ها قرابت معنایی از کنکورای قبل میاد که من معمولا نمی خونم . ولی تو کنکور باید چیزای جدید بیاد شاید اینتوری یه فرجی بشه

ولی این دفعه سوالاش واقعا عالی و راضی کننده بود . اینم بقیه درصدام :
زمین 66 ، ریاضی 96 ، زیست 98 ، فیزیک 92 ، شیمی 92

راستی سوال آخر شیمی کار اصلی کریولیت کم کردن دمای ذوب آلومینه دیگه وگرنه مگه مرض دادن کریولیت بریزن . یه ماده دیگه می ریختن واسه حل کردن

راستی داشتم سعی می کردم یه باگ تو سایت sanjeshserv پیدا کنم دیدم جواب های آزموناش تو سایت sanjesh.org هست یعنی رو اون سروره . وسایت خودش رو سروره دیگه . اخرش این آزمونا ربطی به سنجش اصلی داره یا نه

امیدوارم هیچ کدوم از شما استرس نداشته باشین .

بای

r_mina_r
10-06-2008, 07:22
مرسی
یعنی قبول نمی شم؟؟
خوب راه حلی نداره تو این چند وقت خوب شم
از خودم 3 روز یه بار آزمون میگیرم
83 84 85 دادم
تعداد غلطام خیلی زیاده . مخصوصا تو عمومیا
مشکل اصلی اعتماد به نفسمه . فک می کنم همشا بلدم
تقریبا تو عمومیا 100 تا سوالشا میزنم.خیلی تلاش کردم این عادتما بذارم کنر ولی موفق نشدم
تخصصیامم بیشتر غلطام محاسباتیه............
ایا میشه من عمران صنعتی قبول شممممممممممممم(خواهش میکنم کمکم کنییید)

Soheilvb
10-06-2008, 18:33
عزیزان نتیجه سنجش مزخرفم اومد

من 105 شدم

soheiltaker
10-06-2008, 18:53
عزیزان نتیجه سنجش مزخرفم اومد

من 105 شدم
سلام
شما چه جوری رتبتونو دیدین؟

Soheilvb
10-06-2008, 20:00
خوب رفتم مشخصات دادم رتبمو از سایت گرفتم دیگه .

r_mina_r
10-06-2008, 20:17
salam
bebakhshida vali karname sanjesh ke azmonn jame 3vomesh nayomade to site shoma che jori didid????

M A T I N
10-06-2008, 23:34
سلام بچه ها
این آزمون کدوم درسا سخته؟

به احتمال زیاد اینجوریه :
آزمون 2 : درس دوم اختصاصی و درس دوم عمومی ...

M A R S H A L L
11-06-2008, 10:57
راستي من آخر نفهميدم قلمچي كه گفته بود يه درس عمومي ااز بقيه سخت تر مياد كدومشون بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اگه ادبيات بود كه نبايد بگيم سخت بود بيشتر وقت گير بود مثلاً كمتر سوالات تعريف مشخص يا تاريخ ادبيات و از اينا اومده بود،بيشتر رفته بود تو كار قرابت.
اين سنجش نيــــــــــــــــومـــــ ـــــــــــــــــــــــد؟

M A T I N
11-06-2008, 12:00
راستي من آخر نفهميدم قلمچي كه گفته بود يه درس عمومي ااز بقيه سخت تر مياد كدومشون بود اگه ادبيات بود كه نبايد بگيم سخت بود بيشتر وقت گير بود مثلاً كمتر سوالات تعريف مشخص يا تاريخ ادبيات و از اينا اومده بود،بيشتر رفته بود تو كار قرابت.

ادبیات که سخت بود ... احتمالا ادبیاتت خیلی خوبه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

وقت گیر هم سخت حساب میشه دیگه ...

بردیا
11-06-2008, 12:37
سنجش که اومد.دیروز ظهر من دیدم.تا الانم مال همه رو چک کردم.

soheilvb من درصدای نفر 79 سنجش رو دارم توی رشته تو رو.اگر خواستی بگو بهت بدم.یه دختره هستش از یزد.
بنده خودم 569 شدم البته توی رشته انسانی.با یه درس صد زدن تونستم از یکی از بچه ها که درصداش تقریبا مشابه با من بود جلو بیفتم.اون 624 شد و من 569

Soheilvb
11-06-2008, 12:49
سلام

اگه می تونی شماره داوطلبی رو بدی ممنون می شم . به احتمال زیاد عمومی و زمین بالا زد .
ممنون

بردیا
11-06-2008, 12:53
شماره داوطلبیش اینه.
733155
زمینشو 73 زده.عمومیاشم خوبه.
البته من اشتباه کردم.رتبش 71 شده

استبداد
11-06-2008, 13:01
کسی میدونه کارت ورود به جلسه ی دانشگاه آزاد و سراسری کی نوزیع میشه؟

اصلا" اعلام شده؟

بردیا
11-06-2008, 13:01
راستی سنجش این دفعه غلطاشو درست کرده بود.توی عمومی ادبیاتو درست کرده بود و توی اختصاصیامونو هم یه چنتایی غلط داشت که برای اولین باری که توی این 5تا سنجشی که میدم درست کردن

جالب اینجاست که ادبیات که 56 درصد زدم توی کل کشور نفر347 شدم.البته داوطلبای انسانی 47هزار نفر بیشتر نبودن

بردیا
11-06-2008, 13:02
کسی میدونه کارت ورود به جلسه ی دانشگاه آزاد و سراسری کی نوزیع میشه؟

اصلا" اعلام شده؟

صفحه قبل فکر کنم گفته شده یا 2صفحه قبل

استبداد
11-06-2008, 13:14
ممنون مال سراسری رو داشت

دانشگاه آزاد چطور؟

ساش
11-06-2008, 13:24
سلام من امسال یعنی 87 کنکور دارم تا الان هم هرچی خوندم خودم می دونم که به پزشکی نمی رسم
با تجربه های کمی که امسال بدست اوردم می خوام بخونم برای 88
حالا موندم کدوم کنکور ازمایشی ثبت نام کنم ؟ گزینه 2 چطوره ؟
ایا شرایط برای من که پشت کنکوری ام سال بعد سخت می شه؟
ایا اصلا می شه تو 88 موفق شد؟؟
ممنون می شم از جوابتون

h_mj298
11-06-2008, 13:53
در صد های امروزم

ادبیات 78
عربی 78
دینی 74
زبان 80
ریاضی 75
فیزیک 86
شیمی 83

سلام آقا سهیل میشه بگی این ادبیات به این سختی رو چه جوری 78 زدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟:13: حالا باز بقیه درصد هات قابل توجیه اند من که 40 زدم البته ریاضی هم خیلی خوب زدی !!

Soheilvb
11-06-2008, 13:59
درصداش خوب و متعادل بود . راستی چه جالب 71 شد تو شهر چهارم شد !!!!
ادبیات و عربی بیشتر زدم و دینی و زبان کمتر زدم .
ریاضی و فیزیک بیشتر زدم و شیمی و زیست کمتر زدم .
ولی زمینشو عالی زد . چون ریاضی هم بالا زد زیرگروه 3 زمین ضریب 4 و ریاضی ضریب 3 داره واسه همین خیلی نمرش بالا رفت .
ولی زیر گروه 1 رتبه من حدود 10 تا بهتر بود .
خیلی ممنون

جناب ساش تابستان گزینه 2 برو ولی بقیه سالو قلمچی بری بهتره .
چرا موفق نشی درس بخون انشاالله می شی.

بای

soheilsmart
11-06-2008, 14:22
سلام آقا سهیل میشه بگی این ادبیات به این سختی رو چه جوری 78 زدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟:13: حالا باز بقیه درصد هات قابل توجیه اند من که 40 زدم البته ریاضی هم خیلی خوب زدی !!
ها!
اره من ادبیاتم خوبه
خیلی از ادبیات خوشم میاد
و از همه بیشتر از قرابت معنایی:31:
ریاضی و فیزیک که دیگه جای خودش رو داره
به نظرم این دفعه هم عمومی یا ادبیات سخته
یا زبان
اختصاصی هم فیزیک
موفق باشی:11:

ساش
11-06-2008, 15:13
با سلام تو تجربی ادبیات و زیست سخت طرح شده است

بردیا
11-06-2008, 16:17
درصداش خوب و متعادل بود . راستی چه جالب 71 شد تو شهر چهارم شد !!!!
ادبیات و عربی بیشتر زدم و دینی و زبان کمتر زدم .
ریاضی و فیزیک بیشتر زدم و شیمی و زیست کمتر زدم .
ولی زمینشو عالی زد . چون ریاضی هم بالا زد زیرگروه 3 زمین ضریب 4 و ریاضی ضریب 3 داره واسه همین خیلی نمرش بالا رفت .
ولی زیر گروه 1 رتبه من حدود 10 تا بهتر بود .
خیلی ممنون

بای

خواهش میکنم.کاری نکردم.
یزدیا درس خون انگار خیلی زیاد دارن.اینو شانسی دفعه پیش وقتی دنبال انسانیای شهرای دیگه میگشتم پیدا کردم و سیوش کردم برای یه تجربی نزدیک خودم.بعد اینبار هم رفتم درصدای جدیدشو گرفتم که یادم افتاد تو هم تجربی هستی گفتم شاید به دردت بخوره.

استبداد
11-06-2008, 18:42
شماره داوطلبی ای از بچه های برتر ریاضی هم دارین؟

Soheilvb
11-06-2008, 18:48
شماره داوطلبی یکی از بچه ها را دارم.
دفعه قبل شده بود 30
این دفعه شد 52
شماره پروندش 157834
البته بگم المپیادی هم هست این دفعه ریاضی قلمچی هم 93 زد و ....

در مورد سوالای سخت تو تجربی این دفعه ادبیات که وحشتناک بود زیستشم وقت گیر بود ولی سخت نبود من 100 زدم ولی 40 دقیقه وقت گرفت

این دفعه مطمئنا عربی و فیزیک سخت میاد .

Soheilvb
11-06-2008, 18:52
راستی نیمه نهایی جام ملت های اروپا 5 و 6 تیره یعنی قبل از کنکور ما . می بینیم حال میده . فینالشم 9 تیره (یکشنبه)

راستی به بچه های تجربی می گم که وقتشه زمین شناسی را شروع کنید و این موهبت الهی را از دست ندین. (البته سخته امروز بخونی 2 روز بعد تست بزنی بالای 10% نمی شه)

استبداد
11-06-2008, 19:16
راستی نیمه نهایی جام ملت های اروپا 5 و 6 تیره یعنی قبل از کنکور ما . می بینیم حال میده . فینالشم 9 تیره (یکشنبه)

راستی به بچه های تجربی می گم که وقتشه زمین شناسی را شروع کنید و این موهبت الهی را از دست ندین. (البته سخته امروز بخونی 2 روز بعد تست بزنی بالای 10% نمی شه)

آی گفتی

این هم بد شانسی ما دیگه که کنکور مقارن شده با جام ملت ها

دفعه قبل شده بود 30
این دفعه شد 52
شماره پروندش 157834

ممنون از شما

.................................................. ........................

به نظرتون این دانش آموز میتونه توی 1 رشته ی مهندسی(غیر انتفاععی سراسری یا هر دانشگاهی.. )

قبول بشه؟722661

miladweb
11-06-2008, 20:19
سلام بچه ها به نظرتون با این درصد ها می تونم کدوم رشته توی اصفهان در بیام

ادبیات 60
عربی 40
دینی 90
زبان 94
ریاضی 85
فیزیک 80
شیمی 75

Arman_awn
11-06-2008, 20:41
شماها واقعاً خیلی درسخونید. با این درصدایی که شما می زنید حتماً دو رقمی هستید.
راستی واقعآً اینجا دانش آموز متوسط پیدا نمی شه؟ داوطلب 87؟

شماها چطور درصدای ریاضیتون اینقدر بالا رفته؟ من که تو کنکور اگه 50 بزنم از خوشحالی
دیوونه میشم. البته فقط وضع ریاضیم خیطه وگرنه فیزیکو بین 85 تا 95 و شیمی رو 80 به
بالا می زنم ولی واقعاً کمیت ریاضیم لنگه...

حیف که دیگه نمیشه کاریش کرد... چقدر من از عربی و شیمی بدم میاد...واقعاً ازشون
متنفرم...

behnam_n80
11-06-2008, 20:52
بچه ها من این دفه سنجش گند زدم
2300 رتبه ام
ریاضی 88
فیزیک و شیمی 73

Soheilvb
11-06-2008, 23:05
چطوری دلت می یاد از شیمی بدت بیاد درسی به این باحالی و آسونی

عربی هم اگه یک ذره می خوندی به جای اینکه ازش بدت بیاد می فهمیدی آسونترین درس عمومیه . هیچی نداره

راستی من گفتم جام ملت ها منظورم این بود که خیلی خوبه اون موقع است . چون هر چی روزهای قبل آزمون درس نخونی نتیجه بهتره . تجربه من تو 47 تا آزمون (که 3 تا دیگه مونده فردا و پس فردا و هفته دیگه) اینو می گه . تاثیر فوق العاده ای داره . مثلا پنج شنبه به ترتیب اول فیلم سینمایی کانال 3 ، بعد کانال 1 و بعد خواب .

بردیا
11-06-2008, 23:48
معاون اجرایی سازمان سنجش آموزش کشور، جزئیات آزمون سراسری امسال دانشگاهها را اعلام کرد.
حسین توکلی در مصاحبه با واحد مرکزی خبر گفت: آزمون سراسری سال 87 بر اساس برنامه زمان بندی شده ، صبح و بعد از ظهر روزهای پنج شنبه ششم ، جمعه هفتم و صبح شنبه هشتم تیر در 368 شهرستان و بخش مختلف کشور برگزار خواهد شد.
وی افزود : بر اساس این جدول زمان بندی شده ، آزمون علوم ریاضی و فنی صبح پنجشنبه ششم ، آزمون هنر بعد از ظهر این روز ، آزمون علوم تجربی صبح جمعه هفتم، آزمون زبانهای خارجی بعد ازظهر این روز و آزمون علوم انسانی صبح شنبه هشتم تیر 1387 برگزار می شود.
معاون اجرایی سازمان سنجش آموزش کشور گفت : آزمون سراسری سال 87 در یک مرحله برگزار می شود و داوطلبان هر یک از گروه های آزمایشی پنج گانه در یک نیم روز به پرسشهای عمومی و اختصاصی مربوط به خود پاسخ می دهند.
توکلی شمار کلی متقاضیان ثبت نام و شرکت در آزمون سراسری سال 87 را یک میلیون و 344 هزار و 978 نفرعنوان واضافه کرد: ازاین رقم،317 هزار و 905 نفر در گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی ، 458 هزار و 842 نفر درگروه آزمایشی علوم تجربی، 516 هزار و 618 نفر در گروه آزمایشی علوم انسانی ،32 هزار و 526 نفر در گروه آزمایشی هنر و 19 هزار و 87 نفر در گروه آزمایشی زبانهای خارجی متقاضی شده اند.
وی افزود : در آزمون سراسری سال 87 به داوطلبان گروههای آزمایشی علوم ریاضی و فنی ، تجربی ، انسانی و زبانهای خارجی اجازه داده شده بود در صورت علاقمندی به شرکت در گروه آزمایشی هنر ، تمایل خود را در کارت تقاضا نامه ثبت نام مشخص کنند که 34 هزار و هفت نفر از این چهار گروه ، تمایل خود را برای شرکت در آزمون هنر نیز اعلام کرده اند.
معاون اجرایی سازمان سنجش آموزش کشور گفت : بر این اساس با توجه به آمار واقعی متقاضیان گروه آزمایشی هنر که 32 هزار و 526 نفر است و احتساب آن با آمار علاقمندان دیگر گروه های آزمایشی در مجموع 66 هزار و 533 نفر در آزمون هنر شرکت می کنند.
توکلی افزود : همچنین به داوطلبان گروه های آزمایشی علوم ریاضی و فنی ، تجربی ، انسانی و هنر اجازه داده شده بود در صورت علاقمندی به شرکت در آزمون گروه آزمایشی زبان خارجی ، تمایل خود را در تقاضانامه ثبت نام مشخص کنند که 127 هزار و 566 نفر از این گروه ها ، تمایل خود را برای شرکت در آزمون زبانهای خارجی نیز اعلام کرده اند.
وی اضافه کرد : بر این اساس با توجه به آمار واقعی متقاضیان شرکت در آزمون زبانهای خارجی که19 هزار و 87 نفر است واحتساب آن با آمار علاقمندان دیگر گروههای آزمایشی ،در مجموع 146 هزار و 653 نفر در آزمون زبانهای خارجی شرکت می کنند.
معاون اجرایی سازمان سنجش آموزش کشور گفت : کارت ورود به جلسه آزمون سراسری سال 1387دوشنبه و سه شنبه 3 و 4 تیر در 387 شهرستان و بخش کشور توزیع می شود .
دکتر حسین توکلی افزود : علاوه بر کارت ورود به جلسه آزمون سراسری سال 1387، دفترچه راهنمای شرکت در آزمون و برگه راهنمای حوزه های امتحانی نیز توزیع می شود .
وی گفت : با توجه به این که آزمون هر یک از گروه های آزمایشی پنج گانه ، جداگانه برگزار می شود ، داوطلبان برای حضور در جلسه هریک از این گروه ها باید کارت ورود به جلسه آزمون گروه آزمایشی مربوط را همراه داشته باشند که بر این اساس یک میلیون و 506 هزار و 551 کارت ورود به جلسه امتحانی صادر خواهد شد .
معاون اجرایی سازمان سنجش آموزش کشور افزود : هر یک از داوطلبان برای دریافت کارت ورودی باید شخصا به حوزه توزیع کارت مربوط مراجعه کنند و ارائه کارت ملی یا شناسنامه عکس دار یا هر نوع کارت شناسایی عکسدار معتبر الزامی است .
توکلی گفت : داوطلبانی که در دو یا سه گروه آزمایشی شرکت کرده اند باید هنگام دریافت کارت ورود به جلسه امتحانی گروه اصلی خود ، کارت ورود به جلسه آزمایشی دوم یا سوم را نیز دریافت کنند .
وی افزود : ثبت نام از داوطلبان آزمون سراسری 1387 از 16 آذر تا 10 دی به شکل اینترنتی انجام شد و هریک ازداوطلبان مجاز بودند بدون توجه به نوع دیپلم (نظام قدیم) یا نوع گواهینامه پیش دانشگاهی برای هر یک از گروه های آزمایشی پنج گانه علوم ریاضی و فنی ، علوم تجربی ، علوم انسانی ، هنر و زبان های خارجی داوطلب شوند.

از شانس گند ما داوطلبای انسانی توی کنکور بیش از 10برابر سنجش هستن البته خیلیا میگن اصلیای انسانی دارن شرکت میکنن.
خیلی دوست دارم ببینم نفر آخر انسانی درصداش چه جوریه.آخه تو انسانی به 20 هزار اینا میرسه دیگه هر کسی پایینتر باشه چند تا منفی تو درصداش داره.مثلا نفر22هزار پارسال بالاترین درصدش 30 معارف بود و 2تا هم منفی داشت.نفر 500هزار ببین چیکار کرده.

خبر از reza2pars عزیز هستش

r_mina_r
12-06-2008, 08:43
منطقه 2 چقد تو رتبه تاثیر میذاره؟؟؟؟

soheilsmart
12-06-2008, 12:50
بچه ها من این دفه سنجش گند زدم
2300 رتبه ام
ریاضی 88
فیزیک و شیمی 73
اصلا سنجش چرته بهش توجه نکن
منم شدم 854
درصدام هم ریاضی 88
فیزیک 88
و شیمی 67
بود
امتحانی که انقدر اسون باشه
معلومه اخرش اینطوری میشه دیگه:2::2::2::2::2::2::2::2::2::2:
بیخود 4 ساعت و 10 وقتمو صرف یه امتحان چرت مزخرف کردم:2::2::2:

rosenegarin13
12-06-2008, 12:57
اصلا سنجش چرته بهش توجه نکن
منم شدم 854
درصدام هم ریاضی 88
فیزیک 88
و شیمی 67
بود
امتحانی که انقدر اسون باشه
معلومه اخرش اینطوری میشه دیگه:2::2::2::2::2::2::2::2::2::2:
بیخود 4 ساعت و 10 وقتمو صرف یه امتحان چرت مزخرف کردم:2::2::2:

شما که انقد درسخونی میتونی به ما بگی چطوری درس بخونیم تهران قبول شیم من الان سومم میخوام بدونم تو تابستون چه کلاسی برم که هم درس بده هم آزمون

ایشاا... همتون قبول شید:46::46::46::46:

M A R S H A L L
12-06-2008, 12:59
ميگن اين دفترچه ي ترازها رو گذاشتن رو سايت كانون،
ندادن بهمون بر خلاف سالاي قبل.
كجا پيداش كنم؟

Soheilvb
12-06-2008, 16:18
منطقه دو تا اونجا که می دونم تو رشته تجربی تقریبا رتبه رو نصف می کنه و تو رشته ریاضی یک سوم می کنه.

بردیا
12-06-2008, 17:14
منطقه 2 شامل چه شهرایی میشه؟
منطقه یک که از شانس ما هیچ فرقی نداره نسبت به آزمونایی که رتبش کشوریه.

ghazal_graceful
12-06-2008, 19:13
mantaghe 3 chetor?kheili moassere?

Soheilvb
12-06-2008, 19:56
منطقه دو خیلی موثره (شانس ما) . منطقه سه موثرتره ولی نه خیلی زیاد یک کم . هر دانشگاه برای هر یک از مناطق یک سهمیه ای داره . منطقه 2 و 3 زیاد با هم فرقی نمی کنه.

M A T I N
12-06-2008, 21:08
شماها واقعاً خیلی درسخونید. با این درصدایی که شما می زنید حتماً دو رقمی هستید.
راستی واقعآً اینجا دانش آموز متوسط پیدا نمی شه؟ داوطلب 87؟

شماها چطور درصدای ریاضیتون اینقدر بالا رفته؟ من که تو کنکور اگه 50 بزنم از خوشحالی
دیوونه میشم. البته فقط وضع ریاضیم خیطه وگرنه فیزیکو بین 85 تا 95 و شیمی رو 80 به
بالا می زنم ولی واقعاً کمیت ریاضیم لنگه...

حیف که دیگه نمیشه کاریش کرد... چقدر من از عربی و شیمی بدم میاد...واقعاً ازشون
متنفرم...

دنبال من میگشتی ...؟
من خیلی هنر بکنم ریاضی رو 70 -60 میزنم , اونم زمانیکه سوالش سخت نباشه ...

عربی هم اگه یک ذره می خوندی به جای اینکه ازش بدت بیاد می فهمیدی آسونترین درس عمومیه . هیچی نداره

من حاضرم نفر آخر کنکور بشم ولی عربی رو نزنم....
آخه ما که رشتمون ریاضیه عربی به چه دردمون میخوره ... ؟

بردیا
12-06-2008, 21:14
نفرات برتر عربیشون رو بالای 90 میزنن.
شما ها یه عربی عمومی دارید.ما بیچاره ها که علاوه بر عمومی 20تا سوال از عربی اختصاصی انسانی هم باید بزنیم.

نگفتید منطقه 2 شامل چه شهرایی هستش؟از کجا میتونم شهرای جزو مناطق مختلف رو ببینم؟

mr saad
12-06-2008, 21:21
دنبال من میگشتی ...؟
من خیلی هنر بکنم ریاضی رو 70 -60 میزنم , اونم زمانیکه سوالش سخت نباشه ...

من حاضرم نفر آخر کنکور بشم ولی عربی رو نزنم....
آخه ما که رشتمون ریاضیه عربی به چه دردمون میخوره ... ؟
عربی چون تو کنکور میاد باید دوستش داشته باشی.و خوب بزنیش.
هر چی بالاتر بزنیش نسبت به درسای دیگ عمومیه ارزش بیشتری پیدا میکنه.
عزیزم.عربیو دوست داشته باش و خوب بزنش.
خیلی مهمه.
موفق باشید.

rosenegarin13
12-06-2008, 21:33
کسی جواب ما رو نمیده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟

miladweb
12-06-2008, 22:11
سلام بچه ها به نظرتون با این درصد ها می تونم کدوم رشته توی اصفهان در بیام

ادبیات 60
عربی 40
دینی 90
زبان 94
ریاضی 85
فیزیک 80
شیمی 75
کسی جواب منو نمی ده

milad_espersoo
12-06-2008, 23:21
کسی جواب منو نمی ده

اگه عربی رو بالای55 برسونی براحتی میتونی مکانیک صنعتی اصفهان رو بیاری

milad_espersoo
12-06-2008, 23:24
کسی جواب منو نمی ده
صنعتی اصفهان مهندسی مکانیک البته عربی رو باید بالای 55 برسه

miladweb
13-06-2008, 12:21
صنعتی اصفهان مهندسی مکانیک البته عربی رو باید بالای 55 برسه
البته من منطقه 2 هستم ها!!!!!! البته عربی رو خودم رو بکشم می رسه به 50 البته دیگه نمی خونمش شیمی رو با لاتر می تونم بیارم

behnam_n80
13-06-2008, 12:54
این دفه هم که کانون 2باره سخت بود
فیزیکش یه حالی بود
من که فکر کنم بد تر دفعه قبل بشم

soheilsmart
13-06-2008, 13:05
این دفه هم که کانون 2باره سخت بود
فیزیکش یه حالی بود
من که فکر کنم بد تر دفعه قبل بشم
ها! دفعه پیش فقط ریاضیش سخت بود
ولی این دفعه با این که فیزیکش سخت بود
ولی ریاضی و شیمیش هم اسون نبودن

M A T I N
13-06-2008, 13:14
عربی چون تو کنکور میاد باید دوستش داشته باشی.و خوب بزنیش.
هر چی بالاتر بزنیش نسبت به درسای دیگ عمومیه ارزش بیشتری پیدا میکنه.
عزیزم.عربیو دوست داشته باش و خوب بزنش.
خیلی مهمه.
موفق باشید.

دیگه دیر شده . . .:13:
خوبیه نزدن عربی اینه که دیگه تو عمومی ها وقت کم نمیاری و میتونی با خیال راحت بشینی تکواژ بشمری و یه 10 دقیقه ای هم قبل از اختصاصی استراحت بکنی :21: ...

معمولا ترجمه هاشو میزنم که تو بهترین حالت 20 تا 25 درصد میشه ...
این آزمون ترکوندم عربیم شد %1 :31: ...( 2 تا غلط یکی درست :27: )

تو این آزمون کسی سوال های 212 و 190 رو زد ....؟

" ... مکان هندسی نقاطی باشند که روی اولین هذلولی با بیشترین دامنه نوسان می کنند ..."

فهمیدن فقط همین یه جملش یه 10 دقیقه ای وقت میخواست ...

Soheilvb
13-06-2008, 15:04
چرا آزمونش اینتوری بود . صد رحمت به گزینه دو . داغ کردم . سوالاش سخت نبود ولی سوالای نسبتا سخت همه پشت سر هم .
راستی وقت کم نیاوردین ؟
من 5 تا شیمی نتونستم بزنم (البته محاسباتیا)
دستگاه اسکن اینجام خراب شد تا درست شه معلوم نیست کی جواب بیاد

miladweb
13-06-2008, 16:29
برای برق صنعتی اصفهان تراز قلم چیم باید چند باشه
6560 خوبه
این آزمون گند زدم

soheiltaker
13-06-2008, 18:32
سلام به همه
حالم به هم خورد با این آزمون
این چه وضعیه!!!....اینجوری روحیه امثال مثل من که کمی ضعیفیم ( که اینجا پیدا نمیشه!!!!) خیلی پایین میاد
خیلی بد بود .....اصلا نمیدونم چی بگم......نمیدونم

r_mina_r
13-06-2008, 20:15
من کلا دیگه واسه امسال نا امید شدم . انشاا... کنکور 87
نمیدونم چه جوری من شاگرد اول کلاس بودم. همه می گفتند تو 2 رقمی میشی.نمی دونم اونا در چه وضعیند...............
کانونمااا گند دادم.از خودم خجالت کشیدم . تو این دو هفته ام که نمیشه جبران کرد
خیلی ناراحنم .مخصوصا از وقتی امدم تو این سایت و درصدا شماها را میبینم
خوشبحالتووووووووووووووووو وووووون

h_mj298
13-06-2008, 21:13
نمیدونم چه جوری من شاگرد اول کلاس بودم. همه می گفتند تو 2 رقمی میشی.نمی دونم اونا در چه وضعیند...............

با با این قدر زود نا امید نشیدمن تا حالا هزار بار خراب کردم ولی اینجوری دیگه بی خیالش نشدم کانون از قصد این جوری میگیره که سره کنکور شوکه نشیم منم این دفه فقط عربی رو 80 زدم بقیه رو 50 60 هستند یه 200 تایی اومدیم پایین اما روحیه رو نمی بازم ازمون بعد جبران میکنم هممون موفق میشیم :20::31:

h_mj298
13-06-2008, 21:17
کسی جواب منو نمی ده

اگه این ادبیات سنجش رو که اینقدر سخت بود 60 زدی هزار تا عربی رو جبران میکنه 100% تهرانی مطمئن باش ولی یه کم عربی رو بهتر کنی دیگه عالیه

miladweb
14-06-2008, 09:24
بچه ها دارم دیگه می میرم ....کمرم شکست زیر بار درسا...... آخه من سال دوممه.... پارسال هم خوب خوندم... ولی روی کنکور خوب نزدم ....خیلی خسته کننده شده ........... پارسال اصفهان یا تهران در نمی یومدم اما امسال هم مطمئن نیستم.... قلمچی نابود کرد اعصابمو............

M A R S H A L L
14-06-2008, 09:53
بچه ها دارم دیگه می میرم ....کمرم شکست زیر بار درسا...... آخه من سال دوممه.... پارسال هم خوب خوندم... ولی روی کنکور خوب نزدم ....خیلی خسته کننده شده ........... پارسال اصفهان یا تهران در نمی یومدم اما امسال هم مطمئن نیستم.... قلمچی نابود کرد اعصابمو............
من مدت زياديه دنبال يكيم پيداش كنم سال دومش باشه تا كارنامه سال قبلشو ازش بپرسيم.
ميشه بگي وضعيتت چه طور بود؟
با چه درصدايي چه رتبه اي آوردي؟
بگي كه خيلي كمك كردي-ممنون(در مورد قلمچي هم طبيعي بود همه اينطور بودن-روحيتو اصلاً با اين چيزا از دست نده)

masoudHnet
14-06-2008, 13:38
دیگه دیر شده . . .:13:
خوبیه نزدن عربی اینه که دیگه تو عمومی ها وقت کم نمیاری و میتونی با خیال راحت بشینی تکواژ بشمری و یه 10 دقیقه ای هم قبل از اختصاصی استراحت بکنی :21: ...

معمولا ترجمه هاشو میزنم که تو بهترین حالت 20 تا 25 درصد میشه ...
این آزمون ترکوندم عربیم شد %1 :31: ...( 2 تا غلط یکی درست :27: )

تو این آزمون کسی سوال های 212 و 190 رو زد ....؟

" ... مکان هندسی نقاطی باشند که روی اولین هذلولی با بیشترین دامنه نوسان می کنند ..."

فهمیدن فقط همین یه جملش یه 10 دقیقه ای وقت میخواست ...
سلام
سوال 212 فقط ظاهری سخت داشت ولی کمتر از 40 ثانیه میشد زدش

masoudHnet
14-06-2008, 13:41
خوب منم این آزمون بد دادم
قرار نیست که ناامید بشیم
امیدتون به خدا باشه
به توانایی های خودتون هم اعتماد کنید
در ضمن کنکور 87 امسال میه دیگه
معلومه خیلی درس می خونیا که سال تحویل رو متوجه نشدی.(عید رو ترکوندی دیگه)

Soheilvb
14-06-2008, 15:12
بابا چرا اینقدر نا امید شدید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!
آزمون سوالای بسیار خوبی داشت و کاش آزمون های قبلی کانون اینتوری می بود . خوب سر جلسه کانون شوکه بشیم بهتره تا سر جلسه کنکور .
شما به توانایی های خودتون شک نکنید . یه بار بیاین خونه دوباره سوالاشو حل کنید می بینید راحت می تونید حل کنید به جز چند تا سوال سخت چون . تو این آزمون سوالات تقریبا سخت پشت هم بود و اعصابو خورد می کرد واسه همین اشتباها رفت بالا ...

با توجه به درصدا رتبه ها بسیار خوب بود چون همه خراب کردند نه شما!!!

منم از 50 رسیدم به 200 (البته فکر می کردم 500 بشم) . علت اصلیشم اشتباهات به خاطر عدم تمرکز بود .
ریاضی 87 زدم(2 تا از ساده ترین سوالات را غلط زدم)
زیست 82 (5 تا رو به طور عمودی جا به جا زدم)
فیزیک 82 (2 تا رو باز به صورت عمودی جابه جا زدم)
شیمی 70 (با این که نیم ساعت وقت داشتم و زیاد وقت کم نیاوردم چون اعصاب نداشتم هر سوالو 3 بار حل می کردم)

از الان بشینید درسا رو بدون فشار یه مرور کلی کنید تا همه چیز تو ذهنتون بیاد و سرعت عمل و اعتماد به نفستون بالا بره .

صبحم کم کم ساعت بیدار شدنو از 9 به 8 و بعد به 7 و 6 بکشید . یعنی حداقل دو روز قبل کنکور به ساعت 7 عادت کرده باشید. تا روز کنکور از اشتباهات دور شید و یه عمر به خاطر این اشتباهات حسرت نخورید . (من چون شب ساعت 3 خوابیدم ، پنجشنبه هم گزینه دو دادم این اشتباهات رو کردم)

به امید موفقیت همگی

شاد باشید

بای

deer
14-06-2008, 18:20
سلام دوستان چرا کارنامه ی سنجش من نیومده . نمره خام و رتبه هاش خالیه . یعنی چی شده .
از همه امده فقط از چند نفر که می شناسم مثل خودم نیومده.

دوستان من خیلی خوب درسام رو خوندم و از هر درسی هم شای دو تا کتاب تست زدم ولی ترازم روز چهار هزاره واقعا دارم دچار افسردگی می شم.
مشکلم اینجاست توی ازمون ها اشتباه زیاد دارم وی توی خونه هرچی تست می زنم درست هستند.

لطفا به دادم برسین.

deer
14-06-2008, 18:50
می شه بگین برای رشته ی فزیک رتبه چند می خواد و حدودا درصد هامون باید چطور باشن

Soheilvb
14-06-2008, 18:58
اشتباهاتت بیشتر رو کجا هاست ؟

deer
14-06-2008, 19:05
اشتباهاتت بیشتر رو کجا هاست ؟

بیشتر توی ریاضیات و فیزیک و ادبیات و دینی .توی این چند وقت باقی مونده چه کار کنم

minizoro
14-06-2008, 19:24
سلام

با تشکر از همه دوستان که واقعا شرمنده میکنند

میگم یه مشکل یکی مثل من که تو فیزیک مشکل اساسی داره باس چی کار بکنه؟
مشکل اساسی به این معنی که از سال اول در مفاهیمش مشکل دارم
لطفا روش مطالعه ای چیزی اگه به نظرتون میرسه بگید
دیروز امتحانای نهایی سال سوم رو تموم کردم

حسابان و کلاقسمت ریاضیاتم هم قویه و در فیزیک و شیمی مشکل دارم یعنی شیمی 2 رو خوب بلدم ولی شیمی 3 معلممون بد از آب در اومد علاقه ام به شیمی 3 از دست رفت و اصلا خوب یادش نگرفتم

بردیا
15-06-2008, 09:36
سلام دوستان چرا کارنامه ی سنجش من نیومده . نمره خام و رتبه هاش خالیه . یعنی چی شده .
از همه امده فقط از چند نفر که می شناسم مثل خودم نیومده.

پاسخ نامت تصحیح نشده.احتمالا مشکلی پیش اومده بوده مثلا ناخوانا بوده یا دستکاری شده.
مثلا یکی از بچه های ما سوال ریاضی پشتش نوشته بود و بعد پاک کرده بود ولی خب تصحیح نشد پاسخ نامش

irani_87
15-06-2008, 11:46
معاون اجرايي سازمان سنجش آموزش کشور با تشريح نحوه برگزاري و رقابت يک ميليون و 352 هزار نفر در کنکور 87 اظهار داشت: آزمون سراسري 87 اواخر هفته آينده با رقابت يک ميليون و 352 هزار و 167 نفر همانند سال گذشته در يک مرحله برگزار مي‌شود.
دکتر حسين توکلي در گفت‌وگو با خبرنگار صنفي آموزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، گفت: داوطلبان شرکت کننده در اين آزمون از گروه‌هاي آزمايشگاهي پنجگانه به سوالات عمومي و اختصاصي در يک جلسه به صورت تستي چهارگزينه اي پاسخ خواهند داد.
وي با بيان اينكه بر اساس آمار يک ميليون و 352 هزار و 167 نفر متقاضي ثبت نام در آزمون سراسري شده اند، ادامه داد: با توجه به ضوابط، برخي از داوطلبان مي‌توانستند در صورتي که علاقه مند به شرکت در آزمون گروه هاي آزمايشي هنر و يا زبان هاي خارجي بوده اند علاوه بر انتخاب گروه آزمايشي اصلي ، در اين گروه ها نيز ثبت نام و شرکت کنند.
وي عنوان کرد: از اين تعداد 163 هزار و 806 نفر علاقه مندي خود را به شرکت در گروه‌هاي آزمايشي هنر و زبانهاي خارجي، علاوه بر گروه آزمايشي اصلي خود اعلام کرده‌اند. آزمون هر يک از اين گروه هاي آزمايشي نيز در يک جلسه برگزار مي شود.
به گفته دكتر توكلي، داوطلبان گروه آزمايشي علوم رياضي و فني در صبح پنجشنبه ششم تير ماه، گروه آزمايشي هنر بعد از ظهر پنجشنبه، گروه آزمايشي علوم تجربي صبح روز جمعه هفتم تير، گروه آزمايشي زبان هاي خارجي بعد از ظهر جمعه و داوطلبان گروه آزمايشي علوم انساني در صبح شنبه هشتم تير در آزمون عمومي و اختصاصي گروه آزمايشي خود شرکت خواهند نمود.
وي در ادامه يادآور شد: از تعداد يک ميليون و 352 هزار داوطلب متقاضي واقعي آزمون سراسري، حدود 25 هزار نفر از داوطلبان متقاضي اين آزمون، متقاضي سهميه شاهد، رزمندگان و ايثارگران شده اند.
دکتر توکلي با بيان اينكه يک ميليون و 515 هزار کارت ورود به جلسه كنكور صادر خواهد شد گفت: کارت ورود به جلسه کنکور 87 در روزهاي دوشنبه، سوم و سه شنبه، چهارم تيرماه در 386 شهرستان و بخش مختلف کشور توزيع مي شود.
به گفته وي، همراه با کارت ورود به جلسه، دفترچه‌ شرکت در آزمون در برگه راهنماي حوزه ها امتحاني نيز صادر مي شود و بر اين اساس داوطلباني که علاوه بر گروه آزمايشي اصلي خود در دو يا سه گروه ديگر نيز شرکت کرده اند بايد به هنگام دريافت کارت اصلي، کارت هاي دوم و سوم خود را نيز دريافت مي کنند.
وي با بيان اينکه آزمون جلسات امتحاني صبح، راس ساعت 8 صبح و بعدازظهر راس ساعت 15:30 آغاز مي‌شود، گفت: درهاي ورود به جلسه يک ساعت قبل از آزمون بسته مي شود و داوطلبان بايد يک ساعت قبل از بسته شدن دربهاي ورود به جلسه در حوزه هاي امتحاني حاضر شوند.
وي در عين حال گفت: داوطلبان از آوردن وسايل اضافي مانند تلفن همراه، ماشين حساب، كتاب و نظاير آن خودداري كرده و به نكاتي كه از بلند گوي محل برگزاري آزمون پخش مي‌شود، به دقت توجه كنند.
كنكوريها بايد پس از دريافت پاسخنامه شماره آن را با شماره صندلي و شماره كارت خود مقايسه كرده و از صحت آن مطمئن شوند. درصورت مشاهده اختلاف، موضوع را به نزديكترين مراقب اطلاع دهند.
معاون سازمان سنجش در خاتمه به كنكوريها توصيه كرد: ضمن توكل به خدا و اعتماد به نفس، پرسشها را به خوبي بخوانند تا امكان پاسخگويي اشتباه كاهش يابد، همچنين در پركردن پاسخنامه دقت كافي داشته باشند.

behnam_n80
15-06-2008, 12:43
این دفه با یه سقوط آزاد 300 تای ترازم شد 7300
بازم دینی پاین زدم
یکی به دادم برسه
دینیا چا کار کنم
بخونم یا نخونم پاین میزنم
دفه قبل 49%
این دفه 56%

M A R S H A L L
15-06-2008, 12:45
سوالاي آخر هر درس[ حال كه به حول و قوه ي الهي ...] هم نمره داره؟

winter+girl
15-06-2008, 13:05
سلام
یکی به من میگه اگه نتونستیم اون روز کارت بگیریم چیکار کنیم؟؟؟
کاررت ها رو بعد از ظهر ها هم میدن؟؟؟

h_mj298
15-06-2008, 13:12
بابا چرا اینقدر نا امید شدید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!
آزمون سوالای بسیار خوبی داشت و کاش آزمون های قبلی کانون اینتوری می بود . خوب سر جلسه کانون شوکه بشیم بهتره تا سر جلسه کنکور .
شما به توانایی های خودتون شک نکنید . یه بار بیاین خونه دوباره سوالاشو حل کنید می بینید راحت می تونید حل کنید به جز چند تا سوال سخت چون . تو این آزمون سوالات تقریبا سخت پشت هم بود و اعصابو خورد می کرد واسه همین اشتباها رفت بالا ...

با توجه به درصدا رتبه ها بسیار خوب بود چون همه خراب کردند نه شما!!!

منم از 50 رسیدم به 200 (البته فکر می کردم 500 بشم) . علت اصلیشم اشتباهات به خاطر عدم تمرکز بود .
ریاضی 87 زدم(2 تا از ساده ترین سوالات را غلط زدم)
زیست 82 (5 تا رو به طور عمودی جا به جا زدم)
فیزیک 82 (2 تا رو باز به صورت عمودی جابه جا زدم)
شیمی 70 (با این که نیم ساعت وقت داشتم و زیاد وقت کم نیاوردم چون اعصاب نداشتم هر سوالو 3 بار حل می کردم)

از الان بشینید درسا رو بدون فشار یه مرور کلی کنید تا همه چیز تو ذهنتون بیاد و سرعت عمل و اعتماد به نفستون بالا بره .

صبحم کم کم ساعت بیدار شدنو از 9 به 8 و بعد به 7 و 6 بکشید . یعنی حداقل دو روز قبل کنکور به ساعت 7 عادت کرده باشید. تا روز کنکور از اشتباهات دور شید و یه عمر به خاطر این اشتباهات حسرت نخورید . (من چون شب ساعت 3 خوابیدم ، پنجشنبه هم گزینه دو دادم این اشتباهات رو کردم)

به امید موفقیت همگی

شاد باشید

بای
سلام باز شما خوبید که من بیشتر آزمون ها فقط 3. 4. ت سوال جابجا می زنم (افقی) نمیدونم مشکل کجاست ماله عدم تمرکز هست یا هر کوفته دیگه ای معمولا هم موفق به انجام کامل نقصانی نمی شم و فقط به جای 40 دقیقه 5 تا 6 دقیقه اضافه میارم تا دلت بخواد اشتباه میکنم!!!!یه راه پیشنهاد بدید مرسی بای

بردیا
15-06-2008, 13:14
بازم دینی پاین زدم
یکی به دادم برسه
دینیا چا کار کنم
دفه قبل 49%
این دفه 56%

بخون.ضریب دینی 3 هستش.منم 53 زدم سنجش دوم ولی سنجش جامع 77 زدم.الانم از 10 خرداد دارم هرروز میخونم معارفو.یه بار از روی پیک گل واژه خلاصه خوندم و تستاشو زدم کامل.الانم دارم از روی خود کتاب میخونم و امروز کتاب سال دوم تموم شد.تا خود کنکور میخوام هرروز بخونم.

بعید میدونم امسال هم ازین سوالا بزارن.پارسال میگن اعتراضای زیادی رو درست کرده بود این جور سوال.خودشون میگفتن اگر درست بزنید یعنی پیش بینی درست باشه نمره داره ولی اگر اشتباه باشه نمره منفی نداره ولی خب سبک درصدا تغییر کرده بود.مثلا یکی از بچه ها ادبیات عمومیشو پارسال 87 زده بود(هر جور حساب کنی تو 25تا سوال 87 نمیشه بلکه نزدیک ترین درصدش 86 هستش)یا خیلی چیزای دیگه.اگر امسال بدن واقعا بده چون اونایی که ضعیفن با جواب دادن این سوال الکی نمره میگیرن و ترازشون میاد بالا

بردیا
15-06-2008, 13:16
سلام باز شما خوبید که من بیشتر آزمون ها فقط 3. 4. ت سوال جابجا می زنم (افقی) نمیدونم مشکل کجاست ماله عدم تمرکز هست یا هر کوفته دیگه ای معمولا هم موفق به انجام کامل نقصانی نمی شم و فقط به جای 40 دقیقه 5 تا 6 دقیقه اضافه میارم تا دلت بخواد اشتباه میکنم!!!!یه راه پیشنهاد بدید مرسی بای

به قول کاظم قلمچی تو کتاباش هر 5یا 10 سوال یه بار پاسخ نامتونو چک کنید تا جابجا نزده باشید.من هیچ وقت این کارو نکردم مگر سر درسایی که امید زیادی داشتم 100 بزنم.ولی سعی کن دقتتو ببری بالا تا بعدا مجبور نباشی دوباره چک کنی چون وقتت گرفته میشه حتی در حد چند ثانیه

masoudHnet
15-06-2008, 18:53
بخون.ضریب دینی 3 هستش.منم 53 زدم سنجش دوم ولی سنجش جامع 77 زدم.الانم از 10 خرداد دارم هرروز میخونم معارفو.یه بار از روی پیک گل واژه خلاصه خوندم و تستاشو زدم کامل.الانم دارم از روی خود کتاب میخونم و امروز کتاب سال دوم تموم شد.تا خود کنکور میخوام هرروز بخونم.

بعید میدونم امسال هم ازین سوالا بزارن.پارسال میگن اعتراضای زیادی رو درست کرده بود این جور سوال.خودشون میگفتن اگر درست بزنید یعنی پیش بینی درست باشه نمره داره ولی اگر اشتباه باشه نمره منفی نداره ولی خب سبک درصدا تغییر کرده بود.مثلا یکی از بچه ها ادبیات عمومیشو پارسال 87 زده بود(هر جور حساب کنی تو 25تا سوال 87 نمیشه بلکه نزدیک ترین درصدش 86 هستش)یا خیلی چیزای دیگه.اگر امسال بدن واقعا بده چون اونایی که ضعیفن با جواب دادن این سوال الکی نمره میگیرن و ترازشون میاد بالا
سلام
اون سوال آخر رو حساب نکردن
رجوع شود به کارنامه ی نوید نادری علیزاده
درس دین و زندگی رو رو نگاه کنید 1 نزده داره درصد شده 95
این یعنی این که حساب نکردن

deer
15-06-2008, 20:18
پاسخ نامت تصحیح نشده.احتمالا مشکلی پیش اومده بوده مثلا ناخوانا بوده یا دستکاری شده.
مثلا یکی از بچه های ما سوال ریاضی پشتش نوشته بود و بعد پاک کرده بود ولی خب تصحیح نشد پاسخ نامش

دوست عزیز ما چند نفر هستیم که این مشکل رو داریم . نه پاسخ نامه ام مشکلی نداشت اگر بلایی توی حوزه سرش امده باش

soheilsmart
15-06-2008, 21:18
بازم دینی پاین زدم
یکی به دادم برسه
دینیا چا کار کنم
دفه قبل 49%
این دفه 56%
من هم با سقوط:27: شدم 7440
چند وقتی دینی نخوندم
سنجش سوم زدم 81
امتحان جامع اول 74
جا مع دوم 64
ولی دارم دینیو میخونم به طور کامل
تا تو سومیش کمتر از 80 نشه

M A R S H A L L
15-06-2008, 23:21
من چند تا نمونه كارنامه مي خوام.
يه ماهه دارم داد ميزنم. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حالا خود كارنامه مهم نيست مهم اينه با چه درصدايي رتبه چند بشه.

soheilsmart
16-06-2008, 09:39
آزمون­های سازمان سنجش مطابق با استانداردهای جهانی استسازمان سنجش آموزش کشور 26/03/87

دکتر پورعباس، رئیس سازمان سنجش آموزش کشور، اظهار داشت: سازمان سنجش سالانه بیش از 250 آزمون در سطح­های مختلف برگزار می­کند که اکثریت قریب به اتفاق آنها از استاندارد جهانی و حتی بالاتر از استاندارد جهانی برخوردار است.
معاون وزیر علوم، تحقیقات و فناوری همچنین گفت: آزمون سراسری سال 1387 با آزمون­ سال گذشته تفاوت خاصی ندارد و همانند سال­های گذشته و در تاریخ­های تعیین شده برگزار می­شود.
دکتر پورعباس در ادامه افزود: تنها تفاوتی که آزمون امسال با سال­های گذشته دارد، این است که در آزمون امسال، نرم­افزار تخلف­یاب طراحی شده است و توسط این نرم­افزار اگر داوطلبی مرتکب تخلف نگاه از روی پاسخنامه فرد کناری شود، هر دو فرد به عنوان متخلف شناسایی خواهند شد.
رئیس سازمان سنجش، در پاسخ به این پرسش که چگونه این افراد را کنترل می­کنید، گفت: اداره کل خدمات ماشینی سازمان، تمام پاسخنامه­ها را باهم مقایسه و کنترل می­کند و در صورتی که پاسخنامه یک داوطلب با داوطلب دیگر شباهت غیرمتعارف داشته باشد، آن دو پاسخنامه برای کنترل دقیق مورد بررسی قرار می­گیرد و داوطلبان متخلف به هیأت بررسی تخلفات آزمون معرفی می­شوند.
دکتر پورعباس، در ادامه، بیان داشت: تجربه نشان داده است که به هیچ عنوان پاسخنامه دو فرد باهم شباهت ندارد؛ در غیر این صورت حتماً تخلفی رخ داده است.
وی اظهار داشت: سازمان سنجش، این شیوه و نرم­افزار موردنظر را در آزمون کارشناسی­ارشد مورد آزمایش قرار داده است و جواب آزمایش نیز مثبت ارزیابی شده و ما مطمئن هستیم که این نرم­افزار تخلف را با ضریب بسیار بالایی شناسایی می­کند.
رئیس سازمان سنجش، در مورد ارسال نمرات کل از سوی آموزش و پرورش نیز گفت: تا به حال بیش از 80 درصد این نمرات به سازمان ارسال شده است و داوطلبان هیچ گونه نگرانی در مورد ارسال نمرات به خود راه ندهند و فقط به آزمون سراسری فکر کنند؛ چون این وظیفه­ای است که بر عهده سازمان سنجش و وزارت آموزش و پرورش است و به طور حتم آموزش و پرورش تا موقع انتخاب رشته داوطلبان فرصت دارد که نمرات کل را به سازمان سنجش ارسال کند و طبق برنامه­ریزی­های به عمل آمده، قطعاً تا تاریخ مقرر این کار صورت خواهد گرفت.
دکتر پورعباس، در پاسخ به اینکه ضریب اطمینان و حفاظت آزمون تا چه میزانی است، اظهار داشت: حفاظت و امنیت آزمون­های سازمان سنجش از ضریب بسیار بالایی برخوردار است؛ زیرا طراحی و چاپ سؤالات آزمون در سیستم­های قرنطینه بسیار پیچیده صورت می­گیرد و هیچ گونه امکان دسترسی به سؤالات وجود ندارد.
وی ضمن اظهار این مطلب که با توجه به تغییر ساعت رسمی کشور، درب حوزه­های برگزاری آزمون در نوبت صبح رأس ساعت 7 صبح و در نوبت بعد از ظهر رأس ساعت 30/14 بسته می­شود، تأکید کرد: داوطلبان حتماً ترافیک مسیر منزل تا محل برگزاری آزمون را در نظر گرفته و بموقع در محل موردنظر حاضر باشند؛ زیرا، امکان پذیرفتن داوطلبان غیر از ساعت­های تعیین شده وجود ندارد.
معاون وزیر و رئیس سازمان سنجش آموزش کشور، با بیان اینکه ظرفیت­­های آموزش عالی تقریباً با تعداد داوطلبان همخوانی دارد، ادامه داد: امسال رقابت، بیشتر بر روی محل قبولی و رشته مورد نظر داوطلبان است و با در نظر گرفتن دوره­های شبانه دانشگاه­های دولتی، و دانشگاه­های غیرانتفاعی، پیام نور و آزاد اسلامی، برای هر 10 داوطلب تقریباً 9 ظرفیت وجود دارد.
دکتر پورعباس در نهایت اظهار داشت: با توجه به اینکه سؤالات آزمون سراسری امسال به صورت مفهومی است، لذا داوطلبان می­بایست حواس خود را فقط روی مطالب کتاب­های درسی متمرکز کنند تا بتوانند ضریب قبولی خود را بالاتر ببرند
----------------------------------------------------------
بزودی اطلاعات مربوط به کارت­های ورود به جلسه داوطلبان آزمون سراسری سال 1387 بر روی سایت این سازمان قرار می گیرد
سازمان سنجش آموزش کشور26/03/87

به اطلاع می­رساند که فایل اطلاعات مربوط به کارت­های ورود به جلسه داوطلبان آزمون سراسری سال 1387 از روز شنبه مورخ 1/4/87 بر روی سایت سازمان به نشانی:
کد:

قرار می­گیرد.

روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور

soheilsmart
16-06-2008, 09:51
تاريخ‌، محل‌ و نحوه‌ توزيع‌ كارت‌ ورود به‌ جلسه‌ داوطلبان‌آزمون‌ سراسري‌ سال‌ 1387 اعلام شد

سازمان سنجش آموزش کشور 26/03/87
ضمن‌ آرزوي‌ موفقيت‌ براي‌ خواهران‌ و برادران‌ داوطلبي‌ كه‌ درآزمون‌ سراسري‌ سال‌ 1387 ثبت‌ نام‌ نموده‌ اند، بدين‌ وسيله‌ به‌اطلاع‌ مي‌رساند كه‌كارتهاي‌ ورود به‌ جلسه‌ براي‌ كليه‌ داوطلبان‌ آزمون‌ سراسري‌سال‌ 1387درروزهاي‌ دوشنبه 3/4/1387 و سه‌‌شنبه‌4/4/1387 براساس‌ مندرجات‌ بند " ب‌ " اين‌ اطلاعيه‌ در حوزه‌ هاي‌توزيع‌ كارت‌ مندرج‌در جداول‌ شماره‌2 و 3 توزيع‌ مي‌گردد.

الف‌ - محل‌ توزيع‌ كارت

محل‌توزيع‌كارت‌ورودبه‌ج لسه‌آزمون‌كليه‌داوطلبان گروههاي‌آزمايشي‌علوم‌ر اضي‌وفني‌، علوم‌ تجربي‌،علوم‌انساني‌ ،هنروزبانهاي‌خارجي‌برمبن اي‌شهرستان‌ محل‌ اقامت‌فعلي‌ آنان‌ كه‌ دربند 37 تقاضانامه‌ ثبت‌ نام‌ ، مشخص‌كرده‌اند به‌ شرح‌ جدول‌شماره‌ 1 مي‌باشد.

ب‌ - نحوه‌ توزيع‌ كارت‌ و تاريخهاي‌ توزيع‌ آن

كارتهاي‌ ورود به‌ جلسه‌ آزمون‌ كليه‌ داوطلبان‌ در گروههاي‌ آزمايشي‌ علوم‌ رياضي‌ وفني‌ ،علوم‌ تجربي‌ ، علوم‌انساني‌ ،هنروزبانهاي‌خارجي‌باتوج ه‌ به‌ جدول‌ شماره‌ 2 (به‌ جز شهرستانهاي‌ تهران‌ و شميرانات‌) در حوزه‌هاي‌ سراسر كشوروبراساس‌ سال‌ تولد آنان‌ توزيع‌ مي‌گردد. لذا كليه‌ داوطلبان‌ شركت‌ كننده‌ در آزمون‌، لازم‌ است‌ باتوجه‌ به‌ سال‌ تولدخود درتاريخهاي‌ تعيين‌ شده‌، شخصا"براي‌ دريافت‌ كارت‌ورود به‌ جلسه‌ آزمون‌ به‌ حوزه‌ هاي‌ ذيربط‌ (حوزه‌هاي‌ مندرج‌ در جدول‌ شماره‌2)مراجعه‌ نمايند.
1-نحوه‌ توزيع‌ كارت‌ ورود به‌ جلسه‌ آزمون‌ سراسري‌ سال‌ 87 داوطلبان‌ مندرج‌ در جدول‌ شماره‌ 2 (به‌ جز داوطلبان‌ گروههاي‌ آزمايشي‌پنج‌گانه‌ شهرستانهاي‌ تهران‌ و شميرانات‌) براساس‌ سال‌ تولد آنان‌ به‌ شرح‌ زير مي‌باشد.
1-1- كليه‌ خواهران‌ و برادران‌ متولد سال‌ 1369 و سالهاي بعدازآن‌ از ساعت‌ 7 لغايت‌ 12 روز دوشنبه‌ 3/4/1387.
2-1- كليه‌ خواهران‌ و برادران‌ متولد سال‌ 1368 از ساعت‌ 14 (2 بعدازظهر) لغايت‌ 19 روز دوشنبه‌3/4/1387.
3-1- كليه‌ خواهران‌ و برادران‌ متولد سالهاي‌ 1366 و 1367 از ساعت‌ 7 لغايت‌ 12 روز سه‌‌شنبه‌ 4/4/1387.
4-1- كليه‌ خواهران‌ و برادران‌ متولد سال‌ 1365 و سالهاي قبل‌ازآن‌ از ساعت‌ 14 (2 بعدازظهر) لغايت‌ 19 روز سه‌شنبه‌ 4/4/1387.
2-كليه‌ خواهران‌ و برادراني‌ كه‌ محل‌ اقامت‌ فعلي‌ آنان‌ در تقاضانامه‌ ثبت‌ نام‌، يكي‌از شهرستانهاي‌ تهران‌ ويا شميرانات‌ مي‌باشد، لازم‌ است‌ براساس‌ سال‌ تولد وشماره‌ شناسنامه‌ و باتوجه‌ به‌ جدول‌شماره‌ 3 براي‌ دريافت‌ كارت‌ ورود به‌ جلسه‌آزمون‌ به‌ حوزه‌ هاي‌ مربوط‌ مراجعه‌ نمايند.
تذكر مهم‌: آن‌ دسته‌ از داوطلباني‌ كه‌ محل‌ اقامت‌ فعلي‌ آنان‌ در تقاضانامه‌ ثبت‌ نام‌ ، يكي‌ از بخشهاي‌‌چايپاره‌ (كد 159)شهرستان‌ خوي‌، امام‌زاده‌ «بادرود» (كد 246) شهرستان‌ نطنز، باغ‌ بهادران‌ (كد 237) شهرستان‌ لنجان،‌ بخش‌ برخوار (كد 214) شهرستان برخوار و ميمه، برخوار مركزي (كد‌ 215) شهرستان‌ برخوار و ميمه‌، بوئين‌ و مياندشت‌ (كد227) شهرستان‌ فريدن‌، خوروبيابانك‌(كد242) شهرستان‌ نائين‌ ، ميمه‌(كد216) شهرستان‌ برخوار و ميمه‌ ،بدره‌ (كد 255) شهرستان‌ دره‌ شهر، هليلان (كد 263) شهرستان شيروان و چرداول، ملكشاهي (كد264) شهرستان مهران ، خارك (كد267) شهرستان بوشهر، چهاردانگه (كد289) شهرستان اسلام شهر، كهريزك (كد302) شهرستان ري ، قدس‌ (كد 311) شهرستان‌ شهريار، گلستان‌ (كد298) و بوستان (كد 300)شهرستان‌ رباط‌ كريم‌ ، قرچك (كد323) شهرستان ورامين ، ملارد (كد 312) شهرستان‌ شهريار، كيار (كد332) شهرستان‌شهركرد، بشرويه‌ (كد351) شهرستان‌ فردوس‌، بجستان‌ (كد409) شهرستان‌ گناباد، جغتاي (كد392) شهرستان سبزوار، جلگه‌ زاوه‌ (كد375) شهرستان‌ تربت‌حيدريه‌ ، جوين (كد393) شهرستان سبزوار ، زبرخان‌ (كد418) شهرستان‌ نيشابور، راز و جرگلان (كد 424) شهرستان بجنورد، بندرامام‌ خميني‌(ره‌) (كد 452)شهرستان‌ بندرماهشهر، هويزه (كد465) شهرستان‌دشت‌آزادگان، شيبكوه (كد 581) شهرستان فسا، ميمند (كد 585) شهرستان فيروزآباد ، اوز (كد593) شهرستان لارستان، بيرم (كد 595) شهرستان لارستان، جويم (كد596) شهرستان لارستان ، اشكنان (كد 602) شهرستان لامرد، رستم‌ (كد612) شهرستان‌ ممسني‌، زرقان (573) شهرستان شيراز، سروستان‌ (كد574) شهرستان‌ شيراز،كربال‌ (كد575) شهرستان‌ شيراز، كوار(كد 576)شهرستان‌ شيراز، گراش (598) شهرستان لارستان، آباده‌طشك (كد619) شهرستان ني‌ريز، انار(كد688)شهرستان‌ رفسنجان‌ ، رابر (كد674) شهرستان‌ بافت‌ ، نرماشير(كد682) شهرستان بم، باشت (كد761) شهرستان گچساران، چرام (كد755) و لنده (كد757) شهرستان كهكيلويه ، گاليكش‌ (كد782)شهرستان‌ مينودشت‌ ، گميشان‌ (كد769) شهرستان‌ تركمن‌، كلاچاي‌ (كد805) شهرستان‌ رودسر، بندپي‌ شرقي‌ (كد857) شهرستان‌بابل‌، چمستان‌ (كد893) شهرستان‌ نور ، شيرگاه‌‌(كد884)‌شهرستان‌‌ سوادكوه‌، عباس‌ آباد (كد870) شهرستان‌ تنكابن‌ ،فريدون‌ كنار(كد864) شهرستان‌ بابلسر، كلاردشت‌ (كد876) شهرستان‌ چالوس‌، مياندورود(كد883) شهرستان‌ ساري‌، بيابان(كد944) شهرستان ميناب و كيش‌ (كد925) شهرستان‌ بندرلنگه‌ مي‌باشد و در يكي‌ از گروههاي‌ آزمايشي‌ علوم‌ رياضي‌ وفني‌ ، علوم‌ تجربي‌ ، علوم‌انساني‌ ، هنر و يا زبانهاي‌ خارجي‌ شركت‌ كرده‌اند بايدبراي‌ دريافت‌ كارت‌ ورود به‌ جلسه‌ امتحان‌ خود به‌ ترتيب‌ به‌ بخشهاي ‌ چايپاره‌شهرستان‌ خوي‌،امامزاده‌ (بادرود) شهرستان‌ نطنز، باغ‌ بهادران‌ شهرستان‌ لنجان‌، برخوار شهرستان برخوار و ميمه، برخوار مركزي‌ شهرستان‌ برخواروميمه‌ ، بوئين‌ و مياندشت‌ شهرستان‌ فريدن‌ ، خور و بيابانك‌ شهرستان‌ نائين‌ ، ميمه‌ شهرستان‌ برخوار و ميمه‌ ، بدره‌ شهرستان‌ دره‌شهر، هليلان شهرستان شيروان و چرداول، ملكشاهي شهرستان مهران، خارك شهرستان بوشهر، چهاردانگه شهرستان اسلامشهر، كهريزك شهرستان ري، قدس‌ شهرستان‌ شهريار، گلستان‌ شهرستان‌ رباط‌ كريم‌ ،قرچك شهرستان ورامين ، ملارد شهرستان‌ شهريار، كيار شهرستان‌ شهركرد،‌بشرويه‌‌شهرستان فردوس‌‌،‌ بجستان‌‌شهرستان‌‌گناباد ،جغتاي شهرستان سبزوار، جلگه‌‌زاوه‌ شهرستان‌ تربت حيدريه‌، جوين شهرستان سبزوار، زبرخان‌ شهرستان نيشابور، راز و جرگلان شهرستان بجنورد، ‌بندرامام‌‌خميني‌(ره‌)‌ شهرستان‌ بندرماهشهر، هويزه شهرستان دشت آزادگان، شيبكوه شهرستان فسا، ميمند شهرستان فيروزآباد، اوز شهرستان لارستان، بيرم شهرستان لارستان، جويم شهرستان لارستان ، اشكنان شهرستان لامرد، رستم‌ شهرستان‌ ممسني‌ ، زرقان شهرستان شيراز، سروستان‌ شهرستان‌ شيراز، كربال‌ شهرستان‌شيراز، كوار شهرستان‌ شيراز، ‌گراش شهرستان لارستان، ‌آباده‌طشك شهرستان ني‌ريز، انارشهرستان‌ رفسنجان‌ ، رابر شهرستان‌ بافت‌، نرماشير شهرستان بم، باشت شهرستان گچساران ، چرام و لنده شهرستان كهكيلويه ، گاليكش‌ شهرستان‌ مينودشت‌ ، گميشان‌ شهرستان‌ تركمن‌ ،كلاچاي‌ شهرستان‌ رودسر، بندپي‌ شرقي‌ شهرستان‌ بابل‌ ،چمستان‌ شهرستان‌ نور، شيرگاه‌ شهرستان‌ سوادكوه‌ ، عباس‌ آبادشهرستان‌ تنكابن‌ ، فريدون‌ كنارشهرستان‌ بابلسر، كلاردشت‌ شهرستان‌ چالوس‌ ، مياندورود شهرستان‌ساري‌ ، بيابان شهرستان ميناب و كيش‌ شهرستان‌ بندرلنگه‌‌ مراجعه‌ نمايند.

ج‌- مدارك‌ مورد نياز براي‌ دريافت‌ كارت‌ ورودي‌

براي‌ دريافت‌ كارت‌ ورودبه‌ جلسه‌ آزمون‌ مدارك‌ زير مورد نياز است‌ .
كارت ملي يا شناسنامه عكسدار و يا كارت‌ شناسايي‌ معتبر عكسدار كه‌ حاوي‌ مشخصات‌ فردي‌ داوطلب‌ باشد.
تذكر مهّم : براي‌ داوطلباني‌ كه‌ مدارك‌ ثبت‌ نام‌ آنان‌ باتوجه‌ به‌ ضوابط‌ عمومي‌ واختصاصي‌ آزمون‌ سراسري‌ سال‌ 1387 (ازلحاظ‌ نوع‌مدرك‌ تحصيلي‌ و...) باطل‌ و قبلا" نيز باآنها مكاتبه‌ شده‌ است‌ ، كارت‌ ورود به‌ جلسه‌ آزمون‌ صادرنشده‌ وتوصيه‌ مي‌شود ازمراجعه‌ به‌ حوزه‌ هاي‌ توزيع‌ كارت‌ خودداري‌ نمايند.

د- تذكرهاي‌ مهم‌

1-كارت‌ ورود به‌ جلسه‌ آزمون‌ باارائه‌ كارت ملي ويا شناسنامه‌ عكسدار و يا هرنوع‌ كارت‌ شناسايي‌ معتبر عكسدار منحصرا" به‌ شخص‌ داوطلب‌ تسليم‌ خواهدشد ولذا از تسليم‌ كارت‌ ورودي‌ به‌ غير داوطلب‌ خودداري‌ مي‌شود.
2 -رعايت‌ شئونات‌ اسلامي‌ ، بويژه‌ پوشش‌ اسلامي‌ براي‌ كليه‌ داوطلبان‌ به‌ هنگام‌ دريافت‌ كارت‌ ورودي‌ و شركت‌ در آزمون‌ الزامي‌ است‌ .
3-در روي‌ كارت‌ ورودي‌ نام‌ خانوادگي‌ ،نام‌ ، جنس، سال‌ تولد، شماره‌ شناسنامه‌ ،محل تولد،گروه آزمايشي ، زبان امتحاني، دين ، محل اخذ مدرك سال ماقبل ديپلم ، شماره دانش آموزي ، سال و محل اخذ مدرك ديپلم ، عنوان ديپلم ،سال و محل اخذ مدرك پيش دانشگاهي ، عنوان دوره پيش دانشگاهي، سهميه ، نوع معلوليت ،علاقه‌مندي‌ به‌ رشته‌هاي‌پيام‌ نورو موسسات‌ آموزش‌ عالي‌ غيرانتفاعي‌ و غيردولتي‌ ، متقاضي‌ بورسيه‌ كارمندي يا آموزگاران ، بهياران ، علاقه مندي به گروههاي هنر و زبانهاي خارجي، داراي مدرك كارداني و همچنين معدل كتبي ديپلم ، محل آزمون ، شماره پرونده و زمان برگزاري آزمون درج گرديده است.
4-درخصوص‌ مشخصات‌ شناسنامه‌اي‌ (شامل‌ نام‌ خانوادگي‌ ، نام‌ ، سال‌ تولد، شماره‌ شناسنامه‌)، سهميه‌ ، عنوان‌ ديپلم‌ ‌ يا عنوان‌ مدرك‌ پيش‌ دانشگاهي‌، نام‌ محل‌ اخذ ديپلم‌ وسال‌ ماقبل‌ آن‌، معدل كتبي ديپلم (معدل امتحانات نهايي سال سوم متوسطه)، نام‌ محل‌ اخذ مدرك‌ پيش‌ دانشگاهي‌ ، علاقه‌مندي‌ به‌ رشته‌ هاي‌پيام‌ نور، موسسات‌ غير انتفاعي‌ و غيردولتي‌ ‌، استفاده‌ از بورسيه‌ آموزگاران‌ يا بهياران‌، كارمندي‌ ، شهرستان‌ محل‌ تولد، مدرك كارداني و شماره دانش آموزي درصورت‌ مشاهده‌ اختلاف‌ در هريك‌از مواردمذكور باآنچه‌ كه‌ در كارت‌ تقاضانامه‌ ثبت‌ نامي‌ درج‌ نموده‌ايد، از كارت‌ ورودي ‌فتوكپي‌ تهيه‌ و در فتوكپي‌ دور مورد يا موارد مربوط‌ راخط‌ بكشيد وصحيح‌ آن‌ را با خط‌ خوانا و بدون‌ قلم‌ خوردگي‌ باخودكارقرمز در بالاي‌ آن‌ بنويسيد وفتوكپي‌ مربوط‌ را به‌ نماينده‌ سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ كشور مستقر در حوزه‌ توزيع‌ كارت‌ تحويل‌ نماييد. بديهي‌است‌ اين‌ مواردپس‌ ازبرگزاري‌آزمون‌درسازمان ‌سنجش‌آموزش‌كشور باتوجه‌ به‌ مدارك‌ بررسي‌ و اصلاح‌ خواهد شد.
5- چنانچه‌ تفاوتي‌ بين‌ درج‌ نام‌ گروه‌ آزمايشي‌ ، دين ، زبان‌ خارجي‌ امتحاني‌، جنس ، علاقه‌مندي‌ به‌ شركت‌ در گروه‌ آزمايشي‌ هنر وگروه‌آزمايشي‌ زبانهاي‌ خارجي‌ با آنچه‌ كه‌ در فرم‌ تقاضانامه‌ ثبت‌ نام‌ درج‌ نموده‌ايدومندرجات‌ كارت‌ ورودي‌ مشاهده‌ نموديد،سريعا" به‌ واحد رفع‌ نقص‌ مستقر در حوزه‌ توزيع‌ كارت‌ مراجعه‌ و مورد يا موارد را گزارش‌ دهيد و موضوع‌ را پي‌گيري‌ نماييد تاقبل‌ از برگزاري‌ آزمون‌ باتوجه‌ به‌ مدارك‌، برحسب‌ مورد اقدام‌ گردد.
6ـ براي‌ آن‌ دسته‌ از داوطلبان‌ شركت‌كننده‌ در گروههاي‌ آزمايشي‌ علوم‌ رياضي‌ و فني‌، علوم‌ تجربي‌، علوم‌ انساني‌ و زبانهاي‌خارجي‌ كه‌علاقه‌مندي‌ خود را براي‌ شركت‌ در آزمون‌ گروه‌ آزمايشي‌ هنر باگذاشتن‌ علامت‌ در رديف‌ 40 تقاضانامه‌ ‌ اعلام‌ داشته‌اند، كارت‌ ورود به‌ جلسه‌ آزمون‌ هنر نيز جداگانه‌ صادر گرديده‌ است‌. اين‌ دسته‌ازداوطلبان‌ لازم‌ است‌كارت‌ ورود به‌ جلسه‌ آزمون‌ هنر را نيز علاوه‌ بر كارت‌ ورود به‌ جلسه‌گروه‌آزمايشي‌ مربوط‌ ازموزعين‌كارت‌ ورودي‌ دريافت‌دارند. بديگرسخن‌ براي‌ اين‌ قبيل‌ داوطلبان‌ دو كارت‌ ورود به‌ جلسه ‌ صادرشده‌ است‌ كه‌ لازم‌ است‌ هر دوكارت‌ ورود به‌ جلسه‌ را از باجه‌ ذيربط‌ به‌ همراه‌ ساير مدارك‌ دريافت‌ نمايند.
7ـ براي‌ آندسته‌ از داوطلبان‌ شركت‌ كننده‌ در گروههاي‌ آزمايشي‌ علوم‌ رياضي‌ و فني‌،علوم‌ تجربي‌،علوم‌ انساني‌ و هنر كه‌علاقه‌ مندي‌ خود را براي‌ شركت‌ در آزمون‌ گروه‌ آزمايشي‌ زبانهاي‌ خارجي‌ نيز با گذاشتن‌ علامت‌ در رديف‌ 41 تقاضانامه‌ مشخص‌ كرده‌اند، كارت‌ ورود به‌ جلسه‌ آزمون‌ زبانهاي‌ خارجي‌ نيز صادرگرديده‌ است‌. اين‌ دسته‌ ازداوطلبان‌ لازم‌ است‌ كارت‌ ورود به‌ جلسه‌ آزمون‌ گروه‌ آزمايشي‌ زبانهاي‌ خارجي‌ را نيز علاوه‌ بر كارت‌ گروه‌ آزمايشي‌ مربوط‌ ازموزعين‌ كارت‌ ورودي‌ دريافت‌ دارند. به‌ ديگر سخن‌ براي‌ اين‌ قبيل‌ از داوطلبان‌ دو كارت‌ ورود به‌ جلسه‌ صادر شده‌ است‌ كه‌ لازم‌است‌ هر دو كارت‌ ورود به‌ جلسه‌ را از باجه‌ ذيربط‌ به‌ همراه‌ ساير مدارك‌ دريافت‌ نمايند.
8ـ براي‌ آندسته‌ از داوطلبان‌ شركت‌ كننده‌ در گروههاي‌ آزمايشي‌ علوم‌ رياضي‌ و فني‌، علوم‌ تجربي‌ و علوم‌ انساني‌ كه‌علاقه‌مندي‌ خود را براي‌ شركت‌ در گروه‌ هنر و همچنين‌ گروه‌ زبانهاي‌ خارجي‌ با علامتگذاري‌ در رديفهاي‌ 40 و 41 تقاضانامه‌ مشخص‌ كرده‌اند، سه‌ كارت‌ ورود به‌ جلسه‌ (يك‌ كارت‌ مربوط‌ به‌ گروه‌ آزمايشي‌ اصلي‌ علوم‌ رياضي‌ و فني‌يا علوم‌ تجربي‌ و يا علوم‌ انساني‌ و دو كارت‌ ديگر به‌ ترتيب‌ براي‌ گروه‌ هنر و زبانهاي‌ خارجي‌) صادر شده‌ است‌. اين‌ قبيل‌ ازداوطلبان‌ بايد هر سه‌ كارت‌ ورودي‌ را از موزع‌ ذيربط‌ به‌ همراه‌ ساير مدارك‌ دريافت‌ دارند.
9ـ به‌ داوطلبان‌ نظام‌ جديد آموزش‌ متوسطه‌ گروه‌ آزمايشي‌ علوم‌ انساني‌ كه‌ عنوان‌ گواهينامه‌ دوره‌ پيش‌ دانشگاهي‌ نظام‌جديد آنان‌ علوم‌ و معارف‌ اسلامي‌ مي‌باشد و باتوجه‌ به‌ ضوابط‌ ، لازم‌ بوده‌ است‌ علاوه‌ بر دروس‌ اختصاصي‌ گروه‌ مذكــور ،درس‌اصول‌ و عقايد و فقه‌ را نيز امتحان‌ دهند توصيه‌ اكيد مي‌شود كه‌ به‌ مندرجات‌ دفترچه‌ راهنما كه‌ بهمراه‌ كارت‌ ورودي‌دريافت‌ خواهند داشت‌ توجه‌ نمايند. وضعيت‌ چنين‌ داوطلباني‌ كه‌ باتوجه‌ به‌ ضوابط‌ (از لحاظ‌ نوع‌ گواهينامه‌ دوره‌ پيش‌ دانشگاهي‌)، لازم‌است‌ درس‌ اصول‌ و عقايد و فقه‌ را امتحان‌ دهند دقيقا" در دفترچه‌ راهنماي‌ شركت‌ درآزمون‌ مشخص‌ شده‌ است‌.
10ـ براي‌ آن‌ دسته‌ از داوطلباني‌ كه‌ يكي‌ از بندهاي‌ 1يا2 يا 3 يا 4 و يا 5 رديف‌16 تقاضانامه‌ ثبت‌ نام‌ را علامتگذاري‌ نموده‌ و مدرك‌ مورد تاييد از سازمان بهزيستي را نيز در زمان ثبت نام براي سازمان سنجش ارسال نموده اند در مقابل‌ عنوان‌ معلوليت‌ در كارت‌ ورودي‌، نوع‌ معلوليت‌ درج‌ شده‌ است‌.چنانچه‌ داوطلبي‌ يكي‌ ازبندهاي‌مذكورراعلامتگذا ي‌ ومدرك‌موردتاييدرانيز ارسال نموده ولي‌ در كارت‌ ورود به جلسه وي عنوان معلوليت مشخص‌ نشده‌، لازم‌ است‌ مراتب‌ را سريعا" به‌ نماينده‌سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ كشور مستقر در واحد رفع‌ نقص‌ اطلاع‌دهد تا قبل‌ ازبرگزاري‌ آزمون‌ وضعيت‌ وي‌مشخص‌ گردد.
11-داوطلبان‌ مشمول‌ هريك‌ از بندهاي‌ 5، 6 ، 7، 8، 9 و يا 10 فوق‌، لازم‌ است‌ قبل‌ از برگزاري‌ آزمون‌ وضعيت‌ خود رامشخص‌كرده‌باشند ، بديهي‌ است‌ درحين‌ اجراي‌ آزمون‌ و بعداز آن‌ اقدامي‌ انجام‌ نخواهد شد.
12- از آنجا كه‌ براساس‌ ضوابط‌ آزمون‌ سراسري‌ سال‌ 1387 منحصرا" آن‌ دسته‌ از داوطلبان‌ نظام‌ جديد آموزش‌ متوسطه‌ كه‌ داراي‌مدرك‌ پيش‌ دانشگاهي‌ بوده‌ و يا دانش‌ آموز دوره‌ پيش‌ دانشگاهي‌ مي‌باشند، مجاز به‌ ثبت‌ نام‌ و شركت‌ در آزمون‌ سراسري‌بوده‌اند،بنابراين ‌ آن‌ دسته‌ از داوطلبان‌ نظام‌ جديد آموزش‌ متوسطه‌ كه‌ به‌ دوره‌ پيش‌ دانشگاهي‌ راه‌ نيافته‌اند، مجاز به‌ ثبت‌ نام‌و شركت‌ در آزمون‌ سراسري‌ سال‌ 1387 نمي‌باشند و بديهي‌ است‌ درصورت‌ شركت‌ در آزمون‌ از گزينش‌ نهايي‌ حذف‌ خواهند شد.
13- به‌ داوطلبان‌ توصيه‌ مي‌ شود كه‌ مندرجات‌ دفترچه‌ راهنمايي‌ كه‌ به‌ همراه‌ كارت‌ ورودي‌ دريافت‌ خواهند داشت‌، دقيقا" مطالعه‌نمايند و چنانچه‌ علاقه‌مند به‌ انتخاب‌ رشته‌ يا رشته‌هاي‌ داراي‌ شرايط‌ خاص‌ متمركز( رشته‌ هايي‌ كه‌ نياز به‌ مصاحبه‌ يامعاينه‌ ويامصاحبه‌ ومعاينه‌ دارد) باشند، از قبل‌ ضوابط‌ آنها را دقيقا" مطالعه‌ وباتوجه‌ به‌ دستورالعمل‌ هاي‌ مندرج‌ در دفترچه‌ راهنماي‌مذكور، شماره‌ مورد وياموارد (حداكثر 2 مورد)مربوط‌ رادر پشت‌ كارت‌ ورودي‌ يادداشت‌ نموده‌ تا به‌ هنگام‌ برگزاري‌ آزمون، ‌علاقه‌ مندي‌ خود را به‌ انتخاب‌ رشته‌ يا رشته‌هاي‌ مذكور با پركردن‌ مستطيل‌ يا مستطيلهاي‌ مقابل‌ مورد ياموارد مورد نظر تعيين‌شده‌ در پاسخنامه‌، بامداد سياه‌ نرم‌ پررنگ‌ براساس‌ كدهاي‌ يادداشتي‌ در پشت‌ كارت‌ ورودي‌، اقدام‌ نمايند.
14ـ آن‌ دسته‌ از داوطلباني‌ كه‌ سهميه غير از مناطق بر روي كارت ورود به جلسه آنان درج گرديده است، سهميه درج شده بر اساس تاييد سهميه توسط ارگان ذيربط مي باشد. بديهي است هريك از متقاضيان سهميه غير از مناطق كه سهميه آنان مورد تاييد قرار نگرفته است و به ديگر سخن سهميه مناطق بر روري كارت ورود به جلسه آنان درج شده است بايد به ارگان مربوطه مراجعه و نسبت به تهيه فرم مخصوص اقدام و فرم سهميه تاييد شده را توسط پست پيشتاز به نشاني تهران– صندوق پستي 1314-15875 سازمان سنجش آموزش كشور– اداره ثبت نام به نحوي ارسال نمايند كه حداكثر تا تاريخ 15/4/87 تحويل سازمان گردد. در غيراينصورت ايندسته از داوطلبان با سهميه مناطق گزينش خواهند شد. ضمناً توضيحات لازم در بند 6 صفحه 6 دفترچه راهنماي شركت در آزمون كه همراه با كارت ورود به جلسه تحويل داوطلبان مي‌شود، درج گرديده است.

قانون رسيدگي به تخلفات و جرايم در آزمونهاي سراسري
ماده 5- تخلفات وجرايم در اين قانون مشتمل بر موارد زير است:
الف- ارتكاب هرگونه عملي كه موجب بي‌نظمي در برگزاري آزمون گردد يا همراه داشتن هرگونه وسيله غيرمجاز از قبيل وسايل ارتباط الكترونيكي و دستگاههاي حافظه‌دار.
ب- ارتكاب هرگونه عمل خلاف مقررات كه آزمون داوطلب را از نظر علمي خدشه دار سازد از قبيل :
1- ارائه مدرك يا گواهي مجعول يا تصوير گواهي مجعول براي شركت در آزمون.
2- تباني با داوطلبان يا افراد خارج از حوزه امتحاني يا دست‌اندركاران آزمون از قبيل عوامل اجرايي و طراحان سوال براي تخلف در آزمون.
3- ثبت‌نام در آزمون با هويت مجعول يا شركت در جلسه آزمون به جاي داوطلب اصلي.
ج- استفاده از هرگونه وسيله غيرمجاز از قبيل وسايل ارتباط الكترونيكي و دستگاههاي حافظه‌دار.
د- كمك به داوطلب خارج از ضوابط برگزاري آزمون جهت پاسخ به سوالات.
هـ- دسترسي غيرمجاز به اطلاعات مربوط به داوطلبان يا استفاده غير مجاز از آنها.
و- هرگونه تغيير غيرمجاز سوالات، اوراق و پاسخنامه‌هاي داوطلبان يا ساير مدارك و دفاتر مربوط به آزمون.
ز-افشاي سوالات آزمون يا تلاش در جهت دستيابي و افشاي آن يا شركت يا معاونت در اين امر قبل يا حين برگزاري آزمون به هر نحو.
ح- خريد يا فروش سوالات آزمون يا پاسخ آنها يا شركت يا معاونت در اين امر قبل يا حين برگزاري آزمون اعم از اينكه سوالات يا پاسخ آنها واقعي يا غيرواقعي باشد.
ماده 6- هيأت‌هاي رسيدگي به تخلفات، صلاحيت صدور حكم به مجازاتهاي زير را درباره متخلفان دارند:
الف- در مورد مشمولان بند (الف) ماده (5): اخطار كتبي با درج در پرونده داوطلب و اعلام به مراجع ذيربط يا محروميت از گزينش در آزمون همان سال.
ب- در مورد مشمولان بند (ب) يا بند (ج) ماده (5): محروميت از گزينش علمي در آزمون همان سال و ابطال قبولي داوطلب در همان سال و محروميت از شركت در آزمون از يك تا ده سال بعد.
تبصره- آراء هيأت‌هاي بدوي جز در مورد مشمولان بند (الف) ماده (6) اين قانون قابل تجديد نظر خواهي در هيأت تجديد نظر رسيدگي به تخلفات در آزمون‌ها مي‌باشد.
ماده 7- در مورد مشمولان بندهاي (د)، (هـ)، (و) (ز) و (ح) ماده (5) هيأت‌هاي رسيدگي متهم را براي رسيدگي و اعمال جزاي نقدي از ده ميليون (000/000/10) ريا ل تا يك ميليارد (000/000/000/1) ريال يا حبس از يك تا پنج سال يا هر دو مجازات به محاكم دادگستري معرفي مي‌نمايند.
ماده 8– ارتكاب هر يك از اعمال موضوع ماده (5) چنانچه در قالب عضويت در يك گروه يا شبكه باشد موجب تشديد مجازات مي‌شود و تشكيل دهنده و سركرده گروه يا شبكه به حداكثر مجازات محكوم مي‌گردد. مجازات هر يك از اعضاء كه در ارتكاب تخلفات و جرايم فوق دخالتي نداشته باشند حسب مورد حداقل مجازات ذكر شده براي مرتكب مي‌باشد.
ماده 9- رسيدگي در هيأت‌هاي رسيدگي به تخلفات در آزمون‌ها مانع از رسيدگي برابر ساير قوانين جزايي يا رسيدگي در هيأت‌هاي رسيدگي به تخلفات اداري يا هيأت‌هاي انتظامي اعضاي هيأت علمي يا كميته‌هاي انضباطي دانشجويان نيست و مرتكب علاوه بر مجازات مندرج در مواد (6) و (7) اين قانون به مجازات مقرر در ساير قوانين و مقررات محكوم مي‌گردد.
ماده 10- در صورت محكوميت قطعي فردي به يكي از مجازاتهاي مندرج در اين قانون، به استثناي مجازات مندرج در بند (الف) ماده (6)، هيات رسيدگي به تخلفات در آزمون‌ها، قبولي وي در آزمون را ابطال مي‌نمايد. در اين صورت موسسه آموزشي مربوط از صدور و اعطاي هرگونه گواهي يا مدرك به وي خودداري خواهد نمود و چنانچه گواهي فارغ‌التحصيلي به وي اعطاء شده باشد وزارت علوم، تحقيقات و فناوري يا وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي يا وزارت آموزش و پرورش يا دانشگاه آزاد اسلامي ملزم به ابطال آن گواهي مي‌باشند.
ماده 11- چنانچه با بررسي‌هاي فني و علمي، بين نمرات و رتبه اكتسابي داوطلبي و سوابق تحصيلي وي مغايرتهاي غيرمتعارف مشهود و اساسي از قبيل عدم تطابق معدل ديپلم و دوره پيش‌دانشگاهي با رتبه و نمره اكتسابي در آزمون وجود داشته باشد، با تأييد هيأت‌هاي بدوي رسيدگي به تخلفات در آزمون‌ها از داوطلب در يك يا چند درس عمومي و اختصاصي امتحان مجدد به عمل مي‌آيد. تعيين وضعيت نهايي آزمون اين داوطلب، بر اساس نتايج حاصل از امتحان مجدد بر عهده هيأت بدوي مي‌باشد.
ماده 12- هر موسسه يا آموزشگاه علمي و آموزشي كه براي افزايش آمادگي داوطلبان شركت در آزمون‌هاي مورد بحث اين قانون فعاليت مي‌كند چنانچه در تخلفات ماده (5) مشاركت داشته باشد مجوز تاسيس آن لغو مي‌شود و مديران مسوول آنها علاوه بر محروميت دائمي از تاسيس و اداره اين گونه مراكز به مجازات‌هاي پيش‌بيني شده در اين قانون و ساير قوانين محكوم مي‌شوند و چنانچه موسسه يا آموزشگاه فاقد مجوز باشد مجازات مديران مسوول آنها حداكثر مجازات مندرج در ماده (6) مي‌باشد.
تبصره- در مورد آموزشگاههايي كه فاقد مجوز باشند علاوه بر اقدام مراجع قانوني ذيربط مدعي‌العلوم نيز مي‌تواند راساً نسبت به اعلام جرم و پيگيري تخلفات آنان اقدام نمايد.
درخاتمه‌ اضافه‌ مي‌ نمايد كه‌ واحد پاسخگويي‌ غيرحضوري‌ آزمون‌ سراسري‌ سال‌ 1387 براي‌ كليه‌ داوطلبان‌ همه‌ روزه‌ حتي‌ درروزهاي‌ تعطيل‌ از ساعت‌ 8 الي‌ 12 و از ساعت‌ 13 الي‌ 17 آماده‌ پاسخگويي‌ به‌ سوالات‌ مي‌ باشد . لذا داوطلبان‌ درصورت‌ نياز مي‌توانند با شماره‌ تلفنهاي
‌ 99-88923595 به‌ طور مستقيم‌ (واحد پاسخگويي‌ غيرحضوري‌آزمون‌ سراسري‌ سال‌ 1387) با روابط‌ عمومي‌ سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ كشور تماس‌ حاصل‌ نمايند.

جدول 1

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
جدول 2

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

جدول 3

Soheilvb
16-06-2008, 13:12
آقا دستت درد نکنه بابت خبر
راستی گزینه جوان یه آمار جالب در مورد زمین شناسی گفت :
کسی صد نزد .
1 نفر بالای 90 زد .
28 نفر بالای 70 زدند.

rezapishro
16-06-2008, 13:54
خودشون میگفتن که هرکی بزنه نمره مثبت حساب میشه
بعضیا میگن برای امنیت سوالا بوده(شناسایی برگه ها چون سوالا تو دو دسته گزینه چیده شده بودن!)
بعضی دیگر از علما و فضلا[!] هم میگن برای متعادل شدن تراز روی منحنی نرماله چون هر سال تعدادی زیادی نمره منفی وجود داره(میانگین عربی و زبان میگن هر سال منفیه) و باعث اختلاف زیاد میشه بین کسی که متوسط زده با کسی که بالا زده.
کلا هنوز بین علما اختلافه!!!!!!!!!!!

به هر حال به نظر من، مثلا تو ادبیات این سوال درصدا + اون سوال شعر حفظیه! تعداد سوالا رو کرده 23 تا و کار سخت تر میشه چون اون دو تا رو که هر خ.. میزنه!.

من چند تا نمونه كارنامه مي خوام.
يه ماهه دارم داد ميزنم. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حالا خود كارنامه مهم نيست مهم اينه با چه درصدايي رتبه چند بشه.

اندیشه فائق (ایاد فیلی) یه کتاب داره اسمش: بررسی کارنامه های سال 86 (هر رشته جدا)
توش پر کارنامه است با درصدا و رتبه + جایی که قبول شدن

سلام
یکی به من میگه اگه نتونستیم اون روز کارت بگیریم چیکار کنیم؟؟؟
کاررت ها رو بعد از ظهر ها هم میدن؟؟؟
اره یه روز قبل ، بعد از تموم شدن دادن همه کارتا.

M A T I N
16-06-2008, 16:00
آقا دستت درد نکنه بابت خبر
راستی گزینه جوان یه آمار جالب در مورد زمین شناسی گفت :
کسی صد نزد .
1 نفر بالای 90 زد .
28 نفر بالای 70 زدند.

درس سختیه ؟ یا به خاطر ضریبش کسی نمیزنه ...؟

shady_lady
16-06-2008, 20:39
سلام
دوستان كسي ميتونه توضيح بده كه رشته هايي كه پذيرش قطبي دارن يعني چي؟
مثلا پزشكي پذيرشش ناحيه ايه. خوب؟ حالا فيزوتراپي قطبيه. يه توضيحي بديد.
ممنون

LeBron
16-06-2008, 20:47
سلام
توزیع کارت آزاد کی هست؟

miladweb
16-06-2008, 21:34
سلام این تعین جایگاه که توی سایت قلم چی هست درسته به نظرتون اخه از 6800 یا همین حدودا به بعد می زنه برق شریف بابا بی خیال فکر نکنم درست باشه 6500 که زدم نوشت نفت شریف برق صنعتی اصفهان یعنی در میام..........؟؟؟؟؟؟؟؟؟

rocket
16-06-2008, 21:47
دفعه قبل شده بود 30
این دفعه شد 52
شماره پروندش 157834

در مورد سوالای سخت تو تجربی این دفعه ادبیات که وحشتناک بود زیستشم وقت گیر بود ولی سخت نبود من 100 زدم ولی 40 دقیقه وقت گرفت

این دفعه مطمئنا عربی و فیزیک سخت میاد .

سلام دوست عزیز
شما آملی هستی ؟
آخه منم آملیم و امیر بابکی رو خیلی خوب میشناسم
احتمال 99% جزء دو رقمی های کشور خواهد بود.
خوش به حالش . ما که به گرد پاهاشم نمیرسیم :41:
راستی یه آدم دیگه ای هم هست به نام علیرضا جمارونی که تو گزینه ی 2 هست . فکرشو بکنید ریاضی گزینه 2 رو 95 % میزنه :18:
اینم شماره ی پروندش تو سنجشه : 1661559

GALAKSI
17-06-2008, 11:30
چطوری سهیل هنوز هم مثل اول های سال ادعات میشه یا بنزین تموم کردی از حاج کاظم چه خبر تونست کاری کنه برات

deer
17-06-2008, 16:17
سلام
من کارنامه سنجش رو به ر قیمتی بود پیدا کردم .میشه زیر گروه هارو توضیح بدین

irani_87
17-06-2008, 17:24
سلام نحوه توزيع کارت و همه چيز در رابطه با کنکورسراسري سال 87 اعلام شد

برای مشاهده جدول شماره 1 اینجا را کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
برای مشاهده جدول شماره 2 اینجا را کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
برای مشاهده جدول شماره 3 اینجا را کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

irani_87
17-06-2008, 17:30
رئيس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامي اعلام کرد: کنکور سراسري دانشگاه آزاد اسلامي در روزهاي پنج شنبه و جمعه 13 و 14 تيرماه سال جاري خبر داد. سيد عبدالله سجادي جاغرق در گفتگو با مهر با بيان اين خبر افزود: آزمون رشته هاي غيرپزشکي روزهاي پنج شنبه و جمعه 13و 14 تير ماه 87 و آزمون رشته هاي پزشکي روز جمعه 28 تير ماه 87 برگزار خواهد شد.
وي اضافه کرد: آزمون سراسري سال 87 بدون هيچ گونه تغييري نسبت به سال قبل برگزار مي شود و گزينش علمي داوطلبان بر اساس نمرات دروس عمومي و اختصاصي صورت مي گيرد و داوطلباني که حد نصاب نمره لازم در جمع کل نمره و نمره اختصاصي رشته مورد تقاضا را کسب کرده باشند در گزينش علمي رشته مربوطه شرکت داده مي شوند و پذيرش داوطلب با اولويت نمره کل و متناسب با ظرفيت رشته / شهر مربوطه صورت خواهد گرفت.

Soheilvb
17-06-2008, 18:40
سلام جناب Rocket
ااا جمارونی اینقدر پیشرفت کرد . سوم راهنمایی ریاضیش بد نبود ولی به پای من نمی رسید .
آره تیزهوشانم .
تجربی
مجتبی قاسمی عدل
اگه دیدیش بهش سلام برسون

Soheilvb
17-06-2008, 18:45
آها راستی در مورد زمین
خوب درس وحشتناکیه .کنکور 5 تا تست می یاد شدیدا مفهومی که اگه عین زیستم خونده باشی نمی شه زد . (شاید شانسی بشه زد)
همچین ضریبشم 0 نیست همینطور که گفتم تفاوت رتبه کل (نه زیر گروه 1) بین نفری که 90 زد با صفر 1000 تا بود (یکی زیر 10 یکی 1000)
اما چون تو زیرگروه 1 یعنی پزشکی اثری نداره معمولا خیلی کم می خونن.

راستی یه توصیه
کسانی که فکر می کنند روحیه آن ها با نتیجه بد تو آزمون آخر قلمچی خراب می شه شرکت نکنند

Soheilvb
17-06-2008, 22:11
نه پسر جان الکیه
شدیدا خوش بینانست

brain
18-06-2008, 07:46
سلام.... چه خبر از هنریا ؟ اینجا کسی کنکور هنری نیست ؟

amir082
18-06-2008, 12:19
سلام نحوه توزيع کارت و همه چيز در رابطه با کنکورسراسري سال 87 اعلام شد

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبرای مشاهده جدول شماره 1 اینجا را کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
برای مشاهده جدول شماره 2 اینجا را کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
برای مشاهده جدول شماره 3 اینجا را کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دستت درد نکنه

masoudHnet
18-06-2008, 16:26
دفتر کار این آزمون مطابق با استاندارد های بین المللی 31 سوال شیمی داشت
راستی شیمیش چرا یکی در میون سخت بود!!
تو کتاب کار سوال تکراری زیاد داشت(از آزمون های قبلیه امسال)

تصحیح توصیه مهم:
کسانی که فکر می کنند روحیه آن ها با نتیجه بد تو آزمون آخر قلمچی خراب می شه حتما شرکت کنند
1 رقیب هم کنار زدن خودش خیلیه (:

Morteza_Noonoo
18-06-2008, 23:32
سلام دوستان عزیز
من باری شوهرم که امسال تصمیم داره کنکور شرکت کنه دنبال کتابهای تست برتر و مفید می گردم چون خودم تقریبا 5 سال پیش کنکور دادم از کتابهای جدید هیچ اطلاعی ندارم لطفا یک لیست از این دروس و کتابهای مفید تست برای هرکدام به من معرفی کنید.. راستی میخواهم بدونم از بین موسسات کنکور علوی بهتره یا پارسایی یا کاویان عمادی. لطفا لطفا به من جواب بدهید کلی گشتم تا شماها رو پیدا کردم.
مــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــرسی

بردیا
19-06-2008, 07:03
سلام دوستان عزیز
من باری شوهرم که امسال تصمیم داره کنکور شرکت کنه دنبال کتابهای تست برتر و مفید می گردم چون خودم تقریبا 5 سال پیش کنکور دادم از کتابهای جدید هیچ اطلاعی ندارم لطفا یک لیست از این دروس و کتابهای مفید تست برای هرکدام به من معرفی کنید.. راستی میخواهم بدونم از بین موسسات کنکور علوی بهتره یا پارسایی یا کاویان عمادی. لطفا لطفا به من جواب بدهید کلی گشتم تا شماها رو پیدا کردم.
مــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــرسی

همسرتون چه رشته ای قراره امتحان بدن؟

soheiltaker
19-06-2008, 16:52
سلام به همه عزیزان
یه سوال عجیب : کنکور پارسال مفهومی بوده؟

sina285
19-06-2008, 17:29
من علوم تجربي مي هونم اگه ميشه يه سري كتابم به من بگيد تا استفاده كنم با تشكر

Morteza_Noonoo
19-06-2008, 22:41
سلام بردیا جان
ببخشید من یادم رفت بگم که میخواد ریاضی امتحان بده.

بردیا
19-06-2008, 22:51
سلام بردیا جان
ببخشید من یادم رفت بگم که میخواد ریاضی امتحان بده.

پرسیدم که بهتون بگم کدوم یکی از بچه ها میتونن راهنمایی کنن.
از soheilsmart بپرسید.فکر کنم بهترین دانش آموز ریاضی این تاپیک هستش

M A T I N
20-06-2008, 12:31
اینبار آزمون عالی بود ... نسبت به 2 تای قبلی خیلی بیشتر شبیه س 86 بود ...

behnam_n80
20-06-2008, 12:50
همون طور که دوستمون گفت این دفه ساده تر بود.
راستی دیروز کاظم قلمچی اومده بود اصفهان و یه جلسه گذاشت خوب بود
نکات آموزنده ای گفت
راستی این جدول ترازا که گذاشته آدما روحیه می ده

M A T I N
20-06-2008, 13:12
راستی این جدول ترازا که گذاشته آدما روحیه می ده

خوش بینانه ترین حالت ها رو نوشته ...

r_mina_r
20-06-2008, 13:34
omomiyam omad
adabiat 46
arabi 68
maref 65
zaban 68
kash takhasosiamam khob she
man be hamina raziyam..............................

soheiltaker
20-06-2008, 17:20
سلام عمومی هام خوب بود ولی اختصاصی هام......
ادب 50%
عربی 71%
دینی 71%
زبان 75%

masoudHnet
20-06-2008, 17:25
خوش بینانه ترین حالت ها رو نوشته ...
خوب این روزا باید همین کارا رو کنن دیگه
ولی کارنامه ی نفرات رو که داده حساب کار دست آدم میاد
زیاد به میانگین ترازا توجه نکنید خود رتبه خیلی چیزا رو نشون میده

masoudHnet
20-06-2008, 17:33
سلام عمومی هام خوب بود ولی اختصاصی هام......
ادب 50%
عربی 71%
دینی 71%
زبان 75%
چرا این دفعه همه عمومی ها رو خوب زدن
ادبیات آسون بودا ولی هیچ کی به 70 نرسوند
از بین کارنامه هایی که من دیدم.
دین و زندگی هم 2 تا آزمون هست که ساده میاد ولی آزمون 1 دینی رو ترکونده بودن(از نظر من البته)
زبان هم که به قول خودشون میخواستن سخت بدن.(من نمیدونم اینا چرا تو cloz و ریدینگ نمی پیچونن . البته اگه بخوان سخت بدن باید تو همین دو قسمت سخت بگیرن دیگه)
شیمی هم که فقط وقت گیر بود تا سخت من خیلی کم زدم تا حالا تو خونه هم پیش نیومده بود این قدر کم بزنم 46 زدم:(:37:
خوب تا هفته بعد همه چیز مشخص میشه و و در 4 ساعت و 10 دقیقه مخت ملات ما پیاده میشه
امیدوارم همه بتون5 به اندازه ای که تلاش کردن نتیجه بگیرن.(( آمین)):42:

به امید موفقیت:35:
بای

soheilsmart
20-06-2008, 17:33
تراز:7470
رتبه :559

masoudHnet
20-06-2008, 20:37
تراز:7470
رتبه :559
سلام
خوب شد یکه سهیل
خوش به حالت
من که همش وقت کم می آرم

ghazal_graceful
20-06-2008, 20:51
سلام به نظرتون کسی که رشتش مربوط به شیمی ا میشه اول شیمی و بزنه بعد فیزیک؟؟؟یا از همون تزتیب برم؟؟

golden_nokia
20-06-2008, 20:51
با سلام.
دوستان اگه میتونن کمک کنن.
من رشته ریاضی هستم.
میخوام بدونم پایین‌ترین رشته‌ای که میتونم برم چیه ؟
یعنی حساب کنین که دیگه آخرین رشته.
تو مراکز استان البته.

prance666
20-06-2008, 22:06
من امسال بچه ها از اول مهر تا حالا ساعت درس خوندم با خودم شرط بستم زیر 500 بشم خدا کنه همه بچه ها قبول بشن

h_mj298
20-06-2008, 22:46
سلام بچه ها این آزمونی عین 86 بود من تقریبا خوب دادم اما شیمی کم زدم انواع اشتباهات افقی و عمودی رو هم کردم شانسی هم زدم حاصل شد یک درصد زیبا که بهتون نمیگم یه نفر پیشنهاد داد برای جلوگیری از اشتباه زدن گزینه ها بیام پاسخشون رو تیک بزنم تو دفتر چه . اگر حساب کنیم هر تیک 1 ثانیه طول بکشه حدود 4 دقیقه به هدر میره به نظرتون می صرفه یا نه ؟؟؟؟؟؟؟ بعد ای کاش می ذاشتن همراهمون پیش نویس ببریم خیلی خوب میشد !!!!!موفق باشید بای

reyhaneh_1370
21-06-2008, 00:36
من امسال دارم غیر حضوری می گیرم و برای اکثر درسام دارم کلاس می رم برنامه ی دبیرا با برنامه ی آزمون ا هماهنگ نیس به خاطر همین احساس می کنم آزمون دادن واسم فایده ای نداره .
از طرف دیکه الان نزدیک 2 ساله که قلمچی میرم قبلش هم مبتکران می رفتم واسه همین یه جورایی به آزمون دادن عادت کردم و ندادنش باعث می شه که فکر کنم از بقیه عقبم
واسه همین چند بار به سرم زده که سال دیگه فقط خودم بخونم
در واقع نمیدونم چی کار باید بکنم
می خواسم یکی راهنماییم کنه

Arman_awn
21-06-2008, 04:08
ان شاالله که هممون همین امسال قبول میشیم می ریم پی کارمون...

واقعاً دیگه داره از این حال و هوا حالم به هم می خوره. چقدر دلم واسه مثل آدم
زندگی کردن تنگ شده. تنها آرزوم اینه که زود کنکور بیادو شرشو از سر ما کم کنه.

پس این پنج شنبه کی میاد...

r_mina_r
21-06-2008, 09:57
kasi midone mohandesi pezeshki va sanaye daneshga esf parsal ta che rotbei to mantaghe 2 gerefte??//??

استبداد
21-06-2008, 10:32
پس فردا هم باید بریم برای گرفتن کارت ورود به جلسه

دیگه غول داره نزدیک میشه

استبداد
21-06-2008, 10:39
با سلام.
دوستان اگه میتونن کمک کنن.
من رشته ریاضی هستم.
میخوام بدونم پایین‌ترین رشته‌ای که میتونم برم چیه ؟
یعنی حساب کنین که دیگه آخرین رشته.
تو مراکز استان البته.

شما اگه غیر مجاز هم بسی میتونی دانشگاه های پیام نور و شبانه و... بری!

بردیا
21-06-2008, 10:59
من امسال دارم غیر حضوری می گیرم و برای اکثر درسام دارم کلاس می رم برنامه ی دبیرا با برنامه ی آزمون ا هماهنگ نیس به خاطر همین احساس می کنم آزمون دادن واسم فایده ای نداره .
از طرف دیکه الان نزدیک 2 ساله که قلمچی میرم قبلش هم مبتکران می رفتم واسه همین یه جورایی به آزمون دادن عادت کردم و ندادنش باعث می شه که فکر کنم از بقیه عقبم
واسه همین چند بار به سرم زده که سال دیگه فقط خودم بخونم
در واقع نمیدونم چی کار باید بکنم
می خواسم یکی راهنماییم کنه

غیر حضوری گرفتن بستگی به رشته داره
توی رشته های تجربی و ریاضی معمولا توصیه نمیشه که آدم غیر حضوری بگیره ولی توی انسانی زیاد فرقی نداره اگر آدم واقعا خودش بخونه

soheiltaker
21-06-2008, 12:48
سلام بچه ها
دیگه این هفته آزمون جامع چهارم سنجش رو میدیم و میریم که محکم برای کنکور 88 اماده شیم
به نظر من همه قبول میشیم چون از الان برای کنکور 88 شروع کردیم باید قبول شیم
فقط نمیدونم چرا دارن اذیت میکنن آزمون های جامع قبلی سنجش کارت آزمون رو از مدرسمون میگرفتیم حالا باید صبح بریم دانشگاه بگیریم!!!!!!!!!! من که هنوز معلوم نیست این آزمونو شرکت کنم!!!!! احتمال داره بریم بیرون !!! حالا باید فکر کنم ببینم چی میشه !!! اگر نیومدم سوالا رو از شما میگیرم !!!!

قربونه همه برم !!!!

behnam_n80
21-06-2008, 13:40
راستی رتبه 700 و 299 که کارنامشونا زده (منطقه 1 ریاضی)بچا مدرسه ما هستند
این دفه 7571
رتبه کشوری 430
منطقه 180

rocket
21-06-2008, 13:48
سلام دوستان
من خیلی اضطراب دارم چی کار کنم ؟
در طول سال درسامو خوب خوندم و درصدام هم توی درسا خوبه ولی خیلی می ترسم

Soheilvb
21-06-2008, 15:57
سلام
قلمچی گند زدم اعصابم خورده البته همش به خاطر ادبیاتههههههههههههه
ادبیات زدم 27% ترازم شد 4900 (کلا گند زد به عمومی)
عربی 100 (تراز 8000)
دینی 90 تراز(7000)
زبان 75 (تراز 7110)

حالا تراز عمومین شد 6400 رتبه 3000 (لعنت به ادبیات)
زمین 55
ریاضی 90
زیست 97
فیزیک 90
شیمی 76
حالا تراز اختصاصی شد 7800 رتبم شد 90

اما تراز کل شد 7483 رتبمم شد 220 بی شرف

soheilsmart
21-06-2008, 18:41
نمايش مندرجات روي کارت شرکت در آزمون سراسري سال 1387

تذکر 3 : نظر به اينكه سؤالات گروه هاي آزمايشي به گونه‌اي طراحي شده است كه براي پاسخگويي به سؤالات دروس ذيربط نياز به ماشين حساب و يا هرگونه وسايل الکترونيکي و حافظه دار نمي‌باشد، لذا به كليه داوطلبان تأكيد مي‌گردد با توجه به مطلب فوق، از بهمراه داشتن هرگونه وسايل الکترونيکي و حافظه دار ( ماشين حساب ، تلفن همراه « حتي خاموش » ...)که موجب محروميت داوطلب از آزمون خواهد شد خودداري فرمايند و با اين داوطلبان برابر مقررات تقلب و تخلف رفتار خواهد شد و استفاده ازاين وسايل يک تا ده سال محروميت براي داوطلبان متخلف خواهد داشت.

soheilsmart
21-06-2008, 18:45
مصوبه هیئت دولت برای عدم قطعی برق در روزهای برگزاری کنکورسازمان سنجش آموزش کشور 01/04/87

رئیس سازمان سنجش در زمینه قطعی برق در روزهای کنکور با توجه به اعلام جدول قطعی برق در تیر گفت: با مصوبه هیئت دولت در سه روز 6، 7 و 8 تیر برق کشور قطع نخواهد شد و داوطلبان کنکور بدون نگرانی می توانند در حوزه های امتحانی به رقابت علمی بپردازند.

دکتر عبدالرسول پورعباس افزود: برق کشور طی ساعات 7 صبح تا 7 شب روزهای آزمون قطع نخواهد شد.

وی افزود: از این رو داوطلبان می توانند بدون نگرانی از قطعی برق با نور مناسب و در فضایی آرام با وجود سیستمهای سرمایشی مناسب در تمامی حوزه ها در آزمون شرکت کنند.

رئیس سازمان سنجش درباره سئوالات کنکور امسال گفت: سئوالات کنکور 87 مفهومی است داوطلبان باید حواس خود را تنها روی مطالب کتابهای درسی متمرکز کنند تا بتوانند ضریب قبولی خود را بالاتر ببرند.

لازم به ذکر است ، کنکور سراسری سال 87 طی روزهای 6، 7 و 8 تیرماه برگزار می شود و طبق برنامه تعیین شده، داوطلبان گروه علوم ریاضی و فنی صبح پنجشنبه 6 تیرماه، داوطلبان گروه هنر بعدازظهر پنجشنبه 6 تیرماه، داوطلبان گروه علوم تجربی صبح جمعه 7 تیرماه، داوطلبان گروه زبانهای خارجی بعدازظهر جمعه 7 تیرماه و داوطلبان گروه علوم انسانی صبح شنبه 8 تیرماه به رقابت با یکدیگر می پردازند.

خوب در پایان بگم که شیمی سنجش مرحله سوم یه غلط داشته:27::27:
سوال مربوط به رشته ریاضی که
گفته بود که در نفتالن چند پیوند کوالانسی وجود دارد
جواب برابر 24 است
بنابراین پاسخ صحیح در گزینه ها نمیباشد:27::27::27::2:
همین:11:

miladweb
21-06-2008, 21:37
سلام بچه ها
ببخشید می خواستم سوال کنم با تراز 6610 کدوم گوری در میام؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

M A T I N
21-06-2008, 22:31
سلام دوستان
من خیلی اضطراب دارم چی کار کنم ؟
در طول سال درسامو خوب خوندم و درصدام هم توی درسا خوبه ولی خیلی می ترسمبه این فکر کن که به قول یکی از بچه ها تو همین تاپیک میتونیم بعد از کنکور مثل آدم زندگی کنیم ...
من که روزشماری میکنم بیاد تموم بشه ...

سلام بچه ها
ببخشید می خواستم سوال کنم با تراز 6610 کدوم گوری در میام؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

چقدر نا امیدی ...
مطمعا باش برق روزانه هم میتونی قبول بشی ...حالا شاید تهران نباشه ...

hishki69
22-06-2008, 06:55
سلام من هیچچی فیزیک و عمومی نخوندم لالالالالا
ریاضی هم فقط 2و حسابون و دیفو جبر خوندم لالالالالا
شیمی هم ایییییییییییییی خوندم ولی هیچچی یادم نیست لالالالالالا
من دلم میخواد یه ضرب نرم افزار یا صنایع یا It تهران قبول شم لالالالالا
حالا به نظر شما چه باید کرد؟ آیا من زنده میمانم؟رتبم هم توی سنجش قبل بدون شیمی زدن 25000بود البته من منطقه 2 ام هااااااا یه مشکل دیگه هم خانوادست میگن تو شهر خودمون بمون دیگه منم میگم نمیشه دیگه حالا اگه رتبم خوب نیاد ضایع میشم. کاش کنکور یه هفته بیفته عقب...

بردیا
22-06-2008, 08:56
ریاضیا زیاد به رتبه های سنجش آخر توجه نکنید چون زیادم تو کنکور مشخص نیست همون بشید
پارسال یکی از بچه های ما سنجش سوم کمتر از 1000 شد ولی رتبه کنکورش شد 101.
بنده خدا نه سربازی معاف شد نه صنعتی شریف قبول شد.
مجبور شد برق دانشگاه تهران بزنه.

behnam_n80
22-06-2008, 12:46
ریاضیا زیاد به رتبه های سنجش آخر توجه نکنید چون زیادم تو کنکور مشخص نیست همون بشید
پارسال یکی از بچه های ما سنجش سوم کمتر از 1000 شد ولی رتبه کنکورش شد 101.
بنده خدا نه سربازی معاف شد نه صنعتی شریف قبول شد.
مجبور شد برق دانشگاه تهران بزنه.

در تایید حرف بردیا منم یه بچامون رتبه سنجش آخریش شد 1600 کنکور شد 600
و در ضمن یکی شون رتبش شد 22 و رتبش شد 4600

mohsen_sir
22-06-2008, 14:01
بچه ها برق(مخابرات) منطقه یک با چه رتبه ای تو شهرستانها میشه قبولید؟

ghazal_graceful
22-06-2008, 14:24
سلام به نظرتون کسی که رشتش مربوط به شیمی ا میشه اول شیمی و بزنه بعد فیزیک؟؟؟یا از همون تزتیب برم؟؟

کسی هیچ نظری پیشنهادی نداره؟!!:19:

Arman_awn
22-06-2008, 16:27
کسی هیچ نظری پیشنهادی نداره؟!!:19:

ترتیب دروس تو کنکور یه ترتیبه که به صورت کارشناسی انتخاب شده و بهتره که داوطلب در شرایط
معمولی به همون ترتیب درسا رو جواب بده. اما بستگی به تسلطتون داره. مثلآً اگه واقعاً شما شیمی
رو خیلی مسلط تر از فیزیک هستید اول اون رو جواب بدین، اما این ریسک رو در مورد ریاضی انجام ندین،
یعنی اول ریاضی رو جواب بدین بعد واسه شیمی و فیزیک هر کدوم رو مسلط تر بودین اول جواب بدین
که باعث تقویت روحیه هم میشه. خودم مثلاً تو عمومیا انگلیسی رو اول جواب می دم چون سالهاست
سرو کارم با انگلیسیه و خوب 100 زدنش واسم آسونه. اما تو تخصصیا همون ترتیب سنجش رو رعایت
می کنم.

Soheilvb
22-06-2008, 16:37
من انقدر درس نخوندم که دارم می میرم از استرس

soheilsmart
22-06-2008, 17:11
در تایید حرف بردیا منم یه بچامون رتبه سنجش آخریش شد 1600 کنکور شد 600
و در ضمن یکی شون رتبش شد 22 و رتبش شد 4600
احتمالا نفر دوم تقلب کرده بوده
:27::27::27:
22 کجا 4600 کجا!

ولی در کل سنجش چرته:27:

ها ! چی شد:31:

کسی هیچ نظری پیشنهادی نداره؟!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](25).gif
ترتیب دفترچه رو نباید تغییر داد البته این نظر منه
:11:

M A R S H A L L
22-06-2008, 20:34
چه قدرعاليه!
5شنبه همه چي تموم ميشه. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
راستي بر و بچ بعد كنكور بيان در مورد انتخاب رشته و اينا با هم مشورت كنيم. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
پس وعده ديدار عصر روز 5 شنبه برا رياضياي گل. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
همگي موفق باشيم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

soheilsmart
22-06-2008, 20:47
چه قدرعاليه!
5شنبه همه چي تموم ميشه. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
راستي بر و بچ بعد كنكور بيان در مورد انتخاب رشته و اينا با هم مشورت كنيم. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
پس وعده ديدار عصر روز 5 شنبه برا رياضياي گل. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
همگي موفق باشيم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اوکی >
موافقم
من 5 شنبه
بعد کنکور میام نت:27:
به احتمال زیاد سوالات هر گروه 5 دقیقه بعد از به پایان رسیدن کنکور اون گروه
وکلید اولیه 3 ساعت بعد بر روی سایت سازمان سنجش
به نشانی

قرار میگیره:11:

reyhaneh_1370
22-06-2008, 22:04
می خواسم بدونم واسه هندسه پایه با چه کتابی باید شروع کرد
توضیح اینکه تقریبا صفرم
j

Soheilvb
22-06-2008, 23:12
سلام
خوشبختانه تلویزیون اینقدر برنامه داره که آدم از فکر کنکور میاد بیرون (البته همه فیلم سینمایی هاش تکراریه به درد نمی خوره)
آدم خودشو مشغول کنه بهتره
خوش به حال شما ریاضی ها . پنجشنبه خلاص می شین .
اگه این چند روزه هم درس نخونم چیزی یادم میره . خیلی تاثیر داره این چند روزه ؟؟؟؟؟؟؟

saba-aria
23-06-2008, 00:08
صد در صد موثره . اصلا شک نکن .:8:
فقط مطالبی که تا حالا خوندی و یاد گرفتی رو مرور کن :27:
اصلا دنبال یاد گرفتن مطالب جدید نباش.

بردیا
23-06-2008, 01:01
بابا ما که شنبه باید امتحان بدیم چی بگیم؟

وزیر محترم قول دادن روزای کنکور خاموشی نداشته باشه کشور.:d

آخ آخ چی میشه وسط کنکور توی یه روز گرم برقا بره و سیستمای سرمایشی از کار بیفته.

rezapishro
23-06-2008, 07:28
سلام
خوشبختانه تلویزیون اینقدر برنامه داره که آدم از فکر کنکور میاد بیرون (البته همه فیلم سینمایی هاش تکراریه به درد نمی خوره)
آدم خودشو مشغول کنه بهتره
خوش به حال شما ریاضی ها . پنجشنبه خلاص می شین .
اگه این چند روزه هم درس نخونم چیزی یادم میره . خیلی تاثیر داره این چند روزه ؟؟؟؟؟؟؟
اقا سعی کنید اون روز اخر فیلم نبینید یا سینما نرید.
یه بار قلمچی همچین دست گلی به اب داده (فکر کنم سال 80) بچه های برتر رو برده سینما یه روز قبل کنکور اکثرا گند زدن!
این چند روز آخر هم به قول قلمدون!!! تورق سریع کن! ، استرس زدایی میکنه!!
5شنبه و جمعه بچه های انسانی و تجربی نیان تو این تاپیک بهتره چون ریاضیا هی راجب سوالا پست می زنن ، خلاصه رو مختون ملق می زنن و جز استرس چیزی نداره!

mohsen_sir
23-06-2008, 09:36
کسی جواب ندادش که!؟!؟!؟!؟!؟!
بابا برق چند میشه قبول شدش؟منطقه یک؟هر گورستونی شده بشه فقط یه جوری این سربازیو بپیچونیم!

soheilsmart
23-06-2008, 10:56
رييس سازمان سنجش آموزش كشور در آستانه برگزاري كنكور سراسري 87 ضمن تاكيد و تضمين امنيت اين رقابت بزرگ علمي كشور، از اعزام گسترده بازرس به حوزه‌ها، اعمال نرم‌افزار تقلب ياب، طراحي سوالات در چينش متفاوت، انتشار دفترچه سوالات در سايز‌هاي مختلف، حذف حوزه‌هاي بي كيفيت و عدم قطعي برق كشور در ساعات برگزاري كنكور خبر داد.
دكتر عبدالرسول پورعباس در گفت‌وگوي تفصيلي با خبرنگار صنفي آموزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) با تضمين امنيت آزمون سراسري سال 87،‌ اظهار كرد: كليه تدابير امنيتي و اقدامات سال گذشته، در كنكور امسال هم اعمال خواهد شد و در اين راستا همكاريهاي مستمر وزارت علوم با وزارتخانه‌هاي اطلاعات و كشور براي حفظ امنيت كنكور به طور وسيعي ادامه دارد.
وي با بيان اينكه امسال تعداد زيادي بازرس به حوزه‌هاي مختلف برگزاري كنكور اعزام خواهند شد، اظهار كرد: نرم افزار تقلب‌ياب كه براي اولين بار در آزمون كارشناسي ارشد امسال امتحان شد، در كنكور نيز اعمال مي‌شود تا طي آن بتوان تخلفات احتمالي صورت گرفته را شناسايي كرد، همچنين قرنطينه‌هاي سوالات كنكور نيز به دستگاه‌هاي جديدتر و مجهزتري تجهيز شده است.

تجهيز كليه حوزه‌ها به دستگاه موبايل‌ياب
وي با بيان اينكه امسال براي اولين بار كليه حوزه‌ها به دستگاه موبايل‌ياب تجهيز شده‌اند، گفت: بر اين اساس موبايل‌هاي موجود در جلسه حتي به صورت خاموش نيز شناسايي خواهد شد و در صورت كشف، فرد مربوطه متخلف محسوب شده و با او برخورد مي‌شود.
وي افزود: سوالات كنكور نيز به صورت چند لايه پلمپ شده است كه براساس برنامه، آخرين لايه پلمپ در حوزه آزمون باز مي‌شود.

طراحي سوالات در چينش متفاوت، انتشار دفترچه سوالات در سايز‌هاي مختلف
دكتر پور عباس با اشاره به تسهيلات فراهم شده براي داوطلبان كنكور، تصريح كرد: تفكيك پاسخنامه‌ها، ايجاد آرايش‌ و چينش مختلف و متفاوت براي سوالات،‌ ايجاد كليدي منحصر به فرد براي پاسخ سوالات توسط سيستم نرم افزاري و تهيه دفترچه سوالات در قطع‌ها و اندازه‌هاي مختلف متناسب با نوع درس با هدف تسهيل كار داوطلب برخي از اين تسهيلات است.

حذف حوزه‌هاي بي‌كيفيت و جايگزيني 40 درصد حوزه‌ها با حوزه‌هاي با كيفيت
رييس سازمان سنجش با بيان اينكه در كنكور امسال حدود 40 درصد حوزه‌ها با حوزه‌هاي با كيفيت جايگزين شده‌اند، ‌گفت: همچنين امسال از حدود 40 حوزه و واحد دانشگاه آزاد اسلامي نيز به عنوان حوزه كنكور در كل كشور بهره‌مند شده‌ايم، ضمن اينكه امسال براي كليه مراقبين حوزه‌هاي كنكور و نمايندگان سازمان سنجش،‌ كارگاه‌هاي توجيهي در خصوص روش برخورد، نظارت و كنترل جلسات برگزار شده است.

شانس قبولي كنكور 87
از هر 3 نفر 2 نفر در كنكور پذيرفته مي‌شوند
رييس سازمان سنجش با اشاره به شانس قبولي داوطلبان در كنكور امسال، اظهار كرد: هنوز ظرفيتهاي پذيرش دانشگاه‌ها قطعي نشده است ولي پيش بيني مي‌شود كه در كنكور امسال از هر 3 نفر 2 نفر پذيرش شوند. اين در حاليست كه امكان ادامه تحصيل در كل مجموعه آموزش عالي كشور براي كليه متقاضيان فراهم شده است.
وي با بيان اينكه امسال نيز سوالات كنكور كيفي‌تر طراحي شده است، گفت: سوالات تنها از منابع اعلام شده از سوي وزارت آموزش و پرورش طراحي شده است.
دكتر پورعباس با بيان اينكه دفترچه سوالات بعد از هر نوبت آزمون بر روي سايت سازمان سنجش قرار مي‌گيرد، گفت: كليد اوليه و غير قابل استناد سوالات نيز 2 ساعت پس از آزمون بر روي سايت سازمان سنجش قرار خواهد گرفت.

تخلفات و موارد منجر به محروميت داوطلبان در جلسه كنكور
دكتر پور عباس با اشاره به موارد منجر به محروميت داوطلبان در جلسه كنكور، اظهار كرد: به غير از موارد معمول تقلب و تخلف همچون به همراه داشتن جزوه، موبايل، ماشين حساب و غيره حتي به صورت خاموش، مواردي وجود دارد كه طي سالهاي گذشته منجر به محروميت داوطلب شده است، به عبارت ديگر برخي از داوطلبان در جلسه آزمون از پاسخ‌هاي خود به هر دليلي نت برداري مي‌كنند كه اين امر در هر شرايطي تخلف محسوب شده و منجر به محروميت فرد خاطي از آزمون خواهد شد.
وي با بيان اينكه درب حوزه‌هاي برگزاري كنكور صبح‌ها راس ساعت 7 و بعدازظهرها راس ساعت 30/14 بسته خواهد شد، به ايسنا گفت: اين ساعتها از نظر سازمان سنجش به منزله آغاز زمان برگزاري آزمون است و بنابراين از ورود داوطلبان به حوزه برگزاري كنكور پس از اين ساعات جلوگيري به عمل مي‌آيد و هيچ عذري پذيرفته نخواهد شد.
وي افزود: داوطلبان از آوردن وسايل اضافي و كيف به حوزه‌هاي امتحاني خودداري كنند، چراكه مسئوليت آنها به عهده حوزه مربوطه نخواهد بود.
رييس سازمان سنجش همچنين خبر داد كه براساس مصوبه هيات دولت طي سه روز برگزاري كنكور ششم تا روز 6، 7 و 8 تير برق کشور قطع نخواهد شد و داوطلبان کنکور بدون نگراني و اضطراب مي توانند در حوزه‌هاي امتحاني پاسخگوي سوالات باشند.
وي افزود: برق کشور طي ساعات 7 صبح تا 7 شب روزهاي آزمون قطع نخواهد شد.

ضرورت حفظ شماره داوطلبي توسط داوطلب
اعلام نتايج اوليه در دهه اول مرداد و نتايج نهايي در نيمه دوم شهريور ماه
وي تاكيد كرد كه داوطلبان حتما شماره داوطلبي خود را در نزد خود حفظ كرده و نگهداري كنند، چراكه كليه اقدامات بعدي از جمله دريافت نتايج اوليه، انتخاب رشته و غيره بر اساس شماره داوطلبي صورت مي‌گيرد.
رييس سازمان سنجش در خاتمه گفت‌وگو با ايسنا با بيان اينكه نتايج اوليه كنكور دهه اول مردادماه اعلام مي‌شود، گفت: نتايج نهايي كنكور نيمه دوم شهريور ماه اعلام مي‌شود.
منبع:مهر

soheilsmart
23-06-2008, 18:47
قدامات جدید سازمان سنجش برای افزایش امنیت در کنکور 87
سازمان سنجش آموزش کشور03/04/87
رئیس سازمان سنجش از تمهیدات ویژه برای برقراری امنیت در کنکور خبر داد و گفت: قرنطینه سئوالات نسبت به سال قبل متفاوت شده و برای حفظ امنیت بخشی از سئوالات و پاسخنامه ها به وسیله سیستم حمل و نقل هوایی به حوزه های امتحانی ارسال می شوند.

دکتر عبدالرسول پورعباس با بیان این مطلب افزود: تمامی تدابیر لازم برای برگزاری آزمون 87 دیده شده است. امسال برخی حوزه ها جایگزین حوزه های دانشگاه آزاد اسلامی شده و حوزه های بی کیفیت حذف شده اند. کیفیت حوزه های دانشگاهی نیز از امکانات بهتری برخوردار شده و تعداد داوطلبین بیشتری در آنها مستقر می شوند.

رئیس سازمان سنجش اضافه کرد: با تمهیداتی که اندیشیده شده ماندگاری پاسخنامه ها و سئوالات در حوزه ها به کمترین زمان ممکن رسیده است.

وی تعداد افرادی که در برگزاری کنکور امسال تلاش می کنند را بیش از 130 هزار نفر عنوان کرد و گفت: امسال حضور بیشتری در حوزه های برگزاری کنکور خواهیم داشت و تعدادی از معاونین وزیر علوم نیز به نمایندگی از وزیر علوم در استانهای مختلف مستقر می شوند.

بکارگیری نرم افزار تخلف یاب در کنکور 87

رئیس سازمان سنجش با بیان اینکه نرم افزار تخلف یاب در کنکور سراسری نیز فعال است، گفت: داوطلبین باید بدانند که ضمن اینکه نباید از روی پاسخنامه کسی نگاه کنند، نباید اجازه دهند فردی از پاسخنامه آنها نگاه کند در صورتی که فردی پاسخنامه آنها را نگاه کند چه عمدا و چه سهوا متضرر می شود و نرم افزار تخلف یاب در تمام حوزه های امتحانی این موضوع را کنترل می کند.

وی اضافه کرد: داوطلبان مواظب پاسخنامه خود باشند و پاسخنامه را طوری قرار دهند که کسی بر پاسخنامه آنها تسلط نداشته باشد.

استقرار دو دستگاه موبایل یاب در حوزه های امتحانی

پورعباس از استقرار دو دستگاه موبایل یاب در حوزه های امتحانی خبر داد و گفت: یکی از این دستگاهها موبایلها را کور و دستگاه دیگر موبایلها را شناسایی می کند. فرکانس موبایل حتی در صورت خاموش بودن توسط این دستگاه کشف می شود لذا در صورتی که موبایلی به صورت خاموش در جلسه آزمون از داوطلب گرفته شود، یک سال حذف از آزمون و در صورت روشن بودن یک سال تا چند سال محرومیت از آزمون را به دنبال دارد.

رئیس سازمان سنجش اظهار داشت: قرنطینه شماره 2 سازمان بلافاصله پس از آزمون شروع به کار می کند و 5 دقیقه پس از برگزاری آزمون در هر گروه آزمایشی سئوالات و 2 ساعت پس از آزمون کلید اولیه غیر مستند نیز بر روی سایت سازمان سنجش به نشانی
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید قرار می گیرد.

amirtoty
23-06-2008, 19:58
من قصد دارم از فردا شروع کنم به خواندن برای کنکور 87

به نظرتون الان چی بخونم

prance666
24-06-2008, 00:37
بچه ها من که امسال امید ندارم چون چیزی نخوندم و میخام بزارم سال بعد به نظر شما چطوره این کارو بکنم

amirtoty
24-06-2008, 01:02
من متولد 68 اگه بخوام بمونم سال بعد کنکور بدم مشکلی برای سربازی پیش نمیاد!

Mr.K2
24-06-2008, 01:11
بنده هم کنکوری هستم اگر خدا بخواد !!! 4 یا5 مرداد کنکور دارم ...
خالی از هگونه استرس !! الان هم به اجازتون 2.10 دقیقه هست !! نصف شبی ..برو بخوا بابا !!
رــیـلکس !!

Soheilvb
24-06-2008, 09:17
نه مشکلی برای سربازیت پیش نمی یاد

SuB
24-06-2008, 09:37
سلام بر دوستان گل قدیمی

امیسدوارم که کتابهاتون از بس خوندید پاره‌پاره شده باشه!!!!
یه سوال اورژانسی دارم:
واژه «حوش برخورد» مشتق هست یا مشتق مرکب؟
کتاب زبان فارسی چاپ 1384 (همینی که سال پیش خوندیمش (باید چاپ 85 باشه ولی چاپ 84 هست!) در صفحه 136 این واژه را مرکب حساب کرده ولی به نظر من و دبیرمون و یکی از دوستان، این واژه از تکواژهای «خوش + بر + خورد» تشکیل شده است. و تکواژ «بر» سبب میشه که واژه مذکور، مشتق مرکب بشه.
درکتاب زبان فارسی 3 سبز گاج چاپ 86، این واژه در لیست کلمات مرکب قرار نداره!

حالا تکلیف من چیه؟

ممنون

h_mj298
24-06-2008, 10:15

سلام بابا شما دیگه استرس داشته باشید ما باید چه کنیم شما که همه رو بالای 90 میزنی منم استرس دارم ولی هی فکر میکنم پنشنبه کانون دارم یه کم استرس کم میکنه ولی لامسب رتبه ها بیشتر رو عمومی ها می چرخه مثلا تو خود مجله کانون رتبه 500 و 300 منطقه 2 میانگین درصد ها مساوی است اما 300 عمومی هاشو بالا تر زده در این بین هر چی 500 اختصاصی ها شو بالاتر زده یعنی ..........؟؟؟؟؟//

soheilsmart
24-06-2008, 10:19
سلام بر دوستان گل قدیمی

امیسدوارم که کتابهاتون از بس خوندید پاره‌پاره شده باشه!!!!
یه سوال اورژانسی دارم:
واژه «حوش برخورد» مشتق هست یا مشتق مرکب؟
کتاب زبان فارسی چاپ 1384 (همینی که سال پیش خوندیمش (باید چاپ 85 باشه ولی چاپ 84 هست!) در صفحه 136 این واژه را مرکب حساب کرده ولی به نظر من و دبیرمون و یکی از دوستان، این واژه از تکواژهای «خوش + بر + خورد» تشکیل شده است. و تکواژ «بر» سبب میشه که واژه مذکور، مشتق مرکب بشه.
درکتاب زبان فارسی 3 سبز گاج چاپ 86، این واژه در لیست کلمات مرکب قرار نداره!

حالا تکلیف من چیه؟

ممنون
ها!
نمیدونم
به نظرم در این مورد حق جدا کردن بر رو نداریم

یعنی کلا برخورد یه تکواژه(در این جا!)

بازم مطمئن نیستم!
مثلا این جا میشه بر رو جدا کرد
اتومبیل با سرعت به دیوار بر خورد

ولی حتما در مورد اون بالایی نمیشده!
اخه مولفان کتاب درسی
سوادشون در این زمینه از من و شما بیشتره
در ضمن چاپ 85 هم همین جوره!

به حرف کتاب گوش کنیم بهتره!

برخورد اگه بر جدا بشه
باید معنی اصابت کردن
رو بده
مثلا بر خورد دو اتومبیل صحنه دلخراشی رو به وجود اورد

ولی در این جمله !(این معنی رو نمیده)
برخورد دیروز تو با دوستم اصلا خوب نبود!

SuB
24-06-2008, 11:19
الان گرفتم.

بله این مورد هم از موارد دیگه‌ای هست که باید سمعاً و طاعتاً (سمعاً و طاعتاً اینجا مفعول مطلق نیست. با عربی اشتباه گرفته نشه!!!!!) قبول کرد و حفظ کرد. (ببخشید با جای حفظ کرد فعل فهمید رو خودتون جانشین کنید. چون دیگه تمامم دروسی که ما مطالعه می‌کنیم و امتحان میدیم مفهومی شده (مثل کنکور که تمام سوالاتش مفهومیه (نمردیم و معنی سوال مفهمومی رو فهمیدیم!!!!) و اصلاً سوال حفظی نداره. [توضیح نویسنده: از 235 سوال کنکور سراسری، 246 تاش حفظیه!!!!!!] )

توضیح اینکه این مورد هم مثل سطر اول و دوم پاراگراف پایانی صفحه 108 کتاب شیمی 2 چاپ 84 هست که با وجود نادرست بودن باید پذیرفت و اگه نمی‌پذیرید، مشکل خودتون هست. چون سال 85 در کنکور سراسری از همین سطر سوال داده شده و طبق جواب کتاب آبی شیمی پایه کانون جواب صحیح همان گزینه‌ای بوده که با کتاب کاملاً مطابقت داشته!!!!!!!

سهیل جان. تا قلا از کنکور و قبولی هر چیزی رو بهت گفتند، بدون چون و چرا قبول کن اما بعد از کنکور دیگه هر چیزی رو بدون چون و چرا قبول نکن. دلیلی وجود نداره که چون کسی از ما برتر هست، اشتباه نمیکنه. میگی نه. یه چند روز دیگه صبر کن تا اشتباهات فراوان کتاب اگر من طراح بودم رو یکی یکی براتون بگم. (هم اشتباه تایپی داره و هم اشتباهات فنی. البته وقتی طراحان پرمدعای سازمان سنجش، اشتباه فاحش در طراحی سوال می‌کنند و خم به ابروشون نمی‌یارند، این طراحان بیچاره بی‌ادعا که طوری نیست سوال غلط طراحی کنند!!!!!!!!)

موفق باشید

soheilsmart
24-06-2008, 12:52
الان گرفتم.

بله این مورد هم از موارد دیگه‌ای هست که باید سمعاً و طاعتاً (سمعاً و طاعتاً اینجا مفعول مطلق نیست. با عربی اشتباه گرفته نشه!!!!!) قبول کرد و حفظ کرد. (ببخشید با جای حفظ کرد فعل فهمید رو خودتون جانشین کنید. چون دیگه تمامم دروسی که ما مطالعه می‌کنیم و امتحان میدیم مفهومی شده (مثل کنکور که تمام سوالاتش مفهومیه (نمردیم و معنی سوال مفهمومی رو فهمیدیم!!!!) و اصلاً سوال حفظی نداره. [توضیح نویسنده: از 235 سوال کنکور سراسری، 246 تاش حفظیه!!!!!!] )

توضیح اینکه این مورد هم مثل سطر اول و دوم پاراگراف پایانی صفحه 108 کتاب شیمی 2 چاپ 84 هست که با وجود نادرست بودن باید پذیرفت و اگه نمی‌پذیرید، مشکل خودتون هست. چون سال 85 در کنکور سراسری از همین سطر سوال داده شده و طبق جواب کتاب آبی شیمی پایه کانون جواب صحیح همان گزینه‌ای بوده که با کتاب کاملاً مطابقت داشته!!!!!!!

سهیل جان. تا قلا از کنکور و قبولی هر چیزی رو بهت گفتند، بدون چون و چرا قبول کن اما بعد از کنکور دیگه هر چیزی رو بدون چون و چرا قبول نکن. دلیلی وجود نداره که چون کسی از ما برتر هست، اشتباه نمیکنه. میگی نه. یه چند روز دیگه صبر کن تا اشتباهات فراوان کتاب اگر من طراح بودم رو یکی یکی براتون بگم. (هم اشتباه تایپی داره و هم اشتباهات فنی. البته وقتی طراحان پرمدعای سازمان سنجش، اشتباه فاحش در طراحی سوال می‌کنند و خم به ابروشون نمی‌یارند، این طراحان بیچاره بی‌ادعا که طوری نیست سوال غلط طراحی کنند!!!!!!!!)

موفق باشید

من کلا در مورد 2 درس ریاضی و فیزیک
چیزی رو بدون دلیل نمیپذیریم:27:

در مورد کتاب اگر من طراح بودم با وجود اشکالات
یکی از بهترین کتاب های مورد علاقه ی منه

هر کسی بالاخره اشتباه میکنه
و این اشتباهات تنها با عبور از مراحل ویرایش مشخص میشه
در مورد این کتاب چون میخواستن به دست داوطلبان برسونن
دیگه بعید میدونم که ویرایش شده باشه!

در مورد اشکالات کتاب درسی

در جایی از اعلام کتاب سوم
املای کلمه تپانچه به اشتباه طپانچه نوشته شده(ادبیات 3 صفحه 209 در توضیح ناصر الدین شاه)

only4you_mehr
24-06-2008, 13:08
سلام دوستان من سال ديگه كنكور دارم
مي خواستم بدونم واسه فيزيك و شيمي پيش كدوم كتاب رو بخونم كه هم خوب درس داده باشه و هم تست هاش خوب باشه
رياضي هم اگه مي تونين معرفي كنين

mohsen_sir
24-06-2008, 13:32
سلام دوستان من سال ديگه كنكور دارم
مي خواستم بدونم واسه فيزيك و شيمي پيش كدوم كتاب رو بخونم كه هم خوب درس داده باشه و هم تست هاش خوب باشه
رياضي هم اگه مي تونين معرفي كنين

مبتکران
:31:

soheilsmart
24-06-2008, 14:52
مهلت توزيع كارت ورود به جلسه آزمون سراسري سال 1387براي داوطلبان متقاضي شركت در هر يك از گروههاي آزمايشي علوم رياضي و فني ، علوم تجربي ، علوم انساني، هنر و زبانهاي خارجي تمديد شد
سازمان سنجش آموزش کشور04/04/87

سازمان سنجش آموزش كشور بدين وسيله به اطلاع آندسته از داوطلبان متقاضي شركت در آزمون هر يك از گروههاي آزمايشي علوم رياضي و فني ، علوم تجربي، علوم انساني ، هنر و زبانهاي خارجي كه براي دريافت كارت ورود به جلسه آزمون در در روزهاي دوشنبه 3/4/1387 و سه شنبه 4/4/1387 اقدام ننموده‌اند، مي‌رساند كه كارتهاي ورود به جلسه آزمون ايندسته از داوطلبان روز چهارشنبه 5/4/87 نيز در حوزه هاي توزيع كارت از ساعت 7 صبح الي 12 و بعداز ظهر از ساعت 14(2بعدازظهر) الي 19 توزيع خواهد شد، لذا از اين قبيل داوطلبان دعوت مي شود براي اخذ كارت ورودي به باجه هاي توزيع كارت ذيربط مراجعه نمايند.

Arman_awn
24-06-2008, 16:31
سلام برو بچز. حال و احوال؟ نحن صابرون علی الکنکور و الصابرون ناجحون!

فقط فردا مونده... دیگه تمومه... استرس مسترس که ندارین؟ (حتماً دارین! من
دیشب فقط به این فکر می کردم که سوالا ممکنه چطوری بیاد! یه سه چهار باری
هم خواب کنکور رو با انواع شرایط دیدم!)

بعد کنکور بیاین همینجا و بگین اوضاع احوالتون چطور مطور (مرکب اتباعی!) بوده.
بعدشم میایم رتبه هامون رو پیش بینی می کنیم.

برای همتون و برای خودم ارزوی موفقیت رو دارم.
به امید خدا که همه موفق میشم

بگو آمین...

rezapishro
24-06-2008, 19:11
من متولد 68 اگه بخوام بمونم سال بعد کنکور بدم مشکلی برای سربازی پیش نمیاد!
اگه نیمه اولی که سربازی!
اگه نیمه دومی باید سال دیگه دفترچه رو قبل ثبت نام کنکور 88 بفرستی.

راستی اونایی که کارتشون رو امروز توی حوضه دانشگاه علم و سنگک!!!!!! گرفتن اگه زنده برگشتن مطمئن باشن قبولن ، دیگه کنکور از اینکه سخت تر نیست!!!

mohandesirani
24-06-2008, 22:29
نظر شما در مورد کتاب گاج چیه؟

Arman_awn
25-06-2008, 02:59
کدومش قربان؟ گاج هفت قرآن به میان (!) دو هزار نوع کتاب چاپ می کنه.
شما بگو کدوم، تو چه رشته ای، محوری یا ...

mohsensoft
25-06-2008, 08:14
... و صداي پاي كنكور مي آيد
اين خان هفتمه.كنكور غول نيست.اگرم غول باشه تو هم رستمي.برو و باهاش بجنگ.شك نكن موفق ميشي
تو تلاشت رو كردي.بقيشو ديگه به خدا توكل كن.يه يا علي محكم بگو و برو بشين و با خيال راحت آزمون بده
فقط اينو يادت نره >>>>>>>>>>>>آرامش
به اميد موفقيت براي تمام بچه هاي خوب ايران و البته اين تاپيك و يه آرزوي ويژه واسه soheilsmart عزيز واسه زحمت هاي بي دريغش در اين يه سال براي اين تاپيك
يا علي

Arman_awn
25-06-2008, 11:24
باورم نمیشه کابوس کنکور فردا همین موقع تموم شده...وای خدا...

M A T I N
25-06-2008, 11:27
من از اول مهر تا الان 1678 ساعت درس خوندم ( طبق دفتر برنامه ریزی ) ....

amirtoty
25-06-2008, 12:48
فکر کنم اگه حساب کنم چقدر درس خواندم روی 10 ساعت نشه!!!

rosenegarin13
25-06-2008, 18:24
به اميد موفقيت همه شما يادتون نره بعد کنکور به ما کمک کنينا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

MORINIO
25-06-2008, 19:04
کاش منم یه سال زودتر به دنیا اومده بودم و فردا کنکورو میدادم و خلاص......

f.kh0511
25-06-2008, 19:33
آقا من که باورم نمی شه پس فردا کنکور دارم پاک بد بخت شدیم رفت

seied-taher
25-06-2008, 19:42
برای همه کنکوریهای عزیز آرزوی موفقیت میکمن و دعا میکنم که تلاششون به ثمر بنشینه ....
انشاالله....

ghazal_graceful
25-06-2008, 21:03
کاش منم یه سال زودتر به دنیا اومده بودم و فردا کنکورو میدادم و خلاص......

na zizam hamchin 2aaiee nakon manam parsal hamash hamino migoftam ama alan age azam beporsan 2oost daram avale sal bud o in dafee ba jeddiat shuru mikardam,faghat havasetun bashe kheili zood dir mishe!!
aslan vaghtetuno talaf nakonin

LeBron
25-06-2008, 21:09
منم طبق محاسبات در مجموع از یک مهر 1 روز درس خوندم :دی
امیدوارم همه تون موفق باشین و بترکونین

h_mj298
25-06-2008, 22:22
خوب دیگه 9 ساعت دیگه امتحان منم الان دارم میرم بخوابم من که خیلی امیدوارم هممون موفق می شیم یادتون باشه اخرین پست رو قبل از کنکور من دادم :31:

hlpmostafa
26-06-2008, 00:06
خوب دیگه 9 ساعت دیگه امتحان منم الان دارم میرم بخوابم من که خیلی امیدوارم هممون موفق می شیم یادتون باشه اخرین پست رو قبل از کنکور من دادم
مگه فردا همه ی رشته ها کنکور دارن؟

MORINIO
26-06-2008, 02:40
مگه فردا همه ی رشته ها کنکور دارن؟

نه... رشته انسانی فکر کنم شنبه باشه

hishki69
26-06-2008, 04:51
بالاخره داریم میریم کنکور بدیم و همه چی تموم میشه و یه تابستون اسمونی شروع میشه
برای همه دعا میکنم که هر چی خوندن رو بتونن بزنن و به جایی که حقشونه برسن
داریم میریم کنکور بدیم......

بردیا
26-06-2008, 08:01
انشالله که ریاضیا امروز بترکونن
ما که دیشب دعای خودمونو کردیم براتون

maxoud
26-06-2008, 09:35
بچه های ریاضی.
چه خبر از کنکور؟
عمومیاش چه طور بود؟
شبیه سالای گذشته بود؟

A-freeman
26-06-2008, 10:20
لطفا یه کتاب خوب برای آموزش مفاهیم نور و آینه ها و عدسی ها به من معرفی کنید.کتابی که آموزش و تست،نکته وتمام فرمول هاو...... را در خود داشته باشد.در ضمن امسال باید برم پیش دانشگاهی.مرسی

SuB
26-06-2008, 11:38
اینقدر حالم بده که نگو. دلم میخواد تمام مسئولان سازمان سنجش رو خفه کنم.

امسال کار رو برای ما تموم کردند! دیگه گندتر از این نمیشه. یه جای درست و حسابی برای محاسبات ریاضی نگذاشته بودند.

لطفاً قبل از مشاهده دفترچه های کنکور امسال، قرص ضد تهوع فوق قوی مصرف کنید.

M A T I N
26-06-2008, 11:46
امسال کاغذ گرون شده بود دفترچه ها رو روی سایز جیبی چاپ کرده بودن ...

کلا نسبت به پارسال سخت تر بود مخصوصا عمومی ها ... شیمیش یه کمی آسون تر شده بود ...

چند تا سوالش هم دقیقا مثل 86 و 85 و چند تا آزمون قبلی قلمچی بود ...

M A T I N
26-06-2008, 11:48
اینم کنکور ریاضی 87 :

saeed_h1369
26-06-2008, 11:50
بچه ها خسته نباشید اومدید از امتحان ان شا لا که خوب دادین حالا به ما میگن کنکوری

farvehar_1989
26-06-2008, 12:09
اینقدر حالم بده که نگو. دلم میخواد تمام مسئولان سازمان سنجش رو خفه کنم.

امسال کار رو برای ما تموم کردند! دیگه گندتر از این نمیشه. یه جای درست و حسابی برای محاسبات ریاضی نگذاشته بودند.

لطفاً قبل از مشاهده دفترچه های کنکور امسال، قرص ضد تهوع فوق قوی مصرف کنید.

همشون یک قبضه(یک مشت از هر چیزی)بی سوادن اگه به خودشون میگفتن تو 1 صفحه 2تا مسئله حل کنید ببینم میتونستند ؟آخه من باید الان دردمو به کی بگم من که دست خطم درشته امروز از بس پاک کردمو نوشتم نصف پاک کنم تموم شدفکر کنم نصف وقتم به پاک کردن گذشت:2::2::2::2::2::2::2::2::2::2::2::2::2:
حالم داره به هم میخوره

irani_87
26-06-2008, 12:28
ادبیات و ریاضی سخت بودند

M A T I N
26-06-2008, 12:36
این همه آمار خوندم هیچ کدومشون رو نزدم ...

Maziar_69
26-06-2008, 12:39
بابا این چه کنکوری بود آخه !!!!
از کل دنباله و سری فقط و فقط 1 تست بود. کدوم سالی این طوری بوده؟
از تعریف حد - رفع ابهام - هیچ تستی نبود.
از پیوستگی و کل مجانب فقط یدونه !!!!!!!!!!

بابا اصلا افتضاح بود.

soheilsmart
26-06-2008, 12:39
سلام!
من اومدم:31:
چه جوری بود؟

LeBron
26-06-2008, 12:47
خوب به سلامتی ما که رفتیم سال دیگه !
خیلی جای حل کم داشت تو فیزیک داشتم ریاضی حل میکردم

Maziar_69
26-06-2008, 12:55
پس چرا کلید سوالا رو سایت نیست؟
گفتن نیم ساعت بعد امتحان میاد که ؟؟؟

soheilsmart
26-06-2008, 12:56
پس چرا کلید سوالا رو سایت نیست؟
گفتن نیم ساعت بعد امتحان میاد که ؟؟؟
2 ساعت بعد>>>

mahsa1469
26-06-2008, 13:20
کلید سوالا رو نذارین آدم استرسش می آد

mohsensoft
26-06-2008, 13:20
ما كه رفتيم واسه سال ديگه
ولي نااميد نيستم
انشاالله سال ديگه وقت داريم
هر كي ميخواد واسه سال ديگه بخونه يا علي(البته با يه استراحت كوچيك)

M A T I N
26-06-2008, 13:28
چقدر نا امیدید ... سختی و آسونی برای همست ...

mahsa1469
26-06-2008, 13:37
درسته واسه همه سخته مخصوصا عربی و فیزیک

Arman_awn
26-06-2008, 13:38
فقط می تونم بگم افتضاح بودم.

بچه ها، تو رو خدا، تو رو خدا، کنکور 86 نسبت به این کنکور بچه بازی نبود؟ ریاضی و فیزیک 86 با امسال اصلاً قابل
مقایسه بود؟

تو رو خدا این انصافه؟ والله بالله فیزیکی که تو هیچ آزمونی کمتر از 75 الا 85 نبودم اگه 40 زده باشم شاهکار کردم.

واقعاً افسردم. این انصاف نیست واقعاً فیزیک 81، 82، 83، 85، 86 با امسال قابل مقایسه هست؟

LeBron
26-06-2008, 13:39
بیخیال !
امسال نشد سال دیگه.
یه راهی هست همیشه

M A T I N
26-06-2008, 13:42
فیزیک چند تا سوال خیلی سخت داشت بقیشون معمولی بودن ...
عربی طبق معمول 4 تا بیشتر نزدم ... خدا کنه منفی نشه ...

paizaneh
26-06-2008, 13:57
بچه ها شما وقت کم آوردین یا نه؟

reyhaneh_1370
26-06-2008, 14:01
?soalaye shimi emsal che tor bood

r_mina_r
26-06-2008, 14:01
sssssssalaaaaaaaaaam bar dostan
saaaaaaaaalam bar azadi
tamoooom shod diiiiiiiiiiiiiiiige kheiliiiiiiiiiiiiii khoshhalam
ziad khob nadadm
yani nemidonam
kilidash ke hanoz nayomade vali raziam
nesbat be telasham khob dadam

amirtoty
26-06-2008, 14:04
عربی 0% :41:
بقیه هم همه حدود 20% یا 30% :13:
شیمی هم نمیدونم بستگی به نفر جلوییم داره :31:

rocket
بابا این دیگه چه افتضاحی بود؟! ! !
فکر کنم سخت ترین دوره تو دوره های گذشته بوده باشه
عمومی که پر .......
اختصاصی ها : ریاضی فقط 20 تا سوال زدم
اگه امسال رتبم قابل تحمل بود که هیچ اما اگه نبود تابستون زیست شناسی و زمین شناسی رو می خونم و در کنار رشته ی ریاضی تو تجربی هم شرکت می کنم

skull_avatar
من که دارم کلیدش رو می خونم چطور میگین نیومده

mahsa1469
26-06-2008, 14:06
?soalaye shimi emsal che tor bood
فقط می دونم خیلیهاشو شانسی زدم

skull_avatar
26-06-2008, 14:08
در کنار رشته ی ریاضی تو تجربی هم شرکت می کنم
اینی که گفتی واقعا میشه؟
من نمی دونستم میشه توضیح بدین
..فکر نکنما واسه سراسری بشه هم ریاضی شرکت کرد هم تجربی

r_mina_r
26-06-2008, 14:11
من که دارم کلیدش رو می خونم چطور میگین نیومده
man alan sanjesh.org am nayomade,shoma koja daid mikhonid??//

reyhaneh_1370
26-06-2008, 14:11
?yani chi yani soalaye shimi sakht bood ya na

M A T I N
26-06-2008, 14:12
من که دارم کلیدش رو می خونم چطور میگین نیومدهتازه اومده ... اونوقت نمیوده بود ... راستی چرا تیتر صفحه سایت سنجش کنکور 85 هست ...

معمولی ...
نسبت به بقیه درس ها آسون ...

skull_avatar
26-06-2008, 14:13
man alan sanjesh.org am nayomade,shoma koja daid mikhonid??//
عمومی:

اختصاصی:

mahsa1469
26-06-2008, 14:15
یعنی نه سخت ونه آسون از شیمی رشته ی ریاضی پارسال سخت تر

paizaneh
26-06-2008, 14:16
من سر شیمی وقت کم اوردم

behnam_n80
26-06-2008, 14:17
با عرض معذرت از دوستان و مدیران
f..k به این شانس
اون از امتحان نهایی اینم از کنکور نه اشتبا گفتم المپیاد
خدایا شالا یه سال زود تر به دنیا می یومدم تا کنکور مضحک و .... 86 را می دادم
به قول قلمچی وقتی به طراح می گن سوال مفهومی تر در بیار اون که نمیدونه مفهومی تر یعنی چه پس میره سوال سخت تر در میاره
هر کی هم میگه آسون بود بیاد.......
it is just like a s..t

deer
26-06-2008, 14:17
دوستان دفترچه ها کم با هم فرق می کردن یا نه ؟ چون دیشب فرصت برابر گفت فرق می کنن
ولی از کجا می خوان بفهمن دفترچه ی من کدوم بود .

خیلی خیلی سخت بود بچه ها دینی چه کار کردین سخت بود یا اسون

mahsa1469
26-06-2008, 14:18
تورو خدا جواب ها رو انجا نذارین آدرس بنویسید هر کی می خواد نگاه کنه بذارید چند روزی راحت باشیم

skull_avatar
26-06-2008, 14:21
دوستان دفترچه ها کم با هم فرق می کردن یا نه ؟ چون دیشب فرصت برابر گفت فرق می کنن
ولی از کجا می خوان بفهمن دفترچه ی من کدوم بود .

فرقی نداشت چون اگه فرق می کرئ کلید سایت سازمان سنجش الان چند مدل بود

mahsa1469
26-06-2008, 14:28
فرقی نداشت چون اگه فرق می کرئ کلید سایت سازمان سنجش الان چند مدل بود
سازمان سنجش هرسال فقط یکی از سوالرو می ذاره این دلیل نمی شه آخه ما که شماره ی سوالارو یادمون نمی آد بلکه خود سوالارو یادمونه!!!!!!!!!!!!!:46: