PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کنکوري های 87 بيان تو (حتما قوانين تاپيک رو در پست اول مطالعه کنيد !! )

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12

winter+girl
22-02-2008, 11:21
سلام بچه ها من از آزمون برگشتم البته من آزمون سنجشم راستش به سوالا نگاه نکرم بق معمول همه رو شانسی زدم اخه حوصلم نیومد چون ترازم با اونی که فکر هم میکنم میزنم یک سانه

pp8khat
22-02-2008, 14:24
سلام.
سر این آزمون پشتیبان های ما داشتند با همدیگه بازی چند نفره می کردند!!!(با بلوتوث موبایل!)
انصافاً بازی قشنگی بود(من صدای ویبره شو می شندیدم...مراقبمون از هیجان رنگش پریده بود!)
اما چند تا سوال داشتم:

1- سوالات هندسه قلمچی با کنکور چقدر فرق داره؟هندسه کنکور سخت تره یا قلمچی؟یک کلام یه کتاب آموزش هندسه خوب خوب خوب معرفی کنید(نه مبتکران جواب داد نه گاج)

2- نمی دونم چرا همیشه زبان فارسی(که لعنته الله علیه!) رو خراب می کنم؟عقده دیدن حداقل عدد 7 توی دهگان درصد زبان فارسی رو دلم مونده!یه کتاب خوب هم برای این سراغ دارید؟کتاب بانک سوال کانون رو بگیرم خوبه؟

3- الان من توی شیمی،دو تا غلط پیدا کردم که جواب رو عوض می کنه... دیگه حوصله "مراجعه به بخش پاسخگویی به اشکالات "رو ندارم..چون دفعه پیش تو شیمی یه سوال غلط بود...من گزارش دادم...وارد بود(خانم حنفی تایید کرد)..اما عین همون اشتباه رو دوباره تو این آزمون انجام دادن!!!(اصلاً به ما محل نمی کنن!)...منم دیگه به سوالهاشن اعتماد نمی کنم(:27:)...می خواستم بپرسم سابقه داره که قلمچی با پاسخ جدید(پس از برطرف کردن اشکال) ورقه ها رو تصحیح کرده باشه؟

4- شیمی 2 سفید گاج رو بگیرم یا شیمی 2 و آزمایشگاه سفید گاج یا شیمی 2 ده استاد یا یه چیز دیگه؟؟(مبتکران رو دارم)

5-این موسسه های گاج و قلمچی با هم قرارداد بستن؟؟ چون من تو هر آزمون حداقل 10 تا سوال تالیفی کتاب های سبز عمومی گاج و سفید آمار گاج پیدا می کنم که حتی گزینه هاش رو هم عوض نکردند!!(کپی کردن 90% سوالات تالیفی ریاضی مبتکران به عنوان ریاضی دشوار به کنار!!!!)

ممنونم

khoshgelafi
22-02-2008, 15:23
سلام.

4- شیمی 2 سفید گاج رو بگیرم یا شیمی 2 و آزمایشگاه سفید گاج یا شیمی 2 ده استاد یا یه چیز دیگه؟؟(مبتکران رو دارم)

5-این موسسه های گاج و قلمچی با هم قرارداد بستن؟؟ چون من تو هر آزمون حداقل 10 تا سوال تالیفی کتاب های سبز عمومی گاج و سفید آمار گاج پیدا می کنم که حتی گزینه هاش رو هم عوض نکردند!!(کپی کردن 90% سوالات تالیفی ریاضی مبتکران به عنوان ریاضی دشوار به کنار!!!!)

ممنونم

بهترین کتاب ها برای اندیشه سازان هستش. ولی الآن مبتکران داره راه اندیشه سازان رو میره چون امتیاز و مؤلفاشو گرفته. شیمی نوشته بهمن بازرگان بهترین کتابه تست و آموزش مفهومی شیمیه. اگه داری از همین استفاده کن.
این مؤلف های اندیشه سازان برای فیزیک کارشون عالیه، و به من خیلی کمک کردن کتاباشون:
محمد محتشم-رضا سبز میدانی-آرش زاهدی-فرین کمانگر-

موفق باشی

pp8khat
22-02-2008, 16:01
بهترین کتاب ها برای اندیشه سازان هستش. ولی الآن مبتکران داره راه اندیشه سازان رو میره چون امتیاز و مؤلفاشو گرفته. شیمی نوشته بهمن بازرگان بهترین کتابه تست و آموزش مفهومی شیمیه. اگه داری از همین استفاده کن.
این مؤلف های اندیشه سازان برای فیزیک کارشون عالیه، و به من خیلی کمک کردن کتاباشون:

موفق باشی

سلام ممنونم از راهنماییتون...
ولی من کتاب مهندس بازرگانی رو دارم..اما تست های سنجش رو ضمیمه نمی کنن...

M A T I N
22-02-2008, 16:01
-این موسسه های گاج و قلمچی با هم قرارداد بستن؟؟ چون من تو هر آزمون حداقل 10 تا سوال تالیفی کتاب های سبز عمومی گاج و سفید آمار گاج پیدا می کنم که حتی گزینه هاش رو هم عوض نکردند!!(کپی کردن 90% سوالات تالیفی ریاضی مبتکران به عنوان ریاضی دشوار به کنار!!!!)

معلم دیف ما همیشه یه کتاب تست میاره که از روش مثال بگه ...بیشتر مثال هاشم همون تست های مثلا تالیفی گاج هست ...
ولی اسم کتاب یه چیز دیگست ...
در کل فکر نکنم تست هایی که تو گاجه همشون تالیفی باشه ...

masoudHnet
22-02-2008, 16:30

موفق باشی
مبتکران هم دیگه نایاب شده فکر کنم امتیازش تموم شده اخه اول کتاباش نوشته بود که فقط تا مدتی معین حق امتیاز اندیشه سازان رو خریدن

من که هر چی گشتم کتابی از این موسسه پدا نکردم مگر این که از دست فروش یا جاهایی که کتاب دست دوم می فروشن باید پیدا کرد

در مورد فیزیک هم با هاتون کاملا موافقم

masoudHnet
22-02-2008, 16:34
به ماکه کوفت هم نمیدن !

تازه این دفعه از امتحانمون جاش فرق کرده بود ما رو بردن مهد کودک امتحان دادیم
واسه کارشناسی ارشد نمی تونستن امتحان رو تو دانشگاه گیلان بگیرن

این همه جا ولی رفتن مهد کودک امتحان گرفتن!

khoshgelafi
22-02-2008, 16:38
مبتکران هم دیگه نایاب شده فکر کنم امتیازش تموم شده اخه اول کتاباش نوشته بود که فقط تا مدتی معین حق امتیاز اندیشه سازان رو خریدن

من که هر چی گشتم کتابی از این موسسه پدا نکردم مگر این که از دست فروش یا جاهایی که کتاب دست دوم می فروشن باید پیدا کرد

این شاید بتونه کمکت کنه(پیک کتاب ایران):
66975443
در ضمن برای همیشه حق امتیاز اندیشه سازان به مبتکران داده شده :41:

masoudHnet
22-02-2008, 16:43
سلام.
سر این آزمون پشتیبان های ما داشتند با همدیگه بازی چند نفره می کردند!!!(با بلوتوث موبایل!)
انصافاً بازی قشنگی بود(من صدای ویبره شو می شندیدم...مراقبمون از هیجان رنگش پریده بود!)
اما چند تا سوال داشتم:

1- سوالات هندسه قلمچی با کنکور چقدر فرق داره؟هندسه کنکور سخت تره یا قلمچی؟یک کلام یه کتاب آموزش هندسه خوب خوب خوب معرفی کنید(نه مبتکران جواب داد نه گاج)

2- نمی دونم چرا همیشه زبان فارسی(که لعنته الله علیه!) رو خراب می کنم؟عقده دیدن حداقل عدد 7 توی دهگان درصد زبان فارسی رو دلم مونده!یه کتاب خوب هم برای این سراغ دارید؟کتاب بانک سوال کانون رو بگیرم خوبه؟

3- الان من توی شیمی،دو تا غلط پیدا کردم که جواب رو عوض می کنه... دیگه حوصله "مراجعه به بخش پاسخگویی به اشکالات "رو ندارم..چون دفعه پیش تو شیمی یه سوال غلط بود...من گزارش دادم...وارد بود(خانم حنفی تایید کرد)..اما عین همون اشتباه رو دوباره تو این آزمون انجام دادن!!!(اصلاً به ما محل نمی کنن!)...منم دیگه به سوالهاشن اعتماد نمی کنم(:27:)...می خواستم بپرسم سابقه داره که قلمچی با پاسخ جدید(پس از برطرف کردن اشکال) ورقه ها رو تصحیح کرده باشه؟

ممنونم
واسه زبان فارسی هیچ کتاب خوبی پیدا نمیشه
منم هم همین مشکل رو دارم
اصولا باید ادبیات رو از راه حذف گرینه( مهندسی معکوس) با به عبارتی شانسی زد!

masoudHnet
22-02-2008, 16:54
این شاید بتونه کمکت کنه(پیک کتاب ایران):
66975443
در ضمن برای همیشه حق امتیاز اندیشه سازان به مبتکران داده شده :41:

این این جمله تو کتاب فیزیک 1و2 توجه کن:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

M A T I N
22-02-2008, 17:02
این کارنامه های قلم چی چرا رو سایت نرفته ... ساعت 5 شد ...

khoshgelafi
22-02-2008, 17:06
سلام.

ممنونم

هندسه رو باید مفهومی یاد بگیری. هر کتابی داری رو تمام مسائلش فکر کن.کم کم یاد می گیری چجورین

soheiltaker
22-02-2008, 17:07
سلام به همه
ازمونو چی کار کردین؟
من که خراب کردم اصلا آزمونو خوب ندادم
در مورد زبان فارسی : دو کتاب گاج سبز و مبتکران ( کتابش دو جلده ) خیلی خوبن من تعریفاشونو زیاد شنیدم
من خودم هم گاج سبز دارم زیاد نخوندم ولی اون درسهایی که از روش خوندم خیلی کمکم کرد
ضمنا زبان فارسی کلا 8 درس مهم داره که در کنکور از اونا سوال میاد زیاد خودتو بخاطرش ناراحت نکن

khoshgelafi
22-02-2008, 17:08
این این جمله تو کتاب فیزیک 1و2 توجه کن:

خوب کتاب جدیدش رو بگیر عزیزم میبینی نوشته به طور دائم

moein_drj
22-02-2008, 19:52
شیمی ده استاد محشره... در حد سوالات کنکور...
من خودم ترم اول بازرگان (اندیشه) زدم. خوب بود... ولی گاهی دیگه تمریناتش افراطی شده بود....
گاج رو که کلا به نظر من بریزید دور.. همش واسه پول کار میکنه..:13: البته به غیر چندتاش....

عوضش مبتکران و اندیشه خدابیامرز....

pp8khat
22-02-2008, 21:01
این کارنامه های قلم چی چرا رو سایت نرفته ... ساعت 5 شد ...

من از ساعت 1.30 سرکارم...:41:

هندسه رو باید مفهومی یاد بگیری. هر کتابی داری رو تمام مسائلش فکر کن.کم کم یاد می گیری چجورین

آخه خیـــــلی سخته...:2:باید حداقل از دو تا درس(مثل شیمی و فیزیک) بزنم تا هندسم خوب بشه...نمی ارزه که...هندسه خوشخوان کسی داره؟

سلام به همه
ازمونو چی کار کردین؟
من که خراب کردم اصلا آزمونو خوب ندادم
در مورد زبان فارسی : دو کتاب گاج سبز و مبتکران ( کتابش دو جلده ) خیلی خوبن من تعریفاشونو زیاد شنیدم
من خودم هم گاج سبز دارم زیاد نخوندم ولی اون درسهایی که از روش خوندم خیلی کمکم کرد
ضمنا زبان فارسی کلا 8 درس مهم داره که در کنکور از اونا سوال میاد زیاد خودتو بخاطرش ناراحت نکن

ممنونم

من خیلی ناراحت شدم اندیشه سازان واسه همیشه رفت. فوق العاده ترین انتشارات کتابای آموزشی بود.

احتمالاً قضایایی پشت پرده رخ داده!:27:
نمی دونم می دونید یا نه اما::21:
همونطوری که مهندس بازرگانی تو یه جاهایی از مقدمش اشاره کرده اعضای اندیشه سازان نمی خواستن از هم جدا بشن...اما من احتمال می دم که جناب آقای دکتر فرهاد میثمی(ناشر)خیلی بیشتر از مولفاش می دونه...
برگزار کردن یه جشن[!] قبل از فروپاشی اندیشه سازان چه معنایی می تونه داشته باشه؟؟
دکتر میثمی تو اون جشن گفت که من طی این سال ها به اندازه ای پول(دقت کنید) به اندازه ای پول در آورده ام که می تونم تا آخر عمرم تو یه کشور اروپایی زندگی کنم و به تحصیل بپردازم...(الان ایشون در لندن مشغول ادامه تحصیل در رشته زیست شناسی هستند)...
اما این واقعاً اون دکتر میثمی بود که تو مقدمه هاش دم از ارزش گذاشتن برای یادگیری و نه صرفاً درس خواندن برای پول در آوردن می زد؟؟اینا رو یکی از حضار اون جشن می گفت...
یه وبلاگی رو خونده بودم(همین تازگی) عصاره اش(با اندکی تلخیص!)این بود:
آقای دکتر میثمی:
زندگی صحنه یکتای هنرمندی شما بود نه صحنه تجارت کسانی که فقط همان یک تخصص را دارند(...!) و نه کسانی که با پنجشنبه شب ها زنگ زدن و پرسیدن "رسوندی؟" ادعای برنامه ریزی و خودآموزی و ... می کنند.مثل اینکه شما هم نغمه خود را خواندید و از صحنه رفتید...

شیمی ده استاد محشره... در حد سوالات کنکور...
من خودم ترم اول بازرگان (اندیشه) زدم. خوب بود... ولی گاهی دیگه تمریناتش افراطی شده بود....
گاج رو که کلا به نظر من بریزید دور.. همش واسه پول کار میکنه..:13: البته به غیر چندتاش....
عوضش مبتکران و اندیشه خدابیامرز....

سلام...می شه بیشتر توضیح بدید؟ تست های کنکور سراسری؛آزاد؛سنجش؛گزینه دو یا غیره ضمیمش هست یا نه؟این که می گه"کلیه مطالب این کتاب تراز بندی و ارزش گذاری شده است" راسته؟یعنی درجه سختی تست ها رو مشخص کرده؟
پس من فردا برم شیمی 2 ده استاد بگیرم؟
ممنونم:11:

moein_drj
22-02-2008, 21:33
سلام...می شه بیشتر توضیح بدید؟ تست های کنکور سراسری؛آزاد؛سنجش؛گزینه دو یا غیره ضمیمش هست یا نه؟این که می گه"کلیه مطالب این کتاب تراز بندی و ارزش گذاری شده است" راسته؟یعنی درجه سختی تست ها رو مشخص کرده؟
پس من فردا برم شیمی 2 ده استاد بگیرم؟
ممنونم:11:

عزیزم این یه امر سلیقه ای هست... خودت باید ببینی...
همه ی سوالاتش هم طبقه بندی شده از این نظر هم از بقه انتشارات قویتر هست... که البته من بهش اهمیت نمیدم... گاهی اوقات یه سوال حتی ساده که تو خیلی کتابا به اونها توجه نمیشه رو چند بار تکرار کرده... شاید به ظاهر خوب نباشه... ولی خیلی تاثیر میزاره...
من نمیدونم دقیقا شما منظورتون از ضمیمه چیه... این که مثلا دقیقا سوالای کنکور پارسال رو انتهاش آورده باشه؟
خوب نه ولی بیشتر سوالات دقیقا سوالای کنکور و سنجش و آزاد هست.به نظر من این اشتباه رو نکنید... ابتدا مفهوم رو با زدن همه جور تست یاد بگیرین... بعد از تکمیل درسها زرد قلمچی. دقیقا سوالای کنکور..
بله درجه سختی تستها رو هم مشخص کرده خوبیش هم این هست که درجه سختی در حد کنکور هست.. یعنی به غیر از درج "تب" که یه ذره خارج کتابه سختریناش رو با فکر کردن میشه حل کرد... واسه همین آدم اعصابش خورد نمیشه که یه سوال رو حل نکرده...

بازم میگم سلیقه ای هست... اینا هر کدوم کلاس کاریه خاص خودشون رو دارن... باید ببینی با کدوم راحت تری...

ولی یه چیزی... هیچ کتابی پاسخنامه اندیشه رو مخصوصا شیمیش رو نداره... ایستگاه های درس و نکتش فوقالعادس...

khale_changiz
22-02-2008, 22:36
سلام
دوستان می دونین واسه ثبت نام آزمونهای جامع سنجش کی باید بریم ثبت نام؟؟

Dr.Godfather
22-02-2008, 22:44
افرين معين شيمي = انديشه

a3m00n
22-02-2008, 22:46
سلام
این آزمون تو شهر ما برگذار نشد
به دلیل نداشتن مجوز آموزش و پرورش اجازه نداد آزمون برگذار بشه!!!
البته همونطور که میدونید من نشستم تو خونه و از خودم آزمون گرفتم:20:
این درصدهام شد
ادبیات یش=======>67%
ادبیات 2========>73%
عربی3=========>52%
معارف پیش======>73%
معارف 2========>87%
زبان پیش=======>87%
.................................................. ..................
دیفرانسیل=======>85%
ریاضی پایه=======>90%
تحلیلی سالی=====>67%
گسسته سالی====>40%
هندسه 2========>40%
فیزیک پیش=======>60%
فیزیک 1=========>73%
شیمی پیش =====>70%
شیمی پایه======>100%

a3m00n
22-02-2008, 22:56
یه درخواست!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
کی با مدیر منطقشون اینطوریه؟:10:
که بهش بگه این درصدارو بفرسته که کارنامه معادلش بیاد؟
هر کی این کارو واسم کنه ممنونش میشم.
.................................................. ..................................
بهترین کتاب شیمی:
شیمی 3========مبتکران بازرگانی
پیش 1=========مبتکران بازرگانی
پیش 2=========مبتکران بازرگانی(جلد قرمز نه جلد زرد)
.................................................. ..................................
هندسه===========خودمم ضعف دارم
.................................................. ...........................
زبان فارسی =========بی شک گاج سبز
.................................................. .......

بای بای(خوش حالم که بعد یه مدت دوباره همه اومدین اینجا)

moein_drj
22-02-2008, 22:58
dr.godfather اگه زحمتی نیست درصداتونو بزارین.. همه استفاده کنن... در ضمن دانشگاهتون؟ خیلی کمک بزرگی میکنین..:11:

masoudHnet
23-02-2008, 20:12
مرسی
فکر خوبیه شماها که کارنامه گرفتین ترازمو نسبت به تراز خودتون بسنجید و پیش بینی کنید.
ممنون میشم.
من خودم ترازم 6800 شده
عمومی هات تقریبا شبیه من بود فقط یکم عربی رو کم زده بودی که جاش با ادبیات جبران شد
تراز عمومی من 6400شد

اختصاصیتم که دیفرانسیل رو خیلی بالا زدی در ضمن من گسسته رو سفید دادم شده 6900
واسه شما حتما حدود 7300 تا 7400 باید اختصاصیت بگرده(شایدم بیشتر آخه من گسسته رو سفید دادم)
حالا حدسم زدم که میانگینش باید بشه 7100 یا 7200

Dr.Godfather
23-02-2008, 20:34
اينم درصداي افتضاحه من:
ادبيات:70
عربي:28:28
بينش:81:27:
زبان:66
زمين:4:4
زيست:95:21:
شيمي:83
فيزيك:65
رياضي:9:9
دانشكده پزشكي مشهد

M A R S H A L L
24-02-2008, 18:54
بچه ها من يه سوال دارم:
به نظرتون اين ترم چقدر به امتجانات داخلي خود مدرسمون اهميت بدم؟
چون اصولاً ‌اگه بخوام با برنامه ريزي دقيقي پيش برم اين امتحانات و برنامه هاي مدرسه خيلي با برنامه ي خودم فرق داره و ميشه گفت مزاحم برنامه خودمه.

Dr.Godfather
24-02-2008, 20:11
نه معين جان حد اقل 30 بايد بزني منو كه مي بيني 28 زدم چون سره جلسه فقط 7 دقه براش وقت گذاشتم
,بقيه وقتشو ادبيات و بينش زدم اخه ساله ما بينش خيلي سخت بود:14:

mohsen_sir
25-02-2008, 12:03
جواب اين سوالو كي ميدونه؟
حاصل عبارت پايين

soheilsmart
25-02-2008, 12:25
جواب اين سوالو كي ميدونه؟
حاصل عبارت پايين

Pshi
25-02-2008, 15:42
:46: آفرین سهیل !
فقط یه مشکل کوچیک تو راه حلت بود و اون اینکه وقتی عبارت زیر رادیکال از رادیکال بیرون می یاد حاصلش فقط و فقط مثبته ! مثلا رادیکال 9 جوابش فقط 3 می شه ! ( 3- غیر قابل قبوله ! )
پس اون شرطی که گذاشتی و اون قدر مطلق لازم نیست و در نتیجه گزینه 2 رد می شه و گزینه 4 درسته !
می تونین برای امتحان قرار بدین 3=X و جواب می شه 5 که با گزینه 4 مطابقت داره !
موفق باشی ! :20:

soheilsmart
25-02-2008, 18:09
فقط یه مشکل کوچیک تو راه حلت بود و اون اینکه وقتی عبارت زیر رادیکال از رادیکال بیرون می یاد حاصلش فقط و فقط مثبته ! مثلا رادیکال 9 جوابش فقط 3 می شه ! ( 3- غیر قابل قبوله ! )
پس اون شرطی که گذاشتی و اون قدر مطلق لازم نیست و در نتیجه گزینه 2 رد می شه و گزینه 4 درسته !
دوست عزیز در عبارت به جای
x
1- قرار میدهیم جواب میشود 3
حال اگر بخواهیم 1- را در گزینه 4 قرار دهیم جواب میشود 1 (غلط است)
بنابراین گزینه 4 به تنهایی پوشش دهنده جواب نیست
در ضمن شرط هایی که من گذاشتم کاملا درسته
یک دفعه دیگه به جوابم نگاه کن
ممنون:10:

soheilsmart
25-02-2008, 18:12
من هم دقیقا به این خاطر قدر مطلق گذاشتم
زیرا اگر x
بزرگتر مساوی 1- وکوچکتر از صفر باشد
داخل قدر مطلق منفی میشود
بنابراین یک منفی در ان ضرب میکنیم

negar20
25-02-2008, 19:33
من ميخوام كتاب تست شيمي بگيرم انديشه سازان همون مبتكران الانه.يعني من مبتكران بگيرم در واقع همون انديشه سازانه؟؟؟؟؟؟؟

moein_drj
25-02-2008, 19:53
من ميخوام كتاب تست شيمي بگيرم انديشه سازان همون مبتكران الانه.يعني من مبتكران بگيرم در واقع همون انديشه سازانه؟؟؟؟؟؟؟
بله مبتکران باید بگیرین.... فقط حواستون باشه چاپ جدید باشه...(اگه چاپ قدیم هنوز مونده باشه..)

winter+girl
25-02-2008, 20:29
بچه ها یه سوال اگه یکی امتحانات اردیبهشت رو یعنی نوبت دومو بیوفته دیگه نمیتونه کنکور امتحان بده؟؟؟ منظورم کنکور سراسریه خیلی مهمه بعد باید چیکار کنیم؟؟؟

Pshi
25-02-2008, 20:43
من هم دقیقا به این خاطر قدر مطلق گذاشتم
زیرا اگر x
بزرگتر مساوی 1- وکوچکتر از صفر باشد
داخل قدر مطلق منفی میشود
بنابراین یک منفی در ان ضرب میکنیم

:24: راست می گی !
خوب تو 1- قرار نده !
همون 3 رو بذار ! :31:
:7:

Dr.Godfather
26-02-2008, 07:44
بچه ها یه سوال اگه یکی امتحانات اردیبهشت رو یعنی نوبت دومو بیوفته دیگه نمیتونه کنکور امتحان بده؟؟؟ منظورم کنکور سراسریه خیلی مهمه بعد باید چیکار کنیم؟؟؟
age ordibehesht bioftin ghable konkur avale tir dobare emtehan midin bazam age unam bioftin tu shahrivar bad az elame natayeje konkur emtehan midin belakhare har jur hast ghabuletun mikonan

soheilsmart
26-02-2008, 14:19
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

negar20
26-02-2008, 19:07
من كتاب شيمي مبتكران گرفتم ولي تعداد تستهاش خيلي خيلي كمه و بيشتر سوالات تشريحي داره. همه كتابهاي مبتكران تست هاش كمه يا فقط اين اينجوريه.

khoshgelafi
26-02-2008, 19:24
من كتاب شيمي مبتكران گرفتم ولي تعداد تستهاش خيلي خيلي كمه و بيشتر سوالات تشريحي داره. همه كتابهاي مبتكران تست هاش كمه يا فقط اين اينجوريه.

عزیزم حتماً کتاب آموزشی رو گرفتی.
کتاب تستش رو بخر. همش تسته.

SuB
26-02-2008, 19:31

کدوم کتاب رو میگید؟ شیمی پیش یا 2 یا 3؟

در مورد کتابهای شیمی تالیف مهندس بهمن بازرگان باید بگم که در کل بد نیست اما خیلی خوب هم نیست. بسیاری از تست‌های بخش تست‌های خط به خط این کتاب هیچ ارزشی ندارند.
درست است که در چند سال گذشته، متاسفانه در کنکور سراسری سوالات با ارزش علمی کم یا بدون ارزش علمی ارائه می‌شوند ولی تست‌های مطرح شده در این بخش کتاب حتی در کنکور آزاد هم سوال نخواهد بود چه برسه به کنکور سراسری (تست‌های کنکور آزاد معمولاً یا غلط علمی دارند یا ابهام و یا بدون ارزش علمی. در واقع تست‌های استاندارد کمی در آنها می‌توان یافت. هر چند که همه تست‌های کنکور سراسری استاندارد نیستند و هیچ‌گونه ارزشی ندارند و فقط درجه طوطی بودن!!!! دانش‌آموزان را بررسی می‌کنند.)
به نظر من این آقا با دیدن 3 4 سوال بی‌ارزش در کنکور، فکر کرده همیشه همین سوالات در کنکور خواهد آمد.

من کتابهای شیمی 2 و 3 همین آقا رو دارم. در کل بد نیست اما فکر کنم کانون بهتر باشه.

سوالات تلیفی آقای بازرگان معمولاً نیمی خوب و نیمی بد هستند.

اما در مورد کمبود سوال باید بگم که چون آقای بازرگان تست‌های المپیاد رو جدا می‌کنه، بسیاری از تست‌های جدا می‌شوند. چون با تغییر کتاب، بسیاری از مسائل گذشته قابل استفاده نیستند. (یکی به دبیر شیمی ما بگه که اگه ولش کنند، شیمی زمان ناصرالدین شاه رو هم برامون میگه!!!!!!)

khoshgelafi
26-02-2008, 19:43
کدوم کتاب رو میگید؟ شیمی پیش یا 2 یا 3؟

در مورد کتابهای شیمی تالیف مهندس بهمن بازرگان باید بگم که در کل بد نیست اما خیلی خوب هم نیست. بسیاری از تست‌های بخش تست‌های خط به خط این کتاب هیچ ارزشی ندارند.
درست است که در چند سال گذشته، متاسفانه در کنکور سراسری سوالات با ارزش علمی کم یا بدون ارزش علمی ارائه می‌شوند ولی تست‌های مطرح شده در این بخش کتاب حتی در کنکور آزاد هم سوال نخواهد بود چه برسه به کنکور سراسری (تست‌های کنکور آزاد معمولاً یا غلط علمی دارند یا ابهام و یا بدون ارزش علمی. در واقع تست‌های استاندارد کمی در آنها می‌توان یافت. هر چند که همه تست‌های کنکور سراسری استاندارد نیستند و هیچ‌گونه ارزشی ندارند و فقط درجه طوطی بودن!!!! دانش‌آموزان را بررسی می‌کنند.)
به نظر من این آقا با دیدن 3 4 سوال بی‌ارزش در کنکور، فکر کرده همیشه همین سوالات در کنکور خواهد آمد.

من کتابهای شیمی 2 و 3 همین آقا رو دارم. در کل بد نیست اما فکر کنم کانون بهتر باشه.

سوالات تلیفی آقای بازرگان معمولاً نیمی خوب و نیمی بد هستند.

اما در مورد کمبود سوال باید بگم که چون آقای بازرگان تست‌های المپیاد رو جدا می‌کنه، بسیاری از تست‌های جدا می‌شوند. چون با تغییر کتاب، بسیاری از مسائل گذشته قابل استفاده نیستند. (یکی به دبیر شیمی ما بگه که اگه ولش کنند، شیمی زمان ناصرالدین شاه رو هم برامون میگه!!!!!!)

در مورد آموزش مفاهیم حرف نداره مبتکران. فکر نکنم کسی این کتاب رو بخونه و در زمینه مسائل مشکل پیدا کنه. خط به خط درسی که اکثرش خوندنیه .

mohsensoft
26-02-2008, 23:25
ميخواستم بگم كه من از اول مهر تا حالا هيچ درست و حسابي درس نخوندم.ميخوام شروع كنم.هر چند ديره اما ميخوام يه سري مباحث رو كنار بذارم.به نظر شما اولا اگه از الان بخونم ميتونم يه رشته ي خوب قبول بشم؟
دوما من ميخواستم تحليلي رو كنار بذارم و به جاش گسسته رو خوب بخونم/به نظرتون ميتونه نتيجه بخش باشه؟
ممنون ميشم اگه راهنماييم كنيد.ممنون
لبه امضام هم زياد توجه نكيد :d
اگه براي راهنمايي پيغام خصوصي بديد عالي ميشه
مرسي.باي

khoshgelafi
27-02-2008, 09:44
ميخواستم بگم كه من از اول مهر تا حالا هيچ درست و حسابي درس نخوندم.ميخوام شروع كنم.هر چند ديره اما ميخوام يه سري مباحث رو كنار بذارم.به نظر شما اولا اگه از الان بخونم ميتونم يه رشته ي خوب قبول بشم؟
دوما من ميخواستم تحليلي رو كنار بذارم و به جاش گسسته رو خوب بخونم/به نظرتون ميتونه نتيجه بخش باشه؟
ممنون ميشم اگه راهنماييم كنيد.ممنون
لبه امضام هم زياد توجه نكيد :d
اگه براي راهنمايي پيغام خصوصي بديد عالي ميشه
مرسي.باي

اگه از الآن خوب درس بخونی قطعاً یه رشته خوب قبولی.از قدیم گفتن ماهی رو هر وقت از آب بگیری تازه ست. من افراد زیادی رو دیدم که از عید شروع کردن و موفق شدن .
در مورد گسسته هم چون تست های متنوعی داره به خصوص نظریه اعداد معمولاً اکثراً توش ضعف دارن. برای همین به جای اینکه انرژیت رو کامل بذاری رو گسسته بهتره هندسه هم بخونی چون راحت تر از گسسته ست. اگه همه وقتت بره رو گسسته یهو می بینی تو کنکور سخت ترین سؤال ها از این اومد . هیچ درسی رو کنار نذار.
یادت باشه بیشتر از 3ماه وقت داری. زمان کمی نیست. :20:

signul.online
28-02-2008, 11:41
سلام به بروبچه های گل کنکوری ....
دوستان اگر کسی نمونه سوالات کنکور سراسری کامپیوتر سال های قبل (فنی و حرفه ای ) رو داره بذاره ... !!
ممنون !!!

momkhbpsp
28-02-2008, 19:02
من شیمی گاج گرفتم خوب بد نیست اما واسه دوم معلمم گفت قلم چی بگیر چون ویرایش آبانش خوبه
ودرسنامه هاش هم عالیه
در مورد اون دوستمون که گفت میخوام تازه شروع کنم باید بگم که اگه میخوای گسسته بخونی فصل آنالیز رو وقت بیشتر بزار چون تعداد تست هاش در کنکور بیشتره تقریبا 6-7 و تو آزاد هم 10-11

negar20
29-02-2008, 10:11
سلام به بروبچه های گل کنکوری ....
دوستان اگر کسی نمونه سوالات کنکور سراسری کامپیوتر سال های قبل (فنی و حرفه ای ) رو داره بذاره ... !!
ممنون !!!

منم فني حرفه اي خوندم ولي رشتم حسابداريه. توي سايت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید ميتوني پيدا كني در ضمن
اطلاعات ديگه اي هم در مورد كنكور كارداني پيوسته كامپويتر ميتوني پيدا كني.

M A R S H A L L
03-03-2008, 20:23
فلسفه اش چيه اين آزمونو گذاشتن شنبه؟

momkhbpsp
03-03-2008, 20:59
اگه قلم چی رو میگی فکر کنم جمع شهادت باشه

ما که مدرسه ثبت نام کرده هیچ کدوممون نمیریم چون شنبه گسسته(یاوری) وفیزیک داریم

behnam_n80
05-03-2008, 15:04
بچه ها برای قرابت معنایی تو ادبیات چی کار باید کرد

بردیا
05-03-2008, 16:13
هیچی.تنها راهش اینه که مفهوم اصلی بیت رو بفهمی.
اینجا کسی انسانی نیست؟تا اونجایی که من دیدم همه تجربی و ریاضی هستن.
میخوام ببینم تو آخرین سنجش چیکار کرده.من 960 کشوری شدم
قلم چی خوبه آزموناش؟به نظر من که برای انسانی آشغاله.سبک سوالاش کلا فرق داره با سراسری حتی تعداد سوالا(تو انسانی که من دیدم اینجوریه)
من هیچ جا وقت خودمو با آزمون دادن تلف نکردم.فقط سنجش دادم چون بهترین معیار برای سراسری هستش مخصوصا سنجش های جامع

pp8khat
05-03-2008, 22:22
بچه ها برای قرابت معنایی تو ادبیات چی کار باید کرد

آقا هیچ کاری نمی شه کرد!:41::13:
اون موقعی که آقای SuB عین همین سوال رو پرسید من می خواستم بهشون جواب بدم...اما با خودم گفتم که شاید متد تستهای ارتباط معنایی ادبیات پیش با 2و3 فرق داشته باشه....
تا اینکه من از خود راضی که فکر می کردم بهترین روش برای پاسخگویی به تست های ارتباط معنایی ادبیات رو پیدا کردم سر آزمون 4 مرآت که یکشنبه برگزار شد ادبیاتش رو کولاک[!] زدم:
46%
طراحان به طرز فجیح و وحشیانه ای تست های ادبیات رو طرح کرده بودند:2:(البته دستشان درد نکنه!از تست های آبکی قلمچی که بهتر بود!)
دو نمونه از سوال های ادبیات مرآت رو ببینید:18::
سوال 1:برای کدام واژه معنای درستی ارائه شده است؟
1)گر آفتاب نور همی گسترد به روز دیدار او به روز و به شب نور گستر است(دیدار=رخسار)
2)همچنان در ته دیوار شکسته است تنم اگر بال هما طره ی دستار بود(طره=بنایی در معماری)
3)رسم این زاویه که اجرا شد از دو خط نخست پیدا شد(زاویه=شاه نشین)
4)چو بر براق سفر کرد در شب معراج بیافت مرتبه ی قاب قوس او ادنی(قاب=آسمانه و قوس بنا)

پاسخ:
لابد شما هم فکر می کنید که 3 گزینه درسته؟
اما با کمال تعجب گزینه 1 درست بود:31:
حتی اگر هم بخواین از تناسب میون کلمه ها جواب درست رو حدس بزنید،
گزینه 2 :دیوار یا طره متناسب می شد.
گزینه 4:شب معراج با قاب و قوس متناسب می شد.
اما کلمه های طره و زاویه و قاب در معنای حقیقی در کتاب درسی به کار نرفته است!!!(پاسخ طراحان این بود!)

سوال 2:مضمون برآمده از بیت زیر را در همه سروده های زیر به جزگزینه ..... می توان یافت.
«سعدی ز خود برون شو گر مرد راه عشقی کانکس رسید در وی،کز خود قدم برون زد»
1) ای آن که ز خود با خبری در سفر عشق زنهار نیابی که نیابی خبر ما
2)قدم از خویشتن خویش نهادند برون ورنه معشوق عیان در قدم خویشتن است
3)باده عشق چو خوردی خبر از خود مطلب کاندرین میکده از خویش خبردار کجاست؟
4)صائب ز خود برآی که شرط طریق عشق گام نخست از خودی خود گذشتن است
[به قول آقای ملک محمدی]پاسخ بر عهده دانش آموز گرامی!!!

راستی آقا معین شیمی ده استاد گرفتم....کتابش خیلی خوبه!حتی از بیشتر بدانید هم سوال داده!
ولی در کل به نظر من اول باید هر بخش مبتکران رو فول شد بعد حتما ًهمون بخش رو از ده استاد زد.(ولی بعضی چیزها تو ده استاد بود که مبتکران حتی کوچکترین اشاره ای هم بهشون نکرد...بعضی ها اینقدر افراطی طرفداری نکنن!!)
ممنونم از راهنمایی شما و سایر دوستان...

moein_drj
05-03-2008, 22:47
راستی آقا معین شیمی ده استاد گرفتم....کتابش خیلی خوبه!حتی از بیشتر بدانید هم سوال داده!
ولی در کل به نظر من اول باید هر بخش مبتکران رو فول شد بعد حتما ًهمون بخش رو از ده استاد زد.(ولی بعضی چیزها تو ده استاد بود که مبتکران حتی کوچکترین اشاره ای هم بهشون نکرد...بعضی ها اینقدر افراطی طرفداری نکنن!!)

خواهش میکنم عزیز.....

آره من هر دوتاشونو قبول دارم.... ولی پیش 2 رو ترجیح دادم 10-استاد بزنم.......

تستاش معقوله... مثل کنکور....

negar20
06-03-2008, 11:25
منم معني ابيات رو هميشه مشكل دارم و همين طور رابطه معنايي بين دو بيت. به خاطر همين ادبيات رو پارسال
%26 بيشتر نتونستم بزنم.

M A T I N
06-03-2008, 12:47
من برعکس شما املا رو شدیدا مشکل دارم ....

DaRiOuShJh
06-03-2008, 13:45
هی هی هی
یادش به خیر منم 3 سال پیش ادبیات رو با ریاضی پیش خوردم

behnam_n80
06-03-2008, 14:06
[I]I]:41::13:

منظورت از اینکه(( چیزها تو ده استاد بود که مبتکران حتی کوچکترین اشاره ای هم بهشون نکرد))چیه؟
می تونی دقیقا بگی چی؟

Linux Learner
06-03-2008, 16:56
یه چیزی بگم همه نا امید بشن...
درسایی که داریم میخونیم نصفشون از رده خارجه و در علم جهانی این شکلی کاربرد نداره!
من یکی که حسابی زده شدم. فقط دلم میخواد یه در رو پیدا کنم بپرم!
آخه ما واسه چی باید این درسای مزخرف رو که دیگه ازشون استفاده نمیشه بخونیم؟ واسه چی باید چند سال پدر خودمونو در بیاریم کنکور رو رتبه خوب بگیریم و بعد که رفتیم دانشگاه، هر غلطی بکنیم ما رو نندازن بیرون؟ هیچ کس هم که بعد دانشگاه درس نمیخونه! تازه لیسانس هم که ارزش نداره
منظورمو گرفتید؟
یکی کمکم کنه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!

Mahdi_Co_1368
06-03-2008, 18:23
درسایی که داریم میخونیم نصفشون از رده خارجه و در علم جهانی این شکلی کاربرد نداره!
آخه ما واسه چی باید این درسای مزخرف رو که دیگه ازشون استفاده نمیشه بخونیم؟ واسه چی باید چند سال پدر خودمونو در بیاریم کنکور رو رتبه خوب بگیریم و بعد که رفتیم دانشگاه، هر غلطی بکنیم ما رو نندازن بیرون؟ هیچ کس هم که بعد دانشگاه درس نمیخونه! تازه لیسانس هم که ارزش نداره
منظورمو گرفتید؟

مثلا همین Reading های توی انگلیسی که آدم رو به خنده میاره..........:31::31::31:

بردیا
06-03-2008, 18:48
منم معني ابيات رو هميشه مشكل دارم و همين طور رابطه معنايي بين دو بيت. به خاطر همين ادبيات رو پارسال
%26 بيشتر نتونستم بزنم.
سال دومتو کنکور میدی؟
بابا من که 3ساله دارم تخصصی ادبیات میخونم هنوز نتونستم توی سنجش بالای 50درصد بزنم.
خوش به حالتون که کلا 2-4تا درس تخصصی بیشتر ندارید(ریاضی و تجربی)
مای بدبخت 8تا درس اختصاصی داریم که هر کدوم متشکل از چند تا کتاب هستن.
ما کلا41کتاب رو باید برای کنکور بخونیم.15تا عمومی و 26تا تخصصی.کفتون برید؟
تازه اگر زیر 500-600 نشی نمیتونی رشته های تاپ مثل مدیریت و حقوق رو قبول شی.حقوق که زیر 300 باید بشی حداکثر.باز صدرحمت به مدیریت که تا 500 میگیره توی تهران.من فعلا 960 هستم توی سنجش.خدا بخیر کنه

SuB
06-03-2008, 22:48
فکر کنم علت درصد پایین ادبیات به ویژه قرابت معنایی دانش‌آموزان نباشند بلکه فکر کنم عیب از سوال باشه. چند روزیه به این فکر افتادم که بهتر بود توی کنکور سراسری، چند بیتی از یک شعر یک شاعر بیان می‌کردند و مثلاً 5 الی 10 سوال از این بیت‌ها می‌پرسیدند. چون تشخیص معنای یک بیت به تنهایی کار بسیار سختی هست و ممکنه چند برداشت بشه. اما وقتی از یک شعر یک شاعر انتخاب بشه، بیت‌ها پیوسته خواهند بود و اگر شما معنی یک کلمه جدید رو نفهمیدید، از روی بقیه بیت‌ها، مفهوم رو تشخیص می‌دید.
در واقع این چند بیت پیوسته در حکم همان درک‌مطلب (Reading)های زبان انگلیسی و عربی خواهند بود.
مثلاً یک کلمه ممکن است از گذشته تا کنون 5 6 معنی متفاوت به خود گرفته باشد، در این صورت اگر طراح تست ناشی باشد (که معمولاً ناشی هستند)، ممکن هست برخی کاربرد‌های قدیم را در گزینه‌ها قرار دهد که البته تنها کاربرد و معنی از لحاظ طراح درست است که در کتاب درسی آمده است.

به هر حال من یک کتاب از انتشارات انرژی اتمی دیدم که در همین مورد بود، می‌خوام بخرم ببینم چی میشه.

soheilsmart
06-03-2008, 23:14
فکر کنم علت درصد پایین ادبیات به ویژه قرابت معنایی دانش‌آموزان نباشند بلکه فکر کنم عیب از سوال باشه. چند روزیه به این فکر افتادم که بهتر بود توی کنکور سراسری، چند بیتی از یک شعر یک شاعر بیان می‌کردند و مثلاً 5 الی 10 سوال از این بیت‌ها می‌پرسیدند. چون تشخیص معنای یک بیت به تنهایی کار بسیار سختی هست و ممکنه چند برداشت بشه. اما وقتی از یک شعر یک شاعر انتخاب بشه، بیت‌ها پیوسته خواهند بود و اگر شما معنی یک کلمه جدید رو نفهمیدید، از روی بقیه بیت‌ها، مفهوم رو تشخیص می‌دید.
در واقع این چند بیت پیوسته در حکم همان درک‌مطلب (Reading)های زبان انگلیسی و عربی خواهند بود.
مثلاً یک کلمه ممکن است از گذشته تا کنون 5 6 معنی متفاوت به خود گرفته باشد، در این صورت اگر طراح تست ناشی باشد (که معمولاً ناشی هستند)، ممکن هست برخی کاربرد‌های قدیم را در گزینه‌ها قرار دهد که البته تنها کاربرد و معنی از لحاظ طراح درست است که در کتاب درسی آمده است.

به هر حال من یک کتاب از انتشارات انرژی اتمی دیدم که در همین مورد بود، می‌خوام بخرم ببینم چی میشه.
نه عزیز مشکل از سوالا نیست
مشکل از دانش اموزا است
وقتی داوطلبا حتی نمیتونند از روی شعر بخونند چطور میشه انتظار داشت که شعرو درک کردن
من برای بالا بردن تسلط روی تست های ارتباط معنایی
خواندن بوستان-گلستان-دیوان حافظ-مثنوی و دیوان شمس رو توصیه میکنم
اگر از پس اینا بر اومدید بدون شک به تمامی سوال ها میتونید جواب بدید

SuB
07-03-2008, 00:27
مشکل از دانش اموزا است
وقتی داوطلبا حتی نمیتونند از روی شعر بخونند چطور میشه انتظار داشت که شعرو درک کردن

من اگه تمام عمرم رو به خوندن تنها یکی از اینها اختصاص بدم، بازم از پس این کار برنمی‌یام.

در ضمن به غیر از داوطلبان، دبیران و حتی طراحان سوال هم نخواهند توانست برخی بیت‌ها رو با اولین و دومین و سومین و ... نگاه بخونند و تا زمانیکه نشینند دور هم و با کلی بحث به یک نتیجه برسند، باز هم نخواهند توانست درست بخوانند. اون وقت شما چطوری توقع داری داوطلب کنکور در 2 دقیقه (خیلی خیلی بهش وقت دادم) 5 بیت (معمولاً تست‌های قرابت معنایی حاوی 4 الی 5 بیت هستند.) رو بخونه و تجزیه و تحلیل کنه. اونم وقتی که کلی فشار بر روش هست؟

اگه توی کنکور سراسری ورودی دانشگاه از هندسه هذلولوی (از مباحث دانشگاهی که تا قبل از دانشگاه حتی ممکنه اسمش به گوشتون نخورده باشه) سوال طرح بشه، داوطلب اصلا نخواهد فهمید که سوال در مورد چی هست و شاید حتی نتونه از روی سوال بخونه. آیا این باز هم عیب داوطلب رو می‌رسونه؟ مسلماً نه. بلکه عیب از سوال هست.
حالا اگه طراح سوال بیتی رو مطرح کنه که از 10 کلمه به کار رفته در این بیت، 20 کلمه تا حالا به گوش هیچ‌کدام از داوطلبان نخورده است، عیب از سوال هست نه عیب از داوطلب و ....

من فکر نمی‌کنم دیگه وقت کنم اینترنت بیام. پس اگه دیگه نیومدم، بحث رو به بعد از کنکور حواله می‌کنیم!!!!!:31:

pp8khat
07-03-2008, 09:09
مشکل از دانش اموزا است

ببخشید ولی حتی مولفان کتاب درسی هم مثل طراحان وضعشون خرابه...
آخه بعضی چیز ها هستش که اصلاً ربطی به معنویت و خدا و دین اسلام نداره...بعد این مولف ها(کتاب درسی و حتی آقای ملک محمدی) الکی ایهام یا پیام بیت ایجاد می کنن که فلان چیز تلمیح دارد به فلان واقعه یا فلان اسم نام دیگر فلان پیامبر یا امام است و... .
حالا فرض کنید سعدی یا حافظ زنده شدن بعدش ادبیات گاج رو بهشون نشون بدین می گن:"بابا منظور ما اصلاً این نبود...پیام بیت ما یه چیز ساده بود...چرا می پیچونینش؟!!"
در رابطه با املا هم به نظر من طراحان باید به جای اینکه از کلماتی پرت و دورافتاده و مرده ای که شونصد سال پیش استفاده می شد(مثل:برائت استهلال یا مضغ یا محظوظ یا...) سوال بدن،بهتره املای کلماتی متداول مثل:توهین،سپاسگزاری یا ...رو مطرح کنند...(که باز هم یه عده املاشون رو بلد نیستن!...)
راستی کسی می دونه مراسم ویفر و ساندیس خوری(مجاز از آزمون ورودی داشنگاه آزاد!!) چند تیر برگزار می شه؟آخه من هم کنکوری هستم!!!دی:

منظورت از اینکه(( چیزها تو ده استاد بود که مبتکران حتی کوچکترین اشاره ای هم بهشون نکرد))چیه؟
می تونی دقیقا بگی چی؟

بله؛
فعلاً بخش 3 شیمی 2(بقیه رو وقت نکردم بخونم):
1-در یک فرمول از آلومینیوم اکسید اتم های آلومینیوم 6 الکترون از دست می دهند.(روش جالب ده استاد:اندیس اکسیژن رو در ظرفیت آلومینیوم ضرب کنید.مبتکران:اشاره ای نشد)
2-موقعیت قرار گرفتن یون های سدیم و کلر در بلور NaCl(ده استاد:مطرح کرد.3 یا 4 تا تست ازش داد.شکلی واضح کشید مبتکران:اشاره ای نشد)
3-طرح سوال از بیشتر بدانید ها(ده استاد طرح کرد اما مبتکران نه...شاید شما بگید:"کی بیشتر بدانیدها رو می خونه" اما مطمئن باشید که اگه کتاب تستتون ازشون سوال داده باشه شما مجبور میشید بخونید)
4-طرح مسئله تناسبی در رابطه با اگر جرم اتمی دو عنصر رو بدهند فرمولشون چی میشه(ده استاد مطرح کرد اما مبتکران نه.(یک طرح رو جا انداخت!)
...
البته بعضی چیز ها هم بود که ده استاد اشاره ای بهش نکرد اما مبتکران کاملاً توضیح داد!:27:
ده استاد یه اشتباه دیگه هم کرد...گفتش نقطه ذوب و جوش Al2O3 بیشتر از MgO هستش(قلمچی هم این اشتباه رو 2 بار کرد در آزمونش)...در صورتی که برعکس هست(مبتکران توضیح داد)
در کل اول مبتکران بعد حتماً ده استاد

منظورمو گرفتید؟

اگه منظورتون قانون های نیوتون که تو انگلستان هم آموزش داده می شه تو راهنمایی!!
در ضمن عربی،ادبیات،دین و زندگی،شیمی رو که ما می خونیم از بقیه کشور های خاور میانه بهتره...
فقط انگلیسی و ریاضی و فیزیک و .. یکم قدیمی شدن...

SuB
07-03-2008, 13:07
در رابطه با املا هم به نظر من طراحان باید به جای اینکه از کلماتی پرت و دورافتاده و مرده ای که شونصد سال پیش استفاده می شد(مثل:برائت استهلال یا مضغ یا محظوظ یا...) سوال بدن،بهتره املای کلماتی متداول مثل:توهین،سپاسگزاری یا ...رو مطرح کنند...(که باز هم یه عده املاشون رو بلد نیستن!...)

اینو واقعاً راست گفتی. در ضمن این کلماتی که گفتی مثل براعت استهلال (املاش رو اشتباه نوشتی‌ها!!!) خوباش هستند. بدتر از اینم سراغ دارم!!:18:

در ضمن وضع سوالات بقیه درسها هم زیاد خوب نیست. مثلاً یه سوال از دینی 86 رشته ریاضی دیدم، موندم این سوال رو بچه اول ابتدایی طرح کرده یا .....؟

این سوال رو حال کنید!!!!!:
سوال از کتاب دین و زندگی پیش‌دانشگاهی، درس 8 . که در کنکور سراسری ریاضی 86 طرح شده:
" فراز و فرود تمدن اسلامی که در دوره‌های متمادی از واقعیت‌های غیر قابل انکار می‌باشد، به ترتیب در چه قرونی چهره نمود؟"
1) اول تا پنجم - دوازدهم تا سیزدهم
2) اول تا دوران صفویه - سیزدهم تا چهاردهم
3) اول تا هفتم - دوازدهم تا سیزدهم
4) اول تا دوران صفویه - دوازدهم تا چهاردهم

لازم نیست به این تست جواب بدید! فقط بدونید که سوال مفهومی این گونه سوالها می‌گویند. پسی مفهومی‌تر (= حفظی‌تر) بخوانید.
واقعاً ارزش این سوال چقدر هست؟ آیا ابن درس سوالهای بهتری نداشت که به عنوان تنها سوال این درس در کنکور مطرح گردد؟ به خدا اگه آدم چیز فهم این گونه سوالها رو طرح کنه.

یه ضرب‌المثلی هست که میگه: پیش نماز که قوز کنه .....
وقتی توی کنکور سراسری این گونه سوالها داده بشه، دیگه از آزاد چه توقعی میشه داشت؟
وقتی توی کنکور این سوالات داده بشه، گزینه 2 هم این سوال بدون ارزش را خواهد داد:" در دوره جاهلیت چند نفر سواد خواندن و نوشتن داشتند و در عقاید خرافی آنان علت روشن کردن آتش چه بود؟" سوال از آزمون شماره 6 پیش‌دانشگاهی گزینه 2 هست که از درس 7 دین‌و زندگی پیش ارائه شده.

هر آدم عاقلی اگه 2 دقیقه با خودش فکر کنه، خواهد دید که این سوال نه ارزش پرسیدن داره، نه ارزش سنجیدن دانش دانش‌آموزان با این سوال و نه از لحاظ درن اسلام ارزش خواهد داشت. اگه از همه این چیزها صرفنظر کنیم، از نظر عقلی هم ارزش نخواهد داشت.

ما که دستمون به طراحان کنکور نمیرسه. شما که دستتون میرسه، به گوششون برسونید.:11:

masoudHnet
08-03-2008, 14:18
اینو واقعاً راست گفتی. در ضمن این کلماتی که گفتی مثل براعت استهلال (املاش رو اشتباه نوشتی‌ها!!!) خوباش هستند. بدتر از اینم سراغ دارم!!:18:

در ضمن وضع سوالات بقیه درسها هم زیاد خوب نیست. مثلاً یه سوال از دینی 86 رشته ریاضی دیدم، موندم این سوال رو بچه اول ابتدایی طرح کرده یا .....؟

این سوال رو حال کنید!!!!!:
سوال از کتاب دین و زندگی پیش‌دانشگاهی، درس 8 . که در کنکور سراسری ریاضی 86 طرح شده:
" فراز و فرود تمدن اسلامی که در دوره‌های متمادی از واقعیت‌های غیر قابل انکار می‌باشد، به ترتیب در چه قرونی چهره نمود؟"
1) اول تا پنجم - دوازدهم تا سیزدهم
2) اول تا دوران صفویه - سیزدهم تا چهاردهم
4) اول تا دوران صفویه - دوازدهم تا چهاردهم

لازم نیست به این تست جواب بدید! فقط بدونید که سوال مفهومی این گونه سوالها می‌گویند. پسی مفهومی‌تر (= حفظی‌تر) بخوانید.
واقعاً ارزش این سوال چقدر هست؟ آیا ابن درس سوالهای بهتری نداشت که به عنوان تنها سوال این درس در کنکور مطرح گردد؟ به خدا اگه آدم چیز فهم این گونه سوالها رو طرح کنه.

یه ضرب‌المثلی هست که میگه: پیش نماز که قوز کنه .....
وقتی توی کنکور سراسری این گونه سوالها داده بشه، دیگه از آزاد چه توقعی میشه داشت؟
وقتی توی کنکور این سوالات داده بشه، گزینه 2 هم این سوال بدون ارزش را خواهد داد:" در دوره جاهلیت چند نفر سواد خواندن و نوشتن داشتند و در عقاید خرافی آنان علت روشن کردن آتش چه بود؟" سوال از آزمون شماره 6 پیش‌دانشگاهی گزینه 2 هست که از درس 7 دین‌و زندگی پیش ارائه شده.

هر آدم عاقلی اگه 2 دقیقه با خودش فکر کنه، خواهد دید که این سوال نه ارزش پرسیدن داره، نه ارزش سنجیدن دانش دانش‌آموزان با این سوال و نه از لحاظ درن اسلام ارزش خواهد داشت. اگه از همه این چیزها صرفنظر کنیم، از نظر عقلی هم ارزش نخواهد داشت.

ما که دستمون به طراحان کنکور نمیرسه. شما که دستتون میرسه، به گوششون برسونید.:11:
بازم صد رحمت به این سوال ها !!!
اون سوال هایی که باید حتما آیه رو حفط باشی چی میگید.
مثلا بعضی از سوال ها یکم از ایه رو میده بعد از قسمت بعدی آیه سول می پرسه!!!!(برای کنکور باسد حافظ قرآن هم باشید)

البته من دین و زندگی رو خوب میزنم.
ولی خوب سوال های دین و زندگی کلا داغونه

mahsa1469
08-03-2008, 15:46
تازه سوال اشکال هم داره باید می گفت از سوم تا هفتم

M A T I N
08-03-2008, 16:31

تازه سوال اشکال هم داره باید می گفت از سوم تا هفتم

یکی از سوال های امروز قلم چی ... فکر کنم بار دومه که تو آزمون میدنش ....

========================
امروز مثلثاتش خیلی سخت بود ...

masoudHnet
08-03-2008, 17:08
سلام بچه ها
امروز گند زدم
نتوستم برسم هندسه 1 بزنم
وقت کم آوردم
شانس ندارم
کارنامه ها اومد ترازم 6600 شد:41:

اعصابم خورده دین و زندگیش من 3 تا سوال آخر رو جابه جا زده بودم بعد اومدم پاک کردم دوباره زدم همشونو غلط گرفت.87 % تبدیل شد به 50%

فیزیک پیش سوال رو الکی واسه خودش زده یه گزینه دیگه 95 % تبدیل شد 88%

حالا همه اینا به کنار اشتاباهاته خودم دیگه معرکه بود ..
کسی فیزیک 3 سوال 1 رو دیده ساده ترین و تکراری ترین سوال کنکوره تو این بخش متاسفانه من بی خودی اشتباه زدم(یک لحظه غفلت):2:

تو ریاضی پایه اول اومدم چند تا مثلثات زدم دیدم داره وقتمو می گیره بعد رفتم سراغ درسای دیگه سر آخر که امدم مثلثات رو دوباره نگاه بندازم 1 سوال زدم و متاسفانه فقط همون یکی رو تو پاسخ نامه واردکردم.50% شد 10%:9:

کنکور داره میاد هنوز هم من اندر خم یک کوچه ام هنوزم که هنوزه سوال هایی رو که بلدم اشتباه می کنم .

من فکر کنم واسه ساعات خوابمه اخه رو زآزمون ساعت 6 پا میشم( کمتر از 6 ساعت خواب):13:
ولی روزای عادی ساعت 7:45

کسی دیگه هم اینجا چنین مشکلی داره که سوال هایی رو که 100% بلده ولی روز آزمون غلط بزنه.
واسه من این روند تقریبا اکثر آزمون ها ادامه داره.

پیشنهادات گرم شما را پذیراییم:11:

morteza.dmh
09-03-2008, 01:47
یکی به من کمک کنه....!!!!!! ای هوار...... من ترازم در عرض 2 تا آزمون 1000 تا افت داشته!!! چیکار کنم؟! آخه چرا؟ درسته که نخوندم(برای هیچ کدوم) ولی چرا اینقدر خراب کردم؟! از عرش به فرش اومدم!!! ای خدا..........

behnam_n80
09-03-2008, 14:11
منم این مشکل برام زیاد پیش اومده
مثلا یه تسته تحلیلی ازمون قبل که ماله کنکور بودا هر چی سر آزمون فکر کردم حل نشد
وقتی اومدم خونه بررسی آزمون کردم دیدم سوالا قبلا حل کرده بودم

a3m00n
09-03-2008, 17:24
سلام
این آزمون هم در شهر ما برگزار نشد.:41:
به علت نداشتن مجوز!!!
من خیلی بد شانسم که این موقع این مشکل برام پیش اومد
اما..................
خودم تو خونه از خودم آزمون گرفتم
زبان 3=====>63%
گسسته===>14%
تحلیلی===>37%
ریاضی پایه=> 0 %
فیزیک 2 ==>10 %
دیفرانسیل 83%
.................................................. ............................
این درصد بعضی درسام بود دیگه حوصله ندارم بقیه رو بگم.
(سهیل تو هم ترازت کم شده )چرا؟
در مورد قرابت معنایی پیشنهاد من فقط خوندن 70 صفحه اول بوستان سعدیه.
خیلی از داستانهاش توی سوالات میاد بای بای:11:

a3m00n
09-03-2008, 17:31
مسعود جان منم مشکل تو رو دارم
یعنی وقتی خونه آزمونو چک میکنم حالم بهم میخوره که مثلا فلان سوالو چرا اشتباه حل کردم.
دلایل اشتباهات من:
80% مواقع درست سوالو نمی خونم(یکم میخونم بقیه رو خودم پیش بینی میکنم حل میکنم میام خونه سوالو کامل میخونم میبینم یه چیز دیگه خواسته)
20% بقیه شاید اینکه قبل آزمون یه مرور کوچولو باید بکنم که نمیکنم.
.................................................. ..............................

masoudHnet
09-03-2008, 19:41
سلام
به علت نداشتن مجوز!!!
اما..................
زبان 3=====>63%
گسسته===>14%
تحلیلی===>37%
ریاضی پایه=> 0 %
فیزیک 2 ==>10 %
دیفرانسیل 83%
سلام
چراآزمونا تو شهر شما هیچ وقت برگزار نمیشه مگه حالا برگزار کنن کی میاد بهشون گیر میده.!

یه زنگ بزنین تهران ببینین کاظم چی میگه!(این طوری که اگه باشه خودوشونو گیر آوردن)

راستی بعد این 2 سال تازه من تونستم چهره کاظم رو ببینم توی جلسه دوران طلایی بالاخره خودشو نشون داد.(یه سخنرانی الکی داشت میکرد واسه ترازای بالای 6000 که فقط کارش بود گیرد دادن به پدر مادرا.... همش تو اون سالن 200 نفر بیشتر نبودنا ولی 500 دفعه به این و اون گیر)

در ضمن سعید دار ی دیفرانسیل رو میخوری دیگه؟

در ضمن ناقلا کارنامه ی سهیل رو از کجا گیر آوردی !!! (البته خودم قبل این که شماره شناسنامه بخواد واسه شونصد نفرو می گرفتما .... فکر می کردم خودم خیلی فضولم* بر اساس استدلال استقرایی تمام دانش آموزان پشت کنکوری فضولن*)
__________________________________________________ _____________
پاورقی: *فضول=کنجکاو

خوب حتما می گین چه قدر بیکاره ها این همه چرت و پرت نوشتم
خوب راست می گین دیگه حوصلم سر رفته
خوب بریم دیفرانسیل رو تموم کنیم.(آخه قبل عید باید توم بشه وگرنه خیلی بد میشه)
بای

soheilsmart
10-03-2008, 08:40
:18::18::18::18::18:
سلام
چراآزمونا تو شهر شما هیچ وقت برگزار نمیشه مگه حالا برگزار کنن کی میاد بهشون گیر میده.!

یه زنگ بزنین تهران ببینین کاظم چی میگه!(این طوری که اگه باشه خودوشونو گیر آوردن)

راستی بعد این 2 سال تازه من تونستم چهره کاظم رو ببینم توی جلسه دوران طلایی بالاخره خودشو نشون داد.(یه سخنرانی الکی داشت میکرد واسه ترازای بالای 6000 که فقط کارش بود گیرد دادن به پدر مادرا.... همش تو اون سالن 200 نفر بیشتر نبودنا ولی 500 دفعه به این و اون گیر)

در ضمن سعید دار ی دیفرانسیل رو میخوری دیگه؟

در ضمن ناقلا کارنامه ی سهیل رو از کجا گیر آوردی !!! (البته خودم قبل این که شماره شناسنامه بخواد واسه شونصد نفرو می گرفتما .... فکر می کردم خودم خیلی فضولم* بر اساس استدلال استقرایی تمام دانش آموزان پشت کنکوری فضولن*)
__________________________________________________ _____________
پاورقی: *فضول=کنجکاو

خوب حتما می گین چه قدر بیکاره ها این همه چرت و پرت نوشتم
خوب راست می گین دیگه حوصلم سر رفته
خوب بریم دیفرانسیل رو تموم کنیم.(آخه قبل عید باید توم بشه وگرنه خیلی بد میشه)
بای
سلام من هم 3 آزمون اخیر رو تر زدم :2::2::2::2:
به ترتیب رتبه های 700-900-1000
یعنی افتضاح الان میخوام خودمو بزنم
ولی مشکلی نیست جبران میکنم
در این برهه از زمان نباید روحیمونو از دست بدیم
تو 3 ازمون قبلی به طور میانگین 25 تا غلط داشتم
حالا برا 7 فروردین جبران میکنم یعنی هممون باید این کارو بکنیم
تو این 3 ازمون اخیر بدترین رتبه هامو کسب کردم
میخوام بشینم گریه کنم نه شوخی کردم
دلم فقط به همین تاپیک خوشه
ممنون
بای

soheilsmart
10-03-2008, 08:47
سلام
به علت نداشتن مجوز!!!
اما..................
زبان 3=====>63%
گسسته===>14%
تحلیلی===>37%
ریاضی پایه=> 0 %
فیزیک 2 ==>10 %
دیفرانسیل 83%
سلام سعید خوبی
نمیدونم چرا اینشکلی شد
ولی درستش میکنم
فقط روحیه رو از دست ندیم درست میشه

رتبه منو چجوری گیر میاری؟؟؟؟؟
نکنه شماره شناسنامه داری
یا زنگ میزنی 88978621-021
رتبه رو میگیری
چون فقط شمارنده میخواد

soheilsmart
10-03-2008, 14:00
با توجه با بحث هایی که با دوست عزیزم (sarina_sh(داشتم
قرار شد به مدیرا پیغام خصوصی بزنیم و بگیم که پی سی ورلد به انجمن کنکور نیاز داره

حالا هر کسی موافقه به مدیرا پیغام خصوصی بزنه
هر چه تعداد بیشتری پیغام زده بشه
شانس ما برای ایجاد انجمن بیشتره
با تشکر-سهیل

deer
10-03-2008, 16:51
سلام دوستان
من یکم توی هندسه تحلیلی مشکل دارم چه کار می تونم بکنم

a3m00n
10-03-2008, 20:11
سلام سعید خوبی
نمیدونم چرا اینشکلی شد
ولی درستش میکنم
فقط روحیه رو از دست ندیم درست میشه

رتبه منو چجوری گیر میاری؟؟؟؟؟
نکنه شماره شناسنامه داری
یا زنگ میزنی 88978621-021
رتبه رو میگیری
چون فقط شمارنده میخواد
سلام
آره به شمارهه زنگ میزنم.:27:
.................................................
تو پست قبلیم گفتم واسه بهتر شدن درک مطلب بوستان بخونید تصحیح می کنم====>گلستان
مسعود و سهیل و .... من در مورد آزمون 7 فروردین نظرتون رو می خوام.شما می خواین زوج درس های اولتون رو آزمون بدین یا دوم؟
من که همون اولیا.
مسعود تو می خوای دیفرانسیل رو تا قبل عید تموم کنی؟
چرا؟مگه اگه با کانون پیش بری مشکلی پیش میاد؟
اصلا نظرتون چیه کلا؟
زودتر تومو کنیم بریم واسه مرور یا نه همینجوری کم کم بخونیم.آخر سر مرور کنیم؟
................................................
من ساعت مطالعم از 30 بیشتر نمیشه خواهشا یه پیشنهادی بدین؟شما هم وضعتون همینه ؟
:20::20::20::20::20::20:
راستی من سنجش 3 تاشو ثبت نام کردم کسی اینجا ثبت نام کرده؟
بای بای

khale_changiz
10-03-2008, 22:32
سلام
می گم یه دانش آموز معمولی تا الان باید چه قدر از درساش تموم شده باشه؟؟

بردیا
10-03-2008, 23:37
bache ha ye soal miporsam dorost javab bedin,alan baraye shorou dir shode?ba tavajoh be inke payam ghavi ye
دیر شروع کردن بهتر از هرگز شروع نکردنه.رشتت چیه؟اگر ریاضی یا تجربی باشی کارت خیلی سخت تره نسبت به انسانی ولی توی عید میتونی تا حدی جبرانش کنی اگر واقعا بخوای

سلام
می گم یه دانش آموز معمولی تا الان باید چه قدر از درساش تموم شده باشه؟؟
یه دانش آموز معمولی حتی اگر خیلی از درساشم مونده,روی اون درسایی که تموم کرده تسلط کامل داره

mr saad
11-03-2008, 09:02
با سلام
دوستان از بین این 3 کتاب برای آموزش مفاهیم و تسلط برای دانش آموزان ضعیف تر برای درس فیزیک پیش کدام بهترند؟ معایب و محاسن هر یک چیست؟
1- فیزیک پیش اندیشه سازان-(مبتکران)
2- فیزیک طراحان (آیندگان) قرمز (البته فکر کنم)
3- فیزیک فرید شهریاری
با تشکر

Dr_King
12-03-2008, 06:33
با سلام خدمت دوستان کنکوری می خواستم یه پیشنهاد به دوستان بدم

من چند وقت پیش تبلیغات پژوهندگان راه دانش را دیدم و رتبه کسایی را زده بود که با استفاده از Cd های فرایند پاسخ تونسته بودم ریاضی و فیزیک را 80 به بالا بزنند .
بعد من تصمیم گرفتم یکی از اینها که ارزون هست را بخرم و رفتم Cd مثلثات را گرفتم و دیدم واقعا خیلی قشنگ بدون فرمولهای سنگین و با استفاده از مفاهیم سریع به پاسخ دست پیدا می کنه . بعد من من حد و پیوستگی را گرفتم که اون خیلی خیلی عالی بود .
البته Cd فرآیند پاسخ یه مقدار گرون هست می خواستم بدونم کسی پایه هست که با هم شریکی بعضی از مباحث را مانند انتگرال - هندسه - و گسسته را بگیریم . من خودم مشتق را دارم اگه کسی اونها را هم خواست با هم نصف نصف حساب می کنیم

Dr_King
12-03-2008, 06:36
این هم اسم سایت و لیست قیمتها

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

behnam_n80
12-03-2008, 14:20
بچه ها یه مطلبیا می گم که هم به درد افراد تراز بالا می خوره هم به افرادی که تا به حال اون چیزی که خواستند نبودند:
1-به تراز های خود مغرور نشوید مثلا یکی بود که همیشه ترازش حدود 7100 بود ولی رتبش 4000 شد
2-اگر ترازاتون زیاد بالا نیست نگران زیاد!نباشید چچون یکی بود بالاترین ترازش 7200 بود رتبش 56 شد
دلیل عدم موفقیت اولی این بود که به خودش مغرور شد و بعد عید درست درس نخوند
دلیل موفقیت دومی تلاش زیاد او بعد عید بود
پس عید را به هیچ وجه از دست ندهید زیرا جدا دوران طلاییه

negar20
12-03-2008, 18:21
اينجا از بچه هاي فني حرفه اي كسي نيست؟؟همه نظرين . كسي ميدونه دانشكده هاي فني تهران تا چه ترازي رو پذيرش ميكنن.

masoudHnet
12-03-2008, 19:17
سلام
آره به شمارهه زنگ میزنم.:27:
تو پست قبلیم گفتم واسه بهتر شدن درک مطلب بوستان بخونید تصحیح می کنم====>گلستان
مسعود و سهیل و .... من در مورد آزمون 7 فروردین نظرتون رو می خوام.شما می خواین زوج درس های اولتون رو آزمون بدین یا دوم؟
من که همون اولیا.
مسعود تو می خوای دیفرانسیل رو تا قبل عید تموم کنی؟
چرا؟مگه اگه با کانون پیش بری مشکلی پیش میاد؟
اصلا نظرتون چیه کلا؟
زودتر تومو کنیم بریم واسه مرور یا نه همینجوری کم کم بخونیم.آخر سر مرور کنیم؟
................................................
من ساعت مطالعم از 30 بیشتر نمیشه خواهشا یه پیشنهادی بدین؟شما هم وضعتون همینه ؟
:20::20::20::20::20::20:
راستی من سنجش 3 تاشو ثبت نام کردم کسی اینجا ثبت نام کرده؟
بای بای
سلام خوبی آقا

اول این که شماها در راه کنجکاوی چه راهایی که به ذهنتون نمی رسه!!!من که عقلم به این جا ها نرسیده بود!!
من تو آزمون هفت فروردین زوج درسای ترم 1 رو میزنم

من آخه با تو فرق دارم من امسال پیشم و انتگرال رو تا حالا که نخوندیم. می ترسم بعد عید که یکم فشار درسی بالاست نتونم خوب بخونمش بالاخره یکی از مباحثیه که حتما سوال ازش می آد.ولی بقیه درسا مثل فیزیک و شیمی رو با کانون پیش میرم.((فیزیک که ترم دوش آسونه شیمی هم که میشه تومش کرد.حفظیه))

منم سنجش 3 تاشو شرکت کردم ((کلا اکثرا شرکت می کنن. جامعه آماریش خیلی تو این 3 تا آخریش میره بالا)

منم ساعت مطلالعه امم بالای 40 ساعت تا حالا نرفته. چرا تک و توک به 49 ساعت هم رسیده(البته در روزاک(:)
امیدوارم بعد عید زیاد بشه.

M A T I N
12-03-2008, 19:28
با سلام خدمت دوستان کنکوری می خواستم یه پیشنهاد به دوستان بدم

من چند وقت پیش تبلیغات پژوهندگان راه دانش را دیدم و رتبه کسایی را زده بود که با استفاده از Cd های فرایند پاسخ تونسته بودم ریاضی و فیزیک را 80 به بالا بزنند .
بعد من تصمیم گرفتم یکی از اینها که ارزون هست را بخرم و رفتم Cd مثلثات را گرفتم و دیدم واقعا خیلی قشنگ بدون فرمولهای سنگین و با استفاده از مفاهیم سریع به پاسخ دست پیدا می کنه . بعد من من حد و پیوستگی را گرفتم که اون خیلی خیلی عالی بود .
البته Cd فرآیند پاسخ یه مقدار گرون هست می خواستم بدونم کسی پایه هست که با هم شریکی بعضی از مباحث را مانند انتگرال - هندسه - و گسسته را بگیریم . من خودم مشتق را دارم اگه کسی اونها را هم خواست با هم نصف نصف حساب می کنیم

چقدر ارزون حساب میکنه ...
1 سی دی آمار که کلا 2 تا تست ازش تو کنکور میاد و راحت میشه جواب دادشون رو داره میده 25000 تومن ....!!!!
هندسه تحلیلی 65000 .....!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dr_King
13-03-2008, 11:00
چقدر ارزون حساب میکنه ...
1 سی دی آمار که کلا 2 تا تست ازش تو کنکور میاد و راحت میشه جواب دادشون رو داره میده 25000 تومن ....!!!!
هندسه تحلیلی 65000 .....!!!!!!!!!!!!!!!!!

آره قیمتهاش خیلی بالا هست من هم بهمین خاطر گفتم که چند نفری با هم بگیریم تا اروزن در بیاد و راحت هم رایت می شه . اما کیفیت تدریسش خیلی بالاست و خیلی خوبه

حالا اگه پایه بودید چند نفری گسسته و هندسه را بگیریم و من هم یک نفر دیگه را هم می یارم که بیاد پایین ولی ارزششو داره

masoudHnet
13-03-2008, 12:24
سلام دوباره
بچه ها مثله این که گزینه 2 سوالای آزمون قبلیشو گذاشت تو سایت:
برید استفاده کنید.
سوالاش تقریبا خوب تر شده (از اون سوال های کزاییش کم کرده)
تقریبا الان میشه سوال هاشو به عنوان یک نمونه سوال کنکور دونست

yusef
13-03-2008, 17:43
سلام
برای من که سال سومم در عید چه جوری درس بخونم؟
روزی چند ساعت و چطوری؟

M A T I N
13-03-2008, 17:50
تو این آزمون قلم چی میشه هندسه 1 رو با آمار جواب داد ...؟

SuB
14-03-2008, 11:18
سلام دوباره
بچه ها مثله این که گزینه 2 سوالای آزمون قبلیشو گذاشت تو سایت:
برید استفاده کنید.
سوالاش تقریبا خوب تر شده (از اون سوال های کزاییش کم کرده)
تقریبا الان میشه سوال هاشو به عنوان یک نمونه سوال کنکور دونست

بله.
سوالهای این دفعه گزینه 2 بهتر بود. اما عربی و زبان انگلیسی آسون بود.

ولی هنوز سوالهای درس دین و زندگی معمولاً بی‌ارزش و سوالهای شیمی اکثراً حفظی بودند.

masoudHnet
14-03-2008, 21:13
بله.
سوالهای این دفعه گزینه 2 بهتر بود. اما عربی و زبان انگلیسی آسون بود.

ولی هنوز سوالهای درس دین و زندگی معمولاً بی‌ارزش و سوالهای شیمی اکثراً حفظی بودند.
من منظورم درس ریاضیاتش بود.
سوالای عمومیش که همیشه ساده بوده(نسبت به آزمون های آزمایشی دیگه)
اینبار مثل همیشه عمومی هاش آسون بودن

pp8khat
17-03-2008, 09:16
سلام.
اولین آزمون جامع اینترنتی کشور 22 و 23 خرداد ماه 87 برگزار خواهد شد.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
شرکت می کنید؟ اصلاً سر و تهش معلوم هست؟

دیدم ملت عاشق تست های مفهومی ادبیات و دین و زندگی هستند؛گفتم 4 تا تست فوق مفهومی تالیفی(!!!)بذارم این عطش رو کمترش کنم!
--------------------------------------------------------------------------------------
* در جای خالی چه کلماتی باید قرار گیرند؟
....!تا کی در این....فریب.....بینی /یکی زین چاه ظلمانی برون شو،تا جهان بینی
1-صنما-دنیا-رندان
2-حافظا-زندان-رندان
3-دلا-زندان-شیطان
4-دلا-زندان-این و آن
تست زیری،خیــــــــلی نامردیه!
--------------------------------------------------------------------------------------
*در جای خالی چه کلماتی باید قرار گیرند؟
....پارسی گو،بخشندگان عمرند/ساقی بده.... ، ....پارسا را
1-رندان-کرامت-خوبان
2-خوبان-کرامت-رندان
3-خوبان-بشارت-رندان
4-رندان-بشارت-خوبان
این تست هم حیوونیه!
*کدام گزینه درست است؟
1-«بَدل» مفرد «ابدال» است.
2-«حقیقه الحدیقه» و «سیر المعاد الی العباد» از آثار سنایی است.
3-«کارنامه مرو» از آثار سنایی است.
4-مولانا جلال الدین بلخی در سال 604 متولد شد و در سال 672 در گذشت.
امیدوارم خدا من را به خاطر تایپ این تست ببخشد و عفو کند!!!!!
*این سخن از کیست؟
«از چشم من افتاد»
1-قرآن
2-حضرت محمد(ص)
3-امام صادق(ع)
4-امام علی(ع)
-------------------------------------------------------------------------------------
فکر کنم به خاطر طرح این تست مستقیماً به جهنم برم!
-------------------------------------------------------------------------------------
* شاگردان امام صادق(ع) بالغ بر چند نفر بودند؟
الف - 400 نفر
ب - 4000 نفر
ج - 40000 نفر
د - 14000 نفر
بابا یعنی هیچ کس نمیدونه آزمون دانشگاه آزاد کی برگزار میشه؟ بالاخره من می خوام حاصل 1 سال تلاش و بیخوابیم رو بگیرم یا نه؟!!!!!!!!!!!!
When does the Azad University take it's exam?
هل تعلمون متی داشنجاه(!!) آزاد یاخذ الامتحانه؟
(راستی،می دونستید،«ایاد فیلی» عربه؟؟؟ برقتون گرفت نه؟)

خدمت وظيفه(سربازي)
17-03-2008, 13:52
سلام بر همه شما خواهشمندم تمام مطالب را تا آخر مطالعه فرمائيد و راه حلش را به من بگين

اين سرگذشت من هست :

من سال 1386-1385 پيش دانشگاهي ميخوندم و در سه درس پيش دانشگاهي الان موندم و در شهريور ماه امسال وقتي خواستم و اون سه درس را امتحن بدم كه قبول شوم نتونستم و در يه جايي كار ميكردم و از طرفي قضيه اين سه درس كه مونده ام توش را نميدونستن بنابر اين نتونستم شهريور ماه امسال امتحان بدم و واحد هاي مانده ام را پاس كنم.
پائيز امسال يعني سال 1386 يه كم ولگردي كردم و درس واسه كنكور نخوندم و هم اي قضيه واحد هاي مانده ام فكرم را خيلي مشغول كرده بود پائيز گذشت و وارد زمستان شديم و دردسر ها شروع شد دي ماه رفتم پست و دفرچه هاي كنكور سراسري و آزاد را گرفتم و ثبت نام كردم و در حين گرفتن دفترچه ها دفترچه اعزام به خدمت را بنا به اسرار خانواده و دوستان و فاميل گرفتم بدون اين كه از كسي در مورد اين سوالي بپرسم و بگم چي كر كنم چي كار نكنم اين دفترچه را هم پر كردم و فرستادم اون ماه يعني دي ماه تو كلاس هاي كنكور هم ثبت نام كردم
خلاصه وارد بهمن ماه شديم تقريبا اواسط بهمن ماه برگه اعزام به خدمتم دستم رسيد و تاريخ 1387/2/18 به خدمت يا بطور دوستانه بگم بايد به آش خوري برم من اين مشكلم يعني اينكه من بايددر خرداد ماه 1387 بايد واخحد هايي كه از پيش دانشگاهي مونده را پاس كنم و هم در تير ما ه بايد كنكور سراسري و آزاد بدم .
خلاصه به اين دوست به اون دوست گفتم و اون ها گفتن برو به پيش دانشگاهي و واحد هاي مانده ات را حضوري بردار ما رفتيم مدرسه با مدير صحبت كرديم و قتي اين برگه اعزام به خدمت را شونش دادم گفت نميشه من نميتونم كسي كه برگه اعزام به خدمتش آمده را اجازه بدم كه در پيش دانشگاهي من ثبت نام كنه و واحد هاشو حضوري برداره من نميتونم خلاف قانون كاري انجام دهم
خلاصه يه نامه به تهران به سازمان وظيفه عمومي ناجا فرستادم و التماس كردم كه به من دو يا سه ماه فرست دهن تا من مشكلام رو حل كنم بالاخره يه اشتباهي بود كه كرده ام و نبايد دفترچه را ميفرستادم جواب نامه در اوايل اسفند ماه ماه آمد و نوشته بود كه بايد از مدرسه برگه اشتغال به تحصيل بفرستين تا اعزام به خدمت شما ابطال بشه رفتم مدرسه و گفتم ميخام واحد هام رو حضوري بردارم اين بار برگه اعزام به خدمتم را بهشون نشون ندادم مدير مدرسه گفت نميشه دير آمدين و دفتر آمار بسته شده و شما ميتوانيد به صورت داوطلب آزاد واحد هاي خود را پاس كنيد .
من بسيج هستم به پايگاه هم مراجعه كردم و رئيس پايگاه گفتن كه يك آشنا دارم در حوزه نظام وظيفه استانمون كه بهش ميگم امروز هم درگير اين مسئله بودم كه حل ميشه يا نه ولي از اون هم نشد و گفتن نميشه 99% سخته و شما بايد واحد هايت را حضوري برميداشتي و اونوقت اصلا لازم نبود كه ارديبهشت ماه بري سربازي
من به حتي به سازمان آموزش و پرورش هم مراجعه كردم ولي گفتن دفتر آمار بسته شده ديگه نميشه شما ميتوانيد به صورت داوطلب آزاد يا متفرقه واحد هاي خود را پاس كنيد
الان دارم به كلاس هاي كنكور ميرم و درس ميخونم و به خاطر اين كار مشكل كه برام پيش اومده خيلي نا اميدم

راه هايي وجود داره كه يكيشاينه ولي خطرناكه وممكنه بفهمن
اينكه يك گواهي اشتغال به تحصيل از مدرسه توسط يك كسي بگيري و دستكاريش بكني و برا سازمان بفرستي اگه در سازمان و ظيفه ناجا به پيش دانشگاهي و آموزش و پرورش زنگ نزنن حل ميشه و لي بعد ها اگه تو دانشگاه قبول شدم ممكنه دردسر بشه

حالا همين امروز دارم از يك كافي نت در شهر خودم اين مطلب را در اينجا مينويسم تا شما دوستان ملاحظه بفرمائيد و راه حل اين مشكلم را كه خودم باعثش شدم به من بگي

SuB
17-03-2008, 14:07
سلام بر بروبچ قدیمی

از قسمت اعلام ادبیات ۲ و ۳ چه سوالهایی در کنکور سراسری میاد؟

تا اونجایی که من دیدم، تا حالا فقط از نام کتابها و نویسندگانشون سوال دادند و مثلاً سوال ندادند که اشکبوس پسر که بود یا از این نمونه سوالات بی‌خود.

آیا لازمه همه اعلام رو حفظ کنم یا فقط نام کتابها و نویسندگانشون رو از قسمت اعلام باید حفظ کنم.

Dr.Godfather
18-03-2008, 23:08
سلام به دوستان كنكوري خسته نباشيد فقط مي خواستم بگم يه وقت دورانه تعطيلي رو از دست ندين...موفق باشيد

iran-flash-coo-ir
19-03-2008, 15:32
اطلاعیه شرکت تعاونی خدمات آموزشی درباره : نحوه ثبت نام و برگزاری آزمون های آزمایشی جامع مخصوص داوطلبان آزمون سراسری سال 1387 و دانش آموزان سال سوم متوسطه

هم کساني که ثبت نام کردند بخونند و هم کساني که قصد ثبت نام کردن دارن بخونند

soheiltaker
19-03-2008, 18:55
سلام به همه دوستان
1- سال نو رو به همه شما تبریک میگم و امیدوارم همتون سال خوبی داشته باشین
2-یه مشکلی خیلی بدی برام پیش امده و از شما خواهش میکنم کمکم کنید
چند روزه اصلا نمیتونم درس بخونم یعنی انگیزه درس خوندن دارم ولی وقتی میشینم درس بخونم هیچی نمی فهمم و سریع خسته میشم
الان هم برای عید خیلی نگرانم و همچنین برای آزمون های کانون
از شما واقعا خواهش میکنم کمکم کنید من باید چی کار کنم؟
ممنون

soheiltaker
21-03-2008, 12:11
شما روحیتو یه موقع از دست ندیا
درست میشه توکلت به خدا باشه
موفق میشی
مطمئن باش
راستی عیدتم مبارک
الان درسا خوبه؟؟:11::11::11::11::11::11:
سلام ممنون عید شما هم مبارک
نه سعی خودم رو میکنم و تصمیم دارم از دوباره محکم شروع کنم ( البته با توکل به خدا )
الان هم درسا بد نیست ولی خیلی نگران آزمون های کانون هستم میترسم به آزمون ها نرسم
خیلی متشکرم انشاالله شما هم موفق میشی
:11::11::11::46::10:

pp8khat
21-03-2008, 13:08
سلام بر بروبچ قدیمی

تا اونجایی که من دیدم، تا حالا فقط از نام کتابها و نویسندگانشون سوال دادند و مثلاً سوال ندادند که اشکبوس پسر که بود یا از این نمونه سوالات بی‌خود.
آیا لازمه همه اعلام رو حفظ کنم یا فقط نام کتابها و نویسندگانشون رو از قسمت اعلام باید حفظ کنم.

سلام دوست قدیمی!:27:
بهتون پیام خصوصی زدم اما فکر نکنم رسیده باشه(چون وسط کار ارتباط قطع شد)
فکر کنم باید محل تولد نویسندگان،زبان هایی که بلد بودند و .. رو هم حفظ کنید.(ولی به خاطر یه سوال ارزش نداره)
من یه سوال تو سبز گاج پیدا کردم(مسخره تر از این،سوال تاریخ ادبیات نمی شه داد)
سراسری زبان 81:
عبارت«از پیشگامان تحول در شعر فارسی است.در تبریز به دنیا آمد و در استانبول به تحصیل پرداخت و به زبان های ترکی و فرانسه تسلط داشت» کدام شاعر را معرفی می کند؟
1)ابوالقاسم لاهوتی
2)تقی رفعت
3)شمس کسمایی
4)طاهره صفار زاده
[عجب شعرای معروفی هستند!! :2:]
=====
یه سوال از شماها داشتم.:10:
شما این همه فرمول مثلثات رو چه طوری حفظ می کنید؟ از جعبه بهیاد یا لایتنر کمک می گیرید؟
اصلاً ارزش حفظ کردن دارن...آخه معلممون گفت:تو مثلثات هرکی فرمول بلد نباشه؛هیچی بلد نیست.
افسرده شدم!فرمول هایی مثل tan3x روانی کننده هستند...
از این کارت های همراه برای مثلثات چاپ شده؟؟(همونایی که قلمچی چاپ می کنه)غلط؛غولوط نداره؟؟
ممنونم
سال نو مبارک!
امیدوارم سالی سرشار از تست،تراز،آزمون و ... داشته باشید!
راستی،دیدید آقای خامنه ای برای مبتکران تبلیغ کرد؟(سال نوآوری و شکوفایی) پس بگو چرا دکتر اناری و مهندس بازرگانی رو توی بیت رهبری دیدم! نامردا داشتن مخشو می زدن!(شوخی)
مژده!مژده!
بالاخره آقای مفیدی(همکار انجمن ریاضیات)هم تستی شد!
«ارائه ی تستهای ریاضی کنکور سراسری در سالهای اخیر به صورت موضوعی و حل آنها»
آدرس:انمجن ریاضیات همین فروم
لینک:
موفق باشید.

soheilsmart
21-03-2008, 13:23
سلام.
اولین آزمون جامع اینترنتی کشور 22 و 23 خرداد ماه 87 برگزار خواهد شد.

شرکت می کنید؟ اصلاً سر و تهش معلوم هست؟

دیدم ملت عاشق تست های مفهومی ادبیات و دین و زندگی هستند؛گفتم 4 تا تست فوق مفهومی تالیفی(!!!)بذارم این عطش رو کمترش کنم!
* در جای خالی چه کلماتی باید قرار گیرند؟
....!تا کی در این....فریب.....بینی /یکی زین چاه ظلمانی برون شو،تا جهان بینی
1-صنما-دنیا-رندان
2-حافظا-زندان-رندان
3-دلا-زندان-شیطان
4-دلا-زندان-این و آن
تست زیری،خیــــــــلی نامردیه!

گزینه 4
*در جای خالی چه کلماتی باید قرار گیرند؟
....پارسی گو،بخشندگان عمرند/ساقی بده.... ، ....پارسا را
1-رندان-کرامت-خوبان
2-خوبان-کرامت-رندان
3-خوبان-بشارت-رندان
4-رندان-بشارت-خوبان

گزینه 3
این تست هم حیوونیه!
*کدام گزینه درست است؟
1-«بَدل» مفرد «ابدال» است.
2-«حقیقه الحدیقه» و «سیر المعاد الی العباد» از آثار سنایی است.
3-«کارنامه مرو» از آثار سنایی است.
4-مولانا جلال الدین بلخی در سال 604 متولد شد و در سال 672 در گذشت.

یا چهار یا 1
اگر در بدل هم ب هم د مفتوح باشن 1 میشه:27::27::27:
امیدوارم خدا من را به خاطر تایپ این تست ببخشد و عفو کند!!!!!
*این سخن از کیست؟
«از چشم من افتاد»
1-قرآن
2-حضرت محمد(ص)
3-امام صادق(ع)
4-امام علی(ع)
فکر کنم به خاطر طرح این تست مستقیماً به جهنم برم!
* شاگردان امام صادق(ع) بالغ بر چند نفر بودند؟
الف - 400 نفر
ب - 4000 نفر
ج - 40000 نفر
د - 14000 نفر
بابا یعنی هیچ کس نمیدونه آزمون دانشگاه آزاد کی برگزار میشه؟ بالاخره من می خوام حاصل 1 سال تلاش و بیخوابیم رو بگیرم یا نه؟!!!!!!!!!!!!
When does the Azad University take it's exam?
هل تعلمون متی داشنجاه(!!) آزاد یاخذ الامتحانه؟
(راستی،می دونستید،«ایاد فیلی» عربه؟؟؟ برقتون گرفت نه؟)
ایاد فیلی رو بهتر از خودش میشناسم
و خیلیه دیگر رو
حامی.رضوی.ذره.مشفق.قمری.عرب اهی.شبقره.خانم کاغذی.بهمن بازرگانی.کوروش شاه منصوریان:27::27:

fuse
21-03-2008, 16:43
آقا من تا حالا کنکور ندادم ...
یه بارش از دستم رفت ایندفعه میخوام امتحان بدم (از هیچی هم خبر ندارم پس خواهشا به سوالام جواب بدین؟؟ )
1 . دفترچه کنکور آزاد و دولتی کی میاد ؟؟
2 . من رشته ام گرافیک کامپیوتره و تو هنرستان کار و دانش درس خوندم حالا باید چه جور دفترچه ای بگیرم؟؟(آخه یکی میگه نمیدونم برو علمی کاربردی و یکی میگه چون کاردانشی باید یه کار دیگه بکنی ... خلاصه هرکی یه چیز میگه )
3 . فرق این همه دفترچه تو چیه ؟؟؟

با تشکرات فراواواواواواواواواواواوا واواواواواواواواواواواوان

pp8khat
21-03-2008, 17:06
ایاد فیلی رو بهتر از خودش میشناسم
و خیلیه دیگر رو
حامی.رضوی.ذره.مشفق.قمری.عرب اهی.شبقره.خانم کاغذی.بهمن بازرگانی.کوروش شاه منصوریان:27::27:

:18::18::18:
جواباتون درست بود[اون هم بدل (روی ب کسره روی د ساکن) بود اشکال از سوال من بود!]
نوچ! عمراً توی شناخت مولف ها به پای من برسید!:21::27:
اگه راست می گید می دونید"بهمن"[!] رشته اش چیه؟
یا اسم استاد ادبیات مهندس عربشاهی توی دانشگاه علم و صنعت چی بود؟!!!
یا سابقه تدریس "ماشاالله" چند ساله؟
خانم کاغذی که فلسفه ملسفه درس می ده؟ اون رو چه طوری می شناسید؟
موفق باشید.:11:

soheilsmart
21-03-2008, 17:54
:18::18::18:
جواباتون درست بود[اون هم بدل (روی ب کسره روی د ساکن) بود اشکال از سوال من بود!]
نوچ! عمراً توی شناخت مولف ها به پای من برسید!:21::27:
اگه راست می گید می دونید"بهمن"[!] رشته اش چیه؟
یا اسم استاد ادبیات مهندس عربشاهی توی دانشگاه علم و صنعت چی بود؟!!!
یا سابقه تدریس "ماشاالله" چند ساله؟
خانم کاغذی که فلسفه ملسفه درس می ده؟ اون رو چه طوری می شناسید؟
موفق باشید.:11:
فعلا فقط به سوال مربوط به ماشالله
از 16 سالگی به تدریس در سال آخر دبیرستان اشتغال داشته اند(عجب آدم شاخی:18::18::18::18::18:)
بقیش بعدا:11:

SuB
21-03-2008, 19:46
سلام بر بروبچ قدیمی

آقا یه توجهی هم به ما بکنید. فقط یک نفر جواب من رو داد که اونم جواب درست و حسابی نبود.

در ضمن برای برای آزمون‌های ۷ و ۱۶ فروردین کانون اسم نوشتم ولی تا حالا در آزمونهای کانون شرکت نکردم. کسی می‌تونه سوالهای دو آزمون دوران طلایی پارسال کانون رو اینجا بزاره تا چگونگی و سطح سوالها رو بفهمم؟:11:

negar20
22-03-2008, 14:43
آقا من تا حالا کنکور ندادم ...
یه بارش از دستم رفت ایندفعه میخوام امتحان بدم (از هیچی هم خبر ندارم پس خواهشا به سوالام جواب بدین؟؟ )
1 . دفترچه کنکور آزاد و دولتی کی میاد ؟؟
2 . من رشته ام گرافیک کامپیوتره و تو هنرستان کار و دانش درس خوندم حالا باید چه جور دفترچه ای بگیرم؟؟(آخه یکی میگه نمیدونم برو علمی کاربردی و یکی میگه چون کاردانشی باید یه کار دیگه بکنی ... خلاصه هرکی یه چیز میگه )
3 . فرق این همه دفترچه تو چیه ؟؟؟

با تشکرات فراواواواواواواواواواواوا واواواواواواواواواواواوان

دفترچه هاي دولتي 3 ارديبهشت مياد . آزاد رو نميدونم. . دانشگاه علمي كاربردي فرقي نداره چه رشته اي داشته باشي چه فني چه كاردانش چه نظري.

iran-flash-coo-ir
22-03-2008, 18:11
آقا یه توجهی هم به ما بکنید. فقط یک نفر جواب من رو داد که اونم جواب درست و حسابی نبود.

در ضمن برای برای آزمون‌های ۷ و ۱۶ فروردین کانون اسم نوشتم ولی تا حالا در آزمونهای کانون شرکت نکردم. کسی می‌تونه سوالهای دو آزمون دوران طلایی پارسال کانون رو اینجا بزاره تا چگونگی و سطح سوالها رو بفهمم؟:11:

من همه رو دارم ولي چون تعداد صفحات زياده و وقت هم ندارم نيم تونم بزارم ضمن اينکه اجازه اين کار رو هم ندارم

بردیا
22-03-2008, 18:32
بچه هایی که از قرابت معنایی مینالیدن
هیئت علمی مجتمع آموزشی انرژی اتمی کتاب مفهوم قرابت معنایی در ادبیات فارسی رو چاپ کرده.مولفش علیرضا عبدالمحمدی هستش.
من که کفم برید.500تا تست داره اولش با پاسخ تشریحی.قسمت دومش هم از کتاب ادبیات سال دوم درس به درس شروع میکنه برای اکثر عبارتای درسی شعر یا سخن به عنوان قرابت میاره.برای مثال برای شعر
برو ای گدای مسکین در خانه ی علی زن که نگین پادشاهی دهد از کرم گدا را
23تا بیت به عنوان هم معنی براش آورده.
حالا بقیش بماند.
کسی تا حالا گرفته؟البته یه کتاب دیگه هم بودش ولی خب من اینو گرفتم.ولی گفته باشم سال سومش به درد بچه های انسانی نمیخوره چون انگار عمومی هستش نه اختصاصی انسانی.ولی دوم و پیشش قابل استفاده هستش.قیمت هم 2500

بردیا
22-03-2008, 18:37
براي اولين بار مشاوره ويژه کنکوري ها از همه خواهش مي کنم بخونن که واقعا به درد همه مي خوره و لازمه که بهشون عمل کنيد از دست نديد

دستت درد نکنه برادر.جالبه.دارم از مطالبش استفاده میکنم.هر چند با بخشی از حرفای کلانتر زاده که میگفت دانش آموزای پیش دانشگاهی غیر حضوری بگیرن بهتره,شاید توی انسانی کمی به کار بیاد ولی توی ریاضی و تجربی بعید میدونم

mohsen_sir
23-03-2008, 00:33
بچه هایی که از قرابت معنایی مینالیدن
هیئت علمی مجتمع آموزشی انرژی اتمی کتاب مفهوم قرابت معنایی در ادبیات فارسی رو چاپ کرده.مولفش علیرضا عبدالمحمدی هستش.
من که کفم برید.500تا تست داره اولش با پاسخ تشریحی.قسمت دومش هم از کتاب ادبیات سال دوم درس به درس شروع میکنه برای اکثر عبارتای درسی شعر یا سخن به عنوان قرابت میاره.برای مثال برای شعر
برو ای گدای مسکین در خانه ی علی زن که نگین پادشاهی دهد از کرم گدا را
23تا بیت به عنوان هم معنی براش آورده.
حالا بقیش بماند.
کسی تا حالا گرفته؟البته یه کتاب دیگه هم بودش ولی خب من اینو گرفتم.ولی گفته باشم سال سومش به درد بچه های انسانی نمیخوره چون انگار عمومی هستش نه اختصاصی انسانی.ولی دوم و پیشش قابل استفاده هستش.قیمت هم 2500
خيلي زياده
زياده
اگه اينطوري باشه زياد جالب نيستش

mohsen_sir
23-03-2008, 00:49
بچه ها كسي نيست نمونه كارنامه هاي كنكور سراسري سراغ داشته باشه؟

بردیا
23-03-2008, 07:33
خيلي زياده
زياده
اگه اينطوري باشه زياد جالب نيستش
خودشون گفتن هدف این نیست که دانش آموزا ابیاتو حفظ بکنن بلکه هدف اینه که با خوندنشون از طریق پی بردن به مفهوم و معنا هر تستی رو بزنن

negar20
23-03-2008, 10:18
كتابش رو همه جا دارن؟؟؟به نظر شما ادبيات قلم چي خوب نيست؟؟

بردیا
23-03-2008, 11:11
عنبرستانی رو میگی؟
به نظر من کلک معلم بهتره توی ادبیات.چه عمومی و اختصاصی(البته برا انسانی)
ساجدی جزو بهترین دبیرای ایران هستش.تیمی هم که باهاش همکاری میکنن هم همین طور.ادبیات عمومی توی کنکور ضریب4 داره.مهم ترین درس عمومی هستش.من امروز سوالای86و85 رو دیدم.تقریبا ناامید شدم.اکثر تستای قرابت معنایی رو نمیشد زد و زبان فارسی رو هم که نخونده رد میکردم البته زمان بزرگترین مشکل من هستش چون همیشه برای عربی زمان کم میارم.زیر25دقیقه نمیتونم جواب بدم به اونایی که بلدم.
بچه ها گاج زبان فارسی خوب هستش برم بخرم؟کسی استفاده کرده؟

pp8khat
23-03-2008, 14:21
گندی دیگر از سری کتاب های قلمچی[کانون فرهنگی آموزش]:
بابا مگه من 100 دفه نگفتم کتابای قلمچی رو بی خیال بشید؟ تک و توک بعضی از کتاباش خوب در میان(مثل 10 سال کنکور فیزیک یا بنفش حسابان)
حالا این جا رو نگاه کنید:
این کتاب سبز قلمچی جامع کنکور ادبیات هستش.مولفش هم آقای عنبرستانیه:

این هم یکی از صفحات این کتابه(اینجاش رو دیگه باید به من اعتماد کنید!):
درون اون کادر زرد رنگ یه اشتباه کوچیکی(!!!!!!!) رخ داده...فقط جای نویسنده های کتاب عوض شده!
البته شاید این اشتباه توی چاپ جدید اصلاح شده باشه(که من بعید می دونم)
این نکته که رامایانا رو والمیکی و مهابهارات رو ویاسا نوسته بارها و بارها در کنکور(به خصوصی در رشته فنی!) سوال اومده...حالا چند نفر با خوندن اون صفحه(که به اصطلاح بخشی از کتابه که برای دوران جمع بندیه) بدبخت شدن معلوم نیست!
البته به قول مهندس بازرگانی فکر نکنید من این صفحه از کتاب رو ورداشتم پیراهن عثمانش کردما!!
بنده 3 بار لای این کتاب رو باز کرده ام!
بار اول: فقط مقدمشو دیدم که کتاب از چه بخشایی تشکیل شده...بعدش کتاب رو از فامیلم گرفتم(بله!حتی من این کتاب رو نخریدم!از فامیلامون به ارث رسیده ...یعنی 3 بار دست به دست شده..)
بار دوم: مقدمه درس "گیله مرد"رو خوندم و اونجا هم متوجه اشتباهی دیگه شدم که نویسنده گفته بود ""مجموعه اثر نامه ها" رو بزرگ علوی نوشته!!!!درحقیقت مولف فقط دیده بود که نام بزرگ علوی توی اون صفحه هستش...نام مجموعه اثر نامه ها هم تو اون صفحه هست...پس مجموعه نامه ها رو بزرگ علوی نوشته!!!(مجموعه نامه ها از یک سری داستان از نویسنده های مختلف تشکیل شده)
بار سوم رو هم که اولای پستم گفتم
[نمی دونم چرا هر وقت پست می دم،اینقدر طولانی می شه؟]
حالا باز شما برید بگید سبز قلمچی خوبه؟ آبی کانون چطوره؟و...
[البته بانک آزمون های کانون بد نیستن..مخصوصاً دین و زندگی کانون رو که استاد سعید شبقره طرح می کنه واقعاً سوالای مفهومی و جالبی توش داره]
به هر حال انتخاب با شماست.من که وظیفم بود بگم.
موفق باشید.

mohsen_sir
23-03-2008, 14:48
نمونه كارنامه سراسري كسي نداره؟ بابا همچين چيزي مگه ميشه!

بردیا
23-03-2008, 15:42
نظر شما ادبيات قلم چي خوب نيست؟؟

عنبرستانی رو میگی؟
به نظر من کلک معلم بهتره توی ادبیات.چه عمومی و اختصاصی(البته برا انسانی)
ساجدی جزو بهترین دبیرای ایران هستش.تیمی هم که باهاش همکاری میکنن هم همین طور.

بابا مگه من 100 دفه نگفتم کتابای قلمچی رو بی خیال بشید؟ تک و توک بعضی از کتاباش خوب در میان(مثل 10 سال کنکور فیزیک یا بنفش حسابان)

درون اون کادر زرد رنگ یه اشتباه کوچیکی(!!!!!!!) رخ داده...فقط جای نویسنده های کتاب عوض شده!
این نکته که رامایانا رو والمیکی و مهابهارات رو ویاسا نوسته بارها و بارها در کنکور(به خصوصی در رشته فنی!) سوال اومده...حالا چند نفر با خوندن اون صفحه(که به اصطلاح بخشی از کتابه که برای دوران جمع بندیه) بدبخت .

عرض نکردم خدمتتون؟

بردیا
23-03-2008, 15:43

من دیدم ولی ندارم:31:
مال یکی از بچه های سالای گذشته ی مدرسمون بود که همه درصداش94 بود الا ریاضی که 8درصد زده بود و باعث شده بود که بشه نفر8کنکور.البته قضیه قدیمی.طرف الان توی کردستان مسئولیت قضایی داره.
حالا میبینی که شده.

pp8khat
23-03-2008, 18:06

بیا عزیز!:11:
اینم کارنامه ی یه بدبخت!:27:

soheilsmart
23-03-2008, 18:26

این نکته که رامایانا رو والمیکی و مهابهارات رو ویاسا نوسته بارها و بارها در کنکور(به خصوصی در رشته فنی!) سوال اومده...حالا چند نفر با خوندن اون صفحه(که به اصطلاح بخشی از کتابه که برای دوران جمع بندیه) بدبخت شدن معلوم نیست!
البته به قول مهندس بازرگانی فکر نکنید من این صفحه از کتاب رو ورداشتم پیراهن عثمانش کردما!!
بنده 3 بار لای این کتاب رو باز کرده ام!
بار اول: فقط مقدمشو دیدم که کتاب از چه بخشایی تشکیل شده...بعدش کتاب رو از فامیلم گرفتم(بله!حتی من این کتاب رو نخریدم!از فامیلامون به ارث رسیده ...یعنی 3 بار دست به دست شده..)
بار دوم: مقدمه درس "گیله مرد"رو خوندم و اونجا هم متوجه اشتباهی دیگه شدم که نویسنده گفته بود ""مجموعه اثر نامه ها" رو بزرگ علوی نوشته!!!!درحقیقت مولف فقط دیده بود که نام بزرگ علوی توی اون صفحه هستش...نام مجموعه اثر نامه ها هم تو اون صفحه هست...پس مجموعه نامه ها رو بزرگ علوی نوشته!!!(مجموعه نامه ها از یک سری داستان از نویسنده های مختلف تشکیل شده)
بار سوم رو هم که اولای پستم گفتم
[نمی دونم چرا هر وقت پست می دم،اینقدر طولانی می شه؟]
حالا باز شما برید بگید سبز قلمچی خوبه؟ آبی کانون چطوره؟و...
[البته بانک آزمون های کانون بد نیستن..مخصوصاً دین و زندگی کانون رو که استاد سعید شبقره طرح می کنه واقعاً سوالای مفهومی و جالبی توش داره]
به هر حال انتخاب با شماست.من که وظیفم بود بگم.
موفق باشید.
:27::27::27::27:

به هر حال هر موسسه ای مشکلاتی داره
ولی در کل قلم چی بهترین ازمون ها در ایران برگزار میکنه
سازمان سنجش ازمون های مرحله ایش ابکی بود
ریاضی و فیزیکو در حد 90 میشد زد (با کمی اغراق ولی بالای 80 که میشد زد !!!)
گزینه 2 هم که ماشا... عمومیاش تو اوته
ریاضیش هم که شهرستانیه
و همچنین تعداد شرکت کننده هاش میانگین 7000 نفره

به هر حال هیچ امتحانی در حد کنکور نیست
مخصوصا در درس های
عربی
زبان خارجه
معارف
و شیمی

در کل میتوان کنکور های 79
83 و 84 و 85
را بهترین کنکور های برگزار شده توسط سازمان سنجش اموزش کشور دانست

البته در برخی این کنکور ها اختلافاتی بین اساتید محترم وجود داشت

در کنکور 84 هنر یادمه
که از کلمه لغات در یکی از سوالات که مربوط به شمردن تکواژها میشد استفاده شده بود
سازمان سنجش این کلمه رو یک تکواژ حساب کره
به این دلیل که در فارسی کلمه لغ وجود ندارد که بخواهد
با ات جمع بسته شود و بشود لغات
در صورتی که بعضی از اساتید میگفتند که
لغات =لغه+ات که طبق قواعد عربی ت تانیث لغت حذف شده
وباید دو تکواژ محسوب گردد

در سوال مربوط به حد کنکور سراسری سال 86
طراح سوتی عظیمی داده بود
که در حوصله این بحث نیست
ممنون

milad_espersoo
24-03-2008, 02:09
سلام عیدتون مبارک

من که قید کنکور رو زدم نه اینکه بریده باشم یا تنبل باشم معدل کتبی نهایی من 18.30 هست با خودم فکر کردم ارزشش رو نداره نهایت یه مهندسی خوب قبول بشی از همه مهمتر که بیفتی دنبال شغل اون هم از نوع قراردادی بدون بیمه
من که رفتم برای خلبانی نه خلبانی ارتش یا سپاه خلبانی هواپیمایی کشوری و از مهر شروع میشه من خیلی مادی فکر می کننم می دونید حقوق یه کاپیتان چقدره ؟ کاپیتان همون خلبان یک هست؟

بردیا
24-03-2008, 05:56
:27::27::27::27:

به هر حال هر موسسه ای مشکلاتی داره
ولی در کل قلم چی بهترین ازمون ها در ایران برگزار میکنه
ممنون
ولی من اصلا قبول ندارم(حداقل در مورد انسانی)قلمچی چرت ترین آزمونا رو توی انسانی برگزار میکنه.سبک سوالاتش هم حتی اصلا با سبک سوالای سراسری هماهنگ نیست.کیفیت سوالاش در حد دوغه.توی هر 6-7تا سوال حداکثر1-2تا سوال حسابی توشون پیدا میشن.بقیشو هر ننه قمری میتونه جواب بده.

راستی میبینم که دسترسیت به متفرقه هم بسته شد پس پست منو نمیتونی ببینی:27:

deer
24-03-2008, 09:38
ولی من اصلا قبول ندارم(حداقل در مورد انسانی)قلمچی چرت ترین آزمونا رو توی انسانی برگزار میکنه.سبک سوالاتش هم حتی اصلا با سبک سوالای سراسری هماهنگ نیست.کیفیت سوالاش در حد دوغه.توی هر 6-7تا سوال حداکثر1-2تا سوال حسابی توشون پیدا میشن.بقیشو هر ننه قمری میتونه جواب بده.

دوست عزیز پس فکر می کنی کنکور چیه ؟ خوب همینه دیگه البته اگر همه می تونستن جواب بدن همه ترازای بالای باید داشته باشن در مورد استاندارد نبودنش قبول دارم چون حجم برنامه اش زیاده و درست و حسابی نمی شه خوندش .

deer
24-03-2008, 09:40
در مورد ادبیات هم که گفته بودین به نظر من کتاب گاج سبز رو اگر بگیرین خیلی خوبه چون تمام ابیاتی که برای هم معنی بودن انتخاب می شن توی کتاب هست ( البته چندتاشون !!) اگر خیلی گیر دارین دیگه وقت زیادی نمونده بهتر تست های کنکورهای قبلی رو بزنین چون خیلی هاشون از توی هموناست
موفق باشی

negar20
24-03-2008, 10:45
توي كارنامه اي كه يكي از دوستان گذاشتن آخرين رتبه قبولي در سهميه 23000 در صورتي كه من كه رشتم فني حرفه ايه آخرين رتبه اي كه توي سهميه دانشكده شريعتيه 190 ...............!!!!!!! من پارسال 900 شدم قبول نشدم ............

Javad_Ed
24-03-2008, 13:17
سلام
نوع طراحی کتاب در قلم چی:
مثلا برای فیزیک پیش 1:
4 فصله
4 نفر رو میشونند توی اتاق
بهشون (به هر کدوم تمام سوال های کنکور رو میدن میگن سوال های مربوط به بخشتون رو در بیارید
بعد جوابشون رو بصورت خلاصه طوری که فقط خودتون بفهمید بنویسید
شدیدا از توضیح کامل بپذهیزید
بعد کتاب میدن چاپخونه چاپ کنه
در عرض 2 روز کتاب میاد بیرون
بنظره من بهترین کتاب ها رو با (پاسخ های واقعا تشریحی!)اندیشه سازان چاپ میکرد اونطوری هم که شنیده بودم
آزمون هاشم کولاک بود الان که دیگه آزمون نداره کتاب هشم که رفته پیش مبتکران
اما اساتیدش طراح آزمون های گاما هستند
من پارسال یک بار دادم امسال قلم چی هستم
سطح آزمون های گاما بسیار بالاتر از قلم چی هست ولی تعدادش کمه
دفترچه پاسخش که مثله یک کتاب میتونه برای آدم مفید باشه

Marichka
25-03-2008, 20:17
سلام خدمت دوستان گرامی

اول این که تشکر میکنم از همه ی دوستانی که در این تاپیک فعالیت دارن و امیدوارم همگی در کنکور و سایر مراحل زندگی موفق باشید. :20:

خوب تاپیک چندین بار ویرایش کلی شده و تمامی پستهای غیر مرتبط حذف شدند یا به تاپیک های مناسب جدید انتقال پیدا کردن.

خواهشم از عزیزان این هست که قبل از ادامه ی فعالیت حتما و حتما قوانین اصلی + تکمیلی تاپیک رو در پست اول مطالعه بفرمایید و بر اون اساس فعالیت خودتون رو ادامه بدین.

یک بار دیگه آرزوی موفقیت می کنم برای همه ی عزیزان
شاد و سربلند باشید :)

M A T I N
26-03-2008, 15:09
خوش بختانه تاپیک برگشت .......

پاسخ برگ عمومی این آزمون قلمچیه من گم شده ....
خود مسئولهاش هم نمیدونن چی کارش کردن ....

سلام عیدتون مبارک

من که قید کنکور رو زدم نه اینکه بریده باشم یا تنبل باشم معدل کتبی نهایی من 18.30 هست با خودم فکر کردم ارزشش رو نداره نهایت یه مهندسی خوب قبول بشی از همه مهمتر که بیفتی دنبال شغل اون هم از نوع قراردادی بدون بیمه
من که رفتم برای خلبانی نه خلبانی ارتش یا سپاه خلبانی هواپیمایی کشوری و از مهر شروع میشه من خیلی مادی فکر می کننم می دونید حقوق یه کاپیتان چقدره ؟ کاپیتان همون خلبان یک هست؟

اگه یه دانشگاه معتبر قبول بشی خودشون میان دنبالت تا براشون کار کنی ... حتی رشته های پایین ....
اونهایی هم که میبینی بیکارن بیشترشون مدرکشون از آزاد و پیام نور و... هست .
خلبانی هم باحاله ....

....موفق باشی....

soheilsmart
26-03-2008, 15:18
سلام دوستان
امروز هم
امتحان برگزار شد
من هم رتبم خوب شد
شدم 168
با ارزوی موفقیت برای همه
ممنون از شما
سهیل

این رو هم داشته باشین

خواهشم از عزیزان این هست که قبل از ادامه ی فعالیت حتما و حتما قوانین اصلی + تکمیلی تاپیک رو در پست اول مطالعه بفرمایید و بر اون اساس فعالیت خودتون رو ادامه بدین

behnam_n80
26-03-2008, 16:23
سلام
مثلا برای فیزیک پیش 1:
4 فصله
بهشون (به هر کدوم تمام سوال های کنکور رو میدن میگن سوال های مربوط به بخشتون رو در بیارید
بنظره من بهترین کتاب ها رو با (پاسخ های واقعا تشریحی!)اندیشه سازان چاپ میکرد اونطوری هم که شنیده بودم

اندیشه سازان در کل فقط شیمیاش خوبه
بقیه کتاباش تعریفی نداره
فیزیک که انرژی اتم خیلی بهتره
دیفرانسیل و حسابان و گسسنه و تحلیلی هم که 10 استاد و خوشخوان بهترینند
در مورد کانون هم حرفتا تا حدودی در مورد کتاباش قبول دارم اما بنفش کانون خیلی عالیه
مسئله بعد هم در مورد آزمون .آزمون سخت گرفتن هیچ هنری نداره .آزمون باید استاندارد باشه که کانون با تغییرات فراوانی که در نوع سوالات و طراحاش ایجاد کرده سوالای خیلی خوبی داره

soheilsmart
26-03-2008, 16:44
اندیشه سازان در کل فقط شیمیاش خوبه
بقیه کتاباش تعریفی نداره
فیزیک که انرژی اتم خیلی بهتره
دیفرانسیل و حسابان و گسسنه و تحلیلی هم که 10 استاد و خوشخوان بهترینند
در مورد کانون هم حرفتا تا حدودی در مورد کتاباش قبول دارم اما بنفش کانون خیلی عالیه
مسئله بعد هم در مورد آزمون .آزمون سخت گرفتن هیچ هنری نداره .آزمون باید استاندارد باشه که کانون با تغییرات فراوانی که در نوع سوالات و طراحاش ایجاد کرده سوالای خیلی خوبی داره
سلام بهنام بله به نظر من هم کانون یکی از بهترین امتحانو رو برگزار میکنه
گزینه 2 ریاضی و فیزیکش معمولا خیلی سخته
ولی شرکت کننده هاش خیلی کمن
کلا غیر استاندارده
بنفش قلم چی خیلی خوبه
ده استاد هم همینطور
اندیشه سازانو به شخصه خیلی قبولش دارم

soheilsmart
26-03-2008, 19:14
پاسخ تشریحی سوالات جامع سنجش در سال 86

پاسخ تشريحي سئوالات

منبع
sanjeshserv

با تشکر

سهیل

soheilsmart
26-03-2008, 21:59

حالا در مورد انسانی نمیدونم
ولی در مورد ریاضی تعاونی سازمان سنجش ابکی ترین سوالارو داده بود
همچنین بچه های شاخ توش خیلی کم بودن
تعداد شرکت کننده های قلم چی در هر مرحله سنجش از بیشتر بود
کارنمرو 10 روز بعد میده پاسخ نامش یه روز نامس باید بیای خونه قیچیش کنی

دوست عزیز پس فکر می کنی کنکور چیه ؟ خوب همینه دیگه البته اگر همه می تونستن جواب بدن همه ترازای بالای باید داشته باشن در مورد استاندارد نبودنش قبول دارم چون حجم برنامه اش زیاده و درست و حسابی نمی شه خوندش .

اگه برنامش زیاده پس سنجشو چی میگید تو هر ازمونش باید اندازه کنکور امتحان میدادی
ولی متاسفانه سطح سوالاتش در اختصاصی بسیار پایین

سلام
مثلا برای فیزیک پیش 1:
4 فصله

بله گاما میگن سطح سوالاش خیلی بالاست
ولی به نظر من خیلی سخت گرفتن هم خوب نیست
در مورد پاسخنامه باید بگم که قلم چی یکی از بهترین پاسخنامه رو داره

بزرگترین مزیت قلم چی
کارنامه کشوری در همان روز
تصویر پاسخنامه در کارنامه

با تشکر
سهیل:11:

deer
27-03-2008, 14:41
دوستان من این ازمونی نا امید شدم با اینکه خوب خونده بودم نمی دونم برای چی سر ازمون تمام ریاضی هام رو اشتباه جواب می دم همین طور فیزک . با اینکه تو خونه شاید از صد تا 4 تا غلط باشه .
من عمومی هام رو خوب می زنم همه از 80 به بالا هستن به غیر از عربی ولی ترازم خیلی کم می شه . اختصاصی ها هم شیمی و گسسته بالا می زنم ولی خیلی نا امید شدم چون ترازم همش رو 4 هزاره دلیلش رو نمی فهمه
شما می دونید چرا؟

soheilsmart
28-03-2008, 18:21
دوستان من این ازمونی نا امید شدم با اینکه خوب خونده بودم نمی دونم برای چی سر ازمون تمام ریاضی هام رو اشتباه جواب می دم همین طور فیزک . با اینکه تو خونه شاید از صد تا 4 تا غلط باشه .
من عمومی هام رو خوب می زنم همه از 80 به بالا هستن به غیر از عربی ولی ترازم خیلی کم می شه . اختصاصی ها هم شیمی و گسسته بالا می زنم ولی خیلی نا امید شدم چون ترازم همش رو 4 هزاره دلیلش رو نمی فهمه
شما می دونید چرا؟
عربی که بسیار مهمه
برا همین بهش میگن ریاضی عمومی
اگه عربیت خوب نباشه بد جور اذیتت می کنه

با توجه به این که تعداد افرادی که عربی رو 100 میزنن
اگه کسی 100 بزنه بد تراز میده انحراف معیارشم بالاست

mohsen_sir
28-03-2008, 21:34
بچه ها من هنوز شروع نكردم فارغ التحصيلم هستم فكنم ديگه نرسم:((

soheilsmart
28-03-2008, 21:37
بچه ها من هنوز شروع نكردم فارغ التحصيلم هستم فكنم ديگه نرسم:((
نه هنوز دیر نیست شروع کن از هیچ چی بهتره
توکلت به خدا باشه ان شا ا... قبول میشی :11:

amirtoty
28-03-2008, 21:48
بچه ها من امسال باید کنکور بدم!
هنوز یک کلمه هم درس نخوندم !
هر موقع هم خواستم برم درس بخونم حس و حالش و نداشتم.

تازه میخوام دانشگاه سراسری هم قبول بشم.

نمیدونم چی شد سالهای پیش درسام خوب بود تا اومدم پیش دانشگاهی که دیگه درس نخوندم!

همش میگفتم بعد عید شروع میکنم . حالا هم عید شد هیچ کاری نکردم!

soheilsmart
28-03-2008, 21:50
بچه ها من امسال باید کنکور بدم!
هنوز یک کلمه هم درس نخوندم !
هر موقع هم خواستم برم درس بخونم حس و حالش و نداشتم.

تازه میخوام دانشگاه سراسری هم قبول بشم.

نمیدونم چی شد سالهای پیش درسام خوب بود تا اومدم پیش دانشگاهی که دیگه درس نخوندم!

همش میگفتم بعد عید شروع میکنم . حالا هم عید شد هیچ کاری نکردم!
شما هم شروع کن
اگه الان شروع کنی بهتر از اینکه اصلا شروع نکنی!!!!!!

soheiltaker
29-03-2008, 12:34
سلام به همه
امیدوارم که حاله همتون خوب باشه و بهتون خوش گذشته باشه
آقای mohsen_sir عزیز بیخود به خودت تلقین نکن هنوز هم خیلی وقت داری نزدیک سه ماه اگه یه کم فکر کنی وقت کمی نیست فقط باید اراده کنی
(( هیچ وقت دیر نیست )) این همیشه یادت باشه توکل به خدا کن و یه بسم ا... بگو و شروع کن مطمئن باش خدا هم کمکت میکنه ولی به شرط اینکه زحمت بکشی
(( تا نباشد از جانب معشوق کششی کوشش عاشق بیچاره به جایی نرسد ))
قربونه همه شما

naser_2006
29-03-2008, 12:50
براي متولدين 67 نيمه ي دوم كه مي خواهند براي بار دوم كنكور بدهند ارسال دفتر چه ي اعزام به خدمت الزامي است

ghazal_graceful
29-03-2008, 15:54
سلام.منم تاره شروع کردم.می ترسم وقت نیارم مخصوصا برای درسای عمومی!!!
می خواستم بپرسم کسی جزوه ای داره که توش نکات کلیدی ادبیات باشه؟و بتونم از طریق اینترنت دانلودش کنم>
بدبختیم که یکی دو تا نیست که!!باز شما ها ایرانید هر جی بخواین می خرین من متاسفانه ایران نیستم ولی حتما باید تو کنکور قبول شم.
ممنون میشم کمکم کنین!

proti
30-03-2008, 10:11
میگم نمیشه کمی از سوالات و تستها رو هم اینجا با ه ممباده کنیم؟

pp8khat
30-03-2008, 12:24
سلام.منم تاره شروع کردم.می ترسم وقت نیارم مخصوصا برای درسای عمومی!!!
می خواستم بپرسم کسی جزوه ای داره که توش نکات کلیدی ادبیات باشه؟و بتونم از طریق اینترنت دانلودش کنم>
بدبختیم که یکی دو تا نیست که!!باز شما ها ایرانید هر جی بخواین می خرین من متاسفانه ایران نیستم ولی حتما باید تو کنکور قبول شم.
ممنون میشم کمکم کنین!

سلام.
شما یه نگاهی به این سایت بنداز...ولی فکر نکنم خارج از کشور هم ارسال کنن...
راستی اونور آب هم بازار تست و آزمون و کنکور داغه؟؟

گاج هم که فکر کنم کتاباش رو برای فروش بیشتر به پلوتو هم ارسال کنه:

=============
بعضي ها از عمومی ها گله داشتن:
یه کتاب پیدا کردم،جون می ده برا بعد عید:(البته کاظم تذکر جدی داده که توی دوران جمع بندی تست های تالیفی جدید کار نکنید و توی عید هم تست های تکراری رو بزنید....خودمونیم ولی دار و دسته ی قلمچی هم بعضی وقتا بد جور اشتباه می کنن ها)

بردیا
30-03-2008, 12:52
در مورد ادبیات هم که گفته بودین به نظر من کتاب گاج سبز رو اگر بگیرین خیلی خوبه چون تمام ابیاتی که برای هم معنی بودن انتخاب می شن توی کتاب هست ( البته چندتاشون !!) اگر خیلی گیر دارین دیگه وقت زیادی نمونده بهتر تست های کنکورهای قبلی رو بزنین چون خیلی هاشون از توی هموناست
موفق باشی

البته منظورم زبان فارسی بودش نه ادبیات.
فکر کنم هم گفته بودم زبان فارسی ولی خب من برای ادبیات اختصاصی سوم از آیندگان استفاده میکنم و برای مجموعهادبیات اختصاصی هم از کلک معلم که 2800 تا تست داره استفاده میکنم.

راستی سهیل جامعه اماری قلمچی توی ریاضی فیزیک چند نفر هستن؟
توی سنجش نفر چندم شدی توی همون آزمون به قول تو آبکیش؟

Ultimator
31-03-2008, 16:05
سلام دوستان
منم پشت کنکوریم (ریاضی) ، البته دومین باریه که کنکور میدم . فعلا هم مشکلم غلط زدن های زیاده تو ریاضی مخصوصا تو حسابان و دیفرانسیل . خدا کنه بتونم تو این فرصت باقیمونده یکاریش بکنم.

نکنه کسی فکر کنه وقت کمه ها ، حتی اگه مثل من تو عید هم زیاد نخوندین امیدتون رو از دست ندین
امیدوارم همتون موفق باشین ...

Mahdi_Co_1368
01-04-2008, 11:35
بچه ها سلام
آیا از اطلاعیه ی دانشکده افسری که چندی پیش در رادیو تلوزیون اعلام جذب نیرو کرده خبری دارید؟؟؟؟؟؟
کجا میتونم اطلاعاتی راجع به این اطلاعیه کسب کنم؟؟........آخه همه ی روزنامه های کثیر الانتشار در ایام عید ، توضیع نمی شوند.

mohsen_sir
03-04-2008, 19:01
آقا من 67 نيمه دوميم پارسال پيام نور قبول شدم رفتم آخراي ترم انصراف دادم (دي ماه)حالا تا كي وقت دارم دفترچه پست كنم؟

mohsen_sir
03-04-2008, 19:04
منم دنبال همچين چيزي بره زبان فارسي هستم اگه يكي يه جزوه كوچيكي چيزي سراغش خورد لينكشو بزاره

SuB
04-04-2008, 13:28
سلام
یه چند وقتی بود بدجور دنبال این تاپیک می‌گشتم ولی پیدا نمی‌شد!!!! الان که پیداش کردم، یادم نیست که می‌خواستم چی بپرسم!!!!!

من 2 تا آزمون نوروزی کانون رو شرکت کردم. به نظر من سوالهای اختصاصیش متوسط رو به آسون هست! ولی سوال سخت هم مثل گزینه 2 فایده نداره. اما عمومیش مایه‌دار هست.

یه سوال: امسال معدل رو چطوری تاثیر می‌دهند؟ فقط در رتبه‌بندی، فقط در انتخاب رشته یا هر دو؟ 1 نمره معدل، چقدر و در کجا تاثیر می‌گذاره؟

در ضمن جواب سوالات آزمونهای جامع سال 86 آزمایشی سنجش روی سایتش گذاشته شده ولی خود سوالها کجاست؟!؟!

soheilsmart
04-04-2008, 14:05
سلام
یه چند وقتی بود بدجور دنبال این تاپیک می‌گشتم ولی پیدا نمی‌شد!!!! الان که پیداش کردم، یادم نیست که می‌خواستم چی بپرسم!!!!!

من 2 تا آزمون نوروزی کانون رو شرکت کردم. به نظر من سوالهای اختصاصیش متوسط رو به آسون هست! ولی سوال سخت هم مثل گزینه 2 فایده نداره. اما عمومیش مایه‌دار هست.

یه سوال: امسال معدل رو چطوری تاثیر می‌دهند؟ فقط در رتبه‌بندی، فقط در انتخاب رشته یا هر دو؟ 1 نمره معدل، چقدر و در کجا تاثیر می‌گذاره؟

در ضمن جواب سوالات آزمونهای جامع سال 86 آزمایشی سنجش روی سایتش گذاشته شده ولی خود سوالها کجاست؟!؟!
15 درصد در تراز کل
فک کنم فقط در رتبه بندیه
نمیدونم اره فقط جواب هاش هست
تعجب نکن اینجا ایرانه:18:

راستی ببخشید.... یادم رفت بهتون پیغام خصوصی بدم
لینک جدیدو براتون بفرستم

ZIBAYEKHOFTE
04-04-2008, 14:17
سلام
خسته نباشید
آقا یکی از دوستام گفتن من این سوال رو براش بپرسم:
آیا منابع رشته کامپوتر(فنی)برخی از دروس تغییر کرده؟
یا کلا منابع تغییری داشته یا نه
آخه شنیده بود مبانی کامپیوتر کتابش عوض شده و ریاضی 3 هم یه منابع کنکور اضافه شده و یه سری تغییرات دیگه
ممنون میشم راهنمایی کنین:11:

soheilsmart
04-04-2008, 14:19
قبلا هم گفتم
ولی دوباره میگم
برای دیدن کارنامه در ازمون های کانون به دو روش زیر میتوانید عمل کنید

1-
مراجعه به سایت kanoon.ir
دقت کنید در این مورد علاوه بر شماره داوطلبی به شماره شناسنامه هم نیازدارید
2-
تماس با شماره 88978621-021
در این مورد شماره داوطلبی لازم است
کارنامه ها معمولا ساعت 4 الی 5 اماده میشن
هم اکنون کارنامه بر روی سایت قابل مشاهده است

irani_87
04-04-2008, 14:22
سلام

سلام اينم آخرين خبر از تاثير نمرات
[/quote]در ضمن جواب سوالات آزمونهای جامع سال 86 آزمایشی سنجش روی سایتش گذاشته شده ولی خود سوالها کجاست؟!؟![/quote]

سوالات و نذاشتن دليلش و هم تاجايي که باهاشون صحبت کرديم ندادن ولي خوب سوالات فيزيک و مربوط به جامع 1 سال 85 سوال و جواب و به ما دادن که هزينه زيادي هم برداشت
بنده هم در اختيار دوستام در سايت مرجع سوالات هماهنگ کشوري گذاشتم لينکش و اينجا نمي زارم چون ممکنه پست کلا پاک بشه

[/quote]یه سوال: امسال معدل رو چطوری تاثیر می‌دهند؟ فقط در رتبه‌بندی، فقط در انتخاب رشته یا هر دو؟ 1 نمره معدل، چقدر و در کجا تاثیر می‌گذاره؟/quote]

*** در مورد تاثير نمرات هم اين آخرين خبره :
سوابق تحصيلي جايگزين معدل در كنكور شد
معاون سازمان سنجش: نمرات 10 درس به جاي معدل در كنكور 87 اعمال مي‌شود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
معاون سازمان سنجش آموزش كشور با اشاره به نحوه تاثير سوابق تحصيلي داوطلبان در آزمون سراسري سال 87، از تاثير 15 درصدي سوابق تحصيلي در كنكور87، لحاظ سوابق تحصيلي 73 درصد داوطلبان در نمره كل كنكور خبر داد.
دكتر ابراهيم خدايي در گفت‌وگو با خبرنگار صنفي آموزشي خبرگزاري دانشجويان ايران با اشاره به آخرين جزييات تاثير سوابق تحصيلي داوطلبان در آزمون سراسري سال 87، اظهار كرد: در كنكور 86 سوابق تحصيلي تا 15 درصد در نمره كل داوطلبان اعمال مي‌شد، البته در اين رابطه معدل كتبي داوطلباني كه در امتحانات سراسري و نهايي آموزش و پرورش شركت كرده بودند به عنوان سوابق تحصيلي لحاظ مي‌شود.
وي با بيان اينكه براي كنكور 87 نيز سوابق تحصيلي تا 15 درصد در نمره كل آزمون داوطلبان اعمال مي‌شود، تصريح كرد: البته تاثير سوابق تحصيلي براي امسال با تغييراتي روبرو بوده است، به عبارت ديگر در آزمون امسال براي سه دسته از داوطلبان، سوابق تحصيلي احتساب مي‌شود كه اين داوطلبان شامل افرادي مي‌شوند كه در سالهاي 84، 85 و 86 به صورت نهايي و سراسري ديپلم اخذ كرده‌اند.

نمرات حدود 10 درس به عنوان سوابق تحصيلي داوطلب لحاظ مي‌شود
معاون سازمان سنجش افزود: در آزمون سراسري سال 87 به جاي معدل، نمرات دروس مشخص شده به عنوان سوابق تحصيلي داوطلبان اعمال مي‌شود، در اين راستا بسته به نوع ديپلم داوطلب، يعني ديپلم رياضي، علوم تجربي، علوم انساني و علوم معارف اسلامي نمرات حدود 10 درس به عنوان سوابق تحصيلي داوطلب لحاظ مي‌شود.
به گفته وي، بر اين اساس نمرات داوطلبان از آموزش و پرورش اخذ شده و بر اساس ضرايب مشخص شده براي هر درس، مراحل تراز كردن و نمره كل سازي طي شده و نمره نهايي داوطلب تا 15 درصد در نمره كل كنكور لحاظ مي‌شود.
دكتر خدايي با بيان اينكه 73 درصد داوطلبان كنكور87 در امتحانات سراسري سالهاي 84 و 85 و 86 آموزش و پرورش شركت كرده‌اند، گفت: حدود 980 هزار نفر از داوطلبان آزمون سراسري سال 87 در امتحانات سراسري سالهاي 84 و 85 و 86 آموزش و پرورش شركت كرده‌اند، بنابراين قانون تاثير15 درصدي سوابق تحصيلي در كنكور تنها براي اين دسته از داوطلبان اعمال مي شود.
وي با بيان اينكه سال گذشته اطلاعات داوطلبان ديپلمه سالهاي 84 و 85 از وزارت آموزش و پرورش اخذ شد، تصريح كرد: در اين ميان برخي از افراد به دليل وجود تفاوت در سيستم دو وزارتخانه شناسايي نشدند و بنابراين براي تاثير 15 درصدي معدل در كنكور بنابر اظهارات خود داوطلب عمل شد البته 99 درصد اطلاعات داوطلبان صحيح بوده و مشكلي ايجاد نشد.
وي با اشاره به عدم تناسب سيستم جمع آوري نمرات آموزش و پرورش با سيستم سازمان سنجش، اظهار كرد: بهبود و به روز كردن اين سيستم‌ها براي اجراي هرچه مطلوبتر اين طرح ضروري است، به عبارت ديگر سيستم‌هاي جمع آوري اطلاعات و نمرات آموزش و پرورش بايد به سمتي برود كه بتوان اطلاعات را از خود آموزش و پرورش اتخاذ كرد تا دقت عمل بالا برود.
وي افزود: البته خود داوطلبان نيز اكثرا اطلاعات دقيقي ارايه مي‌كنند و آمار ارايه اطلاعات نادرست كمتر از صدم درصد مي‌باشد، حتي اگر اطلاعات نادرستي ارايه شود، در زمان ثبت‌نام صحت يا عدم صحت آن مشخص خواهد شد.
معاون سازمان سنجش با بيان اينكه نمره كل كنكور از 100 لحاظ مي‌شود، گفت: براساس طرح كنكور 85 درصد اين نمره از طريق كنكور و 15 درصد مابقي از طريق سوابق تحصيلي داوطلب تامين مي‌شود. البته اين 15 درصد به دليل رقابت بالاي بين داوطلبان تاثير زيادي در قبولي يا عدم قبولي داوطلب خواهد داشت.

رابطه مستقيم و تاثير گذاري بين سوابق تحصيلي و نمرات آزمون داوطلبان وجود دارد
وي با اشاره به تاثير قطعي 15 درصدي سوابق تحصيلي داوطلبان در آزمون سراسري، اظهار كرد: رابطه مستقيم و تاثيرگذاري بين سوابق تحصيلي و نمرات آزمون داوطلبان وجود دارد كه اين مساله بر اساس نمره آزمون تستي داوطلبان، تاثير مثبت يا منفي در نمره كل و قبولي داوطلبان مي‌گذارد.
وي افزود: به عنوان مثال نمره آزمون تستي داوطلبي70 است كه با دارا بودن معدل 12، در نهايت نمره 82 را كسب مي‌كند، از سوي ديگر داوطلبي با نمره تستي 68 و معدل 16 نمره كل 84 را كسب مي‌كند، بر اين اساس معدل باعث اعمال تاثير مثبت و منفي در نمره كل داوطلب مي‌شود.
دكتر خدايي با اشاره به داوطلبان ديپلمه سالهاي قبل از 84، گفت: نمره كل اين داوطلبان به دليل شركت نكردن در امتحانات سراسري و نهايي آموزش و پرورش به صورت 100 درصد از طريق آزمون سراسري تامين مي‌شود.

اوراق امتحانات سراسري در سطح كشوري تصحيح مي‌شود

هنوز ترديدهايي در خصوص تاثير اوراق تشريحي وجود دارد
وي همچنين در خصوص چگونگي تصحيح اوراق امتحانات سراسري و نهايي آموزش و پرورش، اظهاركرد: براساس اين طرح اوراق امتحانات سراسري در سطح كشوري تصحيح مي‌شود نه در دبيرستان محل فارغ التحصيلي داوطلب، كه اين مساله درصد اعمال سلايق و گاها بي عدالتي در تصحيح اوراق را كاهش مي‌دهد، با اين حال هنوز ترديدهايي در خصوص تاثير اوراق تشريحي وجود دارد كه امكان اعمال سليقه مصحح در تصحيح اوراق را تشديد مي‌كند كه وزارت آموزش و پرورش بايد در جهت رفع اين نواقص و اشكالات گام بردارد.
دكتر خدايي همچنين اظهار كرد: سازمان سنجش آمادگي خود را براي كمك به آموزش و پرورش براي طراحي سوالات استاندارد اعلام كرده است.

*** و جديدترين خبر از سازمان سنجش هم اينه :

انتشار نمرات سال سوم دبیرستان داوطلبان کنکور 87 در 26 فروردین ماه

سازمان سنجش آموزش کشور اطلاعات دریافتی از وزارت آموزش و پرورش در خصوص نمرات امتحانات نهایی سال سوم دبیرستان داوطلبان کنکور 87 را منتشر می کند.

با توجه به اینکه در آزمون سراسری سال1387 نمرات دروس امتحانات نهایی سال سوم دبیرستان نظام جدید دیپلمه­ سالهای 84، 85 و 86 تا 15درصد در نتیجه آزمون سراسری تأثیر گذار خواهد بود، لذا اطلاعاتی را که سازمان سنجش در این زمینه از آموزش و پرورش استعلام کرده است نیز در سایت سازمان به نشانی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) قرار می گیرد.

علاوه بر این اطلاعات مربوط به کلیه داوطلبانی که در موعد مقرر نسبت به ثبت ­نام در آزمون سراسری سال جاری اقدام کرده اند، از روز دوشنبه 26 فروردین ماه تا شنبه 31 فروردین ماه به مدت 6 روز در سایت اینترنتی سازمان سنجش منتشر می شود، تا داوطلبان به منظور اطمینان از صحت اطلاعات، اطلاعات ارائه شده به سازمان سنجش را مشاهده کنند.

داوطلبان می­ توانند در روزهای مذکور با استفاده از اطلاعات شخصی و محرمانه مندرج بر روی کارت اعتباری ثبت ­نام خود، اطلاعات ثبت ­نامی خود را مشاهده و در صورتی که نیاز به اصلاح مورد یا مواردی باشد، براساس

دستورالعملهای مندرج در سایت اقدام کنند.

soheilsmart
04-04-2008, 14:30
سلام.
]
=============
بعضي ها از عمومی ها گله داشتن:
یه کتاب پیدا کردم،جون می ده برا بعد عید:(البته کاظم تذکر جدی داده که توی دوران جمع بندی تست های تالیفی جدید کار نکنید و توی عید هم تست های تکراری رو بزنید....خودمونیم ولی دار و دسته ی قلمچی هم بعضی وقتا بد جور اشتباه می کنن ها)

همچنین کتاب های اگر من طراح بودم
در دو مجموعه عمومی و اختصاصی
کاری از قلم چی - راه اندیشه

و همچنین
کتاب های بنفش کانون
در سه درس عمومی
زبان.دینی . ادبیات

خودم ادبیاتشو داشتم واقعا خوبه
حالا میخوام دینی و زبانشو بخرم

morteza.dmh
04-04-2008, 18:34
سلام ... آقا لاقل یکی این جای جدید رو به من خبر میداد!!! نا سلامتی من حق آب و گل دارم... میگم چی شد یه مرتبه تعداد پستام زیاد شدها!!!
من آزمون امروز رو خیلی خراب کردم. لطفاً برام دعا کنید!

soheilsmart
04-04-2008, 18:58
سلام ... آقا لاقل یکی این جای جدید رو به من خبر میداد!!! نا سلامتی من حق آب و گل دارم... میگم چی شد یه مرتبه تعداد پستام زیاد شدها!!!
من آزمون امروز رو خیلی خراب کردم. لطفاً برام دعا کنید!
ببخشید که واستون نفرستادما:11::11::11:
اخه خودم کلی مشکل داشتم(البته قرار بود برا همه لینک جدید رو پیغام خصوصی کنم ولی نشد!!!!)
شما رو حیتو از دست ندیا
من برای همه دعا میکنم
شما هم برای من دعا کنید

خدا کمکمون میکنه
مطمئنم

همه موفق میشم
راستی در مورد اون سوالت
از متفرقه اومدیم زیر مجموعه انجمن علمی
تو متفرقه پستا شمرده نمیشد
ولی اینجا حساب میشه دیگه
برا همین پستات زیاد شد

deer
05-04-2008, 09:56
سلام به همه ی دوستان

من کتاب فیزیک پیش دانشگاهی 1 اندیشه سازان چاپ مبتکران رو دارم ولی پیش دو گیرم نمی یاد .به نظر شما چه کتابی برای فیزیک پیش 2 خوبه .
ایا انتشارات خوش خوان فیزیک هم داره یا نه؟

موفق باشید

masoudHnet
05-04-2008, 12:24
سلام بچه ها
همگی دارید می ترکونید دیگه زدید رو دست 24 ساعت !!
خوب این بنفش قلمچی واقعا خوبه؟
راستی من 62 تا تا حالا پست دادم؟؟؟؟
همش تو همین تاپیک بودا
چه قدر من اهل درسم آخه(خدایا دلت میاد من امسال قبول نشم. با این همه تلاش(:
)

راستی سهیل این آهنگ های بد بد چیه که گوش می کنی.(اینجا تهرانه یعنی شهریکه...)

سعید هم پیداش نیست بگه امروز آزمون تو شهر ما بر گزار نشد به خاطر نداشتن مجوز!!!!
داره خر می زنه دیگه
خوب فکر کنم زیادی بی ربط نوشتم همین روزاست که اخطار بگیرم

بای

بردیا
05-04-2008, 15:05
راستی سهیل جامعه اماری قلمچی توی ریاضی فیزیک چند نفر هستن؟
توی سنجش نفر چندم شدی توی همون آزمون به قول تو آبکیش؟

چی شد سهیل؟ندیدی این پستو؟

soheilsmart
06-04-2008, 10:37
چی شد سهیل؟ندیدی این پستو؟
مرحله ای سنجش شرکت نکردم

جامع هاش هم فقط مرحله دوم و سوم رو نوشتم

خوب این بنفش قلمچی واقعا خوبه؟
به نظر من که خوبه -

راستی سهیل این آهنگ های بد بد چیه که گوش می کنی.(اینجا تهرانه یعنی شهریکه...)

اهنگ بد چیه من عاشق رپ ام:27:

سعید هم پیداش نیست بگه امروز آزمون تو شهر ما بر گزار نشد به خاطر نداشتن مجوز!!!!
داره خر می زنه دیگه

شاید تاپیکو پیدا نکرده:18:

حالا واسش لینک رو پیغام خصوصی میکنم

در ضمن خبرهای مربوط به کنکور سراسری 87 تو این تاپیک قرار میگیره

ZIBAYEKHOFTE
06-04-2008, 11:48
آقا هیچکی نیست جواب منو بده؟:19:

SuB
06-04-2008, 20:50
دكتر خدايي همچنين اظهار كرد: سازمان سنجش آمادگي خود را براي كمك به آموزش و پرورش براي طراحي سوالات استاندارد اعلام كرده است.

و اینجاست که : چه خوش گفت آن سخن‌گوی با فر و هوش: زرشک!

انگار خیلی سازمان سنجش به خودش اطمینان داره؟ حیف که امسال باید کنکور بدم وگرنه بهشون می‌گفتم که اون سوالهایی که سازمان سنجش استاندارد حساب می‌کنه رو بچه اول ابتدایی هم طرح نمی‌کنه.

نمُردیم و فهمیدیم سوال استاندارد چیه!!!!!

soheilsmart
07-04-2008, 00:15
و اینجاست که : چه خوش گفت آن سخن‌گوی با فر و هوش: زرشک!

انگار خیلی سازمان سنجش به خودش اطمینان داره؟ حیف که امسال باید کنکور بدم وگرنه بهشون می‌گفتم که اون سوالهایی که سازمان سنجش استاندارد حساب می‌کنه رو بچه اول ابتدایی هم طرح نمی‌کنه.

نمُردیم و فهمیدیم سوال استاندارد چیه!!!!!
تایید میشه
بعضی وقت ها فکر میکنم این طراح ها اصلا سواد خوندن و نوشتن هم ندارن
:18:
نمونه هاش هم زیاده (البته از یه جنبه دیگه)

تو 84 یه سوال بود بعد درجه سهمی به جای 2 ،3 درج شده بود که حذفش کردن

تو فیزیک 84 یه سوالش هم اصلا جواب تو گزینه ها نبود اونم حذفش کردن

86 که اصلا سوال حدش غلط بود
بعضی وقت ها سوالاشون غلطه ولی حذفش نمیکنن
البته هیج چی به دانشگاه ازاد نمیرسه
یه سوالش بود 3 تا از گزینه هاش صحیح بودن

حالا جدا از این ها
1 ماه طول میکشه تا جواب کنکورو بدن
قلم چی 5 ساعته میده
نمیگن بچه های مردم تحمل ندارن 1 ماه وایسن تا نتیجه ها بیاد

masoudHnet
07-04-2008, 12:59
براي متولدين 67 نيمه ي دوم كه مي خواهند براي بار دوم كنكور بدهند ارسال دفتر چه ي اعزام به خدمت الزامي است
سلام
الان این جملت سوالی بود یا که نه خبری بود؟(اشکال اساسی تو رسم وخط داره)

در ضمن دوستان من نفهمیدم آخر این نیمه دومومی ها می تونن سال دیگه کنکور شرکت کنند یا نه؟
27 آبان 1368 روز تولد منه
یعنی نیمه دومه سال 1368
حالا یه سوال من سال بعد هم می تونم تو کنکور شرکت کنم یا نه؟
سازمان سنجش تو دفترچه اش در این مورد توزیع داده بود یا نه؟
چرا بعضی از دوستان تو همین تاپیک اعلام کردند که واسه سال دوم که می خوان شرکت کنند بعد پر کردن دفترچه اعزام به خدمت اردیبهشت براش اعزام زدن؟
کسی هست در این مورد اطلاعاتی کامل و جامع و دقیق داشته باشه تا در صورت قرار گرفتن در دستگاه تفکرات من به پاسخی جامع درباره ی این موضوع برسم.
پیشا پیش از لطف ها و کم لطفی های شما ممنونم

در ضمن سهیل تو داری واسه این پروژه هفتم فقط دروس پروژه هفتم رو می خونی(به قول کاظم قلمچی)

خوب بای

soheilsmart
07-04-2008, 13:49
سلام
الان این جملت سوالی بود یا که نه خبری بود؟(اشکال اساسی تو رسم وخط داره)

در ضمن دوستان من نفهمیدم آخر این نیمه دومومی ها می تونن سال دیگه کنکور شرکت کنند یا نه؟
27 آبان 1368 روز تولد منه
یعنی نیمه دومه سال 1368
حالا یه سوال من سال بعد هم می تونم تو کنکور شرکت کنم یا نه؟
سازمان سنجش تو دفترچه اش در این مورد توزیع داده بود یا نه؟
چرا بعضی از دوستان تو همین تاپیک اعلام کردند که واسه سال دوم که می خوان شرکت کنند بعد پر کردن دفترچه اعزام به خدمت اردیبهشت براش اعزام زدن؟
کسی هست در این مورد اطلاعاتی کامل و جامع و دقیق داشته باشه تا در صورت قرار گرفتن در دستگاه تفکرات من به پاسخی جامع درباره ی این موضوع برسم.
پیشا پیش از لطف ها و کم لطفی های شما ممنونم

در ضمن سهیل تو داری واسه این پروژه هفتم فقط دروس پروژه هفتم رو می خونی(به قول کاظم قلمچی)

خوب بای
چه جالب من متولد 29 ابان 68 ام

الان این جنبه سوالی داره یا خبری
البته صد در صد جنبه سوالی داره
چون شما علم غیب ندارید:27:

farvehar_1989
07-04-2008, 16:32
سلام بچه ها امیدوارم حالتون خوب باشه

فکر کنم الان 3 ماه باشه که به این جا سر نزدم .من که خیلی عقب افتادم تازه خیلی هم نا امیدم
1 سوال داشتم اقا سهیل . میخواستم ببینم چه جوری میتونم تو ازمونای جامع سنجش شرکت کنم
راستی سهیل چرا دیگه ترازتو نمیزنی؟

SuB
07-04-2008, 20:18
1) 86 که اصلا سوال حدش غلط بود بعضی وقت ها سوالاشون غلطه ولی حذفش نمیکنن

2) البته هیج چی به دانشگاه ازاد نمیرسه. یه سوالش بود 3 تا از گزینه هاش صحیح بودن

3)حالا جدا از این ها 1 ماه طول میکشه تا جواب کنکورو بدن قلم چی 5 ساعته میده

1) در مورد اون سوال که باید بگم یارو خیلی ضایع کرد! می‌خواسته بچه‌های مردم رو گول بزنه تا در موقع استفاده از هم‌ارزی سینوس حواسشون جمع باشه که هم ارزی‌های گفته شده در صفر هستند نه در بینهایت. اما خودش بدتر گول خورد. چون سوال از دو جنبه اشتباه هست.
یکم اینکه به قول کتاب آبی کانون، تابع در همسایگی محذوف صفر تعریف نشده. ( به خاطر وجود سینوس در مخرج) که با توجه به ریاضیات دبیرستانی، این حد موجود نیست.
دوم اینکه مقدار تابع در نزدیکی صفر (به جز نقاط نامعینی تابع) به طور نوسانی تغییر می‌کنند و دائماً مثبت و منفی می‌شوند. پس حد نه مثبت بینهایت هست و نه منفی بینهایت.
البته برخی معتقد هستند که مقصود از علامت بینهایت خالی به معنی مثبت و منفی بینهایت بوده است که اولاً مقصود از علامت بینهایت خالی، مثبت بینهایت است. و ثانیاً برای یک تابع چنین امکانی ندارد که حدش در یک نقطه هم مثبت بینهایت گردد و هم منفی بینهایت.

حالا ایراد اولیش رو می‌شد یه جورهایی زیر سیبیلی رد کرد اما ایراد دوم رو نمیشه توجیه کرد یا ازش گذشت. مگر اینکه ثابت کنید خدا وجود نداره یا ثابت کنید 1=0 یا ....

سهیل جان. مگه این سوال رو حذف نکردند؟

2) فکر کنم گزینه 2 نایب رئیس دانشگاه آزاد باشه. بعضی وقت‌ها هم میشه بدتر از دانشگاه آزاد. میگی نه. یه نگاه به سوالهاش بنداز.

3) اینو راست گفتی. (مگه بقیش رو دروغ گقته بودی؟!!!؟) دیگه گزینه 2 که مدرسه ما با پست پاسخ‌برگها رو ارسال می‌کنه، نتایج حداکثر 3 روز طول تا بر روی اینترنت قرار بگیره. حالا من موندم سازمان سنجش با این همه تشکیلات و امکانات چرا یک ماهی طول میده؟ اگه بخواد 100 بار هم دوباره اسکن و بررسی کنند هم اینقدر طول نکشه.
فکر کنم کامپیوترشون گازوئیلی یا نفتی باشه!!!!!!!:31:

M A T I N
07-04-2008, 20:42
تو فیزیک 84 یه سوالش هم اصلا جواب تو گزینه ها نبود اونم حذفش کردن

84 دو تا تست فیزیکش اشتباه بود ...

راستی این بار اسمت تو مجله چاپ شد ؟ سهیل ش

mr saad
07-04-2008, 22:47

نه عزیز
اسم ایشون سهیل ق.ه است.:21:

soheilsmart
08-04-2008, 13:20

سلام خوب هستید
نه من نبودم
البته تو اولین ازمون عید رتبه کشوریم شد 167 و تو منطقه 57
بعد اپدیت شد رتبه کشورم شد 193 و منطقه 79

با این تفاسیر و با توجه به این که حداکثر 60 نفر رو هم تو مجله ازمون از منطقه 1 چاپ میکنند پس اسمم نیست

تو امتحان دوم رتبم شد 405 کشوری و190 منطقه
البته لازم به تذکر است که هر دو درس گسسته و تحلیلی رو جواب دادم
در صورتی که باید یکیو جواب میدادم
البته این اشتباه رو خیلی از داوطلبان مرتکب شدند
البته من تو برنامه راهبردی خونده بودم)*!!:18:
که باید صرفا باید به یکی از این دو جواب بدم
ولی سر امتحان دیدم واسه هر دو وقت گذاشته
و جدا پشتیبان ها چیکار میکنند!!!:18:
باید میگفتن که فقط به یکی از دو درس جواب بدیم

سهیل جان. مگه این سوال رو حذف نکردند؟

بعید میدونم باید برم کلید سازمان سنجشو ببینم

اینو راست گفتی. (مگه بقیش رو دروغ گقته بودی؟!!!
:27::27:

نه عزیز
اسم ایشون سهیل ق.ه است.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](27).gif
چه جلب :27::27:

1 سوال داشتم اقا سهیل . میخواستم ببینم چه جوری میتونم تو ازمونای جامع سنجش شرکت کنم
راستی سهیل چرا دیگه ترازتو نمیزنی؟
یعنی منظورتون اینه که چه جوری باید ثبت نام کنید یا این که چه جوری برا امتحانا خودتونو اماده کنید
در مورد ثبت نام ش به دفاتر پستی مراجعه
کارت اعتباری ثبت نام رو خریداری کرده
و در
sanjeshserv.com

ثبت نام کنید

راستی چرا ناامید
ناامیدی خیلی بده شما به خدا توکل کن وقت هم به اندازه کافی هست
ان شا... هر رشته ای و هر دانشگاهی که دوست داری قبول میشی
حالا اگه کاری از دست من بر ملاد من در خدمتم
در مورد این که چرا ترازامو نذاشتم
چون بچه ها نذاشتن
منم دیگه حوصله نداشتم
بذارم

4 دو تا تست فیزیکش اشتباه بود ...

البته اگه بخوایم این طوری در نظر بگیریم
شاید 4-5 غلط داشت
نمیدونم نمودار 2^sin
یا 2^cos
یه جوری کشیده بود که تو یه جایی مشتق نداشت
فکر کنم سوال مربوط به انرژی پتانسیل نوسان گر ساده بود

خوب دیگه سرتونو درد اوردم
ببخشید
با تشکر
سهیل

soheilsmart
08-04-2008, 13:25
واقعا ممنونم از این همه راهنمایی!!!
دوست عزیز من اطلاعاتی نداشتم و اگر نه در اختیارتون میذاشتم
اخه اینجا همه اکثرا رشتشون ریاضیه
وبعضی ها هم تجربی وانسانی
یعنی ما اینجا رشته فنی نداریم
ببخشید که نتونستم کمکتون کنم

masoudHnet
09-04-2008, 11:28
سلام خوب هستید
نه من نبودم
البته تو اولین ازمون عید رتبه کشوریم شد 167 و تو منطقه 57
بعد اپدیت شد رتبه کشورم شد 193 و منطقه 79

با این تفاسیر و با توجه به این که حداکثر 60 نفر رو هم تو مجله ازمون از منطقه 1 چاپ میکنند پس اسمم نیست

تو امتحان دوم رتبم شد 405 کشوری و190 منطقه
البته لازم به تذکر است که هر دو درس گسسته و تحلیلی رو جواب دادم
در صورتی که باید یکیو جواب میدادم
البته این اشتباه رو خیلی از داوطلبان مرتکب شدند
البته من تو برنامه راهبردی خونده بودم)*!!:18:
که باید صرفا باید به یکی از این دو جواب بدم
ولی سر امتحان دیدم واسه هر دو وقت گذاشته
و جدا پشتیبان ها چیکار میکنند!!!:18:
باید میگفتن که فقط به یکی از دو درس جواب بدیم

سلام واسه ما اصلا اون 20 دقیقه رو هم حساب کردن
تقریبا همه فکر کنم فکر کردن باید جواب بدن.
خیلی مسخره بود .. نه؟
تازه اون برگه جدایی که واسه عمومی میدن روش نوشته اجباری هستش باید جواب بدین
ولی پشتیبانمون بهمون گفت اگه جواب هم ندین عیبی نداره (که واقعا هم تاثیر نداشت تو کارنامه اصلا نزدنش)

negar20
09-04-2008, 15:16
من عربي و ادبياتم خيلي خوبه اگه اين دو تا رو 70حدودا بزنم ميتونم فيزيك و زبان (ضريب 2 توي كنكور كارداني) رو نزنم؟؟؟؟؟

deer
09-04-2008, 17:35
کسی جواب من رو چرا نداد ؟

من سر جلسه ازمون نمی تونم ریاضی و فیزیکم رو جواب بدم . با اینکه زیاد تست می زنم . چه کار می تونم بکنم

دوستان زمان ثبت نام ازمونهای جامع سنجش تمام شده

mohsen_sir
10-04-2008, 12:04
كنكور نزديك ديگه هيشكي پست نمي ده ها!

behnam_n80
10-04-2008, 13:30
بچه ها اگر کسی نمونه سوالا گاما یا تخته سیاها داره بذاره.

soheiltaker
11-04-2008, 12:27
کسی جواب من رو چرا نداد ؟

من سر جلسه ازمون نمی تونم ریاضی و فیزیکم رو جواب بدم . با اینکه زیاد تست می زنم . چه کار می تونم بکنم

سلام شما مشکلت سر آزمون چیه؟مثلا اضطراب داری , تمرکز نداری , نگرانی... اگه میشه بگو تا اگه بتونیم راهنماییت کنیم
ضمنا شما که این مشکلو داری یه چیزی یادت نره (( شما باید 200% ( 2برابر 100% !!!!) بررسی آزمون انجام بدی ))
قربونه همه

masoudHnet
11-04-2008, 12:42
سلام
دوستان سنجش خوب بود؟
خوب دادین؟

deer
11-04-2008, 13:50
سلام شما مشکلت سر آزمون چیه؟مثلا اضطراب داری , تمرکز نداری , نگرانی... اگه میشه بگو تا اگه بتونیم راهنماییت کنیم
ضمنا شما که این مشکلو داری یه چیزی یادت نره (( شما باید 200% ( 2برابر 100% !!!!) بررسی آزمون انجام بدی ))
قربونه همه
درود
دوست عزیز من هم نگرانم و هم نمی تونم تمرکز حواس داشته باشم .
ممنون می شم راهنماییم کنید

SuB
11-04-2008, 14:06
من عربي و ادبياتم خيلي خوبه اگه اين دو تا رو 70حدودا بزنم ميتونم فيزيك و زبان (ضريب 2 توي كنكور كارداني) رو نزنم؟؟؟؟؟
دوست گرامی
اگر شما بخواهید از زدن تست‌های یک درس کاملاً صرفنظر کنید، لطمه جدی خواهید خورد. با وجود اینکه ضریب این درسها کم هستند، ولی باز هم تاثیر گذارنده هستند. اگر عامل موفقیت شما در آزمون نباشند، عامل بازدارنده هستند. شما باید در حد تعادل و در حد متوسط یعنی به اندازه‌ای که بیشتر داوطلبان کنکور این درس را می‌زنند، بتوانید تست‌های این دو درس را بزنید.

ممکن است که این درسها خیلی برای شما دشوار باشند! اما سوالات آسان در این درسها یافت می‌شوند. شما می‌توانید با شناسایی نقاط قوت و ضعف خود و تقویت نقاط قوت خود در این درسها، دست‌کم 20٪ این درسها را در کنکور بزنید و ضرر زیادی نکنید.

کنار گذاشتن یک مبحث به مراتب بهتر و مفید تر از کنار گذاشتن یک درس است. پس شما می‌توانید در درس زبان، تنها تست‌های واژگان را بزنید. شاید بتوان این گونه تست‌ها را ساده‌ترین تست‌های این درس به شما آورد. در مورد گرامر هم کافی است مباحث تست خیر را یاد گرفته و بر آنها مسلط شوید.

در مورد فیزیک نیز چنین مباحثی وجود دارند که مهم و یا آسان هستند و با زدن تست‌های مربوط به این گونه مباحث، در حد متعادل تست های این درس را بزنید و کمتر ضرر کنید.

SuB
11-04-2008, 14:10
سلام
دوستان سنجش خوب بود؟
خوب دادین؟

میبینم که شما زودتر از من اومدید و بحث رو شروع کردید.:31:

این نخستین آزمونی از سازمان سنجش بود که دادم. به نظر من سوالهای ریاضی و فیزیک خوب و تقریباً آسون بودند. ولی در مورد شیمی نظری ندارم.
عربی هم سوالاتش خوب بود. فکر کنم دین و زندگی آسون بود. چون با وجود اینکه دین و زندگی نخونده بودم، کلی از سوالات رو جواب دادم! زبان انگلیسی هم خوب بود . البته متن کلوز به نظر من گیج کننده بود. من که نفهمیدم متن کلوز در مورد چی بود!!!!

ولی در کل آزمون خوبی بود.

irani_87
11-04-2008, 15:54
امروز ادبياتش واقعا سخت بود ( آزمون جامع سنجش )

M A R S H A L L
11-04-2008, 16:06
جامعه آماري.
از جامعه آماريش بگيد.
ضمنآً من فكر نميكنم اين آزمون و حتي آزمون بعدي مشخص كننده دانش واقعي شركت كننده ها باشن؛بچه ها هنوز تموم نشدن و يا جمع بندي نكردن پس نمي تونه نتايجش واقعي باشه.
راستي به نظرتون تو يه آزمون كه تداخل وجود داره كدومو برم؟سنجشو يا كانونو؟

farshidshd
11-04-2008, 19:43
جامعه آماري.
از جامعه آماريش بگيد.
ضمنآً من فكر نميكنم اين آزمون و حتي آزمون بعدي مشخص كننده دانش واقعي شركت كننده ها باشن؛بچه ها هنوز تموم نشدن و يا جمع بندي نكردن پس نمي تونه نتايجش واقعي باشه.
راستي به نظرتون تو يه آزمون كه تداخل وجود داره كدومو برم؟سنجشو يا كانونو؟

راجع به جامعه ی آماری چیز زیادی نمیدونم ولی شرکت کننده ها معمولا همیشه آماده هستن

اونایی که میخوان آماده باشن مطمئن باش که آماده میشن و دانش واقعی خودشونو نشون میدن

به نظر من سنجشو بری خیلی بهتره البته بازم بستگی به نظر خودت داره

a3m00n
11-04-2008, 20:06
:31:سلام(بعد از تقریبا 2 ماه)
به همتون تبریک میگم (بخاطر افزایش پست ها)(26 تا از پستای منو حذف کردن:31:)
دوباره کانون اینجا روبه راه شد ولی تراز من ...:41:
دو آزمون پیش شدم 6550(کمبود ساعت مطالعه رفتم تو 20 و 25 )
سهیل جویای ترازت بودم(خیلی برام خوشحال کننده بود )
.................................................. .................................................. ...
در مورد سنجش
ادبیات خیلی سخت بود و شیمی(برای من)(این دو درس رو انتظار بالای 70 داشتم:41:)
درصدای سنجش
ادبیات 50%
عربی 72%
دینی 80%
زبان 72%(4 تا غلط تو close test :31:)
ریاضی 62%(خیلی اسوووووووووووون بود که ترسیدم آخری ها رو اشتباه زدم)
فیزیک 62%(مثل ریاضی)
شیمی 46 %(یکی بگه چراااااااااااااااا؟ )
..............................................
در کل خیلی الکی بود اصلا انتظار این سوالات آسون رو نداشتم(من هیچی نخونده بودم اینجوری شد)
:11::11::11: بــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــای

negar20
12-04-2008, 09:18
دوست گرامی
اگر شما بخواهید از زدن تست‌های یک درس کاملاً صرفنظر کنید، لطمه جدی خواهید خورد. با وجود اینکه ضریب این درسها کم هستند، ولی باز هم تاثیر گذارنده هستند. اگر عامل موفقیت شما در آزمون نباشند، عامل بازدارنده هستند. شما باید در حد تعادل و در حد متوسط یعنی به اندازه‌ای که بیشتر داوطلبان کنکور این درس را می‌زنند، بتوانید تست‌های این دو درس را بزنید.

ممکن است که این درسها خیلی برای شما دشوار باشند! اما سوالات آسان در این درسها یافت می‌شوند. شما می‌توانید با شناسایی نقاط قوت و ضعف خود و تقویت نقاط قوت خود در این درسها، دست‌کم 20٪ این درسها را در کنکور بزنید و ضرر زیادی نکنید.

کنار گذاشتن یک مبحث به مراتب بهتر و مفید تر از کنار گذاشتن یک درس است. پس شما می‌توانید در درس زبان، تنها تست‌های واژگان را بزنید. شاید بتوان این گونه تست‌ها را ساده‌ترین تست‌های این درس به شما آورد. در مورد گرامر هم کافی است مباحث تست خیر را یاد گرفته و بر آنها مسلط شوید.

در مورد فیزیک نیز چنین مباحثی وجود دارند که مهم و یا آسان هستند و با زدن تست‌های مربوط به این گونه مباحث، در حد متعادل تست های این درس را بزنید و کمتر ضرر کنید.

خيلي ممنون بابت راهنماييتون :11:

amirtoty
12-04-2008, 10:36
من میخوام کنکور سراسری شهر خودم قبول شم
تا حالا هیچی نخوندم!
تا کنکور هم روزی یکی دو ساعت میتونم بخونم
به نظر شما تو این یکی دو ساعت چی بخونم بهتره؟

negar20
12-04-2008, 13:21
من میخوام کنکور سراسری شهر خودم قبول شم
تا حالا هیچی نخوندم!
تا کنکور هم روزی یکی دو ساعت میتونم بخونم
به نظر شما تو این یکی دو ساعت چی بخونم بهتره؟

بستگي به رشتتون داره.درسهايي كه ضريبشون تو كنكور زياده رو تو اولويت خوندن قرار بديد. اول مفهومي بخونيد بعد تست بزنيد. البته روزي يكي دو ساعت كمه سعي كنيد بيشتر بشه ولي هنوزم فرصت داريد.
رشتتون رو بگيد تا من يا دوستان بتونيم بهتر كمكتون كنيم كه چه درسهايي رو توي فرصت باقي مونده بخونيد.

behnam_n80
12-04-2008, 13:51
من این جور که حساب کردم ادبیاتا 61% زده بودم.
بعد از این آزمون سنجش من به یه نتیجه ای رسیدم که:
ادبیات خوندن با شیوه همیشگی دیگه فایده نداره(منظورم اینه که کتابا باز کنی و از روش بخونی و یا از رو گاج بخونی)
الان باید ادبیاتا موضوعی خوند .مثلا فقط بشینی لغت بخونی(از کتابی مثله تب کنکور)یا فقط املا
اینکه کتابا باز کنی و از رو متن که می خونی معنی لغتا بگی فایده نداره چون تو کنکور دیگه متنا نمی دند

M@STER
12-04-2008, 21:54
آقا من 2 ما دیگه کنکور دارم بگید چه کار کنم عمومی هارو خوندم ولی تو دیفرانسیل و انتگرال موندم.کمممممممممک

farshidshd
12-04-2008, 22:07
آقا من 2 ما دیگه کنکور دارم بگید چه کار کنم عمومی هارو خوندم ولی تو دیفرانسیل و انتگرال موندم.کمممممممممک

دوست عزیز شما اول بفرمایید رشتتون چیه تا بتونم کامل راهنماییتون کنم

بازم به نظرم دیفرانسیل و انتگرال رو که نمیتونی بخونی فعلا بزارشون کنار و برو سر تخصصی ها

soheiltaker
13-04-2008, 08:10
درود
دوست عزیز من هم نگرانم و هم نمی تونم تمرکز حواس داشته باشم .
ممنون می شم راهنماییم کنید
سلام
چشم من در خدمت شما هستم اشاا... تا شب میگم باید چی کار کنین
قربونه همه:10::11:

negar20
13-04-2008, 08:28
من این جور که حساب کردم ادبیاتا 61% زده بودم.
بعد از این آزمون سنجش من به یه نتیجه ای رسیدم که:
ادبیات خوندن با شیوه همیشگی دیگه فایده نداره(منظورم اینه که کتابا باز کنی و از روش بخونی و یا از رو گاج بخونی)
الان باید ادبیاتا موضوعی خوند .مثلا فقط بشینی لغت بخونی(از کتابی مثله تب کنکور)یا فقط املا
اینکه کتابا باز کنی و از رو متن که می خونی معنی لغتا بگی فایده نداره چون تو کنکور دیگه متنا نمی دند

منم با موضوعي خوندن موافقم. توي ادبيات بهترين كتاب گاج. من خيلي از آرايه ها و ارتباط معنايي شعرها رو از همين كتاب ياد گرفتم.

soheilsmart
13-04-2008, 08:45
:31:سلام(بعد از تقریبا 2 ماه)
به همتون تبریک میگم (بخاطر افزایش پست ها)(26 تا از پستای منو حذف کردن:31:)
دوباره کانون اینجا روبه راه شد ولی تراز من ...:41:
دو آزمون پیش شدم 6550(کمبود ساعت مطالعه رفتم تو 20 و 25 )
سهیل جویای ترازت بودم(خیلی برام خوشحال کننده بود )
.................................................. .................................................. ...
در مورد سنجش
ادبیات خیلی سخت بود و شیمی(برای من)(این دو درس رو انتظار بالای 70 داشتم:41:)
درصدای سنجش
ادبیات 50%
عربی 72%
دینی 80%
زبان 72%(4 تا غلط تو close test :31:)
ریاضی 62%(خیلی اسوووووووووووون بود که ترسیدم آخری ها رو اشتباه زدم)
فیزیک 62%(مثل ریاضی)
شیمی 46 %(یکی بگه چراااااااااااااااا؟ )
..............................................
در کل خیلی الکی بود اصلا انتظار این سوالات آسون رو نداشتم(من هیچی نخونده بودم اینجوری شد)
:11::11::11: بــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــای
سلام سعید چطوری پسر خوبی
کجایی چند وقتی نبودی ها
ممنون سعید جان
راستی سعید cloze نه close:31:
الان نمیتونم جواب بدم
اخه شارژ ADSL
ام تمومه باید برم شارژ ش کنم(الان با دایل آپ(زغالی) اومدم):27:
ولی عصری میام
مرسی
قربانت
سهیل

deer
13-04-2008, 09:44
سلام دوستان
من نمی تونم سر جلسه ی ازمون تمرکز حواس خودم رو حفظ کنم و به شدت نگرانمی شم .
خصوصا وقتیکه می خوام اختصاصی ها رو بزنم . به همین دلیل یکم سرعت عملم کم می شه .
منتظر راهنمایی های شما هستم

amirtoty
13-04-2008, 12:31
بستگي به رشتتون داره.درسهايي كه ضريبشون تو كنكور زياده رو تو اولويت خوندن قرار بديد. اول مفهومي بخونيد بعد تست بزنيد. البته روزي يكي دو ساعت كمه سعي كنيد بيشتر بشه ولي هنوزم فرصت داريد.
رشتتون رو بگيد تا من يا دوستان بتونيم بهتر كمكتون كنيم كه چه درسهايي رو توي فرصت باقي مونده بخونيد.
رشتم ریاضی-فیزیک میخوام IT قبول شم!

farshidshd
13-04-2008, 15:24
سلام دوستان
من نمی تونم سر جلسه ی ازمون تمرکز حواس خودم رو حفظ کنم و به شدت نگرانمی شم .
خصوصا وقتیکه می خوام اختصاصی ها رو بزنم . به همین دلیل یکم سرعت عملم کم می شه .
منتظر راهنمایی های شما هستم

چطور
بر اضطراب امتحان علبه كنيم؟

همه ما پيش از امتحان يا وقايع مهم ديگر، درجاتي از نگراني يا تنش را تجربه مي‌كنيم.
در واقع كمي ترس و نگراني‌، ما را برمي‌انگيزد و به كمك‌مان مي‌‌آيد. ولي نگراني بيش از حد مي‌تواند مشكل ايجاد كند مخصوصا اگر در جريان آماده‌سازي و انجام امتحان‌ها مزاحمت ايجاد كند.

مقابله با اضطراب
اولين گام اين است كه بين 2 نوع اضطراب تمايز قائل شويم. اگر اضطراب شما نتيجه مستقيم عدم آماده‌سازي باشد آن را واكنش طبيعي و منطقي در نظر بگيريد ولي اگر كاملا آماده‌ايد ولي با اين حال هنوز وحشت زده و يا حساس هستيد واكنش شما منطقي نيست. با اين كه هر دوي اين اضطراب‌ها طبيعي تلقي مي‌شوند( چون هر كسي ممكن است آنها را تجربه كند) ولي محققا آنچه اهميت دارد به دست آوردن دانش و اطلاعات در زمينه چيره شدن بر آثار اين گونه اضطراب‌ها است.

تغيير دادن نگرش‌هاي خود
با تغيير دادن ديدگاه خود درباره تجربه امتحان، مي‌توانيد از مطالعه كردن لذت ببريد. اين كار عملكرد شما را بهبود مي‌بخشد. زياده از حد به نمره اهميت ندهيد. نمره نه بازتابي از ارزش فردي شماست و نه مي‌تواند موفقيت آينده شما را پيش‌بيني كند. نكات زير را در نظر بگيريد:
- به خودتان بگوييد كه يك امتحان تنها يك امتحان است. چيزهاي ديگر هم در زندگي هست.
- بعد از امتحان به خودتان پاداش بدهيد، به طور مثال فيلمي تماشا كنيد، براي غذا خوردن بيرون برويد، ديداري با دوستان داشته باشيد و... .
- از تجسم احساس‌هاي منفي پرهيز كنيد.
-
شيوه‌هايي طرح ريزي كنيد كه كار شما را در نيم‌سال تحصيلي بعدي بهبود بخشد. به خاطر داشته باشيد كه منطقي‌ترين انتظارات اين است كه سعي كنيد هرچه را مي‌دانيد تا آنجا كه مي‌توانيد، نشان دهيد.

روز امتحان
براي اينكه بتوانيد روز امتحان بهترين كارآيي را داشته باشيد بايد:
- شب امتحان به موقع بخوابيد و به اندازه كافي استراحت داشته باشيد. خستگي ناشي از بي‌خوابي موجب مي‌شود در به‌ياد آوردن مطالبي كه ياد گرفته‌ايد با مشكل مواجه شويد.
- صبحانه سبك و مناسب بخوريد و اگر به آساني مضطرب مي‌شويد از نوشيدن قهوه يا چاي غليظ پرهيز كنيد. حتي كساني كه قهوه را خوب تحمل مي‌كنند اگر روز امتحان در مصرف آن زياده‌روي كنند ممكن است احساس سبكي سر، دلهره و دلشوره كنند.
- كاري كنيد كه ساعتي قبل از امتحان احساس آرامش كنيد. مرور توام با عجله مطالب درسي در آخرين دقايق شروع امتحان، تسلط شما بر كل مفاهيم درسي را زايل مي‌كند و به آن آسيب مي‌زند.
- تمرينات تن آرامي و تنفسي مي‌تواند براي اين امر مفيد باشد. براي آموزش آن از مشاوران كمك بگيريد.
- سعي كنيد زود در محل امتحان حاضر شويد اين عمل به آرامش شما كمك مي‌كند. حتي الامكان محلي را انتخاب كنيد كه از درها، پنجره‌ها و ديگر عوامل پرت كننده حواس دور باشد.
- از همكلاسي‌هايي كه اضطراب ايجاد مي‌كنند و سكون و ثبات شما را برهم مي‌زنند، پرهيز كنيد.
- اگر انتظار شروع امتحان موجب اضطراب شما مي‌شود با خواندن مجله يا روزنامه‌اي توجه خود را از امتحان منحرف كنيد.

- براي سؤالات چند گزينه‌اي ، ابتدا تمام گزينه‌ها را بخوانيد سپس گزينه‌هاي آشكار غلط را كنار بگذاريد. اگر در مورد گزينه‌هاي باقيمانده هنوز مردد هستيد به اولين برداشت خود تكيه كنيد آنگاه سريع علامت بزنيد. مراقب واژه‌هاي گمراه كننده‌اي چون«تنها»، «هميشه» يا«اكثرا» در سؤالات باشيد.
- با شتاب امتحان ندهيد. ساعت مچي به همراه داشته باشيد و سرعت پاسخگويي خود را براي هر سؤال هر از چند گاهي وارسي كنيد. اگر به نظر مي‌آيد نمي‌توانيد كل سؤالات امتحان را پاسخ دهيد بر آن بخش‌هايي متمركز شويد كه پاسخ آن را به خوبي مي‌دانيد. اگر وقت اضافي داريد و تنها اگر مضطرب و مشوش نيستيد پاسخ‌هاي خود را مجددا وارسي كنيد.

اگر اضطراب ادامه يابد

گاهي اوقات اضطراب ممكن است ادامه يابد و مانع شود از تمام توان خود براي گرفتن نتيجه خوب استفاده كنيد. وقتي اين مسئله رخ داد سعي كنيد توجه خود را با شيوه‌هاي زير از اضطراب‌ منحرف كنيد:
- از ممتحن سؤالي بپرسيد.
- اگر اجازه داريد، چيزي بنوشيد يا به دستشويي برويد.
- چيزي بخوريد.
- نوك مداد را بشكنيد و سپس آن را تيز كنيد.
- لحظه‌اي به پاداش پس از امتحان كه براي خود در نظر گرفته‌ايد فكر كنيد.

irani_87
13-04-2008, 21:26
راهنما برای داوطلبان جهت مطالعه : تاریخ و چگونگی مشاهده و اصلاح اطلاعات ثبت­نامی داوطلبان آزمون سراسری سال 1387 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

irani_87
13-04-2008, 21:28
راهنما برای داوطلبان جهت مطالعه : تاریخ و چگونگی مشاهده و اصلاح اطلاعات ثبت نامی داوطلبان آزمون سراسری سال 1387

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] a i r.ir/Main/news/1387/1/newsNewsView.ID=News-250187-5&Lang=P.aspx

فاصله بين sair و برداريد

farshidshd
13-04-2008, 22:07
راهنما برای داوطلبان جهت مطالعه : تاریخ و چگونگی مشاهده و اصلاح اطلاعات ثبت نامی داوطلبان آزمون سراسری سال 1387

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] a i r.ir/Main/news/1387/1/newsNewsView.ID=News-250187-5&Lang=P.aspx

فاصله بين sair و برداريد

اگه یه کم میگشتین تو همین تاپیک متوجه میشدین که قبلا هم این خبرها گذاشته شده بود

soheilsmart
14-04-2008, 10:06
قابل توجه داوطلبان آزمون سراسري سال 1387
داوطلبان گرامي براي ويرايش اطلاعات ثبت نام اينترنتي آزمون سراسري 87 مي توانيد از ساعت 16 امروز مورخ 26 فروردين ماه سال 87 به سايت سازمان سنجش مراجعه نماييد

soheilsmart
14-04-2008, 17:39
داوطلب گرامي توجه به نکات ذيل الزامي است : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]شماره پرونده 7 رقمي را به دقت در قسمت خواسته شده وارد نماييد .
در صورتي که در مراحل ويرايش اطلاعات ثبت نام نتوانستيد به سيستم وارد شويد يک بار ديگر پنجره ها را بسته و از ابتدا وارد شويد. توجه داشته باشيد که شماره پرونده 7 رقمي را به دقت در قسمت خواسته شده وارد نماييد .
اگر در صفحه اي که اطلاعات کارت اعتباري شما دريافت مي شود با پيام «کارتي با چنين مشخصاتي موجود نمي باشد » مواجه شديد ابتدا به دقت اطلاعات کارت اعتباري خود را با اطلاعاتي که وارد نموده ايد تطبيق دهيد در صورتي که از ورود اطلاعات کارت اعتباري خود مطمئن هستيد ممکن است شماره پرونده خود را در ابتداي ورود به سيستم اشتباه وارد نموده باشيد و لازم است تمام پنجره ها را بسته و مراحل را از ابتدا آغاز نماييد.
کار ويرايش شما فقط زماني پايان يافته است که در انتها شماره پرونده 7 رقمي خود را مجددا مشاهده نماييد

soheilsmart
14-04-2008, 17:44
هم اکنون قرار گرفت
ابتدا صفحه ای باز میشه
باید شماره پرونده را وارد کنید

بعدا باید بعد از تایید و ادامه گام بعدی

در مرحله دوم
کد رهگیری و شماره پرونده
و همچنین عبارتی که در کادر قرار داده شده عینا تایپ کنید
بعد از تایید
صفحه ای میاد که
بالاش نوشته شده
اطلاعات فردی شما به شکل زیر به دست ما رسیده

در این حالت می توانید بعضی اطلاعات رو ویرایش کنید
هر داوطلبی فقط یک بار حق ویرایش اطلاعات را دارد
کار شما فقط زمانی به پایان رسیده است که در پایان شماره پرونده خود را مجددا دریافت کرده باشید

میتوانید نمراتی که از طرف اموزش و پرورش به سازمان سنجش داده شده را مشاهده کنید
دقت کنید هم باید نمره درست باشد هم سال امتحان دیپلم

فقط یه چیزی میمونه
من الان واسم 00 اول شماره شناسنامه رو نذاشته
و چون متولد 68 ام شماره شناسنامم با شماره ملی یکیه
ولی تو شماره ملی 00 اول رو گذاشته

در صورتی که پرینتی که الان جلوم هست 00 اول شناسنامه توش هست

شما هم ببینید 00 اول شناسنامه هست یا نه؟؟

بعد بگید تا من ببینم 00 اولشو بذارم یا نه

با تشکر

farshidshd
14-04-2008, 18:43
بعد بگید تا من ببینم 00 اولشو بذارم یا نه

احتیاجی نیست

SuB
14-04-2008, 19:38
خيلي ممنون بابت راهنماييتون :11:

خواهش می‌کنم وظیفه بود.

در ضمن بیشترش راهنمایی‌های کانون بود.:31:

uni
15-04-2008, 06:43
سلام
می خواستم ببینم منظور از بند 34 - معدل کتبي ديپلم(سال سوم دبيرستان) چیه؟
هرکسی یه جواب به من داده
یکی میگه معدل کل سال سوم . یکی دیگه میگه معدل کتبی نهایی سال سوم
ممنون میشم جواب بدید

negar20
15-04-2008, 08:24
سلام
می خواستم ببینم منظور از بند 34 - معدل کتبي ديپلم(سال سوم دبيرستان) چیه؟
هرکسی یه جواب به من داده
یکی میگه معدل کل سال سوم . یکی دیگه میگه معدل کتبی نهایی سال سوم
ممنون میشم جواب بدید

معدل كتبي نهايي سال سوم رو ميگن. كه جمع نمرات بعضي از دروسه. و فقط هم براي سال سومه .توي گواهي ديپلم هم نوشته شده.

mohsen_sir
15-04-2008, 09:25
شما چقد آنلاينيد!!

mohsen_sir
15-04-2008, 09:28
بچها اين بسته آموزشي تست قرمز چطوره؟
ارزش داره آدم بگيره قيمتش چند 85000؟

masoudHnet
15-04-2008, 19:27
احتیاجی نیست
داره گولت میزنه سهیل گولشو نخور
میخواد راه به درت کنه (جدی نگیرید(: )

morteza.dmh
15-04-2008, 22:52
من تا حالا همه ی درسا رو با هم جلو می بردم ولی این طوری هم خیلی بیشتر طول میکشه و هم چون باید دوره هم بکنم بازم یه قسمتی از وقتم هدر میره. به نظر شما همین روش رو ادامه بدم و یا این که به صورت کتاب کتاب پیش برم؟! من هنوز ادبیات رو هیچی نخوندم و از بقیه ی عمومیا هم تقریباً نیمی از کتاب مونده و در اختصاصی کمی اوضام بهتره.توی این سنجش آخریه درصد همه ی درسام بین 42 تا 66 بود. به من بگید دارم خوب پیش میرم یا نه؟من عضو کانون هستم ولی متأسفانه همراه برنامه پیش نرفتم. لطفاً به من بیچاره بدبخت پشت کنکوری که سال پیش دانشگاهی هستم کمک کنید. ما الآن تقریباً مدرسه نمیریم تا امتحانای ترم ولی مطالعه ی من در حدود روزی 6 ساعت بیشتر نیست با این وجود انتظار میکشم تا زود تر کنکورو بدم و راحت بشم.فقط میخوام رتبم تو کنکور زیر هزاربشه! به نظر شما میشه؟

mohsen_sir
16-04-2008, 04:49
اگه مي خواي زير 100 بشي بايد همه رو تقريباً بالاي60 بزني اگه بتوني ميشه

soheilsmart
16-04-2008, 08:05
البته بستگی داره
ولی من موافقم
به طور نسبی بالای 65 درصد
رتبتون 1000 زیر میشه

soheilsmart
16-04-2008, 08:11
من تا حالا همه ی درسا رو با هم جلو می بردم ولی این طوری هم خیلی بیشتر طول میکشه و هم چون باید دوره هم بکنم بازم یه قسمتی از وقتم هدر میره. به نظر شما همین روش رو ادامه بدم و یا این که به صورت کتاب کتاب پیش برم؟! من هنوز ادبیات رو هیچی نخوندم و از بقیه ی عمومیا هم تقریباً نیمی از کتاب مونده و در اختصاصی کمی اوضام بهتره.توی این سنجش آخریه درصد همه ی درسام بین 42 تا 66 بود. به من بگید دارم خوب پیش میرم یا نه؟من عضو کانون هستم ولی متأسفانه همراه برنامه پیش نرفتم. لطفاً به من بیچاره بدبخت پشت کنکوری که سال پیش دانشگاهی هستم کمک کنید. ما الآن تقریباً مدرسه نمیریم تا امتحانای ترم ولی مطالعه ی من در حدود روزی 6 ساعت بیشتر نیست با این وجود انتظار میکشم تا زود تر کنکورو بدم و راحت بشم.فقط میخوام رتبم تو کنکور زیر هزاربشه! به نظر شما میشه؟
شما نباید عمومی ها ول میکردید
چون به هر حال دروس عمومی هم با اهمیت هستن
حالا اگه میزان ساعات مطالعتون رو بالا ببرید
مطمئنا میتونید قبول شید جایی که دلتون میخواد
6 ساعت کمه باید بیشتر بخونید

ممنون

نوشته شده توسط:deer

نه دوست عزیز

اینو بخون
تو سایت
شرکت تعاونی خدمات سازمان سنجش نوشته

برای ثبت نام در مراحل بعدی آزمون از روز دوشنبه 2/2/87 به سایت مراجعه نمایید

ممنون

rezapishro
16-04-2008, 12:11
00 رو چیکار کردی سهیل

LeBron
16-04-2008, 15:52
سلام به رقبای محترم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من متاسفانه به خاطر مشکلات پشت سر هم نتونستم درست حسابی تست بزنم همتونم میدونین که وقت چندانی باقی نمونده.
میخواستم یه کتاب برای تحلیلی ، گسسته و دیفرانسیل معرفی کنین که زیاد حجیم نباشه(مثل گاج) و تستای کنکورش زیاد باشه که بشه تو این دو ماه تست هاشو زد.
(ضمنا من مشکل مفهوم درس ندارم فقط تست کم زدم و کتاب نیاز دارم!)
ممنون.

deer
16-04-2008, 16:14

دوست عزیز من هم عضو کانون هستم و نتونستم با برنامه ی ازمون پیش برم ولی برای رتبه ی زیز هزار 6 ساعت در روز کمه . البته اگر همین 6 ساعت رو مفید می خونی عالیه . چون خیلی ها 14 ساعت می خونن ولی درست نمی خونن یا اون جوری که باید بخونن نمی خونن .

دوستان شما هیچ کدوم از درساتون تموم شده یا نه ؟
من به دلیل نگرانی که داشتم دوباره دارم از پیش 1 می خونم .هر چی می خونم باز هم فکر می کنم باید بیشتر بخونم . نمی تونم یک درس رو کلا تموم کنم ببوسم بزارم کنار . چه کار می تونم بکنم .منتظر راهنمایی شما دوستان هستم.

پیروز باشید

deer
16-04-2008, 16:17
نه دوست عزیز

اینو بخون
تو سایت
شرکت تعاونی خدمات سازمان سنجش نوشته

دوست عزیز من هر جا رفتمبرای دریافت کارت ثبت نام هیچ جا گیرم نیومد و حتی پست مرکزی شهرمون فگت ثبت نام تموم شده :23:.

از این که گفتید ممنونم ولی کجا می تونم کارت ثبت نام تهیه کنم ؟؟؟؟؟؟:44:

mohsen_sir
17-04-2008, 12:32
من رفتم چهار راه لشگر يه دونه بيشتر نبودش
اينم خدمات دقيق پسته

behnam_n80
17-04-2008, 13:11
سلام به رقبای محترم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من متاسفانه به خاطر مشکلات پشت سر هم نتونستم درست حسابی تست بزنم همتونم میدونین که وقت چندانی باقی نمونده.
میخواستم یه کتاب برای تحلیلی ، گسسته و دیفرانسیل معرفی کنین که زیاد حجیم نباشه(مثل گاج) و تستای کنکورش زیاد باشه که بشه تو این دو ماه تست هاشو زد.
(ضمنا من مشکل مفهوم درس ندارم فقط تست کم زدم و کتاب نیاز دارم!)
ممنون.

به نظر من الان الان می تونی اندیشه سازان بزنی
10 استادا هم خوبه ولی تالیفیاش یه کم سخته
آبی کانونم بد نیست

negar20
17-04-2008, 14:48
به نظر من الان الان می تونی اندیشه سازان بزنی
10 استادا هم خوبه ولی تالیفیاش یه کم سخته
آبی کانونم بد نیست

انديشه سازان خيلي خيلي خوبه .ده استاد هم همين جور .ولي قلم چي اصلا خوب نيست و من گاج رو ترجيح ميدم البته بيشتر به خودتون بستگي داره كه از چه كتابي استفاده كنيد.

yusef
17-04-2008, 16:49
سلام به همگی
ببخشید با توجه به اینکه من سوم ریاضی هستم و امتحانهای نهایی نهایی نزدیکه میخواستم من رو راهنمایی کنید از الان تا امتحانها روزی چند ساعت و چه درس هایی و چه جوری بخونم.
مثلا درسی مثل حسابان و فیزیک رو چه جوری بخونم که نمره خوبی بگیرم.

soheilsmart
17-04-2008, 19:07
سلام به همگی
ببخشید با توجه به اینکه من سوم ریاضی هستم و امتحانهای نهایی نهایی نزدیکه میخواستم من رو راهنمایی کنید از الان تا امتحانها روزی چند ساعت و چه درس هایی و چه جوری بخونم.
مثلا درسی مثل حسابان و فیزیک رو چه جوری بخونم که نمره خوبی بگیرم.
سلام دوست عزیز خوب هستی
در مورد امتحانات نهایی بگم که به نظرم امسال مثل پارسال دو تا درس رو سخت میگیرن
یکیش به احتمال زیاد فیزیک و اون یکی هم زبان فارسی
در مورد درس های مختلف این پیشنهاد ها رو از من داشته باش

عربی تسلط به قواعد - تسلط به ترجمه درس و تمارین کتاب
دین و زندگی- باید تمام کتاب رو درست بخونی
زبان-لغتو قواعد با تکیه بیشتر بر لغت(البته از قواعد غافل نشو)
ادبیات-توجه به خود ازمایی ها- توضیحات کتاب - بیاموزیم-و تاریخ ادبیات
فیزیک-مطالعه ی مفهو می کتاب درسی - توجه دقیق و عمیق به شکل ها-حل تمامی تمرینات پایان کتاب-تکیه بر فکر و اندیشه
حسابان-تمامی تمرینات حل شود -بررسی امتحانات نهایی سال قبل-تکیه بر فکر و اندیشه
جبر و احتمال و هندسه- تکیه بر فکر و اندیشه- بررسی قضیه ها ی کتاب درسی و اثبات ان ها به خصوص
در هندسه
شیمی- بررسی متن کتاب به طور کامل- توجه به توضیحات زیر شکل ها

در پایان به بررسی سوالات امتحانات نهایی سال قبل بپرداز

با تشکر-سهیل

موفق باشی

M A T I N
18-04-2008, 12:12

البته بستگی داره
ولی من موافقم
به طور نسبی بالای 65 درصد
رتبتون 1000 زیر میشه

نه , زیر 1000 به این آسونی ها نیست ....
این درصد های برادرمه که پارسال کنکور داد و رتبش تو منطقه 2 , 1400 شد ...( رقم یکان رو دقیق یادم نیست )
ریاضی 70- 80
فیزیک 80 - 90
شیمی 50 - 60
ادبیات 70 - 80
عربی 70- 80
دینی 70-80
زبان 70-80

یه سوال : قلم چی دیگه به خاطر گرفتن اشتباه هاتش جایزه نمیده ... من یکی گرفته بودم وارد حسابش کردن ولی حرفی از جایزه نزدن ...
این آزمون هم سوال 88 اختصاصی کاملا غلطه !!!! ...

soheilsmart
18-04-2008, 13:22
این درصد های برادرمه که پارسال کنکور داد و رتبش تو منطقه 2 , 1400 شد ...( رقم یکان رو دقیق یادم نیست )
ریاضی 70- 80
فیزیک 80 - 90
شیمی 50 - 60
ادبیات 70 - 80
عربی 70- 80
دینی 70-80
زبان 70-80

یه سوال : قلم چی دیگه به خاطر گرفتن اشتباه هاتش جایزه نمیده ... من یکی گرفته بودم وارد حسابش کردن ولی حرفی از جایزه نزدن ...
یه چیز من بگم
پارسال ریاضی فوق اسون بود
شیمی بد نبود
فیزیک هم متوسط

البته با این درصدا بعید میدونم 1400 منطقه 2 شده باشن
مگه اینکه رقم یکان نزدیک به کران پایین باشه
البته بازم این رتبه نمیشه
تو 84 اگه فیزیکو بالای 65 میزد
و بقیرو خوب میزد
رتبش دو رقمی بود

ممنون

در ضمن کارنامه ی درصدی کلیه دروس بر روی سایت
kanoon.ir
قرار گرفت
با تشکر

M A T I N
18-04-2008, 13:55
یه چیز من بگم
پارسال ریاضی فوق اسون بود
شیمی بد نبود
فیزیک هم متوسط

البته با این درصدا بعید میدونم 1400 منطقه 2 شده باشن
مگه اینکه رقم یکان نزدیک به کران پایین باشه
البته بازم این رتبه نمیشه
تو 84 اگه فیزیکو بالای 65 میزد
و بقیرو خوب میزد
رتبش دو رقمی بود

بیشترشون بالای 75 بود ...

ولی این که رتبه ها رو نمیشه با درصد گفت درسته چون به سختی و آسونی سوال ربط داره ...

soheilsmart
18-04-2008, 14:34
بیشترشون بالای 75 بود ...

ولی این که رتبه ها رو نمیشه با درصد گفت درسته چون به سختی و آسونی سوال ربط داره ...
منم موافقم
هر چی اسون باشه
به ضرره خوبا میشه

M A T I N
18-04-2008, 14:52
منم موافقم
هر چی اسون باشه
به ضرره خوبا میشه

زیاد هم سخت باشه خوب نیست
چون هم آدم یکمی روحیش رو میبازه و هم وقت کم میاره (چون وقت کنکور همیشه ثابته )

masoudHnet
18-04-2008, 16:48
ریاضی 70- 80
فیزیک 80 - 90
شیمی 50 - 60
ادبیات 70 - 80
عربی 70- 80
دینی 70-80
زبان 70-80

سلام
اشتباه می کنید حتما زیر 1000 می شد من کارنامه ی بیش از 20 نفرو واسه 86 دیدم
با این درصد ها حتی اگر به قول سهیل کران پایین رو حساب کنیم باز هم حول هوش 500 تا 700 باید بشه(البته کشوریشا)( فقط شیمی رو یکم کم زد شما میگی رتبه 1400 منطقه 2 آورد)

بچه های مردم رو نا امید نکنید تو رو خدا هر کدومشون

masoudHnet
18-04-2008, 16:58
سلام
اشتباه می کنید حتما زیر 1000 می شد من کارنامه ی بیش از 20 نفرو واسه 86 دیدم
با این درصد ها حتی اگر به قول سهیل کران پایین رو حساب کنیم باز هم حول هوش 500 تا 700 باید بشه(البته کشوریشا)( فقط شیمی رو یکم کم زد شما میگی رتبه 1400 منطقه 2 آورد)

بچه های مردم رو نا امید نکنید تو رو خدا هر کدومشون
آزمون امروز واسه ما وقت عمومی زیادی زیاد بود
تقریبا همه بچه ها 15 دقیقه آخر رو داشتن مگس می پروندن(واسه شما ها هم این طوری بود؟یا واسه ما اشتباه گرفتن)
تازه دیدن که وقت زیاده به ما گفتن اختصاصی ها رو جواب بدین.(مراقبا)اصلا تو بلندگو نگفتند که وقت اختصاصی شروع شده
من اختصاصی تا حدودی وقت کم آوردم
در کل بگزینم

ادبیات: 86%
عربی:80
دینی : 88%
انگلیسی: 78%
ریاضی: 96%
فیزیک:97%
شیمی 86%

چیه فکر کردین درصد های منه
نخیر اشتباه فکر کردین اینا درصد های نفر 11 کشور و رتبه 5 منطقه 2 هست
اسمش معین عراق بود تو مدرسه ما درس می خوند
هدف از فرستادن اینا این بود که بگم امکان نداره با اون درصد هایی که متین گفته اینچنین رتبه ای کم بیاره
فاصله ها رو دقت کنید خیلی با اون درصد ها نزدیکه.

masoudHnet
18-04-2008, 17:05
آزمون امروز واسه ما وقت عمومی زیادی زیاد بود
تقریبا همه بچه ها 15 دقیقه آخر رو داشتن مگس می پروندن(واسه شما ها هم این طوری بود؟یا واسه ما اشتباه گرفتن)
تازه دیدن که وقت زیاده به ما گفتن اختصاصی ها رو جواب بدین.(مراقبا)اصلا تو بلندگو نگفتند که وقت اختصاصی شروع شده
من اختصاصی تا حدودی وقت کم آوردم
در کل بگزینم

شیمی 86%

هدف از فرستادن اینا این بود که بگم امکان نداره با اون درصد هایی که متین گفته اینچنین رتبه ای کم بیاره
کارنامه اصلی در سایت قرار گرفت

mr saad
18-04-2008, 22:49
یک توصیه و توجه مهم برای دوستان د ارم.
آدرس سایت سازمان سنجش فقط

است.
آدرس های مشابه متعلق به این سازمان نیست.
(متاسفانه امروز به اشتباه آدرس سازمان سنجش در زیر نویس شبکه 1 به صورت

آمده بود که باعث گمراهی داو طلبان می شد.گفتم اطلاع بدم تا کسی به اشتباه نیفتد.)

negar20
19-04-2008, 08:48
شیمی 86%

اين درصدها و رتبه خيلي قابل قبول تره تا اون قبليه كه با اون درصدهاي بالايي كه زده بود 1400 شده بود.

Soheilvb
19-04-2008, 15:27
سلام خدمت دوستان و عزیزان
من سهیلم(مجتبی) پیش تجربی هستم .
تو آزمون های قلم چی ، گزینه دو ، سنجش و آموزش و پرورش هم شرکت می کنم .
از میان اینا قلم چی از همه مزخرفتره . مخصوصا اون آزمون هایی که جامع نیستند . یه قسمتو می گیره هی با هاش ور میره سوال در میاره . ریاضیش که واقعا آبرو ریزیه . زیستش که هیچی آبروی هر چی زیسته برده . فیزیکش کلا تا حالا 2 تا سوال خوب ازش ندیدم . شیمی شم که .................. .
تو قلمچی ضریب اختصاصی 4 و ضریب عمومی 1 . در حالی که باید 3 به 1 باشه . تو این آزموناش با 3 تا سوال از 40 می رسی به 120 . نمی دونم که کنکورم این طوری است یا نه !!!!!!!!!!!!!!
گزینه دو قبل عید عمومیش خیلی خیلی آسون بود . و اختصاصی شم به جز بعضی موقع ها که ممکن بود یک ذره سخت باشه بقیه آسون بود . ولی سوالای خوب توش زیاد است . آزمون بعد عیدش که دیروز برگزار بود که تعداد سوالاتش عین کنکور بود سوالاش مخصوصا تو ریاضی عالی بود . فقط بدیش تعداد شرکت کنندست . اگه کتابای جدید گاجو داشته باشین تمام سوالای خوبش مال گزینه 2 است .
سنجشم که هیچی بگیر نگیر داره . یه وقت خوبه یه وقت افتضاح
ولی آموزش و پرورش با وجود اشکال تو سوالاش کلا سوالای خوب و جدیدی داره و به نظرم از همه این آزمونا بهتره .

من 2 تا مشکل دارم . یک مشکلم اینه که از 2 زودتر نمی تونم بخوابم واقعا وحشتناکه مخصوصا شب امتحان . که اشتباهات را خیلی می بره بالا . :19:
یکی هم اشتباه در خواندن سوال که خیلی عذابم می ده . :20:
اگر دوستان راه حلی می دونن لطفا راهنمایی کنن.:11:

راستی جواب این سنجش جامع مرحله اول کی میاد .

به امید موفقیت در کنکور 87
خداحافظ

negar20
19-04-2008, 16:39
منم مشكل اشتباه خوندن سوال رو دارم. كه خيلي هم مهمه . اگه سوال رو خوب بفهمي خيلي راحت جوب رو پيدا ميكني.

irani_87
19-04-2008, 18:42
سازمان سنجش آموزش کشور به اطلاع کلیه داوطلبانی که در آزمون سراسری سال 1387 ثبت­نام نموده­اند، می­رساند که مهلت مشاهده ریز نمرات دروس دیپلم (دیپلمه­های سال­های 84، 85 یا 86) و اصلاح اطلاعات ثبت­نامی 3 روز تمدید شده است

ادامه خبر :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] a i r.ir/Main/news/1387/1/newsNewsView.ID=News-310187-6&Lang=P.aspx

mohsen_sir
19-04-2008, 20:55
شده توسط masoudHnet [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

شیمی 86%

امکان نداره من یه سری نمونه کارنلمه تو هاردم داشتم ÷یداشون نکردم ÷یدا می کنم می ذارم

Soheilvb
20-04-2008, 17:12
در مورد ضرایب دروس اختصاصی و عمومی در زیرگروه های مختلف در رشته تجربی لطفا کسی اطلاع دارد بگوید .
ممنون

soheiltaker
20-04-2008, 20:37
سلام به همه
امیدوارم حال همه توپ باشه و همدیگرو صنعتی شریف ببینیم!!!!
یه سوال از شما داشتم
الان روزی چند ساعت بخونیم خوبه؟
آقا سهیل شما الان روزس چند ساعت میخونی؟
منتظر جواب شما عزیزان هستم

soheilsmart
21-04-2008, 09:05
سلام به همه
امیدوارم حال همه توپ باشه و همدیگرو صنعتی شریف ببینیم!!!!
یه سوال از شما داشتم
الان روزی چند ساعت بخونیم خوبه؟
آقا سهیل شما الان روزس چند ساعت میخونی؟
منتظر جواب شما عزیزان هستم
از الان جدی شروع کردم
میخوام روزی 10-11 بخونم
به نظرم باید این مقدار رو بخونی ( اگه میخوای بری شریف!!!!!)
راستی دیروز جلسه قلم چی در قلم چی مرکزی(بین صبا و فلسطین) برگزار شد
جلسه خوبی بود
خود اقای قلم چی سخنرانی کردن

shadixxx
21-04-2008, 10:11
salam
IT che rotbe ie mikhad

soheilsmart
21-04-2008, 11:48
salam
IT che rotbe ie mikhad
چه شهری
چه دانشگاهی؟؟؟؟

Soheilvb
22-04-2008, 02:04
سلام جواب سنجش جامع هم اومد بالاخره
برین بگیرین
تعداد شرکت کننده در تجربی 75000 نفر
منم با بدشانسی شدم 135 و زیر گروه یکم 104
راستی تاثیر زمین شناسی هم قابل ذکره من با 37 درصد زمین رتبه بالا را گرفتم در حالی که یه نفر دیگه با رتبه زیرگروه 1 ، 362 و زمین 65 درصد شد 121
موفق باشید
بای

rezapishro
22-04-2008, 07:39
چه شهری
چه دانشگاهی؟؟؟؟
سووووووووووووهیل سوالای مرحل 1 جامع سنجش رو داری؟یا بقیه بروبچ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

farvehar_1989
23-04-2008, 17:06
سلام سهیل جان خسته نباشی

2سوال ازت داشتم
من تازه 3 روزه که انتگرال رو شروع کردم از روی مبتکران(سید حسین سید موسوی) و می خواهم همزمان کاربرد مشتق و انتگرال رو با هم تو این 3 هفته بخونم از روی همین کتاب به نظرت این کتاب کافیه برای نکات آموزشی ؟
وسوال دوم این که من قبلا از روی فقط اندیشه سازان دیفرانسیل رو میخوندم حالا میخام برای این قسمتها که گفتم از روی موسوی بخونم ولی نمیدونم بعد از مطالعه ی کامل موسوی از رو چی تستهای تکمیلی رو بزنم ؟ ممکنه راهنماییم بکنی؟ و اگر نظر بهتری داری هم بنویسی ممنون میشم ازت

موفق باشی و هر روز پر انرژی تر از دیروز

babak_deghat
24-04-2008, 10:08
چند تا سوال دارم:
راسته که میگن اگه یکی از درسهات رو 100 درصد بزنی ولی درسهای دیگت هر چی شد اشکال نداره،اونوقت جز 1000رتبه ی اول میشی؟
برای قبول شدن در رشته ی زیست شناسی دانشگاه سراسری شیراز رتبه ام باید حدودا چقدربشه؟هر درسی رو حدودا باید چقدر بزنم؟رشته ی زمین شناسی دانشگاه سراسری شیراز چطور؟اصلا دانشگاه سراسری شیراز زمین شناسی داره؟برای قبول شدن درش باید رتبه ام حدودا چقدر بشه؟

soheilsmart
24-04-2008, 12:39
سووووووووووووهیل سوالای مرحل 1 جامع سنجش رو داری؟یا بقیه بروبچ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام رامین خوبی
اره من مرحله اول رو شرکت نکرده بودم
ولی سوالاش رو از دوستام گرفتم
اگه خواستی بیا خونمون بگیر

راسته که میگن اگه یکی از درسهات رو 100 درصد بزنی ولی درسهای دیگت هر چی شد اشکال نداره،اونوقت جز 1000رتبه ی اول میشی؟

تعادل بهترین راه برای قبولی در کنکوره
مثلا شما یه درس رو 100 بزنی یه درس رو 30 فایده نداره
اگه میانگین درصد های دو داوطلب یکی باشه
اون داوطلبی رتبه بهتری میاره که واریانس درصداش کمتر باشه(میزان پراندگیش کمتر باشه)

2سوال ازت داشتم
من تازه 3 روزه که انتگرال رو شروع کردم از روی مبتکران(سید حسین سید موسوی) و می خواهم همزمان کاربرد مشتق و انتگرال رو با هم تو این 3 هفته بخونم از روی همین کتاب به نظرت این کتاب کافیه برای نکات آموزشی ؟
وسوال دوم این که من قبلا از روی فقط اندیشه سازان دیفرانسیل رو میخوندم حالا میخام برای این قسمتها که گفتم از روی موسوی بخونم ولی نمیدونم بعد از مطالعه ی کامل موسوی از رو چی تستهای تکمیلی رو بزنم ؟ ممکنه راهنماییم بکنی؟ و اگر نظر بهتری داری هم بنویسی ممنون میشم ازت
سلام خوبی
در مورد سوال اول سید موسوی که کارش خیلی درسته
حالا اگه خواستی که بیشتر انتگرال رو مسلط بشی
برو کتاب ماشا... رضوی (انتشارات راه علم -جلدش هم آبیه) رو قسمت انتگرالش رو کپی بگیر
کتاب خوبیه
تست هم زیاد بزن
تست های تکمیلی به نظرم کتاب ماشا...(اندیشه فائق) و تست های کنکور
خوبن
اگه وقت زیاد داشتی یه کتابی هست به نام اگر من طراح بودم
هم به درد دوران جمع بندیت میخوره
هم تستاش خیلی خوبه(اختصاصیش رو بخر اگه خواستی)

babak_deghat
24-04-2008, 13:12
جواب اون 2 تا سوال دیگمو می دونید؟