PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کنکوري های 87 بيان تو (حتما قوانين تاپيک رو در پست اول مطالعه کنيد !! )

صفحه ها : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12

amir_68
14-10-2007, 21:34
سلام
اگه میشه یه کتاب اموزش خوب هندسه و گسسته به من معرفی کنین.
ممنون.

amiramirian
14-10-2007, 21:47
سلام
اگه میشه یه کتاب اموزش خوب هندسه و گسسته به من معرفی کنین.
ممنون.

سلام
تو صفحات قبلی کلی کتاب معرفی شده.

solo_88
14-10-2007, 22:07
سلام به دوستان کنکوری.

چندی قبل یه توضیحی در مورد کتاب های دروس اختصاصی دادم و اکنون نیز به معرفی کتاب های دروس عمومی میپردازم!(برای تقویت درس زبان فارسی جمله ی فوق را ویرایش کنید!:31:)

ادبیات:

مهمترین درس عمومی.و یکی از سنگین ترین دروس.اگه این درس رو با علاقه بخونید براتون اسون میشه و اگه علاقه نداشته باشید از کوه کندن هم سخت تره!

در این درس توصیه میکنم حتما کتاب درسی رو حتی اگه شده به صورت روزنامه وار بخونید.بعد از اون از کتاب سبز گاج

استفاده کنین ولی تست های بین درس رو نزنین.5 تا درس که خوندین روز بعدش 10 تا تست بزارین جلوتون و شروع کنین به جواب دادن.

برای تست هم میتونین هم از کتاب گاج سفید و هم از کتاب کلک معلم استفاده کنین.

بیشتر روی ابیات و مفاهیم و ارایه ها تمرکز کنید و وقتتون رو کمتر به حفظ تاریخ ادبیات اختصاص بدید.اونارو سریع میشه حفظ کرد ولی مفهومی فهمیدن ابیات وقت میبره.

دین و زندگی

متاسفانه چون کتاب جدید هست و منبع سوال در اختیار نیست یکم کار مشکل هست.

هر کس ادعا کرد فلان جا سوال میاد بزنید تو دهنش!!!همه جای این کتاب مهم هست.من توصیه میکنم حتما از کتاب

گاج سفید استفاده کنید. درس هارو بخونید ولی تست ها رو همون موقع نزنید.هر دفعه حداکثر 4 درس بخونید.دروس

سال 2 و 3 همش قصه و داستان و عموما تکراری هست و به سرعت جلو میرید ولی پیش دانشگاهی یکم حوصله میخواد.

با این حال ترتیب رو بهم نزنید و از همون سال 2 شروع کنید.میتونید کتاب درسی رو هم ببوسید و بزارید کنار چون این

کتاب گاج خیلی کامل هست.من امسال 70 زدم و فقط از رو همین خونده بودم.

عربی

من پارسال این درس رو منفی میزدم!!!چون از سال 1 و 2 دبیرستان یه معلم بیخود داشتیم که منو از عربی متنفر کرده بود!!!(نیست که درسش خیلی ادم رو جذب میکنه!)

یه معلمی داشتم راهنمایی که الان برای کنکور کار میکنه.خدا امواتش رو بیامرزه.اومد با من کار کرد از بعد عید طوری

شد که پارسال و امسال هر دو عربی رو بالای 65 زدم.تست هم از روی قلم چی میزدم و تست های خودش رو.خیلی

تاکید داشت درس زود تموم بشه بریم رو تست های جامع.یادتون باشه عربی و کلا هر درسی بی تست فایده نداره.

برا همین من منبع مطالعه نمیدونم که معرفی کنم(چون از روی جزوه ی معلمم میخوندم) اما برای تست از هر کتابی

استفاده میکنید سعی کنید تالیفی نباشه.عربی الان 15 سال هست بدون تغییر مونده و برا همین بانک سوال خوبی

در اختیار دارید.

چون اکثرا این درس رو پایین میزنن خیلی میتونه کمکتون کنه اگه بالا بزنید.

زبان

درس هلو و راحت.البته خیلی ها ازش متنفرند:31:ولی خب اگه مثل من از قواعد حالتون به هم میخوره نگران نباشید!

5 تست از 25 تست سراسری قواعدهست و بقیش لغت هست.شما بشینید لغات رو بخونید و حتما تست ها رو هم بزنید.

تا میتونید تست لغت کنکور سال های پیش رو بزنید.میتونید از جعبه لایتنر هم استفاده کنید تاثیر خوبی داره.

هر وقت به لغت مسلط شدید برید سر وقت قواعد(البته هر دوتارو با هم ببرید جلو چه بهتر!)

نکات زندگی!!!!

-دروس عمومی رو ول نکنید به امون خدا!!!باور کنید بعدا جمع کردنش خیلی سخت میشه.زود هم فراموش میشه.

پس سعی کنید همیشه یه کتاب عمومی دم دستتون باشه.

-هیچ وقت دیر نیست.شما اگه تا الانم شروع نکردید از فردا شروع کنید.به حرف کسی گوش نکنید که الان مثلا ابان

هست و باید روزی 8 ساعت درس بخونید!!از حداقل توانایی خودتون شروع کنید و مطمئن باشید با علاقه ای که براتون

ایجاد میشه خود به خود تشویق میشید و خودتون بیشتر مطالعه میکنید.

-حاشیه نرید.قبلا هم گفتم.فلان استاد خوبه.فلان مشاور با هر کی مشاوره کرده طرف یه رقمی شده!این حرفارو

بریزید دور.من کلاس مجید رضوی میرفتم.به خدا قسم اگه کلاس نمیرفتم اما خودم مثل یه ماه اخر از اول میخوندم

ریاضی رو خیلی بالا میزدم.همه ی درس ها همین طوره.دوستان تا خودتون نخواین پیغمبر هم باشین نمیتونین موفق

بشین.و اینم بدونین که هیچ کس بیشتر از خودتون نمیتونه کمکتون کنه(ما همیشه از خدا کمک میخوایم و خدا هم

کمک مینه به شرطی که ببینه بندش داره تلاش میکنه.ولی مطمئن باشین خدا نمیزاره شما درس نخونده برید دانشگاه

بشینید جای یه ادم بی دین که تلاش کرده و درس خونده!)

-همه ی برنامه های تفریحی تون در حد معقول برقرار باشه.اما اعتیاد به p30 رو باید دیگه بزارید کنار و کمتر بیاین!!

دوستان معجزه ای قرار نیست اتفاق بیوفته.هر قدر بخونید همون قدر جواب میگیرید.البته یادتون باشه شما 70%

مطالب رو خونده باشید دلیل نمیشه بتونید به 70% سوالات پاسخ بدید.سعی کنید تا جایی که میتونید یه درس رو

کامل بخونید.یادتون نره درس بدون تست=:13::41:

نکته ی فوق مهم:

اگه تو یه درس قوی هستین خدا رو شکر.چه بهتر.ولی دیگه گیر ندین فقط به همین درس و هی سوالات خارج از

استاندارد و دشوار بشینین حل کنین و برین سراغ کتاب های استعداد های درخشان و....این باعث میشه نتونین

به درس های دیگه برسین...مخصوصا ادم مغرور میشه و نمیتونه بره سراغ درس هایی که توش ضعیفه و در نتیجه

میشه عین یه بدنساز که فقط بازوهشو گنده کرده ولی شکم و سینش مثل پنبه نرمه!:31:

معلم عربیم یه چیزی به من یاد داد که همیشه استفاده میکنم.من تو تست های عربی از تست های حرکت گزاری

که سخت ترین تست ها هست میترسیدم:31:و رد میکردم.گفت هممون خوشمون میاد از چیزایی که بلد نیستیم

یا سخت هست فرار کنیم.اما وقتی موفق هستیم که بریم و اونارو تبدیل کنیم به نقطه ی قوت.با همین حرفش

یه تکونی به من داد و باعث شد هم اون تست های حرکت گزاری که تو کنکور دوتا میدن رو راحت حل کنم و اینو

یادم باشه رو پیشونی هیچ کس ننوشته فلان کار براش سخته(بله میدونم هر کسی یه استعدادی داره اما نباید

بزاره ضعف تو یه کاری اونو تبدیل کنه به یه کار غیر ممکن)

در اخر دوستان براتون ارزوی موفقیت میکنم از ته دل:10: :11:

خواستین این پست رو ویرایش کنم اون دروس اختصاصی رو هم اضافه کنم البته بیشتر به درد بچه های ریاضی میخوره.

سوالی بود در خدمتیم.:5::46::20:

farvehar_1989
15-10-2007, 12:04
حالا که چیو میخوای ثابت کنی
میخوای بگی زبان 100 زدی
حالا بگم آفرین
بگم مرحبا(اگه کمبود تشویق داری مشکلی نیست)
اگه مشکلت اینه که باشه آفرین
منبع معرفی شده
چند صفحه ی قبل
فقط میگم برات [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif

بابا اقا سهیل چرا اینقدر عصبانی پست نوشتی؟ من اصلا از گفتن درصد منظوری ندارم ( به خدا اصلا نمیخواستم کسی رو ناراحت کنم )

میدونی به چند دلیل درصدمو گفتم 1ـ من قبلا کلاس ielts میرفتم ولی الان همه جی یادم رفته

2ـ همیشه هم تو قواعد میلنگیدم چه تو کلاس چه تو ازمونای قلم چی پارسال

1 عالمه کتاب در ضمینه ی گرامر و غیره دارم ولی اینا هیچ کدوم کنکوری نیست میخواستم بپرسم اگه جلد اول

کتاب اندیشه سازان(مبتکران)رو که مخصوص گرامر منحصرا هست بگیرم خوبه (با توجه به شرایطم می پرسم

اخه باز ممکنه یکی 2باره دلخور بشه)یا این که کتاب بهتری هم وجود داره که به من کمک کنه؟

solo_88
15-10-2007, 12:23
چرا به هم میپرید؟

دوست من شما برای گرامر میتونی از خلاصه درس های کتاب های ابی قلم چی استفاده کنی.

سعی کن گرامر کنکور رو بخونی.بیشتر از اون به درد کنکور نمیخوره.

یه کتاب داشتم خیلی کامل بود اسمش یادم نیست!!!میپرسم از دوستام میگم بهت.

a3m00n
15-10-2007, 14:37
سلام
solo_88 حرفات قشنگ بودن دستت درد نکنه
امیر جان تو چرا رتبه و ترازتو ننوشتی؟
آقا سهیل :18: ببین چقدر تراز و رتبمون به هم نزدیکه

آزمون بعدی نمی گذارم که اینجوری باشه ازت میزنم جلو
سهـــــــــــــــــــــــ ـــیل حــــــــــــــــــــــــ ـــریف نـــــــــــــــــــیستی!
( البته تا الان که دو شنبه هستش هیچی نخوندم)
فول بخون تا عقب نیوفتی :11:
بای

M A R S H A L L
15-10-2007, 15:33
آقا سلام.
مام اومديم.
ادبيات و زبانو 100 زدم و فقط تو اين دوتا 1 شدم.
كمترين درصدم هم هندسه بود با 37%.
راستي اين زوج كتاب به نظر من يه كم مسخره مياد.
تو اين آزمون براي 20 سوال ديني 2و 3 8 دقيقه وقت داده بود و گفته بود كه به 10 سوال اختياري جواب بدين اما
از اون طرف 8 دقيقه (براي زوج كتاب) وقت داده بود.خوب ضعف اين نوع آزمون يا پروژه از نظر من:

1.كنكور سراسري از زوج كتاب و... خبري نيست.

2.تو كارنامه اگه شما از اون 10 سوال مربوط به اين زوج كتاب 10 تا رو درست جواب بدي و نصف نصف باشه ديني 2 ميشه 50% و ديني 3 ميشه 50% و اين تراز و رتبه رو مياره پايين .در حاليكه بايد يه عنوان تو كارنامه تعبيه مي شد براي درسي با اين عنوان مثلاً:(زوج كتاب دين و زندگي=درصد =100)و چون نمي توني هر دو درسو تو 8 دقيقه بزني و همه رو درست بزني كار بيهوده ايه.اگرم بخواي يه درسو بزني معلومه كه قبلاً يه دونه از كتابا رو خوندي و اينطوري از برنامه قلم چي عقب ميفتي(چون يه درس كتاب مي مونه بخونيش)
هرچند كه خودش هم نوشته برا ارفاق اما ارفاق اصلاً امسال جايز نيست.
و براي اونايي كه ميخوان تست هاي هر دو درس رو يا هم مطالعه كنن و پاسخ بدن تدبير ويژه اي از نظر زماني انديشيده نشده.

ايشاالله برا آزموناي بعدي اين نكات رو خودم در نظر بگيرم و اينم بگم كه چه اشكالي داره هر كدوم از بچه ها كه خوب بودن كارنامه هاشونو بذارن بقيه هم ببينن؟

msarab
15-10-2007, 15:53
دوستان منبع كتابهاي كنكور حسابداري چيه ؟
ببخشيد . يعني از كدوم كتابها و چه صفحاتي حذف و هركدوم چند تا سوال هست ؟

amiramirian
15-10-2007, 19:52
يعني تو اين وقتي كه دارم ميتونم كنكور قبول شم؟؟؟؟:41:

سلام دوست خوبم که اسمت خیلی سخته
فکر میکنی چقدر فرصت نیاز داری که کنکور قبول شی؟؟

farvehar_1989
15-10-2007, 20:04
سلام
خسته نباشي
خيلي ممنون كه اينقدر با حوصله و دلسوزانه به فكر ما پشت كنكوري بودي

تجربياتت خيلي دمش گرم بود

ولي اگه تونستي يه منبع توپ برا قواعد عربي 2 و3 گير بياري ما رو هم خبر كن ممنونت ميشم

چون من هنوز لاشم باز نكردم

در مورد زبان باهات 100% موافقم كه فقط لغت بخونيم خيلي خوبه البته كنارش گرامر پيشم بخونيم بد نيست

بازم ممنون(امروز دوشنبه 23 مهر )

يعني تو اين وقتي كه دارم ميتونم كنكور قبول شم؟؟؟؟:41:

دوست من اگه به دنبال منبع توپی برا عربی میگردی باید بگم سری کتابهای کوچک هدفدار سهیلا خاکباز رو بگیر (انتشارات مشاوران اموزش)خیالت تخت 1 مشاور مطرح اونو پارسال بهم توصیه کرداسمش هم که دیگه خیلی معروفه (اقای پیروز نویسنده ی کتاب کنکورت را قورت بده)
موفق باشی دوست من اگه سوال دیگه ای هم داشتی در خدمتم

kelpasabidomb
15-10-2007, 21:05
سلام دوست خوبم که اسمت خیلی سخته
فکر میکنی چقدر فرصت نیاز داری که کنکور قبول شی؟؟

سلام بيخيل اسم كوچيكم مسعوده

گفتي چقد وقت لازم دارم؟

والا اگه ميدونستم كه ديگه سوال نميكردم كه آيا ميتونم تو اين وقتي كه مونده كنكور رشته خوبي قبول شم

زير 5000

البته هدف اصليم زيره 2000

نميدونم تا چقد در روز يا چقدر در هفته بخونم ميتونم اين رتبه رو بيارم 10 ساعت بسه ؟

من از درس هيچ واهمه‌اي ندارم هر چقد بشه ميخونم كمم نميارم

حالا امروز كه يكشنبه 23 مهره من دو هفتس كه شروع كردم آيا ميتونم اين رتبه رو بيارم:41:

solo_88
15-10-2007, 21:32
البته كنارش گرامر پيشم بخونيم بد نيست

100%.منم گفتم گرامر رو کنارش بخونین.فقط لغت رو برای کسایی گفتم که بنا به هر دلیلی با زبان مشکل دارن.
برای خوندن گرامر هم از گرامر سال 3 شروع کن.سخت نیست.

برای عربی متاسفانه گفتم که منبع نمیشناسم چون از روی جزوه خوندم.
سر فرصت یه توضیح دیگه هم در مورد عربی میدم.

در مورد فرصت هم گفتم که مهم اینه که شروع کنی.اگه قبول کردی خودت رو و شروع کنی حتی اگه شده روز اول 1

ساعت میبینی که تمام فرصت های قبلی رو به راحتی جبران میکنی و حتی خودتم از پیشرفتت خوشت میاد و مدام بیشترش میکنی.

موفق باشی

[quote]

دوست من اگه به دنبال منبع توپی برا عربی میگردی باید بگم سری کتابهای کوچک هدفدار سهیلا خاکباز رو بگیر (انتشارات مشاوران اموزش)خیالت تخت 1 مشاور مطرح اونو پارسال بهم توصیه کرداسمش هم که دیگه خیلی معروفه (اقای پیروز نویسنده ی کتاب کنکورت را قورت بده)[quote]

سلام و مرسی از راهنماییتون ولی جسارتا عرض کنم که مهم مطالب یه کتاب هست نه نویسندش و معرفش.اگه به تست های تالیفی سهیلا خانم بسنده کنین نه عربی یاد میگیرین نه کنکور خوب درصد میارین.

شما هم موفق باشی!

solo_88
15-10-2007, 21:36
سلام بيخيل اسم كوچيكم مسعوده

گفتي چقد وقت لازم دارم؟

والا اگه ميدونستم كه ديگه سوال نميكردم كه آيا ميتونم تو اين وقتي كه مونده كنكور رشته خوبي قبول شم

زير 5000

البته هدف اصليم زيره 2000

نميدونم تا چقد در روز يا چقدر در هفته بخونم ميتونم اين رتبه رو بيارم 10 ساعت بسه ؟

من از درس هيچ واهمه‌اي ندارم هر چقد بشه ميخونم كمم نميارم

حالا امروز كه يكشنبه 23 مهره من دو هفتس كه شروع كردم آيا ميتونم اين رتبه رو بيارم

چرا نتونی پسر خوب؟؟؟نا امید نباش.من از عید خوندم اونم روزی نهایت 3-4 ساعت اوردم 8000 تو از الان بخونی میاری 800.

میزان ساعت خوندن مهم نیست مهم اینه چقدر مطلب میخونی و چه مطالبی میخونی.

amiramirian
15-10-2007, 22:18
ساعت مهم نیست
اگه راستش رو بخوای اصل کار کنکور برا 2-3 ماه آخره.(حالا نیایید هی گیر بدیدا)
تا قبل اون اگه یاد بگیری درسا رو که توپ توپ میری سر کنکور و عکستم میاد بیرو ن مسعود خان
ببین چقدر زمان نیاز داری تا درسا رو یاد بگیری
کسی از عید شروع کنه به خوندن میتونه زیر 5000 بیاره(بازم گیر ندید)
حا لا با خیال راحت و بدون استرس کم آوردن زمان بشین پا درست که تو دانشگاه همدیگه رو ببینیم.
شک نکن که برا زیر 1000 هم میتونی !!

Maysam-BFU
15-10-2007, 22:38
دوستان در مورد کنکور کاردانی ( رشته کامپیوتر - کارودانش ) 87 هم توضیح بدید.

در ضمن آموزشگاه کنکور علوی آیا آموزشگاه خوبیه ؟

البته برای خودم نمی خوام هااا:20:

peji2007
16-10-2007, 08:43
سلام.کسی نیست که در مورد رشته تجربی اطلا عات داشته باشه.

من همه درسامو می تونم 60% بزنم به جز ریاضی-فیزیک و عربی که این 3 تا رو بیشتر از 30-40% نمی تونم

به نظرتون رتبم چی میاد؟

M A T I N
16-10-2007, 13:38
اگه یکی همه ی درس ها رو بالای 70 بزنه و عربی رو زیر 20 به نظرتون رتبش خوب میشه ....؟ ( از عربی شدیدا متنفرم ... )

kelpasabidomb
16-10-2007, 18:54
سلام به همه

آقا يكي آقايي كنه سروري كنه يه كاري كنه

من موندم

اين قضيه تكميل ظرفيت چيه واسه سراسري

از كجا بايد بفهمم كه چه رشته‌اي تكميل ظرفيت خورده

چطوري ميشه انتخاب رشته تكميل ظرفيت كرد

شايد قبول شديم تو تكميل ظرفيت يكي مدد كنه توضيح بده

من نيازمندم كمكم

ممنونش ميشم

sharab
17-10-2007, 07:00
سلام
کسی میدونه با چه رتبه کشوری میشه تو مهندسی نفت آبادان قبول شد؟؟؟!!!
با تشکر!

blackfox
17-10-2007, 07:46
سلام به همه

آقا يكي آقايي كنه سروري كنه يه كاري كنه

من موندم

اين قضيه تكميل ظرفيت چيه واسه سراسري

از كجا بايد بفهمم كه چه رشته‌اي تكميل ظرفيت خورده

چطوري ميشه انتخاب رشته تكميل ظرفيت كرد

شايد قبول شديم تو تكميل ظرفيت يكي مدد كنه توضيح بده

من نيازمندم كمكم

ممنونش ميشم

تو کنکور سراسری بعد از اینکه نتایج نهایی اعلام می شه ، یه سری رشته ها هنوز ظرفیتشون پر نشده یا نفراتی که تو اون رشته قبول شدن ترجیح میدن برن آزاد و یا بزارن واسه سال بعد . در نتیجه بعضی از رشته های بعضی دانشگاه ها خالی می مونه . در ضمن یک سری رشته جدید به دانشگاه ها اضافه شده که تو لیست انتخاب رشته اولیه نبوده .

همه اینا جمع می شه و میشه پذبرش دانشجو برای تکمیل ظرفیت ( کسایی هم که مجاز نشده بودن هم می تونند انتخاب کنن ، البته رتبه های برتر اولویت دارند ) . رشته های خوبی هم مونده ، از اپتیک و لیزر و هوا و فضای و فیزیک هسته ای و برق و ... مالک اشتر بگیر تا موسسات غیر انتفاعی . من که خودم اگه بتونم می رم هوا فضای خواجه نصیر ( فقط همین رشته اش خالیه ) که دوره هاش یک سال تو ایران و یک سال تو روسیه مشترکی برگذار میشه :5: .

فقط مشکلی که داری اینه که ثبت نام از 24 تا 30 مهره . فرم تکمیل ظرفیت هم 17 مهر با پیک سنجش ( به صورت ویژه نامه ) پخش شده . بگردی پیدا می کنی .

tarane-eshgh
17-10-2007, 11:21
سلام به بروبچ
من هم امسال كنكوريم. ولي هنوز شروع به خوندن نكردم!!:41:
ولي به قول بعضيا: هيچ وقت دور نيست!
من انشالله از اين هفته مي خوام شروع كنم

تقسيم بندی منابع آزمون های آزمايشی مرحله ای سال 87-86 هم در سايت سنجش اومده، هر كسي نديده اين سايتش هست، حتما ببينيد

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

كسي هست كه از كتابهاي پيك گل واژه استفاده كرده باشه؟ كتابهاش خوب هست يا نه؟
آيا كتاب كمك آموزشي و تست براي هندسه ( رشته تجربي ) هست؟ چه كتابي را معرفي مي كنيد؟
با تشكر:11:

soheilsmart
17-10-2007, 15:44
سلام به بروبچ
من هم امسال كنكوريم. ولي هنوز شروع به خوندن نكردم!!:41:
ولي به قول بعضيا: هيچ وقت دور نيست!
من انشالله از اين هفته مي خوام شروع كنم

تقسيم بندی منابع آزمون های آزمايشی مرحله ای سال 87-86 هم در سايت سنجش اومده، هر كسي نديده اين سايتش هست، حتما ببينيد

كسي هست كه از كتابهاي پيك گل واژه استفاده كرده باشه؟ كتابهاش خوب هست يا نه؟
آيا كتاب كمك آموزشي و تست براي هندسه ( رشته تجربي ) هست؟ چه كتابي را معرفي مي كنيد؟
با تشكر:11:
در پاسسخ به شما که
گفته بودید بعضی ازکتابا نوشته شده تمام کتاب
یعنی باید همشو بخونید

soheilsmart
17-10-2007, 15:50
كسي ميدونه كارنامه ها رو سنجش كي قراره رو سايت بذاره؟ مگه قرار نبود امروز بذارن؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

sharab
18-10-2007, 07:28
لطفا یکی به من جواب بده؟
با چه رتبه کشوری میشسه تو مهندسی نفت آبادان قبول شد؟ دانشگاه نفت؟؟؟!!!

Zokoo
18-10-2007, 11:49
لطفا یکی به من جواب بده؟
با چه رتبه کشوری میشه تو مهندسی نفت آبادان قبول شد؟ دانشگاه نفت؟؟؟!!!
سلام دوست من:10:
ببین دانشگاه های سراسری که این رشته رو ارائه میدهند این هاهستند: 1-دانشگاه صنعتی شریف 2-دانشگاه صنعتی امیرکبیر3- دانشگاه صنعت نفت (اهواز سه گرایش وابادان یک گرایش)
شما کاش میگفتی منطقه چندی چون تفاوت داره یعنی از لحاظ سهمیه میگم!!! واگه بچه ی اهواز یا ابادان باشی بومی بودن کمکت میکنه به طور شدید!!!
رتبه ی کشوری هم ملاک نیست دوست من!!!
بهتره از الان درست روبخونی واین قدر گیر به نفت ندی !!! درسته رشته خوبیه ولی میدونی که عسلویه رو 75%
افتادی...اول گفتم به شما بگم که خوب بخونی چون در صنایع نفتی به مراتب بیشتر به مهندسین برق ومکانیک نیاز است درکنار مهندسی نفت..ولی رشته خوب وبرای ما که تمام زندگی مون(دقیقا خدمتت عرض کردم) وابسته به نفته پرکار و پر درامد!!!:5:
اگه قرار باشه مهندسی نفت بخوونی اولویت ها این طوریه: 1- م.ن گرایش مخازن نفتی 2-م.ن گرایش بهره برداری 3- م.ن گرایش استخراج وبعد اکتشاف
خوب اگه تو تهرانی که بد نیست شریف یا امیرکبیر رو بری!! ولی بدوون دانشگاه صنعت نفت دانشگاه تخصصی نفت است وبه شهادت بسیاری از شریف هم توانا تره وبه نفع شما است که اون جا درس بخوونی!!!
یه جور خارج از کشور به نظر مییاد!!! چون درس ها تواوون دانشگاه به زبان انگلیسی وخوابگاهش بهترین خوابگاه کشور میتونه باشه:8:
در ضمن گرایش های موجود دردانشگاه صنعت نفت اهواز در اولویت نسبت به ابادان هستند...باهمون ترتیبی که گفتم!!!!
و اما رتبه!!! اگه در منطقه 2 باشی(من رو این منطقه وارد ترم) باید رتبت 3 رقمی باشه برای اون 2تا اولویت اول در دانشگاه صنعت نفت!!! ولی اگه بومی باشی نه این طور نیست ...کلا برای قبولی در این رشته برای شریف باید زیر500 (منطقه 1 میشه حدود300 منطقه 3 هم دو رقمی!!!) وبرای امیر کبیر ودو رشته با اولویت اول دانشگاه صنعت نفت اهواز باید زیر 1200 (منطقه 1 زیر 700 ومنطقه 3 زیر400 ) می توونی خوشبینانه قبوول شی!!! :13:
امید وارم نا امید نشی ولی قبوولی در نفت 90% سخته ولی در دانشگاه صنعت نفت تا4000 -3000 هم میتونن بد ترین رشته های اوون رو قبوول شن!!! خوب دیگه خیلی ها به خاطر راه دورش نمیرن یه عده هم با 300 منطقه 1 میرن!!!!:18:
کلا تو مملکتی که مدیر کل سازمان گاز ونفت به این بزرگی از جنوب وچاه های عسلویه و ...بگیر بیا تا بالا به سمت کردستان وترکیه وبعد از اوون بالا یعنی سرخس واقع در 150 کیلومتری شمال شرق مشهدبگیر بیا تابه سمت غرب...فقط یه لیسانس جغرافی داره!!! :18:(ولی خوب اول اعتماد حکومت بعد تخصص)
دیگه باید هم نفت این قدر طرفدار داشته باشه...ولی محیط کارش بد اب وهوا شدید..اگه تو لیسانس گیر کنی دخلت تو اعزام به مناطق مییاد!! و رشته ای بسیار پول ساز و جالب است!!!
ولی شما درست رو بخوون بعد یاد میگیری برای کار باید چه طور بازی کنی!!!:27:
راستی میدونی که دارند شرکت های نفتی رو واگذار میکنند که این هم فواید ومضرات خاص خودش رو داره ولی به هر حال که نفت از نظام هماهنگ پرداخت گریخت!!!
ولی اگه بتوونی دانشگاه صنعت نفت قبول شی وبعد اون جا بترکونی ..از کانادا مییای این جا onمیشی!!!:21:
اطاعات بیشتر در این رشته ودروس تخصصی اون در سایت گزینه 2 موجود است.:46:

a3m00n
18-10-2007, 13:05
سلام
من الان داشتم تحلیلی فصل 2 (صفحه و خط) رو می خوندم
خیــــــــــــــــلی سوالاش سخته
اینایی که این فصل رو خوب یاد گرفتن از رو چی خوندن ؟

farvehar_1989
18-10-2007, 21:01
سلام

کتاب گاج سفید معرکه هست نویسندش هم اقای منصف شکری هست (البته 1 خورده زیاده)

farvehar_1989
18-10-2007, 21:06
درسنامه ی کتاب گاج سفید معرکه است نویسنده ی کتاب هم مهندس علی منصف شکری است
موفق باششششششششششییییی
ببینم ازمون این دفعه رو جی کار میکنی

soheilsmart
18-10-2007, 21:17
سلام
اندیشه فائق
تسته وسوالاشم شاخه

ashkan22
19-10-2007, 00:08
سلام به دوستان عزيز
اگه نامربوط به تاپيكه منو مي بخشيد چون جاي ديگه اي پيدا نكردم كه بچه هاي كنكوري توش باشن
من يه موضوعي برام پيش اومده كه حتما و حتما بايد در مورد قبولي دو نفر مطمئن شم نمي تونم بيشتر توضيح بدم ولي واقعا موضوع حياني هستش
بنابراين از هر كدوم از عزيزان كه روزنامه نتايج غيرپزشكي دانشگاه آزاد حروف "ف" و "م" رو دارند خواهش ميكنم بهم كمك كنند تا من اسامي رو بهشون بگم و اونا زحمتشو بكشند چون از هيچ جاي ديگه نمي تونم پيدا كنم
نيازمند ياري سبزه تيره شما هستيم!
مخلص بامراما;)

a3m00n
19-10-2007, 09:38
سلام farvehar_1989 و soheilsmart دستتون درد نکنه بابت راهنماییهاتون:11::11:.
من گاج تحلیلی ندارم
یکی از دوستام داشت آورد من دیدمش خیلی بد جور بود
اما کتاب مبتکران 2 نوعشو دارم( رضا نونهال و سید موسوی)
سخت گفتن بخدا(نمی دونم شاید من اونروز حوصله خوندنشو نداشتم)
امــــــــــا farvehar جان در مورد آزمون بعدی باید بگم تا الان فقط 2 تا درسشو خوندم
اما خوب مطمعن هستم تا 4 شنبه همرو میخونم:20:
سهیل کارنامتو دیدم(عمومی هات خیلییییی خوب بودن اگه من عمومی هام اینجوری بود....:19::19::19:)

بــــــــــــــــه امـــــــــــــــــیـــــ د روزی کـــــــــــــه عــــکــــس هامونو تـــــــــــو مــــــــجله آزمـــــون بـــه هــــم
نــــــــــــــــشـــــــ ــــون بـــــــــــــــدیـــــــ ــــم:46::46:

a3m00n
19-10-2007, 09:48
توجه توجه
بچه هایی که کانون فرهنگی امتحان میدن

جمعه ها بعد از آزمون ساعت 5 عصر بیان p30world تا در مورد بعضی سوالات
با هم صحبت کنیم ( مطمعنا خیلی می تونه تاثیر داشته باشه )
من منتظرتونم
هرکی مخالفه یا موافقه بگه.............

:40::40::40::40::40::40::40::40::40::40::40::40::4 0:

amiramirian
19-10-2007, 10:16
من گاج تحلیلی ندارم
امــــــــــا farvehar جان در مورد آزمون بعدی باید بگم تا الان فقط 2 تا درسشو خوندم
سهیل کارنامتو دیدم(عمومی هات خیلییییی خوب بودن اگه من عمومی هام اینجوری بود....:19::19::19:)

بــــــــــــــــه امـــــــــــــــــیـــــ د روزی کـــــــــــــه عــــکــــس هامونو تـــــــــــو مــــــــجله آزمـــــون بـــه هــــم

سلام آسمون
من سیدموسوی رو دارم!! کتاب خوبیه ولی خیلی خارج کتاب!
باید هر چیز رو که میخونی بتونی راحت تجسم کنی !!
حتما کتاب درسی رو هم بخون شکلاش خیلی کمکت میکنه

amiramirian
19-10-2007, 11:02
سلام دوستان
اگه شکلی مطلب خنده داری برا حفظ کردن فرمولها و مطالب بلدید بگید که استفاده کینم منم به وقتش میزارم !!
مثلا هم ارزی های حد یا قاعده رشد ؟؟

farvehar_1989
19-10-2007, 18:43
من گاج تحلیلی ندارم

فکر کنم اونی که شما دیدی مال 84 باشه
اینی که من میگم مال 85 هست (نویسنده تو این چاپ از یک شخصیت خیالی به نام آلفردو استفاده کرده که اشکالات رایج درسی بین دانش اموزان در ان ذکر و توضیح داده شده(حالا یکی این جمله رو ویرایش کنه اگه گفتین حذف از نوع معنوی است یا لفظی:46::46::27:؟؟؟؟؟/(منتظر جوابهای دوستان هستم اگه نیاز به منبع هم دارید میتونم راهنماییتون کنم )
خلاصه هم از لحاظ شکل و قیافه و هم از لحاظ چگونگی ارائه ی مطالب (به قول اقا سهیل شششاخ تره)

))ANALYTIC GEOMETRY AND LINEAR ALGEBRA )))) IS AS EASY AS )))ABC))))

amiramirian
19-10-2007, 22:22
فکر کنم اونی که شما دیدی مال 84 باشه
اینی که من میگم مال 85 هست (نویسنده تو این چاپ از یک شخصیت خیالی به نام آلفردو استفاده کرده که اشکالات رایج درسی بین دانش اموزان در ان ذکر و توضیح داده شده(حالا یکی این جمله رو ویرایش کنه اگه گفتین حذف از نوع معنوی است یا لفظی:46::46::27:؟؟؟؟؟/(منتظر جوابهای دوستان هستم اگه نیاز به منبع هم دارید میتونم راهنماییتون کنم )
خلاصه هم از لحاظ شکل و قیافه و هم از لحاظ چگونگی ارائه ی مطالب (به قول اقا سهیل شششاخ تره)

))ANALYTIC GEOMETRY AND LINEAR ALGEBRA )))) IS AS EASY AS )))ABC))))

هر دو نوع حذف در جمله هست.
be happy

a3m00n
20-10-2007, 14:47
هر سه جمله حذف به قرینه معنوی:20:.

بچه ها من تو این چند روز خیلی کم خوندم
کم کم دارم استرس پیدا میکنم.

(چقدر این دین و زندگی ها سختن سه بار خوندمش نمیفهمم چی میگه یعنی میفهمم اما بد تست ها رو جواب میدم)

تستهای دین و زندگی راحت دو گزینه رو رد میکنم اما بعدش تو اون دوتای دیگه مثل ... تو گل گیر میکنم

(تست : جمله بالا که تو پرانتزه چند تکواژه؟ ):32:

amiramirian
20-10-2007, 15:18

(چقدر این دین و زندگی ها سختن سه بار خوندمش نمیفهمم چی میگه یعنی میفهمم اما بد تست ها رو جواب میدم)

تستهای دین و زندگی راحت دو گزینه رو رد میکنم اما بعدش تو اون دوتای دیگه مثل ... تو گل گیر میکنم

نویسنده تو این چاپ از یک شخصیت خیالی به نام آلفردو استفاده کرده( است حذف معنوی) که اشکالات رایج درسی بین دانش اموزان در ان ذکر (شده حذف لفظی و است معنوی )و توضیح داده شده ( است معنوی)
پس هر دو نوع حذف در جمله موجود است.

amiramirian
20-10-2007, 15:21

ظواهر امر چیز دیگری رو نشون میده که آقا پسر:46::11:

farvehar_1989
20-10-2007, 22:12

نگران درسهای ابتدایی دین و زندگی نباش منم کلی طول کشید تا بتونم یک تکنیک برا تستاش به دست بیارم
حتم دارم اگه یک خلاصه نویسی برای درس 1 و 2 بکنی(نه از این خلاصه های الکی که تو گاج هستا بلکه خلاصه نویسی مبنی بر استدلاله خودت)حتما میتونی 100 ٪ بزنی

soheilsmart
21-10-2007, 12:34
به نام خدا

نحوه ي دريافت و بررسي اشكالات داوطلبان در آزمون‌های کانون در سال تحصيلي 86 - 85

داوطلبان مي توانند اشكالات خود در آزمون ها را ، از طريق لينك "پاسخگويي به اشكالات " در سايت اينترنتي كانون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ارسال نمايند ، براي اين كار پس از مراجعه به آدرس مذكور و ورود به بخش اشكالات آزمون ، با انتخاب گزينه "ارسال اشكال جديد" ، اطلاعات درخواست شده در مورد اشكال را تكميل نموده و فرم تكميل شده را با زدن دكمه ارسال ، ارسال نماييد ، با توجه به اينكه تقسيم بندي اشكالات و استخراج اسامي توسط سيستم مستقيما انجام مي شود ، لازم است تمام اطلاعات صحيح و كامل ارائه گردد تا در روند پاسخگويي به اشكال خللي ايجاد نشود.

پس از ارسال اشكال سيستم براي پي گيري آخرين وضعيت بررسي اشكال ، يك كد منحصر به فرد به اشكال شما اختصاص داده و آنرا اعلام مي‌كند ، داوطلبان مي توانند با در اختيار داشتن اين كد ، آخرين وضعيت رسيدگي به اشكالتان را در بخش "دريافت پاسخ اشكالات" در بخش اشكالات آزمون ، مشاهده نمايند. نتيجه اوليه بررسي اشكالات حداكثر 4 روز پس از دريافت آن توسط كانون ، با وارد نمودن كد پي گيري آن ، قابل مشاهده است اين پاسخ يك پاسخ اوليه است و احتمال دارد كه پس طي مراحل بعدي بررسي اشكال و دريافت نظرات گروه هاي توليد آزمون و ويراستاري آن ، كه حداكثر تا دو هفته طول مي كشد ، دچار تغييراتي شود كه اين تغييرات نيز با همان كد پي گيري اوليه در اختيار شما قرار خواهد گرفت. پاسخ نهايي ، پاسخي است كه دو هفته پس از برگزاري آزمون ، مشاهده مي گردد.

تذكر مهم : يادداشت كردن كد پي گيري اشكال كه پس از ارسال آن اعلام مي گردد ، ضروري است زيرا در صورت فراموش كردن آن ، امكان پي گيري و دريافت پاسخ اشكالتان را نخواهيد داشت.

توجه : داوطلباني كه امكان دسترسي به اينترنت به هيچ عنوان برايشان فراهم نيست ، مي توانند اشكالات خود را مانند سال‌هاي گذشته به صورت كتبي نوشته و به پشتيبان يا مسولان نمايندگي خود تحويل دهند . پشتيبان يا مسولان نمايندگي موظف هستند كه اشكال مورد نظر را از طريق اينترنت ، از طرف داوطلب ارسال نموده و با در اختيار داشتن كد پيگيري ، پاسخ آن را دريافت و به داوطلب ارائه نمايند.

اشكالات وارد و برندگان جوايز:

داوطلبان مي توانند حداكثر دو هفته پس از برگزاري هر آزمون ، گزارش اشكالات وارد به آن آزمون را با مراجعه به سايت اشكالات و اسامي برندگان و رقم جايزه اين افراد را با مراجعه به بخش برندگان جوايز ، مشاهده نمايند ،گزارش اشكالات وارد هر آزمون در مجله آزمون مربوط به دو آزمون بعد از آن نيز به چاپ خواهد رسيد. شايان ذكر است كه در صورتي كه داوطلب برنده جايزه در زمان اعلام اشكال آدرس پست الكترونيكي (Email) خود را وارد نموده باشد ، نتيجه قرعه كشي و ميزان جايزه برايش ارسال خواهد گرديد . اشكالات وارد به دو گروه اشكالات رده اول و رده دوم به شرح زير تقسيم مي شوند:

الف – اشكالات رده اول :

1) سوال از نظر علمي غلط است يا مبناي علمي صحيح ندارد. (حتي اگر با مبناي نادرست علمي ، قابل حل بوده و پاسخ آن در گزينه ها موجود باشد)
2) تمام يا بخشي از پاسخ (كه در پاسخ نهايي موثر است) نادرست است.
3) سوال بيش از يك گزينه صحيح دارد.
4) سوال گزينه صحيح ندارد.
5) سوال گزينه هاي مشابه دارد. (چه اين گزينه ها پاسخ سوال باشند و چه نباشند)
6) كليد سوال نادرست است. (حتي اگر پاسخ تشريحي صحيح باشد)
7) تمام يا بخشي از سوال يا تمام يا بخشي از يك گزينه يا تمام گزينه هاي سوال از قلم افتاده‌اند.
8) اشكالات تايپي كه منجر به نادرست شدن سوال ، غير قابل حل شدن سوال يا تغيير پاسخ مورد نظر طراح سوال شوند.
9) از قلم افتادن شكل در سوالاتي كه بدون شكل حل نمي شوند.
10) عدم رعايت اصول نگارش و جمله بندي به نحوي كه جملات مورد نظر براي داوطلبان مبهم و غير قابل فهم بوده يا منظور طراح را نرسانده و يا منظور وي را به صورت ديگري برسانند.

ب – اشكالات رده دوم :

1) هر گونه اشكالات تايپي غير از آنچه اشكال رده اول تلقي شود و غير از علامت هاي سجاوندي.
2) عدم رعايت اصول نگارش و جمله بندي صحيح (غير از مواردي كه اشكال رده اول تلقي مي‌شود) و عدم رعايت رسم الخط كتاب درسي.
3) سوالات خارج از مبحث يا خارج از كتاب درسي.
4) هر گونه اشكال علمي در توضيحات اضافه پاسخ سوال كه مستقيما در پاسخ موثر نباشد.
5) هر گونه اشكال در صفحه آرايي ، شماره صفحات ، تيترها ، مراجع ، فهرست ، باكس هاي برنامه ، جلد و ...
6) از قلم افتادن شكل در سوالاتي كه شكل آنها جنبه راهنمايي داشته و براي حل سوال الزامي نيست.

به 10 داوطلبي كه بتوانند اشكالات وارد در دفترچه هاي اصلي و تکميلي آزمون ها را زودتر از ساير گيرندگان اشكال پيدا و اعلام كنند ، به قرار زير و به قيد قرعه جايزه تعلق مي گيرد:

- براي هر اشكال وارد رده اول (به جز موارد رديف 5 (اگر گزينه هاي مشابه پاسخ سوال نباشند) و رديف 6 ) در دفترچه‌هاي اصلي گروه‌هاي پيش دانشگاهي (رياضي ، تجربي ، انساني ، هنر و زبان ) 250.000 ريال

- براي هر اشكال وارد رده اول (به جز موارد رديف 5 (اگر گزينه هاي مشابه پاسخ سوال نباشند) و رديف 6 ) در دفترچه‌هاي اصلي گروه‌هاي هنرستان ، اول تا سوم دبيرستان و راهنمايي و ابتدايي 200.000 ريال

- براي هر اشكال وارد رده دوم و رديف 5 (اگر گزينه هاي مشابه پاسخ سوال نباشند) و رديف 6 از اشكالات وارد رده اول تمام گروه‌ها 50.000 ريال

- برای هر اشکال وارد رده اول (به جز موارد رديف 5 (اگر گزينه هاي مشابه پاسخ سوال نباشند) و رديف 6 ) در دفترچه های تکميلی (کاردرمنزل) تمام گروه ها: 30.000 ريال

- برای هر اشکال وارد رده دوم و رديف 5 (اگر گزينه هاي مشابه پاسخ سوال نباشند) و رديف 6 از اشكالات وارد رده اول در دفترچه های تکميلی (کاردرمنزل) تمام گروه ها: 15.000 ريال

قابل ذکر است که تشخيص نوع اشکال بر عهده گروه پاسخگويي به اشکالات بوده و اين گروه براساس تجارب سال های گذشته، ميزان تاثير اشکالات در آزمون را رده بندی مي کند، بديهي است که اشکالات نگارشي کم اهميت در مقوله اشکالات وارد گنجانده نمي شوند.

نحوه دريافت جوايز داوطلباني كه نام آنها به عنوان برنده جايزه اعلام شده است ، متعاقبا در سايت اينترنتي پاسخ به اشكالات اعلام خواهد شد.

در صورت بروز هر گونه ابهام در موارد فوق مي توانيد به راهنماي تعبيه شده در سايت اينترنتي كانون مراجعه نموده يا با واحد پاسخگويي به اشكالات در دفترمركزي كانون تماس بگيريد.

در پايان تاكيد مي‌گردد كه اشكالات را صرفا به طريقي كه در اين نامه توضيح داده شده است ، ارسال نماييد و از ارسال توسط پست ، تماس تلفني و ... جدا اجتناب نماييد ، تا در روند رسيدگي به اشكالات وقفه ايجاد نشود، بديهي است كه واحد پاسخ به اشكالات مسوليت پاسخگويي به اشكالاتي كه به هر روش غير از آنچه در اين برگه ذكر شده است ، ارسال شوند را بر عهده نخواهد گرفت.

kelpasabidomb
21-10-2007, 18:09

نگران درسهای ابتدایی دین و زندگی نباش منم کلی طول کشید تا بتونم یک تکنیک برا تستاش به دست بیارم
حتم دارم اگه یک خلاصه نویسی برای درس 1 و 2 بکنی(نه از این خلاصه های الکی که تو گاج هستا بلکه خلاصه نویسی مبنی بر استدلاله خودت)حتما میتونی 100 ٪ بزنی

راست ميگه دين و زندگي سخته ولي واسه همه نه

من پارسال فقط تو دو هفته آخر مونده به كنكور دين زندگي رو خوندم 70 زدم از نظر من گاج سفيد رو بخون بعد

كتاب رو بخوني ميتوني بالاي 80 راحت بزني اين بود تجربه‌ي من

در ضمن يه سوال از اونايي كه پيشن دارم

درسته كه كتاب دين و زندگي پيش عوضشده همه ي مطالب حتي جلدش من شنيدم يكي كمك كنه ممنونش ميشم:41:

zoghal.akhte
21-10-2007, 19:06
سلام به همه ی پشت کنکوری های عزیز:11:
فقط مزاحم شدم که بگمواسه تست عربی چه کتابی رو پیشنهاد می کنید؟؟؟
آخه امروز امتحان(تست) عربی داشتیم،خیلی.......بود:41::13:
گفتم بیام ازتون بپرسم تا وقتی که بابام تهرانه برام بگیره،:46:
ممنون می شم اگه زود جوابمو بدید:19::19::19::19::19::19:

amiramirian
21-10-2007, 19:14

سلام
تست کنکور باشه مال هر جا بود خوبه(مثلا قلم چی-گاج-سازمان سنجش) فرقی نداره.فقط تست کنکور باشه

zoghal.akhte
21-10-2007, 19:35
سلام
تست کنکور باشه مال هر جا بود خوبه(مثلا قلم چی-گاج-سازمان سنجش) فرقی نداره.فقط تست کنکور باشه
سلام.
خب گاج چی شو بگیرم؟؟؟
سبز یا سفید؟؟؟
واسه عربی کلا کتابی نیس که هم تست باشه هم یاد بده؟؟؟
آخه فک کنمتقریبا هیچی از عربی بلد نیستم:18::13::41:

Hamid69
21-10-2007, 19:51
سلام بچه ها
یه مسابقه ای توی شهر ما برگزار شده که چند تا سوال ریاضی داره که باید جواب داده بشه.یکی از اون ها سوال زیره:

در زمینی مستطیل شکل با ابعاد 72 و 114 متر بوته هایی به فواصل حداقل 3 متر از یکدیگر کاشته ایم. حداکثر چند بوته کاشته ایم؟

به نظر شما جواب چه عددی میتونه باشه؟

farvehar_1989
21-10-2007, 21:27
سلام.
خب گاج چی شو بگیرم؟؟؟
سبز یا سفید؟؟؟
واسه عربی کلا کتابی نیس که هم تست باشه هم یاد بده؟؟؟
آخه فک کنمتقریبا هیچی از عربی بلد نیستم:18::13::41:

اگه وقت زیاد داری گاج سبز کارش معجزست و اگر نه سری کتابهای کوچک هدفدار انتسشارات مشاوران اموزش را بگیر که 4 تا کتاب هست هر کدوم حدود 1000 تومان نویسندش هم سهیلا خاکباز هست
اگه اموزشی وتست میخوای توصییه ی من(بنده ی حقیر) کتاب سبز عربی گاج سال سوم و دوم هست
ولی اگه تست میخوای گگاج سفید بگیر یادت نره حتما بگو چاپ 86 جون سوال و پاسخ تو 1 جلده وقیمتش حدودا 7000 تومانه
اگه سوال دیگه ای داشتی من در خدمتم
:10::11::20:

vjf6990
22-10-2007, 13:07
سلام اگه میشه یکی لطف کنه برای هندسه 1و2 و فیزیک پیش یه کتاب خوب تست و آموزش معرفی کند

kelpasabidomb
22-10-2007, 13:55
سلام اگه میشه یکی لطف کنه برای هندسه 1و2 و فیزیک پیش یه کتاب خوب تست و آموزش معرفی کند

سلام

از نظر من اگه ميخواي فيزيكت خوب شه انديشه سازان بگير

انديشه سازان پيش دانشگاهي

واقعا تركونده

سه جلده ، دو جلدش فيزيك 1 ، يه جلدش فيزيك 2

واقعا ميسازت تست هاش معركس

درسش هم از صد تا كلاس كنكور بهتره

واسه هندسه 1 و 2 خودمم موندم چي بگيرم اگه فهميدي به ما هم بگو

راست كسي نميدونه كتاب دين و زندگي پيش عوض شده يا نه يكي جواب بده

HENRY_LETHAM
22-10-2007, 13:56
کتابهای مبتکران خوبه هم آموزشه هم تست 3 جلد هم هست 2 جلد فیزیک یک پیش و یه جلد هم فیزیک 2 پیش یه چبزی حدوده چهارده هزار تومن قیمتشه ولی به نظر من خیلی خوبه:10:

HENRY_LETHAM
22-10-2007, 13:58
دینو زندگیه گاج عوض شده و گاج توی کتاب سفید تستای دینو زندگیه جدیدو اورده

S!N!STeR
22-10-2007, 14:19

در مورد فیزیک که دوستمون گفت. فقط مبتکران البته اگه دست دومش رو پیدا کنی.چون حداقل تا 3-4 ماهه دیگه چاپ جدیدش بیرون میاد.
در مورد هندسه پایه هم هندسه ی 1 و 2 گاج ( بر خلاف سایر کتابهای اختصاصی گاج) تالیف مهندس منصف شکری خیلی عالیه.
مبتکران هم همیشه کتابهای عالی میزنه و کتاب هندسه پایه اون هم سطحش خیلی بالاست مولفش مهندس ابوالقاسمی هست که از مولفهای قوی به شمار می یاد.
موفق باشید.

amiramirian
22-10-2007, 14:53
آقا مسعود سلام
کتابا رو تا اینجایی که دیدم کمی عوض شده واز نظر قیافه خیلی عوض شده

kelpasabidomb
22-10-2007, 17:00
آقا مسعود سلام
کتابا رو تا اینجایی که دیدم کمی عوض شده واز نظر قیافه خیلی عوض شده

نوكرتم سلام

گفتي عوض شده دين و زندگي(پيش)؟

واي همه ‌ي مطالبش عوض شده يعني بايد دوباره همشو بخونم؟

در مورد دين و زندگي 2 و 3 چي اونا كه عوض نشدن الحمدلله اگه شدن يكي بگه من الكي نشينم بخونم قبليا رو

من ديپلممو سال 85 و مدرك پيش رو سال 86 گرفتم

يكي بگه چه كتابايي عوض شده لطفا من هيچي نميدونم:19: :41:

amiramirian
22-10-2007, 17:29
نوكرتم سلام

گفتي عوض شده دين و زندگي(پيش)؟

واي همه ‌ي مطالبش عوض شده يعني بايد دوباره همشو بخونم؟

در مورد دين و زندگي 2 و 3 چي اونا كه عوض نشدن الحمدلله اگه شدن يكي بگه من الكي نشينم بخونم قبليا رو

من ديپلممو سال 85 و مدرك پيش رو سال 86 گرفتم

يكي بگه چه كتابايي عوض شده لطفا من هيچي نميدونم:19: :41:

سلام
آره عوض شده
ولی زیاد نیست. نترس
2و3 هم عوض شده ولی اونا هم زیاد نیست

Hamid69
22-10-2007, 17:40
کسی جواب این سوال رو بلد نبود:

در زمینی مستطیل شکل با ابعاد 72 و 114 متر بوته هایی به فواصل حداقل 3 متر از یکدیگر کاشته ایم. حداکثر چند بوته کاشته ایم؟

amiramirian
22-10-2007, 17:44

سوالش به نظر سر کاری میاد یعنی هیچی برا فکر کردن نداره!!سادست

vjf6990
22-10-2007, 18:46
از دوستان خوبم kelpasabidomb و sinister ممنونم
راستی هندسه تحلیلی گاج خوبه؟ باسه من چاپ 85 آیا تغییری کرده؟

kelpasabidomb
22-10-2007, 20:10
از دوستان خوبم kelpasabidomb و sinister ممنونم
راستی هندسه تحلیلی گاج خوبه؟ باسه من چاپ 85 آیا تغییری کرده؟

سلام دوست من

گفتي هندسه تحيلي گاج

تا اونجا كه من ميدونم زياد فرق نكرده

تنها فرق كليش اينه كه گاج چپ 86 رنگي شده نارنجي خيلي قشنگه

ولي مطالبش و طريقه‌ي آموزشش زياد تغيير نكرده

البته تا اونجا كه من ديدم بقيه دوستان نظرشون چيه؟

amiramirian
22-10-2007, 21:33

نه نظرم عوض شد میشه 1011 تا بوته
انصافا محاسباتش یکمی سنگین بود

a3m00n
22-10-2007, 21:44
در مورد هندسه پایه هم هندسه ی 1 و 2 گاج ( بر خلاف سایر کتابهای اختصاصی گاج) تالیف مهندس منصف شکری خیلی عالیه.
مبتکران هم همیشه کتابهای عالی میزنه و کتاب هندسه پایه اون هم سطحش خیلی بالاست مولفش مهندس ابوالقاسمی هست که از مولفهای قوی به شمار می یاد.
موفق باشید.

من با نظرتون در مورد کتاب های اختصاصی گاج کاملا مخالفم.خیلی هاشون واقعا عالیا(مخصوصا دیفرانسیل 1 و 2-گسسته).
اما از بعضی هاشونم خوشم نمیاد مثل هندسه تحلیلی و ...
منم هندسه 1 مبتکران دارم(خیلی سخته :13: ) هر کاری کردم نتونستم فصل یک رو کامل بخونم از روش:41:

a3m00n
22-10-2007, 21:48
بچه ها یه سوال:آیا سطح دشواری تست های گاج دیفرانسیل ( مخصوصا قسمت حد ها و مخصوصا رفع ابهام صفر صفرم)خیلی بالاتر از کنکور نیست؟چون من بدجور تو سوالاش گیر کردم(هر 9 تا سوالش رو تو 1 ساعت جواب میدم تازه خیلی هم اشتباه دارم).
البته فقط همین قسمتش(صفر صفرم)

light
22-10-2007, 22:33
من ديپلم كامپيوتر دارم (فني و حرفه اي)
ثبت نام پيام نور - فراگير - علمي كاربري - آزاد كي شروع ميشه ؟

kelpasabidomb
22-10-2007, 22:38
بچه ها یه سوال:آیا سطح دشواری تست های گاج دیفرانسیل ( مخصوصا قسمت حد ها و مخصوصا رفع ابهام سفر سفرم)خیلی بالاتر از کنکور نیست؟چون من بدجور تو سوالاش گیر کردم(هر 9 تا سوالش رو تو 1 ساعت جواب میدم تازه خیلی هم اشتباه دارم).
البته فقط همین قسمتش(سفر سفرم)

سلام تست گاج اصلا سخت نيست از نظر من

اگه نميتوني همه رو حل كني عيبي نداره تازه اولشه كم كم خوب ميشه ميرسه به مرحله‌ي عالي

اگه نمي توني 9 تا تست رو تو زير 20 دقيقه حل كني عيبي نداره تو روش تشريحي رو قشنگ ياد بگير سرعتت

به زودي ميره بالا همه رو ذهني ميتوني حل كني

نگران نباش اصلا و عبدا

تو صفر صفرم تو به راحتي ميتوني از قاعده هوپيتال استفاده كني

اگه كمكي خواستي من هستم

a3m00n
22-10-2007, 23:15
سلام kelpasabidomb جان
فکر کنم صفر صفرم رو دیدی نوشتی مشکلی نست برو هوپیتال استفاده کن.
بعضی تستاشو هوپیتال که هیچی
اگه هوپیتال بگیری تغییر متغییر انجام بدی و از هم ارزی هم استفاده کنی بازم مبهمه:2:

a3m00n
22-10-2007, 23:17
اما بقیه قسمتاش عالیــــــــه دست شون درد نکنه.
1 سوال دیگه.
آیا دیفرانسیل گاج کافیه؟
می تونم فقط به این اطمینان کنم؟
به قول خودشون بجای اینکه چند کتاب بخونم .....

Hamid69
23-10-2007, 06:51
نه نظرم عوض شد میشه 1011 تا بوته
انصافا محاسباتش یکمی سنگین بود

سلام.ممنون از جوابتون
میشه راه حلش رو هم بزارید؟

soheilsmart
23-10-2007, 13:45
من با نظرتون در مورد کتاب های اختصاصی گاج کاملا مخالفم.خیلی هاشون واقعا عالیا(مخصوصا دیفرانسیل 1 و 2-گسسته).
اما از بعضی هاشونم خوشم نمیاد مثل هندسه تحلیلی و ...
منم هندسه 1 مبتکران دارم(خیلی سخته :13: ) هر کاری کردم نتونستم فصل یک رو کامل بخونم از روش:41:
اندیشه فائق رو بگیر تا بفهمی سخت یعنی چی
مولفشم عزت الله مشفق
که معرف حضور هم هست
در ضمن برای دوران جمع بندی کتاب های اگر من طراح بود(مشترکن قلم چی /راه اندیشه)
هم خوبن

farshidshd
23-10-2007, 13:46
سلام
ثبت نام برای فراگیر دوره کارشناسی پیام نور کی هست؟ اعلام شد؟؟؟ یا نه؟ کی اعلام میشه؟؟ منظورم اسه نیمه دوم هستا

soheilsmart
23-10-2007, 13:48
واسه عربی دو تا کتا ب نیاز داری
1- آموزش که بهترینش ایادفیلی مال مبتکرانه(عربی به زبان ساده)
2-کتاب تست (گاج-قلمچی) هر جفتش خوبه
همچنین باید کتاب درسیو درست بخونی
اگه نتیجه نگرفتی بیا منو بزن
موفق باشی

soheilsmart
23-10-2007, 13:50
اما بقیه قسمتاش عالیــــــــه دست شون درد نکنه.
1 سوال دیگه.
آیا دیفرانسیل گاج کافیه؟
می تونم فقط به این اطمینان کنم؟
به قول خودشون بجای اینکه چند کتاب بخونم .....
کتاب خوب زیاد هست

soheilsmart
23-10-2007, 13:53
خبر مهم
معاون سازمان سنجش در گفت وگو با ایران خبر داد :تاثیر 15 درصدی
معدل سال سوم متوسطه در کنور 87
کنکور امسال 6 7 8 تیر برگزار میشه
و آغاز ثبت نام اینترنتی داوطلبان 16 آذر است

mr saad
23-10-2007, 16:52
آخرين تغييرات كنكور 87 نهايي شد و براساس آن نمره دروس امتحاني متناسب با هر گروه آزمايشي به جاي معدل، در نمره كل داوطلبان كنكور اعمال مي‌شود.
دكتر ابراهيم خدايي، معاون سازمان سنجش آموزش كشور در گفت‌وگو با خبرنگار صنفي آموزشي خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا) با اعلام اين خبر، اظهار كرد: بر اساس مصوبه پنجاه و سومين جلسه كميته مطالعه و برنامه ريزي كنكور، ميزان تاثير سوابق تحصيلي داوطلبان در كنكور، 15 درصد براي ديپلمه‌هاي سال‌هاي 84، 85 و 86 كه در امتحانات كتبي، نهايي و سراسري سال سوم دبيرستان نظام جديد شركت كرده‌اند، خواهد بود.

وي افزود:‌ بر اساس تغييرات جديد به جاي تاثير معدل، نمرات دروس امتحاني متناسب با گروه آزمايشي داوطلب به عنوان سوابق تحصيلي در نمره كل كنكور اعمال مي‌شود.

به گفته خدايي، تاثير 15 درصدي سوابق تحصيلي، بر اساس نمرات امتحانات كتبي دروس سال سوم دبيرستان داوطلبان مي‌باشد.

معاون سازمان سنجش افزود: تاثير اين نمرات با ضرايب متفاوت در هر يك از زير گروه‌هاي، گروه‌هاي آزمايشي صورت مي گيرد.

تغيير روش گزينش مراكز تربيت معلم و دبيري

وي با اشاره به تغيير روش گزينش مراكز تربيت معلم و دبيري، خاطرنشان كرد: شرايط گزينش اين مراكز به شرايط خاص تغيير يافت، به عبارت ديگر از اين پس قبل از مرحله انتخاب رشته سازمان سنجش اسامي چند برابر ظرفيت اين رشته‌ها را به آموزش و پرورش اعلام مي‌كند تا اين سازمان نيز پس از گزينش، اسامي را به سازمان سنجش ارسال كند و در نهايت اسامي نهايي پذيرفته شدگان اعلام شود.

معاون سازمان سنجش در خاتمه با بيان اينكه ثبت نام آزمون سراسري سال 87 از 16 آذرماه به صورت صرفا اينترنتي آغاز مي‌شود، تصريح كرد: اطلاعيه سازمان سنجش در خصوص شرايط و ضوابط و نحوه ثبت نام از داوطلبان در نشريه پيك سنجش روزهاي دوشنبه 28 آبان، 5 و 12 آذر منتشر مي‌شود.

منبع :

zoghal.akhte
23-10-2007, 18:24
واسه عربی دو تا کتا ب نیاز داری
1- آموزش که بهترینش ایادفیلی مال مبتکرانه(عربی به زبان ساده)
2-کتاب تست (گاج-قلمچی) هر جفتش خوبه
همچنین باید کتاب درسیو درست بخونی
اگه نتیجه نگرفتی بیا منو بزن
موفق باشی
سلام.
از راهنمائیت ممنونم:20:
ا...ا...ا...این چه حرفیه...:18:

بازم ممنونم:11::11::11:
به امید موفقیت همه ی پشت کنکوری های p30 world:11::10::11:

kelpasabidomb
23-10-2007, 18:51
سلام به همه خود باوران

اقا يه سوالي داشتم

خواستم بگم كه واسه لغت زبان اون كتاب گاج كوچيك رو بخونيم بسه در حد كنكور ها

نه بيشتر من اونو فولم اگه تا همين حد واسه كنكور بسه يكي بگه وگرنه يه منبع ديگه هم معرفي كنه

در ضمن از جبر تو كنكور چي مياد

تركيبات؟

احتمال؟

اصلا چي مياد من پارسال نيگاش نكردم نميدونم چي بخونم ازش يكي راهنمايي كنه

mohsensoft
23-10-2007, 20:55
سلام
من میخواستم زبان تخصصی رو امتحان بدم
کتاب brigding the gap رو گرفتم
میخواستم یک نفر در مورد آزمون زبان تخصصی کلا توضیح کامل بده(درسها/منابع....)
ممنون

soheilsmart
24-10-2007, 17:07
میبینم که مشغول خر زدن هستید>>>>>>>>>>>>>>>

soheilsmart
24-10-2007, 17:08
رئيس سازمان سنجش آموزش كشورجزئيات آزمون سراسري سال 1387 را اعلام كرد سازمان سنجش آموزش کشور - 02/08/86دكتر عبدالرسول پورعباس در گفت و گوي اختصاصي با خبرنگار اين سازمان گفت: براساس مصوبة پنجاه و سومين جلسه كميته مطالعه و برنامه‌ريزي كنكور، معدل دروس تخصصي سال سوم دبيرستان به جاي معدل كل دوره در آزمون سراسري سال 1387 محاسبه خواهد شد و امتحانات نهايي دوره پيش‌دانشگاهي، معدل و نمرات اين دوره تأثيري در آزمون سراسري سال آينده نخواهد داشت.
معاون وزير علوم ادامه داد: ضرايب دروس تخصصي در كميته برنامه‌ريزي براي هر زير گروه آزمايشي توسط كميته‌هاي تخصصي تعيين مي‌شود و تاثير اين نمرات با ضرايب متفاوت در هريك از زيرگروه‌هاي آزمايشي صورت مي‌پذيرد كه اين ضرايب متعاقباً اعلام مي‌گردد.
رئيس سازمان سنجش در خاتمه به زمان ثبت‌نام و برگزاري آزمون سراسري سال 1387 اشاره كرد و گفت: نحوه اجراي اين آزمون همانند سال گذشته است و از 16 آذرماه سال جاري ثبت‌نام از داوطلبان به صورت منحصراً اينترنتي آغاز مي‌شود و زمان برگزاري آزمون سراسري سال 1387 در روزهاي 6، 7 و 8 تيرماه مي‌باشد.

دكتر پورعباس از تغيير روش گزينش مراكز تربيت معلم و دبيري خبر داد
رئيس سازمان سنجش آموزش كشور با اشاره به تغيير روش گزينش مراكز تربيت معلم و دبيري، خاطرنشان كرد شرايط گزينش اين مراكز به شرايط خاص تغيير يافت. به عبارت ديگر از اين پس قبل از مرحله انتخاب رشته‌ي داوطلبان آزمون سراسري، سازمان سنجش اسامي چند برابر ظرفيت اين رشته‌ها را به آموزش و پرورش اعلام مي‌كند تا اين سازمان نيز پس از گزينش، اسامي را به سازمان سنجش ارسال كند و در نهايت اسامي نهايي پذيرفته شدگان اعلام مي‌شود.

soheilsmart
24-10-2007, 17:09
اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور درباره تاريخ و نحوه ثبت‌نام از داوطلبان آزمون سراسري سال 1387 سازمان سنجش آموزش کشور - 01/08/86
سازمان سنجش آموزش كشور بدين‌وسيله به اطلاع كليه داوطلبان متقاضي ثبت‌نام و شركت در آزمون سراسري سال 1387 مي‌رساند كه ثبت‌نام براي شركت در آزمون مذكور از ساعت 9 صبح 16/9/86 (شانزدهم آذرماه 1386) و منحصراً به صورت اينترنتي آغاز مي‌شود و در پايان روز دوشنبه 10/10/86 (دهم دي‌ماه 1386) پايان مي‌پذيرد.

براساس برنامه زماني پيش‌بيني شده، آزمون سراسري سال 1387 در صبح و بعدازظهر روزهاي پنج‌شنبه 6/4/87، جمعه 7/4/87 و صبح روز شنبه 8/4/87 در حوزه‌هاي امتحاني سراسر كشور به‎طور همزمان برگزار خواهد شد.

ضمناً به اطلاع مي‌رساند كه در آزمون سراسري سال 1387 براساس مصوبه پنجاه و سومين جلسه كميته مطالعه و برنامه‌ريزي كنكور، ميزان تأثير سوابق تحصيلي، 15 درصد براي ديپلمه‌هاي سال 1384 ، 1385 و 1386 كه به صورت سراسري و كتبي امتحان‌ داده‌اند (امتحانات كتبي و نهايي سال سوم دبيرستان نظام جديد)، خواهد بود.

تأثير 15 درصد سوابق تحصيلي، براساس نمرات امتحانات كتبي دروس سال سوم دبيرستان داوطلبان مي‌باشد. تأثير اين نمرات با ضرايب متفاوت در هريك از زيرگروه‌هاي هريك از گروه‌هاي آزمايشي صورت خواهد گرفت. جدول ضرايب دروس فوق‌الذكر متعاقباً اعلام خواهد شد.
اطلاعيه اين سازمان درخصوص شرايط و ضوابط و نحوة ثبت‌نام از داوطلبان، در نشريه پيك‌سنجش روزهاي دوشنبه 28/8/86 ، 5/9/86 و 12/9/86 منتشر مي‌گردد.

soheilsmart
24-10-2007, 17:10
اعلام جزئیات کنکور 87
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

30 مهر 1386, 12:56تعداد مشاهده: 404

رئیس سازمان سنجش آموزش کشور از تأثیر 15 درصدی معدل دروس تخصصی در کنکور 1387 خبر داد و گفت : در کنکور سال 1387 معدل دروس تخصصی سال سوم دبیرستان به جای معدل کل دوره محاسبه خواهد شد. همچنین در کنکور سال آینده امتحانات نهایی دوره پیش دانشگاهی، معدل و نمرات این دوره تأثیری نخواهد داشت. تاثیر معدل دروس تخصصی سال سوم دبیرستان به جای معدل کل دوره
دکتر عبدالرسول پورعباس در گفتگو با مهر افزود: در آخرین جلسه کمیته برنامه ریزی کنکور تغییرات کنکور سال 1387 قطعی شد. بر این اساس در کنکور سال آینده معدل دروس تخصصی سال سوم دبیرستان به جای معدل کل دوره در نظر گرفته می شود. این در حالی است که در کنکور 86 معدل کل دروس به عنوان سوابق تحصیلی در قبولی تأثیر گذار بود.
تأثیر 15 درصدی معدل دروس تخصصی در کنکور 1387
وی در مورد میزان تأثیر این دروس در قبولی کنکور آینده اظهار داشت: تأثیر 15 درصدی معدل دروس تخصصی در کنکور نیز به تصویب کمیته برنامه ریزی کنکور وزارت علوم رسید.
رئیس سازمان سنجش با اشاره به نحوه تأثیرگذاری دروس تخصصی در قبولی آزمون به مهر گفت: ضرایب دروس تخصصی در کمیته برنامه ریزی برای هر زیر گروه توسط کمیته های تخصصی تعیین می شود و نمرات دروس مختلف بر اساس این ضرایب در کنکور تأثیر می گذارند.
بی تاثیر بودن دوره پیش دانشگاهی در کنکور 1387
وی افزود: در کنکور سال آینده با توجه به عدم آمادگی وزارت آموزش و پرورش در برگزاری امتحانات نهایی دوره پیش دانشگاهی، معدل و نمرات این دوره تأثیری در قبولی و عدم قبولی نخواهد داشت.
زمان ثبت نام و برگزاری آزمون
پورعباس در مورد زمان ثبت نام و برگزاری آزمون سراسری 87 به مهر گفت: نحوه اجرای آزمون مانند سال های گذشته است و کنکور در روزهای 6، 7 و 8 تیرماه برگزار می شود. از 16 آذرماه نیز ثبت نام منحصرا اینترنتی کنکور 87 آغاز می شود.

madsky
24-10-2007, 19:18
کسی هفته نامه نیمکت گاج رو داره؟چطوره؟

a3m00n
24-10-2007, 20:03
واسه منم اس ام اس اومد در مورد این هفته نامه گفته(تو شهر ما(دهکده ما) که مطمعنا گیر نمیاد)

عزیزان همونطور که قول داده بودم تو سه روز همه مطالب این آزمون کانون رو خوندم(بجز دیفرانسیل و عربی و فیزیک پایه و هندسه پایه و یکی دوتا درس که زیاد مهم نیستن:46: )
به امید تراز 7000..........................:20::20::20::20::20:

a3m00n
24-10-2007, 20:23
نمرات نفر اول رشته علوم رياضي و فني كنكور86

ترتيب
عنوان درس
نمره
زبان و ادبيات فارسي
90/3
زبان عربي
94/5
فرهنگ و معارف اسلامي
88/9
زبان خارجي
94/5
رياضيات
100
فيزيك مكانيك
94/0
شيمي 92/2

light
25-10-2007, 04:50
من ديپلم كامپيوتر دارم (فني و حرفه اي)
ثبت نام پيام نور - فراگير - علمي كاربري - آزاد كي شروع ميشه ؟

امسال رو از همه چيز عقب موندم
بگيد تا ايندفعه عقب نمونم

mr saad
25-10-2007, 08:52
اسامي داوطلباني که به صورت خودآزمايي در آزمون سراسري سال 1386 دانشگاه آزاد اسلامي شرکت نموده و در صورت اخذ مدرک پايان دوره پيش دانشگاهي واجد شرايط پذيرش در يکي از انتخاب هاي خود مي باشند، از طريق ويژه نامه فرهيختگان منتشر شد.
به گزارش ايسنا، دکتر ناصر اقبالي رييس مرکز آزمون اظهار داشت: پذيرفته شدگان خودآزمايي که اسامي آنان در ويژه نامه فرهيختگان منتشر شده است، در صورت اخذ مدرک پيش دانشگاهي بايد شخصا به واحد يا مرکز دانشگاهي مربوطه مراجعه نمايند. وي درخصوص زمان ثبت نام اين دسته از دسته پذيرفته شدگان گفت: ثبت نام پذيرفته شدگان از روز شنبه 19 آبان انجام مي شود. اقبالي در ادامه افزود: فهرست مدارک لازم جهت ثبت نام از طريق واحد دانشگاهي در اختيار پذيرفته شدگان قرار مي گيرد. رييس مرکز آزمون با اشاره به اين که داوطلباني که در گزينش هاي مختلف آزمون سراسري سال 86 در بيش از يک آزمون پذيرفته شده اند، نامشان در رديف هاي متوالي ويژه نامه چاپ شده است، گفت: اين دسته از پذيرفته شدگان خودآزمايي درصورت اخذ مدرک پيش دانشگاهي مي توانند به انتخاب خود فقط در يکي از رشته/شهرهاي اعلام شده ثبت نام نموده و به تحصيل بپردازند.
منبع

mr saad
25-10-2007, 08:57
خبر زیر خلاصه ای از تمامی اخبار اخیر پیرامون کنکور 87 می باشد. (ببخشید اگر برخی مطالبش تکراری است)
ثبت نام براي شرکت در کنکور سال 1387 از ساعت 9 صبح شانزدهم آذرماه و منحصرا به صورت اينترنتي آغاز مي شود و در پايان روز دوشنبه دهم دي ماه سال جاري پايان مي پذيرد.
براساس برنامه زماني پيش بيني شده، آزمون سراسري سال 1387 در صبح و بعدازظهر روزهاي پنج شنبه 6، جمعه 7و صبح روز شنبه 8 تيرماه در حوزه هاي امتحاني سراسر کشور به طور همزمان برگزار خواهد شد.

نحوه تاثير معدل درکنکور87
در آزمون سراسري سال 1387 براساس مصوبه پنجاه و سومين جلسه کميته مطالعه و برنامه ريزي کنکور، ميزان تاثير سوابق تحصيلي، 15 درصد براي ديپلمه هاي سال 1384 ، 1385 و 1386 که به صورت سراسري و کتبي امتحان داده اند يعني امتحانات کتبي و نهايي سال سوم دبيرستان نظام جديد، خواهد بود.
در دوسال گذشته معدل سال سوم متوسطه دانش آموزاني که در امتحانات نهايي و سراسري شرکت کرده بودند، در نتايج کنکور لحاظ مي شد، اما امسال تصميم براين است که معدل نمرات کتبي دروس تخصصي سال سوم مرتبط با گروه آزمايشي با برخورداري از ضرايب متفاوت در کنکور تاثير داده شود.لذا در کنکور 87 به جاي تاثير 15 درصدي معدل، سوابق تحصيلي که متشکل از نمرات کتبي دروس تخصصي سال سوم متوسطه مرتبط با رشته انتخابي داوطلبان مي باشد با همان ميزان تاثير، در نتيجه آزمون لحاظ مي شود. تاثير نمرات دروس سال سوم متوسطه تنها مختص به ديپلمه هاي سالهاي 84، 85 و 86 خواهد بود. در سالهاي گذشته که معدل سال سوم در کنکور لحاظ مي شد ، به دليل آنکه معدل ميانگين درسهاي عمومي و اختصاصي دانش آموزان در برخي موارد موجب مي گرديد که رتبه داوطلب به دليل پايين بودن نمره عمومي وي تا حد زيادي کاهش يابد، لذا در کنکور 87 تنها معدل نمرات کتبي درسهاي تخصصي مرتبط با گروه آزمايشي در کنکور لحاظ مي شود. کميته اي موظف به تعيين ميزان و سوابق تحصيلي در هر پايه تحصيلي است که جزئيات و روشهاي اجرايي آن بزودي اعلام مي شود. ضرايب دروس تخصصي در هريک از گروههاي آزمايشي و زيرگروهها متفاوت است به همين دليل جدول ضرايب با توجه به اين مسئله متعاقبا اعلام مي شود.
تاثير معدل نمرات کتبي دروس تخصصي سال سوم در کنکور سال 1387 در راستاي طرح حذف کنکور اتخاذ گرديده است. در طرح حذف کنکور نيز بر تاثير سوابق تحصيلي به جاي تاثير معدل تاکيد شده است اما به دليل آنکه طرح مذکور نهايي نشده و به کنکور 87 نمي رسد، کميته برنامه ريزي کنکور در سازمان سنجش تصميم گرفت که اين تغيير را در کنکور سال آينده لحاظ کند. امسال نيز همانند سال گذشته نمرات دروس پيش دانشگاهي در کنکور تاثير نخواهد داشت چرا که امتحانات اين دروس به صورت سراسري و نهايي برگزار نمي شود.
در کنکور 87 نيز به دليل عدم آمادگي آموزش و پرورش در برگزاري امتحانات نهايي دوره پيش دانشگاهي، معدل و نمرات اين دوره تاثيري در قبولي و عدم قبولي داوطلبان نخواهد داشت.

تغيير در گزينش تربيت معلم و دبيري
تغيير در گزينش رشته هاي تربيت معلم و تربيت دبيري از ديگر تغييرات آزمون سراسري سال 1387 مي باشد. شرايط گزينش دانشجو دراين رشته ها در کنکور 87 تغيير کرده و به شرايط خاص تغيير پيدا کرده است. به عبارت ديگر از اين پس قبل از مرحله انتخاب رشته سازمان سنجش اسامي چندبرابر ظرفيت اين رشته ها را به آموزش و پرورش اعلام مي کند تا اين سازمان پس از گزينش، اسامي را به سازمان سنجش اعلام کند و در نهايت اسامي نهايي پذيرفته شدگان اعلام مي شود.

اينترنتي شدن ثبت نام
اينترنتي شدن ثبت نام آزمون سراسري از ديگر تغييرات آزمون سراسري سال 1387مي باشد. امسال ثبت نام کنکور 87 تنها به صورت اينترنتي مي باشد. ثبت نام رايانه اي که سال گذشته همراه با ثبت نام اينترنتي انجام ميشد امسال حذف مي شود.
لازم به ذکر است شرايط و ضوابط و نحوه ثبت نام از داوطلبان، در روزهاي دوشنبه 28 آبانماه و 5 و 12 آذرماه منتشر مي گردد.
منبع:

mr saad
25-10-2007, 09:06
با سلام
می خواستم دوستان کتاب هایی برای آموزش آسان و مفهومی دروس
1-حسابان و 2-حساب دیفرانسیل و3- جبر و احتمال و 4- گسسته
معرفی کنند با تشکر.
---------------------------------------------------------------------------------------
soheilsmart جان عزیز
لطفا منبع خبر هایت را بیان کن تا دیگران هم استفاده کنند.
با آرزوی موفقیت برای شما و دیگران

M A T I N
25-10-2007, 17:38
اونایی که قلمچی میرن درستون به اون جایی که تو آزمون میاد رسیده ....؟
معلم ما دیفرانسیل رو تا صفحه 22 درس داده ولی تو امتحان فردا تا صفحه 30 میاد , هندسه تحلیلی و شیمی رو هم هنوز کامل نرسیدیم ....

حالا ما عقبیم یا شما ها هم همین جوری هستن ....؟

bakhishman
25-10-2007, 17:46
اونایی که قلمچی میرن درستون به اون جایی که تو آزمون میاد رسیده ....؟
معلم ما دیفرانسیل رو تا صفحه 22 درس داده ولی تو امتحان فردا تا صفحه 30 میاد , هندسه تحلیلی و شیمی رو هم هنوز کامل نرسیدیم ....

حالا ما عقبیم یا شما ها هم همین جوری هستن ....؟

من هم معلم فیزیکمون به ترتیب درس نمیده تیکه تیکه درس میده مثلا حرکت دو بعدی و شتاب دار رو درس داده ولی هنوز سقوط آزاد رو نگفته...!

bakhishman
25-10-2007, 17:47
با سلام
معرفی کنند با تشکر.
---------------------------------------------------------------------------------------
soheilsmart جان عزیز
لطفا منبع خبر هایت را بیان کن تا دیگران هم استفاده کنند.
با آرزوی موفقیت برای شما و دیگران

فکر کنم کتابهای دوسالانه ی کانون به دردت بخوره.

amiramirian
25-10-2007, 18:04
قانون اول نیوتن در حرکت بچه کنکوری::
هیچوقت به معلمت برای کامل درس دادن و تمام کردن به موقع اطمینان نکن.
قانون دوم::
تا زمانی که وقت داری بخون که زود دیر میشه.(یعنی خودت جلو جلو بخون که کلاهتو باد نبره)

M A T I N
25-10-2007, 18:52
قانون اول نیوتن در حرکت بچه کنکوری::
هیچوقت به معلمت برای کامل درس دادن و تمام کردن به موقع اطمینان نکن.
قانون دوم::
تا زمانی که وقت داری بخون که زود دیر میشه.(یعنی خودت جلو جلو بخون که کلاهتو باد نبره)

من که زیاد مشکلی ندارم .... برادرم پارسال کنکوزی بود معلم هاش هم با من یکیه میتونم جزوه های اونو بخونم ....
ولی سر کلاس وقتی معلم توضیح میده درکش آسون تره ....

....موفق باشی....

a3m00n
25-10-2007, 23:50
امیدوارم همتون آزمون رو خوب بدین.
من که این آزمون خوب نخوندم ببینم شماها چیکار می کنین

جمعه ساعت 5 بیاین یادتون نره ها

amiramirian
26-10-2007, 11:45
سلام
یوهوووووووووووووو امروز هم گسسته و تحلیلی رو خراب کردم.
کسی نظری داره که این سوالا رو از کجاشون در میارن؟؟؟

M A T I N
26-10-2007, 12:46
کلا سخت تر بود:13: ( به جز هندسه و فیزیک پایه ) .... ولی فکر کنم این بار بهتر بشم ...

سلام
یوهوووووووووووووو امروز هم گسسته و تحلیلی رو خراب کردم.
کسی نظری داره که این سوالا رو از کجاشون در میارن؟؟؟

موافقم هندسه ی تحلیلیش خیلی سخت بود ...:46:

a3m00n
26-10-2007, 13:23
:19::19::19::19::19:
آخه یه نفر چقدر میتونه بد شانس باشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دیشب که هر کاری کردم تا ساعت 3:30 نتونستم بخوابم
صبح بیدار شدم دیدم ساعت 7:30
بدون اینکه صبحانه و ... بخورم زود آماده شدم رفتم
وقتی رسیدم عمومی ها شروع شده بود

اینا قبـــــــــــــــــــــــ ــــــــــل آزمون بودن

عمومی ها مشکلی نبود زیاد(من کلا عمومیم ضعیفه از تراز 5800 هم راضی ام )
اختصاصی خــــــــیلی وقت کم آوردم
دو تا درس آخرم)فیزیک پایه و هندسه پایه) داغون شد(مخصوصا هندسه:19::19::19:)
حیف شد بخدا من رو این دوتا درس سرمایه گذاری کرده بودم.

خــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــوب بیخیال

من میرم ساعت 5 میام
فعلا ...

amiramirian
26-10-2007, 14:05
کانون فرهنگي آموزش اعلام کرد که يانگوم از سال دوم دبيرستان در آزمون هاي اين مؤسسه شرکت مي کرده

SuB
26-10-2007, 14:32
کانون فرهنگي آموزش اعلام کرد که يانگوم از سال دوم دبيرستان در آزمون هاي اين مؤسسه شرکت مي کرده

:18::18::18::18::18::18:

amiramirian
26-10-2007, 16:03
من کارنامم رو گرفتم.
روم نمیشه بگم.

a3m00n
26-10-2007, 16:06
چطوری گرفتی ؟
من که هر کاری میکنم نمیاد
خوب بگو درصد و ترازهاتو
ما هم این آزمون داغون کردیم(مخصوصا من)
خوب منتظریم................
اگه شمارنده خودتم بزاری بد نیست

amiramirian
26-10-2007, 16:10
چطوری گرفتی ؟
من که هر کاری میکنم نمیاد
خوب بگو درصد و ترازهاتو
ما هم این آزمون داغون کردیم(مخصوصا من)
خوب منتظریم................
اگه شمارنده خودتم بزاری بد نیست

سلام شمارنده چیه؟؟

a3m00n
26-10-2007, 16:12
بیخیال شمارنده شو
ترازاتو بگو!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
کف کردم بابا
من که کارنامم نیاد
حداقل درصدای تو رو ببینم

amiramirian
26-10-2007, 16:16
جون سعید روم نمیشه !!
بزار 1-2 نفر بیان بگن بعدش اگه دیدم زیاد ضایع نیست میگم!!
باشه؟؟!!

a3m00n
26-10-2007, 16:20
( دیگه سایت اصلا باز نمیشه)
باشه ولی فکر کنم دیگه کسی به این زودیا کارنامه نگیره( تو زود گرفتی)
اگه تونستی مال منم بگیر
863780580 سعید( 15 مین دیگه میام)

M A T I N
26-10-2007, 16:32
این قلم چی این همه پول درمیاره بره یه کمی پهنای باند بخره تا ملت اینقدر نرن سر کار ....

mahsa1469
26-10-2007, 16:39
یک کتاب کمک آموزشی شیمی خوب سراغ ندارید ؟

a3m00n
26-10-2007, 17:46
گرفتی کارنامه منو ؟

a3m00n
26-10-2007, 17:53
غیر از امیر کی کارنامه گرفته؟
راستی چرا این مجله نفرات برتر نداشت؟

M A T I N
26-10-2007, 17:54
من فردا فیزیک و ادبیات امتحان دارم مگر نه میرفتم از خود کانون میگرفتم ....
خدا کنه این اس ام اسش از دفعه دیگه درست کار کنه ...

a3m00n
26-10-2007, 18:03
متین تو آزمون قبلی چند شد ترازت؟
منم تو شمارمو نوشتم اگه با اس ام اس بفرستن که عالی میشه.
اگه با اس ام اس بشه 10-12 کارنامه رو بگیری خوب میشه.

mr saad
26-10-2007, 18:04
( دیگه سایت اصلا باز نمیشه)
باشه ولی فکر کنم دیگه کسی به این زودیا کارنامه نگیره( تو زود گرفتی)
اگه تونستی مال منم بگیر
863780580 سعید( 15 مین دیگه میام)
میگه کارنامه یافت نشد!!!

a3m00n
26-10-2007, 18:08
میدونی چی شده؟؟؟؟؟؟؟/
امروز واسه شهر ما پاسخنامه نفرستاده بودن.
خودمون اسم و فامیلو ... رو نوشتیم
نکنه بخاطر اینکه نمیاد کارنامه من؟

M A T I N
26-10-2007, 18:10
متین تو آزمون قبلی چند شد ترازت؟
منم تو شمارمو نوشتم اگه با اس ام اس بفرستن که عالی میشه.
اگه با اس ام اس بشه 10-12 کارنامه رو بگیری خوب میشه.

نسیت به شما ها کمترشدم6200 فکرکنم اینبار بیشتر بشم ....

a3m00n
26-10-2007, 18:29
بخاطر این کارنامه من امروز هیچ نخوندم

باید یه فکری به حال سایت بکنن
اه
خواهشن شماها که گرفتین ترازتونو بزارین مثل متین جون
( امیر متین گذاشت حالا نوبت توه )

a3m00n
26-10-2007, 18:33
farvehar تو چیکار کردی ؟

farvehar_1989
26-10-2007, 18:35
سلام بچه ها ببینم موفق شدید کارنامه هاتونو بگیرید؟

farvehar_1989
26-10-2007, 18:36
هر کاری میکنم load نمیشه

a3m00n
26-10-2007, 18:41
ای ول بازدیدکنندگان حاضر 10 نفر(بگین ترازتونوووووووووووووووووو ووو)

mr saad
26-10-2007, 18:47
این جا چه کسانی گزینه ی 2 شرکت کرده اند؟
به نظر تان سوال ها چه طور بود؟

M A T I N
26-10-2007, 18:51
دفتر های کانون چه جوری کارنامه ها رو میگیرن ....سریع ترین راهش اینترنته که اونم این جوریه ....

amiramirian
26-10-2007, 18:54
تراز عمومی : 5328
تراز اختصاصی :7039
کل: 6543

M A T I N
26-10-2007, 18:58
تراز عمومی : 5328
تراز اختصاصی :7039
کل: 6543

بد نیست که ..... تو هم مثل من عمومیت ضعیف تره ....

amiramirian
26-10-2007, 19:00
ما که واترقیدیم.
خدا بقیه آزمونا رو رحم کنه

soheilsmart
26-10-2007, 22:10
اختصاصی 7315
عمومی 6892
کل 7192
رتبه کل 288 منطقه یک 98

M A T I N
26-10-2007, 22:43
اختصاصی 7315
عمومی 6892
کل 7192
رتبه کل 288 منطقه یک 98
آفرین .........درصد هات چنده ...؟

a3m00n
27-10-2007, 07:10
سلام بچه ها
من که هنوز کارنامم نیومده اما
با مقایسه درصدهام پیش بینی میکنم انشاالله(مبارزه با شرک خفی) بالای 7000 باشم
اولین فرصت میام ترازمو میزارم
بای

alinamy
27-10-2007, 13:34
اختصاصی 7315
عمومی 6892
کل 7192
رتبه کل 288 منطقه یک 98
کارنامه ات رو دوباره بگیر آپ دیت شده
اختصاصی : 7318
عمومی : 7039
کل : 7251
رتبه کل : 376 منطقه یک : 180

maxoud
27-10-2007, 14:08
قسمت فروش کتاب سایت کانون هک شده...:13:
بضی صفحه حارو که می خوای باز کنی میره تو اینجا:

یعنی یکی نیست یه فکری به حالش بکنه؟

soheilsmart
27-10-2007, 15:35

بله درسته:46::46::46:

soheilsmart
27-10-2007, 15:42
ترس و ترديد دشمنان اصلي موفقيت و کاميابي هستند

soheilsmart
27-10-2007, 15:44
فقط بگم اختصاصیم ترازش شده
7338

amiramirian
27-10-2007, 19:01
سلام سعید
چیکار کردی؟؟
کارنامه گرفتی؟؟

a3m00n
28-10-2007, 01:17
سلام :41:
هنوز هم کارنامه من تو اینترنت نیومده(رفتم از خودشون بگیرم گفتن نیومده)
داشت دعوا میشد دیگه
گفتم اگه یه شهر نزدیکمون بود که کانون داشت 1 لحظه هم نمی موندم(اومدم بیرون)
بعدش مشاورمون زنگ زد گفت سعی میکنم فردا کارنامتو بگیرم

تو این دو روز اینقدر عصبانی بودم که اصلا نمی تونستم بخونم(قرار بود این هفته ساعت مطالعمو 1 ساعت بیشتر کنم در روز)

چقدر حال آدم گرفته میشه وقتی تو دو هفته 99 ساعت بخونه بعد نتیجش نیاد(نمی دونید چی میگم :19: )

a3m00n
28-10-2007, 01:27
فعلا درصدهام رو که خودم با نگاه کردن به پاسخ نامه بدست آوردم رو می زارم

ادبیات پیش===> 100 %( منو ادبیات پیش 100 زدن عجیبه :46: )
ادبیات 3 ====> 100 % (آدمی که به جای صفر صفرم مینویسه سفر سفرم ادبیات ... :31: )
عربی 2 ====> 75 %
معارف پیش==> 73 %(خودمو بکشم بیشتر نمیشه :41: )
معارف 2====> 73 %(به توضیح بالا مراجعه شود)
زبان پیش====> 87 %
زبان 3======> 100 %

دیفرانسیل===> 75 %(سوال آشنای آزمون قبلی رو بلد نبودم :31: )
ریاضی پایه===> 57 % (خیلی حول شده بودم )
تحلیلی سالی==> 90 % (وقت کم داشتم وگرنه 100 میزدم اون 2 تا درس بالایی وقتمو گرفت)
گسسته سالی==> 87 %(بی دقتی الکـــــــــــــــــــی :19: )
هندسه 1 =====>37 % :19::19::19: (این آخرین درسی بود که اومدم سراغش 3 دقیقه وقت داشتم)
فیزیک پیش====> 84 % (هیچی)
فیزیک 3======> 64 % (وای وای 2 تا سوال شک بین 2 گزینه زدم هر دو غلط)
شیمی پیش===> 80 % ( آسون بودن غیر از 2-3 تاش که غلط زدم :31: )
شیمی 3 ====>67 % ( نمیدونم چرا؟)

از عزیزان خواهش میشه تراز من رو پیش بینی کنن(مسابقه هفته)

اولین پاسخ==========> فکر کنم 7050 بشه
منتظرم:11:

soheilsmart
28-10-2007, 11:56
:27::27::27::21::21::21:خر نزنید بچه ها خر زدنم حدی داره

amiramirian
28-10-2007, 19:54
سلام دوستان من دارم فیزیک 1 میخونم
رسیدم به تلسکوپ و نفهمیدم چیکار میکنه!!!
عدسی شیئی میندازه رو کانون و عدسی چشمی هم میندازه رو بینهایت !!
یعنی یه سیکل بیخود!!
چرا؟؟
بیماریهای چشمی هم تو کنکور میاد؟؟؟

alinamy
28-10-2007, 20:22

ادبیات 3 ====> 100 % (آدمی که به جای صفر صفرم مینویسه سفر سفرم ادبیات ... :31: )
عربی 2 ====> 75 %
زبان پیش====> 87 %
زبان 3======> 100 %

تحلیلی سالی==> 90 % (وقت کم داشتم وگرنه 100 میزدم اون 2 تا درس بالایی وقتمو گرفت)
هندسه 1 =====>37 % :19::19::19: (این آخرین درسی بود که اومدم سراغش 3 دقیقه وقت داشتم)

ای ول بابا سعید ترکوندی !!!
جلسه دیگه عکست رو تو مجله می بینیم !! 17 شدی تو منطقه سه !!

a3m00n
29-10-2007, 01:43
بچرخ تا بچرخیم:27::27::27::21::21::21:

سلام به همه عزیزان
سهیل خان جان من همه زورمو نزدم ولی ازت زدم جلو:46:
بیخیال شدیم 1-1

عزیزان میخواستم ترازمو بگم میبینم که از خودم زودتر دیدین
تراز کل=7304====>رتبه منطقه 3 17
اختصاصی==7346=====>رتبه منطقه 3 39
عمومی=7202====>رتبه منطقه 3 4

(به دلیل مشکلاتی که با مدیر کانون شهرمون دارم احتمالا عکسمو نبینین:41: )

راستی تو این سه روز که کارنامه نداشتم نتونستم بخونم امیدوارم بتونم جبران کنم تو فرصت باقی مونده(دعام کنید)

سهیل میخواستم برات از تفاوت امکانات اینجا با شهر تو بگم اما میزارم واسه یه وقت دیگه
و اینکه بخون واسه بعدی ببینم کی میره بالاتر(ایندفعه هم اختلاف ترازمون کم بود)
:11: بای بای

a3m00n
29-10-2007, 01:47
امیر جان از راهنمایی هات ممنون (مخصوصا کتاب تحلیل که معرفی کردی عالی بود)
بچه ها میبینمتون بــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــای

Ali_k
29-10-2007, 06:04
دوستان یکی به من بگه که آیا 67 ها هم امسال میتونند کنکور بدند ؟

soheilsmart
29-10-2007, 10:10
سلام به همه عزیزان
بیخیال شدیم 1-1

راستی تو این سه روز که کارنامه نداشتم نتونستم بخونم امیدوارم بتونم جبران کنم تو فرصت باقی مونده(دعام کنید)

سهیل میخواستم برات از تفاوت امکانات اینجا با شهر تو بگم اما میزارم واسه یه وقت دیگه
باشه ولی هنوز میگم
بچرخ تا بچرخیم
:27::27::27::27::27::27::21::21::21::21:

soheilsmart
29-10-2007, 10:13
سلام به همه عزیزان
بیخیال شدیم 1-1

راستی یادم رفت تبریک بگم
تبریک:11::11::11::11:

soheilsmart
29-10-2007, 10:14
مطابق جديدترين رتبه بندي دانشگاه هاي برتر اروپا دانشگاه كمبريج رتبه اول را به خود اختصاص داده و اين در حالي است كه در رده بندي جهاني اين دانشگاه داراي رتبه دوم است.
به گزارش باشگاه خبرنگاران و به نقل از پايگاه خبري آسوشيتدپرس، مطابق جديدترين رتبه بندي اعلام شده از سوي آكادمي علوم اروپا براي دانشگاه هاي اين قاره دانشگاه هاي كمبريج و آكسفورد همچنان در صدر ليست صد دانشگاه برتر اروپا قرار گرفته اند.
بنابراين گزارش، در اين رتبه بندي دانشگاه هاي فني زوريخ سويس، دانشگاه اوترخت هلند و دانشگاه 06 پاريس در رتبه هاي پنجم تا هفتم قرار دارند.
اين گزارش حاكيست، در اين ليست صدتايي دانشگاه هاي برتر اروپا دانشگاه ايالتي مسكو كه بهترين دانشگاه روسيه محسوب مي شود رتبه 21 را به خود اختصاص داده اند و اين در حاليست كه رتبه اين دانشگاه در بين كل دانشگاه هاي جهان رتبه 70 ام را دارا است.
يادآور مي شود، بررسي ها نشان مي دهد كه دانشگاه كمبريج و آكسفورد كه داراي رتبه هاي اول و دوم دانشگاه هاي برتر اروپا هستند در رده بندي جهاني رتبه دوم و دهم را در اختيار دارند

amiramirian
29-10-2007, 14:26
در پي اخذ رتبه ي ششم توسط يانگوم او اعلام كرد از زماني كه زير نظر استاد شين درس مي خوانده از كتاب هاي گاج استفاده مي كرده!

meryjane
29-10-2007, 17:31
ادبیات پیش===>40%
ادبیات2 ===>7%
عربی پایه ===>10%
معارف پیش==> 60%
معارف 2====> 3%
زبان پیش====> 53%
زبان 3======>37%

دیفرانسیل===>7-%
ریاضی پایه===>3%
تحلیلی سالی==>
گسسته سالی==>7%
هندسه 1 =====>20%
فیزیک پیش====> 2%
فیزیک 3======> 0%
شیمی پیش===> 4-%
شیمی 3 ====>7-%
من پارسال پیش ریاضی بودم رتبه کنکورام شد 61124 البته فقط برای امتحانات پایان ترم خواندم در طول سال هیچی نخوندم دو هفته مانده به کنکور روزی دو ساعت می خوندم بعد رشته مهندسی مدیریت اجرایی قبول شدم رفتم ثبت نام کردم ولی بعد پشیمون شدم رفتم انصراف دادم بعد ازمون های قلم چی ثبت نام کردم و چون 1روز قبل از ازمون بود هیچی نخوندم و حسابی افتضاح کردم به نظر شما بچه ها امیدی هست اگه بخونم دانشگاه تهران قبول بشم لطفا بگویید چه طوری دیفرانسیل را بخونم تا بتونم در ازمون بالا بزنم با تشکر

mahsa1469
29-10-2007, 17:35
اره خواستن توانستن است

meryjane
29-10-2007, 17:42
بله می تونی امتحان بدی فقط باید کتاب های دینی 2و3و پیش را از انبار کتاب بگیری و بخونی

amiramirian
29-10-2007, 19:50
امروز رفتم انقلاب کتاب خریدم ولی پشیمون شدم از رفتنم....

soheilsmart
29-10-2007, 20:03
چرا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ولی حالا چی خریدی

kelpasabidomb
29-10-2007, 20:35

عربی 2 ====> 75 %
زبان پیش====> 87 %
زبان 3======> 100 %

بابا تو كه همه رو تركوندي كه

يعني ميشه ادبيات 100 ضد محال ممكنه

يعني هيچ اشتيباهي نداشتي؟

مگه ميشه

جل ال خالق

به ما بگو روزي چقدر كتابا رو شخم ميزني چطوري شخم ميزني تا ما هم همون كار رو بكنيم

kelpasabidomb
29-10-2007, 20:35
دوستان یکی به من بگه که آیا 67 ها هم امسال میتونند کنکور بدند ؟

اره بابا چرا نميشه هيچي نشد نداره البته ميشه ها

من خودم 67 هستم پارسال هم كنكور دادم ( ري.......دم)

پارسال متولدين 66 سال دومشون بود من خودم دوتا شون رو ميشناسم

ولي ميگن 67 ها بايد درس نگه ميداشتن كه بتونن امسال كنكور بدن نه؟:13:

كسي چيزي ميدونه؟

mohsen_sir
29-10-2007, 23:36
عجب تاپيكي!!!!

mohsen_sir
29-10-2007, 23:39
تهران شبانه تا چند هزارالكترونيك بر مي داره ؟

M A R S H A L L
30-10-2007, 00:49
ميگم سعيد جان ضمن تبريك به شما يه چزي هميشه منو آزار ميده.
نميدونم چرا وقتي شما ميخوايد بعد از آزمون بياد اينجا و از اوضاع صبح جمعه تون صحبت كنيد اولش خيلي مايوس و يا شايد مايوس نمايي ميكنيد.دليلش رو بگيد ممنون ميشم.
خلاصه رقابت ديدني شده بدجور.براي هر دوتاتون آرزوي موفقيت ميكنم.
ما كه هنوز تو كورس نيستيم يعني فعلاً از 6500 بالا نرفتم
حالا تازه دارم گرم ميشم اما سعي ميكنم خودمو در طول سال به نزديكاي شما برسونم.(كارنامم هم كه حتماً ميذارم و پيشنهاد مي كنم همه بذارن حتي اين دوست جديدمون Mary Jane.بقيش ديگه...صلاح مملكت خويش خسروان دانند....

yaasi68
30-10-2007, 00:53
منم دیپلم فنی هستم و پشت کنکوری
به امید موفقیت همه و خودم

a3m00n
30-10-2007, 01:17
ميگم سعيد جان ضمن تبريك به شما يه چزي هميشه منو آزار ميده.
نميدونم چرا وقتي شما ميخوايد بعد از آزمون بياد اينجا و از اوضاع صبح جمعه تون صحبت كنيد اولش خيلي مايوس و يا شايد مايوس نمايي ميكنيد.دليلش رو بگيد ممنون ميشم.
خلاصه رقابت ديدني شده بدجور.براي هر دوتاتون آرزوي موفقيت ميكنم.
ما كه هنوز تو كورس نيستيم يعني فعلاً از 6500 بالا نرفتم
حالا تازه دارم گرم ميشم اما سعي ميكنم خودمو در طول سال به نزديكاي شما برسونم.(كارنامم هم كه حتماً ميذارم و پيشنهاد مي كنم همه بذارن حتي اين دوست جديدمون Mary Jane.بقيش ديگه...صلاح مملكت خويش خسروان دانند....

سلام مارشال
باور کن همش واقعیت بود که گفتم بخدا(غیر از اینکه آزمون شروع شده بود :31: آزمون 2 دقیقه بعد من شروع شد)
باور کن فکر میکردم خیلی داغون کردم و همه حرفام راست بودن(کمبود وقت و بی دقتی)
اما آره راست میگی من همیشه اینجوری بودم دست خودم نیست همیشه پیش خودم فکر میکنم که بدترین حالت برام پیش بیاد که اگه پیش اومد باهاش راحتتر کنار بیام ولی می دونم اشتباهه اما ترک کردنش سخته(سعی می کنم ترکش کنم)(البته بازم میگم فکر نمیکردم خوب امتحان داده باشم)
مرسی منم برات و برا همه بچه ها آرزو موفقیت میکنم :11:

a3m00n
30-10-2007, 01:25
بابا تو كه همه رو تركوندي كه

يعني ميشه ادبيات 100 ضد محال ممكنه

يعني هيچ اشتيباهي نداشتي؟

مگه ميشه

جل ال خالق

به ما بگو روزي چقدر كتابا رو شخم ميزني چطوري شخم ميزني تا ما هم همون كار رو بكنيم

سلام kelpasabidomb جان
باور کن من خودم عمرا ادبیاتم خوب نبوده(هیچ وقت هم فکر نمیکردم بتونم یه روز ادبیات 100 بزنم تا ....)
تا 1 ماه پیش که کتاب سبز گاج رو پیش یکی از دوستام دیدم و کلا دیدم نسبت به ادبیات عوض شد
البته سوالا خیلیاشون برام تکراری بودن و همه نکاتشونو خونده بودم
اما بازم میگم خلاصه نویسی خیلی مهمه واسه همه درسا.
و اینکه قبلا هم گفتم من هر هفته بین 48 تا 50 ساعت درس میخونم(البته فارغ التحصیلم و حتی 1 دقیقه هم کلاس کنکور نمیرم خلاصه اینکه کل خوندنم اینه )
اگه اول هفته زیاد بخونم آخر هفته شل میکنم و اگه اولش کم بخونم آخر هفته به خودم فشار میارم(خلاصه هر کاری میکنم بیشتر از 50 نمیشه که نمیشه)سعی میکنم از اوایل بهمن بیشترش کنم.
:20:

a3m00n
30-10-2007, 01:29

سلام امیر
رفتی اونی که من گفتم بگیری؟
بدرت نخورد؟:19::41::19::19::41::41::19::41::41::1 9::41:
بخدا خیلی شرمندم
ولی خیلی کتاب باحالیه که چرا ناراضی هستی ازش؟

a3m00n
30-10-2007, 01:37
امروز با مدیر اصلی کانون (مدیر بهبهان که شهر ما زیر مجموعشه(البته من اهل گناوه هستم از استان بوشهر)و مدیرمون پیش این یارو هیچکارس)صحبت کردم
گفتم آقای ... عکس منو میزنین تو مجله آزمون ؟ گفت آقای ... این چیزا مهم نیست زیاد بخون انشاالله تو ... نتیجتو میبینی
گفتم خوب بگو نمیزنی و خودتو راحت کن. گفت آره نمیزنیم
گفتم چرا؟ گفت نفرات برتر تا حداکثر جمعه ساعت 5 عصر معلوم میشن ولی کارنامه شهر شما تا اون موقه تو سایت نمیره(قابل توجه سهیل (یکی از تفاوتای کوچیک اینجا با تهران و ...)).
گفتم یعنی هیچ امیذی نیست؟ حتی اگه دوباره ... که پرید وسط حرفم گفت روزی چقد میخونی و از این سوالات:41:
پس من رو نخواهید دید( سهیل - امیر - مارشال - و بقیه پس شماها بیاین من عکستونو ببینم که اینجا ...:41: )

بای

Ali_k
30-10-2007, 04:26
اره بابا چرا نميشه هيچي نشد نداره البته ميشه ها
من خودم 67 هستم پارسال هم كنكور دادم ( ري.......دم)
پارسال متولدين 66 سال دومشون بود من خودم دوتا شون رو ميشناسم
ولي ميگن 67 ها بايد درس نگه ميداشتن كه بتونن امسال كنكور بدن نه؟:13:
كسي چيزي ميدونه؟
شما نیمه دومی یا اول ؟
من نیمه اول هستم خرداد 67
آقا یکی بیاد ما رو از نگرانی در بیاره چیکار کنیم ؟
وضعیت خدمتمون چه جوری میشه ؟

meryjane
30-10-2007, 10:34
گفته من خودم 67ای هستم هیچ مشکل خاصی هم ندارم این قدر نگران نباش :31:

با خیال راحت بشین بخون:11:

meryjane
30-10-2007, 10:58
تو که اشک ادمو در میاری بی خیال در عوض بعدا وقتی نفر اول شدی عکستو می اندازن توی روزنامه های عمومی:20::46::21::21:

meryjane
30-10-2007, 11:30
هیچکی جواب منو نمی ده :19::19::19:

چه طوری دیفرانسیل را بخونم که بتونم تو ازمون ها بالا بزنم
راستی بچه ها شما چه روز و چه ساعتی میاین اینجا من که هر وقت اومدم هیچکی اینجا نبوده

با ارزوی موفقیت برای همگی
:10::10::10::31:

meryjane
30-10-2007, 13:09
شما نیمه دوم 67 هستی یعنی 2 سال کنکور دادی من فکر کردم نیمه اولی هستی متاسفانه نمیدونم میتونی امتحان بدی یا نه می تونئ از مدرسه ای که از اونجا فارغ التحصیل شدی بپرسی و متاسفم از جواب اشتباهی که دادم اگه فهمیدم حتما بهت می گم:13::41::41:

HENRY_LETHAM
30-10-2007, 14:06
بستگی به منطقه هم داره منطقه دو وسه این جوری که معلومه یه سال وقت اضافه دارن بعد تا اونجایی که من خبر دارم امسال مشمولا 68 برای اعزام دفترچه اعزام به خدمت گرفتن بازم می گم اطلاع دقیقی ندارم

amiramirian
30-10-2007, 17:28
سلام من کتاب گسسته سفید گاج برا تست و دیف خوشخوان با ادبیات اندیشه رو خریدم.
20000 تومن پیاده گردیدم.

mr saad
30-10-2007, 17:41
با سلام
معرفی کنند با تشکر.
--
چرا کسی منابعی معرفی نمیکند؟
آیا کتاب های خوشخوان از این ویژگی ها برخوردارند؟

kelpasabidomb
30-10-2007, 18:08
چرا کسی منابعی معرفی نمیکند؟
آیا کتاب های خوشخوان از این ویژگی ها برخوردارند؟

سلام دوست گلم mr saad

آقا ميدوني چرا كسي منبعي بهت معرفي نميكنه

چون تو اين مبحث به اندازه كافي (شايد در حد افراط) منبع معرفي شده

اگه صفحات قبلي رو نيگاه بندازي ميفهمي اوكي؟

ولي در هر حال گاج فكر كنم از همه بهتره برا خريد

برا فيزيك من مبتكران رو ميگم من كه نه همه ميگن البت شما فيزيك رو نخواستي من گفتم بقيه رو گاج بخر

بچه ها يه كم از كلمات زيبا استفاده كنيد تو روحيه خيلي تاثير داره:11::10:

kelpasabidomb
30-10-2007, 18:15
سلام سعيد خان گل من گلاب(و سلام به همه كه اشرف مخلوقاتن)

اقا يه راهنمايي ميخوام برا ادبيات چون شما تركونديشششششش

آقا من الان دارم برا ادبيات از كتاب قلم چي سبزش ( كنكوري) ميخونم

ميخواستم بدونم اگه من برم كتاب گاج ادبيات رو بخرم ( كه نميدونم سبزه يا سفيد اگه بگي ممنون ميشم )

ادامه رو از رو اون بخونم چطوره؟

چون من ادبيات فعلا فقط تا درس 6 ادبيات پيش 1 خوندم( شاهكار كردم)

نظرت و نظرتون چيه برو بج؟

برم اينكارو بكنم ها؟

خودتونو باور كنيد كه انديشه ها ريشه در باورها دارند

kelpasabidomb
30-10-2007, 18:20
شما نیمه دومی یا اول ؟
من نیمه اول هستم خرداد 67
آقا یکی بیاد ما رو از نگرانی در بیاره چیکار کنیم ؟
وضعیت خدمتمون چه جوری میشه ؟

والا به خدا خودم هم موندم چي كنم؟

من نميه اولم ولي يه جوريايي ترك تحصيلم چون ترم دوم پيش غير حضوري كردم

نميدونم تو نظام وظيفم تاثير داره يا نه؟

يه تاپيك هست تو همين تاپيك هاي مترفقه اگه رفتي اونجا اوضاع منو هم بگو چون من زياد نميام نت
( فقط ميام اينجا :27:)

وقتي كه غير حضوري كردم ( 11/12/86) سه تا برگه دادن يكي رو بردم آموزش پرورش يكي ما خودم

اون يكي مال نظام وظيفس كه هنوز تو كيف مدرسمه :18::27:

اصلا نميدونم كجاس

خدا خيرت بده اوضاع ما رو هم برسي كن دمت گيرس پمپ

Shahnam7
30-10-2007, 21:29
سلام دوستان من دارم فیزیک 1 میخونم
رسیدم به تلسکوپ و نفهمیدم چیکار میکنه!!!
عدسی شیئی میندازه رو کانون و عدسی چشمی هم میندازه رو بینهایت !!
یعنی یه سیکل بیخود!!
چرا؟؟
بیماریهای چشمی هم تو کنکور میاد؟؟؟

امیر جان
شما جواب سوالت رو گرفتی؟
من هم با این ابزار نوری مشکل دارم

amiramirian
30-10-2007, 21:34
هیچکی جواب منو نمی ده :19::19::19:

چه طوری دیفرانسیل را بخونم که بتونم تو ازمون ها بالا بزنم
راستی بچه ها شما چه روز و چه ساعتی میاین اینجا من که هر وقت اومدم هیچکی اینجا نبوده

با ارزوی موفقیت برای همگی
:10::10::10::31:

سلام
با اجازه اساتید بالا 7000 من پایین 7000 اومدم نظر خودم رو بگم.
این که بخواهی بالا بزنی به کلی عامل بستگی داره.:(مثلا)
1- چقدر بلدی؟
2-چقدر رو بالا میدونی یعنی چند میخوای؟
3-منظورت ریاضی کنکور یا دیفرانسیل قلم دون؟؟
4- چه کتابایی رو مطالعه کردی؟؟
حسابان نهایی چند شدی؟؟
...
.
.
.
.
.
.
.
.
ولی آخر همه این سوالا در میاد که باید یه کتاب برداری و بخونی!!!
تست رو هم فراموش نکن که معجزه میکنه(یکی بیاد به خودم بگه)
فعلا همه سوالام رو جواب بده شاید یه فرجی شد!!

amiramirian
30-10-2007, 21:37
امیر جان
شما جواب سوالت رو گرفتی؟
من هم با این ابزار نوری مشکل دارم

یه چرت پرتی تو اندیشه سازان نوشته بود ولی گیرم نیومد بخرم!!
کیمیا شده کتاباش
من که ادبیات 2 فیزیک پیش 1 فیزیک 1و2 رو گیرم نیومد..
ولی توش یه تو ضیحاتی نوشته .

amiramirian
30-10-2007, 23:23
من از اول تو تاپیک بودم و خیلی دلم میخواست که به صفحه 100 برسه!!

amiramirian
30-10-2007, 23:26
حالا هم دلم میخواد که اولین پست تو صفحه 100 باشم

amiramirian
30-10-2007, 23:32

amiramirian
30-10-2007, 23:47

amiramirian
30-10-2007, 23:50
حالا اگه شد؟!!!

amiramirian
30-10-2007, 23:53
تو رو خدا 100 شو

M A R S H A L L
31-10-2007, 00:05
آقا ميشه بگيد كجا(كدوم مجله) نفرات برتر آزمون قبلي رو گذاشته؟
مجله آزمونو دادن به ما همچين خبري نبود.
نكنه سايتو ميگه؟

amiramirian
31-10-2007, 00:10
تو رو خدا 100 شو

amiramirian
31-10-2007, 00:12
:18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18:ه ا
این مارشال کارش خیلی درسته

a3m00n
31-10-2007, 01:45
من خودم هم کانون سبز دارم(پارسال از روش میخوندم اما راضی کننده نبود.گاجو بگیر همین حالا . ادامه درسارو از روش بخون)

البته بازم میگم ادبیاتا رو شانسی 100 زدم

a3m00n
31-10-2007, 01:48
تو که اشک ادمو در میاری بی خیال در عوض بعدا وقتی نفر اول شدی عکستو می اندازن توی روزنامه های عمومی:20::46::21::21:

عزیزان شماها چرا اینقدر جدی گرفتین؟
باور کنید بعده آزمون دوباره حل کردم همه درصدام پایین تر شدن:31:
زبان 3 اونجا 100 زده بودم بار دوم 37 زدم:8:

kelpasabidomb
31-10-2007, 13:08
اقا چرا يكي نميگه من چي كنم

ادبيات رو ميگم برم گاج بخرم بخونم ( چه رنگيه ؟)

تست نميخوام ها درس رو ميخوام

خودم قلم چي دارم

اونايي كه گاج مي استفاده اند بگن چطوره بخرم بخونم

فكر نكم گاج كتاب ادبيات كنكور داشته باشه مثه قلم چي كه 4 تا كتاب رو باهم داشته باشه نه؟

ادبيات 2 .3 و پيش و زبان فارسي 3 رو با هم نداره نه

چي كنم بگيرم كمك كنيد:13::13::13::13::13::13::13::13:

s o s

amiramirian
31-10-2007, 13:55
اقا چرا يكي نميگه من چي كنم

ادبيات رو ميگم برم گاج بخرم بخونم ( چه رنگيه ؟)

تست نميخوام ها درس رو ميخوام

خودم قلم چي دارم

اونايي كه گاج مي استفاده اند بگن چطوره بخرم بخونم

فكر نكم گاج كتاب ادبيات كنكور داشته باشه مثه قلم چي كه 4 تا كتاب رو باهم داشته باشه نه؟

ادبيات 2 .3 و پيش و زبان فارسي 3 رو با هم نداره نه

چي كنم بگيرم كمك كنيد:13::13::13::13::13::13::13::13:

s o s

سلام مسعود جان
کتاب سبز گاج درس داره و سفید تست
یه کتاب طلایی داره میاد که ادبیات کلی گاج و فقط تست داره!
گاج سبز ادبیات 2و3وپیش و زبان فارسی 3 رو داره یعنی 4 تا کتاب

GALAKSI
31-10-2007, 14:39
ببین ول کن ادبیات گاج رو تو اگه بخوای تا کنکور 2 دور هم ادبیات بخونی باید با گاج حداقل روزی 2 ساعت بخونی تا مسلط بشی بعد ادبیات داره هر سال مفهومی تر میشه تو سوالاتش شاید 10 تا ازتو کتاب پیدا کنی اونم مسایل کلی هستش که تو کتاب تابلو پس واسه چی می خوای کتاب رو بخوری .پس اگه میخوای 100 بزنی یه سبز قلم چی بخر که توش خوب وکوتاه چیزها رو نوشته وقتتم زیاد نمیگیره کنارش رو ارایه ها وقرابت معنایی ها کار کن که هیچ چیش از تو کتاب نیست و به فهمت وتمرین روی تست های تالیفی بستگی داره

amiramirian
31-10-2007, 16:37
سلام به دوستان گلم
یه سوال که مثل آهو در برف گیر کردم و نمی دونم باید چیکارش کنم.
برد این تابع چیست؟؟
کسینوس به توان 6 ایکس به علاوه سینوس به توان 6 ایکس
جوابشو داده 1/4 تا 1 و نوشته طبق نا مساویهای مثلثاتی
لطفا کمکم کنید

soleares
31-10-2007, 16:41
سلام به دوستان گلم
برد این تابع چیست؟؟
لطفا کمکم کنید
اینو به صورت ریاضی تو انجمن ریاضیات بیان کنی بهتر جواب می گیری
در ضمن اصلا این همه مساله گیرت همین یه سواله ؟ وقتت رو طلف نکن بابا !

amiramirian
31-10-2007, 16:47
اینو به صورت ریاضی تو انجمن ریاضیات بیان کنی بهتر جواب می گیری
در ضمن اصلا این همه مساله گیرت همین یه سواله ؟ وقتت رو طلف نکن بابا !

مرسی از پاسخت ولی باور کن هیچ ایدهای برا حل این مسئله ندارم.
یا خیلی سادست که پاسخ ننوشته براش یا خیلی سخته.
ولی گیرم همین یه سوال بوده تا حالا

mr saad
31-10-2007, 16:52
به سلامتی 1000مین پست هم زده شد و *1001 مین از آن من شد.
به هر حال روزی فرا خواهد رسید که همه به اینجا می آییم و دانشگاهی را که در آن پذیرفته شده ایم معرفی می کنیم.
و در آن روز می گوییم:
انگار همین دیروز بود .
فردای ما حاصل افکار و اعمال امروز ماست. بیلیید قدر زمان را بدانیم .
*: دیر جنبیدم 1002 شدم
دوست خوبمamiramirian به پست 1001 رسید:20:

amiramirian
31-10-2007, 17:08
به سلامتی 1000مین پست هم زده شد و *1001 مین از آن من شد.
به هر حال روزی فرا خواهد رسید که همه به اینجا می آییم و دانشگاهی را که در آن پذیرفته شده ایم معرفی می کنیم.
و در آن روز می گوییم:
انگار همین دیروز بود .
فردای ما حاصل افکار و اعمال امروز ماست. بیلیید قدر زمان را بدانیم .
*: دیر جنبیدم 1002 شدم
دوست خوبمamiramirian به پست 1001 رسید:20:

YOOOOOOOOOOOOOOOOOOHOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

GALAKSI
31-10-2007, 18:15
فکر کنم قلم چی اینجا رو هم مثل فرصت برابر خریده چون من که هر چی گشتم چیز درست وحسابی پیدا نشد فقط دیدم همه دارند به خاطر ازمون های قلم چی پاچه همرو میگیرن(در هر صورت خوش باشیدو با همین چیزا سرتون گرم باشه )

samanbozorg
31-10-2007, 18:29
لطفا" بخوانید
samanbozorg@yahoo.com]]

AB
31-10-2007, 22:09
واسه گرفتن کارت مرحله اول سازمان سنجش مدارک چی باید ببریم؟

M A R S H A L L
01-11-2007, 00:51
بچه ها جامعه آماري واقعاً مال گزينه 2 از همه بيشتره درسته؟
بعدش كه تخته سياه.اين دوستم با تراز حدود 5500 رتبه اش تو تخته سيا شده بود 60 از 60000.
جداً كانون اينقدر عقبه؟؟؟؟؟؟

amiramirian
01-11-2007, 01:13
فکر کنم قلم چی اینجا رو هم مثل فرصت برابر خریده چون من که هر چی گشتم چیز درست وحسابی پیدا نشد فقط دیدم همه دارند به خاطر ازمون های قلم چی پاچه همرو میگیرن(در هر صورت خوش باشیدو با همین چیزا سرتون گرم باشه )

بچه ها جامعه آماري واقعاً مال گزينه 2 از همه بيشتره درسته؟
بعدش كه تخته سياه.اين دوستم با تراز حدود 5500 رتبه اش تو تخته سيا شده بود 60 از 60000.
جداً كانون اينقدر عقبه؟؟؟؟؟؟

سلام بچه ها
این دو تا پست منو به فکر انداخت که چرا ما رو این موسسات الکی و پولکی مثل قلم چی و تخته سیاه و گزینه 2 و ...... همشون بازیچه تبلیغات الکیه خودشون کردن!!
خب مگه اینا عاشق چش و ابروی ما هستن بیان کاری کنن برامون؟؟
اینا همشون تجارت خونس با یه بازار 5 میلیون نفری دبیرستانی ها که داره حتی به راهنمایی هم کشیده میشه!!!
مگه آقای قلم چی یا هر کدومشون براشون مهمه که کی کجا و چطور و با چه قیمتی پاشو بزاره تو جایی به اسم دانشگاه؟؟!!!!
یکم فکر کنید!! نه بخدا برا هیچکدومشون مهم نیست و فقط ما رو دارن بازی میدن!!
سعی کنم به جایی که اونا از ما سوئ استفاده کنن ما خودمون سودش رو ببریم اونم فقط با درس خوندن!!
حالا هر کی هر جا امتحان میده یا اصلا نمیده چه فرقی میکنه!!
مهم درس خوندن
کتاب تست که زیاد و مال سال قبلیا رو میشه با 500 تومن تو انقلاب خرید.حالا یکی مردونگی کنه و بجای اینکه پول بریزه تو شکم اینا خودش بخونه و تست بزنه چه فرقی میکنه؟
منم خودم تو آزمونا شرکت میکنم و خودم هم شریک جرمم ولی دیگه دکون اینا رو داغ نمیکنم.
بیاید یکم بیشتر حواسمون با شه و کمتر بازی اینا رو بخوریم.
اول به خودم میگم بعدش به دوستای گلم.

soleares
01-11-2007, 07:02
هر چند اهمیت نداره ولی دیددم بحثو پیش کشیدید (بنده 1000 پست رو دادم )[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بچه ها کسی می تونه جواب بده :

1- امسال ظرفیت دانشگاهای سراسری (دولتی) چند نفره ؟
2- تراز و میانگین در صد های آخرین فرد قبول شده در آزمون سراسری رو کسی داره بهم بگه؟
3- سال گذشته چند نفر امتحان دادند و چند نفر قبول شده اند (البته فقط سراسری) ؟
4- میشه سراسری قبول شد ؟ (مثلا مکانیک یا الکترونیک )

SAMANN
01-11-2007, 09:52
بچه ها اينا همش كشكه هر كي بخونه برندس!دوست من پارسال ميانگين ترازش تو قلم چي 5800 بود از برق اروميه با رتبه 5000 قبول شد!

M A T I N
01-11-2007, 14:02
دیفرانسیل خوش خوان سطحش چه جوریاست ....؟ ( تو مجله کانون نوشته بود بیشتر یک رقمی ها این کتاب رو داشتن من هرچی گشتم پیداش نکردم )

Kolubive
01-11-2007, 14:31
کار نشد نداره عزیز دل ....اگه بخوای پیداش میکنی:10:

در ضمن کنکوریهای عزیز بدونن که زیاد خودشون رو تحت فشار نذارن (مگر اینکه استعدادش رو داشته باشن ) و در طول روز کارهایی رو که دوست دارن انجام بدن و در کنارش درس هم بخونن :5:

mr saad
01-11-2007, 15:01
دیفرانسیل خوش خوان سطحش چه جوریاست ....؟ ( تو مجله کانون نوشته بود بیشتر یک رقمی ها این کتاب رو داشتن من هرچی گشتم پیداش نکردم )
من هم دنبال جواب این سوال می گردم.
آخه کتاب های زیادی در این زمینه وجود دارد و انسان می ماند به تبلیغات گوش بدهد یا به چیز های دیگر.
اما بهترین را هنمایی را کسانی می توانند انجام دهند که خود کتاب را خوانده باشند.
البته در انتخاب کتاب سطح علمی خواننده هم شرط است.(مثلا کتاب المپیادی ها به درد کسی که در درس های معمولی کتابش ضعف دارد نمی خورد.)

SAMANN
01-11-2007, 15:54
خوب فقط سه نفر از تك رقمي ها يا در گسسته يا در ديفرانسيل از اين كتاب استفاده كردن!

به نظر من اگر كتابهاي اقاي موسوي و 30 سال ابي تو رياضي خونده بشه كافيه،در گسسته هم من خودم از گاج سبز و سفيد وانديشه سازان استفاده مي كنم.

زياد خودتون رو با كتاب هاي مختلف سر گرم نكنيد.يه كتاب انتخاب كنيد و اونو كامل بخونيد.

meryjane
01-11-2007, 20:28
از جواب شما ممنونم:31:
خیلی به من کمک کرد اصلا به این جنبه هاش توجه نکرده بودم
در مورد کتاب گاج هم من دو تا کتاب سورمیهای کلمات وتاریخ ادبیات را دارم و خیلی راضیم کتاب اموزشی اش هم که سبز و هر سالسش هم جداست میگن زبان فارسیش خوبه ولی من به شخصه میگم کتاب رو با دقت بخونی بهتره اگر هم برای معنی می خوای بخری بد نیست:46::20:

mahsa1469
01-11-2007, 21:57
سلام به دوستان گلم
برد این تابع چیست؟؟
لطفا کمکم کنید
دوست عزیزم جوابش سادست
برد سینوس به توان 2kبعلاوه ی کسینوس به توان 2kایکس بین دو مقدار 1 بر روی 2 به توان kمنهای یک و یک هستش و حالا جای k ،سه بگذار جواب در میاد
امیدوارم دیر جواب نداده باشم

mahsa1469
01-11-2007, 22:01
از من میشنوی نخر چون دبیر ما می گفت دو نوع داره یکیش خیلی خوبه و یکیش خیلی بده البته خیلی هم نه که اون خوبه الان گیر نمی اد آخه اونی که دبیرمون داشت با اونی که بچه ها خریدن فرق میکرد ولی گسسته ی خوشخوان رو می گن خوبه !

amiramirian
01-11-2007, 22:06
دوست عزیزم جوابش سادست
برد سینوس به توان 2kبعلاوه ی کسینوس به توان 2kایکس بین دو مقدار 1 بر روی 2 به توان kمنهای یک و یک هستش و حالا جای k ،سه بگذار جواب در میاد
امیدوارم دیر جواب نداده باشم

سلام و مرسی از پاسخت.
پاسخ شما درسته ولی میتونی کمکم کنی که چه طوری به این فرمول رسیدید؟؟
مرسی و ممنون از توجه شما

DiDiSks
01-11-2007, 22:26
دست رو دلم نذار که خونه!!!!
چیه این کنکور؟؟؟؟
مارو بدبخت کرده

soleares
02-11-2007, 07:03
1- امسال ظرفیت دانشگاهای سراسری (دولتی) چند نفره ؟
2- تراز و میانگین در صد های آخرین فرد قبول شده در آزمون سراسری رو کسی داره بهم بگه؟
3- سال گذشته چند نفر امتحان دادند و چند نفر قبول شده اند (البته فقط سراسری) ؟
4- میشه سراسری قبول شد ؟ (مثلا مکانیک یا الکترونیک )

کسی نبود جواب بده ؟!

soheilsmart
02-11-2007, 10:44
سلام امیر جان چطوری خوبی
این راه حلشه
sin ^ 6 x + cos ^ 6 x= ( sin^2 x + cos ^2 x) ^ 3 - 3 sin^2 x cos ^2 x ( sin ^ 2 x + cos ^2 x

3/4sin ^2 2x +1- =
البته واسه این که طولانی میشد دیگه مراحل ساده سازیو ننوشتم
خودت انجام بده
میدونیم که سینوس به توان دوی 2 ایکس
بین صفر و 1 است
حال نتیجه میگیرم
که برد عبارت بالا بین 4/1 و 1 است
امیدوارم خوب توضیح داده باشم
در آخر بگم که
^ نماد توان است
اون اتحادی که به کار بردم
که میدونی که چیه
پس دیگه نباید مشکلی وجود داشته باشه
امیدوارم موفق باشی
ببخشید که برنامه ی فرمول نویسی نداشتم

soheilsmart
02-11-2007, 10:52
1/4=0.25
3/4=0.75
اینو گفتم تا ابهام ایجاد نشه

soheilsmart
02-11-2007, 11:32
-------------------------------------------

amiramirian
02-11-2007, 12:50
سلام امیر جان چطوری خوبی
این راه حلشه
sin ^ 6 x + cos ^ 6 x= ( sin^2 x + cos ^2 x) ^ 3 - 3 sin^2 x cos ^2 x ( sin ^ 2 x + cos ^2 x

3/4sin ^2 2x +1- =
البته واسه این که طولانی میشد دیگه مراحل ساده سازیو ننوشتم
خودت انجام بده
میدونیم که سینوس به توان دوی 2 ایکس
بین صفر و 1 است
حال نتیجه میگیرم
که برد عبارت بالا بین 4/1 و 1 است
امیدوارم خوب توضیح داده باشم
در آخر بگم که
^ نماد توان است
اون اتحادی که به کار بردم
که میدونی که چیه
پس دیگه نباید مشکلی وجود داشته باشه
امیدوارم موفق باشی
ببخشید که برنامه ی فرمول نویسی نداشتم

سلام سهیل جان
دستت درد نکنه
یعنی مخت درد نکنه که اینقدر میزون کار میکنه!!
کیبردت طلا
و خیلی ممنون و متشکرم

soheilsmart
02-11-2007, 15:57
سلام سهیل جان
دستت درد نکنه
یعنی مخت درد نکنه که اینقدر میزون کار میکنه!!
کیبردت طلا
و خیلی ممنون و متشکرم
خواهش میکنم
کاری نکردم که:46::46::10::10:

Shahnam7
02-11-2007, 20:28
یه چرت پرتی تو اندیشه سازان نوشته بود ولی گیرم نیومد بخرم!!
کیمیا شده کتاباش
من که ادبیات 2 فیزیک پیش 1 فیزیک 1و2 رو گیرم نیومد..
ولی توش یه تو ضیحاتی نوشته .

راستش کتاب های فیزیک اندیشه سازان دو دسته هستن
یک سری اونهایی هستند که کمانگر اونها رو نوشته که واقعا معرکه هستند(مثل فیزیک سال سوم):40:
اما یک دسته هم هستند که آرش زاهدی و سبزه میدانی نوشتن که من هیچ چیز چشمگیری توشون ندیدم
کاشکی همه کتاب هاشون رو می دادن کمانگر می نوشت :19:

فیریک سال اول شاید کاج بهتر باشه... نیدونم!

amiramirian
02-11-2007, 23:06
سلام به همه دوستان
کسی شعری یا جوکی چیزی برا حفظ کردن فرملای حرکت پرتابه نداره؟؟
خیلی کمک میکنه (باور کنید)
اگه کسی استعدادشو داشته باشه خودش هم میتونه درست کنه!!

toy3mw
03-11-2007, 12:20
سلام خسته نباشید
می خواستم ازتون درمورد انتخاب کتاب تست درس فیزیک مشاوره بگیرم.

من دومین بارم که کنکور میدم :20: پارسال تست های کتاب "30 سال کنکور فیزیک قلم چی" رو زدم و درصدم 37.6 بود و به نظر خودم خیلی افتضاحه :2: چون تو آزمون های قلم چی کمترین درصدم 78 اینا بود :41: (اونم تو یکی از اون 3 تا آزمون آخر که برای تمرین یه درس اختصاصی و یه درس عمومی رو سخت تر از بقیه درساس)
من همین مشکل رو درس ریاضی داشتم (البته سطح ریاضیم پایین تر از فیزیکمه) ولی یکی از دوستانم با معرفی کتاب "بانک سوال حساب دیفرانسیل و ریاضیات پایه – مجید و ماشاا... رضوی - انتشارت اندیشه فائق" مشکلم رو حل کردن. اینو گفتم که اگه کسی نظری درمورد کتاب "بانک سوال فیزیک – بهمن قمری - انتشارت اندیشه فائق" داره بده و مثله بگه ریاضیش در چه سطحیه?

از کسایی که محبت می کنن جواب می دن ممنونم :11:

mahsa1469
03-11-2007, 16:50
سلام خسته نباشید
می خواستم ازتون درمورد انتخاب کتاب تست درس فیزیک مشاوره بگیرم.

من دومین بارم که کنکور میدم :20: پارسال تست های کتاب "30 سال کنکور فیزیک قلم چی" رو زدم و درصدم 37.6 بود و به نظر خودم خیلی افتضاحه :2: چون تو آزمون های قلم چی کمترین درصدم 78 اینا بود :41: (اونم تو یکی از اون 3 تا آزمون آخر که برای تمرین یه درس اختصاصی و یه درس عمومی رو سخت تر از بقیه درساس)
من همین مشکل رو درس ریاضی داشتم (البته سطح ریاضیم پایین تر از فیزیکمه) ولی یکی از دوستانم با معرفی کتاب "بانک سوال حساب دیفرانسیل و ریاضیات پایه – مجید و ماشاا... رضوی - انتشارت اندیشه فائق" مشکلم رو حل کردن. اینو گفتم که اگه کسی نظری درمورد کتاب "بانک سوال فیزیک – بهمن قمری - انتشارت اندیشه فائق" داره بده و مثله بگه ریاضیش در چه سطحیه?

یکی از دبیر های خوبمون فرید شهریاری را معرفی کرده , البته جلد سیاه که تسته
مبتکران هم میگن خوبه

toy3mw
03-11-2007, 19:20
اسم این کتاب آقای فرید شهریاری چیه؟ و آیا از همون انتشارات فرید شهریاری ه؟
این طوری که تو adinebook.com نوشته ایشون مولف چندین کتاب هستن.
جعبه ی سیاه پرسش های چهارگزینه ای فیزیک : پاسخ های مفهومی در یک کلاس مفهومی!
پرسش های چهارگزینه ای فیزیک : سراسری، آزاد و آزمایشی سنجش
تمرین های تکمیلی و پرسش های چهارگزینه ای فیزیک
...

میشه عنوانش رو دقیق تر بگین:46:. بعلاوه اینکه این کتاب و جلد سیاهه انتشارات مبتکران در چه سطحیه؟
راستی این "جلد سیاهه انتشارات مبتکران" نویسنده اش کیه؟ آیا قبلا از سری کتاب های انتشارات اندیشه سازان بوده که الان انتشارات مبتکران چاپش می کنه یا مال خوده انتشارات مبتکرانه؟

amiramirian
03-11-2007, 23:18
سلام خسته نباشید
من همین مشکل رو درس ریاضی داشتم (البته سطح ریاضیم پایین تر از فیزیکمه) ولی یکی از دوستانم با معرفی کتاب "بانک سوال حساب دیفرانسیل و ریاضیات پایه – مجید و ماشاا... رضوی - انتشارت اندیشه فائق" مشکلم رو حل کردن.

سلام تامی
خیلی اوضاع شما برام جالب شده؟؟ :18:
میخوام بدونم چرا اینجوری شدی اونم تو 2 درس ریاضی و فیزیک؟؟!!
خودت انتظارت چی بود ؟؟اگه کتابای اندیشه سازان گیرت بیاد آموزششون عالیه.
برا تست هم که تست کنکور باید کافی و زیاد باشه!!
ولی لطفا سوالاتم رو جواب بده شاید بتونم کمکت کن و از تجربیاتت استفاده کنم.
راستی کتاب درسی رو میخونی یا نه؟؟:10:

mahsa1469
04-11-2007, 13:07
اسم این کتاب آقای فرید شهریاری چیه؟ و آیا از همون انتشارات فرید شهریاری ه؟
این طوری که تو adinebook.com نوشته ایشون مولف چندین کتاب هستن.
جعبه ی سیاه پرسش های چهارگزینه ای فیزیک : پاسخ های مفهومی در یک کلاس مفهومی!
پرسش های چهارگزینه ای فیزیک : سراسری، آزاد و آزمایشی سنجش
تمرین های تکمیلی و پرسش های چهارگزینه ای فیزیک
...

میشه عنوانش رو دقیق تر بگین:46:. بعلاوه اینکه این کتاب و جلد سیاهه انتشارات مبتکران در چه سطحیه؟
راستی این "جلد سیاهه انتشارات مبتکران" نویسنده اش کیه؟ آیا قبلا از سری کتاب های انتشارات اندیشه سازان بوده که الان انتشارات مبتکران چاپش می کنه یا مال خوده انتشارات مبتکرانه؟
اگه بد نوشتم شرمنده:46:منظورم از جلد سیاه همان کتاب شهریاری است و راستش اسم دقیق ترشو نمی دونم هنوز خودم هم نخریدمش دبیرمون فقط گفتن کتاب فیزیک فرید شهریاری(جلد سیاهش)سطحش باید خوب باشه آخه کسی که اینو به ما معرفی کرد گفت: دبیر پسرش که مدرسه تیزهوشان هست گفته که از کتاب مبتکران هم بهتره والبته ناگفته نمونه که این آقای محترم یکی از بهترین دبیرای فیزیک هستن:31:

GALAKSI
04-11-2007, 14:45
ببین فیزیک فقط اندیشه سازان که مبتکران چاپ میکنه (5جلد)1.فیزیک1و2 2.فیزیک 3 3.پیش 1(ابی رنگ)

4.پیش1 جلد دوم (مشکی رنگ) 5.پیش 2(سفیر رنگ)

ببین درسنامش هم کم هم کامل هم اینکه بعد از تستهای اموزشی تستهای کلی داره که سطش بالاست و کنکور تو تضمین میکنه

اگه بعد از اینکه اینو تموم کردی تست خواستی شهریاری رو بزن

amiramirian
04-11-2007, 14:52
ببین فیزیک فقط اندیشه سازان که مبتکران چاپ میکنه (5جلد)1.فیزیک1و2 2.فیزیک 3 3.پیش 1(ابی رنگ)

4.پیش1 جلد دوم (مشکی رنگ) 5.پیش 2(سفیر رنگ)

ببین درسنامش هم کم هم کامل هم اینکه بعد از تستهای اموزشی تستهای کلی داره که سطش بالاست و کنکور تو تضمین میکنه

اگه بعد از اینکه اینو تموم کردی تست خواستی شهریاری رو بزن

سلام
مگه فیزیک 1و2 اندیشه گیر میاد
من هر چی گشتم نبود

madsky
04-11-2007, 17:45
کانون کتاب های از چه سالی به بعد رو می گیره و کتاب نو با نصف قیمت میده؟ کتاب زرد برای کنکور 87 چاپ کرده؟

zoghal.akhte
04-11-2007, 19:32
سلام...
من الان یه خبر تو روزنامه خوندم...
راسته که می گن معدل واسه کنکوره 87 حذف شده...؟؟؟:18::18::18:

amir_68
04-11-2007, 20:01
سلام...
بله درسته من خودم دو بار توئه اخبار شنیدم که شرط معدل برای کنکور 87 حذف شده ولی در عوض ضریب دروس اختصاصی افزایش پیدا خواهد کرد.

soleares
04-11-2007, 20:24
سلام...
اول قرار بود معدل پیش دانشگاهی هم تاثیر داشته باشه اما نشد !
بعد قرار شد 15% کنکور معدل سال دیپلم باشه و اونم به تاثیر معدل دروس اختصاصی تغییر کرد !
حالا شما دارین چی میگید؟ آیا اون هم حذف شد ؟
یعنی همه به صورت برابر می ریم سر جلسه ؟ یا نه بازم تاثیر معدل داریم!

zoghal.akhte
04-11-2007, 20:36
بله درسته من خودم دو بار توئه اخبار شنیدم که شرط معدل برای کنکور 87 حذف شده ولی در عوض ضریب دروس اختصاصی افزایش پیدا خواهد کرد.

اگه تخصصی ها زیاد بشه مهم نیس...فقط این عمومیا ضریباش نره بالا...اگه عمومیا ضریبشون بره بالا من بیچاره میشم:41:

اول قرار بود معدل پیش دانشگاهی هم تاثیر داشته باشه اما نشد !
بعد قرار شد 15% کنکور معدل سال دیپلم باشه و اونم به تاثیر معدل دروس اختصاصی تغییر کرد !
حالا شما دارین چی میگید؟ آیا اون هم حذف شد ؟
یعنی همه به صورت برابر می ریم سر جلسه ؟ یا نه بازم تاثیر معدل داریم!
والا از حرفاشون که اینجوری می شه برداشت کرد:18:

soleares
04-11-2007, 21:10
والا از حرفاشون که اینجوری می شه برداشت کرد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](24).gif

البته نمی شه گفت برابر چون اونایی که پایشون قوی تره مسلما از ضعیفترها جلوترن و جالبه که تلاششون هم بیشتره !
ولی آیا کسی این حرفو تائید می کنه که معدل تاثیری نداره ؟

amiramirian
04-11-2007, 21:22
سلام
قضیه اینه که بجای معدل نمرات دروسی رو که امتحانش کشوری بوده رو با ضرایب متفاوت تو زیر گروه های مختلف تاثیر میدن!! اونم به اندازه 15 درصد
به نظر من عادلانه تر شد اما .....

kelpasabidomb
04-11-2007, 22:48
واي چرا همچين شد

شرط معدل حذف شد كه حذف شد

راست ميگين

خدايي ؟

چون من خودم چند وقت پيش از شبكه آموزش شنيدم كه 15 درصد هنوز پا بر جاس كه ( البته نميدونم كي ؟ )

حالا خوبه بده مهندسا يا دكترا يا وليكا يا قاضيا يا .... اينده

نظرتون چيه؟

من فكر كنم:27: بده:27:

*Necromancer
04-11-2007, 23:52
چون من خودم چند وقت پيش از شبكه آموزش شنيدم كه 15 درصد هنوز پا بر جاس

نمرات هر درسی به صورت جداگانه تو درصد همون درس تاثیر میذاره!

toy3mw
05-11-2007, 02:05
سلام amiramirian جان من هم مثل شما فکر میکردم "برا تست هم که تست کنکور باید کافی و زیاد باشه" به نظر خودم غرور کاذبی کهآزمون های قلم چی به من می داد و حماقتخودم که فقط به نتایج آزمون های قلم چی اتکا کردم باعث شد خارج از چارچوب آبیهایقلم چیفکر نکنم.

قلم چی با آوردن تست های کتاب های آبی تو آزمونا درسته سطح آزموناشو با کنکور تنظیم میکنه ولی ضربه سنگینی به من و امثال من که از رو همون کتاب های آبی برای آزموناش تمرین میکنیممیزنه.البته 80% تقصیر خودمه که می خواستم تستایی که می زنم تست کنکور باشه و تست تالیفی رو قبول نداشتم.انتظار خودم 75% بود.امیدوارم همچین اشکالی بره شما پیش نیاد. راستی امسال دارم مو به مو کتاب درسیهارو می خونم ولی اگه شما مطالب رو کامل نخوندی این کارو نکن (اگه پیش دانشگاهی هستین سعی کنین سال که تموم شدمو به مو کتاب درسی رو بخونین این طوری ازتون Time کمتری میگیره و همون استفاده رو داره)

Galaksiوmahsa1469دستتون درد نکنه با راهنمای دقیقتون شرمندم کردین(منظورم گفتن رنگ کتابهاست). من قرار بودفقطکتاب های فیزیکانتشاراتاندیشه سازان رو تهیه کنمگرچه فیزیک1و2نبودولی موقع خرید کتاب " تمرین های تکمیلی و پرسش های چهارگزینه ای فیزیک - فرید شهریاری" رو هم دیدم و مسئله های مبحث مکانیکش واقعا زیبا بود و اون حالت خشک سوالات تستی دیگه رو نداشت پس اونم تهیه کردم.این کتابو به همه مفهومیخوانان درس فیزیک معرفی می کنم البته سطح سوالاتش زیادساده نیست.
راستی تاپیکتون خیلی up-to-date

zoghal.akhte
05-11-2007, 09:27
نمرات هر درسی به صورت جداگانه تو درصد همون درس تاثیر میذاره!
میشه یکم بیشتر توضیح بدین؟؟؟
من هیچی نفهمیدم:18::13::41:

soleares
05-11-2007, 09:48
سلام
قضیه اینه که بجای معدل نمرات دروسی رو که امتحانش کشوری بوده رو با ضرایب متفاوت تو زیر گروه های مختلف تاثیر میدن!! اونم به اندازه 15 درصد
به نظر من عادلانه تر شد اما .....
بد بخت شدیم رفت !
بنده ی حقیر زیر گروه یک رشته ریاضی پارسال حسابان و فیزیک و شیمی رو گند زدم به هیکلش حالا از شانس ××× ما همونا فقط تاثیر دارن !
بیچاره شدم که !

Rock Magic
05-11-2007, 10:01
دوستان سلام[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
منم رشته تحصیلیم نقشه کشی عمومی (صنعت) هستش..متاسفانه امسال کنکور قبول نشدم رفت تا ساله ذیگه همراهه شما
فعلا[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

soleares
05-11-2007, 10:13
دوستان سلام[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
منم رشته تحصیلیم نقشه کشی عمومی (صنعت) هستش..متاسفانه امسال کنکور قبول نشدم رفت تا ساله ذیگه همراهه شما
فعلا[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ایشا ا.. حالا که دو ساله شدی راحتر قبول میشی ..

soleares
05-11-2007, 10:14
دوستان بنده یک سوال دارم

سوال: تراز اخرین فرد قبول شده در دانشگاه سراسری در رشته مهندسی مکانیک چه قدر بوده ؟

Rock Magic
05-11-2007, 10:35
ایشا ا.. حالا که دو ساله شدی راحتر قبول میشی ..

متشکرم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ایشالله با هم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

soheilsmart
05-11-2007, 10:40
فهرست حذفيات كتب منبع سؤالات آزمون سراسري سال 1387 – (سالي – واحدي) سازمان سنجش آموزش کشور - 13/08/86الف- دروس عمومي

حذفيات پايه تدريس سال چاپ كد كتاب نام كتاب • يادآوري‌ها: در صفحات 9، 109 و 121 • گام‌ها: در صفحات 35، 56، 107، 119، 134، 152، 168 و 193 • فعاليت‌ها شامل: نمونه‌يابي صفحات 15 و 156 – خودكاوي صفحات 97، 100، 130، 131 و 141 – تطبيق صفحات 132، 150، 159، 176 و 181 – همفكري صفحه‌ي 137- بيان نمونه‌ها صفحات 138 و 141 – بررسي صفحات 148، 172 و 185 – تفكّر صفحه‌ي 174 – كشف عوامل صفحه‌ي 189 • براي مطالعه‌ها: صفحات 14، 13، 26 تا 28، 31 تا 33، 64، 97 تا 98، 100 تا 101، 106، 125، 127 تا 129، 162 تا 166، 177 و 190 تا 191. • پيشنهادها: صفحات 18، 29 تا 30، 43، 55، 66، 75 تا 77، 85، 92، 118، 133، 167، 178 و 194. • شعر صفحه‌ي 65 • كتاب‌شناسي در صفحات 195 تا 198 • پاورقي‌هاي كتاب • ترجمه‌هايي كه در خود كتاب در مقابل آيات نوشته شده است. دوم 84 222 قرآن و تعليمات ديني 2 (دين و زندگي 2) • فعاليتها: شامل بررسي در صفحات 16، 126، 183 و 196- تطبيق در صفحات 49 و 148 – مقايسه در صفحه‌ي 124 انديشه در صفحه‌ي 143 – ذكر نمونه در صفحه‌ي 152 – خودكاوي در صفحات 117 و 162 – نمونه‌يابي در صفحات 161 و 163 – طبقه‌بندي در صفحات 179 و 182 – راه‌حل در صفحه‌ي 185 – شناسايي عوامل در صفحه‌ي 197 – تكميل در صفحه‌ي 8 – جستجو در صفحه‌ي 42 – برنامه‌ريزي در صفحه‌ي 131. • براي مطالعه‌ها: در صفحات 17 تا 19، 27 تا 29، 33، 35 تا 37، 38، 43 تا 44، 46 تا 48، 50 تا 51، 63، 71، 79 تا 86، 93، 94 تا 95، 100 تا 101، 102 تا 103، 104 تا 105، 106، 107، 108 تا 109، 128 تا 130، 132 تا 134، 144، 153 تا 154، 155، 160، 161 تا 162، 177 تا 178، 186 تا 187، 191 تا 192، 193 تا 194 و 199 تا 203. • پيشنهادها: در صفحات 10، 37، 52، 63، 77، 96، 111، 120، 135، 145، 168، 179 و 188. • گام‌ها: در صفحات 20، 78، 112، 136، 156، 169 و 198. • يادآوري‌ها: در صفحات 5، 158 و 171. • اشعار: در صفحات 32، 35 و 39 • ترجمه‌هايي كه در مقابل آيات در كتاب نوشته شده است. • پاورقي‌ها سوم 85 251 قرآن و تعليمات ديني 3 (دين و زندگي 3) • يادآوري: در صفحات 3 و 91. • فعاليت‌ها: استدلال درصفحه‌ي 17 – حل مساله درصفحه‌ي 18 و 138 – تفكر درآيات در صفحه‌ي 28 – بررسي در صفحات 33، 52، 53، 72 و 177 – برنامه‌ريزي در صفحات 33 و 45 – ذكر نمونه‌ها در صفحات 41 و 66- خودارزيابي در صفحات 41، 49 و 54 – خودكاوي در صفحه‌ي 42 – پيشنهاد در صفحه‌ي 56- تطبيق در صفحات 71، 139، 155و 159 – مقايسه‌در صفحات 37 و 117- نمونه‌يابي در صفحه‌ي 175 – هم‌انديشي در صفحه‌ي 172 و 180 . • براي مطالعه: در صفحات 10تا13، 21تا 23، 44، 48، 56تا59، 75تا89 (بحث برنامه‌ريزي در دايره‌ي سنت‌ها)، 94 تا 95، 99تا 103، 104تا 108، 111تا113، 136، 140تا144، 147تا150، 157، 158تا 159، 165 تا 167، 175، 179 تا 180، 181تا 182، 184تا 185، 188 تا 193 (بحث برخي احكام زندگي در دنياي امروز) • برداشت: در صفحات 121 تا 128، 130 تا 133 و 161 تا 164. • كتاب‌شناسي: از صفحه‌ي 194 تا 198. • ترجمه‌هايي كه در مقابل آيات در كتاب نوشته شده است. 7- پاورقي‌ها پيش‌دانشگاهي 86 1/285 معارف اسلامي (دين و زندگي ( • درس 11: قسمت دوم، سه پرسش از تولستوي از صفحه‌ي 92 تا 96. • درس 18: قاصدك، از صفحه‌ي 140 تا 149. • درس 20: از پاريز تا پاريس از صفحه‌ي 158 تا 164. سوم 85 1/249 ادبيات فارسي (3) (غير علوم انساني) كليه‌ي نمونه‌ها به ترتيب عبارت است از: صفحات 51 تا 55 (عدل – موزه كلمانسو) – 129 و 130 (قبض آب) درس 23: اسناد و نوشته‌هاي حقوقي از 166 تا 180 سوم 85 3/249 زبان فارسي 3 (غير علوم انساني) درس 9: نفحات صبح سعدي از صفحه‌ي 48 تا 49. درس 10: راه بي‌نهايت حافظ از صفحه‌ي 53 تا 54 درس 20: قسمت اول به بلبل از صفحه‌ي 101 تا 103 درس‌22: قسمت دوم شعرتسلي‌خاطر جامي از صفحه‌ي 130 تا 131 درس 24: افشين و بودلف از صفحه‌ي 142 تا 150 درس‌30: صداي‌پاي‌آب، از«چشم‌ها را بايدشست» تا‌صفحه‌ي‌199تا 200 پيش‌دانشگاهي 86 1/283 زبان و ادبيات فارسي 1 و 2 درس 6: ديوار از صفحه‌ي 37 تا 44. درس 13: در سبب عيد نوروز از صفحه‌ي 91 تا 94. درس 17: قسمت دوم «در سايه‌ي خورشيد» صفحه‌ي 113 و 114. درس 19: قسمت دوم «چند شهر كويري» از صفحه‌ي 126 تا 129. درس 28: قسمت دوم «شولم شولم‌» صفحه‌ي 179. درس 29: قصيده‌ي بهار از صفحه‌ي 187 و 188 سوم 85 2/249 ادبيات فارسي 3 (تخصصي انساني) كليه‌ي نمونه‌ها به ترتيب عبارت است از: صفحات 118 تا 122 (هندي و هندي‌تر – آرش) و 130 تا 135 (اسفنديار در چشم‌پزشكي – قبض آب) درس 20: از صفحات 145 تا 148 املاي برخي از كلمات درس 24: اسناد و نوشته‌هاي حقوق از صفحه‌ي 175 تا 188 سوم 85 4/249 زبان فارسي 3 (تخصصي انساني)
ب- دروس تخصصي گروه علوم رياضي

حذفيات پايه تدريس سال چاپ كد كتاب نام كتاب فصل هشتم دوم 84 3/234 آمار و مدلسازي
ج- دروس تخصصي گروه علوم تجربي

حذفيات پايه تدريس سال چاپ كد كتاب نام كتاب • درس اول از صفحه‌ي 1 تا پايان 13 • درس پنجم صفحه‌ي 81 از تغذيه گياهي و خاك تا پايان صفحه‌ي 88 دوم 84 1/231 زيست شناسي و آزمايشگاه (1) فصل هشتم سوم 85 5/258 آمار و مدلسازي
د- دروس تخصصي گروه علوم انساني

حذفيات پايه تدريس سال چاپ كد كتاب نام كتاب فصل هشتم دوم 84 3/234 آمار و مدلسازي از صفحه‌ي 133 (ضرب احتمال‌ها، پيش‌آمدهاي مستقل و وابسته) تا پايان كتاب صفحه‌ي 147 پيش‌دانشگاهي 86 2/292 رياضي پايه نمونه‌ها دوم 84 1/246 تاريخ ادبيات ايران و جهان (1) تصاوير، نمودارها، جداول، نقشه‌ها و مطالب كادرهاي رنگي پيش‌دانشگاهي 86 1/300 علوم اجتماعي فصل دوم از صفحه‌ي 41 تا 57 (ويژگي‌ها و خصوصيات رشد دورة قبل از تولد و... تا ويژگي‌ها و خصوصيات رشد در دورة نوجواني) سوم 85 1/268 روان‌شناسي كليه مطالب با عنوان «مطالعه‌ي آزاد» در صفحات 77، 85، 88 و 89، 97 تا 102، 121 تا 123 و 147 تا 151 دوم 84 1/240 اقتصاد دو درس 9 و 18 دوم 84 2/224 عربي (2) (علوم انساني) - كليه‌ي مطالب با عنوان «براي مطالعه‌ي بيشتر» - تصاوير و نمودارها سوم 85 1/281 جامعه‌شناسي (2

soheilsmart
05-11-2007, 10:43
· سراسري

فهرست حذفيات كتب منبع سؤالات آزمون سراسري سال 1387 – (سالي – واحدي)
سازمان سنجش آموزش کشور - 13/08/86
الف- دروس عمومي

حذفيات
پايه تدريس
سال چاپ
كد كتاب
نام كتاب
• يادآوري‌ها: در صفحات 9، 109 و 121 • گام‌ها: در صفحات 35، 56، 107، 119، 134، 152، 168 و 193 • فعاليت‌ها شامل: نمونه‌يابي صفحات 15 و 156 – خودكاوي صفحات 97، 100، 130، 131 و 141 – تطبيق صفحات 132، 150، 159، 176 و 181 – همفكري صفحه‌ي 137- بيان نمونه‌ها صفحات 138 و 141 – بررسي صفحات 148، 172 و 185 – تفكّر صفحه‌ي 174 – كشف عوامل صفحه‌ي 189 • براي مطالعه‌ها: صفحات 14، 13، 26 تا 28، 31 تا 33، 64، 97 تا 98، 100 تا 101، 106، 125، 127 تا 129، 162 تا 166، 177 و 190 تا 191. • پيشنهادها: صفحات 18، 29 تا 30، 43، 55، 66، 75 تا 77، 85، 92، 118، 133، 167، 178 و 194. • شعر صفحه‌ي 65 • كتاب‌شناسي در صفحات 195 تا 198 • پاورقي‌هاي كتاب • ترجمه‌هايي كه در خود كتاب در مقابل آيات نوشته شده است.
دوم
84
222
قرآن و تعليمات ديني 2 (دين و زندگي 2)
• فعاليتها: شامل بررسي در صفحات 16، 126، 183 و 196- تطبيق در صفحات 49 و 148 – مقايسه در صفحه‌ي 124 انديشه در صفحه‌ي 143 – ذكر نمونه در صفحه‌ي 152 – خودكاوي در صفحات 117 و 162 – نمونه‌يابي در صفحات 161 و 163 – طبقه‌بندي در صفحات 179 و 182 – راه‌حل در صفحه‌ي 185 – شناسايي عوامل در صفحه‌ي 197 – تكميل در صفحه‌ي 8 – جستجو در صفحه‌ي 42 – برنامه‌ريزي در صفحه‌ي 131. • براي مطالعه‌ها: در صفحات 17 تا 19، 27 تا 29، 33، 35 تا 37، 38، 43 تا 44، 46 تا 48، 50 تا 51، 63، 71، 79 تا 86، 93، 94 تا 95، 100 تا 101، 102 تا 103، 104 تا 105، 106، 107، 108 تا 109، 128 تا 130، 132 تا 134، 144، 153 تا 154، 155، 160، 161 تا 162، 177 تا 178، 186 تا 187، 191 تا 192، 193 تا 194 و 199 تا 203. • پيشنهادها: در صفحات 10، 37، 52، 63، 77، 96، 111، 120، 135، 145، 168، 179 و 188. • گام‌ها: در صفحات 20، 78، 112، 136، 156، 169 و 198. • يادآوري‌ها: در صفحات 5، 158 و 171. • اشعار: در صفحات 32، 35 و 39 • ترجمه‌هايي كه در مقابل آيات در كتاب نوشته شده است. • پاورقي‌ها
سوم
85
251
قرآن و تعليمات ديني 3 (دين و زندگي 3)
• يادآوري: در صفحات 3 و 91. • فعاليت‌ها: استدلال درصفحه‌ي 17 – حل مساله درصفحه‌ي 18 و 138 – تفكر درآيات در صفحه‌ي 28 – بررسي در صفحات 33، 52، 53، 72 و 177 – برنامه‌ريزي در صفحات 33 و 45 – ذكر نمونه‌ها در صفحات 41 و 66- خودارزيابي در صفحات 41، 49 و 54 – خودكاوي در صفحه‌ي 42 – پيشنهاد در صفحه‌ي 56- تطبيق در صفحات 71، 139، 155و 159 – مقايسه‌در صفحات 37 و 117- نمونه‌يابي در صفحه‌ي 175 – هم‌انديشي در صفحه‌ي 172 و 180 . • براي مطالعه: در صفحات 10تا13، 21تا 23، 44، 48، 56تا59، 75تا89 (بحث برنامه‌ريزي در دايره‌ي سنت‌ها)، 94 تا 95، 99تا 103، 104تا 108، 111تا113، 136، 140تا144، 147تا150، 157، 158تا 159، 165 تا 167، 175، 179 تا 180، 181تا 182، 184تا 185، 188 تا 193 (بحث برخي احكام زندگي در دنياي امروز) • برداشت: در صفحات 121 تا 128، 130 تا 133 و 161 تا 164. • كتاب‌شناسي: از صفحه‌ي 194 تا 198. • ترجمه‌هايي كه در مقابل آيات در كتاب نوشته شده است. 7- پاورقي‌ها
پيش‌دانشگاهي
86
1/285
معارف اسلامي (دين و زندگي (
• درس 11: قسمت دوم، سه پرسش از تولستوي از صفحه‌ي 92 تا 96. • درس 18: قاصدك، از صفحه‌ي 140 تا 149. • درس 20: از پاريز تا پاريس از صفحه‌ي 158 تا 164.
سوم
85
1/249
ادبيات فارسي (3) (غير علوم انساني)
كليه‌ي نمونه‌ها به ترتيب عبارت است از: صفحات 51 تا 55 (عدل – موزه كلمانسو) – 129 و 130 (قبض آب) درس 23: اسناد و نوشته‌هاي حقوقي از 166 تا 180
سوم
85
3/249
زبان فارسي 3 (غير علوم انساني)
درس 9: نفحات صبح سعدي از صفحه‌ي 48 تا 49. درس 10: راه بي‌نهايت حافظ از صفحه‌ي 53 تا 54 درس 20: قسمت اول به بلبل از صفحه‌ي 101 تا 103 درس‌22: قسمت دوم شعرتسلي‌خاطر جامي از صفحه‌ي 130 تا 131 درس 24: افشين و بودلف از صفحه‌ي 142 تا 150 درس‌30: صداي‌پاي‌آب، از«چشم‌ها را بايدشست» تا‌صفحه‌ي‌199تا 200
پيش‌دانشگاهي
86
1/283
زبان و ادبيات فارسي 1 و 2
درس 6: ديوار از صفحه‌ي 37 تا 44. درس 13: در سبب عيد نوروز از صفحه‌ي 91 تا 94. درس 17: قسمت دوم «در سايه‌ي خورشيد» صفحه‌ي 113 و 114. درس 19: قسمت دوم «چند شهر كويري» از صفحه‌ي 126 تا 129. درس 28: قسمت دوم «شولم شولم‌» صفحه‌ي 179. درس 29: قصيده‌ي بهار از صفحه‌ي 187 و 188
سوم
85
2/249
ادبيات فارسي 3 (تخصصي انساني)
كليه‌ي نمونه‌ها به ترتيب عبارت است از: صفحات 118 تا 122 (هندي و هندي‌تر – آرش) و 130 تا 135 (اسفنديار در چشم‌پزشكي – قبض آب) درس 20: از صفحات 145 تا 148 املاي برخي از كلمات درس 24: اسناد و نوشته‌هاي حقوق از صفحه‌ي 175 تا 188
سوم
85
4/249
زبان فارسي 3 (تخصصي انساني)

ب- دروس تخصصي گروه علوم رياضي

حذفيات
پايه تدريس
سال چاپ
كد كتاب
نام كتاب
فصل هشتم
دوم
84
3/234
آمار و مدلسازي

ج- دروس تخصصي گروه علوم تجربي

حذفيات
پايه تدريس
سال چاپ
كد كتاب
نام كتاب
• درس اول از صفحه‌ي 1 تا پايان 13 • درس پنجم صفحه‌ي 81 از تغذيه گياهي و خاك تا پايان صفحه‌ي 88
دوم
84
1/231
زيست شناسي و آزمايشگاه (1)
فصل هشتم
سوم
85
5/258
آمار و مدلسازي

د- دروس تخصصي گروه علوم انساني

حذفيات
پايه تدريس
سال چاپ
كد كتاب
نام كتاب
فصل هشتم
دوم
84
3/234
آمار و مدلسازي
از صفحه‌ي 133 (ضرب احتمال‌ها، پيش‌آمدهاي مستقل و وابسته) تا پايان كتاب صفحه‌ي 147
پيش‌دانشگاهي
86
2/292
رياضي پايه
نمونه‌ها
دوم
84
1/246
تاريخ ادبيات ايران و جهان (1)
تصاوير، نمودارها، جداول، نقشه‌ها و مطالب كادرهاي رنگي
پيش‌دانشگاهي
86
1/300
علوم اجتماعي
فصل دوم از صفحه‌ي 41 تا 57 (ويژگي‌ها و خصوصيات رشد دورة قبل از تولد و... تا ويژگي‌ها و خصوصيات رشد در دورة نوجواني)
سوم
85
1/268
روان‌شناسي
كليه مطالب با عنوان «مطالعه‌ي آزاد» در صفحات 77، 85، 88 و 89، 97 تا 102، 121 تا 123 و 147 تا 151
دوم
84
1/240
اقتصاد
دو درس 9 و 18
دوم
84
2/224
عربي (2) (علوم انساني)
- كليه‌ي مطالب با عنوان «براي مطالعه‌ي بيشتر» - تصاوير و نمودارها
سوم
85
1/281
جامعه‌شناسي (2)

soheilsmart
05-11-2007, 10:46
در فهرست يكصد نابغه برتر جهان، نام دو ايراني، يكي مهندس و ديگري بيولوژيست به چشم مي‌خورد. در اين فهرست كه روز دوشنبه در روزنامه "ديلي تلگراف" چاپ لندن منتشر شد، "علي جوان" با عنوان مهندس، در رتبه دوازدهم و "پرديس ثابتي" بيولوژيست، در رتبه چهل و نهم قرار دارند.
رتبه نخست اين فهرست، در اختيار "آلبرت هوفمن" شيميدان سوييسي و "تيم برنرزلي" متخصص انگليسي امور رايانه است.
اين فهرست را موسسه‌اي مشاوره‌اي به نام "دانشمندان خلاق" از ميان فهرستي چهار هزار نفره برگزيده است.
همچنين نام ‪ ۲۴‬انگليسي و ‪ ۴۶‬آمريكايي در اين فهرست به چشم مي‌خورد.
"استفان هاوكينز" فيزيكدان انگليسي، در رده هفتم قرار دارد و "جي.كي رولينگ" نويسنده داستانهاي "هري پاتر"، در مقام ‪ ۸۳‬قرار گرفته است.
"محمدعلي كلي"، قهرمان سابق مشت زني و "بيل گيتس" صاحب شركت "مايكرو سافت"، بطور مشترك در اين فهرست در رتبه ‪ ۴۳‬قرار گرفته‌اند

soheilsmart
05-11-2007, 10:49
دکتر عبدالرسول پورعباس در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: ضرایب دروس تخصصی کنکور سراسری سال آینده در کمیته فنی سازمان سنجش در دست بررسی است و هنوز میزان تأثیرگذاری هر درس در کنکور مشخص نشده است.

وی در مورد وضعیت داوطلبانی که در دوره پیش دانشگاهی تغییر رشته داده اند و معدل دروس تخصصی سال سوم آنها در حالی در کنکور تأثیر می گذارد که در گروه آزمایشی دیگری به جز رشته دبیرستان در کنکور شرکت می کنند، گفت : ضرایب دروس تخصصی برای این افراد نیز در دست بررسی است و امکان اینکه ضرایب این افراد متفاوت از سایر داوطلبان در نظر گرفته شود، وجود دارد.

رئیس سازمان سنجش گفت : کمیته فنی سازمان سنجش کار تعیین ضرایب دروس تخصصی سال سوم دبیرستان را با دقت و کارشناسی لازم انجام می دهند تا حق هیچ داوطلبی در کنکور ضایع نشود.

به گزارش مهر، در کنکور سراسری سال آینده تأثیر 15 درصدی معدل دروس تخصصی سال سوم دبیرستان تأثیر گذار خواهد بود و این ضرایب توسط کمیته برنامه ریزی کنکور برای هر زیر گروه توسط کمیته های تخصصی تعیین می شود و نمرات دروس مختلف بر اساس این ضرایب در کنکور تأثیر می گذارند

soheilsmart
05-11-2007, 10:50
لینک حذفیات کنکور

Zokoo
05-11-2007, 10:53
میشه یکم بیشتر توضیح بدین؟؟؟
من هیچی نفهمیدم:18::13::41:
سلام ابجی !!! حالت چطوره؟؟؟ من رو به خاطر داری؟؟؟ درس میخونی یا نه؟؟اب وهوای شمال کشور چطوره؟؟ دریا الان میری شنا کنی؟؟:دی خوب بخون که تو رشته شما خوب میشه نتیجه گرفت راستی دوست داری چی قبول شی؟؟؟توچه درسی احساس ضعف میکنی؟؟
این برای شما دوستان:
دكتر عبدالرسول پورعباس در گفت و گوي اختصاصي با خبرنگار اين سازمان(همون سنجش :دی) گفت: براساس مصوبة پنجاه و سومين جلسه كميته مطالعه و برنامه‌ريزي كنكور، معدل دروس تخصصي سال سوم دبيرستان به جاي معدل كل دوره در آزمون سراسري سال 1387 محاسبه خواهد شد و امتحانات نهايي دوره پيش‌دانشگاهي، معدل و نمرات اين دوره تأثيري در آزمون سراسري سال آينده نخواهد داشت.
معاون وزير علوم ادامه داد: ضرايب دروس تخصصي در كميته برنامه‌ريزي براي هر زير گروه آزمايشي توسط كميته‌هاي تخصصي تعيين مي‌شود و تاثير اين نمرات با ضرايب متفاوت در هريك از زيرگروه‌هاي آزمايشي صورت مي‌پذيرد كه اين ضرايب متعاقباً اعلام مي‌گردد.
رئيس سازمان سنجش در خاتمه به زمان ثبت‌نام و برگزاري آزمون سراسري سال 1387 اشاره كرد و گفت: نحوه اجراي اين آزمون همانند سال گذشته است و از 16 آذرماه سال جاري ثبت‌نام از داوطلبان به صورت منحصراً اينترنتي آغاز مي‌شود و زمان برگزاري آزمون سراسري سال 1387 در روزهاي 6، 7 و 8 تيرماه مي‌باشد.

دوره پیش که یه دفعه حرف مفت زدن تاثیر داره ودیدند ..ااااااااااا نه بابا الان کلی ادم کارنامه نوبت دومشون رو هم دارن!!!!! که از تشریحی خوندن راحت بشن !!! اون وقت بیان ... هیچی شعر گفتن!!
اما این خبرجدید که تاثیر ها رو کشوندند روی اختصاصی برای افراد حرفه ای در اون رشته مفیده ...ولی قطعا خیلی ها دوست داشتن با نمره های عمومی خوبشون تو نهایی ..مثلا تاثیر فیزیک. تو نهایی که نمرشون بد شده کم کنند درست میگم؟؟؟
به هر حال اینم بد نیست!!! وخوب هم میتونه نباشه!!! soleares خان ..شما هم نا امید نباش... توی کنکور اگه نخوای کم بیاری این جا هم جای ناراحتی نیست !!!!امید وار باشو بخوون!!!:40:
ممنون.

ma)-(di
05-11-2007, 11:23
سلام.
يه سؤال از خدمت اساتيد گرامي داشتم.
من متولد نيمه اول سال 67 ام.
ميخواستم بدونم ميتونم توي كنكور 87 شركت كنم يا نه؟
ممنون ميشم كه يكي از عزيزان لطف كنن و من رو راهنمايي كنن.
خيلي مخلصيم.
ياعلي.

Zokoo
05-11-2007, 13:13
سلام.
يه سؤال از خدمت اساتيد گرامي داشتم.
من متولد نيمه اول سال 67 ام.
ميخواستم بدونم ميتونم توي كنكور 87 شركت كنم يا نه؟
ممنون ميشم كه يكي از عزيزان لطف كنن و من رو راهنمايي كنن.
خيلي مخلصيم.
ياعلي.
سلام:10:
برای شرکت درکنکور اگه کلا مساله سربازی حل شده باشه..یعنی یک چیز :باهرسنی دوست داری البته از پایین کرانداره ولی از بالا تا70 -80 سالگی بیکرانه..میتونی شرکت کنی!!! معافی؟؟که شرکت کن..نیمه اول گفتی اره؟؟نیمه دوم که میتونن!!! اما بعید میدونم اگه مشکله شما سربازی هست ونیمه اولی ..راحت بتونی مثل بقیه کنکور بدی ..گمونم مشمولی!!! :13:این اصل قضیه است دقیقش رو هم تونستم اینجا مینویسم!! ولی گمون نکنم بگذارند.چون کنکور امسال رو دراصل دارن نیمه دوم 68 واول69 میدنو..سالهای بالاترکه اگه یکسال هم پشت کنکور باشن میشه نیمه دوم67. ولی بعد سربازی دردسر ساز میشه!!!

zoghal.akhte
05-11-2007, 13:30
سلام ابجی !!! حالت چطوره؟؟؟ من رو به خاطر داری؟؟؟ درس میخونی یا نه؟؟اب وهوای شمال کشور چطوره؟؟ دریا الان میری شنا کنی؟؟:دی خوب بخون که تو رشته شما خوب میشه نتیجه گرفت راستی دوست داری چی قبول شی؟؟؟توچه درسی احساس ضعف میکنی؟؟
این برای شما دوستان:
دكتر عبدالرسول پورعباس در گفت و گوي اختصاصي با خبرنگار اين سازمان(همون سنجش :دی) گفت: براساس مصوبة پنجاه و سومين جلسه كميته مطالعه و برنامه‌ريزي كنكور، معدل دروس تخصصي سال سوم دبيرستان به جاي معدل كل دوره در آزمون سراسري سال 1387 محاسبه خواهد شد و امتحانات نهايي دوره پيش‌دانشگاهي، معدل و نمرات اين دوره تأثيري در آزمون سراسري سال آينده نخواهد داشت.
ممنون.

سلام ابجی !!! حالت چطوره؟؟؟

به به سلام داداشی...به لطفه شما بد نیستم...شما خوب هستید..؟؟؟

من رو به خاطر داری؟؟؟

مگه میشه شما رو فراموش کنم..!!؟؟:11:به خاطر راهنمائی هاتون واقعا ممنونم:11:

درس میخونی یا نه؟؟

ای ...یه چیزائی می خونم...!!!:46:

اب وهوای شمال کشور چطوره؟؟

خوبه...سلام داره...:8:

دریا الان میری شنا کنی؟؟:دی

مگه مغزه...خوردم که تو این سرما برم تو دریا شنا کنم؟؟؟:13:من تابستونش نمی رفتم...الان برم؟؟؟:18:

خوب بخون که تو رشته شما خوب میشه نتیجه گرفت راستی دوست داری چی قبول شی؟؟؟

خداوکیلی هرچی بیشتر می گذره و بیشتر میریم جلو،سخت تر میشه:41:
من دوس دارم خوده گرافیکو بخونم(نه زیر مجموعه هاش)

توچه درسی احساس ضعف میکنی؟؟

فعلا که عربی...از بیخ عربم:41:
ریاضی و فیزیک هم ...ای...البته هنوز ریاضی رو بهمون درس ندادن...ولی ریاضیمم افتضاحه...
بابته مطلب هم ممنونم داداشی ...:11::11::11:

kelpasabidomb
05-11-2007, 13:46
سلام به مهندسين و دكترا و وكليا و قاضيا و ... ي آينده

اي بابا هنوز هيچ چي نشده از درس زده شديم رفت بابا چرا اينجوري شده؟

امروز كه اصلا درس نخوندم ديروز هم كه تعطيل بودم از هر لحاظ(امروز دوشنبه 14 مهر)

آقا يكي كه اميدواريي چيزي حرفي نداره ما رو اميد بده يه كم ؟

كسي نميدونه چرا اخر هفته ديگه حسش نيس درس بخونيم ؟(فقط من اينجوريم يا بقيه همه اينجورين)

و در آخر

:40:انديشه ها ريشه در باورها دارند:40:

Y@var
05-11-2007, 13:57
منم تابستونی میشستم 10 ساعت می خوندم ولی الآن زوری اگه بشینم 3-4 ساعت می خونم...

از بس تابستونی خوندم از درس زده شدم...