PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کنکوري های 87 بيان تو (حتما قوانين تاپيک رو در پست اول مطالعه کنيد !! )

صفحه ها : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

robert
05-08-2007, 16:25
بچه ها یکی که تجربه کنکور دادن داره به من میگه جند بار باید برای کنکور دوره کرد با این برنامه های کنکور ازمایشی خیلی بتونی دوره کنی 2 بار بیشتر نیست به خاطر همین همیشه از کنکور ازمایشی بدم می یاد(robert جان ممنون میشم جوابمو بدی )

از نحوه سوال و نوع سوال بر میاد که حسابی تو مبحث کنکور صفر کیلومتری دوست من !!!
شما برای موفقیت در کنکور مجبوری که از کنکور آزمایشی خوشت بیاد :18:

شما باید برنامه ریزیتون آنقدر جامع باشه که بتونید هم از پس کنکور آزمایشی بر بیایید و هم دروس رو حداقل سه بار دوره کنید و علاوه بر اینها مفهومی درس بخونید و بفهمید چی خوندین !!!!
در ثانی کنکور آزمایشی برای این هست که سطح علمی خودتونو هم در مقایسه با خودتون و هم در مقایسه با داوطلبین دیگه بسنجید نه اینکه بر مبنای کنور آزمایشی برنامه ریزی کنید که در این صورت دارین برای کنکور آزمایشی درس میخونین نه کنکور اصلی !!!

اما اینکه چند بار بخونی تا تسلط (( همین تسلط شرط 100 % زدن در کنکور هست :18::20:)) پیدا کنی و اینکه اصلا از کجا بهمی که مسلط شده ای یک راه خیلی خوب وجود داره و آن تست زنی هست
در حین جواب دادن به یک مجموعه تست هست که کاملا میشه فهمید که آیا به درس تسلط دارید ؟
مدیریت زمان رو بلدید؟؟؟
شناسایی و خنثی سازی تله های تستی رو بلدید ؟؟؟؟(( بدبخت میکنه آدمو این تله های تستی :41::41:))
حذف گزینه غلط رو بلدید ؟؟؟(( یکی از نشانه های تسلط بر موضوع درس اینه که موقع حل تست در همان نگاه های اول برای دروس اختصاصی با اندکی محاسبه و برای دروس عمومی با درک متن سوال و خواندن و آنالیز کردن گزینه ها بتونید در جا دو تا گزینه غلط رو پیدا کرده و حدس بزنید اینکار بخصوص برای دروس عمومی بسیار سودمند است ))

باز هم اکیدا تاکید میکنم که ضامن موفقیت یک دانش آموز در کنکور و کسب رتبه زیر 1500 یک چیز بیشتر نیست و آنهم تسلط است که چگونگی تشخیص آن هم تا حدودی بیان شد هر چند که دستیابی به همین کلمه چهار حرفی (( تسلط)) خود نیاز به ابزار ها ی مختلفی دارد !!!
از هوش و استعداد گرفته تا هدف مشخص و سعی و تلاش و منابع درسی مناسب و معلم زبده و ماهر و شرایط و کیفیت درس خواندن !!

vartan.alive90
05-08-2007, 23:15
معدل 15% (البته تو کنکور 86) و خود آزمون 85% توی رتبه بندیت تاثیر داره . یعنی وقتی سر کنکور میشینی داری سر اون 85%رقابت میکنی و 15 % ماله معدل کتبی دیپلمته .

منطقه ها بر اساس میزان رفاه ساکنین اون منطقه طبقه بندی میشن .
منطقه 1 = مناطق مرفه شامل شهر های بزرگ = تهران - اصفهان -شیراز- مشهد- تبریز - یزد ...
منطقه 2 = شهرستان های نسبتا مرفه = کاشان - گلپایگان -زنجان -...
منطقه 3 =مناطق محروم مثل = یاسوج - ایلام - زابل -...

توی سهمیه بندی منطقه 1 کمتر از 2 و اون هم کمتر از 3 سهمیه میگیره که هرچی سهمیه ببیشتر باشه رتبه ات بهتر میشه (البته با موقعیت علمی یکسان) همون طور که قبلا هم گفتیم : رتبه 18000 کشوری = رتبه 1500 منطقه 3= رتبه 4000 منطقه 1

کسانی که از سهمیه منطقه 2 و 3 استفاده میکنن بعد از اتمام دوره تحصیلشون باید برابر با طول مدت تحصیل در یکی از استان ها (به صلاحدید دولت) مشغول خدمت شوند و اگر این کار رو نکنن مدرک به اون ها داده نمیشه

جواب سوال سوم رو یادم رفت !:31:

یعنی یاسوج که مرکز استانه منطقه ی 3 و بهبهان منطقه 2
چه جلب

ARASH BAHAL
06-08-2007, 11:36
معدل 15% (البته تو کنکور 86) و خود آزمون 85% توی رتبه بندیت تاثیر داره . یعنی وقتی سر کنکور میشینی داری سر اون 85%رقابت میکنی و 15 % ماله معدل کتبی دیپلمته .

منطقه ها بر اساس میزان رفاه ساکنین اون منطقه طبقه بندی میشن .
منطقه 1 = مناطق مرفه شامل شهر های بزرگ = تهران - اصفهان -شیراز- مشهد- تبریز - یزد ...
منطقه 2 = شهرستان های نسبتا مرفه = کاشان - گلپایگان -زنجان -...
منطقه 3 =مناطق محروم مثل = یاسوج - ایلام - زابل -...

توی سهمیه بندی منطقه 1 کمتر از 2 و اون هم کمتر از 3 سهمیه میگیره که هرچی سهمیه ببیشتر باشه رتبه ات بهتر میشه (البته با موقعیت علمی یکسان) همون طور که قبلا هم گفتیم : رتبه 18000 کشوری = رتبه 1500 منطقه 3= رتبه 4000 منطقه 1

کسانی که از سهمیه منطقه 2 و 3 استفاده میکنن بعد از اتمام دوره تحصیلشون باید برابر با طول مدت تحصیل در یکی از استان ها (به صلاحدید دولت) مشغول خدمت شوند و اگر این کار رو نکنن مدرک به اون ها داده نمیشه

جواب سوال سوم رو یادم رفت !:31:

عزیز جان منطقه هات درست ولی معدل........:41::41::41:

معدل کتبی سال سوم در آزمون سراسری(86) 15 درصد مثبت دارد

ARASH BAHAL
06-08-2007, 11:40
یعنی اگه معدلت بالا بود که 15 درصد بهت تعلق می گیره وگرنه چیزی ازت کم نمی شه.

hossein1990
06-08-2007, 12:29
اين فريد شهرياري براي پيش هم كتاب داره ؟ به درد بخور هست ؟‌
اسم انتشاراتش چيه ؟
باي

gladiator11
06-08-2007, 18:28
سلام . من خدمت رفتم و سنم یکم زیاده میخوام کنکور بدم صفر کیلومترم من رشته ام تجربی بود ولی میخوام گروه زبان و انسانی کنکور بدم البته اولویتم زبانه کسی میتونه منو راهنمایی کنه چیکار کنم؟ ممنون میشم

amir_68
06-08-2007, 20:11
یعنی اگه معدلت بالا بود که 15 درصد بهت تعلق می گیره وگرنه چیزی ازت کم نمی شه.
ببخشید منظورت از معدل بالا چقدره؟

soheilsmart
06-08-2007, 20:46
عزیز جان منطقه هات درست ولی معدل........:41::41::41:

معدل کتبی سال سوم در آزمون سراسری(86) 15 درصد مثبت دارد

در کنکور 84 اینطوری بود نه 86 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

اين فريد شهرياري براي پيش هم كتاب داره ؟ به درد بخور هست ؟‌اسم انتشاراتش چيه ؟

آره داره خوبه

اسم انتشارات انتشارات فرید شهریاری:46::46:

behnam_n80
06-08-2007, 20:53
بچه های ریاضی
دیفرانسیل 10 استاد بهتره یا اندیشه فاعل

vartan.alive90
06-08-2007, 23:18
سفیدشو گرفتم
خودم خیلی حال میکنم .یه کلاس درسه

دیدی گفتم سفیدش خوبه
منم باحاش حال کردم(البته ندارمش فقط فرصت شد چندین بار ازش استفاده کنم)
فیزیک (انتشارات نوبل) هم خوبه(به شرطی که به عنوان تست نخونیش(همه اش تسته ولی اگه تالیفی هاشو بزنی مشکلی تو پیش نداری(تضمینی:31:))

کتاب داشتن پول می خواد:27::27:
من که دوستای بزرگتر از خودمو تیغ زدم حسابی(بی پول کلی کتاب گیرم اومد)

vartan.alive90
06-08-2007, 23:29
سلام . من خدمت رفتم و سنم یکم زیاده میخوام کنکور بدم صفر کیلومترم من رشته ام تجربی بود ولی میخوام گروه زبان و انسانی کنکور بدم البته اولویتم زبانه کسی میتونه منو راهنمایی کنه چیکار کنم؟ ممنون میشم

سلام
شاید رو هم رفته تونستیم کمکت کنیم
سطح دانشت چقدره؟

gladiator11
07-08-2007, 14:36
سلام
شاید رو هم رفته تونستیم کمکت کنیم
سطح دانشت چقدره؟

من کنکور 84 شرکت کرده بودم سراسری رتبه ام شده بود23573 :43::43: آخرین رتبه مجاز 19427 بود:43::43: سطح علمی از اون موقع بیشتره :46:

ممنون از لطفت

soheilsmart
07-08-2007, 14:55
من کنکور 84 شرکت کرده بودم سراسری رتبه ام شده بود23573 :43::43: آخرین رتبه مجاز 19427 بود:43::43: سطح علمی از اون موقع بیشتره :46:

ممنون از لطفت

شما گفته بودی اولویت منحصرا زبانه
خود باید عمومیات خیلی خوب باشه مخصوصا زبانت
:10::10:بای

بای

mohsensoft
07-08-2007, 16:02
دیدی گفتم سفیدش خوبه
منم باحاش حال کردم(البته ندارمش فقط فرصت شد چندین بار ازش استفاده کنم)
فیزیک (انتشارات نوبل) هم خوبه(به شرطی که به عنوان تست نخونیش(همه اش تسته ولی اگه تالیفی هاشو بزنی مشکلی تو پیش نداری(تضمینی))

کتاب داشتن پول می خواد
من که دوستای بزرگتر از خودمو تیغ زدم حسابی(بی پول کلی کتاب گیرم اومد)
به نظرتون با وجود این کتاب دیگه نیازی به کلاس کنکور هم هست؟
در ضمن این سفید ها پیش دانشگاهی هم داره؟

soheilsmart
07-08-2007, 17:21
به نظرتون با وجود این کتاب دیگه نیازی به کلاس کنکور هم هست؟
در ضمن این سفید ها پیش دانشگاهی هم داره؟
آره داره
من مشکیشو دارم

نمیدونم پیش سفید داره یا نه
:27::27::27::27::27::27:

mohsensoft
07-08-2007, 18:02
آیا دیگه نیازی به کلاس کنکور هم دارم من؟
با کتاب های سفید فرید شهریاری

mina roza
07-08-2007, 20:12
سلام:
من کنکوری سال 87 ام به یک سری نمونه سوالات کنکور احتیاج دارم لطفا من رو راهنمایی کنید.

mohsensoft
07-08-2007, 21:29
سلام:
من کنکوری سال 87 ام به یک سری نمونه سوالات کنکور احتیاج دارم لطفا من رو راهنمایی کنید.
مثل این که شما خیلی تازه کارید
رشتتون چیه؟

Shahnam7
08-08-2007, 00:09
سلام و خسته نباشید
شاید از این به بعد زیاد مزاحم بشم
به عنوان سوال اولم می خواستم بدونم به نظر شما
برای زیست 1(سال دوم) چه کتاب آمورشی رو پیشنهاد می کنید بخرم
من رشتم ریاضی بوده و الان می خوام کنکور پزشکی بدم و هیچ وقت تا حالا زیست نخوندم

من کتاب درسی رو یک بار کامل خوندم
اما گوبا برای تست زدن باید نکات بیشتری بلد بود
می خوام قبل از رفتن سراغ کتاب تست سراغ یک کتاب آموزشی برم

برای همه از ته دلم آرزوی موفقیت می کنم

soheilsmart
08-08-2007, 10:33
سلام و خسته نباشید
شاید از این به بعد زیاد مزاحم بشم
به عنوان سوال اولم می خواستم بدونم به نظر شما
برای زیست 1(سال دوم) چه کتاب آمورشی رو پیشنهاد می کنید بخرم
من رشتم ریاضی بوده و الان می خوام کنکور پزشکی بدم و هیچ وقت تا حالا زیست نخوندم

من کتاب درسی رو یک بار کامل خوندم
اما گوبا برای تست زدن باید نکات بیشتری بلد بود
می خوام قبل از رفتن سراغ کتاب تست سراغ یک کتاب آموزشی برم

برای همه از ته دلم آرزوی موفقیت می کنم

بچه های تجربی بیان کمک .... :20::20:
من که رشتم ریاضیه و در مورد تجربی اطلاعاتی ندارم

کتاب آموزشیو نمیدونم ولی تست فک کنم 8000 تست زیست شناسی گاج خوب باشه

سلام:
من کنکوری سال 87 ام به یک سری نمونه سوالات کنکور احتیاج دارم لطفا من رو راهنمایی کنید

منظورتون این هستش که سوال های کنکور یک سال را به صورت یه جا میخواید

الان که خیلی زوده ولی زرد قلم چی خوبه

و اگر اینطور نیست
لطفا بیشتر توضیح بدین

بای بای

اوه ه ه ه
چه صوتی بزرگی
معمولا مینوسن سوتی نه صوتی:27::27::27:

mina roza
08-08-2007, 22:19
سلام; با تشکر من رشته ی صنایع شیمییایم سال دومم تمام شده ویک سال تا کنکور وقت دارم . من به یک سری نمونه سوالات نیاز دارم تا بتونم کنکور را با موفقیت سپری کنم.

vartan.alive90
08-08-2007, 23:48
یه بحث جدید:
کتاب آموزش حسابان و حساب دیفرانسیل سراغ دارین(برایهمه ی سطوح باشه)

soheilsmart
09-08-2007, 10:08
یه بحث جدید:
کتاب آموزش حسابان و حساب دیفرانسیل سراغ دارین(برایهمه ی سطوح باشه)
من که خودم کتاب آموزشی ندارم و همش تسته

ولی یادمه بچه ها یه کتاب داشتن واسه اندیشه سازان(مبتکران بود )

البته حسابان بود

ولی فک کنم دیفرانسیلم داشته باشه

:10::27::27:

Shahnam7
09-08-2007, 11:21
اون دوستمون که کتاب دوم زیست میخواست .
همونطور که دوستان گفتند 8000 تست گاج (اگه دومش چاپ شده باشه) خوبه اگر نبود انتشارات نانو موقتا خوبه

از پاسخت ممنون
اما من کتاب آموزشی می خوام
منظورتون اینه که پاسخ های 8000 تست میتونه مفید باشه؟
ضمنا آیا تو کنکور از بخش فعالیت های کتاب هم سوال میاد؟
:40:

donya-konkor-87
09-08-2007, 21:16
سلام
دوستان این که تو جه آزمونی شرکت کنید به سطح علمی خودتون بستگی داره دانش آموزای قوی حتما برن سراغ آزمونهای گاما و دانش آموزان سطح معمولی و پایین با قلم چی همراهی کنن.
راستی من هومنم امسال پیش ریاضیم.

من میخوام در این ازمون های گاما شرکت کنم ولی اطلاعاتی ندارم فکر نکنم تو شهرستان ها باشه(من از بندرعباسم):46:

mohsensoft
11-08-2007, 14:28
راستی
یکی کتاب حسابان و دیفرانسیل مفهومی و مشتی(تست نباشه) معرفی کنه
در ضمن این کتابهای مبحثی ریاضی چطورن؟(از انتشارات مدرسه)

Shahnam7
11-08-2007, 23:21
راستی
یکی کتاب حسابان و دیفرانسیل مفهومی و مشتی(تست نباشه) معرفی کنه
در ضمن این کتابهای مبحثی ریاضی چطورن؟(از انتشارات مدرسه)

تا جایی که من دیدم کتابهای مبحثی ریاضی از انتشارات مدرسه هیچ کودومشون به درد کنکور نمی خورن. حتی مثلثاتش هم به خوبی قلمچی نیست

mohsensoft
12-08-2007, 15:52
تا جایی که من دیدم کتابهای مبحثی ریاضی از انتشارات مدرسه هیچ کودومشون به درد کنکور نمی خورن. حتی مثلثاتش هم به خوبی قلمچی نیست

من همشو خریدم
ولی سطحش خیلی بالاست
حالا موندم چه کار کنم

mohsensoft
12-08-2007, 15:53
راستی
کتاب فیزیک سفید فرید شهریاری واسه پیش هم داره؟
در ضمن یه کتاب خوب و عالی برای حسابان و دیفرانسیل معرفی کنید(درس)

soheilsmart
13-08-2007, 10:43
همه تو کفن
کسی چیزی نمی تونه بگه
آخه خیلی وسیعه این درسه
کتاب تست میتونم بگم
ولی چون آموزشی ندارم نمیتونم نظری بد

راستی واسه دیفرانسیل بنفش قلم چی هم خوبه:27::27:

kelpasabidomb
13-08-2007, 23:13
سلام من مسعودم يه پشت كنكوري
كنكور سال 86 رو دادم
البته از هموم اول ميخواستم بزارم واسه سال بعد
ولي كم و بيش ميخوندم
فقط به عنوان يه پشت كنكوري ميگم واسه كسايي كه امسال پيشند

اول اينكه طوري درس بخونين كه از درس زده نشيد خيلي ضده حاله وقتي كه از درس ضده ميشديد
من دوبار زا درس زده شدم اولي يادم نيست ولي دومي دو هفته دوم خرداد بود كه اصلا سراغ كتاب نرفتم و همون دو هفته خيلي بهم ضرر زد . ميدونيد كه پيش تو خرداد طعطيله

دوم اينكه به خودتون فشار نياريد كه بگيد خوب امروز بايد اينقدر درس بخونم و يه برنامه برزيد كه نتونيد اجراش كنيد
برنامه تون رو هفتگي چك كنيد نه روزانه

سوم اينكه حتما دفتر برنامه ريزي قلم چي رو بگيريد و بخوني چيزاي خوبي گفته

چهارم اينكه پيش از همه مهمتره سعي كنيد كه دو سوم در خوندن رو به پيش اختصاص بديد

پنجم اينكه سعي كنيد از عيد به بعد رو مخصوصا عيد رو بكوب بخونيد تا روزي 14 تا ر15 ساعت حتما قبوليد

من خودم دو هفته آخر خرداد رو روزي 15 ساعت ميخوندم
سعي كنيد به خودتون اميد واري بديد و با بقيه با خوشرويي رفتار كنيد چون تو روحيه خودتون هم تاثير مگذاره

خوب مثه اينكه زياد حرف زدم حالا كه نيگاه ميكنم ميبينم بيشتر شبيه پند و نصيحت بود تا كمك به شما
ببخشيد ديگه
ياعلي

Hamid69
15-08-2007, 21:42
سلام.
یه سوال از بچه های کانونی:
کلاس های کانون چطوره ؟ مشاوره هاش چی ؟ و کلاً چقدر تاثیر مثبت داره؟

S!N!STeR
15-08-2007, 22:39
سلام بچه ها
چه قدر درس مي خونين يهو ديوونه ميشين .
ما كه روزي 1 ساعت هم نمي خونيم ولي شما ...............
خوب حالا بگيد دارين ادبيات و معرف رو هم مي خونين ؟؟؟؟؟؟؟؟
باي

سلام به همه ی کنکوریهای عزیز
دوست عزیز به نظر من تابستان بهترین فرصت برای جلو افتادن از رغبا می باشد. من خودم از اول تابستان هم کلاس کنکور میرم و هم شدیدا درس می خونم ( حدودا روزی 7 -8 ساعت ) چون وقتی مدرسه شروع بشه نصف وقتتون تو مدرسه میگذره و بقیه هم توی کلاس و وقت کم تری نسبت به تابستان برای درس خوندن دارید.
در مورد سوالتون هم من ادبیات کلاس می رم وهفته ای 5 درسش رو می خونم. ومعارف هم کتاب سفید گاج رو گرفتم می خوا م توی شهریور هر روز یک درس رو بخونم که میشه 31 درس و کل دین و زندگی (2) و (3) رو توی تابستون تموم می کنم.

توصیه من به همه ی دوستان هم درد خودم :10:: تابستان خودتو ن رو از دست ندهید حتی این یه ماه آخر رو.:46:
به امید رتبه های درخشان :40::40::40:

alinamy
16-08-2007, 15:38
سلام کسی خبر داره امتحان 5 مرداد قلم چی برگزار شد یا نه ؟

MehranVB
17-08-2007, 11:15
سلام.
یه سوال از بچه های کانونی:
کلاس های کانون چطوره ؟ مشاوره هاش چی ؟ و کلاً چقدر تاثیر مثبت داره؟

این نصیحت رو از من داشته باشید، برای تمام بچه های این سایت.
قلم چی چند چیز مثبت داره و چند چیز منفی:
1- آزمون های قلم چی بهترین است و جامعه آماری آن بالاست و سئوالاتی تقریباً استاندارد و بهتر از سایر آزمون ها دارد. کارنامه آن دقیق ترین کارنامه است. بهتر است که در آزمونهای مهر ماه به بعد آن ثبت نام کنید، مخصوصاً اگر فارغ التحصیل هستید. البته آرمونهای جامع آزمایشی سنجش (منظورم سه آزمون بعد از عید است) هم خوب هستند.
2- حتماً یک دفتر برنامه ریزی قلم چی بخرید و آن را تا انتها استفاده کنید.
3- اصلاً طرف کتاب های قلم چی نروید، این نصیحت من را حتماً به یاد داشته باشید، کتاب های قلم اکثراً سئوالهای بسیار آسان دارند و باعث می شوند که اعتماد به نفس کاذب داشته باشید. اگر خواستید کتاب بخرید سراغ گاج یا اندایشه سازان بروید، البته برای هر درسی کتابی مناسب است. (البته تعدادی از کتابهای قلم چی هم مفید هستند)
4- روی کلاسهای کانون هم خط بکشید چون اصلاً به درد نمی خورند.

اما مهمترین ویژگی کانون که اون رو از همه جا متفاوت و معروف کرده برنامه آن است. برنامه آزمونهای قلم چی بهترین برنامه ای است که می توانید داشته باشید، و این برای شخصی که نه مدرسه می رود و نه کلاس محسوس است. درسها در برنامه طوری تقسیم بندی شدند که اگر از اولین آزمون تا آخر شروع به خواندن کنید انگار نه انگار که دارید درس می خوانید، یعنی در عرض 9 ماه تمام کتابهای حجیمی که در روبرو دارید را به راحتی می خوانید. اما چیزی که مهم است اینه که با برنامه پیش روید و از آن خارج نشوید و یکی دیگه هم این که یک چیز را انتخاب کنید، یعنی یا قلم چی یا گزینه دو یا سنجش...

اگر سئوالی بود خوشحال می شوم جواب دهم.

pes68
17-08-2007, 12:46
قلم چی فقط و فقط و فقط مخصوص فارغ تحصیل هاست
دوستان پیش دانشگاهی قلم چی بدبختتون می کنه
فقط در یه صورت برید قلم چی اوم در صورتی که مطمئن باشید که روزی 7 ساعت درس می خونید در غیر اینصورت قلم چی براتون سمه

Shahnam7
17-08-2007, 13:33
سلام بچه ها خسته نباشید
البته چوت تازه اولشه نباید هم حتی یک ذره خسته باشیم :20:

1- رشته تجربی هستم و می خوام یک سری کتاب آموزشی ریاضی و فیزیک هم تست و هم آموزشی بخرم
چه انتشاراتی رو پیشنهاد می دین؟

2- من وقتی شروع به درس خوندن می کنم وسط درس خوندنم حواسم پرت می شه و می رم تو هپروت! مثلا می بینی 1 ساعت کتاب جلوم باز بوده اما 2 صفحه هم نخوندم! :41: نمی دونم با این مشکل چه کنم. البته درسم و نمره هام هم همیشه خوب بوده اما احساس می کنم به نسبت وقتی که برای درس خوندنم صرف می کنم نتیجه کافی رو نمی گیرم. به نظرتون من چی کار کنم؟
کمکم کنید
:11:

TADAIE
17-08-2007, 13:47
من هم امسال پیش دانشگاهی هستم ولی واقعا گیج شدم که کدوم راه رو انتخاب کنم (دبیرستان دولتی یا غیر انتفاعی) راستی آموزشگاه خوارزمی کلاسهای 3 نفره گذاشته که من می خواهم در اون شرکت کنم ولی یک نفر کم هستش. برای کسانی که میخواهند برق شریف قبول بشن سیستم خیلی خوبیه . اگه خواستین اطلاعات بیشتر بگیرین به من ایمیل بزنین تا من توضیحات کامل رو بدم.
email: djclub2@yahoo.com

به نظر من پیش دانشگاهی حتما برو دولتی من خودم دیپلمم غیر انتفاعی گرفتم ولی واسه پیش رفتم دولتی (کنکور ازمایشی مدرستونو حتما شرکت کن ) موفق باشید.:10:

TADAIE
17-08-2007, 13:53
سلام بچه ها خسته نباشید

1- رشته تجربی هستم و می خوام یک سری کتاب آموزشی ریاضی و فیزیک هم تست و هم آموزشی بخرم

2- من وقتی شروع به درس خوندن می کنم وسط درس خوندنم حواسم پرت می شه و می رم تو هپروت! مثلا می بینی 1 ساعت کتاب جلوم باز بوده اما 2 صفحه هم نخوندم! :41: نمی دونم با این مشکل چه کنم. البته درسم و نمره هام هم همیشه خوب بوده اما احساس می کنم به نسبت وقتی که برای درس خوندنم صرف می کنم نتیجه کافی رو نمی گیرم. به نظرتون من چی کار کنم؟
کمکم کنید
کتاب هایه کانون از همه بهتره من امسال پیش بودم همه جور کتاب دیدم ولی هیچ کدوم مثل اون نبود مخصوصا کتاب های ابی و بعد عید هم کتاب زرد . موفق باشید.

MehranVB
17-08-2007, 14:53
سلام بچه ها خسته نباشید

کمکم کنید

1- برای فیزیک، اصلاً کتاب های قلم چی را پیشنهاد نمی کنم. کتاب فیزیک گاج را خودم خوانده بودم و آن را تضمین می کنم. اما فقط اگر خواستید بخرید حواستان باشد کتاب فیزیک پیش دانشگاهی سه جلدی را تهیه کنید و نه دو جلدی. باید تمام سئوالات آن از قبیل تالیفی و سئوالات کنکور آن را حل کنید، کمی حجم زیادی دارد اما اگر همه را حل کنید مطمئن باشید درصد کنکورتان بالای 75 خواهد شد. درسنامه ها را هم کامل بخوانید حتی اگر آن موضوع را بلد باشید. کتاب اندیشه سازان هم خیلی خوب است و نگارش و حجم آن دقیقاً مانند گاج است. به هر حال بهتر است که یکی از آنها را انتخاب کنید.
در مورد ریاضی: اگر ریاضی تان خوب نیست، ابتدا آبی قلم چی را بخوانید، اما چه ریاضیتان خوب است و چه خوب نیست، کتاب بانک تست رضوی را حتماً بخرید. (فکر می کنم انتشارات اندیشه فائق باشد)
برای کسانی هم که رشته تجربی نیستد کتاب های زیر مناسب است:
هندسه تحلیلی: سطح ساده = مبتکران تالیف آقای سیدموسوی، سطح بالاتر = اندیشه سازان
گسسته: فقط اندیشه سازان، اما به شرطی از سئوال اول تا سئوال آخر آن را حل کنید.
هندسه پایه: اندیشه سازان

2- این مشکل خیلی طبیعی است و برای همه پیش می آید. من هم این مشکل را داشتم، اما اگر این کار را کنید خیلی موثر است:
یک دفتر برنامه ریزی قلم چی بخرید و شروع به پر کردن آن بکنید. برای خودتان برنامه ریزی کنید، من نمی دانم که شما دانش آموزید یا فارغ التحصیل، اما اگر دانش آموزید برنامه درسی هر روزتان و در صورت امکان روزهای آینده تان را معین کنید و اینکه مثلاً می خواهید از ساعت 5 تا 6 درس 2 معارف را بخوانید. ساعت 5 شروع به خواندن آن درس کنید اما یک ساعت در کنار خود داشته باشید و ببینید که چه قدر طول می کشد تا آن درس را بخوانید. زمانی را که طول می کشد را در انتها بالای صفحه درستان یادداشت کنید، این کار دو فایده دارد، یکی اینکه در طول درس خواندن تمرکزتان بر روی درستان است و دیگری اینکه هنگام دوره کردن درس می دانید که چه قدر وقت باید بر روی درس بگذارید.

x3pyz
19-08-2007, 17:09
سلام دوستان
یه سوال خیلی مهم دارم...اگر راهنمایی کنید واقعا ممنون میشم .
من فارغ التحصیل رشته ریاضی هستم و امسال هم به دلایلی نتونستم کنکور شرکت کنم .(امسال پیش بودم )
واقعیت اینه که برای من اصلا رشته دانشگاهیم مهم نیست ، چون از لحاظ کاری و درامد مشکلی ندارم و فقط به خاطر این میخوام برم دانشگاه که بدونم در آینده کاری دارم که بدون اینکه به کسی محتاج باشم که منو استخدام کنه میتونم روی شغلم حساب کنم .

از لحاظ اینکه تجربی بخونم یا ریاضی هم ...روی هر دو رشته مسلط هستم و میتونم در کنکورشون موفق بشم .
حالا دوستان مطلع لطفا نظرشون رو بگن که ورود به رشته تجربی و گرفتن تخصص در یک گرایش خاص برای آینده میتونه مفیدتر باشه یا رشته های مهندسی ؟
لطفا به من راهنمایی کنید که کدوم رشته مهندسی چنین آینده کاری مستقلی خواهد داشت ؟ و یا هر راهنمایی که بتونه در این مورد کمک کنه .

ممنون

payman1991
19-08-2007, 21:31
سلام بچه ها من امسال دارممیرم سوم ریاضی
میخواستم ببینم چه کتابهای کمک درسی خوبی برای این رشته هست(کمک درسی و تست)
1-فیزیکم خوبه
2-شیمیم بد نیست
3-ریاضیم توی مسائل کتاب خوبه ولی تو تستها خیلی می لنگم
4-عربیم افتضاحه

soheilsmart
20-08-2007, 17:23
سلام بچه ها من امسال دارممیرم سوم ریاضی
میخواستم ببینم چه کتابهای کمک درسی خوبی برای این رشته هست(کمک درسی و تست)
1-فیزیکم خوبه
2-شیمیم بد نیست
3-ریاضیم توی مسائل کتاب خوبه ولی تو تستها خیلی می لنگم
4-عربیم افتضاحه
فیزیک مبتکران/قلم چی.فرید شهریاری
شیمی.گاج.ده استاد. اندیشه سازان
ریاضی.آبی.اندیشه فائق.اندیشه سازان
عربی ایاد فیلی . عربی به زبان ساده

soheilsmart
20-08-2007, 17:25
سلام دوستان
من فارغ التحصیل رشته ریاضی هستم و امسال هم به دلایلی نتونستم کنکور شرکت کنم .(امسال پیش بودم )
واقعیت اینه که برای من اصلا رشته دانشگاهیم مهم نیست ، چون از لحاظ کاری و درامد مشکلی ندارم و فقط به خاطر این میخوام برم دانشگاه که بدونم در آینده کاری دارم که بدون اینکه به کسی محتاج باشم که منو استخدام کنه میتونم روی شغلم حساب کنم .

از لحاظ اینکه تجربی بخونم یا ریاضی هم ...روی هر دو رشته مسلط هستم و میتونم در کنکورشون موفق بشم .
حالا دوستان مطلع لطفا نظرشون رو بگن که ورود به رشته تجربی و گرفتن تخصص در یک گرایش خاص برای آینده میتونه مفیدتر باشه یا رشته های مهندسی ؟
لطفا به من راهنمایی کنید که کدوم رشته مهندسی چنین آینده کاری مستقلی خواهد داشت ؟ و یا هر راهنمایی که بتونه در این مورد کمک کنه .

ممنون

بستگی به علاقه داره
اگر ریاضی علاقتونه برید برید ریاضی
و اگر تجربی برید تجربی

soheilsmart
20-08-2007, 17:28
سلام کسی خبر داره امتحان 5 مرداد قلم چی برگزار شد یا نه ؟
بله عزیز
26 مرداد هم برگزار شد :5::5:

شیوا
20-08-2007, 22:10
سلام به همه. بعد یه وقفه من باز اومدم. میبینم که همه در حال درس خوندن هستن. این خیلی خوبه. ایشالا همه موفق باشیم! راستش من یه راهنمایی میخواستم در مورد نحوه ی خوندن ادبیات. اینکه اعلام رو همراه با درس بخونیم. یا لغات رو چطور بخونیم همراه با هر درس یا بطور جدا. یکی منو راهنمایی کنه ممنون میشم.

sadra17
20-08-2007, 22:31
سلام و خسته نباشید به همه ی بچه های...خون.یه سوال داشتم: من چون خیلی رو درسای عمومی مسلطم همه رو گذاشتم برای بعد از عید.به نظرتون جواب میده یا نه؟

MehranVB
21-08-2007, 07:26
سلام به همه. بعد یه وقفه من باز اومدم. میبینم که همه در حال درس خوندن هستن. این خیلی خوبه. ایشالا همه موفق باشیم! راستش من یه راهنمایی میخواستم در مورد نحوه ی خوندن ادبیات. اینکه اعلام رو همراه با درس بخونیم. یا لغات رو چطور بخونیم همراه با هر درس یا بطور جدا. یکی منو راهنمایی کنه ممنون میشم.

کل اعلام رو بذاری روی هم چند صفحه میشه؟ به نظر من همه رو یکباری همین الان بخون، حتی اگر هنوز معلمت درسها را نداده، شاید یک ماه هم وقت نگیره. بهتره از جعبه لایتنر استفاده کنی (راهی که برای خودم جواب داد و هنوز هم آنها را به یاد دارم!) البته من با جعبه آدامس relax آنها را خواندم!:31: وقتی که همه رو حفظ کردی تا روز قبل از کنکور باید اونها رو دوره کنی (اولش فکر می کنی که نیازی به خوندنشون نداری اما اگر این فکر رو کردی سخت در اشتباهی)

در ضمن کتاب اعلام گاج هم خیلی مفیده.

MehranVB
21-08-2007, 07:27
سلام و خسته نباشید به همه ی بچه های...خون.یه سوال داشتم: من چون خیلی رو درسای عمومی مسلطم همه رو گذاشتم برای بعد از عید.به نظرتون جواب میده یا نه؟

داری بدترین کاری رو که می تونی با خودت می کنی. تا بعد از عید خیلی چیزها تغییر می کنه، تا دو ماه اول باید روی اختصاصی ها زوم کنی و بعد از اون هم کل دروس رو مرور کنی (و نه فقط عمومی ها) جوابت هم هیچ شرط و شروطی نداره که بگیم اگر این کار رو بکنی جواب می ده، جوابش قطعیه و فقط یک کلمه: نــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــه!
تو مگه چندبار می خوای کنکور بدی؟ پس این یک سال رو هم که شده با عذاب بگذرون اما ریسک نکن. این حرفا رو از من به یاد داشته باش. من هم مثل تو فکر می کردم و از این کارا کردم و نتیجه اش این شد که یک سال دیگه بخونم!

ساش
21-08-2007, 13:02
سلام من دارم می رم پیش تو کلاسای هامون هم شرکت می کنم
الان هم کلی مطلب گفتن
در خواست من اینه که یه کتاب اموزشی بهم معرفی کنید که خوب توضیح داده باشه مخصوصا مبحث ژنتیک .

خیلی خیلی ازتون ممنون
راستی شرط معدل چی شد . من معدلم 9 شد به نظرتون اگر بخونم کنکور قبول می شم؟؟؟؟

hossein1990
21-08-2007, 21:47
سلام دوستان

ممنون

رياضي
چون اونوقت اگه هر رتبه اي بياري بازم مي توني يك مهندسي قبول بشي اما اگه تو تجربي بالاي 1500 باشي ديگه هيچي نمي شي .
موفق باشي
باي

soleares
21-08-2007, 23:09
جناب سهیل اسمارت عزیز چرا اینجا رو کردی چت روم اگر حرفی نداری خب چرا پست می فرستی اونم چی پشت سر هم !

حالا به سوالم جواب بده:

برای قبول شدن در دانشکاه سراسری رشته ریاضی چه میانگین درصدی باید داشته باشم؟

من اولای تیر میانگینم 15 درصد بود الان میانگینم 40 درصده و کم کم دارم افزایشش میدم حالا باید به چند برسونمش ؟ آخه لگاریتمی داره برام بالا بردن میانگین سخت میشه !

ساش
22-08-2007, 10:43
چرا جواب من را نمیدید اا سهیل ده تا پست فرستادی اما جواب من را ندادید لطفا جواب بدید

سلام من دارم می رم پیش تو کلاسای هامون هم شرکت می کنم الان هم کلی مطلب گفتن در خواست من اینه که یه کتاب اموزشی بهم معرفی کنید که خوب توضیح داده باشه مخصوصا مبحث ژنتیک .
خیلی خیلی ازتون ممنونراستی

شرط معدل چی شد . من معدلم 9 شد به نظرتون اگر بخونم کنکور قبول می شم؟؟؟؟

rezapishro
22-08-2007, 23:05
چرا جواب من را نمیدید اا سهیل ده تا پست فرستادی اما جواب من را ندادید لطفا جواب بدید

سلام من دارم می رم پیش تو کلاسای هامون هم شرکت می کنم الان هم کلی مطلب گفتن در خواست من اینه که یه کتاب اموزشی بهم معرفی کنید که خوب توضیح داده باشه مخصوصا مبحث ژنتیک .
خیلی خیلی ازتون ممنونراستی

شرط معدل چی شد . من معدلم 9 شد به نظرتون اگر بخونم کنکور قبول می شم؟؟؟؟
شرط معدل که وجود داره
ولی با معدل 9 کارت یکم سخته

ساش
22-08-2007, 23:08
یکم یا خیلی ؟؟ اصلا شانسی دارم
لطفا دقیق تر توضیح بدید .
اصلا اگر بخونم می شه یا نه ؟؟؟؟

rezapishro
22-08-2007, 23:09
رياضي
چون اونوقت اگه هر رتبه اي بياري بازم مي توني يك مهندسي قبول بشي اما اگه تو تجربي بالاي 1500 باشي ديگه هيچي نمي شي .
موفق باشي
باي
آوردن رتبه 1500 ریاضی سخت تر از تجربی است
مگه شما اینو نمیدونید:13::13::13:

rezapishro
22-08-2007, 23:12
یکم یا خیلی ؟؟ اصلا شانسی دارم
لطفا دقیق تر توضیح بدید .
اصلا اگر بخونم می شه یا نه ؟؟؟؟
کار که نشد نداره
نمیدونم وضعیت تحصیلی شما چجوریه
چه رشته ای میخواید قبول بشید

komail
23-08-2007, 01:10
بچه ها من تو انتخاب رشته تربيت معلم و دبيري فني نزدم
ولي اسمم واسه مصاحبه اومده
چه طوريه؟

M A R S H A L L
23-08-2007, 01:28
بچه ها من تو انتخاب رشته تربيت معلم و دبيري فني نزدم
ولي اسمم واسه مصاحبه اومده
چه طوريه؟

حتماً يكي از رشته هاي نيمه متمركز رو انتخاب كردي.

alinamy
23-08-2007, 12:01
سلام
من یه پیشنهاد داشتم یه تاپیک معرفی کتاب کنکور هم بزنید
تجربی
در جواب سئوال شما که پرسیده بودین کتاب ژنتیک چی بخونم ، تنها یک کتاب کامل وجود داره که 300 صفحه داره اونم کتاب ژنتیک انتشارات تابش اندیشه است .

شیوا
23-08-2007, 12:41
کل اعلام رو بذاری روی هم چند صفحه میشه؟ به نظر من همه رو یکباری همین الان بخون، حتی اگر هنوز معلمت درسها را نداده، شاید یک ماه هم وقت نگیره. بهتره از جعبه لایتنر استفاده کنی (راهی که برای خودم جواب داد و هنوز هم آنها را به یاد دارم!) البته من با جعبه آدامس relax آنها را خواندم!:31: وقتی که همه رو حفظ کردی تا روز قبل از کنکور باید اونها رو دوره کنی (اولش فکر می کنی که نیازی به خوندنشون نداری اما اگر این فکر رو کردی سخت در اشتباهی)

در ضمن کتاب اعلام گاج هم خیلی مفیده.

میدونی من خودم دارم چی کار میکنم؟ من الان دارم ادبیات 2 رو میخونم. هر فصلی که میخونم از اون فصل یه خلاصه برداری جامع میکنم. بعد میرم همه ی اعلام مربوط به درسای اون فصل رو مینویسم زیر اون درسه! به این ترتیب هر فصل ادبیات خوندنش 1 ساعت طول میکشه. این راه خوبیه؟
مال گاج رو هم خریدم. خیلی بهش مراجعه نکردم آخه همه ی ادبیات 3 سال رو قاطی داره. من فعلا فقط 2 و 3 رو میخونم. اونو گذاشتم واسه آخر سر.
فکر کنم لایتنر هم جواب بده:46:

soheilsmart
23-08-2007, 13:33
نمیدونم قبلا گفتم یا نه
آزمون بعدی قلم چی 9 شهریور

ساش
23-08-2007, 20:30
alinamy جان تشکر
این کتاب ژنتیک مخصوص کنکور است یعنی تمام نکات ژنتیک که به درد کنکور بخوره را داره؟؟؟؟

alinamy
24-08-2007, 15:24
alinamy جان تشکر
این کتاب ژنتیک مخصوص کنکور است یعنی تمام نکات ژنتیک که به درد کنکور بخوره را داره؟؟؟؟
بله این کتاب شامل فصل های 5 و 6و 7و 8 سال سومه که اگه کسی اون رو کامل و با دقت بخونه و تمرین هم داشته در کنکور مشکلی نخواهد داشت !!!

mohsensoft
02-09-2007, 00:49
سلام. نمکدون نبودی یه چند وقتی!!!! تاپیک بی حال شده. همه رفتن ما که تا 16 شهریور میریم بعد تا مهر تعطیلیم. دبیرامون واسه اون 2 هفته حسابی نقشه کشیدن.
خب تا حالا به کجا رسیدی تو خوندن؟
خوشبحالتون تابستونم مدرسه میریم
ما که نمیریم ضرر میکنیم

شبنم خانم
02-09-2007, 07:05
سلام بچه ها.کسی اینجا نیست؟؟
کسی نمی دونه این همه کتابی رو که معرفی شده چرا هیچ کدوم توی کتابفروشی های آنلاین گیر نمیاد؟؟؟

شیوا
02-09-2007, 15:19
خب تا حالا به کجا رسیدی تو خوندن؟
خوشبحالتون تابستونم مدرسه میریم
ما که نمیریم ضرر میکنیم
خداییش خیلی خوب بوده. در طول تابستون فیزیک 1 رو تا آخر عدسی ها خوندیم. فصل 1 فیزیک پیش رو خوندیم. 2 فصل اول شیمی پیش رو خوندیم. فصل 1 گسسته. مقداری از تحلیلی و ریاضیات هم دوره کردیم.مثلثات هم به طور کامل خوندیم. خلاصه دبیرامون کم نذاشتن. بقیه ش به ما بر میگرده. من که خودم زیاد نخوندم. ایشالا از مهر جبران میکنم.

شیوا
02-09-2007, 15:22
سلام بچه ها.کسی اینجا نیست؟؟
کسی نمی دونه این همه کتابی رو که معرفی شده چرا هیچ کدوم توی کتابفروشی های آنلاین گیر نمیاد؟؟؟
اولا چرا میرید سراغ کتاب فروشی آنلاین. این خانه ی کتاب سبز که خیلی بهتره. زنگ بزنید میارن براتون دم در خونه. اما در مورد اینکه چرا نیست شاید واسه اینه که هنوز خیلی از کتابا زیر چاپ هستن.

M A R S H A L L
02-09-2007, 15:43
كسي سقف معدل رو براي بورسيه شدن تو قلم چي ميدونه چنده؟

LeBron
02-09-2007, 16:21
سلام
یه سوال: کتاب بانک تست اندیشه فائق با بانک سوالش فرق داره ؟ (گسسته رو میگم)

ازادي
02-09-2007, 19:36
ببخشيد راستش تازه به اين تاپيك سر زدم و هنوز پست هاي قبلي رو نخوندم.ولي يه نصيحت به دوستان كنكوري ميكنم تمامي كتاب هاي انديشه سازان رو بگيريد و حتي درس ها رو هم از انديشه سازان بخونيد.در صورت گرفتن كتاب هاي انديشه سازان چندان به كلاس مدرسه هم احتياج نداريد.براي ديفرانسيل علاوه بر انديشه سازان كتاب 10 استاد رو هم بزنيد.براي فيزيك پيش هم ابي قلم چي.

شبنم خانم
03-09-2007, 18:55
سلام شیوا جونم.خانه کتاب سبز چیه؟؟کیه؟؟ من که تهران نیستم می تونم ازش استفاده کنم؟؟؟
می شه بیشتر توضیح بدی؟؟؟؟؟؟؟
سریع بی زحمت چون من چند وقتی هست که به خاطر نبود کتاب هایی که می خوام استرس گرفته ام!

mohsensoft
04-09-2007, 11:48
آقا یه خبر خوب
به گفته ی رییس سازمان سنجش تاثیر معدل در کنکور 87 همون 15 % هستش
(توی مجله آزمون قلم چی نوشته بود)

solo_88
06-09-2007, 10:04
سلام...
کم کم دیگه کنکوری های عزیز باید استارت رو بزنن اگه تا الان کاری نکردن.

من دو بار کنکور دادم و خیلی دوست داشتم تو این تاپیک کمکتون کنم اما وقت نمیزاشت اما الان میخوام تمام حرفام رو تو این پست بنویسم.

اولا این رو بدونین کنکور اسون نیس ولی کار نشدنی هم نیست..اگه چیزایی رو که مینویسم عمل کنین من به شما قول میدم از نهایت توانتون استفاده کردین.

اول چند مورد رو مینویسم بعد میرم سراغ تک تک درس ها.

1-سعی کنید تمام درس ها رو تموم کنید.اینو بدونید اگه شما مثلا 60% یه درس رو بخونید هیچ وقت نخواهید تونست 60% سوالات رو جواب بدید

2-درس بدون تست یعنی هدر دادن هر چی خوندین...حتما در کنار درس تست بزنین.

3-ازمون هر ماه یک بار یا هر دوماه یک بار نه مثل قلم چی هر 2 هفته.

4-هیچ درسی رو کنار نزارین...مثلا از شیمی بدت میاد اشکال نداره بشین اون مباحث اسون رو بخون کم کم میبینی که همچینم بد نیست.

5-خودتون 90% کار هستید.نزارید وقت مطالعه ی خودتون با رفت و امد به کلاس های متعدد تلف بشه.

6-وارد حاشیه نشید و تا چیزی رو شخصا امتحان نکردین قبول نکنین.وارد بازی معلم ها نشین که فلانی خوبه فلانی بد.من پارسال تو درس های اختصاصی بهترین معلم های ایران رو داشتم و چون خودم

زیاد نخوندم اونام نتوستن کاری کنن...شما اگه خودتون نخوایین بهترین معلم هم چیزی نیست ولی اگه خودتون دنبالش باشین از معلم معمولی هم بهترین نتیجه رو میگیرین.. یه معلم عربی دلسوز و

باسواد داشتم که راهنمایی هم معلمم بود و الان 5 سالی هست کنکور کار میکنه...منو از منفی رسوند 70% با اینکه معروف هم نیست....
.
.
اما درس ها:

دیفرانسیل

یکی ار حجیم ترین درس ها در مقابل تستی که ازش میاد.شما 25 تست ریاضیتون از کتاب دیفرانسیل پیش هست.

متاسفانه کتاب درسی که در این مورد ناقص هست و درس ریاضی هم درسی نیست که همشو با خوندن بشه

فهمید.پیشنهاد من اینه که یه کلاس سبک برید و در کنارش از کتاب ابی قلم چی(10 سال کنکور) خلاصه درس ها رو

بخونید و تست بزنید.ممکنه اولش تست هارو نتونید بزنید.جواب رو ببینید و یه بار دیگه حل کنید.خواهید دید از تست

5 به بعد خودتون حل میکنید.

من برای تست همین کتاب رو توصیه میکنم.

بانک سوال هم هست که مجید رضوی(معلم پارسالم)با داداشش ماشاا.. رضوی نوشتن اما توش اونقدر سوال به درد

نخور هست که الکی وقتتون رو میگیره و زاییده تخیلات دو برادر هست!!

گسسته

یکی از نمره بیارترین درس ها...بازم در کنار کلاس از تست بانک سوالات عزت ا... مشفق استفاده کنین.سوا و جواب های خوبی داره.این درس باید خوب براتون جا بیوفته.

تحلیلی

درس مفهومی و در عین حال ساده.

از کتاب تست یوسف محمدی استفاده کنین.فوق العاده هست این کتاب.الان یادم نیست کدوم انتشارات بود نگاه میکنم میگم/

ریاضیات پایه

مهمترین بخش هست از نظر من چون مثلثات رو داره که مستقیم ازش دو تست میاد...انتگرال بلدی اما میبینی جلوی انتگرال عبارت مثلثاتی نوشته مجبوری رد بشی.

حتما این بخش رو خوب و عمقی بخونید.تست 10 سال کنکور

فیزیک

مهمترین درس کنکور...تنهایی 45 تست داره...خوبیش اینه که بدون معلم هم میتونید فرمول یاد بگیرید و تست

بزنید.البته با کتاب های زیر عمقی یاد میگیرید

برای مطالعه و تست تمرینی از کتاب های مبتکران(اندیشه سازان سابق) استفاده کنین.مطمئن باشین هم یاد میگیرین هم مسلط میشین.

برای تست تکمیلی 10 سال یا 30 سال قلم چی-من 10 سال رو توصیه میکنم.

یادتون باشه بعضی از بخش ها رو از کتاب درسی هم بخونین.

شیمی

برای مطالعه فقط و فقط کتاب درسی.اگرم کلاس میرین که حل مساله رو هم یاد میگیرین.ولی اگه جزوه ی بازرگان یا مصلایی رو هم داشته باشین باز کتاب درسی الویتتون باشه.

برای تست بازم کتاب های مبتکران.

دوستان اجازه بدین عمومی هارو دفعه ی بعد بنویسم الان دیرم شده باید برم!!!

فقط بدونین کتاب های قلم چی خلاصه درس های خوبی داره و میتونین قبل از تست بخونین.

40 تست با رفع اشکال بهتر از 400 تست بدون رفع اشکال هست.

فعلا خداحافظ!

hossein1990
07-09-2007, 11:52
مرسی آقا
عالی بود
فیزیک گاج چطوره؟

كتابهاي گاج خيلي خوبن مخصوصا كتابهاي سبز .
مولف فيزيك سبز پيش هم داداش خود جوكاره . كتابش يكم درس داره و بعد هر درس حدود 15 تست تاليفي
خودش گفته اگه همه تست ها رو دقيق بزنين و پاسخش رو بخونين عمرا اگه تستي براتون جديد باشه
قيمتش هر دو جلدش هم 10 هزار تومنه .
موفق باشي
باي

hossein1990
07-09-2007, 12:11
به به... بعد 2ماه مدرسه رفتن میتونیم یه کم استراحت کنیم (البته همراه با درس). میره تا اول مهر که جدی بریم سر درس و زندگی....

سلام
ميشه بگين تو تابستون چقدر درس خودندين و چيا خوندين كه اين همه خسته شدين ؟‌
ما كه براي اول مهر لحظه شماري مي كنيم !!!!!!!!!!!!!
مگه مدرسه شما چيه كه از تابستون شروع شده ؟
ما كه مدرسمون از اول مهر شروع ميشه تازه 3 روز در هفته هم تعطيليم ( با جمعه 3 روز ‌)

راستي بچه ها نتايج آزادم كم كم داره مياد هركي قبول شد بگه
باي

yusef
08-09-2007, 12:29
سلام
بچه ها من چند سوال داشتم.
من امسال دارم میرم سوم ریاضی.
چه جوری برای کنکور بخونم؟آیا امسال هم تست بزنم؟یا بهتره تشریحی کار کنم؟
در ضمن در تابستان سال سوم چه جوری میشه کل سه سال رو مرور کرد؟

با تشکر

maxoud
09-09-2007, 15:22
من رشتم ریاضیه ولی میخوام کنکور اختصاصی زبان بدم.:20:

به نظرتون واسه اختصاصی زبان قلم چی اسم بنویسم خوبه؟

mr saad
12-09-2007, 16:02
با سلام بالاخره این همه صفحه را خوندم.
یک کتاب به فرمت pdf از سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید می گذارم
شرح کتاب به این صورت است:
اسرار کنکور. روشهای موفقیت. چرا نمــی تــوانید برنــامـه ریزی موفق داشته باشید؟ تکنیکهای مطالعه و شــیــوه هــای نــویــن مـوفـقـیـت چـیـسـت؟ چگونه درس بخوانیم؟ چقدر بخوانیم؟ آموزش تندخوانی. فرمول تند خوانی چیست؟ تغذیه مناست برای کنکوریها چیست و چه غذاهایی باعث افزایش کارایی حافظه می شوند؟ چرا نمی توانید اضطراب و نگرانی خود را کنترل کنید؟ هفت اصل طلایی نوشتن یک برنامه کارآمد چیست؟
اگر بدنبال جواب سوالات بالا و بسیاری سوالات دیگر هستید حتما این کتاب را بخوانید.
حجم کتاب : KB 500 فرمت : PDF
برای دانلود به این صفحه مراجعه کنید.(لینک نگذاشتم که حقوق مالف رعایت شود.)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
---------------------------------------------------------------------------------------------------
امید وارم تاپیک بالا بمونه و همه بتوانند به یکگر کمک کنند

new.to.this
13-09-2007, 21:30
سلام دوستان چطوريد؟
خوب اينجا چندتا رياضي و تجربي و انساني داريم؟ معلومه اصلا؟ خوب بگيد ببينيم كه چه رشته اي ميخوايد بريد حالا؟

aminpost
13-09-2007, 22:13
تاپیک خوبی شده

می خواستم یه پیشنهاد بدم

اونم اینه که هر کی جزوه خوب داره آپلود کنه.

مثلا روزی یه فصل رو آپلود کنه.(فیزیک-شیمی-گسسته-تحلیلی-دیفرانسیل)

مخصوصا پایه چون معمولامعلم ها جزوه خوب پایه ندارند

در ضمن بهتره با ایمیل لینک بدیم که کسی شاکی نشه.

ممنون از همه

Maziar_69
13-09-2007, 22:39
آقا حسابان من شدیدا پایم ضعیفه. اینطوری دیفرانسیل به مشکل میخورم.
ممنون میشم کسی یه کمک اساسی بکنه !

M A R S H A L L
14-09-2007, 16:09
دوستان 2 سوال:
1.سقف معدل براي بورسيه شدن تو قلمچي چنده؟
2.در مورد كنكور اختصاصي زبان لطفاً يه كم بيشتر توضيح بدين.(ما كه رياضي هستيم ميتونيم علاوه بر كنكور خودمون تو اونم شركت كنيم؟)و رشته هاي تاپش چيه؟ و كدوم دانشگاهها بهترينها در اين مورد هستن؟

كسي اينجا كنكور زبان شركت كرده؟

soheilsmart
14-09-2007, 17:07
دوستان 2 سوال:
1.سقف معدل براي بورسيه شدن تو قلمچي چنده؟
2.در مورد كنكور اختصاصي زبان لطفاً يه كم بيشتر توضيح بدين.(ما كه رياضي هستيم ميتونيم علاوه بر كنكور خودمون تو اونم شركت كنيم؟)و رشته هاي تاپش چيه؟ و كدوم دانشگاهها بهترينها در اين مورد هستن؟

كسي اينجا كنكور زبان شركت كرده؟
بله شما که رشتتون ریاضیه
میتونید شرکت کنید
باید عمومیاتون و زبانتون قوی باشه

soheilsmart
14-09-2007, 17:13
تاپیک خوبی شده

می خواستم یه پیشنهاد بدم

اونم اینه که هر کی جزوه خوب داره آپلود کنه.

مثلا روزی یه فصل رو آپلود کنه.(فیزیک-شیمی-گسسته-تحلیلی-دیفرانسیل)

مخصوصا پایه چون معمولامعلم ها جزوه خوب پایه ندارند

در ضمن بهتره با ایمیل لینک بدیم که کسی شاکی نشه.

ممنون از همه

فکر خوبیه
ولی هیچی مثه کتاب درسی نمیشه

M A R S H A L L
14-09-2007, 17:26
بله شما که رشتتون ریاضیه
میتونید شرکت کنید
باید عمومیاتون و زبانتون قوی باشه

دوستان ميشه بيشتر توضيح بدين؟

راستي كي شما تو آزمون كانون شركت كردي كه الان نتيجه اش مياد؟
من فكر ميكردم از مهر بايد ثبت نام كنم.
بابا بيشتر بگيد در اين باره.مدارك مورد نيازش و...

Maziar_69
15-09-2007, 00:00
بگو مشکلت چیه کمکت کنم
بیتر گجارو مشکل داری؟؟؟

ببین تو فهمیدن درس اصلا مشکل ندارم. ولی تو حل مسائل گیج میشم.
یعنی نمیدونم چطوری و از کجا باید شروع به حل کنی.
چون معمولا تو همه ی سوالا یه نکته ای هست دیگه وگرنه که سوال کنکور نمیشد ! :46:

soheilsmart
15-09-2007, 12:29
دوستان ميشه بيشتر توضيح بدين؟

راستي كي شما تو آزمون كانون شركت كردي كه الان نتيجه اش مياد؟
من فكر ميكردم از مهر بايد ثبت نام كنم.
بابا بيشتر بگيد در اين باره.مدارك مورد نيازش و...

دوست عزیز قلم چی در تابستون چهار تا آزمون داشت به تریتیب
5 مرداد.26 مرداد . 9شهریور. 23 شهریور
اولین آزمونش تو مهر:6 مهر هستش
البته این واسه گروه آزمایشی ریاضی بود
زبانو نمیدونم

مدارک مورد نیاز کپی کارنامه عکس و چند تا چیز دیگه که الن یلدم نمیاد
مبلغشم زنگ بزن بپرس
فکر کنم شمار ش این بود 88978686
البته مطمئن نیستم

soheilsmart
15-09-2007, 12:31
شاید علتش کم تست زدن باشه
ولی برای حل کردن یک سوال چندین راه حل وجود داره معمولا
:20::20:

soheilsmart
15-09-2007, 13:10
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مواد امتحانی و ضرایب

زيرگروه هاي آزمايشي گروه آزمايشي علوم رياضي وفني

(گروه آزمايشي 1)

مواد آزمون عمومي و ضرایب آن

مواد آزمون اختصاصي و ضرایب آن

زیر گروه اول
دروس / ضرایب در زیر گروه ها
4
4
4

ریاضی

فیزیک 3
3
2

شیمی 2
3
3

مجموعه رشته هایی که دارای ضرایب یکسان هستند

زيرگروه هاي آزمايشي

مجموعه رشته هايي كه دروس امتحاني آنها داراي ضرايب يكسان مي باشند
زير گروه 1
مهندسي برق (تمام گرايشها)، دبير فني برق (تمام گرايشها)، مهندسي دريا (تمام گرايشها)، مهندسي صنايع (تمام گرايشها)، مهندسي عمران ( تمام گرايشها)، دبير فني عمران(تمام گرايشها)، مهندسي كامپيوتر (تمام گرايشها ) ، مهندسي رباتيك، مهندسي فناوري اطلاعات (IT) ، مهندسي مكانيك (تمام گرايشها)، دبير فني مكانيك (تمام گرايشها)،مهندسي مواد (تمام گرايشها)، مهندسي نساجي (تمام گرايشها ) ، مهندسي هواوفضا، مهندسي نگهداري هواپيما ، هوانوردي (تمام گرايشها)،مراقبت پرواز، مهندسي معماري ،كارداني معماري ، كارداني معماري سنتي، رياضي (تمام گرايشها ) ، دبيريرياضي، فيزيك، دبيري فيزيك ،آمار، كارداني آمار ، كارداني علمي - كاربردي نرم افزار كامپيوتر،كارداني علمي - كاربردي سختافزار كامپيوتر، كارداني كامپيوتر ( نرمافزار)، كارداني كامپيوتر (سختافزار)، علوم اقتصادي (گرايشهاي اقتصاد نظري - اقتصاد صنعتي-اقتصاد پول وبانكداري)، تكنولوژي ماشينهاي كشاورزي ، مهندسي كشاورزي ( تمام گرايشها)، مهندسي عمران روستايي ، مهندسي دريايي ، كاردان فني الكترونيك صدا وسيما، كارداني دريانوردي ، معلم فني مكانيك (تمام گرايشها)، مهندسي علمي - كاربردي مكانيك و برق و عمران (تمام گرايشها)، تعمير و نگهدراي هواپيما، كاردان فنيكشتي ، كاردان فني حفاري ، كاردان فني مكانيك(تاسيسات)، تكنولوژي آبياري ، كاردان فني نساجي (تمام گرايشها)، معلم فني معماري ، مهندسي پزشكي (تمام گرايشها)،مهندسي حمل و نقل ريلي، مهندسي خط و سازههاي ريلي ، مهندسي ماشينهاي ريلي ، كارشناسي مديريت ( تمام گرايشها)، كارشناسي حسابداري (تمام گرايشها)، مديريت وكميسر دريايي، مديريت وبازرگاني دريايي ، كارداني تسليحات ، كارداني تكنيك خودروهاي نظامي ، علوم كامپيوتر، الهيات و معارف اسلامي و ارشاد (تمام گرايشها)،معارف اسلامي و اقتصاد ، معارف اسلاميو حقوق (تمام گرايشها)، معارف اسلامي و علوم سياسي ، معارف اسلامي و مديريت (تمام گرايشها)، ادبيات و زبان عربي ، معارفاسلامي والهيات (گرايشهاي فقه واصول- فلسفه و كلام)، شهرسازي، دبيري تربيت بدني و علوم ورزشي ، تربيت بدني وعلوم ورزشي ، كارشناسي خبرنگاري(گرايشهاياقتصادي وعلوم استراتژيكي)، علوم پايه نظامي ، الهيات و معارف اسلامي (گرايشهاي فقه و حقوق اسلامي ، فلسفه و حكمت اسلامي ) ، الهيات و معارف اسلامي - علومقرآن و حديث ، كارشناسي مديريت امور بانكي ، مديريت بيمه ، مديريت فرهنگي هنري، امور گمركي ، كارداني امور گمركي ، كارداني حسابداري ( تمام گرايشها)، كاردانيامور بيمه ، كارداني مديريت بازرگاني، روابط سياسي ، علوم سياسي ، فلسفه ، كارداني امور بانكي ، مددكاري اجتماعي ، علوم سياسي (گرايش امنيت ملي)، كاردان فني برق الكترونيك دريايي ، كاردان فني برق مخابرات دريايي ، علوم اسلامي ، اقتصاد حمل و نقل ، اقتصاد صنعتي ، امور دفتري ، تربيت مربي عقيدتي سياسي ، كارشناسي توليدسيما، اطلاعات وضد اطلاعات ، علوم حديث (تمام گرايشها)، حقوق ، مهندسي فرماندهي و كنترل هوايي (تمام گرايشها)، معلم فني برق ، تربيت دبير فني عمران ، علمي -كاربردي مهندسي مخابرات (تمام گرايشها)، مهندسي هوانوردي (ناوبري هوايي)، كارداني تكنولوژي هستهاي، دكتري پيوسته رياضي ، دكتري پيوسته فيزيك ،دكتري پيوستهبيوتكنولوژي، علوم و فنون هوانوردي - خلباني هليكوپتري،مهندسي نگهداري ، مهندسي سيستم ،مهندسي الكترونيكو مخابرات دريايي ، آباداني و توسعه روستاها، ناوبريو فرماندهي كشتي ، اطلاعات نظامي، تفنگداري دريايي، علوم قرآني - تربيت معلم قرآنمجيد، كارداني علمي كاربردي پست، كتابداري، فقه و حقوق حنفي، فقه و حقوقامامي، فقه و حقوق شافعي، روانشناسي (گرايش صنعتي و سازماني)، خدمات مسافرتي و جهانگردي، كارداني اويونيك هواپيما

زير گروه 2
مهندسي پليمر (تمام گرايشها ) ، مهندسي شيمي (تمام گرايشها)،مهندسي معدن (تمام گرايشها)، كاردان فني مواد(تمام گرايشها)، كاربردي طراحي و مهندسي پتروشيمي ،كاربردي مهندسي عمليات و صنايع پتروشيمي ، كاربردي طراحي و مهندسي پليمر، كاربردي مهندسي ايمني و حفاظت ، كاربردي مهندسي ايمني و بازرسي فني ، مهندسينفت (تمام گرايشها)، مهندسي اكتشاف نفت ، شيمي ( تمام گرايشها)

زير گروه 3
كاردان فني برق (تمام گرايشها)، كاردان فني شيمي (تمام گرايشها)،معلم فني صنايع شيميايي، كاردان فني صنايع غذايي ، كارداني ايمني صنعتي ، معلم فني صنايع چوب ،كاردان فني عمران (تمام گرايشها ) ، كاردانفنيمعدن(استخراج معادن ذغالسنگ) ، كاردان فني مكانيك (تمام گرايشها بجزگرايش تاسيسات )، الكترونيك هواپيمايي ،مخابرات هواپيمايي ، معلم فني مواد (تمام گرايشها)، كاردان صنايع چوب ، كارداني علمي - كاربردي صنايع چوب ، كارداني استخراج معادن غيرذغالسنگ ، كاردان فنيعمليات پتروشيمي، معلم فني عمران (تمام گرايشها ) ، كارداني علمي -كاربردي صنايع چاپ، كارداني شيمي مواد پرانرژي

M A R S H A L L
15-09-2007, 13:12
دوست عزیز قلم چی در تابستون چهار تا آزمون داشت به تریتیب
5 مرداد.26 مرداد . 9شهریور. 23 شهریور
اولین آزمونش تو مهر:6 مهر هستش
البته این واسه گروه آزمایشی ریاضی بود
زبانو نمیدونم

مدارک مورد نیاز کپی کارنامه عکس و چند تا چیز دیگه که الن یلدم نمیاد
مبلغشم زنگ بزن بپرس
فکر کنم شمار ش این بود 88978686
البته مطمئن نیستم

آخه من عصباني شدم كارناممو پاره كردم.حالا بايد يكي از مدرسه بگيرم آره؟
خوب حالا شرايط بورسيه شدن تو قلمچي رو ميدوني؟و اينكه چه كساني نميتونن تو قلمچي شركت كنن؟
منظورم Min , Max شه.

soheilsmart
15-09-2007, 13:14
دقیقا نمیدونم ولی فکر کنم برای پسرا حداقل 18 و برای دخترا حداقل 19 باشه
البته مطمئن نیستم با اون شماره تماس بگیری بهت میگه

شیوا
15-09-2007, 13:15
من گمون کنم بورسیه شدن مربوط به اونا یی هست که بخاطر شرایط بد مالی توانا یی تحصیل ندارن و تو مناطق محروم هستن. قلم چی هیچ محدودیتی هم نداره

M A R S H A L L
15-09-2007, 13:17
باشه ممنون.
تاپيكتو سرپا نگه دار.

من گمون کنم بورسیه شدن مربوط به اونا یی هست که بخاطر شرایط بد مالی توانا یی تحصیل ندارن و تو مناطق محروم هستن. قلم چی هیچ محدودیتی هم نداره

نه براي مواردي كه سهيل گفت مجانيه.خوشبختانه ما كه شامل شديم اگه اينطوري باشه ولي اگه واسه دخترا و پسرا يكسان بود من مشمول نمي شدم.خوب شد.
پس كارنامه واسه چي ميخوان؟فقط واسه اينكه از پايه تحصيلي مطمئن بشن؟
چون من ديدم معدل نفرات اول رو تو پيكش مي زنن.

new.to.this
15-09-2007, 13:30

كتاب هاي مبتكران رو بخون. اگه اصولي بخوني قول ميدم بهت زير و روت ميكنه

aminpost
15-09-2007, 20:39
سلام

کسی می دونه این استاد صدرا که در برنامه فرصتبرابر (شبکه آموزش) می آید

و عربی درس می ده کدوم آموزشگاه درس می ده؟

یا این مهندس همت یار رو کجا می تونم پیدا کنم؟

1000 بار ایمیل زدم نامردا یه فحش هم جواب نمی دن.

در ضمن سایت زیر هم یه سر بزنید اگه کسی جزوه هاشو گرفت

اینجا هم اپلود کنه.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

قربون همتون!!!

LeBron
15-09-2007, 21:22
سلام آزمونای سنجشو چه جوری و تا کی میشه ثبت نام کرد؟

amiramirian
15-09-2007, 22:48
سلام
منم خواستم تو این جمع باشم
تا 2 هفته قبل از هر آزمونش میتونی توش ثبت نام کنی!!
بچه ها شما ها کتا با رو تا کی می خواهید تمام کنید؟؟(خیلیا میگن قبل از عید !! ولی چرا؟؟)

Maziar_69
15-09-2007, 23:34
چون یه دلیلش اینه که بعد عید دیگه باید بری تو تست زنی و نکات مهم رو دراری. دیگه زمان جمع بندیه.

sepand_salehi
15-09-2007, 23:46
بهترين راه موفقيت در كنكور از نظر من تست زني پس از خواندن هر مبحث است. كتاب هاي گاج هم بهترين منبع براي اين كار هستند. مثلا من در آزمون هاي قلم چي ، پارسال بالاترين درصد فيزيك 3 ام 67 درصد بود. اما از وقتي كه كتاب هاي گاج را گرفتم و پس از خواندن هر فصل تست هاي آن را مي زدم ، نتايجي كه گرفتم (در آزمون هاي تابستاني قلمچي) اينگونه بود (در همين درس فيزيك 3)

آزمون اول: 73 درصد آزمون دوم: 80 درصد آزمون سوم: 82 درصد آزمون چهارم: 88 درصد

aminpost
15-09-2007, 23:53
سلام

کسی می دونه این استاد صدرا که در برنامه فرصتبرابر (شبکه آموزش) می آید

و عربی درس می ده کدوم آموزشگاه درس می ده؟

یا این مهندس همت یار رو کجا می تونم پیدا کنم؟

1000 بار ایمیل زدم نامردا یه فحش هم جواب نمی دن.

در ضمن سایت زیر هم یه سر بزنید اگه کسی جزوه هاشو گرفت

اینجا هم اپلود کنه.

قربون همتون!!!

amiramirian
16-09-2007, 00:17
مهندس همت یار مشاور رو میگی؟؟؟
از سروش سیما میتونی برنا مه هاشو بخری.
در همین حد میتونستم کمکت کنم.
پیدا کردی به ما هم بگو!!
در ضمن به کار هیچ مشاوری اعتماد نکن!!
منم پارسال میرفتم پیش سلطانی (میدان ونک)
الان روزی نیست که خودم رو لعنت نکنم:13:
هر چی به فکر خودت جالب میاد رو انجام بده
شاد باشید

hossein1990
16-09-2007, 09:03
بهترين راه موفقيت در كنكور از نظر من تست زني پس از خواندن هر مبحث است. كتاب هاي گاج هم بهترين منبع براي اين كار هستند. مثلا من در آزمون هاي قلم چي ، پارسال بالاترين درصد فيزيك 3 ام 67 درصد بود. اما از وقتي كه كتاب هاي گاج را گرفتم و پس از خواندن هر فصل تست هاي آن را مي زدم ، نتايجي كه گرفتم (در آزمون هاي تابستاني قلمچي) اينگونه بود (در همين درس فيزيك 3)

آزمون اول: 73 درصد آزمون دوم: 80 درصد آزمون سوم: 82 درصد آزمون چهارم: 88 درصد

منم با تو موافقم البته من بيشتر كتابهاي سبزش رو مي خونم ولي در كل كتابهاي خوبي داره

راستي تو روزنامه نوشته بود به نفر اول كنكور تجربي كه فيزيكش رو 100 زده بود انتشارات گاج يك ميليون و 500 هزار تومان داده كه اومد گفت من كتاب ميكرو فيزيك گاج رو مي خوندم . خوش به حالش

amiramirian
16-09-2007, 13:31
برای مسائل شیمی 3 بهترین منبع چیه؟؟

amiramirian
17-09-2007, 01:48
بچه ها لطفا نظرتون رو راجع به سخت ترین مباحث کتابا بگید که با کدوم فصل از کتابا بیشتر مشکل دارید؟؟!!
من خودم با فیزیک پیش 2 که تقریبا همش حفظیه خیلی مشکل دارم برا همین هم امسال میخوام تا قبل عید پدرشو در بیارم ببینم حرف حسابش چیه/؟
شما ها چی؟؟
تو تایم استراحتم میام اینجا ببینم کسی چیزی گفته ازش یاد بگیرم یا کمکش کنم. کلا بچه درس خونی هستم گیر ندید که چقدر میام و وقت می زارم(شوخی)

sharab
20-09-2007, 07:43
سلام

من يه كنكوري 87 ام
امسال ميرم پيش رياضي؟
ولي هيچ انگيزه اي براي درس خوندن ندارم
چون از رسته هاي دانشگاهي رياضي هيچي نميدونم؟
البته درسم هم زياد بد نيست خوشحال ميشم راهنماييم كنيد؟!!!:10:

amiramirian
20-09-2007, 14:33
برا خودت یه هدف تعیین کن!
اگه بی هدف باشی مطمئن باش که موفق نمیشی
مثلا بگو زیر 1500 که هر چی خواستی قبول بشی بعدش تو تابستون بعد کنکور ببین جه رشته ای می خوای
شاد باش

Ali_Best
21-09-2007, 00:04
با سلام
يه سؤال از كانونيا داشتم ...
مي خواستم بدونم اولين آزمون كانون توي مهر چه روزيه (هنوز برنامه رو نگرفتم...)؟ بودجه بنديش چيه؟ من رشته رياضيم ... اين طوري بگم بهتره برنامه امسال كانون مثل پارساله ؟ پارسال اولين آزمون 7مهر بود و بايد كل سوم و كل پيش1(اختياري) رو امتحان ميدادي بعد 21 مهر برنامه شروع ميشد ...
منتظرم

M A R S H A L L
21-09-2007, 00:12
رفقاي كانوني نگفتيد كارنامه براي ثبت نام لازمه يا نه؟

M A R S H A L L
21-09-2007, 00:13
يه سؤال از كانونيا داشتم ...
مي خواستم بدونم اولين آزمون كانون توي مهر چه روزيه (هنوز برنامه رو نگرفتم...)؟ بودجه بنديش چيه؟ من رشته رياضيم ... اين طوري بگم بهتره برنامه امسال كانون مثل پارساله ؟ پارسال اولين آزمون 7مهر بود و بايد كل سوم و كل پيش1(اختياري) رو امتحان ميدادي بعد 21 مهر برنامه شروع ميشد ...
منتظرم

6 مهر امسال اولين آزمون هست دوست عزيز.

amiramirian
21-09-2007, 00:25
چونکه خیلیها از اول مهر به کانون میان برنامه رو همون ششم میدن! امتحانش هم پایس با اختیاری پیش

hossein1990
21-09-2007, 08:56
رييس سازمان سنجش با تشريح تغييرات احتمالي كنكور خبرداد:
تغييرات كنكور 87 تا پايان مهر اعلام مي شود.
ارايه اينترنتي كارت ورود به جلسه، استفاده از سوالات پنج گزينه‌اي و پاسخ كوتاه و تهيه بانك سوالات كنكور...

رييس سازمان سنجش آموزش كشور با اعلام تغييرات احتمالي كنكور سالهاي آينده از برقراري ارتباط ميان كد ملي، كد دانش‌آموزي و كارت ملي داوطلب با كنكور، ارايه اينترنتي كارتهاي ورود به جلسه، دريافت وجه ثبت‌نام با استفاده از عابر بانكها، تهيه و تكميل بانك سوالات كنكور و استفاده از سوالات پنج گزينه‌اي، پاسخ كوتاه و تستي مفهومي خبر داد.

دكترعبدالرسول پورعباس در گفت‌و‌گو با خبرنگار صنفي آموزشي خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، با اشاره به برنامه‌ها و تسهيلات سازمان سنجش براي كنكور سال آينده، تصريح كرد: برقراري ارتباط ميان كد ملي، كد دانش‌آموزي و كارت ملي داوطلب با كنكور يكي از اين برنامه‌هاست،‌ به عبارت ديگر اين برنامه به گونه‌اي طراحي مي‌شود تا در هنگام ثبت‌نام و انتخاب رشته اينترنتي همزمان با وارد شدن اين كدها توسط داوطلب ساير اطلاعات فرد خود به خود load شود.

ارايه اينترنتي كارتهاي ورود به جلسه

دريافت وجه ثبت‌نام با استفاده از عابر بانكها

وي، ارايه اينترنتي كارتهاي ورود به جلسه را از ديگر برنامه‌ها عنوان كرد و گفت: اگر اين برنامه اجرايي شود، مراجعه حضوري داوطلب براي دريافت كارت حذف مي‌شود.

رييس سازمان سنجش با اشاره به مذاكرات صورت گرفته با بانك‌ها، به ايسنا اظهار كرد: در صورت فراهم آمدن بستر مناسب دريافت وجه ثبت‌نام نيز از طريق بانكها و با استفاده از عابر بانكها انجام خواهد شد.

اعلام آخرين تغييرات كنكور87 حداكثر تا پايان مهر

وي درخصوص اعمال سوابق تحصيلي براي پذيرش دانشجو در كنكور 87، اظهار كرد: كليه تصميمات مرتبط با نحوه برگزاري كنكور 87 در كميته كنكور تصويب مي‌شود و آخرين تغييرات نيز حداكثر تا پايان مهر در اختيار داوطلبان قرار مي‌گيرد، پس از آن نيز ديگر هيچ تغييري را نمي‌پذيريم.

تهيه و تكميل بانك سوالات كنكور

دكتر پورعباس همچنين ادامه داد: سازمان سنجش در حال تهيه بانك سوالات براي آزمون سراسري است كه اين بانك هر ساله كاملتر مي‌شود، از سوي ديگر با اعمال ساير روشها كيفيت طراحي سوالات ارتقا يافته است كه پذيرش داوطلبان شهرستاني و كسب رتبه‌هاي برتر توسط آنان نيز شاهدي براي اين ادعاست.

وي افزود: از طريق اين بانك سوالات علاوه بر افزايش گستره سوالات، به سمت استانداردهاي جهاني پيش مي رويم.

استفاده از سوالات پنج گزينه‌اي، پاسخ كوتاه و تستي مفهومي در كنكور

رييس سازمان سنجش با اشاره به مطالعات سازمان سنجش در خصوص استفاده از انواع سوالات و روشهاي آزمون سازي براي بهبود كيفيت كنكور، اظهار كرد: سوالات پنج گزينه‌اي، پاسخ كوتاه و تستي مفهومي برخي از اين نمونه‌هاست كه در حال مطالعه برروي آنها هستيم.

وي در خصوص فعاليت سازمان سنجش در صورت حذف كنكور، اظهار كرد: سازمان سنجش سالانه 96 آزمون برگزار مي‌كند، ضمن اينكه در صورت جابجايي كنكور با سوابق تحصيلي نيز همين فعاليتها باقي خواهد ماند، به عبارت ديگر در حال حاضر نمرات خام براي پذيرش دانشجو از طريق آزمون سراسري اخذ مي‌شود ولي در صورت حذف كنكور، نمرات خام از طريق آموزش و پرورش كسب مي‌شود، بنابراين فعاليتهاي مربوط به ثبت نام كنكور، فايل كردن اسامي، انتخاب رشته،‌ صدور كارنامه علمي براي داوطلب و غيره بر جاي خود باقيست و تنها فرآيند برگزاري يك روزه آزمون تغيير مي‌كند.

ضرورت برگزاري آزمون سراسري براي رشته‌هاي پررقابت كنكور

وي با بيان اينكه در حال حاضر كنكور در دنيا به صورت تلفيق آزمونهاي سراسري با سوابق تحصيلي داوطلب برگزار مي‌شود، گفت: به اعتقاد ما در مورد رشته‌هاي پر رقابت نيز همين روال بايد در نظر گرفته شود ولي نظر مجلس چيز ديگريست.

وي با بيان اينكه در صورت لحاظ صرف سوابق تحصيلي براي پذيرش دانشجو در رشته‌هاي پر رقابت، مسئوليت سازمان سنجش بسيار سنگين مي‌شود، گفت: تمام تلاش ما اين است تا چيزي كه در مجلس تصويب مي‌شود،‌ اجرايي شود و بستر آنرا نيز فراهم مي‌كنيم، با اين حال بخش اعظم اين بسترها بايد توسط وزارت آموزش و پرورش فراهم شود، به عبارت ديگر بايد نمرات خام اعلامي از سوي آن منطبق بر يك روش ايمني و سريع باشد.

دكتر پورعباس در خاتمه خاطرنشان كرد: درهر صورت امكان دارد با حذف كنكور در برخي از بخشهاي رقابتي كنكور با مشكل روبرو شويم، بنابراين پيشنهاد ما به مجلس نيز آنست كه در 5 تا 10 درصد از ظرفيتها براي پذيرش دانشجو يك آزمون سراسري در كنار اعمال سوابق تحصيلي برگزار شود.

منبع :‌ سايت گاج

mahsa1469
21-09-2007, 17:37
رفقاي كانوني نگفتيد كارنامه براي ثبت نام لازمه يا نه؟
سلام سال گذشته که می خواست حتما می خاد

senator mj
22-09-2007, 14:16
من فني هستم و 2 سال پشت در دانشگاهم .تعدادي سوال داشتم .ميتونم ايتجا مطرح كنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

aria irani
22-09-2007, 18:51
بچه ها سلام

من لیسانسم رو امسال از دانشگاه تهران گرفتم ولی می خوام برای داندونپزشکی یا پزشکی شرکت کنم یعنی روز از نو روزی از نو .:31:

خب ببینم کتابها پارسال با امسال تغییری داشته داشته چون یکی از فامیل تجربی خونده وا مسال قبول شده و کتاباش رو می خام بگیرم که خب مال پارسال هست با کتابهای پیش و دبیرستان امسال تفاوتی داشته یا نه
بعد مواد امتحانی چیاست:
عمومی:
فارسی
عربی
انگلیسی
دینی
اختصاصی
زیست شناسی
فیزیک
شیمی
ریاضی

خب اسماش رو اگر دقیق دارید برام بگید بعد یه چیز دیگه من دانشجوی روزانه بودم که فارغ اتحصیل شدم د ر مقطع لیسانس حالا می تونم کنکور سراسری اصلا دوباره شرکت کنم برای دندانپزشکی یا پزشکی یا نه باید قیدش رو بزن و فقط می تونم دانشگاه آزاد شرکت کنم

در ضمن اگر بچه ها آشنایی دارن که دنانپزشکی یا پزشکی قبول شده لطف کنن درصداش رو بگن که کدوم دانشگاه قبول شده و رتبه.

ممنون

soheilsmart
22-09-2007, 22:11
من دوباره اومدم
خبر خاصی نیست
چرا یکی هست
الان دارم میوه ممنوعه رو میبینم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رهرو آن نيست که گهي تند و گهي خسته رود *** رهرو آنست که آهسته و پيوسته رود
به سيستم ثبت نام آزمونهاي آزمايشي مرحله اي و جامع سال 87 - 86 خوش آمديد

داوطلب گرامي به منظور رعايت اصول ثبت نامي لطفا به نکات ذيل به دقت توجه فرماييد
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]مهلت ثبت نام براي مرحله اول نوزدهم مهرماه سال 1386 مي باشد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]جدول زماني ومکان هاي توزيع کارت متعاقبا از طريق سايت اعلام مي گردد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]زمان برگزاري آزمون مر حله اول مورخ 11/8/86 مي باشد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]در طي مراحل ثبت نام از کليک بر روي دکمه Back مرورگر خود و باز کردن بيش از يک صفحه مرورگر بر روي کامپيوتر خود جدا خودداري نماييد در غير اين صورت به صفحه اصلي بازگشته و بايد مراحل ثبت نام را از ابتدا آغاز نماييد
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]ثبت نام شما فقط وقتي تکميل گرديده است که در انتهاي مراحل ثبت نام و در يک صفحه مجزا از سيستم ثبت نام اينترنتي شماره پرونده 6 رقمي و کد رهگيري 17 کاراکتري دريافت نماييد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]در صورت مواجه شدن با هرگونه مشکل و يا داشتن سوال مي توانيد به ترتيب ذيل عمل نماييد:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]الف : مشکل در روند ثبت نام اينترنتي: ارسال Email به آدرس regserv@sanjesh.org (regserv@sanjesh.org) با ذکر مشخصات کامل خود و شماره تلفن تماس

ب :هر گونه سوال در مورد ثبت نام : تماس با شماره تلفن هاي 88844791- 88844792- 88844793

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] چه کساني مي توانند ثبت نام کنند !!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]داوطلبان بايد کارت اعتباري ثبت نام را از باجه هاي پستي تهيه کرده باشند. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]داوطلبان بايد حتما شرايط عمومي و اختصاصي مندرج در دفترجه راهنما را داشته باشند[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] داوطلبان بايد دفترچه راهنما را به طور کامل مطالعه کرده باشند

soheilsmart
22-09-2007, 22:12
بدينوسيله به اطلاع كليه داوطلبان آزمون سراسري سال 1387 و دانش‌آموزان سال سوم متوسطه مي‌رساند كه شركت تعاوني خدمات آموزشي بنا به رسالتي كه بر عهده دارد و به منظور :
• آ شنايي د اوطلبان با شيوه برگزاري آزمون سراسري سال 1387 و ايجاد آمادگي هاي لازم براي حضور در جلسات امتحاني
• ايجاد امکان رقابت علمي براي جدي ترين و قوي ترين داوطلبان با يکديگر در دروس امتحاني عمومي و اختصاصي ، قبل از برگزاري آزمون سراسري 1387.
• سنجش معلومات وشناخت داوطلبان از وضعيت تحصيلي و نقاط ضعف و قوت خود بر اساس کارنامه نتايج آزمونهاي آزمايشي
• ارتقاي سطح معلومات تحصيلي و علمي داوطلبان .
اقدام به برگزاري 8 نوبت آزمونهاي آزمايشي مرحله اي و جامع جهت آمادگي داوطلبان آزمون سراسري 1387 مي نمايد.
برخي ويژگي هاي منحصر به فرد آزمونهاي آزمايشي مرحله اي و جامع شرکت تعاوني خدمات آموزشي به شرح ذيل است:
P برگزاري پنج نوبت آزمون مرحله اي در نيمه دوم سالجاري و سه نوبت آزمون آزمايشي جامع در سه ماهه اول سال 1387 و قبل از برگزاري آزمون سراسري سال آينده که هر آزمون مکمل آزمون بعدي بوده و سبب مي گردد داوطلبان پس از شرکت در کليه آزمونهاي مرحله اي و جامع با کسب حداکثر آمادگي لازم ، از استعداد و توان خود در آزمون سراسري سال 1387 استفاده نمايند.
P برخورداري از بالاترين جامعه آماري آزمون‌هاي آزمايشي در هر يك از گروه‌ههاي آزمايشي در سطح كشور.
P حضور بهترين و قويترين داوطلبان شركت كننده در آزمون سراسري، در آزمون‌هاي مرحله‌اي و جامع .
P ارائه سوالات امتحاني استاندارد، همتراز و همسنگ با آزمون سراسري به لحاظ كيفيت و سطح دشواري سوالات.
P امكان مقايسه حقيقي براي هر يك از داوطلبان شركت كننده در آزمون‌هاي آزمايشي مرحله‌اي و جامع به منظور قياس وضعيت علمي و تحصيلي خود نسبت به تعداد كثيري از جدي‌ترين داوطلبان و رقباي واقعي در آزمون سراسري .
P وجود همبستگي و هماهنگي چشمگير بين نتايج اكتسابي داوطلبان در آزمون‌هاي آزمايشي مرحله‌اي و جامع، با نتايج اكتسابي در آزمون سراسري.
• ارائه كارنامه نتايج با اطلاعات جامع و مفيد بمنظور اطلاع كامل داوطلبان شركت كننده در آزمون‌هاي آزمايشي مرحله‌اي وجامع از وضعيت علمي خود نسبت به ساير داوطلبان در شهر، استان و كشور.
• ارائه پاسخ تشریحی سوالات آزمونهای مرحله ای و جامع به داوطلبان در پایان جلسه آزمون.
P تقسيم بندي دقيق و موثر منابع درسي براي پنج نوبت آزمون هاي آزمايشي مرحله اي و ايجاد امکان اطلاع مستمر داوطلب از پيشرفت تحصيلي خود در هر ماه.
P تعيين كمترين هزينه ثبت‌نام جهت شركت در‌آزمون‌هاي آزمايشي مرحله‌اي و جامع در مقايسه با ساير آزمون‌هاي مشابه در سطح كشور بمنظور رفاه حال داوطلبان و خانواده‌هاي محترم و استفاده هرچه بيشتر اقشار مختلف از اين آزمونها.
..........
..........
تاريخ و چگونگي ثبت نام و برگزاري آزمونهاي آزمايشي مرحله اي و جامع
الف- نحوه برگزاري آزمون‌هاي مرحله‌اي و جامع :
پس ازانتشار اطلاعيه رسمي سازمان سنجش آموزش كشور در خصوص اعلام منابع طرح سوالات آزمون سراسري سال 1387 شركت تعاوني خدمات آموزشي با بررسي‌هاي كارشناسي منابع اعلام شده را براي برگزاري پنج نوبت آزمون ، تقسيم بندي مي نمايد ، به طوري كه هر مرحله از آزمون طبق تقسيم‌بندي‌هاي انجام شده، ازد او ط لبان امتحان به عمل مي‌آيد. علاوه بر اين در آزمون هر محله از قسمت يا قسمت‌هاي مربوط به مراحل قبل نيز امتحان گرفته مي‌شود، ليكن در هر مرحله سوالات امتحاني با تاكيد بر منابع مربوط به همان مرحله طراحي مي‌گردد. (براي مثال در مرحله سوم آزمون قسمت‌هاي مربوط به آزمون اول و دوم هم منظورشده ، با اين تاكيد كه بيشتر سوالات از قسمت سوم خواهد بود).
بعد از برگزاري 5 نوبت آزمون‌هاي آزمايشي مرحله‌اي فوق، 3 نوبت آزمون آزمايشي جامع نيز تا قبل از برگزاري آزمون سراسري سال 138 7 طي ماههاي فروردين، ارديبهشت و خرداد برگزار مي‌شود، كه اين سه آزمون شبيه به آزمون سراسري87 خواهد بود. پس از برگزاري هر يك از آزمون‌هاي مرحله‌اي و هم‌چنين آزمون‌هاي جامع ، كارنامه‌اي با اطلاعات بسيار مفيد و ارزنده در اختيار داوطلبان قرار مي‌گيرد تا داوطلبان بر اساس اطلاعات مندرج در اين كارنامه‌‌ها از ميزان آمادگي خود براي شركت در‌ آزمون سراسري مطلع شوند و نسبت به رفع نقاط ضعف خود تا قبل از برگزاري آزمون مرحله بعد و در نهايت آزمون سراسري اقدام نمايند. كارنامه هر نوبت از آزمون‌هاي مرحله‌اي و جامع حداكثر تا پانزده روز پس از برگزاري آزمون از طريق ادارات آموزش و پرورش بين داوطلبان توزيع مي‌گردد.
توضيح اين نكته ضروري است كه با توجه به تعداد كثير شركت‌كنندگان در آزمون‌هاي مرحله‌اي و جامع ، رتبه‌هاي اكتسابي داوطلبان معيار معتبري براي داوطلبان خواهد بود تا موقعيت علمي خود را نسبت به رقباي خود در يك جامعه آماري وسيع مورد ارزيابي قرار دهند.
ب- شرايط شركت‌كنن د گان :
• دانش‌آموزان و فارغ‌التحصيلان دوره يكساله پيش‌دانشگاهي .
• فارغ‌التحصيلان ديپلم نظام قديم آموزش متوسطه .
• دانش‌آموزان و فارغ‌التحصيلان سال سوم نظام جديد آموزش متوسطه .
• ساير افرادي كه قصد شركت درآزمون‌ سراسري سال 1387 را دارند.

نكات مهم :
• سوالات آزمون‌هاي مرحله‌اي و جامع فقط از منابع اعلام شده سازمان سنجش‌ آموزش كشور و از منابع درسي نظام جديد آموزش متوسطه خواهد بود و ضرورت دارد داوطلبان نظام قديم آموزش متوسطه نيز منابع اعلام شده را مطالعه و در اين آزمون‌ها شركت نمايند.
• دانش‌آموزان سال سوم متوسطه در صورت شركت در آزمون‌هاي مرحله‌اي بايد به سوالات طرح شده همانند ساير داوطلبان پاسخ دهند، اما در آزمون‌هاي آزمايشي جامع براي دانش‌آموزان سال سوم سوالات به صورت جداگانه تهيه و در اختيارشان قرار مي‌گيرد و بعد از برگزاري آزمون نيز رتبه‌بندي اين دسته از داوطلبان در کارنامنه نتایج ، در مقايسه با دانش‌آموزان سال سوم انجام مي‌پذيرد.
ج- زمان برگزاري آزمون‌هاي آزمايشي مرحله‌اي و جامع :
آزمون‌هاي مرحله‌اي در پنج نوبت و آزمون‌هاي جامع در سه نوبت و در تاريخ‌هاي مشروحه زير برگزار مي‌شود :
تاريخ برگزاري آزمون‌هاي مرحله‌اي
تاريخ برگزاري آزمون‌هاي جامع
1- آزمون اول روز جمعه11/8/86
1- آزمون اول روز جمعه 23/1/87
2- آزمون دوم روز جمعه 9/9/86
2- آزمون دوم روز جمعه 13/2/87
3- آزمون سوم روز جمعه 7/10/86
3- آزمون سوم روز جمعه 10/3/87
4- آزمون چهارم روز جمعه 5/11/86

5- آزمون پنجم روز جمعه 3/12/86

تاريخ و نحوه توزيع كارت ورود به جلسه آزمون ها ، محل برگزاري آزمون ها و ساير موارد مربوط از طريق اطلاعيه‌اي كه روز دوشنبه قبل از برگزاري هر آزمون در هفته نامه پيك سنجش چاپ مي‌شود به اطلاع داوطلبان خواهد رسيد.

د- نحوه ثبت‌نام و ارسال مدارك :
• ثبت نام از داوطلبان شرکت در آزمونهای آزمایشی مرحله ای و جامع به صورت اینترنتی و از طریق سایت اینترنتی به نشانی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])می باشد.
• داوطلبان علاقمند به شركت در آزمون‌هاي مرحله‌اي وجامع‌ د ر سراسركشور مي‌توانند از روزشنبه 24/6/86 لغايت روز پنج ‌شنبه1 9 /7/86 به يكي از باجه‌هاي پستي نزديك محل سكونت خود مراجعه و با پرداخت مبلغ 000/ 43 ريال (چه ار ه ز اروسیصدتومان) بابت وجه ثبت‌نام برا ي يک آزمون ، کارت اعتباری ثبت نام و دفترچه راهنماي شركت در آزمون‌هاي آزمايشي را دريافت نمايند. داوطلبان لازم است با مطالعه دفترچه راهنما، به تعداد مراحل مورد نیاز کارت اعتباری تهیه و با مراجعه به سایت اینترنتی شرکت تعاونی خدمات آموزشی به نشانی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])اقدام به ثبت نام نمایند . به طور مثال داوطلبی که متقاضی 8 مرحله می باشد بایستی 8 کارت اعتباری خریداری نموده و با یک بار ورود اطلاعات برای تمامی 8 مرحله ثبت نام نماید .
در دفاتر پستي علاوه بر وجه ثبت‌نام به شرح فوق‌الذكر، مبلغ 000/5 ريال نيز به عنوان هزينه‌هاي توزیع دفترچه راهنما و کارت اعتباری ثبت نام مي‌بايست به متصدي پست پرداخت و رسيد دريافت گردد.
• قابل توجه مراكز پيش‌دانشگاهي و دبيرستان‌ها كه مايل هستند براي سهولت ثبت‌نام بصورت يكجا از داوطلبان خود ثبت‌نام بعمل آورند مي‌توانند با شماره تلفن‌هاي اعلام شده اين شركت تماس حاصل نموده تا اقدام لازم بعمل آيد.
نكات مهم :
• در دفاتر پستي علاوه بر وجه ثبت‌نام (000/344 ريال براي هشت نوبت آزمون) و هزينه‌هاي کارمزد و ساير خدمات پستي (000/5 ريال) تحت هيچ عنوان وجه ديگري از داوطلبان دريافت نمي‌گردد.
• ثبت‌نام آزمون‌هاي جامع نيز در اين مرحله انجام مي‌شود و اين ثبت‌نام منحصراً مربوط به آزمون‌هاي مرحله‌اي نيست.
داوطلبان براي كسب اطلاعات بيشتر مي‌توانند با تلفن‌هاي 88844791 ال ي 88844793 دفتر شركت تعاوني خدمات آموزشي تماس حاصل نمايند.

شركت تعاوني خدمات آموزشي کارکنان
سازمان سنجش آموزش کشور

aria irani
23-09-2007, 22:20
سلام کسی نمیدونه کتابها ی امسال یا بهتر بگم بچه هایی که امسال تجربی میخان کنکور بدن کتاباشون با بچه های سال گذشته تجربی فرق داشته یا نه ؟

در ضمن کتاب تست چی بدرد میخوره؟ ممنونم وا میدوارم که همتون رشتهای رو که دوست دارید قبول شید

:20:

aria irani
23-09-2007, 22:26
در ضمن کتابهای دبیرستان وپیش دانشگاهی رو کتابفروشیها ندارن میگن خودآموزش پرورش توزیع میکنه از انقلاب برم گیر میارم یا از دوستانی که دانشگاه قبول شدن امسال کسی هست که کتابهای دبیرستان یا پیش دانشگاهی رشته تجربیش رو لازم نداشته باشه؟ اگر بود لطف کنه یه پیغامی به من بده..

ممنون

amiramirian
24-09-2007, 01:25
مرکز پخش کتب درسی تو خیابان دانشگاه همه کتابا رو داره.
راستی آزاد میخوای بخونی یا سراسری؟؟

aria irani
24-09-2007, 07:37
مرکز پخش کتب درسی تو خیابان دانشگاه همه کتابا رو داره.
راستی آزاد میخوای بخونی یا سراسری؟؟

سلام مرسی ،منظورت همون خیابان انقلاب هست دیگه،باشه یه سر می زنم ببینم گیر میارم یانه.

در مورد آزاد یا سراسری خب چون یک بار مدرکی سراسری لیسانس و روزانه گرفتم شاید دیگه نشه ئندان یا پزشکی خوند باید از سازمان سنجش بپرسم که اونها هم ظاهرا فقط حضوری جواب می دن. در مورد آزاد هم فکر کنم مشکلی نباشه و می تونم شرکت کنم.

امیدوارم که تو کنکور رشته مورد علاقت رو قبول شی.

soheilsmart
24-09-2007, 08:13
سلام کسی نمیدونه کتابها ی امسال یا بهتر بگم بچه هایی که امسال تجربی میخان کنکور بدن کتاباشون با بچه های سال گذشته تجربی فرق داشته یا نه ؟

در ضمن کتاب تست چی بدرد میخوره؟ ممنونم وا میدوارم که همتون رشتهای رو که دوست دارید قبول شید

:20:
دینی پیش کلا تغییر کرده
البته من رشتم ریاضیه

شیوا
24-09-2007, 13:09
آقا من کتاب دین و زندگی رو هنوز ندارم. دختر خالم هم نداره. میخوام ببینم واقعا هنوز در نیومده یا فقط به ماها ندادن؟ چون میدونید که کتابا ی پیش رو مدرسه خودش میده!

aria irani
24-09-2007, 18:39
سلام
فقط دینی عوض شده یا درسهای دیگه هم تغییری داشته من منظورم درسهای رشته تجربی هست. در ضمن من امروز پیش دانشگاهی سابقم رفتم بهم گفتن کتاب نمیتونیم بهت بدیم. بنابراین باید برم انقلاب ببینم اونجا گیر میارم یانه از دوستان اگر کسی امسال دانشگاه قبول شده و کتاباش رو نمی خواد یه ندا بده ، چون من این کتابها رو لازم دارم. ممنونم

در ضمن شما دوستان در مورد همه چی صحبت کردید الا کتابهای تست ، خب مثلا تو رشته تجربی برای درسهای اختصاصی کدوم کتابها خوب در آومده برای عمومی چی؟

مرسی

amiramirian
24-09-2007, 22:03
سلام
فقط دینی عوض شده یا درسهای دیگه هم تغییری داشته من منظورم درسهای رشته تجربی هست. در ضمن من امروز پیش دانشگاهی سابقم رفتم بهم گفتن کتاب نمیتونیم بهت بدیم. بنابراین باید برم انقلاب ببینم اونجا گیر میارم یانه از دوستان اگر کسی امسال دانشگاه قبول شده و کتاباش رو نمی خواد یه ندا بده ، چون من این کتابها رو لازم دارم. ممنونم

در ضمن شما دوستان در مورد همه چی صحبت کردید الا کتابهای تست ، خب مثلا تو رشته تجربی برای درسهای اختصاصی کدوم کتابها خوب در آومده برای عمومی چی؟

مرسی

من رشتم ریاضیه تو درسایی که میشناسم کمکت میکنم:
ادبیات سبز و سفید گاج خوبه ولی به نظرم باید دیگه تالیفی تست زد
دین و زندگی گاج سفید و قلم چی ابی مکمل هم
عربی ؟؟؟ بسته به اینکه چقدر بلدی
زبان؟؟؟ بسته به اینکه چقدر بلدی
شیمی من با اندیشه سازان خیلی حال میکنم ولی کتاب خوب زیاده!
همیناش بدردت میخورد که گفتم.

آقا من کتاب دین و زندگی رو هنوز ندارم. دختر خالم هم نداره. میخوام ببینم واقعا هنوز در نیومده یا فقط به ماها ندادن؟ چون میدونید که کتابا ی پیش رو مدرسه خودش میده!
کتابا اومده من گرفتم از انقلاب 1500 تومن دونه ای!!

mohsensoft
24-09-2007, 22:28
آیا کتاب دین و زندگی پیش گاج(تک) اومده؟جدید
اگه اومده چنده؟

nakhoda_abbas
25-09-2007, 09:59
سلام
من زودی برم سر اصل مطلب
خوب من چندتا کتا ب کمک آموزشی و چندتا کتاب تست می خوام
من حال پشت کنکوری رشته تجربی هستم
حالا چه درسهایی ضعیفم:
1- فیزیک خوبم
2- شیمی کتاب گاچ گرفتم چطوری؟
3- ریاضی بلدنیستم خیلی افتضاحه چی بگیرم؟
5- زیست بد نیست
خوب حالا باید شما بگید چهکتاب تستی برااینا خوبه
من که منتظرم:5:

soheilsmart
25-09-2007, 14:57

نه شیوا خانم اومده
مدرسمون روز اول بهمون داد
کتاب جامع دینی گاج میکرو طبقه بندی جدیدم اومده (مطابق با کنکور 87)
ناقابله!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!
6500

soheilsmart
25-09-2007, 14:58
فکر کنم زیست 8000 تست زیست شناسی گاج خوب باشه
البته باید بازم تحقیق کنی

soheilsmart
25-09-2007, 15:03
سلام
من زودی برم سر اصل مطلب
حالا چه درسهایی ضعیفم:
1- فیزیک خوبم
5- زیست بد نیست
ریاضیو بهتون توصیه میکنم آبی یا اندیشه فائق بگیرید( زیر چاپه )
برای اطلاعات بیشتر به
سایت اندیشه فائق مراجعه کنید که فعلا خرابه

soheilsmart
25-09-2007, 15:05
8000 تست زیست‌شناسی

پیش دانشگاهی 1

قیمت اصلی : 55000
توضیحات : نویسنده: دکتر نصیری

ناشر : گاج
سال چاپ : 1385
نوبت چاپ : هفتم
تیراژ : 1111
تعداد صفحات : 400

soheilsmart
25-09-2007, 15:09
دین و زندگی گاج

سال دوم ، سوم و پيش‌دانشگاهي / مشترك همه رشته ها / مطابق با آخرين تغييرات كتاب‌هاي درسي / ويرايش جديد

قیمت اصلی : 65000پیش پرداخت :65000
توضیحات :

نویسنده: رضائیان - امیر کلائی
سال چاپ : 1386
نوبت چاپ : صد و چهل و پنجم
تیراژ : 5000
تعداد صفحات : 416
توضیحات :
موارد قرمز رنگ در چاپ جديد اضافه شده است
- ارائه 2450 پرسش 4 گزینه‌ای از کنکورهای سراسری ، آزاد ، آزمایشی سنجش
و تألیفی با پاسخ به همراه شماره صفحه پاسخ مورد نظر در کتاب درسی
- طبقه‌بندي موضوعي پرسش هاي چهارگزينه‌اي هر درس
- ارائه درسنامه‌ی جامع قبل از پرسش‌های 4 گزینه‌ای هر درس
- ارائه‌ی خلاصه‌ی نکات در قالب نیم‌نگاه در پایان هر درس
- ارائه پرسش‌هاي چهارگزينه اي كنكورهاي سراسري و آزاد سال 1386 ( جديد)
- ارائه 11 آزمون دوره‌اي ( جديد )

soheilsmart
25-09-2007, 15:12
این یکیهم که اصلا قابل نداره:12000 تومان

soheilsmart
25-09-2007, 15:24

دیفرانسیل و انتگرال و ریاضیات پایه

اندیشه فائق - بانک تست

قیمت اصلی : 64000

توضیحات :
نویسنده: مجید رضوی - ماشاءاله رضوی

ناشر : اندیشه فائق
نوبت چاپ : 21
تیراژ : 3000
تعداد صفحات : 427

soheilsmart
25-09-2007, 15:27

ریاضیات گسسته

بانک سؤال

قیمت اصلی : 44000

توضیحات :
نویسنده: عزت‌اله مشفق

ناشر : اندیشه فائق
سال چاپ : 1384
نوبت چاپ : 2
تعداد صفحات : 360

soheilsmart
25-09-2007, 15:29

کتاب جامع کنکور زیست‌شناسی

سال دوم ، سوم و پیش دانشگاهی

قیمت اصلی : 100000

توضیحات :
نویسنده: رضا اربابیان - بهرام میر حبیبی - علی محمد عمارلو - رامین انعام زاده - جواد عبدالملکی - پیروز حسینی نژاد - محمد پازوکی - مصطفی پویان - مصطفی نجفی

ویراستاران : مصطفی پویان - بهرام میر حبیبی
ناشر : سندبادتابش اندیشه - خانه زیست شناسی
نوبت چاپ : 40
تیراژ : 10000
تعداد صفحات : 856

soheilsmart
25-09-2007, 15:31

ریاضیات تجربی

پیش دانشگاهی / 10 استاد

قیمت اصلی : 55000

توضیحات :
نویسنده: هیئت مؤلفان

ناشر : ایران سنجش
سال چاپ : 1383
نوبت چاپ : 3
تعداد صفحات : 372

soheilsmart
25-09-2007, 15:35
کتاب های قلم چی هم که معرف حضور همه هستن
لازم به ذکر است تمامی اطلاعات
از سایت

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
'گرفته شده
ودوستان در صورت تمایل به سفارش کتاب های فوق به سایت مراجعه کنند
چون این سایت برای کسایی که در شهرشون اون کتاب نباشه خیلی خوبه ممنون از همگی

mr saad
25-09-2007, 15:54
حدود آخرین رتبه های قبولی بر اساس کارنامه های موجود از کنکور 85
برای اطلاع از این مورد به سایت گزینه 2 مراجعه کنید

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
حدود آخرین رتبه های قبولی بر اساس کارنامه های موجود از کنکور 85
برای اطلاعات بیشتر به لینک زیر بروید

Sharim
25-09-2007, 20:00
سلام مجدد خدمت کنکوری های عزیز :
میخواستم یه سری کارهایی توی اینجا انجام بدم اما نشد . یه سر به تاپیک زیر بزنید به دردتون میخوره :

amiramirian
25-09-2007, 20:59
سلام مجدد خدمت کنکوری های عزیز :
میخواستم یه سری کارهایی توی اینجا انجام بدم اما نشد . یه سر به تاپیک زیر بزنید به دردتون میخوره :

مرسی و ممنون
مفید بود

راستی برا رتبه زیر 1000 به چه درصد هایی نیاز است؟؟

zoghal.akhte
25-09-2007, 21:12
سلام به همه ی پشت کنکوری های عزیز:11:
یه سوال دارم
تو اعضای این تاپیک کسی هست که رشتش هنر باشه؟؟؟
ممنون.
یا حق.

soheilsmart
26-09-2007, 19:48
قلم چی بالا خره دین وزندگی مطابق با 87 جدید رو
بیرون داد

soheilsmart
26-09-2007, 19:50
مرسی و ممنون
مفید بود

بستگی به سطح سوالات داره
ولی تقریبا میشه گفت که بالا ی 65 به طور میانگین هم درس ها

soheilsmart
26-09-2007, 19:50
اگر کنکور رو آسون بگیرن بالا ی حدودا 70

soheilsmart
26-09-2007, 20:00
کنکور هدف نیست بلکه وسیله ای است برای رسیدن به هدف

soheilsmart
26-09-2007, 20:07
خوب دیگه من برم فعلا بای

soheilsmart
26-09-2007, 20:21
fifa 08 که اومد
ولی بازی نمیکنم چون من جو گیرم
عیب نداره یه سال بیشتر نیست

soheilsmart
26-09-2007, 20:22
با آرزوی موفقیت برای همه

mohsensoft
26-09-2007, 23:46
با عرض سلام
لطف کنید از این به بعد هر کی میخواد کتاب معرفی کنه توی پیغام خصوصی بگه
چون اینجوری که اینجا میگید همه گمراه میشن
چون کتاب سلیقه ی شخصیه

amiramirian
27-09-2007, 02:47
همه گمراه میشن یعنی چی؟؟

soheilsmart
27-09-2007, 20:39
من نمیدونم منظورشون چیه
اولا کتابایی که من معرفی کردم
کتابای خوبین و سطح بالا هستن
بعد من نمیتونم به همه پیغام خصوصی بدم
پس تاپیکو برا چی ایجاد کردم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

soheilsmart
27-09-2007, 20:45
..
ممنون.بای

soheilsmart
27-09-2007, 20:51
اولین امتحان قلم چی فردا برگزار میشه

شیوا
27-09-2007, 21:31
آره فردا قلم چیه. از این آزمون به بعد دیگه میریم تو مایه های پیش. یوهو

mohsensoft
27-09-2007, 21:37
منظورم اینه که اینجا هر کسی یه کتاب میگه
مثلا برای زبان
یکی میگه قلم چی عالیه/اون یکی میگه گاج بزنید و قلم چی بدبختتون میکنه و ......
این طوری فکر کنم به جای کمک کردن به بقیه بیشتر طرفو گمراه میکنیم
در ضمن
آقای soheismart منظور من با شما نبود.یه موقع سو تفاهم نشه

hamedvahedi
27-09-2007, 22:30
من کنکوري نيستم. اما با کنکور سر و کار دارم. مي خواستم بگم:
کنکوري ها! اين کلوپ ها و فروم ها خيلي خوبه اما راه خوبي براي رسيدن بهترين گزينه درس خوندن، کتاب و ... نيست.
آيا افراد سودجو نمي تونن وارد اين فروم بشن و تاپيک هاي گمراه کننده بزارن. يا از يک کتاب مزخرف کلي تعريف کنن؟
هوشيار باشيد/
حتما اين اطلاعيه رو بخوانيد:

amiramirian
28-09-2007, 17:30
منابع آزمون سراسري سال 1387دانشگاههاي دولتي
فهرست منابع آزمون سراسري سال 1387 دانشگاهها و موسسات آموزش عالي دولتي اعلام شد...

اين منابع شامل دو بخش منابع دروس عمومي و دروس اختصاصي است که در بخش دروس عمومي دروس زبان و ادبيات فارسي ، عربي، فرهنگ و معارف اسلامي، و زبان انگليسي در سالهاي دوم، سوم و پيش دانشگاهي در رشته هاي علوم انساني، علوم تجربي و علوم رياضي و فني دوره دبيرستان را شامل مي شود.

همچنين منابع طرح سوال در دروس تخصصي نيز در گروه علوم رياضي و فني شامل دروس رياضيات ، فيزيک و شيمي مربوط به سالهاي دوم ، سوم و پيش دانشگاهي بوده و در گروه علوم تجربي نيز منابع طرح سوال شامل دروس زمين شناسي ، رياضيات، زيست شناسي، فيزيک و شيمي در پايه هاي تحصيلي دوم ، سوم و پيش دانشگاهي مي باشد. همچنين در گروه علوم انساني نيز منابع طرح سوال شامل دروس رياضيات، اقتصاد، زبان و ادبيات انگليسي، زبان عربي، تاريخ، جغرافيا، علوم اجتماعي، فلسفه, منطق و روانشناسي مي باشد. در جداول مندرج در روزنامه آفرينش فهرست منابع به همراه سال چاپ، کد کتاب، پايه تدريس و نام کتاب در گروههاي مختلف آموزشي آمده است.
gaj.ir

amiramirian
28-09-2007, 17:31
تکلیف کنکور 87 بر اساس طرح حذف کنکور روشن می شود.
وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در مورد کنکور سال آینده بر اساس طرح کنکور مجلس تصمیم می گیرد.
دکتر علی عباسپور تهرانی فرد در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: تکلیف طرح کنکور مشخص است و تنها باید در صحن علنی مجلس شورای اسلامی مطرح شود. هم اکنون نیز گزارش رفع اشکالات این طرح به اداره قوانین ارائه شده است...

وی اظهار داشت: طرح هایی که از طرف شورای نگهبان اعاده و اشکالات آنها برطرف شده در اولویت اول برای رفتن به صحن علنی مجلس پس از اتمام طرح اصل 44 قرار دارند که با درنظر گرفتن تعطیلات بعدی مجلس از 24 مهرماه باید منتظر ارائه طرح کنکور در صحن باشد.

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: تصمیم گیری وزارت علوم برای برگزاری کنکور 87 بر اساس طرح کنکور مجلس مبنی بر افزایش سهم سوابق تحصیلی در آزمون صورت می گیرد.

وی اظهار داشت: درصد تأثیر معدل دبیرستان در کنکور سال آینده نیز باید به تصویب کمیته برنامه ریزی کنکور که در طرح مجلس عنوان شده است، برسد.

عباسپور تأکید کرد: آنچه بیشتر از هر چیز اهمیت دارد، آمادگی آموزش و پرورش برای برگزاری هر چه بهتر امتحانات نهایی است.

farhadsafiri
28-09-2007, 21:49
سلام

دوستان عزیر من امسال کنکور را دادم وقبول شدم.

ابنم به شما بگم که سولات کنکور آزمایشی سنجش اصلا به درد نمیخوره.

سوالاتش مشکل داره یا مال سالهای قبل است.

هرجایی که میخوای کنکور آزمایشی بدید. بدید اما در سنجش نکید.

madsky
29-09-2007, 10:52
از من به شما نصیحت در مورد کتاب سراغ قلمچی نربد.مطمئن باشید گاج بهتره هم اختصاصی و هم عمومی.کنکور آزمایشی هم به نطر من گزینه ی 2 و سنجش و قلمچی فقط جامع ها اونم به خاطر جامعه آماریش .{این حرف خودم که سال پیش کنکور دادم و دوستم که رتبش 43 شده است}

maxoud
29-09-2007, 16:37
اونایی که کنکور آزمایشی قلم چی اسم نوشتن.
دیروز کنکور آزمایشی قلم چی چطور بود؟

من اولین بارو بود کنکور آزمایشی دادم.بدون آمادگی رفتم سر جلسه.

ترازم 5150 شد.نمیدونم خوبه یا بد...:23:

amiramirian
29-09-2007, 17:14
سلام خدمت کنکوریهای عزیزفهرست منابع سوالات آزمون سراسری سال 1387 در پیک سنجش 2 مهر 86
عمومی

ریاضی

تجربی

انسانی

به بزرگی خودتون ببخشید که کیفیت نداره
با دوربین مبایل گرفتم

amiramirian
29-09-2007, 17:20

نسبت به من که خیلی خوبه چونکه خواب موندم.
یه قانون هست که میگه برا 120 بخون تا 100 بشی!!
من که خیلی دوست دارم 100 بشم پس برا نمره 120 میخونم.

با این تراز آزاد به سختی میشه جای خوب قبول شد با توجه به دفترچه راهنمای قلم چی که پارسال دادن.
9 ماه وقت داریم که درس بخونیم
be happy

Golden-Dragon
29-09-2007, 18:29
کسی نمیدونه فهرست حذفیات امسال چیه؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

amiramirian
29-09-2007, 18:43
هنوز نیامده

Golden-Dragon
29-09-2007, 19:25
آخه چرا تا حالا ندادن؟ نمیگن ما میخوایم برنامه ریزی کنیم خیر سرمون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

amiramirian
29-09-2007, 19:43
اعلام تقويم برگزاري ازمونهاي دولتي در سال 1387
مدير روابط عمومي سازمان سنجش آموزش کشور گفت تقويم آزمونهاي سازمان سنجش آموزش کشور تصويب شد...

عبدي در گفت و گو با ايسنا، اظهار کرد: بر اساس تقويم آزمونهاي سازمان سنجش، آزمون سراسري سال 87 دانشگاهها و موسسات آموزش عالي کشور طي روزهاي 6، 7 و 8 تير ماه سال آينده برگزار خواهد شد و ثبت نام اين آزمون نيز از 16 آذر 86 به مدت 10 روز انجام مي شود.

وي همچنين گفت: آزمون کارشناسي ارشد دانشگاهها امسال براي اولين بار در بهمن ماه و در روزهاي 10 الي 13 بهمن ماه برگزار مي شود. به گفته وي، ثبت نام آزمون کارشناسي ارشد از 12 آبان آغاز مي شود و به مدت ده روز نيز ادامه دارد. عبدي افزود: آزمون کارشناسي ناپيوسته سال 87 دانشگاهها در 20 ارديبهشت 87 برگزار و ثبت نام آن نيز از 20 بهمن آغاز مي شود.

همچنين براساس تقويم آزمونهاي سازمان سنجش، آزمون فني حرفه اي دانشگاهها نيز 4 مرداد برگزار مي شود و ثبت نام اين آزمون از 3 ارديبهشت 87 آغاز مي شود و تا 10 روز ادامه مي يابد.
شنبه، 7 مهر، 1386
gaj.ir

amiramirian
29-09-2007, 19:44
آخه چرا تا حالا ندادن؟ نمیگن ما میخوایم برنامه ریزی کنیم خیر سرمون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چه رشته ای هستی؟؟
من مال پارسال رو دارم !فکر نکنم زیاد فرقی کرده باشه!

amiramirian
29-09-2007, 19:51
درصد های نفر اول رشته علوم رياضي و فني كنكور86

زبان و ادبيات فارسي
90/3
زبان عربي
94/5
فرهنگ و معارف اسلامي
88/9
زبان خارجي
94/5
رياضيات
100
فيزيك مكانيك
94/0
شيمي
92/2
نمره كل 13394
رتبه كل 1
آخرين رتبه مجاز در سهميه
60893

mahsa1469
29-09-2007, 20:27
سلام اگه آزمون کانون امتحان میدین می شه بپرسم قیمت آن چقدره؟:46:

amiramirian
29-09-2007, 21:33
من برا 20 آزمون 166500 پرداخت کردم.

SAMANN
30-09-2007, 12:21
فقط 20 آزمون و اندیشه سازان برای زیر 1000.

soheilsmart
30-09-2007, 12:55

من که از پارسال به طور کامل قلم چی میرفتم
رتبم خوب شد و چیز عجیب اینکه تزارم شد 7850
و رتبم 51
در صورتی که در امتحان های تابستون با رتبه های 39 و 37 و 59
حداکثر ترازم 7480 بود
و دلیلش یکی افزایش تعداد شرکت کننده ها و دیگری سخت تر کردن سوالا ت بود
این هم درصد ها و ترازهای مربوط به آن
حسابان 100 8832
هندسه 100 7437
فیزیک 93 8392
شیمی 73 7138
ادبیات 73 6758
دینی 87 6699
زبان 100 7175
عربی 100 7479
دیفرانسیل 60 6438
تحلیلی/گسسته 100 7155
فیزیک پیش 50 6091
شیمی 70 6106
زبان پیش 40 4938
البته این مربوط به آخرین آپ دیت کارنامه است که جمعه 8 شب بود
ولی شما خوب کاری کردی حداقل با این که آمادگی نداشتی و اولین امتحانت بوده ولی شهامتشو داشتی که
تو امتحان شرکت کنی
به تدریج عادت میکنی و رتبه هات خوب میشه به امید خدا

Zokoo
30-09-2007, 14:22

به جهنم که ندادن عزیز خوب کتاب جامع دین و زندگی گاج رو بگیر نگران کتاب هم نباش !!! 3تا کتاب رو هم ریختی دور ریختی!!! خوب رو این کتاب در طول زمان کار کن حتما تست های ارمایشی سنجش رو در دین وزندگی پیگیر باش چون کتاب عوض شده واولین بار سوالاتی هم که در کنکورش بود نشون داد مدرسه برای این درس نباید بری وخودت مدام بخونیش!!! جدی گفتم:5:

سلام
من زودی برم سر اصل مطلب
حالا چه درسهایی ضعیفم:
1- فیزیک خوبم
5- زیست بد نیست

سلام دوست عزیز
اولین بار است کنکور میدی یا دومین بار؟
چون فیزیک خوبی( تو تست راه افتادی توش) کتاب فیزیک پایه گاج سفید رو داشته باش مدام روش تست بزن برای پیش هم گاج خوبه مبتکران اون جلد اولش رو که غوله برای تو که فیزیکت خوبه تو صیه نمیکنم ولی جلد 2 اون رو که شروع می کنه راجع حرکت دایره ای و نوسانی حتما بخون بیان جذاب این کتاب کمکت میکنه بهتر ازش استفاده کنی کتاب 10 سال کنکور قلم چی اون ابی هم انصافا خوب ظاهر شده و با ارائه خلاصه در ابتدا خیلی ها رو وسوسه میکنه از شر تست های تمام نشدنی( ولی خوب) گاج پناه بیارن به 10سال 30 سال کنکور قلم چی تا می تونی خلاصه از فرمول ها برای خودت داشته باش و در سال اخر دائم تستی کار کن و در کنار عمیق خواندن باید فرمول حفظ کنی

شروع کننده این تاپیک کتاب شیمی کنکور 12000 رو معرفی کرده بود راجع این زیاد نمیدونم ولی 100 برای تو که تجربی هستی باید کتاب سفید گاج پیش1و100هزار البته کتاب سفید کاج پیش2 (رو دستش نیمده ونمی یاد) رو داشته باش برای پایه هم رو هر کدوم از گاج ها حساب کن کتاب ابی قام چی سال سوم هم در محلول ها خوب ظاهر شده 100 البته رو مسائل کار کن واز روش تستی حلشون کن نه از استوکیومتری باید یاد بگیری اون روشها رو روش های تستی درصد خلوص بازده غلظتهاو...

برای تجربی ها ریاضی معضل بوده از گاج ومبتکران استفاده کن
برای زیست رو فصل های مهم بیشتر کار کن از گاج میتونی استفاده کنی اون گربه هرو هم ول کن درسال اخر

مرسی و ممنون
مفید بود

بسته به نوع کنکور فرق میکنه وتا کجا زیر 1000؟
بر 86 ادبیات75 عربی 75 دینی 80 زبان 80 ریاضی55 فیزیک 70 شیمی 75 البته میتونی ریاضی رو30% بزنی وزیر 1000یا1500 بشی میشه اگر عمومی ها رو کم از75 نزنی وفیزیک وشیمی رو هم بالای70 75
اینجوری 800 میشی(درمنطقه2 و450در1)

با عرض سلام
لطف کنید از این به بعد هر کی میخواد کتاب معرفی کنه توی پیغام خصوصی بگه
چون اینجوری که اینجا میگید همه گمراه میشن
چون کتاب سلیقه ی شخصیه

اره سلیقه مهمه ولی کتاب های دین و زندگی جامع گاج زبان فارسی سبزگاج شیمی2 (پیش) سفید گاج مبتکران(اندیشه سازان سابق) فیزیک پیش1 جلد 2 فیزیک2(پیش) و سال سومش ( تالیف فرین کمانگر وزاهدی) و برخی دیگه سلیقه ای نیست باید بگیری راه بیفتی سلیقه این است که بین عربی ایاد فیلی و سفیدگاج بری یکی رو بگیری

سلام

دوستان عزیر من امسال کنکور را دادم وقبول شدم.

ابنم به شما بگم که سولات کنکور آزمایشی سنجش اصلا به درد نمیخوره.

سوالاتش مشکل داره یا مال سالهای قبل است.

هرجایی که میخوای کنکور آزمایشی بدید. بدید اما در سنجش نکید.

دوست عزیز برای مرحله ای ها در سال سوم100% حق باتو برای پیش60% حق باتو ولی برای جامع هاش کنکوری نباید رو زمین باشه که نره تو اون شرکت کنه مخصوصا پیشیها سوالاش گه هم بود باید از گزینه 2 وقلم چی وغیره بزنید وبرید تو اون جامعه اماری شرکت کنید وسنجیده بشید

عزیز خوب نیست اصلا ولی خوب اماده نبودی دیگه!!!!!!!!!!

با سال پیش زیاد فرقی نداره حالا تو برنامه ریزی شما اون حذفیات هم دخیله؟ 4تا صفحه گل گلی از دینی رو حذف کردن با فصل اخر امارو دیگه!!!

درصد های نفر اول رشته علوم رياضي و فني كنكور86

زبان و ادبيات فارسي
90/3
زبان عربي
94/5
فرهنگ و معارف اسلامي
88/9
زبان خارجي
94/5
رياضيات
100
فيزيك مكانيك
94/0
شيمي
92/2
نمره كل 13394
رتبه كل 1
آخرين رتبه مجاز در سهميه
60893

خدا بگم چیکارش کنه !!! شسته گذاشته کنار!!!

فقط 20 آزمون و اندیشه سازان برای زیر 1000.

منظورت از ازمون اندیشه سازان همون گاما است؟ یعنی این قدر تو خفنی که 20 ازمون وگاما میدی؟؟ یا علی یکی شون رو میدی دیگه!!!!

و رتبم 51
حداکثر ترازم 7480 بود
حسابان 100 8832
هندسه 100 7437
فیزیک 93 8392
شیمی 73 7138
ادبیات 73 6758
دینی 87 6699
زبان 100 7175
عربی 100 7479
دیفرانسیل 60 6438
تحلیلی/گسسته 100 7155
فیزیک پیش 50 6091
شیمی 70 6106
زبان پیش 40 4938
ولی شما خوب کاری کردی حداقل با این که آمادگی نداشتی و اولین امتحانت بوده ولی شهامتشو داشتی که
تو امتحان شرکت کنی

به به جناب رئیس!!! تو که خودت استادی رشتتم که مثل ما یعنی( قبلنا )ریاضی فیزیک بوده
دقیقا از الان باید مواظب باشی چون ترازت ممکنه بالاتر بره ورتبت به زودی به100بکشه می خوام بگم رتبه رو ولک جـــــــــدا خدمتت عرض کنم وضعت خوبه اره خیلی خوبه ولی خودت میدونی پیش یه چیزه دیگس امیدوارم توش کم نیاری که با 3سال قبل تو فشردگی برابری میکنه
حیفه سال اخرت رو با قلم چی پر کنی با وضع شما 100 شک نکن باید گزینه 2 امتحان بدی عزیز تعداد این ازمون های قلم چی رو اگر نمی خوای کلا کنسلش کنی به حداقل برسون وبا گزینه 2 هماهنگ شو راجع علتش هم خواستی مفصل میگم

M A R S H A L L
30-09-2007, 16:13
سلام دوستان
آقا من آزمون اول نتونستم شركت كنم.
اين يارو پشتيبانه بهم گفت بهت زنگ ميزنم هنوزم تماس نگرفته و من بنابراين هنوز برنامه آزمون دوم رو ندارم.
كجاها رو بخونم؟
ضمناً طبيعيه يا اينكه برنامه شماها رو هم ندادن؟

amiramirian
30-09-2007, 20:26
و رتبم 51
حداکثر ترازم 7480 بود
حسابان 100 8832
هندسه 100 7437
فیزیک 93 8392
شیمی 73 7138
ادبیات 73 6758
دینی 87 6699
زبان 100 7175
عربی 100 7479
دیفرانسیل 60 6438
تحلیلی/گسسته 100 7155
فیزیک پیش 50 6091
شیمی 70 6106
زبان پیش 40 4938
تو امتحان شرکت کنی
چه میکنه این بازیکن!!
دست ما رو هم بگیر بابا!:11:

به جهنم که ندادن عزیز خوب کتاب جامع دین و زندگی گاج رو بگیر نگران کتاب هم نباش !!! 3تا کتاب رو هم ریختی دور ریختی!!! خوب رو این کتاب در طول زمان کار کن حتما تست های ارمایشی سنجش رو در دین وزندگی پیگیر باش چون کتاب عوض شده واولین بار سوالاتی هم که در کنکورش بود نشون داد مدرسه برای این درس نباید بری وخودت مدام بخونیش!!! جدی گفتم:5:

سلام دوست عزیز
اولین بار است کنکور میدی یا دومین بار؟
چون فیزیک خوبی( تو تست راه افتادی توش) کتاب فیزیک پایه گاج سفید رو داشته باش مدام روش تست بزن برای پیش هم گاج خوبه مبتکران اون جلد اولش رو که غوله برای تو که فیزیکت خوبه تو صیه نمیکنم ولی جلد 2 اون رو که شروع می کنه راجع حرکت دایره ای و نوسانی حتما بخون بیان جذاب این کتاب کمکت میکنه بهتر ازش استفاده کنی کتاب 10 سال کنکور قلم چی اون ابی هم انصافا خوب ظاهر شده و با ارائه خلاصه در ابتدا خیلی ها رو وسوسه میکنه از شر تست های تمام نشدنی( ولی خوب) گاج پناه بیارن به 10سال 30 سال کنکور قلم چی تا می تونی خلاصه از فرمول ها برای خودت داشته باش و در سال اخر دائم تستی کار کن و در کنار عمیق خواندن باید فرمول حفظ کنی

شروع کننده این تاپیک کتاب شیمی کنکور 12000 رو معرفی کرده بود راجع این زیاد نمیدونم ولی 100 برای تو که تجربی هستی باید کتاب سفید گاج پیش1و100هزار البته کتاب سفید کاج پیش2 (رو دستش نیمده ونمی یاد) رو داشته باش برای پایه هم رو هر کدوم از گاج ها حساب کن کتاب ابی قام چی سال سوم هم در محلول ها خوب ظاهر شده 100 البته رو مسائل کار کن واز روش تستی حلشون کن نه از استوکیومتری باید یاد بگیری اون روشها رو روش های تستی درصد خلوص بازده غلظتهاو...

برای تجربی ها ریاضی معضل بوده از گاج ومبتکران استفاده کن
برای زیست رو فصل های مهم بیشتر کار کن از گاج میتونی استفاده کنی اون گربه هرو هم ول کن درسال اخر

بسته به نوع کنکور فرق میکنه وتا کجا زیر 1000؟
بر 86 ادبیات75 عربی 75 دینی 80 زبان 80 ریاضی55 فیزیک 70 شیمی 75 البته میتونی ریاضی رو30% بزنی وزیر 1000یا1500 بشی میشه اگر عمومی ها رو کم از75 نزنی وفیزیک وشیمی رو هم بالای70 75
اینجوری 800 میشی(درمنطقه2 و450در1)

اره سلیقه مهمه ولی کتاب های دین و زندگی جامع گاج زبان فارسی سبزگاج شیمی2 (پیش) سفید گاج مبتکران(اندیشه سازان سابق) فیزیک پیش1 جلد 2 فیزیک2(پیش) و سال سومش ( تالیف فرین کمانگر وزاهدی) و برخی دیگه سلیقه ای نیست باید بگیری راه بیفتی سلیقه این است که بین عربی ایاد فیلی و سفیدگاج بری یکی رو بگیری

دوست عزیز برای مرحله ای ها در سال سوم100% حق باتو برای پیش60% حق باتو ولی برای جامع هاش کنکوری نباید رو زمین باشه که نره تو اون شرکت کنه مخصوصا پیشیها سوالاش گه هم بود باید از گزینه 2 وقلم چی وغیره بزنید وبرید تو اون جامعه اماری شرکت کنید وسنجیده بشید

عزیز خوب نیست اصلا ولی خوب اماده نبودی دیگه!!!!!!!!!!

با سال پیش زیاد فرقی نداره حالا تو برنامه ریزی شما اون حذفیات هم دخیله؟ 4تا صفحه گل گلی از دینی رو حذف کردن با فصل اخر امارو دیگه!!!

خدا بگم چیکارش کنه !!! شسته گذاشته کنار!!!

منظورت از ازمون اندیشه سازان همون گاما است؟ یعنی این قدر تو خفنی که 20 ازمون وگاما میدی؟؟ یا علی یکی شون رو میدی دیگه!!!!

به به جناب رئیس!!! تو که خودت استادی رشتتم که مثل ما یعنی( قبلنا )ریاضی فیزیک بوده
دقیقا از الان باید مواظب باشی چون ترازت ممکنه بالاتر بره ورتبت به زودی به100بکشه می خوام بگم رتبه رو ولک جـــــــــدا خدمتت عرض کنم وضعت خوبه اره خیلی خوبه ولی خودت میدونی پیش یه چیزه دیگس امیدوارم توش کم نیاری که با 3سال قبل تو فشردگی برابری میکنه
حیفه سال اخرت رو با قلم چی پر کنی با وضع شما 100 شک نکن باید گزینه 2 امتحان بدی عزیز تعداد این ازمون های قلم چی رو اگر نمی خوای کلا کنسلش کنی به حداقل برسون وبا گزینه 2 هماهنگ شو راجع علتش هم خواستی مفصل میگم

دستت طلا !عجب نفسی داری یه بند مینویسی!:11:
گفتی"حیفه سال اخرت رو با قلم چی پر کنی با وضع شما 100 شک نکن باید گزینه 2 امتحان بدی عزیز تعداد این ازمون های قلم چی رو اگر نمی خوای کلا کنسلش کنی به حداقل برسون وبا گزینه 2 هماهنگ شو راجع علتش هم خواستی مفصل میگم" چرااااااااا؟؟

aria irani
30-09-2007, 21:31
من رشتم ریاضیه تو درسایی که میشناسم کمکت میکنم:
ادبیات سبز و سفید گاج خوبه ولی به نظرم باید دیگه تالیفی تست زد
دین و زندگی گاج سفید و قلم چی ابی مکمل هم
عربی ؟؟؟ بسته به اینکه چقدر بلدی
زبان؟؟؟ بسته به اینکه چقدر بلدی
شیمی من با اندیشه سازان خیلی حال میکنم ولی کتاب خوب زیاده!
همیناش بدردت میخورد که گفتم.

کتابا اومده من گرفتم از انقلاب 1500 تومن دونه ای!!

امیر جان ممنون

پس الان گاج خوبه اونم اون نوع کتابهایی که گفتی.

از زیست شناسی و فیزیک و زمین شناسی چی؟

در ضمن از این کنکورهای آزمایشی کدومها خوبه؟
بعد امتحانش چه تاریخ هایی است؟ ماهی یکبار ه؟ چه طوریه؟

Zokoo
30-09-2007, 22:18
گفتی"حیفه سال اخرت رو با قلم چی پر کنی با وضع شما 100 شک نکن باید گزینه 2 امتحان بدی عزیز تعداد این ازمون های قلم چی رو اگر نمی خوای کلا کنسلش کنی به حداقل برسون وبا گزینه 2 هماهنگ شو راجع علتش هم خواستی مفصل میگم" چرااااااااا؟؟[/quote]

سلام!!!
چه نازی تو !!! با این سنت داری میری دانشگاه!!! امید وارم جلو کنکور مثل این کوچولو نیای!!!
اواتارت خوبه!!! این رئیس که نیستش ولی خوب تو رفیقشی دیگه میاد می خونه!!!
ببین کنکور های ازمایشی زیادی داریم که همشون بدنیستن!! قلم چی ایندگان گزینه2 سنجش و..گاماو 20 ازمون و... که هر کدام هم طرفداران خاص خودشو دارن
من قبلنا 1 سال شاید هم + یه تابستون زیاد تر در قلم چی بودم وسابقه15 کشور تو تابستون هاشو داشتم وسال اخر رادر گزینه2 به سر بردم وقلم چی ندادم
پس راجع این دو تابیشتر میدونم ازمون های قلم چی این حسن را دارند که همه قشری میتوانند دران به خوبی

شرکت کنند ضعیف ها در ان ناامید نمیشن و برای قوی ها هم همیشه کاظم یه چند تا سوال خفن میزاره

اللان بهتر شده برای همین هم به تمام بچه ها که تازه میخواهند طعم کنکور روبچشند و سوم اند اول می گم

سوم رو با قلم چی بخوانند زیرا تعداد زیاد ازمون ها واشتیاق اولیه دانش اموزان برای نتیجه بهتر اون ها رو با

تست خوب اشنا میکنه هر چند که 3ماه مونده به امتحانات نهایی تست رو کمرنگ وکمرنگ تر کنند
ولی برای پیش کاظم بچه ها رو اذیت میکنه تعداد زیاد ازمون ها وفاصله 2 هفته ای کمه وگاهی اوقات به این حس میرسید که حالا بریم بدیم دیگه این پشتیبانه باز میخواد گیر بده
گاهی اوقات ترمز طبقه بندیش بد می بره مثلا مقاطع مخروطی رو تموم نکردین که هیچ تازه دارین شروع میکنین اقا زده امتحان تا اخر هذلولی تازه باید بری سر جلسه سوال کنکور 85 رو ازمبحث جلوتر گذاشته جلوت
خیلی هم خودشو قبول داره وبا جامع های سنجش تداخل داره ما سال سوم یه بار صبح رفتیم امتحان سنجش جامع دادیم مجبورا قلم چی رو بعداز ظهر رفتیم بدیم داشتیم تو خواب و بیداری جواب میدادیم که یه دفعه یکی از رفقا پاسخ ازمون رو انداخت تو بغل ما یعنی رفته بود پاسخ نامه رو برداشته بود اومده بود سر جلسه و بعد رفت یعنی هتل دیگه منم 4تا عمومی ها رو100 %زدم تا خودمو خالی کنم
این پشتیبان ها هم مگه مارو ول میکردن!!! یه پنجشنبه داشتم قشنگ درس میخوندم که اقا زنگ زد یه چرتو پرتی گفت بعد دوباره داشتم عمیق میخوندم که دوباره زنگ زد بعد دوباره قطع کردمو دوباره داشتم میخوندم که دوباره زنگ زدن می خواستم یه چیزایی بهش بکم که دیدم بله این دفعع پشتیبانه مدرسمون اســــــــــت!!!:18:
حالا کی نمیذاره درس بخونم؟ برای پیش برای بچه های متوسط ومتوسط روبه پایین قلم چی میتونه بهترین گزینه باشه ولی یادشون نره ازمون سراسری فاصله داره با ازمون قلم چی خیلی ها رومیشناسم که قلم چی میترکوندنو عکس و... ولی اخر خراب کردن خیلی هاشون هم به خاطر این بود که زیاد قلم چی بازیشون داده بود
اما پاسخ های تشریحی :خدا اقای کوچری رو بیامرزه یه مدت معلم عربی ما بود بعضی ها میگفتن کشتنش!!!
پاسخ هاش خوبه وهمیشه گفتم بهترین چیز این مجموعه این است که فرمول ها ونکته ها رو خوب در اورده ودر پاسخاش استفاده کرده مطالعه غلط های متداول رو به همه توصیه میکنم
ولی ازکاظم بگذریم میخام گزینه 2 رو معرفی کنم اول دو ضعف بزرگش 1- جامعه اماری پایین 2 ریاضی فوق سخت و فیزیک نسبتا سخت
کسانی از این 12 ازمون 3هفته ای گزینه 2 میتونن خوب استفاده کنن که اولا متوسط رو به بالا باشن قوی باشن ریاضیوفیزیک قابل قبولی داشته باشن و سر جلسه کیکو نگیرن وبگن یا علی
این دوستمون گزینه 2بهش میخوره دراول همه ازپس ریاضی اون بر نمی یان ولی حیفه یه دانش اموز با سطح علمی خوب اصلا سراغش نره !!! حاضرم شرط ببندم در سال گذشته سوالات فیزیک وشیمی اون جزو بهترین سوالات وزیباترین سوالات تستی بوده اند ولی ریاضی اون رو من تایید نمیکنم زیادی سخته هر چند عقیده دارند هر جا سخت میگیرند چون از اون مبحث در کنکور هم سخت سوال میدن!!!!
عمومی ها بی نظیر همین که گاج سوالات دینوزندگی گزینه 2 رو اورده تو کتاب سفیدش معلومه چیه
اما اصرارمن بیشتر از اون که برای خود ازموناش باشه برای خوندن پاسخ های زیباشه تو عربی وای عالی پاسخ داده!!! بعدش هم نکته درسی اورده که حرف نداره ادبیات ودینی هم عالی!!! زبان هم در گرامر بی نظیر ولی تو ریدینگ ضعیف ظاهر شده در ریاضیات درسته سوالاش سخته ولی پاسخ هاش ارزش خوندن داره
ولی وای اگه بدوونی تو پاسخ هاش تو ریاضی فیزیک وشیمی چه کرده زیبا ترین خاطرات من از دوران کنکوری بودن من همون خواندن پاسخ های فیزیک وشیمی شه خیلی خوب کار کرده بی نظیر ترین نکته های درسی رو جمع کرده اگر هم گزینه 2 در سال اخر کسی نخواست بره خوب نره حتما یه دور مجموعه سوال و100 البته باپاسخش از پارسال تهیه کنه ولذت ببره ..........ازمون های گاما برای فوق بشر ها توصیه میشود!!!

amiramirian
30-09-2007, 23:10
امیر جان ممنون

پس الان گاج خوبه اونم اون نوع کتابهایی که گفتی.

از زیست شناسی و فیزیک و زمین شناسی چی؟

در ضمن از این کنکورهای آزمایشی کدومها خوبه؟
بعد امتحانش چه تاریخ هایی است؟ ماهی یکبار ه؟ چه طوریه؟
قربانت دکتر
.
1- رو هیچ نامی تعصب ندارم(گاج -قلم چی-اندیشه سازان-مبتکران-اندیشه فائق-راه اندیشه) آخه کتاب خوب خوبه دیگه حالا مال هر جا باشه!!
2-من ریاضیم پس...
3-اطلاعات زیادی تو پستهای قبلی هست و به نظر من خودت باید اینجا سبک سنگین کنی ببینی کدوم به دردت میخوره!! من تو قلم چی ثبت نام کردم و نمیدونم پشیمون میشم یا نه!!که آزمو ناش دو هفته 1 باره و 20 مهر آزمون بعدیش

گفتی"حیفه سال اخرت رو با قلم چی پر کنی با وضع شما 100 شک نکن باید گزینه 2 امتحان بدی عزیز تعداد این ازمون های قلم چی رو اگر نمی خوای کلا کنسلش کنی به حداقل برسون وبا گزینه 2 هماهنگ شو راجع علتش هم خواستی مفصل میگم" چرااااااااا؟؟

سلام!!!
چه نازی تو !!! با این سنت داری میری دانشگاه!!! امید وارم جلو کنکور مثل این کوچولو نیای!!!
اواتارت خوبه!!! این رئیس که نیستش ولی خوب تو رفیقشی دیگه میاد می خونه!!!
ببین کنکور های ازمایشی زیادی داریم که همشون بدنیستن!! قلم چی ایندگان گزینه2 سنجش و..گاماو 20 ازمون و... که هر کدام هم طرفداران خاص خودشو دارن
من قبلنا 1 سال شاید هم + یه تابستون زیاد تر در قلم چی بودم وسابقه15 کشور تو تابستون هاشو داشتم وسال اخر رادر گزینه2 به سر بردم وقلم چی ندادم
پس راجع این دو تابیشتر میدونم ازمون های قلم چی این حسن را دارند که همه قشری میتوانند دران به خوبی

شرکت کنند ضعیف ها در ان ناامید نمیشن و برای قوی ها هم همیشه کاظم یه چند تا سوال خفن میزاره

اللان بهتر شده برای همین هم به تمام بچه ها که تازه میخواهند طعم کنکور روبچشند و سوم اند اول می گم

سوم رو با قلم چی بخوانند زیرا تعداد زیاد ازمون ها واشتیاق اولیه دانش اموزان برای نتیجه بهتر اون ها رو با

تست خوب اشنا میکنه هر چند که 3ماه مونده به امتحانات نهایی تست رو کمرنگ وکمرنگ تر کنند
ولی برای پیش کاظم بچه ها رو اذیت میکنه تعداد زیاد ازمون ها وفاصله 2 هفته ای کمه وگاهی اوقات به این حس میرسید که حالا بریم بدیم دیگه این پشتیبانه باز میخواد گیر بده
گاهی اوقات ترمز طبقه بندیش بد می بره مثلا مقاطع مخروطی رو تموم نکردین که هیچ تازه دارین شروع میکنین اقا زده امتحان تا اخر هذلولی تازه باید بری سر جلسه سوال کنکور 85 رو ازمبحث جلوتر گذاشته جلوت
خیلی هم خودشو قبول داره وبا جامع های سنجش تداخل داره ما سال سوم یه بار صبح رفتیم امتحان سنجش جامع دادیم مجبورا قلم چی رو بعداز ظهر رفتیم بدیم داشتیم تو خواب و بیداری جواب میدادیم که یه دفعه یکی از رفقا پاسخ ازمون رو انداخت تو بغل ما یعنی رفته بود پاسخ نامه رو برداشته بود اومده بود سر جلسه و بعد رفت یعنی هتل دیگه منم 4تا عمومی ها رو100 %زدم تا خودمو خالی کنم
این پشتیبان ها هم مگه مارو ول میکردن!!! یه پنجشنبه داشتم قشنگ درس میخوندم که اقا زنگ زد یه چرتو پرتی گفت بعد دوباره داشتم عمیق میخوندم که دوباره زنگ زد بعد دوباره قطع کردمو دوباره داشتم میخوندم که دوباره زنگ زدن می خواستم یه چیزایی بهش بکم که دیدم بله این دفعع پشتیبانه مدرسمون اســــــــــت!!!:18:
حالا کی نمیذاره درس بخونم؟ برای پیش برای بچه های متوسط ومتوسط روبه پایین قلم چی میتونه بهترین گزینه باشه ولی یادشون نره ازمون سراسری فاصله داره با ازمون قلم چی خیلی ها رومیشناسم که قلم چی میترکوندنو عکس و... ولی اخر خراب کردن خیلی هاشون هم به خاطر این بود که زیاد قلم چی بازیشون داده بود
اما پاسخ های تشریحی :خدا اقای کوچری رو بیامرزه یه مدت معلم عربی ما بود بعضی ها میگفتن کشتنش!!!
پاسخ هاش خوبه وهمیشه گفتم بهترین چیز این مجموعه این است که فرمول ها ونکته ها رو خوب در اورده ودر پاسخاش استفاده کرده مطالعه غلط های متداول رو به همه توصیه میکنم
ولی ازکاظم بگذریم میخام گزینه 2 رو معرفی کنم اول دو ضعف بزرگش 1- جامعه اماری پایین 2 ریاضی فوق سخت و فیزیک نسبتا سخت
کسانی از این 12 ازمون 3هفته ای گزینه 2 میتونن خوب استفاده کنن که اولا متوسط رو به بالا باشن قوی باشن ریاضیوفیزیک قابل قبولی داشته باشن و سر جلسه کیکو نگیرن وبگن یا علی
این دوستمون گزینه 2بهش میخوره دراول همه ازپس ریاضی اون بر نمی یان ولی حیفه یه دانش اموز با سطح علمی خوب اصلا سراغش نره !!! حاضرم شرط ببندم در سال گذشته سوالات فیزیک وشیمی اون جزو بهترین سوالات وزیباترین سوالات تستی بوده اند ولی ریاضی اون رو من تایید نمیکنم زیادی سخته هر چند عقیده دارند هر جا سخت میگیرند چون از اون مبحث در کنکور هم سخت سوال میدن!!!!
عمومی ها بی نظیر همین که گاج سوالات دینوزندگی گزینه 2 رو اورده تو کتاب سفیدش معلومه چیه
اما اصرارمن بیشتر از اون که برای خود ازموناش باشه برای خوندن پاسخ های زیباشه تو عربی وای عالی پاسخ داده!!! بعدش هم نکته درسی اورده که حرف نداره ادبیات ودینی هم عالی!!! زبان هم در گرامر بی نظیر ولی تو ریدینگ ضعیف ظاهر شده در ریاضیات درسته سوالاش سخته ولی پاسخ هاش ارزش خوندن داره
ولی وای اگه بدوونی تو پاسخ هاش تو ریاضی فیزیک وشیمی چه کرده زیبا ترین خاطرات من از دوران کنکوری بودن من همون خواندن پاسخ های فیزیک وشیمی شه خیلی خوب کار کرده بی نظیر ترین نکته های درسی رو جمع کرده اگر هم گزینه 2 در سال اخر کسی نخواست بره خوب نره حتما یه دور مجموعه سوال و100 البته باپاسخش از پارسال تهیه کنه ولذت ببره ..........ازمون های گاما برای فوق بشر ها توصیه میشود!!![/QUOTE]
من برا نظرات شما خیلی احترام قائلم مهندس
لطفا با این تجربیات ارزندهای که دارید ما رو بیشتر راهنمائی کنید.:11:

soheilsmart
01-10-2007, 12:43
سختگرفتن که کاری نداره
قلم چی انقد طراح های شاخ داره که اگه بخواد سخت بگیره
گزینه 2 باید بره بوق بزنه!!!!!!!!!!!!!!!!!

soheilsmart
01-10-2007, 12:45
اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور در رابطه با كارنامه نتيجه آزمون سراسري سال 1386
سازمان سنجش آموزش کشور - 08/07/86سازمان سنجش آموزش كشور، بدين وسيله به اطلاع كليه داوطلبان آزمون سراسري سال 1386 كه مجاز به انتخاب رشته گرديده و در زمان مقرر نسبت به انتخاب رشته اينترنتي خود اقدام نموده‌اند، مي‌رساند كه نتيجه آزمون در قالب كارنامه در روز سه شنبه مورخ 24/7/86 در سايت اين سازمان قابل رؤيت و بهره‌برداري خواهد بود. لذا داوطلبان گرامي مي‌توانند با مراجعه به سايت اين سازمان و به نشاني
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید و با درج مشخصات شناسنامه‌اي و شماره داوطلبي و يا شماره پرونده از وضعيت علمي خود در كد رشته‌هاي انتخابي مطلع گردند.
لازم به توضيح است با توجه به اينكه امور مربوط به تغيير رشته و يا انتقال دانشجويان در حيطه وظايف اين سازمان نمي‌باشد، لذا بدين وسيله به آن دسته از داوطلباني كه پس از ملاحظه كارنامه نتيجه در اولويتهاي انتخابي بعد از كد قبولي خود داراي نمره علمي لازم مي‌باشند توصيه مي‌گردد كه از مكاتبه در اين خصوص با اين سازمان جداً خودداري فرمايند و به مكاتباتي كه در اين خصوص انجام پذيرد پاسخي داده نخواهد شد.

GALAKSI
01-10-2007, 18:27
کسی ادرسی از محل ثبت نام ازمون های گاما داره

aria irani
01-10-2007, 21:32
قربانت دکتر
.
1- رو هیچ نامی تعصب ندارم(گاج -قلم چی-اندیشه سازان-مبتکران-اندیشه فائق-راه اندیشه) آخه کتاب خوب خوبه دیگه حالا مال هر جا باشه!!
2-من ریاضیم پس...
3-اطلاعات زیادی تو پستهای قبلی هست و به نظر من خودت باید اینجا سبک سنگین کنی ببینی کدوم به دردت میخوره!! من تو قلم چی ثبت نام کردم و نمیدونم پشیمون میشم یا نه!!که آزمو ناش دو هفته 1 باره و 20 مهر آزمون بعدیش

ممنون
فعلا لقب مهندسی رو از دانشگاه تهران یدک می کشیم:20:چون در جریان هستی که من لیسانس دارم از دانشگاه تهران امسال فارغ شدم:31: ولی می خام یک شانس دیگه به خودم بدم و مجدد کنکور شرکت کنم تا اونجایی که من پرسیدم دور سراسری رو باید برای پزشکی یا دندان خط بکشم چون سازمان سنجش زنگ زدم بهم گفتن مدرک لیسانس گرفتی از سراسری نمی تونی سراسری برای رشته هایی مثل پزشکی یا دندانپزشکی شرکت کنی می مونه فقط آزاد که از اونجا پرسیدم گفتن موردی نداره .

راستی کتابهای پیش و دبیرستان رو می خام بگیرم خب کد کتابها چی هست که برای کنکور 87 تهیه کنم.

مرسی

alikhafan123
02-10-2007, 12:08
سلام من پشت کنکوری هستم و رشته ام انسانی است.میخواستم ببینم کدوم کتابهای انسانی تغییر کرده ؟
با تشکر

M A R S H A L L
02-10-2007, 13:17
دوست عزیز چرا
برنامه ها رو دادن
اگه خواستی بگو برات اسکن کنم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](16).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](16).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](16).gif
ممنون.پشتيبانه تماس گرفت و رفتم برنامه رو گرفتم.
آزمون 20 مهر كه به نظرم خيلي آسونه.يعني اصلاً هيچي نداره كه آدم بخواد بخونه.
من چون سال اولمه كه مي رم كانون اينجوريم.
حالا مجله رو يه نگا بندازين بعد آزمون شايد جزو نفرات اول بودم(:دي)
ضمناً يه سوال:دوستان اين مكانيزم زوج كتاباي ادبيات و دين وزندگي چه طوريه و اينكه كمي هم در مورد نحوه ي سوالاي آزمون تحيلي چه طوريه؟
ما كه فقط ترم اول هندسه رو ميخونيم.گسسته واسه ترم بعد.

ممنون

soheilsmart
02-10-2007, 14:22
کسی ادرسی از محل ثبت نام ازمون های گاما داره
دوست عزیز بیخود وقت خودتو تلف نکن
این آزمون نهایتا 3 ال 4هزار جامعه آماریش باشه
زیاد سخت بودن یک آزمون هم خیلی خوب نیست

soheilsmart
02-10-2007, 14:50

5

قیمت اصلی : 60000

توضیحات :
نویسنده: مهندس بهمن بازرگانی / دکتر رضا بابایی

ناشر : مبتکران ( اندیشه‌سازان)
نوبت چاپ : 12
تعداد صفحات : 336
قيمت پشت جلد : 50000 ريال
هزينه پست سفارشي : 10000 ريال

soheilsmart
02-10-2007, 14:52

عربی به زبان ساده

قیمت اصلی : 53000

توضیحات :
نویسنده: ایاد فیلی

ناشر : مبتکران
نوبت چاپ : 101
تعداد صفحات : 628

soheilsmart
02-10-2007, 14:55

قیمت اصلی : 75000

توضیحات :

كتاب « پاسخ‌های تشریحی عربی عمومی » با توجه به اينكه همراه با كتاب حاضر و در يك جلد منتشر شده است ، از دستور انتشار گاج بيرون رفته و ديگر منتشر نمي شود .
بيش از 3900 تست به تفكيك : سراسري رياضي ، تجربي ، انساني ، هنر ، زبان ، فني و حرفه اي و جامع علمي كاربردي / آزاد رياضي ، تجربي ، پزشكي ، انساني ، هنر ، زبان و فني و حرفه‌اي / المپياد ادبي و آزمايشي سنجش / مطابق با تقسيم بندي موضوعات كتاب درسي
با پاسخ‌هاي كماملا تشريحي
ارائه تمامي تست‌هاي كنكور سراسري و آزاد 1386 با پاسخ
نویسنده: سيد محسن ماهینی
سال چاپ : 1386
نوبت چاپ : بيست ودوم
تعداد صفحات : 540 ، مصور

amiramirian
02-10-2007, 16:29
در برنامه قلم چی آزمون 20 مهر برا ادبیات پیش 1 نوشته ::
اجزای جمله و وجه مصدری
درس 1 تا پایان درس 2
اینا جدای زبان فارسی نوشته شده!! کسی میدونه اینا چی هستن؟؟؟
من کتاب رو خوندم تو کتاب پیش همچین چیزایی نیست!!

amiramirian
02-10-2007, 16:33
ممنون
فعلا لقب مهندسی رو از دانشگاه تهران یدک می کشیم:20:چون در جریان هستی که من لیسانس دارم از دانشگاه تهران امسال فارغ شدم:31: ولی می خام یک شانس دیگه به خودم بدم و مجدد کنکور شرکت کنم تا اونجایی که من پرسیدم دور سراسری رو باید برای پزشکی یا دندان خط بکشم چون سازمان سنجش زنگ زدم بهم گفتن مدرک لیسانس گرفتی از سراسری نمی تونی سراسری برای رشته هایی مثل پزشکی یا دندانپزشکی شرکت کنی می مونه فقط آزاد که از اونجا پرسیدم گفتن موردی نداره .

راستی کتابهای پیش و دبیرستان رو می خام بگیرم خب کد کتابها چی هست که برای کنکور 87 تهیه کنم.

مرسی

شما یه سر برو خیابان انقلاب-خ دانشگاه-مرکز پخش کتب درسی
بگو کتابای کنکور 87 تجربی رو میخوام.
خودشون بهت کتابا رو میدن اگه عوض هم شده باشه بت میگن.

Golden-Dragon
02-10-2007, 17:27
چه رشته ای هستی؟؟
من مال پارسال رو دارم !فکر نکنم زیاد فرقی کرده باشه!
اگه بذاری (حذفیات) ممنون میشم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

amiramirian
02-10-2007, 17:53
اگه بذاری (حذفیات) ممنون میشم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ببخشید من اسکنر ندارم و با گوشیم عکس گرفتم.
امیدوارم که به دردت بخوره.
part 1

part 2

mr saad
02-10-2007, 23:17

قیمت اصلی : 60000

توضیحات :
نویسنده: مهندس بهمن بازرگانی / دکتر رضا بابایی

ناشر : مبتکران ( اندیشه‌سازان)
نوبت چاپ : 12
تعداد صفحات : 336
قيمت پشت جلد : 50000 ريال
هزينه پست سفارشي : 10000 ريال
ببخشید ولی فکر کنم چاپ جدیدش هم اومده
که سوال های 86 را هم در آن تحلیل کرده است.

yusef
03-10-2007, 11:25
سلام
آخر این مبتکران بهتره یا اندیشه سازان؟
کتاب های توضیح درس مبتکران چطوره؟

Zokoo
03-10-2007, 12:29
سلام
آخر این مبتکران بهتره یا اندیشه سازان؟
کتاب های توضیح درس مبتکران چطوره؟

سلام !!! یه مبتکران است که از اول هم مبتکران بوده یه اندیشه سازان است که بعدا مبتکران شده!!!!:31:
این جور پرسیدن نتیجه نداره!!! چون برخی از اون ها یه جایی خوبن ویه جایی بد:13:
کتاب های توضیح درس مبتکران خوبن ولی همه جا نه
مثلا تو فیزیک بهتره در بین این دو انتشارات (که الان یکی است!!!) فیزیک اندیشه سازان رو بگیری تا فیزیک محمود زاده رو
یادمه یه پست بعد این که رشتت رو فهمیدم در تاپیک " کتاب های گاج" تو همین انجمن برات نوشته بودم نمیدونم خوندیش یانه؟؟؟:46:
راستی برای مهندسی نفت> گرایش مخزن داری تلاش میکنی؟؟؟!!! خوبه ها اگه دوست داشته باشی!!!

yusef
03-10-2007, 12:52
سلام !!! یه مبتکران است که از اول هم مبتکران بوده یه اندیشه سازان است که بعدا مبتکران شده!!!!:31:
این جور پرسیدن نتیجه نداره!!! چون برخی از اون ها یه جایی خوبن ویه جایی بد:13:
کتاب های توضیح درس مبتکران خوبن ولی همه جا نه
مثلا تو فیزیک بهتره در بین این دو انتشارات (که الان یکی است!!!) فیزیک اندیشه سازان رو بگیری تا فیزیک محمود زاده رو
یادمه یه پست بعد این که رشتت رو فهمیدم در تاپیک " کتاب های گاج" تو همین انجمن برات نوشته بودم نمیدونم خوندیش یانه؟؟؟:46:
راستی برای مهندسی نفت> گرایش مخزن داری تلاش میکنی؟؟؟!!! خوبه ها اگه دوست داشته باشی!!!

سلام
کدوم پست؟
من ندیدم.راستی چی شد که شما فکر کردید من برای این رشته میخونم؟
تازه من هنوز سومم.

Zokoo
03-10-2007, 13:54
سلام
کدوم پست؟
من ندیدم.راستی چی شد که شما فکر کردید من برای این رشته میخونم؟
تازه من هنوز سومم.

1-سلام
2-
3-به خاطر محل سکونت ونوع این رشته
4-سال مهمی داری که امتحان نهایی رو باید بترکونی:5:

yusef
04-10-2007, 10:00
1-سلام
2-
3-به خاطر محل سکونت ونوع این رشته
4-سال مهمی داری که امتحان نهایی رو باید بترکونی:5:

سلام
چند تا سوال داشتم.
1.تست زدن در امسال واجبه یا مستحب؟
2.چه جوری باید درس خوند که در امتحان نهایی بشه ترکوند؟

zoghal.akhte
04-10-2007, 11:30
سلام.
من اولین باره میام تو این تاپیک(یعنی دومین باره،ولی دفعه قبل کسی جوابمو نداد.)
اول از همه می خواستم بپرسم که کتابای گاج(واسه دین و زندگی)که می گین،واسه هر سال جداس؟؟؟(یعنی واسه پیش یه کتابه،واسه سوم یه کتاب)یا اینکه هر چند سال رو با هم دارن؟؟؟(آخه من اصلا گاج نگرفتم!!!)
ولی می خوام بگیرم(آخه من پیش رو غیر حضوری گرفتم،از یه سری از عمومی ها می ترسم)
بعدشم اینکه نمی دونم چه درسائی داریم که بخوام گاجشونو بگیرم.(آخه هنوز بهمون کتاب ندادن)
کسی هس اینجا که پیشه هنر بخونه؟؟؟
ممنون می شم اگه یه راهنمائی بکنید.

Zokoo
04-10-2007, 12:19
سلام
چند تا سوال داشتم.

سلام یوسف خان!!!
1- واجب به دلیل اینکه 1-هنوز کنکور سهم مهمی در وروود به دانشگاه داره 2- گرایش طراحان به سوی سال های پایه رفته و نمیشه تو تست نزنی و بگی سال بعد تست میزنم باید درس رو خوب یاد بگیری بعد سفت وسخت تست هم بزنی بعد تازه ازمون هم بدی!!!
و در کنارش باید تشریحی هم کار کنی ( تست وتشریحی کنار هم سخت به نظر میرسه ولی منظورمن تستهای پایه= دوم وسوم است که زیاد سخت نیست وباهاش اشنایی وتازه درسش رو یاد گرفتی در مدرسه امتحان میدی میای خونه رو حالتهای مختلفی که از اوون سوال طرح کردن رو درکنکور بررسی وتحلیل میکنی)
ولی حواست باشه وقتی دیدی در سر امتحان حوصله حل نداری ومثلا خازن ها رو می خوای تستی بپیچونی بره.. دیگه باید تست رو کم کنی خصوصا در5 ماه مونده به امتحان نهایی که متاسفانه باید بهت خبر بدم از همین سالی که گذشت 1یا2 درس رو سخت سوال میدن پس برای شما در 5 ماه مونده به امتحان نهایی خیلی با جدیت باید امتحان تشریحی بدی ومیتونی ازامتحانات نهایی سال پیش استفاده کنی با جدیت کتاب ها رو یه بار تا جایی که خوندی قبل عید یه بار هم تو عید تشریحی کار کن وبه پاسخ نامه های امتحان نهایی همون بارم بندی سوالات خوب دقت کن که طراح چی میخواد تو تو برگه بنویسی پس الان باید خوب بخونی وتست بزنی یه کم جلوتر خوب بخونی وتشریحی وتشریحی کار کنی تا امتحان نهایی رد شه بعد تا دلت میخواد تست بزن وخیالت راحته قبلنا یه کم تست پایه رو کار کردی وباید دوره کنی!!!!:46:
واما امتحان نهایی !!! اصلا نگران حاشیه ها نباش باید خوب درسها رو بخونی وبعد البته اشراف کامل به سوالات امتحان نهایی حداقل 4 سال قبل ونحوه بارم بندیش پیدا کنی و سر جلسه هم هول نشی !!! البته این تا مال پارسال بود:27: با توجه به تاثیر بیشتر امتحان نهایی در وروود به دانشگاه شما باید تسلط وارامش رو داشته باسی که هیچ خودت رو برای امتحانی سخت نیز اماده کنی مثل اینکه فیزیک سال قبل اشک بچه ها رو دراورده پس امسال احتمالش کمه سخت باشه ولی ممکنه حسابان امسال خودشو نشون بده به هر حال تا میتونی از الان رو این 5تا اختصاصی بیشتر کن تا حتی اگه یه جا تو هر کدام اذیت شدی با بقیه جبران کنی و دیگر اینکه یاید عمومی ها رو هم خوب بدی که کمکت کنه..به این ترتیب میتونی خوب امتحان بدی وترکوندنش دیگه به اینه که تو ازالان تا اون موقع چقدر رو درسها کهر کردی اگر دیدی تست داره اذیت میکنه کمش کن برای شما که امتحان نهایی درصد بالایی رو به خودش اختصاص داده حتما تشریحی مهمتره ولی نباید قطع بشه!!!!:10:

Zokoo
04-10-2007, 12:32
سلام.
من اولین باره میام تو این تاپیک(یعنی دومین باره،ولی دفعه قبل کسی جوابمو نداد.)
اول از همه می خواستم بپرسم که کتابای گاج(واسه دین و زندگی)که می گین،واسه هر سال جداس؟؟؟(یعنی واسه پیش یه کتابه،واسه سوم یه کتاب)یا اینکه هر چند سال رو با هم دارن؟؟؟(آخه من اصلا گاج نگرفتم!!!)
ولی می خوام بگیرم(آخه من پیش رو غیر حضوری گرفتم،از یه سری از عمومی ها می ترسم)
بعدشم اینکه نمی دونم چه درسائی داریم که بخوام گاجشونو بگیرم.(آخه هنوز بهمون کتاب ندادن)
کسی هس اینجا که پیشه هنر بخونه؟؟؟
ممنون می شم اگه یه راهنمائی بکنید.

سلام باید اون که جامع هستش رو بگیری کتابای دینی درسی رو هم میتونی نگیری وهمون کتاب گاججامع (3سال باهم)دینی رو بگیر شک نکن کافیه ومی تونی همه جا استفاده کنی حتی امتحان پایای پیش 2
از عمومی ها هم برای شما عربی معمولا سخت طرح میشه (نمیدونم چرا) ولی باید خیلی خوب بخونی عمومی ها رو ولی برای عربی و تاحدی زبان یه معلم تست خوب به خصوص عربی لازمه ها.. خودت میخوای بمونی با این عربی چی کار کنی؟!
راجع عمومی من چند تاپست دادم که کمکت میکنه همین اطرافه!!!
در ریاضی شک نکن باید کلاس بری چون مهمه وکمکت میکنه!!!! اگه هنر بودم خوب بهتر میتونستم کمکت کنم!!:46:

aria irani
04-10-2007, 18:15
سلام دوستان عزیز خسته نباشید

اینکه میگن سهم معدل درکنکور افزایش پیدا کرده یعنی منظور کنکور سراسری هست یا شامل کنکور دانشگاه آزاد هم میشه؟ معدل چه سالی مد نظر هست یا چه سالهایی؟هرچنکه من دیگه دانش آموز نیستم ودرسم تمام شده حتما باید معدل دیپلم رو وارد کنم؟ درسته؟
مورد بعدی عکسهایی که دوست خوبم amiramirian از حذفیات گذاشتن نوشته مربوط به آزمون سال 1386 هست خب برای کنکور 1387 حذفیات اعلام نشده ؟

بعد از آزمونهای موجود کدوم بهتره آزمون خود سازمان سنجش،گزینه دو،قلم چی....کدومش خوبه چرا؟

ممنونم و امیدوارم موفق باشید

:10:

zoghal.akhte
04-10-2007, 21:05
سلام باید اون که جامع هستش رو بگیری کتابای دینی درسی رو هم میتونی نگیری وهمون کتاب گاججامع (3سال باهم)دینی رو بگیر شک نکن کافیه ومی تونی همه جا استفاده کنی حتی امتحان پایای پیش 2
از عمومی ها هم برای شما عربی معمولا سخت طرح میشه (نمیدونم چرا) ولی باید خیلی خوب بخونی عمومی ها رو ولی برای عربی و تاحدی زبان یه معلم تست خوب به خصوص عربی لازمه ها.. خودت میخوای بمونی با این عربی چی کار کنی؟!
راجع عمومی من چند تاپست دادم که کمکت میکنه همین اطرافه!!!
در ریاضی شک نکن باید کلاس بری چون مهمه وکمکت میکنه!!!! اگه هنر بودم خوب بهتر میتونستم کمکت کنم!!:46:
سلام.
ممنون که جوابمو دادی.
برای عربی و زبان معلم گرفتیم،یعنی تو یه موسسه ی تخصصی رشته ی خودمون کلاس می ریم،که معلمای خوبی دارن.
مشکلم الان اینه که نمی دونم درسایه عمومی پیشه ما چیان؟؟؟
همونطوری که تو پست قبلیم گفتم غیر حضوری می خوام برم که هنوز ثبت ناممون نکردن،می گن آخرای مهر.
واسه همین کتابم ندارم.
به خاطر همین واسه اینکه عقب نیوفتم،هم اینکه بیشتر کار کنم گفتم کتابای گاج رو بگیرم،اما نمی دونم عمومی ها چیان.
اگه کمکم کنین ممنون می شم.
یعنی واقعا هیشکی رشتش هنر نیس؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

soheilsmart
04-10-2007, 22:17
سلام
چند تا سوال داشتم.
با اینکه معدلم تو نهایی بد نشد.-19.26
ولی با معدل مخالفم
چرا ؟ خوب معلومه دیگه معدل در یک کلمه یعنی خرخونی:13::13::13:

هیچ وقتم دو نفر رو از طریق معدل مقایسه نکردم
ولی شما به هر حال چون تاثیر داره باید معدلت خوب بشه
من خودم بهش شخصه فقط کتابو خوندم (هیچ کدوم از امتحان های نهایی های سال قبل رو حل نکردم)
بعید میدونم حسابانو سخت بگیرن (حتی اگه من سوالای نهایی امسالو طرح میکردم سخت تر طرح میکردم:31::31::31::13::13:)
ولی خوب هنوز زوده که به نهایی فکر کنی ولی نترس بهش میرسی :27::27::27:

zoghal.akhte
06-10-2007, 09:19
سلام.
یه سوال دارم.
اینکه می گن کنکور معدلیه،معدل هر 3ساله یا فقط معدل کتبی ترم دوم؟؟؟
آخه یه عده می گن هر 3ساله،یه سری هم می گن کتبی ترم دوم،من گیج شدم.
آخرش کدومه؟؟؟:13:
بعدشم یعنی واقعا اینجا هیشکی نیس که رشتش هنر باشه؟؟؟

Zokoo
06-10-2007, 11:47
با اینکه معدلم تو نهایی بد نشد.-19.26
ولی با معدل مخالفم
چرا ؟ خوب معلومه دیگه معدل در یک کلمه یعنی خرخونی:13::13::13:

هیچ وقتم دو نفر رو از طریق معدل مقایسه نکردم
ولی شما به هر حال چون تاثیر داره باید معدلت خوب بشه
من خودم بهش شخصه فقط کتابو خوندم (هیچ کدوم از امتحان های نهایی های سال قبل رو حل نکردم)
بعید میدونم حسابانو سخت بگیرن (حتی اگه من سوالای نهایی امسالو طرح میکردم سخت تر طرح میکردم:31::31::31::13::13:)
ولی خوب هنوز زوده که به نهایی فکر کنی ولی نترس بهش میرسی :27::27::27:

سهیل خان ما رو گرفتی!!! معدلت بد نشد؟؟!!! خیلی خوبه زود باش بگو فیزیک چند شدی؟؟ اگه بالای 17 یا 16 باشه ... بعد کنکور اگه رتبت زیر 1000 نشه یه جا قرار می ذاری بیاییم خفن بز نیمت!!!:10:

حالا فقط کتاب حسابان وفیزیک و خوندی و رفتی معدل کتبی شما 19.26 شد؟؟؟ بگو به خودت عجب ردیفم !!
یه کی می گفت ای وای چقدر زود دیر میشود ما میگفتیم ای داد چقدر دیر زود میشود !!!:27:

راستی هنوزم با کاظم میچرخی خوبه ببین دوست من درسته قلم چی استاد های توانایی داره که می تونن

سوالاتی طرح کنن که همه بوق که هیچی شیپور بزنن!!! ولی این کارو نمیکنه چرا؟چون داره برای عموم سوال

طرح میکنه ونمیتونه کاریش کنه ولی گزینه 2 درسته جامعه اماریش کمه ولی سوالاش رو هم اسان نمیکنه

چرا؟ چون طرف مقابلش رو میشناسه!!! وکلا هر کدوم تعریف ومخاطب خاص خودشو دارن

حالا من حرفمم اینه که شما یه خورده از تعصبت رو قلم چی کم کن بعد اصلا نرو گزینه 2 ثبت نام کن
12تا ازمون همین پارسال ویروبگیر البته با پاسخش بعد بــــــــــخــــــــــــو ن!!! ضرر نمیکنی به همین سادگی!

بعد هم بیا بگو با چه روشی تست میزنی؟؟ یعنی با عمومی اختصاصی رو میاری بالا یا برعکس یا اینکه با

عمومی و فیزیک ریاضی رو جبران میکنی یا ریاضیت عالیه یا اصلا روش نداری؟؟ البته زوده و به مرور میفهمی با کدوم درس شروع کنی که بهتر نتیجه بگیری یا دیر تر خسته شی.:40:

سلام دوستان عزیز خسته نباشید

اینکه میگن سهم معدل درکنکور افزایش پیدا کرده یعنی منظور کنکور سراسری هست یا شامل کنکور دانشگاه آزاد هم میشه؟ معدل چه سالی مد نظر هست یا چه سالهایی؟هرچنکه من دیگه دانش آموز نیستم ودرسم تمام شده حتما باید معدل دیپلم رو وارد کنم؟ درسته؟
مورد بعدی عکسهایی که دوست خوبم amiramirian از حذفیات گذاشتن نوشته مربوط به آزمون سال 1386 هست خب برای کنکور 1387 حذفیات اعلام نشده ؟

بعد از آزمونهای موجود کدوم بهتره آزمون خود سازمان سنجش،گزینه دو،قلم چی....کدومش خوبه چرا؟

ممنونم و امیدوارم موفق باشید

:10:

سهمیه معدل مربوط به سراسری است و ربطی به دکتر جاسبی ودانشگاش نداره ... بسیجی فعال داره...

خدمتت عرض کنم که اول تاثیر مثبت داشت بعدش15% الن هم بیشتر شده یعنی اینکه معدل کتبی نهایی تاثیر بیشتری در وروود به دانشگاه ها وموسسات عالی داره ومال سال سوم است نه بیشتر !!! اصلا همین که میگن کتبی یعنی برخی درس ها است. نه مثلا تاریخ در رشته ریاضی . بله معدل که وارد میکنی ببین معدل کل است یا کتبی نهایی در پرونده شما یه کارنامه است که لیست نمرات رسمی پایانی 3 سال نوشته شده که در منتهی الیه گوشه سمت چپش نوشته معدل کتبی نهایی معدل کل هم که جاش معلومه همین برگه برای ثبت نام در دانشگاه هم لازمه!!! حذفیات هم نمیدونم چرا شما ها گیر دادین به این حذفیات فکر میکنین دلشون مییاد بیشتر از پارسال حذف کنن تو پیک سنجش باید همیشه بزنه(زمان ما این طوربود!!!)
چه رشته ای هستی؟؟ وضع درسی؟؟ گزینه های اول قلم چی و سنجش مرحله ای:10:

سلام.
ممنون که جوابمو دادی.
برای عربی و زبان معلم گرفتیم،یعنی تو یه موسسه ی تخصصی رشته ی خودمون کلاس می ریم،که معلمای خوبی دارن.
مشکلم الان اینه که نمی دونم درسایه عمومی پیشه ما چیان؟؟؟
همونطوری که تو پست قبلیم گفتم غیر حضوری می خوام برم که هنوز ثبت ناممون نکردن،می گن آخرای مهر.
واسه همین کتابم ندارم.
به خاطر همین واسه اینکه عقب نیوفتم،هم اینکه بیشتر کار کنم گفتم کتابای گاج رو بگیرم،اما نمی دونم عمومی ها چیان.
اگه کمکم کنین ممنون می شم.
یعنی واقعا هیشکی رشتش هنر نیس؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خواهش!!! این که عالیه تو همین فکر بودم که بری به موسسه ی تخصصی رشتتون که خودت میری!!!
بالاخره کجا ثبت نام کردی؟؟؟ کتاب ها رو که راحت میتونی گیر بیاری چی؟؟؟ عمومی ها برای رشته هنر که معلومه مثل بقیه رشته ها عمومییه دیکه: ادبیات 25 تا عربی 25 تا دین وزندگی25تا زبان25تا همین
اگه ساکن تهرانی برو میدوون انقلاب بگو کتابای کنکور 87 رو میخوام!!! اگر هم منظورت از عمومی ها کتابای لازم برای عمومی ها از انتشارات گاج است که من چندین بارپیشنهاداتم رو دوستانه نوشتم چند صفحه قبل باید باشه!!!! اگه ریاضی رو ردیف کنی با عربی ودرسهای اختصاصی خودت که من نمیشناسم میتونی موفق شی ولی از الان دیگه سفت وسخت بخون!!! هنوز دیر نشده ولی چقدر دیر زود میشود!!!:27:

سلام.
یه سوال دارم.
اینکه می گن کنکور معدلیه،معدل هر 3ساله یا فقط معدل کتبی ترم دوم؟؟؟
آخه یه عده می گن هر 3ساله،یه سری هم می گن کتبی ترم دوم،من گیج شدم.
آخرش کدومه؟؟؟:13:
بعدشم یعنی واقعا اینجا هیشکی نیس که رشتش هنر باشه؟؟؟

سال سوم معدل کتبی نهایی یعنی اون امتحاناتی که میرین سر جلسه ویه جایه دیگه و... وبه اسم امتحانات نهایی پایان سال هم معروف هستن... 3 سال دیگه کدومه؟؟؟ معدل پیش دانشگاهی در کنکور علی رغم شایعات مطلقا تاثیر نداره!!! کلاس داره!!!:27: راستی شما هم فکر کنم پارسال امتحان نهایی باید داده باشید!! البته فکر کنم!!! اره؟؟ چه جور دادی؟؟؟

zoghal.akhte
06-10-2007, 18:15
خواهش!!! این که عالیه تو همین فکر بودم که بری به موسسه ی تخصصی رشتتون که خودت میری!!!
بالاخره کجا ثبت نام کردی؟؟؟ کتاب ها رو که راحت میتونی گیر بیاری چی؟؟؟ عمومی ها برای رشته هنر که معلومه مثل بقیه رشته ها عمومییه دیکه: ادبیات 25 تا عربی 25 تا دین وزندگی25تا زبان25تا همین
اگه ساکن تهرانی برو میدوون انقلاب بگو کتابای کنکور 87 رو میخوام!!! اگر هم منظورت از عمومی ها کتابای لازم برای عمومی ها از انتشارات گاج است که من چندین بارپیشنهاداتم رو دوستانه نوشتم چند صفحه قبل باید باشه!!!! اگه ریاضی رو ردیف کنی با عربی ودرسهای اختصاصی خودت که من نمیشناسم میتونی موفق شی ولی از الان دیگه سفت وسخت بخون!!! هنوز دیر نشده ولی چقدر دیر زود میشود!!!:27:
سال سوم معدل کتبی نهایی یعنی اون امتحاناتی که میرین سر جلسه ویه جایه دیگه و... وبه اسم امتحانات نهایی پایان سال هم معروف هستن... 3 سال دیگه کدومه؟؟؟ معدل پیش دانشگاهی در کنکور علی رغم شایعات مطلقا تاثیر نداره!!! کلاس داره!!!:27: راستی شما هم فکر کنم پارسال امتحان نهایی باید داده باشید!! البته فکر کنم!!! اره؟؟ چه جور دادی؟؟؟
سلام
بالاخره کجا ثبت نام کردی؟؟؟ منظورت اینه اسم موسسه رو بگم؟؟؟اسمه موسسه نگاره هست،که فقط واسه کنکور هنر (به طور تخصصی)کار می کنن.
اگه ساکن تهرانی برو میدوون انقلاب بگو کتابای کنکور 87 رو میخوام!!! من مازندران هستم!!!
اگر هم منظورت از عمومی ها کتابای لازم برای عمومی ها از انتشارات گاج است که من چندین بارپیشنهاداتم رو دوستانه نوشتم چند صفحه قبل باید باشه!!!! ممنون می شم اگه اون پست رو دوباره بنویسی(یا نقل قول بشه)،آخه من زیاد نمیام پای کامپیوتر،اگه هم بیام یه سر به همین تاپیک می زنم و پستایه آخرشو می خونم،وقته اینکه بخوام همه ی صفحات رو ببینم ندارم.اگه اینکار رو بکنید ممنون می شم:11:
از الان دیگه سفت وسخت بخون!!! چشم.حتما
راستی شما هم فکر کنم پارسال امتحان نهایی باید داده باشید!! البته فکر کنم!!! اره؟؟ چه جور دادی؟؟؟ بله درسته.امتحان دادم.بد نبود.معدله کتبی من 19/23 شد:46:
بازم ممنون.

Zokoo
07-10-2007, 12:19
سلام
بالاخره کجا ثبت نام کردی؟؟؟ منظورت اینه اسم موسسه رو بگم؟؟؟اسمه موسسه نگاره هست،که فقط واسه کنکور هنر (به طور تخصصی)کار می کنن.
اگه ساکن تهرانی برو میدوون انقلاب بگو کتابای کنکور 87 رو میخوام!!! من مازندران هستم!!!
اگر هم منظورت از عمومی ها کتابای لازم برای عمومی ها از انتشارات گاج است که من چندین بارپیشنهاداتم رو دوستانه نوشتم چند صفحه قبل باید باشه!!!! ممنون می شم اگه اون پست رو دوباره بنویسی(یا نقل قول بشه)،آخه من زیاد نمیام پای کامپیوتر،اگه هم بیام یه سر به همین تاپیک می زنم و پستایه آخرشو می خونم،وقته اینکه بخوام همه ی صفحات رو ببینم ندارم.اگه اینکار رو بکنید ممنون می شم:11:
از الان دیگه سفت وسخت بخون!!! چشم.حتما
راستی شما هم فکر کنم پارسال امتحان نهایی باید داده باشید!! البته فکر کنم!!! اره؟؟ چه جور دادی؟؟؟ بله درسته.امتحان دادم.بد نبود.معدله کتبی من 19/23 شد:46:
بازم ممنون.

سلام نه اخه تو پست قبلیت شک کردم که بالاخره موسسه تخصصی میری یا نه؟؟که همین خوبه

این پست ما تو تاپیک کتاب های گاج بود ... الان رفته به خاطرات انجمن!!! :31:

برای عمومی ها کمکت میکنه!!! منظورت از 19/23 23/19 دیگه :31: معدلت که خیلی خوبه نمی دونم که چرا

بچه های این جا تو معدل ما رو سورپرایز میکنن !!! بعدم الان صفحه 71 خوب؟؟ یعنی درس به شما امان نمیده از67 به این ور و یه نگاه بندازی؟؟ بد جوری حرف ما رو جدی گرفتی یا!!!:27:
بازم میگم رو ریاضی وعربی خیلی کار کن!!!:5:

soheilsmart
07-10-2007, 13:38
[quote=Zokoo;1676033]سهیل خان ما رو گرفتی!!! معدلت بد نشد؟؟!!! خیلی خوبه زود باش بگو فیزیک چند شدی؟؟ اگه بالای 17 یا 16 باشه ... بعد کنکور اگه رتبت زیر 1000 نشه یه جا قرار می ذاری بیاییم خفن بز نیمت!!!:10:

حالا فقط کتاب حسابان وفیزیک و خوندی و رفتی معدل کتبی شما 19.26 شد؟؟؟ بگو به خودت عجب ردیفم !!
یه کی می گفت ای وای چقدر زود دیر میشود ما میگفتیم ای داد چقدر دیر زود میشود !!!:27:

راستی هنوزم با کاظم میچرخی خوبه ببین دوست من درسته قلم چی استاد های توانایی داره که می تونن

سوالاتی طرح کنن که همه بوق که هیچی شیپور بزنن!!! ولی این کارو نمیکنه چرا؟چون داره برای عموم سوال

طرح میکنه ونمیتونه کاریش کنه ولی گزینه 2 درسته جامعه اماریش کمه ولی سوالاش رو هم اسان نمیکنه

چرا؟ چون طرف مقابلش رو میشناسه!!! وکلا هر کدوم تعریف ومخاطب خاص خودشو دارن

حالا من حرفمم اینه که شما یه خورده از تعصبت رو قلم چی کم کن بعد اصلا نرو گزینه 2 ثبت نام کن
12تا ازمون همین پارسال ویروبگیر البته با پاسخش بعد بــــــــــخــــــــــــو ن!!! ضرر نمیکنی به همین سادگی!

بعد هم بیا بگو با چه روشی تست میزنی؟؟ یعنی با عمومی اختصاصی رو میاری بالا یا برعکس یا اینکه با

عمومی و فیزیک ریاضی رو جبران میکنی یا ریاضیت عالیه یا اصلا روش نداری؟؟ البته زوده و به مرور میفهمی با کدوم درس شروع کنی که بهتر نتیجه بگیری یا دیر تر خسته شی.:40:

این نمره هامه
حسابانو جبر و شیمی 20
فیزیک 18.25 هندسه 19.25 دینی 18.75 عربی 18.75 زبان 19.5 ادبیات 19.75 زبان فارسی 18

Zokoo
07-10-2007, 14:46
سلام داش سهیل !!! ما رو یاد جوونی هامون میندازی!!! نمره هات طلاس!!!

رتبتم اگه منطقه 1 باشی باید زیر 500 و2 باشی زیر1000 است البته اگه امسال خوب بخوونی !!!

ببین یه عده درس خوون تو قلم چی هستند که از بعضی از ازموناش نتیجه نمیگیرن یه عده هم سال اخر که

گزینه 2 میدادم هم به خاطر کیکش می امدند :27: این گار المپیاده:27: راستی مدرسه تیزهوشان میری؟ فکر نکنم!!! وقت کنم یه چند تا پست خوب برای شما این جا میزارم... ولی بدوون من هر چیزی رو الکی پیشنهاد نمیدم !!! رو گزینه 2 بیشتر فکر کن... خوب اونا دارن باسه امسال تو سوال میدن دیگه!!!

امید وارم موفق بشی ..راستی ماله تهرانی؟؟ چه رشته ای دوست داری بخونی؟؟ سرفرصت یه پست برات میدم اخه الان وقتش نیست:40:

zoghal.akhte
07-10-2007, 20:53
سلام نه اخه تو پست قبلیت شک کردم که بالاخره موسسه تخصصی میری یا نه؟؟که همین خوبه
برای عمومی ها کمکت میکنه!!! منظورت از 19/23 23/19 دیگه :31: معدلت که خیلی خوبه نمی دونم که چرا
بچه های این جا تو معدل ما رو سورپرایز میکنن !!! بعدم الان صفحه 71 خوب؟؟ یعنی درس به شما امان نمیده از67 به این ور و یه نگاه بندازی؟؟ بد جوری حرف ما رو جدی گرفتی یا!!!:27:
بازم میگم رو ریاضی وعربی خیلی کار کن!!!:5:
منظورت از 19/23 23/19 دیگه
ریاضی رو از اونور می خونن:41:
بازم میگم رو ریاضی وعربی خیلی کار کن!!!
منم بازم می گم چشم
سوالات درس ادبیات امسال نشان داد که ادبیات را70 میتوان پیش خود خواندو30 بقیه هم برای دستور واشعار البته اگر دو کتاب پایه این درس رو برای امتحان نهایی خوب خونده باشی

می شه این یه تیکه رو برام توضیح بدین؟؟؟یعنی چی ادبیتاتو 70 پیش خود خواند؟؟؟منظور 70٪هست؟؟؟
جدی گفتم ولی ادبیاتش با خودته پول داشتی وقت داشتی اون ها رو هم بگیر ولی اگه نگرفتی ناراحت نباش

ادبیات ها هم مثل زبانه فارسی 3 که گفتی سبزن؟؟؟(اگه نه بگو چه رنگیین؟؟؟)
راستی این تفاوت رنگا واسه چیه؟؟؟(مسخرم نکنینا،آخه گاج نگرفتم،واسه همین نمی دونم!!!)
توصیه اکید میکنم کتاب های کوجک وابی رنگ گاج رو همون موضوعی ها شامل کتاب لغت ادبیات لغت انگلیسی وحتما تاریخ ادبیات ودرامد ها رو بگیری کوچک اند ولی اگه مدام بخونیشون اثرش رو حتما میبینی هر روز باید رو تاریخ ادبیات کار کنی تا از رو بره

هم کوچیکن هم آبی؟؟؟(یا اینکه یا آبی یا کوچیک؟؟؟)
یه سواله دیگه:اینایی که گفتی(کتاب لغت ادبیات لغت انگلیسی و تاریخ ادبیات ودرامد ها)اینام آبی و کوچیک(یا آبی یا کوچیک؟؟؟)هستن؟؟؟
-3 برای عربی من مدیون گاج نیستم کار خودم ومعلمم بود !!! گاج تو عربی دیوونت می کنه اگه ریاضی هستی که بهت پیشنهاد میکنم گاج نگیر 10 11 تومتن قیمت کله اون با پاسخشه
اینم برام معنی کن چون نفهمیدم!!!10 11 تومتن قیمت کله اون با پاسخشه،یعنی چی؟؟؟
راستی zokoo جان،از اینکه کد رو برام گذاشتی ممنونم.
اگه به سوالامم جواب بدی که دیگه عالی می شه:11:

من كه شنيدم سال سوم ترم دوم تاثير داره
چرا هست يكيش خودم :31:
سلام.
چه عجب بابا.
بالاخره یکی پیدا شد!!!
شما الان پیش هستید دیگه؟؟؟درسته؟؟؟

Zokoo
07-10-2007, 23:29
سلام
این قضیه کتاب جدید دیفرانسیل چیه؟

از کجا میشه دانلودش کرد؟

چی؟ کتاب دیفرانسیل جدید !!! خود کتاب که فکر نکنم عوض شده باشه؟؟

سلام !!! چه نام کاربری جالبی داری!!!

[منظورت از 19/23 23/19 دیگه
شما از هر ور دوست داشتی بخون
منم بازم می گم چشم
چشمت سالم!!!
سوالات درس ادبیات امسال نشان داد که ادبیات را70 میتوان پیش خود خواندو30 بقیه هم برای دستور واشعار البته اگر دو کتاب پایه این درس رو برای امتحان نهایی خوب خونده باشی

می شه این یه تیکه رو برام توضیح بدین؟؟؟یعنی چی ادبیتاتو 70 پیش خود خواند؟؟؟منظور 70٪هست؟؟؟

اره ;70 % است یعنی اگه همه ادبیات رو خوب بلد باشی ودستور ودرک مطلب متوسطی داشته باشی تا 70 درصد میتونی بزنی!!! ولی این 30% بقیه با توجه به سختی سوالات دستور وهمچنین دخالت دادن گزینه های خارج از کتاب در داخل گزینه ها در سال های اخیر ..خیلی به دست اوردنش سخته.. منطقی هم هست اگه مثل سال 83 این همه ادم ادبیات رو 100 بزنن که نمره تراز میریزه به هم!!! جمله اخر هم منظورم اینه که اگه خوب کتاب ادبیات سال 2و 3 رو خونده باشی میتونی راحت تر خودت رو به مرز 70 برسونی وبرای باقی اون هم باید با دستور و درک مطلب های سخت در بیوفتی ..البته این تاحدی نسبی است ولی متاسفانه روال ادبیات برای کنکور اصلا جالب نبوده!!! ( تا سال 83 که خوب بوده!!)
جدی گفتم ولی ادبیاتش با خودته پول داشتی وقت داشتی اون ها رو هم بگیر ولی اگه نگرفتی ناراحت نباش

اره اونا هم سبزن بد نیست بخونی ولی زبان فارسی اون خیلی خوبه اونهایی رو که گفتم حتما خوبه کسی بگیره ضرر نمیکنه!!! مطمئن باشید دوست داشتی اون ها رو بگیر بخون کمکت میکنه
راستی این تفاوت رنگا واسه چیه؟؟؟(مسخرم نکنینا،آخه گاج نگرفتم،واسه همین نمی دونم!!!)

سفید ها فقط تستن...ولی سبز ها دراصل اموزش است که تست هم داره... البته در سفید ها درسنامه جامع برخی دارن مثل دینوزندگی که البته پاسخ کتابای سفید اون هم خودش 100تا اموزش میباشد!!!
نشد دیگه رقیبات گاج میخورن اون وقت تو گاج نگرفتی!!! اون خوباشو که نوشتم بگیر (مهم)
توصیه اکید میکنم کتاب های کوجک وابی رنگ گاج رو همون موضوعی ها شامل کتاب لغت ادبیات لغت انگلیسی وحتما تاریخ ادبیات ودرامد ها رو بگیری کوچک اند ولی اگه مدام بخونیشون اثرش رو حتما میبینی هر روز باید رو تاریخ ادبیات کار کنی تا از رو بره

یه سواله دیگه:اینایی که گفتی(کتاب لغت ادبیات لغت انگلیسی و تاریخ ادبیات ودرامد ها)اینام آبی و کوچیک(یا آبی یا کوچیک؟؟؟)هستن؟؟؟

اره این ها3تا هستند در قطع جیبی که ابی سرمهای در اصل هستند که میتونی در دستت بگیری وهی تکرار کنی واثرش رو هم میبینی لااقل تستهایی روکه اکثر بچه ها میزنن تو هم میزنی!!! معروفن از یه کتاب فروشی گاج تو شهرتون بازدید کنی تابلو هستند!!! این صاحب تاپیک اقای سهیل خان علاقه خاصی به اپلود کردن عکس کتاب های مختلف اموزشی داره !!! امید وارم عکس اون هارو اینجا بذاره!!!
-3 برای عربی من مدیون گاج نیستم کار خودم ومعلمم بود !!! گاج تو عربی دیوونت می کنه اگه ریاضی هستی که بهت پیشنهاد میکنم گاج نگیر 10 11 تومتن قیمت کله اون با پاسخشه
اره دیگه عزیز مارو گرفتی هزار تومان است دیگه یعنی خود کتاب عربی گاج البته سفید اون که تست است رو میگم این قدر بزرگه که پاسخش رو تو یه کتاب دیگه چاپ کردن درکل برای عربی 3 گزینه مناسبه1- معلم عالی وتست های وی2- کتاب اقای ایاد فیلی 3- کتاب عربی گـــــــــاج که البته سبزش ماله اموزشه و اون خفنه همون سفیدش هست که با پاسخش تو یه جلد دیگس

خواهش میکنم راستی یه نفر رو پیدا کردی بالا خره!!! اواتارش که میگه خوب کسیه!!!:27:
به هر حال میدونم کار سختیه برای کنکور خوندن اما شما که هنر بودی ازاول اگه دیدی تو یه اختصاصی ضعف داری سعی کن تا اون جا که می تونی اون رو قوی کنی بعد اکه دیدی نشد کلک بزن با عمومی ها جبرانش کن یا ترتیب جواب دادن به اختصاصی ها رو تنظیم کن. من شنیدم برای هنر در اختصاصی بسته به رشته انتخابی ترتیبه جواب دادن فدق میکنه یا یهدرسو مثلا نمیزنن که در این مورد باید با مشاور مدرسه خود مشورت کنید ضمنا میدونید که بسته به رشته مورد نظر ضریب درس ها به طور عجیبی تغییر میکنه!!! مثلا یه جا خلاقیت موسیقی 1 و یه جا دیگه میشه4 که این مهمه!!! راستی در ازمون های جامع یا مرحله ای در موسسه ای شرکت میکنی یا تحت نظر خود مدرستون هستی؟؟؟ باید در این ازمون ها یاد بگیری که با کدوم درس باید شروع کنی با کدوم گیر میفتی کجا کم میاری و... تا سر جلسه اصلی بدوونی که قراره چه اتفاقی بیفته!!!
ضمنا شعر حفظی خصوصا در سال های پایه فراموش نشود!!!!
عالی تلاش شماست!!!:10:

zoghal.akhte
08-10-2007, 08:58

[منظورت از 19/23 23/19 دیگه
شما از هر ور دوست داشتی بخون
منم بازم می گم چشم
چشمت سالم!!!

اره ;70 % است یعنی اگه همه ادبیات رو خوب بلد باشی ودستور ودرک مطلب متوسطی داشته باشی تا 70 درصد میتونی بزنی!!! ولی این 30% بقیه با توجه به سختی سوالات دستور وهمچنین دخالت دادن گزینه های خارج از کتاب در داخل گزینه ها در سال های اخیر ..خیلی به دست اوردنش سخته.. منطقی هم هست اگه مثل سال 83 این همه ادم ادبیات رو 100 بزنن که نمره تراز میریزه به هم!!! جمله اخر هم منظورم اینه که اگه خوب کتاب ادبیات سال 2و 3 رو خونده باشی میتونی راحت تر خودت رو به مرز 70 برسونی وبرای باقی اون هم باید با دستور و درک مطلب های سخت در بیوفتی ..البته این تاحدی نسبی است ولی متاسفانه روال ادبیات برای کنکور اصلا جالب نبوده!!! ( تا سال 83 که خوب بوده!!)

اره اونا هم سبزن بد نیست بخونی ولی زبان فارسی اون خیلی خوبه اونهایی رو که گفتم حتما خوبه کسی بگیره ضرر نمیکنه!!! مطمئن باشید دوست داشتی اون ها رو بگیر بخون کمکت میکنه

سفید ها فقط تستن...ولی سبز ها دراصل اموزش است که تست هم داره... البته در سفید ها درسنامه جامع برخی دارن مثل دینوزندگی که البته پاسخ کتابای سفید اون هم خودش 100تا اموزش میباشد!!!
نشد دیگه رقیبات گاج میخورن اون وقت تو گاج نگرفتی!!! اون خوباشو که نوشتم بگیر (مهم)

اره این ها3تا هستند در قطع جیبی که ابی سرمهای در اصل هستند که میتونی در دستت بگیری وهی تکرار کنی واثرش رو هم میبینی لااقل تستهایی روکه اکثر بچه ها میزنن تو هم میزنی!!! معروفن از یه کتاب فروشی گاج تو شهرتون بازدید کنی تابلو هستند!!! این صاحب تاپیک اقای سهیل خان علاقه خاصی به اپلود کردن عکس کتاب های مختلف اموزشی داره !!! امید وارم عکس اون هارو اینجا بذاره!!!
اره دیگه عزیز مارو گرفتی هزار تومان است دیگه یعنی خود کتاب عربی گاج البته سفید اون که تست است رو میگم این قدر بزرگه که پاسخش رو تو یه کتاب دیگه چاپ کردن درکل برای عربی 3 گزینه مناسبه1- معلم عالی وتست های وی2- کتاب اقای ایاد فیلی 3- کتاب عربی گـــــــــاج که البته سبزش ماله اموزشه و اون خفنه همون سفیدش هست که با پاسخش تو یه جلد دیگس

خواهش میکنم راستی یه نفر رو پیدا کردی بالا خره!!! اواتارش که میگه خوب کسیه!!!:27:
به هر حال میدونم کار سختیه برای کنکور خوندن اما شما که هنر بودی ازاول اگه دیدی تو یه اختصاصی ضعف داری سعی کن تا اون جا که می تونی اون رو قوی کنی بعد اکه دیدی نشد کلک بزن با عمومی ها جبرانش کن یا ترتیب جواب دادن به اختصاصی ها رو تنظیم کن. من شنیدم برای هنر در اختصاصی بسته به رشته انتخابی ترتیبه جواب دادن فدق میکنه یا یهدرسو مثلا نمیزنن که در این مورد باید با مشاور مدرسه خود مشورت کنید ضمنا میدونید که بسته به رشته مورد نظر ضریب درس ها به طور عجیبی تغییر میکنه!!! مثلا یه جا خلاقیت موسیقی 1 و یه جا دیگه میشه4 که این مهمه!!! راستی در ازمون های جامع یا مرحله ای در موسسه ای شرکت میکنی یا تحت نظر خود مدرستون هستی؟؟؟ باید در این ازمون ها یاد بگیری که با کدوم درس باید شروع کنی با کدوم گیر میفتی کجا کم میاری و... تا سر جلسه اصلی بدوونی که قراره چه اتفاقی بیفته!!!
ضمنا شعر حفظی خصوصا در سال های پایه فراموش نشود!!!!
عالی تلاش شماست!!!:10:
سلام

راستی در ازمون های جامع یا مرحله ای در موسسه ای شرکت میکنی یا تحت نظر خود مدرستون هستی؟؟؟
اگه یادتون باشه من گفتم پیش رو غیر حضوری گرفتم(البته هنوز ثبت نام هم نکردیم)تازه فردا می رم ثبت نام!!!
تو موسسه ای که می رم,خود کسی که اون موسسه رو زده رشتش هنره,چند سالم هس که این کلاس ها رو داره,تا پارسال فقط تخصصی ها رو با بچه ها کار می کرد(تست ها و همه ی درس های تخصصی رو با خودش داریم )ولی امسال عمومی ها رو هم کار می کنن باهامون.مشاورمون هم همون مردس(کلهم همه کارس:31:)
ولی من نمی خوام به اونا محدود شم,می خوام بیشتر بخونم,واسه همین از شما در مورد کتابای گاج می پرسم.

یه سواله دیگم دارم,واسه درس هنرو ادبی که بچه های هنر دارن هم کتابه تست گاج هس؟؟؟آخه این درس خیلی سخته.خوده معلم تسته ادبیاتمون می نالید.

مثلا یه جا خلاقیت موسیقی 1 و یه جا دیگه میشه4 که این مهمه!!! آره,اینو گفته بودن.

باید در این ازمون ها یاد بگیری که با کدوم درس باید شروع کنی با کدوم گیر میفتی کجا کم میاری و... تا سر جلسه اصلی بدوونی که قراره چه اتفاقی بیفته!!! هوم؟؟؟:18:,خیلی سخته,میگم اصلا کلا دور کنکور دادنو خط بکشم چی؟؟؟:21:

ضمنا شعر حفظی خصوصا در سال های پایه فراموش نشود!!!! از یاد آوریتون ممنون.

نشد دیگه رقیبات گاج میخورن اون وقت تو گاج نگرفتی!!! اون خوباشو که نوشتم بگیر (مهم) خب منم واسه همین دارم از شما می پرسم دیگه!!!واسه اینکه برم بخرم احتمالا تا فردا پسفردا همشونو می گیرم(بیچاره بابام:41::13:)

ازاول اگه دیدی تو یه اختصاصی ضعف داری سعی کن تا اون جا که می تونی اون رو قوی کنی بعد اکه دیدی نشد کلک بزن با عمومی ها جبرانش کن. تخصصی ها تا اینجا که کار کردیم بد نبودن.فقط از عمومی ها می ترسم که امیدوارم گاج کمکم کنه:10:

بازم به خاطر جوابا ممنونم,کلی ثواب کردی.

راستی یادم رف,نمازو روزه ی همگی قبول باشه.

ممنون.
یا حق.

soheilsmart
08-10-2007, 11:51

رتبتم اگه منطقه 1 باشی باید زیر 500 و2 باشی زیر1000 است البته اگه امسال خوب بخوونی !!!

ببین یه عده درس خوون تو قلم چی هستند که از بعضی از ازموناش نتیجه نمیگیرن یه عده هم سال اخر که

گزینه 2 میدادم هم به خاطر کیکش می امدند :27: این گار المپیاده:27: راستی مدرسه تیزهوشان میری؟ فکر نکنم!!! وقت کنم یه چند تا پست خوب برای شما این جا میزارم... ولی بدوون من هر چیزی رو الکی پیشنهاد نمیدم !!! رو گزینه 2 بیشتر فکر کن... خوب اونا دارن باسه امسال تو سوال میدن دیگه!!!

امید وارم موفق بشی ..راستی ماله تهرانی؟؟ چه رشته ای دوست داری بخونی؟؟ سر فرصت برات یه پست میدم ... اخه الان وقتش نیست!!!:40:
آره عزیز مال تهرانم:31::31:
تو جمله بالیه سوتی داده:31::31:نوشتی اگه 1 باشی زیر 500 واگر 2 باشی باشی زیر 1000
در صورتی که منطقه 1 قویترن یعنی باید میگفتی اگه 2 باشی زیر مثلا 400
مکانیک در طراحی جامدات-عمران-عمران-برق
منم از خودم که نه از استادا چند تا تست بر جای میذرم
اینیکه میگم از استاد هومن ذرهاست
اگر زاویه A
در ناحیه سوم باشد و داشته باشیم tan A=4/3(یعنی 4 تقسیم بر 3)
آنگاه
sin A/2
چقده اگه خواستین بگید جوابشو ذارم

soheilsmart
08-10-2007, 11:53

امید وارم موفق بشی ..راستی ماله تهرانی؟؟ چه رشته ای دوست داری بخونی؟؟ سر فرصت برات یه پست میدم ... اخه الان وقتش نیست!!!:40:
تو جمله بالیه سوتی داده:31::31:نوشتی اگه 1 باشی زیر 500 واگر 2 باشی باشی زیر 1000
مکانیک در طراحی جامدات-عمران-عمران-برق
منم از خودم که نه از استادا چند تا تست بر جای میذرم
اینیکه میگم از استاد هومن ذره است
اگر زاویه A
در ناحیه سوم باشد و داشته باشیم tan A=4/3(یعنی 4 تقسیم بر 3)
آنگاه
sin A/2
چقده اگه خواستین بگید جوابشو ذارم

Zokoo
08-10-2007, 12:11
سلام!! خوبی ؟؟
راستی در ازمون های جامع یا مرحله ای در موسسه ای شرکت میکنی یا تحت نظر خود مدرستون هستی؟؟؟
اگه یادتون باشه من گفتم پیش رو غیر حضوری گرفتم(البته هنوز ثبت نام هم نکردیم)تازه فردا می رم ثبت نام!!!
به سلامتی!!! منظورم اینه که شما بالاخره باید در یکسری ازمون های منظم شرکت کنی که پرسیدم ایا موسسه شما جزو اون موسسه هایی است که خودش ازمون های منظم بر پا کنه اگر نه باید برای روز جمعه هات یه فکری کنی که ازمون بدی واولین گزینه ها برای هرفردی میتونه سنجش مرحله ای ویا قلم چی باشه که البته با عرض پوزش در مورد هنر نمی دونم ازمون های کدوم موسسه معروف کشور معتبر تره ؟؟ جا داره این دوستان هم بیان کمک کنن!!!
تو موسسه ای که می رم,خود کسی که اون موسسه رو زده رشتش هنره,چند سالم هس که این کلاس ها رو داره,تا پارسال فقط تخصصی ها رو با بچه ها کار می کرد(تست ها و همه ی درس های تخصصی رو با خودش داریم )ولی امسال عمومی ها رو هم کار می کنن باهامون.مشاورمون هم همون مردس(کلهم همه کارس:31:)
ولی من نمی خوام به اونا محدود شم,می خوام بیشتر بخونم,واسه همین از شما در مورد کتابای گاج می پرسم.

چه خوب!!! خوبه عمومی ها رو هم می خوان کار کنن !!! کار بسیار خوبی میکنی وباید بکنی!!! در ضمن در کنار اینکه شما کتاب هایی که این جا معرفی شد رو میخوای بگیری... در کنارش از خود سوالات کنکور غافل نشو. یکی کتاب زرد قلم چی مخصوص عمومی ها است و2- کتاب 11 کتاب عمومی گاج هست که البته الان زوده ولی در4 ماه مونده به کنکور خیلی کمکت میکنه مسلط بشی.. فعلا باید درسهای عمومی رو کارکنی ودر دینی اصلا به موسسه متکی نباش بهترین کاری که میکنی دوست عزیز اینه که 1- تامیتونی کتاب دینو زندگی جامع گاج رو بخون ..اصلا برو برای تموم کردنش چون این درس در اختیار شماست وخوب سالهای قبل رو هم از الان روش دوره من واشکالات رو علامت بزن2- همون کتاب کوچیک ابی ها رو که گفتم مدام در شبو روز تکرار کن3- زبان رو خوب بخش وازه رو بخون برو جلو ..کاریت به موسسه نباشه... عربی رو هم یه فکر اساسی روش کن وامسال که ندارید همون دو سال قبل رو عمیق دوباره بخون بعد هی تست بزن اگه عربی رو ول کنی یادت میره بنابراین نکته های زیادش رو فیش نویسی کن.. وهمچنین از ادبیات های سال 2و3 که الن داری پیش رو با موسسه جلو می برین غافل نشو واین قدر متنها وشعر ها ونکته هاشو بخون که فول شی ودر کنارش تست هم بزن حالا یا از رو گاج (سبز) یا 11کتاب عمومی یا بعد این دو بانک تست قرمز هم بد نیست.
اینا رو همیشه میتونی انجام بدی واگه انجام بدی فقط میمونه گرامر زبان ودستور زبان فازسی وادبیات پیش ویه کم ضعف تو عربی که با جلو رفتن حله... عمدش همون بالایی ها بودن که کا رو توعمومی راه میندازن .. دائم تست میزنی که بفهمی اون چیزی که خوندی چه طور ازش تست طرح شده
یه سواله دیگم دارم,واسه درس هنرو ادبی که بچه های هنر دارن هم کتابه تست گاج هس؟؟؟آخه این درس خیلی سخته.خوده معلم تسته ادبیاتمون می نالید.
این درس هنر وادبی چیه جزو کدوم درس ها طبقه بندی میشه ؟؟ عمومی یا اختصاصی؟؟ من به این نام کتاب در انتشارات گاج ندیدم ... معلم باید روحیه بده از پسش بر میای!!!

مثلا یه جا خلاقیت موسیقی 1 و یه جا دیگه میشه4 که این مهمه!!! آره,اینو گفته بودن.
پس باید بدونی که چه رشته ای میخوای در اینده بخونی که الان بدنی کدوم درس مهمتره.. منظورم اینه.

باید در این ازمون ها یاد بگیری که با کدوم درس باید شروع کنی با کدوم گیر میفتی کجا کم میاری و... تا سر جلسه اصلی بدوونی که قراره چه اتفاقی بیفته!!! هوم؟؟؟:18:,خیلی سخته,میگم اصلا کلا دور کنکور دادنو خط بکشم چی؟؟؟:21:
دوست عزیز !!! خانم یا اقای گل( ؟؟؟:21:) خط وباید دور یه کسایه دیگه تو این مملکت کشید:27: باید ازمون بدی تا تجربه کسب کنی ببینی تو کدوم درس قوی هستی وبا اون شروع کنی موفق تری یا به ترتیبه دفتر چه... باید بدونی که کجا خسته میشی.. اتفاقا برای شما اصلا سخت نیست مطمئن!!!

ضمنا شعر حفظی خصوصا در سال های پایه فراموش نشود!!!! از یاد آوریتون ممنون.
امسال باسه این ریاضی ها 3 تاسوال به نوعی داده بودن:41:

نشد دیگه رقیبات گاج میخورن اون وقت تو گاج نگرفتی!!! اون خوباشو که نوشتم بگیر (مهم) خب منم واسه همین دارم از شما می پرسم دیگه!!!واسه اینکه برم بخرم احتمالا تا فردا پسفردا همشونو می گیرم(بیچاره بابام:41::13:) خوب کاری میکنی.. خودت رو اذیت نکن ابتدا اون مهم هاشو بگیر بعد به سراغ بقیه برو مثلا گرچه همه مهم هستند ولی کتاب جامع دینو زندگی (سفید)وزبان فارسی سال 3 گاج(سبز) دراولویت اول ومثلا کتاب ادبیات سبز گاج سال دوم در اولویت های بعدی هستند ..پشیمون نخواهی شد!!!

ازاول اگه دیدی تو یه اختصاصی ضعف داری سعی کن تا اون جا که می تونی اون رو قوی کنی بعد اکه دیدی نشد کلک بزن با عمومی ها جبرانش کن. تخصصی ها تا اینجا که کار کردیم بد نبودن.فقط از عمومی ها می ترسم که امیدوارم گاج کمکم کنه:10:
کمک میکنه ..اره:46:

بازم به خاطر جوابا ممنونم,کلی ثواب کردی.

راستی یادم رف,نمازو روزه ی همگی قبول باشه.

ممنون.
یا حق.

برای ما دعا کن ادم تر بشیم!!! در درسهامون سربلند بشیم!!! یه نفر از اون بالا برا ما دعا کنه کار مون راه میوفته!!!! راستی ماله کجایه مازندرانی(دوست نداشتی نگو) این قائم شهریا خفنن؟؟!!! این پسره که اول شده همشهریتونه... هی ازکنارشون رد میشیم گفتم بپرسم!!! امسال تابستون اومدم یه بار شمال.. ساری یه روز که دریا موج نداشت تا 600 متر نمیدونم چقدر رفتم جلو شنا کردم ..خیلی صفا داد هیچ وقت این قدر دور نشده بودم ..هنوزم لذت اون ظهرو حس میکنم!!! خوش به حالت هر دفعه تابستونا می تونی تو دریا شنا کنی ..ما تواین استخرها..قور قور میکنیم:27:

توصیه پزشکی:شما مقداری عسل رو در یک پیاله کوچک میریزی ...کنجد خام رو به اندازه یک قاشق غذا خوری به وی اضافه میکنی بعد مقداری زعفران به وی میزنی ..کم وبعد هم بزن هر روز صبح یک قاشق ازش میخوری!!! = مفید برای حافظه
خوردن جوانه گندم =مفید برای حافظه
خوردن خوراکی های دریایی=مفید برای حافظه
تلقین اینکه میتونی.. وموفق میشی...+ تمرکز ودعا=مفید برای حافظه مخلصیم:27:

Zokoo
08-10-2007, 12:53

سلام
سهیل خان اول برو بپرس بعد بیا هوار بزن کی سوتی...داده!!!:19: تازه باید بنویسی سوتی دادی!!! پس برای چی نقل قول کردی؟؟
دوست گرامی اون که میگی ماله منطقه 3 است!!! که تا زیره 300 هم میشه
قابل توجه شما منطقه 1 قوین یعنی چی؟؟ زیادتر از بقیه استان ها میخونن؟؟ پس چرا تو لیست 10شهر اول در امار قبولی دانشگاه ها تهران متاسفانه نبود؟؟ منظورت حتما اینه که "سهمیه منطقه 1" بیشتره اره ؟؟
که این اشتباه است. سهمیه م.2> س.م.1>س.م 3 در فرم روتین است!!! اگه 31% م.1 سهم داشته باشه ...47% م.2 سهم داره یعنی در قیاس با 1 حالا بحث بومی رو هم بذاریم کنار م.1 از سهم کمتری نسبت به 2 برخورداره ...حالا اینا رو دستت میاد
من چند سال پیش رفته بودم دانشگاه شریف پرسیدم یکی با رتبه 800 کجا میتونه تو این دانشگاه قبول شه ؟؟ گفت دو برابرش کن(برای 1 میگفت) 1600 میتونه علوم پایه قبول شه !!!
تو همین قلم چی هم 100 دفعه گفتن... ولی من اولین باره که میشنوم 1بیشتر از 2 و2 بیشتر از 3!!!!!:9:

SuB
08-10-2007, 20:48
چی؟ کتاب دیفرانسیل جدید !!! خود کتاب که فکر نکنم عوض شده باشه؟؟

دبیرمون چند روز پیش رفته بوده سر یه کلاس و دیده بوده که یه بابایی کتاب حساب دیفرانسیل و انتگرال چاپ 86 رو داره (همه ما چاپ 85 رو داریم)
ازش پرسیده از کجا گرفتی. گفته که از شیراز گرفتم.

دبیرمون گفت من سر سری یه نگاهی بهش انداختم و دیدم که شماره بعضی از صفحات عوض شده بود و تمرین‌هایی هم بهش اضافه شده بودند.

ببین روی جلد کتاب دیفرانسیل شما این‌ طوریه؟

در ضمن یکی از بچه‌ها می‌گفت که کتاب دیفرانسیل جدیدی توی اینترنت دیده.:18:

amiramirian
08-10-2007, 23:04
دبیرمون چند روز پیش رفته بوده سر یه کلاس و دیده بوده که یه بابایی کتاب حساب دیفرانسیل و انتگرال چاپ 86 رو داره (همه ما چاپ 85 رو داریم)

دبیرمون گفت من سر سری یه نگاهی بهش انداختم و دیدم که شماره بعضی از صفحات عوض شده بود و تمرین‌هایی هم بهش اضافه شده بودند.

سلام عزیزم
میتونی از این لینک کتابای درسی همه پایه ها رو دانلود کنی

ولی دیفرانسیل رو نزاشته و فکر نکنم جای دیگه ای هم گیر بیاریش تو نت!!
be happy

soheilsmart
09-10-2007, 14:24

دوست عزیز یه تغییراتی کرده
مثلا اصل کمال حذف شده
در کتاب 85 قضیه هایی مطرح شده بود که اثبات نشده بودند
ولی در 86 اثبات شدند
بعضی از تمرین ها حذف و بعضی ها اضافه شدند
ولی تغییر کلی نکرده

zoghal.akhte
09-10-2007, 18:51
سلامzokooجان
به سلامتی!!! منظورم اینه که شما بالاخره باید در یکسری ازمون های منظم شرکت کنی که پرسیدم ایا موسسه شما جزو اون موسسه هایی است که خودش ازمون های منظم بر پا کنه اگر نه باید برای روز جمعه هات یه فکری کنی که ازمون بدی واولین گزینه ها برای هرفردی میتونه سنجش مرحله ای ویا قلم چی باشه که البته با عرض پوزش در مورد هنر نمی دونم ازمون های کدوم موسسه معروف کشور معتبر تره ؟؟ جا داره این دوستان هم بیان کمک کنن!!!
موسسه ی ما خودش یه سری سوال می گیره،ولی بهمون گفتن که واسه سنجش هم ثبت نام کنیم،همین امروز واسه سنجشم ثبت نام کردم.
دوست عزیز !!! خانم یا اقای گل( ؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) خط وباید دور یه کسایه دیگه تو این مملکت کشید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] باید ازمون بدی تا تجربه کسب کنی ببینی تو کدوم درس قوی هستی وبا اون شروع کنی موفق تری یا به ترتیبه دفتر چه... باید بدونی که کجا خسته میشی.. اتفاقا برای شما اصلا سخت نیست مطمئن!!
من خانوم هستم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] امیدوارم اینطور که شما می گید باشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در درسهامون سربلند بشیم!!!
ایشالا
راستی ماله کجایه مازندرانی(دوست نداشتی نگو)
تو محمودآباد زندگی می کنم(البته اصلیت گیلانی هستیم)
این قائم شهریا خفنن؟؟!!! این پسره که اول شده همشهریتونه...
هی از کنارشون رد می شیم
رشتت ریاضیه؟؟؟
گفتم بپرسم!!!
امسال تابستون اومدم یه بار شمال..
خوش اومدی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ساری یه روز که دریا موج نداشت تا 600 متر نمیدونم چقدر رفتم جلو شنا کردم ..خیلی صفا داد هیچ وقت این قدر دور نشده بودم ..هنوزم لذت اون ظهرو حس میکنم!!! خوش به حالت هر دفعه تابستونا می تونی تو دریا شنا کنی ..ما تواین استخرها..قور قور میکنیم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ولی منم 3،4 سالی میشه نرفتم دریا.2هفته پیش،بعد از 2سال رفته بودم کناره ساحل!!!(البته فقط کنار ساحل)
توصیه پزشکی:شما مقداری عسل رو در یک پیاله کوچک میریزی ...کنجد خام رو به اندازه یک قاشق غذا خوری به وی اضافه میکنی بعد مقداری زعفران به وی میزنی ..کم وبعد هم بزن هر روز صبح یک قاشق ازش میخوری!!! = مفید برای حافظه
تلقین اینکه میتونی.. وموفق میشی...+ تمرکز ودعا=مفید برای حافظه مخلصیم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
به خاطر توصیه های پزشکیتم ممنونم.
ممنون.

GALAKSI
09-10-2007, 19:24
دفعه پیش درباره ازمون های گاما پرسیدم سهیل بهم گفت چرا می خوای گاما امتحان بدی حالا بهت جواب می دم.واقعا تو درباره کنکور چی فکر میکنی فکر میکنی با چهار تا ازمون ابکی قلم چی میشه تو کنکور قبول شد تا حالا فکر کردی قلم چی چند هزارتا ادم با برنامه ریزی غلط خودش بدبخت کرده برادر من 2 سال از من بزرگتر معدل دیپلمش 19.78 بود هر کی میدیدش می گفت برق قبول سال اول رفت قلم چی رتبش شد 7002 ریاضی فیزیکشو خوب زد ولی عمومی هاشو خراب کرد فقط به خاطر برنامه ریزی قلم چی یه مشاور روانی داشت انداره گاو بارش نبود ریاضی فیزیکشو هم ذاتا خوب بود ولی امسال رتبش شد 27 فقط می خواستم بهت بگم داداش من هم سال اول همچین نگرشی به قلم چی داشت امیدوارم تو پشیمون نشی راستی از خودم بگم من امسال پیشم غیر حضوری گرفتم معدل دیپلمم 19.55 شد روزی 15 ساعت میخونم امیدوارم بتونم کمکتون کنم

SuB
09-10-2007, 20:05
دوست عزیز یه تغییراتی کرده
مثلا اصل کمال حذف شده
در کتاب 85 قضیه هایی مطرح شده بود که اثبات نشده بودند
ولی در 86 اثبات شدند
بعضی از تمرین ها حذف و بعضی ها اضافه شدند
ولی تغییر کلی نکرده

ممکنه همین مسئله‌های اضافه شده نکات جدیدی رو ارئه کنه که توی کنکور ازشون سوال بیاد.:46:

zoghal.akhte
09-10-2007, 20:21
روزی 15 ساعت میخونم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چه جوری روزی 15 ساعت می خونی؟؟؟من 5ساعتشو به زور می خونم.
یعنی هر کاری می کنم نمی شه بیشتر بخونم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]سعیمو می کنم ولی نمی شه.
چیییییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی کار کنم؟؟؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

amiramirian
09-10-2007, 20:51
دفعه پیش درباره ازمون های گاما پرسیدم سهیل بهم گفت چرا می خوای گاما امتحان بدی حالا بهت جواب می دم.واقعا تو درباره کنکور چی فکر میکنی فکر میکنی با چهار تا ازمون ابکی قلم چی میشه تو کنکور قبول شد تا حالا فکر کردی قلم چی چند هزارتا ادم با برنامه ریزی غلط خودش بدبخت کرده برادر من 2 سال از من بزرگتر معدل دیپلمش 19.78 بود هر کی میدیدش می گفت برق قبول سال اول رفت قلم چی رتبش شد 7002 ریاضی فیزیکشو خوب زد ولی عمومی هاشو خراب کرد فقط به خاطر برنامه ریزی قلم چی یه مشاور روانی داشت انداره گاو بارش نبود ریاضی فیزیکشو هم ذاتا خوب بود ولی امسال رتبش شد 27 فقط می خواستم بهت بگم داداش من هم سال اول همچین نگرشی به قلم چی داشت امیدوارم تو پشیمون نشی راستی از خودم بگم من امسال پیشم غیر حضوری گرفتم معدل دیپلمم 19.55 شد روزی 15 ساعت میخونم امیدوارم بتونم کمکتون کنم

سلام دوست عزیز
خیلی خوب شروع کردی به درس خوندن و با تلاشیکه میکنی حتما موفق میشی!!
به نظر من فقط به خاطر شرکت کردن تو یکی از این تجارتخونه ها قبولی کسی رقم نمی خوره!! موافقی؟؟
به نظر من هر کی درس بخونه قبول میشه به این آزمونها هم ربطی نداره!!
چون من از اول این تاپیک رو خوندم و با نظرات دوستان آشنا هستم فکر میکنم سهیل فقط قصدش کمک به ماوشما باشه!. من آدم موفق زیاد دیدم و نا موفق هم همینطور!!
در مورد پشتیبان های کانون کاملا با شما موافقم:10:
من خونه سپردم که اگه زنگ زدن بگن نیستم:2:
به نظر من به حرف هیچ کس عمل نکن و فقط به چیزی که عقلت بت میگه درسته عمل کن:11:
میایم اینجا که از هم انرژی بگیریم پس
دوست خوبم انرژی منفی تعطیل
ببخشید سرت رو درد آوردم پس به امید اینکه عکست رو تو تلویزیون ببینم!:11:

Zokoo
09-10-2007, 23:46
سلامzokooجان.
سلام دوست عزیز!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من خانوم هستم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] امیدوارم اینطور که شما می گید باشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

همینطور است!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
رشتت ریاضیه؟؟؟
اری ..یعنی بود... ما خیلی وقته کنکور دادیم!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
گفتم بپرسم!!!
امسال تابستون اومدم یه بار شمال..
خوش اومدی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خوش اومدم!!!
ساری یه روز که دریا موج نداشت تا 600 متر نمیدونم چقدر رفتم جلو شنا کردم ..خیلی صفا داد هیچ وقت این قدر دور نشده بودم ..هنوزم لذت اون ظهرو حس میکنم!!! خوش به حالت هر دفعه تابستونا می تونی تو دریا شنا کنی ..ما تواین استخرها..قور قور میکنیم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ولی منم 3،4 سالی میشه نرفتم دریا.2هفته پیش،بعد از 2سال رفته بودم کناره ساحل!!!(البته فقط کنار ساحل)

چی؟؟ چطور؟؟ قدر این دریای کنارتون رو بدوون!!! من که شمال رو به خاطر دریاش به خیلی جاها ترجیح میدم یعنی 4 ساله تو این دریا شنا نکردی؟؟ چه حیف!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تلقین اینکه میتونی.. وموفق میشی...+ تمرکز ودعا=مفید برای حافظه مخلصیم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
به خاطر توصیه های پزشکیتم ممنونم.

مخلصیم!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چه جوری روزی 15 ساعت می خونی؟؟؟من 5ساعتشو به زور می خونم.
یعنی هر کاری می کنم نمی شه بیشتر بخونم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]سعیمو می کنم ولی نمی شه.
چیییییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی کار کنم؟؟؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ااااااااا ..خانومی 5ساعت؟؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ارادتو قوی کن دوست من!!! اروم اروم زیادش کن!!! وقتی برای خودت علاقه به درس ایجاد کنی... برای خودت اجبار کنی که باید تا این مدت باید این کارها رو بکنی...وقتی به خودتون انگیزه میدید که باید پدر ومادرم رو خوشحال کنم...وقتی میگید که این یه ساله دیگه.. خدا برای بعدش بزرگه...میشه ..باید بشه...حالا 15 ساعت([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) نه 6-7 ساعت بخوابی ..کی برسی به غذا وحمومو ...
شما تا7ساعت 8 ساعت در روز غیر تعطیل بکشش!!!

دفعه پیش درباره ازمون های گاما پرسیدم سهیل بهم گفت چرا می خوای گاما امتحان بدی حالا بهت جواب می دم.واقعا تو درباره کنکور چی فکر میکنی فکر میکنی با چهار تا ازمون ابکی قلم چی میشه تو کنکور قبول شد تا حالا فکر کردی قلم چی چند هزارتا ادم با برنامه ریزی غلط خودش بدبخت کرده برادر من 2 سال از من بزرگتر معدل دیپلمش 19.78 بود هر کی میدیدش می گفت برق قبول سال اول رفت قلم چی رتبش شد 7002 ریاضی فیزیکشو خوب زد ولی عمومی هاشو خراب کرد فقط به خاطر برنامه ریزی قلم چی یه مشاور روانی داشت انداره گاو بارش نبود ریاضی فیزیک شو هم ذاتا خوب بود ولی امسال رتبش شد 27 فقط می خواستم بهت بگم داداش من هم سال اول همچین نگرشی به قلم چی داشت امیدوارم تو پشیمون نشی راستی از خودم بگم من امسال پیشم غیر حضوری گرفتم معدل دیپلمم 19.55 شد روزی 15 ساعت میخونم امیدوارم بتونم کمکتون کنم

برای برادر محترمتون متاسف شدم..ولی عوضش.. مثل اکثر پشت کنکوری ها کم نیاورده که هیچ...ساله بعد کنکوروو هم اورده پایین.. فقط لذت این رتبه رو خودش میفهمه...لذت همیشه متناسب باسختیه..پس شما یه مشاور عالی هم پیش خودتون داری!! ایشون فکر کنم الا ن برق یا مکانیک شریف بخونه..دیگه
روزی 15 ساعت می خونی.. زیاده دوست من... امیدوارم خسته نشی!!! پنج شنبه ها استخر وحتما سونا واب سرد یادت نره ها!!! پیشنهاد من به شما صادقانه گزینه 2 هستش... گاما بد نیست برای شما ولی شما گزینه 2 برو بهتره!!! شما لااقل به ما اعتماد کن... دلیلش هم مفصل بحث شده...مواظب باش این غیر حضوری بدبختت نکنه!!! کلاس تست که میری!؟؟یا شاید استاد برادر کمک میکنه!!! راجع قلم چی هم تند گفتی دیگه!!! اشکال از این جا بود که برادر شما براش قلم چی مناسب نبوده و سیاست خوبی رو در سال اول طی نکرده... باید با عمومی خیلی ها رو جبران میکرد ..اونم ماله85!!! ...خیلی حیف بود...شما حتما امسال 27 میاری!!!
موفق باشی!!! :40:

zoghal.akhte
10-10-2007, 09:30
ااااااااا ..خانومی 5ساعت؟؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ارادتو قوی کن دوست من!!! اروم اروم زیادش کن!!! وقتی برای خودت علاقه به درس ایجاد کنی... برای خودت اجبار کنی که باید تا این مدت باید این کارها رو بکنی...وقتی به خودتون انگیزه میدید که باید پدر ومادرم رو خوشحال کنم...وقتی میگید که این یه ساله دیگه.. خدا برای بعدش بزرگه...میشه ..باید بشه...حالا 15 ساعت([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) نه 6-7 ساعت بخوابی ..کی برسی به غذا وحمومو ...
شما تا7ساعت 8 ساعت در روز غیر تعطیل بکشش!!!
سلام.
راستشو بخوای منم منظورم تو روز تعطیل 5، 6 ساعت بود[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خیلی وقته می خوام زمانه خوندنمو زیاد کنم،ولی تا حالا که موفق به این کار نشدم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فعلا که منتظرم کتابای گاج بیاد دستم،کتابا رو که گرفتم،یکسره می شینم می خونم(البته امیدوارم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )
راستی در مورد دریا که گفتی،خونمون به دریا نزدیکه،ولی واقعا حسش نیس.
شما که اونجا دریا ندارید،واسه همین دریا واستون جالبه،ولی واسه ماها تکراری شده،یعنی برای من که یه چیزه کاملا عادیه!!!
بازم ممنون
یا حق

Shahnam7
10-10-2007, 12:29
مقاطع مخروطی من رو بیچاره کرده
به نظر شما من از چه کتاب کمک آموزشی استفاده کنم ؟
رشتمم تجربیه
کلا چه کتاب هایی رو (آموزشی و تستی) برا ریاضی تجربی پیشنهاد می کنید؟

a3m00n
10-10-2007, 13:41
سلام(من یه بار اوایل اینجا رو دیدم یه پست هم دادم)
من سال گذشته 2200 منطقه 3 شدم (رشته ریاضی)
اما انتخاب رشته نکردم.موندم برا امسال
میانگین مطالعه تو هفته واسه من بین 50 تا 60 ساعته.(کافیه به نظرتون؟)
حدود 70% مطالعه تست میزنم و 30% تشریحی می خونم

میخواستم بگم کسانی که قلمچی ثبت نام کردن بعد آزمون بیان رتبه هاشونو بگن و
اگه رتبه کشوریشون بهتر از 4000 باشه درصد هاشونم بنویسن

جمعه(2 روز دیگه آزمون 20 مهره) منتظـــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــر هستیم
بای

tarane-eshgh
10-10-2007, 14:55
سلام
از بين اعضاي اين تاپيك و دوست و فاميل و آشناهاتون و تمام كاربران سايت كسي هست كه رشته دبيرستانش تجربي باشه و براي دانشگاه رشته روانشناسي يا توليد و بهره‌بردارى گياهان داروئى و معطر را انتخاب كرده باشه؟

amiramirian
10-10-2007, 21:20
سلام
دوستانی که دنبال کتاب خوب می گردند شاید این لینک کمکشون کنه!!
البته من به شخصه کتابای اندیشه سازان رو خیلی دوست دارم و از خوندنشون لذت میبرم
این لینک مال 3-4 سال پیش میباشه که از سایت اصلی جمع شده ولی میشه از گوگل دیدش!!

amiramirian
12-10-2007, 12:23
سلام (با نا راحتی)
من نمیدونم چرا هر کاری میکنم این گسسته درست نمیشه که نمیشه (با خیلی ناراحتی)
من تابستون جبر و گسسته رو خوندم ولی امروز فهمیدم که فرقی نکرده( خیلی خیلی ناراحتم)
از 10 تا سوال فقط به 4 تاش تونستم جواب بدم!!
دوستان هر گونه پیشنهادی رو به گوش جان خریدارم تا یه تکون به این گسسته بدم!!
اگه مرجع خوب یا جزوه خوب کتاب خوب تست خوب سراغ دارید لطفا کمک کنید!!

a3m00n
12-10-2007, 16:33
سلام امیر امیریان
اگه منظورت با آزمون امروز کانونه که سوالای گسستش خیلی سخت بودن
(البته 6 تاشون تکراری آزمون پارسال بودن)
اینجا تو این 10 تا تست مشکل از تو نیست
سوالای کانون استاندارد نیستن.
من تونستم 7 تاشونو حل کنم.
الانم میخوام برم کارناممو بگیرم...................................

a3m00n
12-10-2007, 16:38
حالا پیشنهادها====>
همینطور که میدونی اول باید جبرو کامل بخونی
اگه جبر رو خوب یاد بگیری و از ریاضیات راهنمایی هم چیزایی یادت باشه زیاد گسسته سخت نیست.
سعی کن اول کتابو خط به خط بخونی(و سر کلاس فول به معلم گوش کنی)
بعدش رو یه کتاب که مفصل توضیح داده(مثل رمزینه)بخونی
و در آخر بری تست بزنی(کانون گسسته آبیش بد نیست البته خوبم نیست)

amiramirian
12-10-2007, 16:39
سلام امیر امیریان
اگه منظورت با آزمون امروز کانونه که سوالای گسستش خیلی سخت بودن
(البته 6 تاشون تکراری آزمون پارسال بودن)
اینجا تو این 10 تا تست مشکل از تو نیست
سوالای کانون استاندارد نیستن.
من تونستم 7 تاشونو حل کنم.
الانم میخوام برم کارناممو بگیرم...................................

سلام آسمون
مرسی که پاسخ دادی
به نظرت باید چیکار کنم؟؟
وقتی کارنامش میاد میبینی 2000 نفر جلوی تو هستن یعنی اونا بیشتر از تو حل کردن و من نتونستم.
کتاب تست خوب چی هست برا گسسته؟؟

amiramirian
12-10-2007, 16:45
حالا پیشنهادها====>
همینطور که میدونی اول باید جبرو کامل بخونی
اگه جبر رو خوب یاد بگیری و از ریاضیات راهنمایی هم چیزایی یادت باشه زیاد گسسته سخت نیست.
سعی کن اول کتابو خط به خط بخونی(و سر کلاس فول به معلم گوش کنی)
بعدش رو یه کتاب که مفصل توضیح داده(مثل رمزینه)بخونی
و در آخر بری تست بزنی(کانون گسسته آبیش بد نیست البته خوبم نیست)

من تو تا بستون کتابای جبر و گسسته رو قورت دادم یا به اصطلاح خودم رنگشون کردم خط به خط!!
کتاب رو کامل بلدم ولی بازم میلنگم

a3m00n
12-10-2007, 16:52
من که دارم بهت میگم.6 تا سوال تکراری بود 100% خیلی ها بیشتر از تو زدن
میدونم تو دفترچه پاسخ درصد پاسخگویی به سوالاتو دیدی حالت گرفته شده
(چون همه بالا بودن)اما در مورد گسسته====>زیاد به خودت تلقین نکن که درس سختیه
(3 تا فصل اول که هیچی نداره(گراف)3 تا فصل آخر هم همینطور(احتمالات)
میمونه 3-4 تا فصل(نظریه اعداد)که برا خوندنش باید اثباتیاشو بفهمی و برا خودت اثباتشون کنی
بعدش فصل نظریه اعداد رو(طبق صحبتهای نفر اول رشته ریاضی 86-87)با جاگذاری اعداد راحت میشه حل کرد.

soheilsmart
12-10-2007, 18:04
اشکالی که من از کانون گرفتم و جواب اونها

کتاب کار (ص 42 ) سوال 4 قسمت تستی
پیش دانشگاهی ریاضی
(1,b)
یا در سمت راست مرکز قرار دارد یا در سمت چپ
اگر در سمت چپ باشد پس از حل معادله های مربوطه
بدست می آید a=b=0.5
و بازه ها به صورت
(1,0.5)اجتماع(0.5,0)
که غلط است ولی اگر در سمت راست باشد پس از حل معادله های مربوطه
بدست می آید a=1 , b=2
و بازه ها به صورت زیر در می آیند
(1,2)اجتماع(0,1)
که یک همسایگی محذوف متقارن برای 1 بدست می آید
بنابراین
a+b=3
گزینه 2 صحیح است و
و این هم جواب اونها
داوطلب گرامی : با سلام. به نظر مي رسد اشكال شما وارد است. اما هم گزينه ي چهار صحيح است و هم گزينه 2.البته گزينه 2 بهتر به نظر مي رسد. با تشكر

بنابر این، این اشکال وارد تلقی می گردد
توجه: آنچه در بالا آورده شده است، پاسخ اولیه اشکال است و چنانچه پس از جمع بندی نهایی تغییری در پاسخ داده
شود، پاسخ نهایی از همین طریق به اطلاع شما خواهد رسید

M A R S H A L L
12-10-2007, 20:05
اي بابا عجب اشتباهي كردم من.
تحليليو طبق نظام سالي واحدي جواب دادم در حاليكه ما مدرسه ترم اول فقط هندسه تحليلي مي خونيم بنابراين اصلاً سوالات گسسته رو جواب ندارم.

حالا يعني برا آزموناي بعدي نمي تونم ترمي واحدي جواب بدم؟
لطفاً راهنماييم كنيد.

در مورد امتحان امروز بگم كه متاسفانه عموميا يه كم وقت كم آوردم.
خوب بالاخره تجربه ميشه برا آزموناي بعدي.
اختصاصيا ميشه گفت عالي بودم.در كل آزمون سختي نبود.
ممنون.

a3m00n
12-10-2007, 20:09
سلام مارشال جون
من هم سالی واحدی خونده بودم
وسطای حل(6 تا سوال ترمی حل کرده بودم)که فهمیدم دارم ترمی واحدی جواب میدم
دیگه وقت نداشتم برم سالی واحدی
همونارو جواب دادم
شیمی و فیزیکم خیلی آسون بود 6 دقیقه وقت زیادی آوردم رفتم تحلیل سالی رو هم حل کردم
تحلیلی سالی=100%
تحلیلی ترمی=77%
نه مشکلی نداره آزمون بعدی برو ترمی جواب بده طوری نمیشه

a3m00n
13-10-2007, 11:47
سلام
بلاخره کارنامه گرفتم
ترازم شد 6900(خدا رو شکر)
رتبه کشوری 599
رتبه منطقه 3 شد 54
(اگه یکم بهتر شده بودم اسمم میرفت تو مجله آزمون)
درصدهام
دیفرانسیل=58%
تحلیل ترمی=77%
تحلیلی سالی=100%
فیزیک=87%
شیمی=90%
گسسته=57%(بد شانسی آوردم اینجا رو)
عمومی هام همگی 70 و 80 و 100 بودن(عمومی زبان و ادبیات پایه کم زدم)

kelpasabidomb
13-10-2007, 13:17
سلام به همه اونايي كه امسال زيرفشار كنكورن:31:
من وقت نكردم تمام مطالب تاپيك رو بخونم فكر كنم تا صفحه 20 بيشتر نخوندم
منم يه پشت كنكوريم كنكور 86 رو دادم
از همه ميخوام كه وقتي تاپيك ميدن اطلاعات كنكوريه خودشونو بدن تا بقيه هم بدونن هم يه اميدي بگيرن
اگه پشت كنكورين بگنه كه
رتبشون چند بوده؟
چي قبول شدن؟
كجا؟
از همه مهمتر بگن اگه پش كنكورين روش مطالعشونم بگن
اين خيلي مهمه

حتما بگن وقتي تاپيك ميدن چه موقعيه تاريخ رو ميگم
امروز شنبه 21 مهره

من رتبم سال 86 شد 30.000 البته با عرض خجالت:2: پيام نور كرج فيزيك هسته‌اي قبول شدم دارم دوباره ميخونم واسه زير 2000
اگه خدا بخواد
من فعلا روزي 6 ساعت ميخونم تا ببينم و اونو تا 10-13 افزايش بدم

فقط بگم كه دوساله هه بايد هفته‌اي 60 - 90 ساعت در هفته بخونن
اونايي كه پيشن بايد 30-40 ساعت بخونن

اگه تونيستيد دفتر برنامه زير قلم چي رو بگيريد روشش خوبه ياد ميده ( تقربيا) چطوري برنامه ريزي كنيد

مثه اينكه زياد حرف زدم باي تا هاي:11:

blackfox
14-10-2007, 08:37
سلام دوستان کنکوری من ، من خودم امسال کنکور دادم ( یادش بخیر !! Matin جان شاهده ) . رشته ام ریاضی و رتبه ام شد 5426 . با این رتبه دستم از دانشگاه های تهران و چند تا دانشگاه خوب دیگه ( البته رشته ای که می خوام : It ) کوتاه شد . انتخاب رشته ام هم خیلی خوش بینانه بود و در نتیجه با شکست مواجه شدم ( فقط 20 تا انتخاب کردم ) . حالا منم دوباره مثل شما ها باید کنکور بدم ( ویا تکمیل ظرفیت برم ، که خوشم نمی یاد ) ولی اصلا ناراحت نیستم ، چون متولد 27 مهر 68 ام و فقط یک سال جهشی ای که خوندم ضرر شده . امیدوارم بتونم با تجربیاتی که دارم کمکتون کنم ( و صد البته ازتون کمک بگیرم ) .

soheilsmart
14-10-2007, 13:35
منم گند زدم
496
ادبیات پیش دین و زندگی پایه و پیش 100
عربی 87
ادبیات پایه 77
زبان 40
دیفرانسیل 69
تحلیلی ترمی 87
فیزیک 77
شیمی80
تراز کل 6968
رتبه کشوری 496
رتبه در منطقه یک192

amiramirian
14-10-2007, 14:33
سلام روم به دیوار منم گند زدم
شیمی 80
فیزیک 90
دیفرانسیل 69
گسسته 30
تحلیلی 57
ادبیات 2 67
ادبیات 3 60
دین و زندگی 2 57
عربی 35
ادبیات پیش 90
دینی پیش 87
زبان 100

راستی چرا عمومی های من اینقدر زیاده درساش؟؟

farvehar_1989
14-10-2007, 16:45
سلام اقا سهیل 1 سوال ازت داشتم
بزای درس زبان چه کتاب کمک اموزشی رو توصیه میکنی (در ضمن اینو بگم که من با این که اصلا برا ازمون 20 مهر زبان نخونده بودم 100 زدم)اینو فقط به این دلیل گفتم تا بهتر بتونی نظر بدی

amiramirian
14-10-2007, 16:59
بزای درس زبان چه کتاب کمک اموزشی رو توصیه میکنی (در ضمن اینو بگم که من با این که اصلا برا ازمون 20 مهر زبان نخونده بودم 100 زدم)اینو فقط به این دلیل گفتم تا بهتر بتونی نظر بدی
سلام
بقیه درصدات رو که نگفتی نا قلا :11::46:

رشتت چیه؟
به نظر خودم اگه الان 80% وقتت رو برا اختصاصی بزاری و تا قبل عید تمام کنی خیلی بردی!!
be happy

soheilsmart
14-10-2007, 20:30

حالا که چیو میخوای ثابت کنی
میخوای بگی زبان 100 زدی
حالا بگم آفرین
بگم مرحبا(اگه کمبود تشویق داری مشکلی نیست)
اگه مشکلت اینه که باشه آفرین
منبع معرفی شده
چند صفحه ی قبل
فقط میگم برات :41::41::41::41: