PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کنکوري های 87 بيان تو (حتما قوانين تاپيک رو در پست اول مطالعه کنيد !! )

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12

Milikan
29-06-2008, 00:24
دوستان تو ادبیات سوال 12 و 18 ( رشته ریاضی ) جوابشون تو پاسخنامه غلط نیست ؟؟؟من برای 12 حاضرم به هر چیزی قسم بخورم که پارادوکس نداره ه ه ه ه ه

am2
29-06-2008, 01:18
شور شيرين =پارادوكس داره
اين تاثير معدل و... چطوري و اونرو چطوري اعمال ميكنن؟؟كسي بلده
معدل كتبي من سال سوم 18/80 و نمره حسابان 17 هستش ايا تاثيراتي داره يا نه؟؟

Milikan
29-06-2008, 01:47
شور شيرين =پارادوكس داره
اين تاثير معدل و... چطوري و اونرو چطوري اعمال ميكنن؟؟كسي بلده
معدل كتبي من سال سوم 18/80 و نمره حسابان 17 هستش ايا تاثيراتي داره يا نه؟؟

شور شیرین که مشخصه پارادوکس نداره ، اینجا شور به معنی شور عشق هست یعنی هر کسی شور(عشق) شیرین رو در سر داشته باشه کندن کوه براش کار دشواری نیست ، اگه بخوایم این شور رو به عنوان طعم شور معنی کنیم پارادوکس وجود داره ولی در اون صورت بیت کاملا بی معنی میشه

a3m00n
29-06-2008, 01:52
شور شیرین که مشخصه پارادوکس نداره ، اینجا شور به معنی شور عشق هست یعنی هر کسی شور(عشق) شیرین رو در سر داشته باشه کندن کوه براش کار دشواری نیست ، اگه بخوایم این شور رو به عنوان طعم شور معنی کنیم پارادوکس وجود داره ولی در اون صورت بیت کاملا بی معنی میشه
تازه شیرین هم اینجا ایهام نداره و مطلقا منظور معشوقه فرهاده(یعنی اگه شور هم به معنی طعم باشه ... )

Soheilvb
29-06-2008, 01:55
خوب کنکور امسال تجربی کلا فرق داشت .
دینیش زیادی مفهومی بود (به نفع من شد چون حفظی بلد نبودم)
ریاضی چند تا سوال جدید و جالب داشت .
زیست سخت ترین در چند سال اخیر بود . ولی اصلا مذخرف نبود فقط مفهومی بود و به نظرم بهترین سوالات ممکن رو آورده بودند .
فیزیک که آب بود .
شیمی هم نسبت به ریاضی های بیچاره خیلی آسون تر بود .

چرا! وقت کم آوردم واسه همین درصد فیزیکم شد 85 ( 3 تا سوال الکی رو سفید گذاشتم)

در آخر باید بگم واقعا آزمون جالبی بود . خدا کنه رتبه منم خوب بشه . ولی کسایی که پایین زدن نا امید نباشند چون همه کم زدند و مطمئنا رتبه ای بر خلاف انتظارشون رو می گیرند .

Soheilvb
29-06-2008, 02:00
راستی چرا اینقدر تاپیک سریع جلو میره نمی شه بهش رسید

Milikan
29-06-2008, 02:04
تازه شیرین هم اینجا ایهام نداره و مطلقا منظور معشوقه فرهاده(یعنی اگه شور هم به معنی طعم باشه ... )

شیرین چه منظور معشوقه ی فرهاد باشه ( که اینجا همونطوره ) چه به معنی طعم شیرین باشه با شوری که تو این بیت اومده پارادوکس ایجاد نمیکنه

نمیدونم این دیگه چجور مسخره بازیه
از دوستانی که گزینه ی 4 رو زدن معذرت میخوام ولی الان هر کسی درک ادبی پایینی داشته باشه ( یا بدونه درک ادبی طراحان سوالات چقدر پایینه و با توجه به اون جواب بده ) این تست رو درست میزنه و کسی که معنی بیت رو متوجه میشه اینو اشتباه میزنه ، یعنی حدود 6 درصد ضرر بخاطر اینکه گزینه ی درست رو انتخاب کرده، ضمن اینکه به نظرم سوال 18 هم در پاسخنامه گزینه ی غلطی علامت خورده

Meisam Khan
29-06-2008, 06:12
شیرین چه منظور معشوقه ی فرهاد باشه ( که اینجا همونطوره ) چه به معنی طعم شیرین باشه با شوری که تو این بیت اومده پارادوکس ایجاد نمیکنه

نمیدونم این دیگه چجور مسخره بازیه
از دوستانی که گزینه ی 4 رو زدن معذرت میخوام ولی الان هر کسی درک ادبی پایینی داشته باشه ( یا بدونه درک ادبی طراحان سوالات چقدر پایینه و با توجه به اون جواب بده ) این تست رو درست میزنه و کسی که معنی بیت رو متوجه میشه اینو اشتباه میزنه ، یعنی حدود 6 درصد ضرر بخاطر اینکه گزینه ی درست رو انتخاب کرده، ضمن اینکه به نظرم سوال 18 هم در پاسخنامه گزینه ی غلطی علامت خورده
18 گزينه ي 1 ميشد؟

بردیا
29-06-2008, 07:47
کلمه هایی مثل شیرین یا بهمن یا مهر یا..... توی هر بیتی که بیان باید ایهام دار حسابشون کرد چون اساسا چند معنی ازش برمیاد.ممکنه یه معنی به بیت بخوره یه معنی به بیت نخوره ولی بازم دارای ایهام باید حسابشون کرد.حتی کلمه شکر رو هم باید ایهام دار حساب کرد.هم معنی شکر خودمون رو میده هم اسم معشوقه خسرو که همون شیرین باشه.

بردیا
29-06-2008, 07:54
دوستان چه نوع ماشی حسابهای مجاز هستند برای جلسه کنکور ؟؟

اگر میشه بگید عکس بزارم ببینید این مدلی یشه یانه ..

هیچ نوع ماشین حسابی تا جایی که من میدونم مجاز نیست.
واقعا مسخره بود.اقتصاد یه مسئله مالیاتی داده بودن که 10دقیقه وقتم روش تلف شد و جوابو بدست نیاوردم.عصبانی شدم الکی یه گزینه رو زدم که درست بودش.:d

ولی باعث شد وقت ریاضی رو کلا از دست بدم و فقط8درصد بزنم ریاضی.

SPERSEUSE
29-06-2008, 08:14
بچه ها من امسال معدل دیپلمم 13.88 شد (به خاطر خاطر عمل کلیم که باعث شد 4 ماه ترم دوم مدرسه نباشم )ولی ترم اول معدلم 19.65 شد(تو علامه طباطبایی ) میخواستم بپرسم با این معدل من ایا امکانش هست سال بعد زیر 500 بشم چون من شنیدم کسایی که معدلشون زیر 17 یا 18 هستش امیدی به قبولی برا زیر 1000 نباید داشته باشن ایا واقعا این جوری هستش .مشاور من میگه همچین چیزی نیست ولی من اینو از زبون نکوئی شنیدم کسی نحوه تاثیر معدل رو میدونه مثلا اینکه هر1 نمره یک درس تو امتحان نهایی چند درصد حساب میشه برا همون درس .بچه ها تو رو خدا کمکم کنید من از همین اول راه ناامید شدم .امیدوارم همطون هر رشته ای که دوست دارین قبول بشین ممنون میشم هر کی هر اطلاعاتی داره به من بده . سهیل جان حداقل شما جواب من رو بده

behnam_n80
29-06-2008, 08:22
بچه ها ما دووم نیاوردم و در درسایی که یادم بود درصد گرفتم
دینی 70
زبان 84
فیزیک 75

Milikan
29-06-2008, 08:36
کلمه هایی مثل شیرین یا بهمن یا مهر یا..... توی هر بیتی که بیان باید ایهام دار حسابشون کرد چون اساسا چند معنی ازش برمیاد.ممکنه یه معنی به بیت بخوره یه معنی به بیت نخوره ولی بازم دارای ایهام باید حسابشون کرد.حتی کلمه شکر رو هم باید ایهام دار حساب کرد.هم معنی شکر خودمون رو میده هم اسم معشوقه خسرو که همون شیرین باشه.

گرچه با این هم موافق نیستم ولی حتی با در نظر گرفتن این ، هیچ کدوم از معانی شیرین با این شور که تو بیت اومده ایجاد پارادوکس نمیکنه

18 گزينه ي 1 ميشد؟

من خودم 1 زدم ولی پاسخنامه میگه 4 ، البته 1هم کامل نمیتونه درست باشه چون یکیش بی ارتباطه ولی قطعا 4 هم نیست چون دو تا از موردهایی که گفته با بیت بی ارتباطه

بردیا
29-06-2008, 08:48
گرچه با این هم موافق نیستم ولی حتی با در نظر گرفتن این ، هیچ کدوم از معانی شیرین با این شور که تو بیت اومده ایجاد پارادوکس نمیکنهمن رشتم انسانیه ولی اون سوالو دیدم هر چند گزینه های دیگش یادم نیست
یادم نیست دقیق ولی شور شیرین اگر معنای طبیعیشونو درنظر بگیری پارادوکس دارن.
من درس تخصصی آرایه های ادبیو خوندم.
شور شیرین ایجاد پارداوکس میکنه چون 2 حس متناقض رو در کنار هم آورده و البته اگر فاصله داشتن میشد تضاد حساب کرد البته گاهی وقتا آدم بین تضاد یا تناقض حساب کردن میمونه.این بیت:
می خورم جام غمی هر دم به شادی رخت/خرم آن کس کاو بدین غم شادمانی میکند

یه سری اینو تضاد میگیرن ولی اگر به مفهوم دقت بشه میفهمیم بیت تناقض داره.یعنی خوردن جام غم با دیدن شادی رخ یار.
یه سری غم و شادی رو که میبینن تضاد میگیرن درحالی که باید به مفهوم دقیق توجه کرد

من مصراع کامل اون گزینه مورد نظرتو یادم نیست ولی به هر حال شور شیرین حتی اگر ندونیم بقیه مصراع چیه تناقض داره و حتی شاید ایهام تناسب هم بتونیم بگیریم

GALAKSI
29-06-2008, 09:06
محسن جان من یادم از اولین روزایی که این تایپیک راه افتاد من هر وقت پستاتو میخوندم تو یک روزی می خواستی شروع به خوندن کنی ولی هیچ وقت شروع نکردی تا کنکور اومد و رفت فقط اینو بهت میگم که ما یک کشور اروپایی نیستیم که ملتش راههای مختلفی برای موفقیت داشته باشند تنها وتنها راه موفقیت در این کشور درس خوندن و نقض کردنش فقط از زیر موضوع در رفتن هستش با این حال از من خواستی برات لیست کتابهامو بذارم من هم این کارو میکنم ولی این رو بدون برای رسیدن به هدفت همه چی کتاب نیست خیلی بیشترش همت ادم که مطمئنم تو داری پس شروع کن انشا الله که موفق میشی . ببین اولی کتاب اموزشم بود .دومی کتاب تست اولم وسومی کتاب تست دومم.(ادبیات= هدفدار_نوبل_شهریاری) (عربی= سبز گاج_بوذری اندیشه _کتاب سبز)(دینی =الگوی توسعه نمونه_کتاب سبز) (زبان =کیاسالار شبقره_اندیشه_کتاب سبز) (فیزیک=درس از روی اندیشه خوندن _تست اندیشه _تست خوشخوان )(شیمی= درس از روی اموزش بازرگان _تست اندیشه_ کتاب سبز) (دیفرانسیل و پایه =درس از روی رمزینه _تست اندیشه _خوشخوان _رضوی ) (گسسته= رمزینه _اندیشه _ مشفق _خوشخوان ) (تحلیلی= رمزینه_ اندیشه _ مشفق ) _(هندسه پایه= شهریاری _اندیشه) ..... ببین توی کتابای من تو یه گاج یا قلم چی پیدا نمیکنی چون من از کسایی که من رو خر فرض میکنن بدم مییاد کتابی که تو سه روز یه دانشجو تالیفش میکنه بعد به اسم یه مولف گنده چاپش کنن . من فکر کم این فقط توهین به بچه هاست اونا هم تقصیری ندارن چون ما هر کتاب اشغا لی که بیرون اومده خریدیم اونا هم عادت کردن از ما که گذشت ولی امیدوارم برای بعد ما یه اندیشه سازان جدید متولد بشه (میتوان با زیرکی تحقیر کرد هر معماری شگفتی را )

iroodaz
29-06-2008, 09:22
سلام خدمت دوستان...سوال 12 ادبیات فکر کنم هیچکدوم از گزینه ها درست نباشه چون اسلوب معادله نداره گزینه 1 نمی تونه باشه.حسن تعلیل هم که نداره گزینه 3 حذف می شه.پارادوکس که اصلا نداره.می مونه فقط گزینه 2 که اگه تضاد شور وشیرین باشه درست می شه.راجع به ایهام هم باید بگم ایهام تناسب گفته یعنی یه کلمه تو بیت با معنی دیگر خود که هیچ ربطی به مفهوم جمله نداره با کلمه ای از بیت ارتباط داشته باشه که در این صورت شور ایهام تناسب خواهد داشت ولی باز مطمین نیستم اگه یکی که بیشتر بلد باشه(مثل آقا بردیا که رشتشون انسانیه) لطف کنه یه نگاهی بندازه بهتر باشه
سوال 18 رو هم قبول دارم بیتاش تقریبا بی ربط بود ولی بیت ه گفته اگه کسی در سایه عنایت او باشه دشمن براش مثل دوست می مونه که می شه یه جورایی به بیت اصلی ربطش داد,بیت ز هم می گه اگه عنایتت با ما باشد از آن دزد(حالا هر کی می خواد باشه)بیمی نیست که باز هم اشاره ای به از بین رفتن ترس از دزد و اونطور چیزا در سایه ی توجه خدا یا پیامبر داره,بیت الف رو هم فکر کنم همه قبول دارید,فکر کنم بیت ب درست باشه و به بیت اصلی مربوط,بیت ج رو نمی تونم دقیقا بازش کنم و منظورشو بفهمم ولی تا اونجایی که درکم رسید به بیت اصلی نشد ربطش بدم ولی به فرض اگه درست باشه گزینه 1 و 2 پاسخ صحیح خواهند بود چون بیت د هم اندک اشاره ای به بی باکی از طوفان در صورت همراهی با چیزی دارد ولی باز کلا حرفامو جدی نگیرید چون امسال ادبیات کلا 15 ساعت هم نخوندم

mahsa1469
29-06-2008, 09:33
تازه من چندتا سوال اشتباه تو فیزیک هم پیدا کردم بعدا پاسخنامه رو عوض میکنن مطمئن باشید!

mahsa1469
29-06-2008, 09:41
بچه ها من امسال معدل دیپلمم 13.88 شد (به خاطر خاطر عمل کلیم که باعث شد 4 ماه ترم دوم مدرسه نباشم )ولی ترم اول معدلم 19.65 شد(تو علامه طباطبایی ) میخواستم بپرسم با این معدل من ایا امکانش هست سال بعد زیر 500 بشم چون من شنیدم کسایی که معدلشون زیر 17 یا 18 هستش امیدی به قبولی برا زیر 1000 نباید داشته باشن ایا واقعا این جوری هستش .مشاور من میگه همچین چیزی نیست ولی من اینو از زبون نکوئی شنیدم کسی نحوه تاثیر معدل رو میدونه مثلا اینکه هر1 نمره یک درس تو امتحان نهایی چند درصد حساب میشه برا همون درس .بچه ها تو رو خدا کمکم کنید من از همین اول راه ناامید شدم .امیدوارم همطون هر رشته ای که دوست دارین قبول بشین ممنون میشم هر کی هر اطلاعاتی داره به من بده . سهیل جان حداقل شما جواب من رو بده
نگران نباش نمره هر درس مهمه تازه کسی نمی دونه چه جوری حساب می کنن :20:من خودم معدلم بالای 19 ست اما فکر نمی کنم بدرد بخوره:41:

mathematics
29-06-2008, 10:24
سلام بچه ها من درصدامو می گم به نظر شما امکان داره من برق امیرکبیر قبول شم؟
ادبیات 95 (البته هنوز فکر می کنم تعداد غلط های املایی 3تاست)
عربی 95
دینی 77
زبان 60
ریاضی 90
فیزیک 60(خراب کردم)
شیمی 45(افتضاح چون وقت نبود)
لطفا رتبمو حدس بزنین توی کشور و منطقه 2

ghazal_graceful
29-06-2008, 10:34
سلام.برای گرفتن کارت ورود به جاسه کنکور آزاد میشه آدم خ.دش نره و کس دیگه ای به جاش بره؟چه مدارکی باید همراهممون باشه؟و اگه کسی نتونه تو وقت تعیین شده بره چی میشه؟
pllz javab bedin

M A T I N
29-06-2008, 11:11
18 گزينه ي 1 ميشد؟

منم با شک 1 رو زدم ... اگه درست بشه 5 , 6 تا درصد بالا میره ...
این سازمان سنجش کلید نهایی شو کی میخواد بزاره ...

سلام بچه ها من درصدامو می گم به نظر شما امکان داره من برق امیرکبیر قبول شم؟
ادبیات 95 (البته هنوز فکر می کنم تعداد غلط های املایی 3تاست)
عربی 95
دینی 77
زبان 60
ریاضی 90
فیزیک 60(خراب کردم)
شیمی 45(افتضاح چون وقت نبود)
لطفا رتبمو حدس بزنین توی کشور و منطقه 2

به نظر من که زیره هزاری ... 90 ریاضی تو این کنکور با این سوالا خیلی تاثیر داره....

mohsensoft
29-06-2008, 11:37
محسن جان من یادم از اولین روزایی که این تایپیک راه افتاد من هر وقت پستاتو میخوندم تو یک روزی می خواستی شروع به خوندن کنی ولی هیچ وقت شروع نکردی تا کنکور اومد و رفت فقط اینو بهت میگم که ما یک کشور اروپایی نیستیم که ملتش راههای مختلفی برای موفقیت داشته باشند تنها وتنها راه موفقیت در این کشور درس خوندن و نقض کردنش فقط از زیر موضوع در رفتن هستش با این حال از من خواستی برات لیست کتابهامو بذارم من هم این کارو میکنم ولی این رو بدون برای رسیدن به هدفت همه چی کتاب نیست خیلی بیشترش همت ادم که مطمئنم تو داری پس شروع کن انشا الله که موفق میشی . ببین اولی کتاب اموزشم بود .دومی کتاب تست اولم وسومی کتاب تست دومم.(ادبیات= هدفدار_نوبل_شهریاری) (عربی= سبز گاج_بوذری اندیشه _کتاب سبز)(دینی =الگوی توسعه نمونه_کتاب سبز) (زبان =کیاسالار شبقره_اندیشه_کتاب سبز) (فیزیک=درس از روی اندیشه خوندن _تست اندیشه _تست خوشخوان )(شیمی= درس از روی اموزش بازرگان _تست اندیشه_ کتاب سبز) (دیفرانسیل و پایه =درس از روی رمزینه _تست اندیشه _خوشخوان _رضوی ) (گسسته= رمزینه _اندیشه _ مشفق _خوشخوان ) (تحلیلی= رمزینه_ اندیشه _ مشفق ) _(هندسه پایه= شهریاری _اندیشه) ..... ببین توی کتابای من تو یه گاج یا قلم چی پیدا نمیکنی چون من از کسایی که من رو خر فرض میکنن بدم مییاد کتابی که تو سه روز یه دانشجو تالیفش میکنه بعد به اسم یه مولف گنده چاپش کنن . من فکر کم این فقط توهین به بچه هاست اونا هم تقصیری ندارن چون ما هر کتاب اشغا لی که بیرون اومده خریدیم اونا هم عادت کردن از ما که گذشت ولی امیدوارم برای بعد ما یه اندیشه سازان جدید متولد بشه (میتوان با زیرکی تحقیر کرد هر معماری شگفتی را )
ممنون عزیزم
اندیشه همون مبتکران هست و مشفق همون اندیشه فایق و شهریاری همون انتشارات فرید شهریاری؟؟
راستی شیمی 2 و شیمی 3 کتاب سبز وجود داره؟اگه بخوام درس رو از روی اونا بخونم چطوره؟
راستی شما اول درس رو کامل میخوندی یا در حین خوندن تست هم میزدی؟

mr saad
29-06-2008, 11:40
سلام.برای گرفتن کارت ورود به جاسه کنکور آزاد میشه آدم خ.دش نره و کس دیگه ای به جاش بره؟چه مدارکی باید همراهممون باشه؟و اگه کسی نتونه تو وقت تعیین شده بره چی میشه؟
pllz javab bedin
سلام.اگه تو وقت تعیین شده نتونی بری میتونی بعد از زمان تعیین شده بری.البته فقط 1و2و3شنبه.
یعنی باید نوبتت شده باشه واگر نگرفتی میتونی بری .
برای اطلاعات بیشتر و سوال در این موارد به شماره تلفنی که تو ی جدول توزیع کارت نوشته زنگ بزن.به همون مرکز توضیعی که کارتت اونجاست.اونا اگه جواب بدن فکر کنم بتونن کمکت کنن.
مدارکم عین متنو برات کپی پیست میکنم:
مدارک لازم برای دریافت کارت ورود به جلسه :

1- اصل برگ اعتباري ثبت‌نام اينترنتي

2- شناسنامه و یا کارت شناسایی معتبر عکس‌دار(ارائه آن جهت احراز هویت داوطلبان است).
موفق باشید:11:

behnam_n80
29-06-2008, 11:49
به جز ریاضی و شیمی که واقعا گزینه ها یادم نیست بقیه درسام به شرح زیر:
ادبیات6/66
عربی 84
دینی 70
زبان 3/85
فیزیک 75

Ali_Best
29-06-2008, 11:53
درسته!
درصد ریاضیم میشه 72 !

به نظرم پاسخ یه سوال دینیش هم غلط بود!

جای خالی اول باید غفاریت باشه و جای خالی دوم رحمانیت!

100% تایید میشه ...

farvehar_1989
29-06-2008, 12:09
سلام بچه ها خسته نباشید
2 نفر از دوستام درصداشون عبارتند از

ریاضی-----15٪
فیزیک----12٪
شیمی-------20٪
ادبیات----38٪
عربی----42٪
دینی ------30٪
زبان -----62٪
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
نفر دومشون ::

ریاضی---21٪
فیزیک---34٪
شیمی---70٪
ادبیات---56٪
عربی---52٪
دینی ---52٪
زبان---69٪

به نظر شما هر کدوم حدودا چند میشن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟هردو هم ریاضیند

arash n
29-06-2008, 12:13
یکی میشه رتبه منو تقریبی بگه فقط خواهش میکنم یه ذره سریع هیچکی نمیتونه بفهمه من این 2 روز چی کشیدم
ادبیات 45
عربی 60
دینی50
زبان 50
ریاضی 40
زیست 50
فیزیک 50
شیمی 60
منطقه 2

rosenegarin13
29-06-2008, 12:32
اصل برگ اعتباري ثبت‌نام اينترنتي

چيه ديگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟

Maziar_69
29-06-2008, 12:32
سلام دوستان.
منم درصدام رو میذارم.
فقط قول بدین نخندینا !!!!

ادبیات 30
عربی 20
دینی 50
زبان 65
ریاضی 20
فیزیک 10
شیمی 40

حسابی گند زدم رفته.
فیزیک پایه رو اصلا نگاه نکرده بودم و اکثر سوالا هم از پایه بود!
حالا یه جوون مرد بگه رتبم حدود چند میشه؟
ممنون.

بردیا
29-06-2008, 12:57
خب من نظرمو میگم راجع به سوال12 ادبیات.من نمیدونم تو پاسخنامه چند زده ولی به نظر من 3تا گزینه ای که توش کنایه به کار رفته اتومات حذف میشه چون هیچ کنایه ای به نظر من تو شعر نیست(ممکنه بعضیا شور به سر افتادن رو کنایه از سر شوق امدن بگیرن ولی معمولا توی سوالا اگر کنایه ای باشه قبلا به نحوی توی کتاب اشاره شده مثل درس 15-16کتاب پیش که میگه پای در دامن آوردن کنایه از گوشه گیری هستش)
شور که همون به معنای شوق هستش و شیرین هم که معشوقه خسرو بوده.از طرفی اگر ایهامشونو در نظر بگیریم شیرین و شور هر جفتشون 2تا حس هستن که ازین نظر با هم تناسب دارن پس ایهام تناسب داره.تلمیح هم داره به داستان این 2تا چون این بیت از کتاب خسرو و شیرین گرفته نشده(توجه کنید به طور مثال اگر بیتی رو از کتاب خسرو و شیرین میاورد نمیتونستید تلمیح بگیرید چون کلا کل داستان در مورد خود اینا هستش و اینجور نبوده که در ضمن گفتن یه مسئله دیگه اشاره به داستان اینا بکنه)
ولی خب تنها گزینه مشکل دارش تضاد هستش.توی انسانی ما این چیزا رو تناقض میگیریم تا تضاد

از طرفی گزینه 4 رو هم میتونیم با یه دید دیگه بگیم درسته.
شور شیرین رو اگر معانی ایهام دارشون رو حساب بکنیم که 2تا حس میشه,بعد چون این 2تا حس با هم اورده شدن و به دنبال هم هم ایهام تناسب دارن هم پارادوکس چون آوردن 2حس یا2چیز متضاد به دنبال هم اومده که باعث زیبایی شده.کنایه رو هم شاید بشه شور به سر افتان رو کنایه از سر شوق اومدن بگیریم.

از طرفی اگر بخوایم شور شیرین رو تضاد حساب کنیم و فرض کنایه بودن شور به سر افتادن رو درست بگیریم اونوقت گزینه سوم هم درست درمیاد چون شعر دارای حسن تعلیل هم هستش.چون علت کوهکن شدن فرهاد رو داشتن شوق عشق شیرین میدونه که یه علت ادبی زیبا هستش.

اگر من داوطلب ریاضی بودم و این سوالو میدیدم نمیزدمش.
اینم تعریف تناقض از نظر کتاب تخصصی آرایه های ادبی
آوردن 2 واژه یا دو معنی متناقض است در کلام به گونه ای که آفریننده زیبایی باشد.زیبایی تناقض در این است که ترکیب سخن به گونه ای باشد که تناقض منطقی آن از قدرت اقناع ذهنی و زیبایی آن نکاهد

SuB
29-06-2008, 13:27
اون سوال شیمیه که گفته بود در چه صورت سرعت واکنش اسید با اهن کم میشه (225)گزینه 4 هم به نظر درست میاد. چون H2SO4 اسید دو ظرفیتیه پی اچش از HCl کمتره

من در این مورد نظری ندارم. بدتر از مبحث اسید و باز توی شیمی 2 و 3 و پیش وجود نداره. هر کسی یه چیزی میگه. سوال‌های این مبحث گفته‌های کتاب رو نقض می‌کنند یا گفته‌های کتاب خودشون رو نقض می‌کنند!!!!!! دبیران محترم هم که جای خود دارند. هر کدوم یه نظر ارائه می‌دهند!!!

حالا بازم رئیس سازمان سنجش بشینه بگه سوال احتمال وجود سوال غلط در ورودی دانشگاه صفره. فعلاً که اشتباه بودن یکیش حتمی است. مگه اینکه ثابت کنی 1=0 یا خدا وجود نداره یا ....

دوستان بازم جست و جو کنند، ببینیم میشه کنکور ریاضی رو دوباره برگزار کرد!

mathematics
29-06-2008, 13:45
:19::19::19::19::19::19::19::19:

omidgha1
29-06-2008, 13:46
سلام در صدهای من
نظر بدین عمومی هام همگی بالی 60 بجز عربی که بین 40 تا 50
ریاضی 45
فیزیک 43
شیمی 61
به نظر شما روزانه قبول میشم

omidgha1
29-06-2008, 13:48
رتبه منو حدس بزنید دیگه چرا نظر نمی دید لااقل 3 نفر بگن(منطقه 2)

ادبیات 95
عربی 95
دینی 77
زبان 60
ریاضی 90
فیزیک 60
شیمی 45
معدلم 54/19
به نظر من باای درصدها بین 250 تا 400 هستی شایدم کمتر

Maziar_69
29-06-2008, 13:51
رتبه ی منم بی زحمت بگین.

omidgha1
29-06-2008, 13:51
یکی نظر بده والله عزای دست جمعی پشت کامپیوتر عیش نیست

SuB
29-06-2008, 13:53
18 گزينه ي 1 ميشد؟

به هیچ وجه. گزینه های 1و 2 به دلیل وجود «ج» غلط هستند. بیت «ج» رو دقیق بخون. و با بیت سوال مقایسه کن.

مفهوم تقریبی بیت سوال: اگر شخصی پشتیبان داشته باشه، ترسی از بلایا نداره. همانطور که سواران کشتی هیچ ترسی از امواج دریا نباید داشته باشند چون پشتیبان آنها نوح است و می‌توانند به او تکیه کنند.

مفهوم تقریبی بیت «ج»: با وجود اینکه سختی‌های زیادی تحمل کرده‌ام اما هنوز به یاد توی هستم.

گزینه 3 هم به دلیل وجود «و» نادرست است.

مفهوم تقریبی بیت «و»: یارو بی‌خیال بی‌خیال است.

پس گزینه 4 درسته.

البته بیت «ب» هم ربط آنچنانی به بیت صورت سوال ندارد. پس اصلاً حرف گزینه 1 رو نزن.

البته من و شما که هیچ کاره‌ایم! خودشون می‌برند و می‌دوزند. حالا اگه سراینده شعر هم بیاد بگه بابا منظور فلان بوده، اینا باز هم قبول نمی‌کنند.

البته مشکل از سیستم آموزشی و سیستم سوال است. طراحان تست‌های زبان دست‌کم این را فهمیده‌اند که کلمه در هم‌نشینی معنی پیدا می‌کند نه به صورت منفرد. و طرح سوالهایی همچون سوال 1 و 2 از پایه و بنیاد نادرست است ولی کو گوش شنوا و آدم فکر کننده!!!!!:13:
همین‌طور میشه گفت بیت در ارتباط با بیت‌های قبلی و بعدی معنا پیدا می‌کند نه به صورت منفرد.
من کتاب مفهوم و قرابت در ادبیات رو گرفتم و تا حدودی تست‌هاش رو زدم. بعضی جاها وقتی به پاسخ‌نامه مراجعه می‌کردم، مفهومی ارائه شده بود که شما به هیچ وجه از بیت منفرد چنین برداشتی رو نمی‌کردی ولی اگه این بیت رو با بیتهای قبلی و بعدیش در اصل شعر می‌خوندید، این مفهوم رو برداشت می‌کردید. اگه خواستید، بگید تا نمونه ‌اش رو براتون بزارم.

mathematics
29-06-2008, 13:59
به نظر من باای درصدها بین 250 تا 400 هستی شایدم کمتر
منظورت توی منطقه 2 بود دیگه؟

omidgha1
29-06-2008, 14:03
خوب آره
مگه تو منطقه یک هستی

mathematics
29-06-2008, 14:04
یک سوال همون طور که قبلا گفتن غلطه جواب درست گزینه3 یعنی دارای 2 اکسترمم نسبی
سوالای ادبیات هم درسته به جز یکی البته احتمال می دم
سوال3 که انگار 3 غلط املایی داره :عمارت(امارت) بگزارد(بگذارد) نصب(نسب)

mathematics
29-06-2008, 14:08
منظورت توی منطقه 2 بود دیگه؟
:20::20::20::20::20::20::20::20:

SuB
29-06-2008, 14:08
خب من نظرمو میگم راجع به سوال12 ادبیات.من نمیدونم تو پاسخنامه چند زده ولی به نظر من 3تا گزینه ای که توش کنایه به کار رفته اتومات حذف میشه چون هیچ کنایه ای به نظر من تو شعر نیست(ممکنه بعضیا شور به سر افتادن رو کنایه از سر شوق امدن بگیرن ولی معمولا توی سوالا اگر کنایه ای باشه قبلا به نحوی توی کتاب اشاره شده مثل درس 15-16کتاب پیش که میگه پای در دامن آوردن کنایه از گوشه گیری هستش)
شور که همون به معنای شوق هستش و شیرین هم که معشوقه خسرو بوده.از طرفی اگر ایهامشونو در نظر بگیریم شیرین و شور هر جفتشون 2تا حس هستن که ازین نظر با هم تناسب دارن پس ایهام تناسب داره.تلمیح هم داره به داستان این 2تا چون این بیت از کتاب خسرو و شیرین گرفته نشده(توجه کنید به طور مثال اگر بیتی رو از کتاب خسرو و شیرین میاورد نمیتونستید تلمیح بگیرید چون کلا کل داستان در مورد خود اینا هستش و اینجور نبوده که در ضمن گفتن یه مسئله دیگه اشاره به داستان اینا بکنه)
ولی خب تنها گزینه مشکل دارش تضاد هستش.توی انسانی ما این چیزا رو تناقض میگیریم تا تضاد

شور شیرین رو اگر معانی ایهام دارشون رو حساب بکنیم که 2تا حس میشه,بعد چون این 2تا حس با هم اورده شدن و به دنبال هم هم ایهام تناسب دارن هم پارادوکس چون آوردن 2حس یا2چیز متضاد به دنبال هم اومده که باعث زیبایی شده.کنایه رو هم شاید بشه شور به سر افتان رو کنایه از سر شوق اومدن بگیریم.

از طرفی اگر بخوایم شور شیرین رو تضاد حساب کنیم و فرض کنایه بودن شور به سر افتادن رو درست بگیریم اونوقت گزینه سوم هم درست درمیاد چون شعر دارای حسن تعلیل هم هستش.چون علت کوهکن شدن فرهاد رو داشتن شوق عشق شیرین میدونه که یه علت ادبی زیبا هستش.

آوردن 2 واژه یا دو معنی متناقض است در کلام به گونه ای که آفریننده زیبایی باشد.زیبایی تناقض در این است که ترکیب سخن به گونه ای باشد که تناقض منطقی آن از قدرت اقناع ذهنی و زیبایی آن نکاهد

500% تائید میشه.

به نظر من شور در اینجا از مصدر شوریدن (نه به معنای شور شدن!!!!) هست. پس شور شیرین رو تقریباً عشق شیرین می‌توان در نظر گرفت و به همین جهت پارادوکس نیست. به نظر من فقط اگه ظاهر نگر باشیم، می‌تونیم پارادوکس در نظر بگیریم.

M A T I N
29-06-2008, 14:10
سوال3 که انگار 3 غلط املایی داره :عمارت(امارت) بگزارد(بگذارد) نصب(نسب)

اگه منظورت سوال 4 هست ...گزارید درسته ....

mathematics
29-06-2008, 14:15
اون که درسته اشتباه کردم همون نصب درسته

omidgha1
29-06-2008, 14:15
بچه ها بهتر نیست بریم تو چت روم

SuB
29-06-2008, 14:17
یک سوال همون طور که قبلا گفتن غلطه جواب درست گزینه3 یعنی دارای 2 اکسترمم نسبی

منظورتون سوال 118 هست؟
اون سوال تا حالا هنوز اثبات نشده که سوال غلط هست بلکه فقط مشخص شد که پاسخ‌برگ فعلی غلط هست. و این چیز عادی است.
همان زمان که شما داشتید آزمون می‌دادید، تهیه کنندگان پاسخ‌برگ فعلی نیز داشتند به تست‌ها جواب می‌دادند و نتیجه‌اش این شده. پس همانطور که سازمان سنجش گفته، این پاسخ‌برگ فعلی نامستند است. همین.:46:

omidgha1
29-06-2008, 14:18
بچه ها بهتر نیست بریم تو چت روم
راستی یه آدم باصفا رتبه مارو پیشبینی می کنه یا نه
راستی درباره شما هم باید بگم گه کنکور پارسال بود رتبه زیر 150 برات پیش بینی میکردم ولی امسال بچه ها واقعا زرنگترند

M A T I N
29-06-2008, 14:19
اون که درسته اشتباه کردم همون نصب درسته

2 کلمه اشتباه عمارت و نصب هست که درستشون امارت و نسب هست ....

omidgha1
29-06-2008, 14:24
هرکی با من کار داشت به من ایمیل بزنه omidghanbariasli@gmail.com
حاضر به چت درباره کنکور هستم ساعت 5 ایمیلم رو چک می کنم خداحافظ

a3m00n
29-06-2008, 14:27
2 کلمه اشتباه عمارت و نصب هست که درستشون امارت و نسب هست ....
شما ها بحث چیو میکنین من غم چیو میخورم.(یه بدبخت مثه من 4 بار زبان فارسی رو از رو گاج سبز خوند اما فقط به دلیل اینکه همیشه سرعتش تو عمومی ها کم بوده هیچ یک از زبان فارسی ها رو جواب نداد و درصدم شد 70% :41: و بدتر اینکه وقت عربی رو هم گذاشتم ادبیات و متن 10 سوالی رو نخوندم:41::41: و عربی شد 54%

خدا شاهد که حدود 1200 تست خازن و مقاومت حل کرده بودم امثال اما بخدا بخاطر کمبود وقت حتی 1 دمنه نتونستم بخونم . (حدودا 150 ساعت خازن و مقاومت خوندم )
در مورد سوال املایی امارت و نسب جوابن

mathematics
29-06-2008, 14:36
بی خیال بابا. هر چی بود تموم شد. به شما هم توصیه می کنم وارد جزئیات نشید.

GALAKSI
29-06-2008, 15:22
مهسن جان درست منظورم از کتاب ها همون ها بود ببین اون کتاب های اموزش رو که اول معرفی کردم اونا خودشون تست دارند (البته تستهاش کمن ولی نکات اموزشی تو اونها هست ) همیشه یک درس رو که خوندی تست نزن حتی اختصاصی فقط همون تستهای اموزشی که خود کتاب درس( منظورم همون کتابهای اموزشی هستش ) داره کافی هست راستی حتی تو این زمان خلاصه هم ننویس چون خلاصه هات از درس بیشتر میشه .تو دور دوم که باید تقریبا اواخر ابان باشه کتاب های اموزشت رو دوره کن و ازشون خلاصه بردار بعد تست های کتاب ها ی اندیشه رو بزن (منظورم همون کتاب تست های اول که برات معرفی کردم ) این کتابها درس رو برات با پاسخنامه های تستاش جا میندازه . این دوره هم باید تا اوخر اسفند باشه ...بعدش هم مرتبا خلاصه هات رو بخون و تستای مهم قبلیت رو دوره کن و تست جدید بزن تا درس تو ذهنت بمونه تا کنکور بعدش هم نظر من رو میخوای تو هیچ ازمون ازمایشی شرکت نکن فقط برا بعد عید سوالای کنکور ازمایشی موسسه های مختلف رو بگیر ( گاما _تخته سیاه_گزینه دو_ سنجش) وتستاش رو بزن تو وقت مشخص واین هم بدون که یهو الان نرو تمام این کتابارو بگیر نترس کتاب خونه نیست که هر روز بره بالا فقط کتابهای اموزشی رو بخر وهمت کن ویه برنامه خوب بریز ( 15_16 ساعت بریز ) و از خدا کمک بگیر رو بخون .واگر درسی رو به شدت نفهمیدی سعی کن با معلم خصوصی رفعش کنی ولی اگه بیشتر از یکی بود برو کلاس کنکور.بدون که منم هیچکس بالاسرم نبود که برام رفع اشکال کنه انقدر میخوندم تا بفهمم اون موقع دیگه هیچ وقت از ذهنت بیرون نمیره.راستی بچه ها بهتر نیست ما جای قبول کردن اشتباهاتمون بیخودی ادا مولفارو در نیاریم (اخه تمام این توجیهاتون درباره سوالارو من این چند روزه تو پاسخ تشریحی های سوالای کنکور موسسه های مختلف دیدم .) بعد 1 سوال دیگه این درصد هایی که شماها پست میزارین تا رتبتون رو بدونین کی باید جواب بده چون همه فقط درصد میزارن هیچکس جواب هیچکس رو نمیده.

mathematics
29-06-2008, 15:46
سلام
من خیلی اشتباه کردم که درصدامو گذاشتم خودم می دونم رتبم خوب نمی شه

در مورد اون غلط هام نظر شما درست تره.

farvehar_1989
29-06-2008, 16:28
ممنون عزیزم
اندیشه همون مبتکران هست و مشفق همون اندیشه فایق و شهریاری همون انتشارات فرید شهریاری؟؟
راستی شیمی 2 و شیمی 3 کتاب سبز وجود داره؟اگه بخوام درس رو از روی اونا بخونم چطوره؟

راستی شما اول درس رو کامل میخوندی یا در حین خوندن تست هم میزدی؟

داش سعید من خودم شیمی 2 و 3 رو از روی کتابهای (آموزش شیمی مهندس بهمن بازرگان خوندم)انتشارات مبتکران کووووووووووووووووووووولاک میکنه من شیمی رو 89٪زدم و همش :10::10:به خاطر این کتابه:10::10::10:

امیدوارم تونسته باشم کمکت کرده باشم دوست خووووووووب .درضمن اصلا غصه نخور .2 روز دنیا ارزششو نداره:10::11::11::11:

farvehar_1989
29-06-2008, 16:30
سلام بچه ها خسته نباشید
2 نفر از دوستام درصداشون عبارتند از

ریاضی-----15٪
فیزیک----12٪
شیمی-------20٪
ادبیات----38٪
عربی----42٪
دینی ------30٪
زبان -----62٪
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
نفر دومشون ::

ریاضی---21٪
فیزیک---34٪
شیمی---70٪
ادبیات---56٪
عربی---52٪
دینی ---52٪
زبان---69٪

به نظر شما هر کدوم حدودا چند میشن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟هردو هم ریاضیند

ایهالناس یکی جواب ما رو نمیده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟این دوستای ما منتظرن خوبیت ندارهمنتظر بمونن

Milikan
29-06-2008, 16:52

دوست عزیز شما نا سلامتی انسانی هستی و ادبیات بیشتر از ما میدونی

یه نگاه به بیت بنداز ببین اصلا میشه این شور رو به معنی طعم شور برداشت کرد که بخواد با شیرین ( به هر کدوم از معنیاش ) پارادوکس ایجاد کنه ؟؟؟

================================================== ============

سوال 18 هم به نظر من بیت داده شده هیچ قرابت معنایی با ( ه ) نداره ، و با (الف) و (ب) ارتباطش واضحه ، برای همینه میگم نمیشه گفت کدوم گزینه کاملا درسته ولی قطعا 4 هم نمیتونه باشه

GALAKSI
29-06-2008, 17:21
بچه ها بهتر نیست جای قبول کردن اشتباهاتمون بیخودی ادا مولفارو در نیاریم (اخه تمام این توجیهاتون درباره این سوالارو من تو پاسخ تشریحی سوالای کنکور موسسه های مختلف دیدم .)بعد 1 سوال دیگه این درصد هایی رو که شما پست میزارین تا رتبتون رو بدونین کی باید جواب بده چون همه فقط درصد میزارن هیچکس جواب هیچکس رو نمیده( صبر کنید تا چند روز دیگه گزینه دو یه برنامه ای رو سایتش میزاره که درصد رو میدین رتبتونو میده براساس سال گذشته)کوچیک نوشتم هیچکس متوجه نشد گفتم بزرگ بنویسم شاید فرجی بشه:5:

sefr989
29-06-2008, 17:53
در مورد سوال 4 :
برخی از معانی رایج مصدر گزاردن:
1.به جا اوردن و ادا نمودن
2.پرداختن و اداکردن
3.بیان کردن و رساندن
4.تعبیر و تفسیر کردن
برخی از معانی رایج گذاردن :
1.نهادن و قراردادن
2.برپاکردن
3.اجازه دادن,رهاکردن
پس باتوجه به توضیحات بالا در سوال 4 گزاردن با املای صحیح خود نوشته شده و گزینه 2 درست میباشد و جواب اعلام شده درست است :41::41:

sefr989
29-06-2008, 17:55
در مورد سوال 12 :
((شور)) به معنای علاقه و عشق و ((شیرین)) هم که نام همون معشوقه فرهاد
پس امکان داشتن پارادوکس توش صفره وجواب هر گزینه ای است به جز گزینه 4
یه سوالی میدن که خودشونم نمی فهمن کدوم گزینه درسته !
به نظر من باید نمره این سوال به همه بدن,چون وقتی 4,5 تا معلم شاخ ادبیات نمی تونن گزینه صحیح رو تشخیص بدن چه انتظاری از بچه کنکوری ها میشه داشت !

sefr989
29-06-2008, 17:56
در مورد سوال 18 :
واقعا مفهوم بیتها خیلی نزدیک هم بود و به نظر من بهترین گزینه همون گزینه 4
به قول معلم ادبیاتمون توی 80 درصد ادبیات اتفاق نظر هست و توی 20 درصد اختلاف نظر ! چون معیار مشخصی نداره
ولی توی یه درسی مثل ریاضی همیشه 4=2*2 (مثل همون چیزی که درمورد سوال 118 گفتم ) که ادبیات اصلا اینطوری نیست :41::41:

sefr989
29-06-2008, 17:57
از بچه شاخها خواهش میکنم برن یه نگاه به سوالای فیزیک بندازن چون به نظر من یکی دوتا سوال وجود داشت که جوابشون تو گزینه ها نبود , البته شایدم من اشتباه کنم :41::41:

a3m00n
29-06-2008, 18:05
من یه نفر اینقدر اوضاعم داغونه که اگه 20 تا از سوالاتم اشتباه معرفی کنن برام فرقی نداره :31:
اما تا اینجا تو همه این چیزایی که گفتین مشکل داشتم(یعنی اگه درست باشن برام خوب میشه)هم سوال ریاضی و هم ادبیات(من که دیگه تا عمر دارم به سوالا نگاه نمیکنم:20:)
شما ها سوالای مشکوکو پیدا کنین بیارین اینجا تا در موردش بحث کنیم :11: (حداقلش اینکه دق دلمونو سر اینا خالی میکنیم )(چه درست باشه چه نباشه منو که آرومتر میکنه)

mohsensoft
29-06-2008, 18:49
مهسن جان درست منظورم از کتاب ها همون ها بود ببین اون کتاب های اموزش رو که اول معرفی کردم اونا خودشون تست دارند (البته تستهاش کمن ولی نکات اموزشی تو اونها هست ) همیشه یک درس رو که خوندی تست نزن حتی اختصاصی فقط همون تستهای اموزشی که خود کتاب درس( منظورم همون کتابهای اموزشی هستش ) داره کافی هست راستی حتی تو این زمان خلاصه هم ننویس چون خلاصه هات از درس بیشتر میشه .تو دور دوم که باید تقریبا اواخر ابان باشه کتاب های اموزشت رو دوره کن و ازشون خلاصه بردار بعد تست های کتاب ها ی اندیشه رو بزن (منظورم همون کتاب تست های اول که برات معرفی کردم ) این کتابها درس رو برات با پاسخنامه های تستاش جا میندازه . این دوره هم باید تا اوخر اسفند باشه ...بعدش هم مرتبا خلاصه هات رو بخون و تستای مهم قبلیت رو دوره کن و تست جدید بزن تا درس تو ذهنت بمونه تا کنکور بعدش هم نظر من رو میخوای تو هیچ ازمون ازمایشی شرکت نکن فقط برا بعد عید سوالای کنکور ازمایشی موسسه های مختلف رو بگیر ( گاما _تخته سیاه_گزینه دو_ سنجش) وتستاش رو بزن تو وقت مشخص واین هم بدون که یهو الان نرو تمام این کتابارو بگیر نترس کتاب خونه نیست که هر روز بره بالا فقط کتابهای اموزشی رو بخر وهمت کن ویه برنامه خوب بریز ( 15_16 ساعت بریز ) و از خدا کمک بگیر رو بخون .واگر درسی رو به شدت نفهمیدی سعی کن با معلم خصوصی رفعش کنی ولی اگه بیشتر از یکی بود برو کلاس کنکور.بدون که منم هیچکس بالاسرم نبود که برام رفع اشکال کنه انقدر میخوندم تا بفهمم اون موقع دیگه هیچ وقت از ذهنت بیرون نمیره.راستی بچه ها بهتر نیست ما جای قبول کردن اشتباهاتمون بیخودی ادا مولفارو در نیاریم (اخه تمام این توجیهاتون درباره سوالارو من این چند روزه تو پاسخ تشریحی های سوالای کنکور موسسه های مختلف دیدم .) بعد 1 سوال دیگه این درصد هایی که شماها پست میزارین تا رتبتون رو بدونین کی باید جواب بده چون همه فقط درصد میزارن هیچکس جواب هیچکس رو نمیده.
ممنون عزیزم
یه جند تا سوال:
1-این کتابای مبتکران که میگی همش خوبه؟
2-راستی این کتابای تست دومی که معرفی کردی واسه کی باید بزنم؟آیا کتابای تست رو مکمل بزنم یا وقتی یکی تموم شد برم سراغ بعدی؟
3-آیا با وجود این کتابای آموزشی دیگه به کتاب درسی هم نیاز هست؟
4- این مشفق همون اندیشه فائق هست آره؟

M A T I N
29-06-2008, 18:50
به نظر من یکی دوتا سوال وجود داشت که جوابشون تو گزینه ها نبود , البته شایدم من اشتباه کنم

اگه میتونی شماره تست هاشو بگو ...

rocket
29-06-2008, 20:42
سلام دوستان
جریان این گزینه 2 چیه ؟ (اعلام رتبه بر اساس نمرات خام ) ؟

GALAKSI
29-06-2008, 20:43
1.)من اصلا" نگفتم مبتکران منظور من اندیشه سازان هستش و این کتابایی که می گم از اندیشه خوبه(البته یادت باشه اندیشه بهترین انتشارات تو کتابای کمک درسی از هر کی بپرسی چه کتابایی رو خوندی تا قبول شی میگه اندیشه) 1.شیمی هم اموزشش و هم تستش که هر دو رو بازرگان نوشته وهر کدوم 4 تاست یعنی کلا" 8 تا . 2. فیزیک اموزش وتست باهم هست که 5 تا کتاب 2 تا پایه 3 تا پیش داره که هم درس داره وهم تست بی اغراق بهترین کتاب تست کنکور که درست رو هم از رو همون بخون . 3.دیفرانسیل وگسسته وتحلیلی که 3 تا کتاب هستش که فقط تست هستش . 4. ادبیاتش قدمی هست نخر 5 .دینی نداره 6. زبانش 3 تا کتاب که عالی ولی سطحش بالاست 7. عربیش هم فقط عربی 3 داره عربی 2 هم از همون مولف یعنی بوذری تا چند وقت دیگه میادتو انتشارات رمزینه ببین کلا" با همون ترتیب که بهت گفتم کتابا رو بخون تا این نرم از اسون به سخت رعایت بشه تا برات جا بیفته 2.)باید بعد اسفند چون اون موقع قبلش دو بار درسا رو خوندی و تست زدی دستت راه افتاده و تند تند حل میکنی و کنارش اون ازمون هارو میزنی یعنی مثلا" فصل 1 شیمی پیش رو از خلاصه هات دوره میکنی بعد کتاب تست دوم رو میزنی وبعدش سوالای ازمون مثلا" گاما رو برا اون فصل حل میکنی و... 3.).ببین برا دینی فقط باید از رو کتاب درسی بخونی ولی برا درسای دیگه اگه بگم نه اغراق نکردم چون کتاب درسی های ما بیشتر شبیه جدول های حل نشده میمونه همش سوال هستش که 100 بار تو کتاب تست ها حل میشه ببین اگه میبینی توکلی میگه سوالا از تو کتاباس اون برا کسی میگه که ای کیوش بالای 110 باشه که بتونه نکته ها رو از کتاب بکشه بیرون همین امسال دیدی که اکثر تستای سخت تعیین کننده بود همه فیزیک رو همهکه ادعا درسشون میشه 50_60 زدند ولی10_12 تا تست بود که تعیین کننده بود وبالای 80 رو مشخص میکرد وبه قول معروف شریفی ها رو مشخص میکرد. 4.)اره ولی برای بعد اندیشه بذارش چون پاسخنامه هاش رو فقط خودش میفهمه و برا کسی خوبه که کمی تسلط تستی رو درس داشته باشه کلا") اینو بهت میگم که یک سال هزار سال نمیشه فقطم اولش سخته بعد 1 ماه را میوفتی و اون موقع اگه درس نخونی اعصابت خورد میشه. ببین من خودم تو دبیرستان اگه 4 روز یه بار مرکز خرید های تجریشو یا شهرک غربو نمیگشتم دیوونه میشدم حتی یه بار سال دوم از مدرسه اخراج شدم یعنی اگه قبل کنکور به معلمام یا دوستام میگفتم شریف قبولم بهم میخندیدن ولی الان همه اونا که اگه منشون نمیکردی میگفتن پرفسور حسابی ان دارن واسه روزانه قبول شدن میدواند چه برسه به تهران .( ببین اگه بازم ازم سوال داشتی ازم بپرس ) .

rocket
29-06-2008, 20:50
سلام دوستان

:19::19::19:

GALAKSI
29-06-2008, 20:50
سلام دوستان

ببین پارسال یه همچین چیزی بود که هرکی کارت مخصوصش رواز پست میخرید و فقط هم یک بار میتونست درصدهاشو اعلام کنه به احتمال زیاد امسال هم هست تا چند روز دیگه اعلام میشه . یه چیزی هم بهت میگم اگه همه درصدات بالای 50 باشه تهران مکانیک یا عمران یا رشته های بعد از اینها قبولی ولی امکان برق نیست قبولی حالا ببین برو حال کن .

iroodaz
29-06-2008, 21:18

یا الله,چی شد همه گزینه ها ریخت به هم ولی خداییش باید این سوالو حذف کنند چون اگه هم گزینه 4 درست باشه تناقضش با تناقضی که بیشتر بچه های غیر انسانی خوندیم فرق می کنه و یه جورایی نامردیه

rocket
29-06-2008, 21:21
ببین پارسال یه همچین چیزی بود که هرکی کارت مخصوصش رواز پست میخرید و فقط هم یک بار میتونست درصدهاشو اعلام کنه به احتمال زیاد امسال هم هست تا چند روز دیگه اعلام میشه . یه چیزی هم بهت میگم اگه همه درصدات بالای 50 باشه تهران مکانیک یا عمران یا رشته های بعد از اینها قبولی ولی امکان برق نیست قبولی حالا ببین برو حال کن .

راستی این روزا برنامه ی گزینه ی جوان از شبکه 3 پخش میشه ؟
اگه میشه چه ساعتی ؟
راستش بعد کنکور اصلا حال و حوصله ی تلویزیون دیدن رو ندارم حتی یورو 2008 :19:

farvehar_1989
29-06-2008, 22:03
بروبکس واسه کنکور آزاد الآن مشغول چه کاری هستید؟؟؟؟؟؟/
1 سوال دیگه :من انتخاب اولم مهندسی صنایع پلیمره علوم تحقیقات .به نظرتون صبح میفتم یا بعداز ظهر آخه 1 مشکل بزرگ دارم همیشه بعدازظهرا که از خودم آزمون میگیرم سردرد شدید میگیرمبه طوری که حال تهوع شدید به دنبال خودش داره نمیدونم چی کار کنم خیلی نگرانم نکنه سر آزاد حالم بد بشه .!!!!!!!!!!!!!!شما پیشنهاد میکنید چی کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:45::37::37::37::45: :45::41::41::41:

Mr.K2
29-06-2008, 22:19

اگر میشه بگید عکس بزارم ببینید این مدلی یشه یانه ..

دوستان لطفا به این سوال بنده پاسخ دهید !! 200 و خورده ای سوال جواب دادید اینم روش !!! :31::31::31:

اومدم دیدم دیشب تا حالا 9 صفحه رفته جلو !!! :18:

iran0098
29-06-2008, 22:51
شما ها بحث چیو میکنین من غم چیو میخورم.(یه بدبخت مثه من 4 بار زبان فارسی رو از رو گاج سبز خوند اما فقط به دلیل اینکه همیشه سرعتش تو عمومی ها کم بوده هیچ یک از زبان فارسی ها رو جواب نداد و درصدم شد 70% :41: و بدتر اینکه وقت عربی رو هم گذاشتم ادبیات و متن 10 سوالی رو نخوندم:41::41: و عربی شد 54%

خدا شاهد که حدود 1200 تست خازن و مقاومت حل کرده بودم امثال اما بخدا بخاطر کمبود وقت حتی 1 دمنه نتونستم بخونم . (حدودا 150 ساعت خازن و مقاومت خوندم )
در مورد سوال املایی امارت و نسب جوابن

---
برای من یه چیز خیلی عجیب بود!!!
من فکر میکردم عربی رو بالای 70 بزنم!(حد اقل) اما زدم 10 ٪
برعکس ادبیات رو با اینکه تاریخ ادبیات و کلمات و املا رو نخونده بودم، ولی با اطلاعاتی که از قبل داشتم زدم 77٪
جالب اینجاست که من نه توی کانون نه توی سنجش و نه توی هیج آزمونه دیگه ای ادبیات رو بالای 60٪ نزده بودم!
ولی در کل میانگین دروس عمومیم با در نظر گرفت ضریب شد 54٪ و اختصاصی هم 44٪
به نظر من در کل کنکور امسال سخت ترین کنکور در 7 سال اخیر بوده (البته امسال فیزیک از فیزیک سال 84 سخت تر نبود!)
و دلیل سخت بودن کنکور امسال هم 90٪ این بود که سوالات وقت گیر بودن! مخصوصا ریاضی!
من توی فیزیک سوالای دینامک رو حتی وقت نکردم نگاه کنم! چه برسه روش فکر کنم.
---
راستی یه چیز یادم اومد، سوال 207 شیمی رو یکم روش بحث کنید.(البته اگه نکردین!)

zed
29-06-2008, 23:15
دوستان
اگه کتابی چیزی سراغ دارید که راجع به زمینه های شغلی رشته های دانشگاهی توضیح داده باشه معرفی کنید.

Maziar_69
29-06-2008, 23:26
سلام دوستان.
منم درصدام رو میذارم.
فقط قول بدین نخندینا !!!!

ادبیات 30
عربی 20
دینی 50
زبان 65
ریاضی 20
فیزیک 10
شیمی 40

حسابی گند زدم رفته.
فیزیک پایه رو اصلا نگاه نکرده بودم و اکثر سوالا هم از پایه بود!
حالا یه جوون مرد بگه رتبم حدود چند میشه؟
ممنون.

آقا جون هرکی دوست دارین جواب بدین.
خیلی مهمه !

rocket
29-06-2008, 23:29
آقا ، گزینه ی جوان پخش میشه یا نه ؟؟؟؟؟
اگه میشه ، چه ساعتی ؟

rocket
29-06-2008, 23:45
دوستان لطفا به این سوال بنده پاسخ دهید !! 200 و خورده ای سوال جواب دادید اینم روش !!! :31::31::31:

اومدم دیدم دیشب تا حالا 9 صفحه رفته جلو !!! :18:

سلام دوست عزیز
تا جایی که من میدونم کسی مجاز به بردن ماشین حساب سر جلسه نیست

Mr.K2
30-06-2008, 00:16
سلام دوست عزیز
تا جایی که من میدونم کسی مجاز به بردن ماشین حساب سر جلسه نیست

چرا دوست عزیز تا جایی که نشه فرمول بهش بدی و برات حساب کنه مجازه ..
این همه مسایل و محاسبات دشوار فیزیک و شیم رو چطوری حل کینم !! :18:

Milikan
30-06-2008, 00:19
بروبکس واسه کنکور آزاد الآن مشغول چه کاری هستید؟؟؟؟؟؟/
1 سوال دیگه :من انتخاب اولم مهندسی صنایع پلیمره علوم تحقیقات .به نظرتون صبح میفتم یا بعداز ظهر آخه 1 مشکل بزرگ دارم همیشه بعدازظهرا که از خودم آزمون میگیرم سردرد شدید میگیرمبه طوری که حال تهوع شدید به دنبال خودش داره نمیدونم چی کار کنم خیلی نگرانم نکنه سر آزاد حالم بد بشه .!!!!!!!!!!!!!!شما پیشنهاد میکنید چی کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:45::37::37::37::45: :45::41::41::41:

من که اصلا حوصله ی خودن برای آزاد ندارم ، امروز هم که نوبت گرفتن کارتم بود نرفتم بگیرم موند بعدا :41::45:

انتخاب اولم: عمران تهران جنوب :20: البته آزاد نمیخوام برم چه قبول بشم چه نه

a3m00n
30-06-2008, 01:46
من نیز نمی توانم برای ثانیه ای هم که شده به کتب نظری بیفکنم باشد که خداوندگار جهان خود مارا دریابد و از این وضع موحش رها سازد گر چنین نشود باید دانشگاه را نیز از دست رفته ببینم به امید تحول در اندیشه این حقیر ...

(طی این چند روز نکته ای عجیب بر روح و روانم وارد گشته که مرا از حال و آینده غافل گردانیده(وقت)(سوال سراسری 87 ریاضی) و آن این است که هرگز این انجمن را تهی از بازدیدکننده ندیده ام و احساس می کنم که برای خود در پی سی ورلد رکوردی بیادگار گذاشت)

khmusic
30-06-2008, 10:17
در آزمونهای کارشناسی به طور کلی غیر مجاز است در مورد آزمونهای کارشناسی ارشد یا دکترا شیاید مجاز باشه

rocket
30-06-2008, 10:27
سلام دوستان
بابا یکی نیست بگه گزینه جوان کی پخش میشه ؟

بردیا
30-06-2008, 10:45
دوست عزیز شما نا سلامتی انسانی هستی و ادبیات بیشتر از ما میدونی

یه نگاه به بیت بنداز ببین اصلا میشه این شور رو به معنی طعم شور برداشت کرد که بخواد با شیرین ( به هر کدوم از معنیاش ) پارادوکس ایجاد کنه ؟؟؟

دوست عزیز
من که گفتم اگر ایهامشونو در نظر بگیریم میشن 2تا حس و آوردن 2تا حس به این سبک ایجاد پارادوکس میکنه(پارادوکس همیشه نباید تو مفهوم باشه و بعضی وقتا حتی در ظاهر هم پارادوکس رو در نظر میگیریم)

rocket
30-06-2008, 10:55
سلام دوستان

:19::19::19::19::19:

a3m00n
30-06-2008, 10:59
دوست عزیز
من که گفتم اگر ایهامشونو در نظر بگیریم میشن 2تا حس و آوردن 2تا حس به این سبک ایجاد پارادوکس میکنه(پارادوکس همیشه نباید تو مفهوم باشه و بعضی وقتا حتی در ظاهر هم پارادوکس رو در نظر میگیریم)

سلام
من امروز از معلم ادبیاتم پرسیدم گفت: اصلا پارادوکس نداره و 100 % گزینه چهار اشتباهه نقطه تمام.:46:

rocket
30-06-2008, 11:01
فهمیدم کی پخش میشه بابا
ساعت 13:30 ! ! ! ! ! !! ! !

Milikan
30-06-2008, 11:53
سلام
من امروز از معلم ادبیاتم پرسیدم گفت: اصلا پارادوکس نداره و 100 % گزینه چهار اشتباهه نقطه تمام.:46:

منم از دو تا معلم ادبیاتی که کار حرفه ای کنکور میکنن پرسیدم که اونها هم گفتن قطعا پارادوکس نداره و گزینه اصلاح میشه ، اون چیزی که ما از پارادوکس خوندیم و اونقدر که خودمون ادبیات میفهمیم پارادوکس باید تو مفهوم بیت باشه و پارادوکس ظاهری و باطنی نداریم ، در اون صورت مثلا در سوال 13 هم دوست و دشمن که پشت هم اومدن پارادوکس "ظاهری" ایجاد میکنن

soheiltaker
30-06-2008, 12:08
سلام دوستان
فعلا نمیزاره ....:10:

Meisam Khan
30-06-2008, 12:14
این همه مسایل و محاسبات دشوار فیزیک و شیم رو چطوری حل کینم !!
هيچ نوع ماشين حساب حتي از نوع نفتي و هندلي كه يه جمع و تفريق ساده هم انجام بده غير مجازه. خلاص

m_h_hadavi
30-06-2008, 12:28
من برای آزمون دانشگاه آزاد انتخاب اولم رو تهران زدم و محل سکونت و بقیه موارد رو قم انتخاب کردم الان دریافت کارت و آزمون باید برم تهران ؟کارت رو کسی دیگه هم میتونه بگیره ؟توی دفترچه نوشته فقط به خود فرد داده میشه ولی برای سراسری ظاهرا به کسی که شناسنامه داشته باشه میدادن

soheilsmart
30-06-2008, 12:54
سلام خدمت دوستان عزیز
فعلا که سایت سازمان سنجش باز نمیشه!

در مورد این که درصد ها رو میذارید و میگین که رتبه هاتونو پیش بینی کنن!
به نظرم این کار بیهودس!
یه ماه وایسین تا جوابا بیاد !

همین!
موفق باشید!

farvehar_1989
30-06-2008, 13:08
بچه ها شما آزاد انتخاب اولاتون کجاست؟؟؟؟؟؟؟؟

لطفا همگی جواب بدید..........

SuB
30-06-2008, 13:29
دوستان
اگه کتابی چیزی سراغ دارید که راجع به زمینه های شغلی رشته های دانشگاهی توضیح داده باشه معرفی کنید.

سلام

خوشحالم که شما بر خلاف بقیه به جای تقریب زدن رتبه و دانشگاه، ترجیح داده‌اید که دانشگاهها و رشته‌ها را بررسی کنید.

در مورد معرفی رشته‌ها هم اینترنت هست (توی همین سایت یه تاپیک بود که برخی رشته‌ها رو معرفی کرده بود) و هم کتابی از سازمان سنجش چاپ شده که به معرفی رشته‌ها پرداخته و هم یه کتاب بود که من اول سال گرفتم ولی اینقدر دست به دست گشت که حالا اصلاً اسم کتاب رو یادم نمی‌یاد!

SuB
30-06-2008, 13:32

برای آزمون ورودی دانشگاه فکر نکنم ماشین حساب بردن مجاز باشه. شاید در کنکورهای کارشناسی ارشد مجاز باشه ولی کنکور کارشناسی نه.:13:

SuB
30-06-2008, 13:51
دوست عزیز

سلام

ممنون از اینکه به فکر ما هستید و با اینکه رشته شما انسانی است، به دنبال نواقص سوالات رشته ریاضی هستید.

گاهی اوقات شما باید در ایران چشم‌تون رو روی حقایق ببندید!!
موارد بسیاری وجود داره که در رشته خودش صحیح باشه اما طبق کتابهای درسی غلط هست. مثلاً

1- در کتاب شیمی 2 چاپ 84، در صفحه 108 چنین مطلبی آمده است:
«گرافیت دگر شکل دیگر کربن، ساختاری لایه‌ای دارد. در هر لایه، هر اتم کربن با چهار پیوند و با آرایش سه ضلعی مسطح به سه اتم کربن دیگر متصل شده است.»
کلمه قرمز شده اشتباه است و باید 3 به جای آن قرار گیرد. در کتابهای چاپ 83 نیز همین مطابق متن بالا آورده شده است که نادرست است و همین متن عیناً سوال کنکور سراسری 85 (فکر کنم رشته تجربی) بوده است و جواب صحیح باید طبق متن کتاب (با وجود نادرستی) باید انتخاب می‌شده. اما در کتابهای چاپ 85 و 86 این اشتباه تصحیح شده است و اگر دوباره مورد سوال قرار گیرد، باید مطابق کتاب درسی جواب داده شود!

2- ریاضیات دبیرستانی می‌گوید که برای وجود حد در یک نقطه، باید تابع در یک همسایگی محذوف آن نقطه معین باشد. اما در ریاضیات جهانی، این شرط بدین گونه نیست و اگر نقاطی که در آن تابع نامعین است، شرایط خاصی داشته باشد، می‌توان آن نقاط را در نظر نگرفت و بر روی بقیه نقاط بحث کرد و حد را از روی آنها بدست آورد.

3- طبق کتاب درسی، نمک NaHSO4 یک نمک خنثی است. زیرا هر دو یون سازنده آن، یونهای اسید و باز قوی هستند و آبکافت نمی‌شوند. پس اگر در کنکورهای فعلی سوال شود این نمک چه خاصیتی دارد باید جواب داد خنثی. اما واقعیت چیز دیگری است و این نمک اسیدی است. (دلیل آنرا در کتابها شیمی پیش آبی کانون بیابید.)

ممکن است بین ادیبان و ادب‌شناسان پارادوکس ظاهری نیز قبول باشد، ولی کتاب ادبیات عمومی چنین چیزی را بیان نکرده است.

SuB
30-06-2008, 13:52

من نرم‌افزار کامپیوتر نجف‌آباد.

بردیا
30-06-2008, 13:53
جدا گزینه 2 رتبه داوطلبا رو بر حسب آزمون پارسال تو سایتش اعلام میکنه؟
کی این کارو میکنه؟

بردیا
30-06-2008, 14:05
گاهی اوقات شما باید در ایران چشم‌تون رو روی حقایق ببندید!!
موارد بسیاری وجود داره که در رشته خودش صحیح باشه اما طبق کتابهای درسی غلط هست.

درسته
اگر اشتباه نکنم توی کنکور هنر یا تجربی بود که کلمه برای رو 2تا تکواژ در نظر گرفته بودن و باعث شده بود جواب درست تو هیچ گزینه ای وجود نداشته باشه

amirtoty
30-06-2008, 14:28

اولی It مشهد زدم

iroodaz
30-06-2008, 15:21

اکلترونیک تهران مرکز

pesarebaba2006
30-06-2008, 15:39
من نجربی هستم.
انتخاب اول بنده :
کارشناسی صنایع غذایی شهرضا

pesarebaba2006
30-06-2008, 15:40
دوستان کسی در مورد رشته صنایع غذایی اطلاعاتی نداره ؟
در باره دانشگاه شهرضا چی ؟

paizaneh
30-06-2008, 15:59
بچه ها دقت کردید تعداد سئوالات اختصاصی کنکور آزاد امسال کمتر شده.
تو اون برگه ای که همراه کارت دادن نوشته بود.
رشته ریاضی :ریاضی 40 فیزیک 35 شیمی 25
حالا برای اطمینان خودتونم یه چک بکنید و وقتتون رو طبق اون تنظیم کنید.

r_mina_r
30-06-2008, 16:29
من انتخاب اولم دانشگاه خوراسگون معماریه........
هنوزم کارتما نگرفتم

a3m00n
30-06-2008, 16:46
من نرم‌افزار کامپیوتر نجف‌آباد.
sub جدی میگی؟
من برق مخابرات نجف آباد
(و فردا عصر راه میفتم که برم طرف اصفهان 1 نصف روز تو راهم صبح چهارشنبه اونجام)
شاید بتونیم همدیگرو ببینیم :40:

sweet_mahsa
30-06-2008, 17:34

با اینکه حاضر نیستم برم دانشگاه آزاد ولی اولین انتخابم هوشبری مشهده!
راستی بچه ها کنکور پزشکی دانشگاه آزاد کیه و کی باید بریم کارت بگیریم؟؟؟؟

soheilsmart
30-06-2008, 17:36

شرکت نکردم!

Mehran
30-06-2008, 17:36
سلام...

کسی آزاد اراک انتخاب رشته کرده ؟

با تشکر مهران...

M A R S H A L L
30-06-2008, 17:44
- در کتاب شیمی 2 چاپ 84، در صفحه 108 چنین مطلبی آمده است:
«گرافیت دگر شکل دیگر کربن، ساختاری لایه‌ای دارد. در هر لایه، هر اتم کربن با چهار پیوند و با آرایش سه ضلعی مسطح به سه اتم کربن دیگر متصل شده است.»
کلمه قرمز شده اشتباه است و باید 3 به جای آن قرار گیرد. در کتابهای چاپ 83 نیز همین مطابق متن بالا آورده شده است که نادرست است و همین متن عیناً سوال کنکور سراسری 85 (فکر کنم رشته تجربی) بوده است و جواب صحیح باید طبق متن کتاب (با وجود نادرستی) باید انتخاب می‌شده. اما در کتابهای چاپ 85 و 86 این اشتباه تصحیح شده است و اگر دوباره مورد سوال قرار گیرد، باید مطابق کتاب درسی جواب داده شود!
بابا لابد منظورش فقط پيوند كووالانسي نبوده.

saeed_h1369
30-06-2008, 17:46
من با اینکه تازه پیشم ولی زدم مکانیک نجف آباد

SuB
30-06-2008, 18:15
بابا لابد منظورش فقط پيوند كووالانسي نبوده.

من زیاد از شیمی چیزی نمی‌دونم ولی طبق گفته کتاب کانون (احتمالاً آقای انوشه) این اشتباه در سالهای بعد تصحیح شده است. پس اشتباه بوده که درستش کردند!

SuB
30-06-2008, 18:20
در باره دانشگاه شهرضا چی ؟

اگه منظورت دانشگاه آزاد هست باید بگم که تقریباً بیرون شهر واقع شده اما برای دانشگاه آزاد هم تاکسی و هم اتوبوس وجود داره. در ضمن قطار هم کشیدن. از اصفهان به دانشگاه آزاد.

Pshi
30-06-2008, 18:21
سلام به بروبکس شاکی ! :4:
نمی دونم وقتی داشتم پیغام هاتونو می خوندم باید می خندیدم یا گریه می کردم ! :44:

خنده واسه کسایی که کنکور امسالو کلا سخت و غیراستاندارد می دونن برای توجیه کردن خودشون & گریه واسه کسایی که حاضرن ففط برای اینکه بگن دانشگاه رفتیم هر جایی قبول شن !!! :9:
البته نظر خودتونه! به نظر من تو مملکتی که اوضاع کارش افتضاحه رفتن به یه دانشگاه مسخره یعنی 4 سال اتلاف عمر و بعد هم بیکاری ! :37:
من از کنکور امسال اصلا طرفداری نمی کنم و قبول دارم که تا حدی غیراستاندارد بود ( از نظر سایز دفترچه سوالات و چند تا از سوالاش !!! ) ولی نه تا اون حدی که شماها می گید ! با احترام به نظر همگی :10: کنکور امسال در کل واقعا اسون بود ...به خصوص فیزیک و شیمیش !

من براتون دعا می کنم هر جایی که دوست دارید و به صلاحتونه قبول شید !
شما هم واسه من یه دعای وارونه کنید ! :46:
دعا کنید رتبم تا حد ممکن افتضاح بشه !!! با درصدهایی که گرفتم رتبم احتمالا بین 100 تا 200 می شه و با این حساب خونوادم مجبورم می کنن برم صنعتی همینجا ( اصفهان ! ) :45: ولی من فقط برق شریف می خوام !
حاضرم واسش یه سال دیگه بخونم ! ... دعا کنید رتبم تا حد ممکن افتضاح شه ! منم براتون وارونه دعا می کنم ! :11:
یه چیز دیگه !
کیا می خوان واسه سال آینده بخونن ؟!
فکر نمی کنین یه کمی جو دانشگاه سال آینده واستون سخت باشه ؟! اینکه 1 سال از بقیه بزرگتر باشید ! به نظرم واقعا زجرآوره ! :41: دوستام بهم می گن خل شدی ولی واقعا تنها موضوعی که این چندروزه منو به شدت زجر می ده همینه ! با یه سری فنچ بشینی سر یه کلاس ( اونم شریف که همه سال اول قبولن ... ! ) :45:
شرمنده زیاد حرف زدم ! :20:

موفق باشید ... واسه همتون دعا می کنم ... دعای وارونه !!! یادتون نره ... دعا کنید بتونم جو سال آینده رو تحمل کنم ! :11::40:

soheiltaker
30-06-2008, 18:32

من مکانیک ( طراحی جامدات ) خمینی شهر
ولی من اگه دانشگاه آزاد قبول شم نمیرم...!!!:27::11:

masoudsabz
30-06-2008, 18:46
من نمیدونم چی بگم.
فقط اینو می ونم که کنکور امسال کنکوری بود مثل کنکورهای سال قبل.
فقط با این تقاوت که امسال من خودمم هم در این کنکور شرکت کرده بودم

در ضمن من انتخاب اولم نرم افزار تبریز هستش

M A T I N
30-06-2008, 18:53
من از کنکور امسال اصلا طرفداری نمی کنم و قبول دارم که تا حدی غیراستاندارد بود ( از نظر سایز دفترچه سوالات و چند تا از سوالاش !!! ) ولی نه تا اون حدی که شماها می گید ! با احترام به نظر همگی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کنکور امسال در کل واقعا اسون بود ...به خصوص فیزیک و شیمیش !

منم قبول دارم که خیلی سخت نبود و اینکه فقط چند تا از سوالاش زیاد از حد سخت بود ...
ولی از نظر تعداد سوال های وقت گیر تو این چند سال بی سابقه بود که خودش باعث سخت شدن کنکور برای خیلی از اونایی که درس خوندن میشد ...
و اینکه امسال با اینکه شیمی خیلی سخت نبود ولی به احتمال خیلی زیاد ترازش خیلی بالا میشه چون خیلی ها آخر سر وقت کم آوردن ...

دعا کنید رتبم تا حد ممکن افتضاح بشه !!! با درصدهایی که گرفتم رتبم احتمالا بین 100 تا 200 می شه و با این حساب خونوادم مجبورم می کنن برم صنعتی همینجا ( اصفهان ! ) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ولی من فقط برق شریف می خوام !

حالا شاید با دعای بچه ها زیره 100 شدی ...

منم شرکت نکردم ...

...موفق باشید ...

Meisam Khan
30-06-2008, 19:33
مكانيك سيالات شيراز

mohsensoft
30-06-2008, 19:45
1.)من اصلا" نگفتم مبتکران منظور من اندیشه سازان هستش و این کتابایی که می گم از اندیشه خوبه(البته یادت باشه اندیشه بهترین انتشارات تو کتابای کمک درسی از هر کی بپرسی چه کتابایی رو خوندی تا قبول شی میگه اندیشه) 1.شیمی هم اموزشش و هم تستش که هر دو رو بازرگان نوشته وهر کدوم 4 تاست یعنی کلا" 8 تا . 2. فیزیک اموزش وتست باهم هست که 5 تا کتاب 2 تا پایه 3 تا پیش داره که هم درس داره وهم تست بی اغراق بهترین کتاب تست کنکور که درست رو هم از رو همون بخون . 3.دیفرانسیل وگسسته وتحلیلی که 3 تا کتاب هستش که فقط تست هستش . 4. ادبیاتش قدمی هست نخر 5 .دینی نداره 6. زبانش 3 تا کتاب که عالی ولی سطحش بالاست 7. عربیش هم فقط عربی 3 داره عربی 2 هم از همون مولف یعنی بوذری تا چند وقت دیگه میادتو انتشارات رمزینه ببین کلا" با همون ترتیب که بهت گفتم کتابا رو بخون تا این نرم از اسون به سخت رعایت بشه تا برات جا بیفته 2.)باید بعد اسفند چون اون موقع قبلش دو بار درسا رو خوندی و تست زدی دستت راه افتاده و تند تند حل میکنی و کنارش اون ازمون هارو میزنی یعنی مثلا" فصل 1 شیمی پیش رو از خلاصه هات دوره میکنی بعد کتاب تست دوم رو میزنی وبعدش سوالای ازمون مثلا" گاما رو برا اون فصل حل میکنی و... 3.).ببین برا دینی فقط باید از رو کتاب درسی بخونی ولی برا درسای دیگه اگه بگم نه اغراق نکردم چون کتاب درسی های ما بیشتر شبیه جدول های حل نشده میمونه همش سوال هستش که 100 بار تو کتاب تست ها حل میشه ببین اگه میبینی توکلی میگه سوالا از تو کتاباس اون برا کسی میگه که ای کیوش بالای 110 باشه که بتونه نکته ها رو از کتاب بکشه بیرون همین امسال دیدی که اکثر تستای سخت تعیین کننده بود همه فیزیک رو همهکه ادعا درسشون میشه 50_60 زدند ولی10_12 تا تست بود که تعیین کننده بود وبالای 80 رو مشخص میکرد وبه قول معروف شریفی ها رو مشخص میکرد. 4.)اره ولی برای بعد اندیشه بذارش چون پاسخنامه هاش رو فقط خودش میفهمه و برا کسی خوبه که کمی تسلط تستی رو درس داشته باشه کلا") اینو بهت میگم که یک سال هزار سال نمیشه فقطم اولش سخته بعد 1 ماه را میوفتی و اون موقع اگه درس نخونی اعصابت خورد میشه. ببین من خودم تو دبیرستان اگه 4 روز یه بار مرکز خرید های تجریشو یا شهرک غربو نمیگشتم دیوونه میشدم حتی یه بار سال دوم از مدرسه اخراج شدم یعنی اگه قبل کنکور به معلمام یا دوستام میگفتم شریف قبولم بهم میخندیدن ولی الان همه اونا که اگه منشون نمیکردی میگفتن پرفسور حسابی ان دارن واسه روزانه قبول شدن میدواند چه برسه به تهران .( ببین اگه بازم ازم سوال داشتی ازم بپرس ) .
آقا مرسی
1-من دیفرانسیل 1 (جلد دومشو ) (حد و پیوستگی و قسمتی از مشتق )رمزینه رو گرفتم ولی گفتند که دیفرانسیل 2 (کاربرد مشتق و انتگرال )و ریاضی پایه ی رمزینه هنوز چاپ نشده:18: شما خودت دیفرانسیل 2 و ریاضی پایه رو از رو چی میخوندی؟
2-فیزیک سال دوم اندیشه سازان هم 2 تا هست(یکی شیرین .... یکی هم فکر کنم غلامعلی زاده) کدومش خوبه؟الیته این غلامعلی زاده جدید هستش و اونا مال 84 هستند.کدومشو بگیرم؟ در ضمن این فیزیکها به نظرت زیاد نیست؟
3-منظورت از اینکه اندیشه سازان بگیرم اینه که کتابای قدیمیشو بگیرم؟آخه اندیشه سازان یه 3 سالی هست که با نام مبتکران چاپ میشه.
4-برای فیزیک 1 هم لازمه که فقط واسه 2 فصل من کتاب بگیرم؟
5-شیمی بازرگان همون بهمن بازرگانی منظورته؟آخه من الان شیمی مبتکران رو گرفتم که نویسندش بازرگانی هستش.

pesarebaba2006
30-06-2008, 20:01
اگه منظورت دانشگاه آزاد هست باید بگم که تقریباً بیرون شهر واقع شده اما برای دانشگاه آزاد هم تاکسی و هم اتوبوس وجود داره. در ضمن قطار هم کشیدن. از اصفهان به دانشگاه آزاد.

مرسی . ولی منظورم بیشتر سطح علمی و رفاهی اونه .نه مکانش .
باز هم مرسی.
میبینم که تقریبا نیمی از پی 30 ورلدی ها برا آزاد اومدن به استان پهناور و همیشه سبز اصفهان.(ای مورد آخر را جدی نگیرین.آب زاینده رود رو میفروشن.الان خشکه)

Mr.K2
30-06-2008, 20:27
در آزمونهای کارشناسی به طور کلی غیر مجاز است در مورد آزمونهای کارشناسی ارشد یا دکترا شیاید مجاز باشه

هيچ نوع ماشين حساب حتي از نوع نفتي و هندلي كه يه جمع و تفريق ساده هم انجام بده غير مجازه. خلاص

اما معلم مام میگفت مشکلی نیست و فقط ماشین حساب مهندسی نمیزارند ببری ...

AOM
30-06-2008, 20:35
1-من دیفرانسیل 1 (جلد دومشو ) (حد و پیوستگی و قسمتی از مشتق )رمزینه رو گرفتم ولی گفتند که دیفرانسیل 2 (کاربرد مشتق و انتگرال )و ریاضی پایه ی رمزینه هنوز چاپ نشده:18:
2-فیزیک سال دوم اندیشه سازان هم 2 تا هست(یکی شیرین .... یکی هم فکر کنم غلامعلی زاده) کدومش خوبه؟الیته این غلامعلی زاده جدید هستش و اونا مال 84 هستند
3-منظورت از اینکه اندیشه سازان بگیرم اینه که کتابای قدیمیشو بگیرم؟آخه اندیشه سازان یه 3 سالی هست که با نام مبتکران چاپ میشه.
4-برای فیزیک 1 هم لازمه که فقط واسه 2 فصل من کتاب بگیرم؟
5-شیمی بازرگان همون بهمن بازرگانی منظورته؟آخه من الان شیمی مبتکران رو گرفتم که نویسندش بازرگانی هستش.

3-میدونی که انتشارات اندیشه سازان،مبتکران شده چاپ جدید هم دارن مولفاش رفتن واسه مبتکران.پس احتیاجی نیست کتابای قدیمیشو بگیری.

5-شیمی مبتکران هم که گرفتی پشتش نوشته که قبلا ماله اندیشه سازان بوده.پس درسته

2-کتاب فیزیکی هم که میگیری ماله اندیشه سازانش خوبه فقط تستاش یه کم قدیمیه.مثلا سال سومش نویشندش ((کمانگر)) هست.

1-دیفرانسیل رمزینه خوبه؟

بردیا
30-06-2008, 20:39
اساتید زبان دان

Women are .............from going out without scarf in this country
1)forbidden 3)removed

کدوم یکی از این 2تا گزینه درسته به نظرتون؟

Mr.K2
30-06-2008, 20:44
اساتید زبان دان

1)forbidden 3)removed

دوست عزیز
1)forbidden

درسته ..

sweet_mahsa
30-06-2008, 20:48
اساتید زبان دان

1)forbidden 3)removed

آره forbidden درسته ولی این سوال چیه ؟
کجا بوده ؟؟؟

بردیا
30-06-2008, 20:52
مال رشته انسانی هستش
متاسفانه دقت نکردم و سریع پیش خودم معنی کردم که زنان توی این کشور از بیرون رفتن بدون روسری بازداشته میشن و گزینه سوم رو زدم.حیف اگه درست زده بودم 81 درصد بودا.تو انسانی که میانگین زبانش زیر10 درصده 81 درصد یه تراز خوفی میده

soheilsmart
30-06-2008, 21:18
نه! حق نداری ببری!
تموم شد رفت!

Mr.K2
30-06-2008, 21:51
نه! حق نداری ببری!
تموم شد رفت!

البت بگم که ما کاردانی هستیما.. توفیقی نمیکنه ؟؟ اصرار کنم چی ؟/ نمیشه ؟؟
این همه مسئله شیمی تجزیه رو چیکار کنم ؟؟!!:19::19:

behnam_n80
30-06-2008, 22:11
مال رشته انسانی هستش
متاسفانه دقت نکردم و سریع پیش خودم معنی کردم که زنان توی این کشور از بیرون رفتن بدون روسری بازداشته میشن و گزینه سوم رو زدم.حیف اگه درست زده بودم 81 درصد بودا.تو انسانی که میانگین زبانش زیر10 درصده 81 درصد یه تراز خوفی میده

نفهمیدم آخر forbidden زدی یا removed
به نظر منم forbiden درسته

rocket
30-06-2008, 22:11
البت بگم که ما کاردانی هستیما.. توفیقی نمیکنه ؟؟ اصرار کنم چی ؟/ نمیشه ؟؟
این همه مسئله شیمی تجزیه رو چیکار کنم ؟؟!!:19::19:

سلام
به جای اینکه این همه اصرار کنی که ماشین حساب ببری و بیای تو پی سی ورلد برو یکم مساله شیمی حل کن تا هندلت راه بیفته :46:

Mr.K2
30-06-2008, 22:19
سلام
به جای اینکه این همه اصرار کنی که ماشین حساب ببری و بیای تو پی سی ورلد برو یکم مساله شیمی حل کن تا هندلت راه بیفته :46:
:31::31::31:
مشکل با مسایل شیمی نیست .. مشکل حل اون همه معادلا پیچ در پیچ ریاضیه !!!

rocket
30-06-2008, 22:40
:31::31::31:
مشکل با مسایل شیمی نیست .. مشکل حل اون همه معادلا پیچ در پیچ ریاضیه !!!

شما که میگفتی میخوام ماشین حساب ساده ببرم دیگه معادلات ریاضی جریانش چیه ؟:13::31:

Mr.K2
30-06-2008, 22:57
شما که میگفتی میخوام ماشین حساب ساده ببرم دیگه معادلات ریاضی جریانش چیه ؟:13::31:
نه اونقدرا هم ساده نه دیگه !! یه کم پیچیده ! :31::31:

بردیا
30-06-2008, 23:12
نفهمیدم آخر forbidden زدی یا removed
به نظر منم forbiden درسته

گفتم که removed رو زده بودم.ولی خب چرا این نمیشه؟
مگه remove یکی از معانیش بازداشتن نمیشه؟(منظورم بازداشتن از انجام کاری)

Mr.K2
30-06-2008, 23:25
گفتم که removed رو زده بودم.ولی خب چرا این نمیشه؟
مگه remove یکی از معانیش بازداشتن نمیشه؟(منظورم بازداشتن از انجام کاری)

فکر نمیکنم .. همون forbiden این معنی رو میده ...یعنی منع کردن

Maziar_69
30-06-2008, 23:43
از دوستان این تاپیک کسی مکانیک پرند (دانشگاه آزاد) انتخاب کرده؟؟؟

Milikan
01-07-2008, 00:00
سلام به بروبکس شاکی ! :4:
نمی دونم وقتی داشتم پیغام هاتونو می خوندم باید می خندیدم یا گریه می کردم ! :44:

خنده واسه کسایی که کنکور امسالو کلا سخت و غیراستاندارد می دونن برای توجیه کردن خودشون & گریه واسه کسایی که حاضرن ففط برای اینکه بگن دانشگاه رفتیم هر جایی قبول شن !!! :9:
البته نظر خودتونه! به نظر من تو مملکتی که اوضاع کارش افتضاحه رفتن به یه دانشگاه مسخره یعنی 4 سال اتلاف عمر و بعد هم بیکاری ! :37:
من از کنکور امسال اصلا طرفداری نمی کنم و قبول دارم که تا حدی غیراستاندارد بود ( از نظر سایز دفترچه سوالات و چند تا از سوالاش !!! ) ولی نه تا اون حدی که شماها می گید ! با احترام به نظر همگی :10: کنکور امسال در کل واقعا اسون بود ...به خصوص فیزیک و شیمیش !

من براتون دعا می کنم هر جایی که دوست دارید و به صلاحتونه قبول شید !
شما هم واسه من یه دعای وارونه کنید ! :46:
دعا کنید رتبم تا حد ممکن افتضاح بشه !!! با درصدهایی که گرفتم رتبم احتمالا بین 100 تا 200 می شه و با این حساب خونوادم مجبورم می کنن برم صنعتی همینجا ( اصفهان ! ) :45: ولی من فقط برق شریف می خوام !
حاضرم واسش یه سال دیگه بخونم ! ... دعا کنید رتبم تا حد ممکن افتضاح شه ! منم براتون وارونه دعا می کنم ! :11:
یه چیز دیگه !
کیا می خوان واسه سال آینده بخونن ؟!
فکر نمی کنین یه کمی جو دانشگاه سال آینده واستون سخت باشه ؟! اینکه 1 سال از بقیه بزرگتر باشید ! به نظرم واقعا زجرآوره ! :41: دوستام بهم می گن خل شدی ولی واقعا تنها موضوعی که این چندروزه منو به شدت زجر می ده همینه ! با یه سری فنچ بشینی سر یه کلاس ( اونم شریف که همه سال اول قبولن ... ! ) :45:
شرمنده زیاد حرف زدم ! :20:

موفق باشید ... واسه همتون دعا می کنم ... دعای وارونه !!! یادتون نره ... دعا کنید بتونم جو سال آینده رو تحمل کنم ! :11::40:

من در مورد سطح سوالات با چند تا از معلم های هر درس جداگانه صحبت کردم و به جز عربی ( که مثل دو سال قبل بوده تقریبا ) و فیزیک ( که مثل سال 84 سخت نبوده ) معتقدن تو درس خودشون کنکور ریاضی امسال سخت ترین کنکور از 80 به اینور بوده ، گرچه سخت بودن سوالات رو نمیشه ضعف آزمون به حساب آورد چون برای همه سخته و اتفاقا به نفع کسانیه که سطح علمی بالاتری دارن ولی بهرحال یه عده از بچه ها سر امتحان وقتی با سوالات سنگین مواجه میشن خودشون رو میبازن و نمیتونین از تمام تواناییشون استفاده کنن ( گرچه باز اینم ضعف آزمون نیست )

برای شما هم دعا میکنیم که به خواستتون برسین ، البته به نظرم در موارد دیگه ای غیر از رتبه تون بیشتر نیاز به دعا دارین ! !

sefr989
01-07-2008, 02:17
من امسال پشت کنکوری بودم
پارسال وقتی کنکور رو دادیم همه خندون بودن و از رتبه های ایده الشون حرف میزدن
ولی امسال بعد کنکور همه از نا امیدی حرف میزدن و فضا خیلی غمگین بود ,حتی یکی از بچه های شاخ رو که رتبش تو سنجش ها زیر 50 بود داشت گریه میکرد از هرکی میپرسیدم چند تا نزدی می گفت بگو چند تا زدی ولی مثلا پارسال لحظه بعد کنکور همه فکر می کردن بهترین کنکور عمرشون رو دادن
معلومه که یکی دو روز بعد کنکور سوالا به دلیل بیشتر دیده شدن گلابی تر به نظر میان
من فیزیک پیش 1 سبز گاج رو 2 بار زدم ولی سر کنکور از حل مساله ها عاجز موندم فکر کردم خیلی سختتر از گاج ولی امروز مساله شو با گاج مقایسه کردم دیدم که که مساله های سبز گاج خیلی سختتر کنکور هستن
مساله ها سر کنکور سختتر از حالت بعد از کنکور به نظر میرسه,مثلا شاید اگه سوالهای فیزیک 84 رو الن به تو بدن,90 بزنی درصورتی که اون سال بالاترین درصد کشور 86 بوده
ممکنه که از نظر بار علمی خیلی سخت نبوده باشه,ولی نسبت به سوالهای گلابی سالهای پیش خیلی خیلی......سختتر بوده
وقتی میگیم سخت بوده ,قصد گول زدن خودمونو که نداریم
میگم نکنه پیشی جان تو دکتر توکلی معاون سازمان سنجشی و می خوای با این حرفا بچه های شاکی رو آروم تر کنی ؟ ای ناقلا
پیشی جون درصد هات چند بود ؟

sefr989
01-07-2008, 02:21
پیشی عزیزم من واست آرزوی میکنم
ایشالا رتبه ی برق شریف رو بیاری
اصلا واسه همه ی دوستام و بچه های این تاپیک صمیمانه آرزوی موفقیت می کنم

sefr989
01-07-2008, 02:24
من مکانیک علوم تفریحات رو زدم

Meisam Khan
01-07-2008, 05:28

عزيز جان اگه ايني كه ميگي يه سواله ما هم داريم جواب ميديم.
سر جلسه كنكور بردن ماشين حساب موبايل پيجر بيسيم و ...... از هر نوع ممنوعه.
فقط مي تونيد چند تا مداد و پاك كن و مداد تراش و .... ببري و لا غير...
حالا شما هي بگو معلممون فلان گفته.
موفق باشي دوست عزيز

soheilsmart
01-07-2008, 08:25
سلام ؛
این اولین پست من تو این تاپیکه..

چند تا درخواست داشتم.

زننده تاپیک ، لطف کنه مطالب مفید این تاپیک رو در پست اول لینک کنه.

به زودی شماره پست های مفید در پست اول قرار داده میشه!
موفق باشید!:11:

rocket
01-07-2008, 09:16
سلام بچه ها
این کارتای فراکاو کی میاد بیرون ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Meisam Khan
01-07-2008, 09:38
سلام بچه ها
این کارتای فراکاو کی میاد بیرون ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اين چي بيده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟

soheilsmart
01-07-2008, 09:44
اين چي بيده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟
فکر کنم منظورشون این کارتهای که میشه باهاش انتخاب رشته کرد!
اگه اشتباه نکنم برای ایندگان هست!

rocket
01-07-2008, 09:59
فکر کنم منظورشون این کارتهای که میشه باهاش انتخاب رشته کرد!
اگه اشتباه نکنم برای ایندگان هست!

سلام
پارسال فراکاو گزینه جوان یه کارت داده بود بیرون برای تخمین زدن رتبه به نام کارت فراکاو
نمیدونم امسالم میده بیرون یا نه ؟:20:

Meisam Khan
01-07-2008, 10:09
سلام
پارسال فراکاو گزینه جوان یه کارت داده بود بیرون برای تخمین زدن رتبه به نام کارت فراکاو
نمیدونم امسالم میده بیرون یا نه ؟
بي خيال سه هفته صبر كن رتبه ي دقيق دقيقت رو بفهمي. براي چي خودتو عذاب ميدي.

SuB
01-07-2008, 10:19
بابا برید در مورد دانشگاهها و رشته‌های مورد علاقه‌تون تحقیق کنید. پس فردا که کارنامه‌تون اومد، باید در عرض چند روز هم در مورد رشته‌ها و دانشگاهها تحقیق کنی و هم رشته و دانشگاه رو انتخاب کنید.
از همین الان رشته‌هایی که دوست دارید رو لیست کنید و بعد دانشگاههایی که این رشته‌ها رو دارند لیست کنید. بعدش در مورد دانشگاه و رشته تحقیق کنید. از همه جنبه‌هاش مثلاً امکانات رفاهی، سطح علمی و ... دانشگاه و آینده رشته مورد علاقه‌تون اطالاعات کسب کنید.
بقیه روز رو هم برید حال کنید. چون این کنکور چنان انرژی از شما مصرف کرده که حال و حوصله علاقه‌مندی‌های خودتون رو هم ندارید. یکی از دوستان که می‌گفت حوصله دیدن تلویزیون حتی یورو 2008 رو نداره!

SuB
01-07-2008, 10:28
دوستان یه چیز هست که خیلی حرص من رو در میاره!

هر بنی آدم که پیدا میشه (چه بی‌سواد چه باسواد، چه مرتبط با کنکور چه غیر مرتبط با کنکور) میگه که کنکور امسال به دلیل مفهومی بودن سخت به نظر می‌رسیده!!

حرص من وقتی زیاد میشه که اینا فقط بر اساس گفته‌های یه مشت احمق چنین حرف‌هایی رو می‌زنند. مثلاً همین رئیس سازمان سنجش که چنین حرفی رو میزنه، مگه خودش سوالات رو دونه دونه بررسی کرده و تمام کتابها رو بررسی کرده که چنین حرفی می‌زنه؟ مثلاً یه سوال رشته ریاضی این بود: «در گراف کامل مرتبه 5، چند دور به طول 4 وجود دارد؟» جواب 15 بود. حالا این سوال رو باید چطوری جواب داد؟ از روی کدوم مفهوم میشه به این سوال جواب داد. یعنی باید سر جلسه کنکور نشست و هر 15 دور رو شمرد؟ به نظر من که به غیر از استفاده از فرمول محاسبه این تعداد دور امکان ندارد.
پس نتیجه می‌گیریم سوال مفهومی، سوالی است که فرمول بخواهد. پس سوالات ریاضی دانشگاه آزاد هر ساله بسیار مفهومی‌تر از سوالهای ریاضی دانشگاه سراسری است. چون برای 50 سوال ریاضی آزاد، باید 60 تا فرمول غیر از فرمولهای معمول موجود در کتاب درسی بلد باشی!!!!!!

soheilsmart
01-07-2008, 10:30
بابا برید در مورد دانشگاهها و رشته‌های مورد علاقه‌تون تحقیق کنید. پس فردا که کارنامه‌تون اومد، باید در عرض چند روز هم در مورد رشته‌ها و دانشگاهها تحقیق کنی و هم رشته و دانشگاه رو انتخاب کنید.
از همین الان رشته‌هایی که دوست دارید رو لیست کنید و بعد دانشگاههایی که این رشته‌ها رو دارند لیست کنید. بعدش در مورد دانشگاه و رشته تحقیق کنید. از همه جنبه‌هاش مثلاً امکانات رفاهی، سطح علمی و ... دانشگاه و آینده رشته مورد علاقه‌تون اطالاعات کسب کنید.
بقیه روز رو هم برید حال کنید. چون این کنکور چنان انرژی از شما مصرف کرده که حال و حوصله علاقه‌مندی‌های خودتون رو هم ندارید. یکی از دوستان که می‌گفت حوصله دیدن تلویزیون حتی یورو 2008 رو نداره!
من کاملا تفریح میکنم!:27:

سلام
نمیدونم امسالم میده بیرون یا نه ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](26).gif

من یادمه سال 85 یه چیز با این عنوان اومده بود بیرون
ولی ماله گزینه جوان نبود!

بي خيال سه هفته صبر كن رتبه ي دقيق دقيقت رو بفهمي. براي چي خودتو عذاب ميدي

موافقم!.

برید حال کنید دیگه کنکور تموم شد رفت!

waterfal7
01-07-2008, 10:35
راسته که بچه های امسال از پارسالیا زرنگ تر بودن؟

soheilsmart
01-07-2008, 10:37
راسته که بچه های امسال از پارسالیا زرنگ تر بودن؟
نه !
مطمئن باش!
اینا رو کی گفته حالا؟

r_mina_r
01-07-2008, 10:45
سلام بچه ها
بیاید در مورد رشته ها یکم بهم طلاعات بدیم
اول مهندسی صنایع
من هیچی در موردش نمی دونم فقط شنیدم میگن مهندسی گلابی. بازار کارشم خیلی خوبه......همین
دانشگاه اصفهانم داره؟؟؟
چه رتبه ای می خواد؟؟؟/
صنعتی چطور؟؟/

zed
01-07-2008, 10:48
به نظر منم امسال به هيچ عنوان نميشه گفت که سوالات بخاطر مفهومي بودن سخت بوده!
فقط و فقط و فقط به خاطر وقت گير بودن، يه خورده سخت بود!
و در کل (به نظر من) غير استاندارد بود!
و اين گفته رييس سازمان سنجش که امسال سوالات بسيار مفهومي طرح شده آدم رو به خنده ميندازه!
--
اما اینی که میگید در کنکور امسال دانش آموزان با سطح علمی بالاتر نسبت به داوطلبان متوسط و ضعیف موفقتر بودن،به نظر من اینطور نیست!
چون در کنکور امسال سوالات وقت گیر بودن و چون دانش آموزان قوی معمولا میخوان به بیشتر سوالات پاسخ بدن، انرزی و وقت زیادی صرف جواب دادن سوالات وقت گیر(مخصوصا با محاسبات طولانی) میکنند،در حالی که دانش آموزان متسط یا ضعیف فکر جواب دادن سوالات سخت رو نمیکنند(البته سوالاتی که برای اونا سخته،چون ممکنه مبحث مربوط رو خوب نخونده باشن) پس تمام نیروشون رو روی سوالاتی که بلدن میزارن و وقت هم کم نمیارن چون به تعداد کمتری سوال(نسبت به اونایی که قوین) پاسخ میدن.
البته اینم بگم که فرقی نمیکنه که سوالات وقت گیر،ساده،مفهومی،سخت، یا.... باشه. چون در هر حال رتبه دانش آموزان قوی از دانش آموزان متوسط و ضعیف بهتر میشه.

behnam_n80
01-07-2008, 11:15
سلام بچه ها
اول مهندسی صنایع
من هیچی در موردش نمی دونم فقط شنیدم میگن مهندسی گلابی. بازار کارشم خیلی خوبه......همین
دانشگاه اصفهانم داره؟؟؟
چه رتبه ای می خواد؟؟؟/
صنعتی چطور؟؟/

دانشگاه اصفهان که بعید میدونم
ولی صنعتی داره و یکی از بهترین مهندسی صنایعا تو ایرانه
از لحاظ رتبه هم زیر 3200 میخواد(منطقه 1)
مهندسی صنایع پلی بین تمام رشته های مهندسی
بازار کارش توپه
در اصل یه درسای سطحی از همه ی رشته های مهندسی داره
درساشم آسون تر از بقیه مهندسی هاست

Meisam Khan
01-07-2008, 11:22
چون در کنکور امسال سوالات وقت گیر بودن و چون دانش آموزان قوی معمولا میخوان به بیشتر سوالات پاسخ بدن، انرزی و وقت زیادی صرف جواب دادن سوالات وقت گیر(مخصوصا با محاسبات طولانی) میکنند،در حالی که دانش آموزان متسط یا ضعیف فکر جواب دادن سوالات سخت رو نمیکنند
تاييد ميشه.

M A T I N
01-07-2008, 11:25
سلام بچه ها
اول مهندسی صنایع
دانشگاه اصفهانم داره؟؟؟
چه رتبه ای می خواد؟؟؟/
صنعتی چطور؟؟/

درباره ی رشته ها تو اینترنت بگردی پیدا میکنی , یا اینکه صبر کن موقع انتخاب رشته یه cd با پیک سنجش میاد بیرون که توش همه ی رشته ها و شهر ها رو توضیح داده ...
مثلا این توضیح مهندسی صنایع :

مهندسي صنايع
ديباچه: "آيا اين بهترين روش است؟" اين سؤالي است كه فكر يك مهندس صنايع را دائماً به خود مشغول مي‌كند تا به اين وسيله بهترين راه را براي توليد محصول و حل مسائل و مشكلات يك واحد صنعتي يا خدماتي پيدا كند. در واقع فارغ‌التحصيل اين رشته تلاش مي‌كند تا با يك نگرش سازمان يافته‌، مسائل‌ و مشكلات‌ كارخانه‌ را تحليل‌ كرده‌ و به‌ گونه‌اي‌ عمل‌ كند كه‌ با حداقل‌ ورودي‌ مواد، حداكثر خروجي‌ را داشته‌ باشد. زيرا امكان دارد كه‌ طراحان‌ يك‌ واحد صنعتي‌ وقتي‌ مشغول‌ طراحي‌ مي‌شوند به مسائل‌ اقتصادي‌، افزايش‌ بهره‌وري‌ و ساير مسائل‌ توجه كافي نداشته باشند، اما يك‌ مهندس‌ صنايع‌ هنگام‌ برنامه‌ريزي‌ براي‌ اداره‌ كارخانه‌اي‌ كه‌ داراي‌ كارگران‌ زياد و ماشين‌ آلات‌ بسيار است‌ براي‌ مثال‌ به‌ اين‌ مسأله‌ توجه‌ مي‌كند كه‌ چگونه‌ مي‌توان‌ بيكاري‌ ماشين‌آلات‌ را به‌ حداقل‌ رساند و از نيروي‌ انساني‌ نيز بهترين‌ استفاده‌ را كرد و در ضمن‌ محصول‌ كارخانه‌ كمترين‌ ضايعات‌ را داشته‌ و نگهداري‌ و تعميرات‌ ماشين‌آلات‌ نيز به‌ بهترين‌ نحو انجام‌ بگيرد. اين‌ رشته‌ در دوره‌ كارشناسي‌ داراي‌ چهار گرايش‌ توليد صنعتي‌ ، تحليل‌ سيستم‌ها، تكنولوژي‌ صنعتي‌ و ايمني‌ صنعتي‌ است‌. گرايش‌ توليد صنعتي‌ گرايش‌ توليد صنعتي‌ فن‌ به‌كارگيري‌ مهارت‌هاي‌ تكنيكي‌ ـ اقتصادي‌ و استفاده‌ مؤثر و نظام‌يافته‌ از نيروي‌ انساني‌، زمان‌، ماشين‌آلات‌، ساختمان‌ و مواد به‌ منظور توليد كالا با كيفيت‌ مطلوب‌ مي‌باشد. در واقع‌ هدف‌ اين‌ گرايش‌ تربيت‌ مديران‌ توليد واحدهاي‌ صنعتي‌ است‌.

درس‌هاي‌ اين‌ رشته‌ در طول‌ تحصيل‌
دروس‌ مشترك‌ در‌ گرايش‌هاي‌ مختلف‌ مهندسي‌ صنايع‌:
رياضي‌، معادلات‌ديفرانسيل‌، برنامه‌نويسي‌ كامپيوتر، محاسبات‌ عددي‌، فيزيك‌ ، شيمي‌ عمومي‌ ، مباني‌ مهندسي‌ برق‌ ، اقتصاد مهندسي‌، نقشه‌كشي‌ صنعتي‌ ، استاتيك‌، مقاومت‌ مصالح‌، علم‌ مواد، اقتصاد عمومي‌ ، اصول‌ حسابداري‌ و هزينه‌يابي‌، ارزيابي‌ كار و زمان‌، طرح‌ريزي‌ واحدهاي‌ صنعتي‌، برنامه‌ريزي‌ و كنترل‌ توليد، موجودي‌ها‌ ، كنترل‌ پروژه‌، كنترل‌ كيفيت‌ آماري‌، تحقيق‌ در عمليات‌ ، روش‌هاي‌ توليد ، تئوري‌ احتمالات‌ و كاربردهاي‌ آن‌، آمار مهندسي‌، آزمايشگاه‌ اندازه‌گيري‌ دقيق‌، كارگاه‌ ماشين‌ابزار ، كارگاه‌ عمومي‌ جوش‌، كارگاه‌ ريخته‌گري‌.
دروس‌ تخصصي‌ گرايش‌ توليد صنعتي‌ :
زبان‌ تخصصي‌، پروژه‌ طراحي‌ ايجاد صنايع‌، مهندسي‌ فاكتورهاي‌ انساني‌، برنامه‌ريزي‌ توليد، برنامه‌ريزي‌ و كنترل‌ توليد و موجودي‌ها ، كاربرد كامپيوتر در مهندسي‌ صنايع‌، برنامه‌ريزي‌ نگهداري‌ و تعميرات‌، اصول‌ مديريت‌ و تئوري‌ سازمان‌، پروژه‌، كارآموزي‌.
گرايش‌ برنامه‌ريزي‌ و تحليل‌ سيستم‌ها
گرايش‌ برنامه‌ريزي‌ و تحليل‌ سيستم‌ها تا حدودي‌ جنبه‌ نرم‌افزاري‌ دارد و بيشتر به‌ ارائه‌ راهكار سيستماتيك‌ مي‌پردازد. در واقع‌ هدف‌ اين‌ گرايش‌ تربيت‌ كارشناساني‌ است‌ كه‌ بتوانند با بهره‌گيري‌ از روش‌هاي‌ جديد و سيستماتيك‌ و مدل‌هاي‌ رياضي‌ مسائل‌ واحدهاي‌ صنعتي‌ بزرگ‌ را تجزيه‌ و تحليل‌ نموده‌ و بيشترين‌ رهنمودها را براي‌ استفاده‌ از منابع‌ موجود در عملكرد اجزاء تشكيل‌ سيستم‌ ارائه‌ بدهند.
دروس‌ تخصصي‌ گرايش‌ برنامه‌ريزي‌ و تحليل‌ سيستم‌‌ها:
زبان‌ تخصصي‌، برنامه‌ريزي‌ حمل‌ و نقل‌، اصول‌ شبيه‌سازي‌، تحليل‌ سيستم‌ها، كاربرد كامپيوتر در مهندسي‌ صنايع‌، پروژه‌ پاياني‌، اصول‌ مديريت‌ و تئوري‌ سازمان‌، كارآموزي‌، سيستم‌هاي‌ اطلاعاتي‌ و كنترل‌ مديريت‌ .
گرايش‌ تكنولوژي‌ صنعتي‌:
گرايش‌ تكنولوژي‌ صنعتي‌ نسبت‌ به‌ گرايش‌هاي‌ توليد صنعتي‌ و تحليل‌ سيستم‌ها فني‌تر بوده‌ و به‌ مهندسي‌ مكانيك‌ نزديك‌تر مي‌باشد. هدف‌ اين‌ گرايش‌ تربيت‌ تكنولوژيست‌هاي‌ كارخانه‌ است‌.
دروس‌ تخصصي‌ گرايش‌ تكنولوژي‌ صنعتي‌:
ماشين‌هاي‌ افزار ، قيد و بندها (جيك‌ و فيكسچر)، طراحي‌ قالب‌ ، كنترل‌ عددي‌، مونتاژ مكانيكي‌، عمليات‌ حرارتي‌، زبان‌ تخصصي‌، پروژه‌.
گرايش‌ ايمني:
‌ صنعتي گرايش‌ ايمني‌ صنعتي‌ به‌ مسائل‌ مشكل‌ساز در صنعت‌ از لحاظ‌ ايمني‌ مي‌پردازد؛ يعني تلاش مي‌كند تا با اجراي دستورالعمل‌ها از خطرات احتمالي جلوگيري كند و در صورت بروز مشكل يا خطري، راهي براي رفع آن پيدا نمايد. از جمله‌ اين‌ مسائل‌ مي‌توان‌ به‌ كوره‌ها يا آلودگي‌ هوا اشاره‌ نمود.
دروس‌ تخصصي‌ گرايش‌ ايمني‌:
ايمني‌ در برق‌، اعلام‌ و اطفاء حريق‌، ديگ‌ها و ظروف‌ تحت‌ فشار، عوامل‌ شيميايي‌ محيط‌ كار، عوامل فيزيكي محيط كار، حفاظت‌ صنعتي‌ (ايمني‌ صنعتي‌)، مهندسي‌ احتراق‌، گازرساني‌.
توانايي‌هاي‌ لازم :
اين‌ رشته‌ ارتباط‌ نزديكي‌ با مديريت‌ دارد و دانشجوي‌ آن‌ بايد توانايي‌هاي‌ مديريتي‌ داشته‌ و قدرت‌ تحليل‌ و درك‌ بالايي‌ داشته‌ باشد. دانشجويان‌ رشته‌ مهندسي‌ صنايع‌ بايد در دو درس‌ رياضي‌ و فيزيك‌ قوي‌ باشند. بخصوص‌ در درس‌ رياضيات‌ جديد كه‌ آمار و احتمالات‌ اين‌ درس‌ تا حدي‌ به‌ مهندسي‌ صنايع‌ مربوط‌ مي‌شود. همچنين‌ يك‌ دانشجوي‌ مهندسي‌ صنايع‌ بايد از خلاقيت‌ و نوآوري‌ برخوردار باشد.
موقعيت‌ شغلي‌ در ايران‌ :
اين‌ رشته‌ در چند سال‌ اخير جايگاه‌ خود را يافته‌ است‌ و اكثر مسؤولان‌ و متخصصان‌ نيز به‌ اين‌ موضوع‌ واقف‌ شده‌اند كه‌ جامعه‌ نياز بسياري‌ به‌ تخصص‌ فارغ‌التحصيلان‌ اين‌ رشته‌ دارد. چرا كه‌ رشته‌ مهندسي‌ صنايع‌ افراد را براي‌ مديريت‌ پرورش‌ مي‌دهد و بهترين‌ و نزديكترين‌ رشته‌ به‌ كارهاي‌ مديريتي‌ و برنامه‌ريزي‌ و اداره‌ امور است‌ و اگر قرار باشد براي‌ مديريت‌ بخش‌ توليد يك‌ واحد صنعتي‌ بين‌ مهندس‌ مكانيك‌، برق‌ و صنايع‌ كه‌ داراي‌ شرايط‌ مساوي‌ هستند، يك‌ نفر را انتخاب‌ كرد، مهندس‌ صنايع‌ اولويت‌ اول‌ را دارد. بنابراين‌ اين‌ رشته‌ از نظر بازار كار مشكلي‌ ندارد.

Meisam Khan
01-07-2008, 11:29
درباره ی رشته ها تو اینترنت بگردی پیدا میکنی , یا اینکه صبر کن موقع انتخاب رشته یه cd با پیک سنجش میاد بیرون که توش همه ی رشته ها و شهر ها رو توضیح داده ...
متين جان كي مياد بيرون؟

M A T I N
01-07-2008, 11:39
متين جان كي مياد بيرون؟

گفتم که موقع انتخاب رشته ...
ولی اگه تو نت رو بگردی حتما اطلاعات داخلش رو میتونی پیدا کنی ...

...موفق باشی...

SuB
01-07-2008, 11:58

...موفق باشی...

نکنه اینم مثل مجموعه سوالات کنکورهای گذشته باشه؟

توی مجموعه سوالات کنکورهای گذشته، درس دینی رو بر اساس کتاب‌های قدیم دسته‌بندی کرده بود! خوب وقتی بر این کارها نظارت نباشه نتیجه‌اش هم همین میشه.:13:

M A T I N
01-07-2008, 12:08
بعضی اطلاعاتش قدیمیه ولی درکل خوبه ...

Pshi
01-07-2008, 12:31
... مثلاً یه سوال رشته ریاضی این بود: «در گراف کامل مرتبه 5، چند دور به طول 4 وجود دارد؟» جواب 15 بود. حالا این سوال رو باید چطوری جواب داد؟ از روی کدوم مفهوم میشه به این سوال جواب داد. یعنی باید سر جلسه کنکور نشست و هر 15 دور رو شمرد؟ به نظر من که به غیر از استفاده از فرمول محاسبه این تعداد دور امکان ندارد.

من همچنان به حرفای قبلیم اعتقاد دارم !
و اما جواب این سوال ... راحت و بدون فرمول ! :46:
وقتی حرف از دور به طول 4 می یاد یعنی دوری که توش 4 راس داریم ! پس همین اول کار داریم ترکیب 4 راس از 5 راس که میشه 5 !
حالا می خوایم ببینیم با 4 راس چند تا دور به طول 4 میشه ساخت ... همون مساله گردنبند سال دوم دبیرستان ! :34: یه راس رو کنار می ذاریم و با 3 راس باقیمونده به 2 / !3 طریق می شه گردنبند ( یا همون مسیر !!! ) رو ساخت که می شه 3 ... در نهایت داریم سه پنج تا ؟! پونزده تا ! :5:
دوستان اگه بد توضیح دادم به بزرگواری خودشون ببخشند ! :11:

pesarebaba2006
01-07-2008, 14:13
آقایون و خانم ها اینجا لازمه از طرف همه ی اعضا از آقای سهیل با هوش (soheilsmart) یک تشکر ویژه بکنم.ایشون در این 1 سال خیلی واسه ی این تاپیک زحمت کشیدند.
خیلی هم حرف گوش کن و با ادب هستند ایشون.
انشاا.. که هم ایشون و هم همه ی بچه ها نتیجه ی دلخواه خود را نه فقط از کنکور بلکه از تمام زندگی بدست آورند.

باتشکر. pesarebaba2006

Pshi
01-07-2008, 14:17
وقتی میگیم سخت بوده ,قصد گول زدن خودمونو که نداریم
میگم نکنه پیشی جان تو دکتر توکلی معاون سازمان سنجشی و می خوای با این حرفا بچه های شاکی رو آروم تر کنی ؟ ای ناقلا
پیشی جون درصد هات چند بود ؟

مقایسه کنکور امسال با سالهای قبل مثه اینه که بخوایم ایران الآنو با دوران قاجار مقایسه کنیم ! :3:چه ربطی داره ؟! :14:
من خودمونو با خودمون مقایسه می کنم : فیزیک نهایی پارسالو با فیزیک کنکور امسال !
با توجه به اینکه فیزیک پارسال فوق العاده غیرعادی بود :34: انتظار داشتم که فیزیک امسالم سخت بیاد اما به نظرم اینجوری نبود !

در ضمن اونایی که نتیجه ضعیفشون تو کنکورو به غیر استاندارد بودن سوالات و سایز دفترچه و ... نسبت می دن خودشونو گول می زنن !
مثه همونایی که بعد از اعلام نتایج می گن من فقط واسه کنکور یه هفته درس خوندم یا وای دیدی چی شد جوابارو جا به جا زدم یا ... اینا خودشونو گول می زنن و سعی می کنن توجیه کنن خودشونو ! :24:
البته منم قبول دارم که کنکور امسال مشکلات خاص خودشو داشت ! ولی همیشه و هرسال همینطور بوده و غیراستاندارد بودن جزیی از کنکوره !
اصلا کنکور یعنی یه آزمون غیراستاندارد با نحوه برگزاری غیر استاندارد از منابعی غیر استاندارد تو کشوری غیر استاندارد ! :31:

من خودمم شاکی ام ! ولی نه از دست سازمان سنجش یا ...
از دست خودم ! مقصر خودمم نه هیچکس دیگه ! اگه فقط یه کمی عمومی ها رو بهتر می دادم الآن غصه سال بعد و اینکه باید با یه سری فنچ بشینم سر یه کلاسو نمی خوردم ! :37: :45:
درصد ؟! درصد چی ؟! عمومی ها که منظورت نیست ؟! :tongue:
بذار بعد از اعلام کلید نهایی ! چون رو چند تا از جواباشون شک دارم ! گرچه احتمالا کلید نهایی ام خالی از لطف ( اشکال ) نیست ! :laughing:

برای شما هم دعا میکنیم که به خواستتون برسین ، البته به نظرم در موارد دیگه ای غیر از رتبه تون بیشتر نیاز به دعا دارین ! !

پیشی عزیزم من واست آرزوی میکنم
ایشالا رتبه ی برق شریف رو بیاری
اصلا واسه همه ی دوستام و بچه های این تاپیک صمیمانه آرزوی موفقیت می کنم

مرسی a lot ! :11:
منم واسه همه از ته قلبم دعا می کنم ! :40:
خودمو گول نمی زنم ! با این وضع عمومی ها باید برق شریفو بی خیال شم ! ایشالا سال بعد ! :45: :37: فقط شما دعا کنید رتبم افتضاح شه ! :42:
راستی Milikan جان نگرفتم منظورتو ! :exclamati
منظورت چی بود ؟! :18: :46:

M A T I N
01-07-2008, 14:36
البته به نظرم در موارد دیگه ای غیر از رتبه تون بیشتر نیاز به دعا دارین ! !

منظورت چی بود ؟!

فکر کنم منظورشون این بود که فرق برق شریف با یه جای دیگه مثل امیرکبیر یا تهران به اندازه ی یک سال از عمر آدم نیست ...
شریف رو هم یه کمی زیادی بزرگش کردید ...

rocket
01-07-2008, 15:13
سلام بچه ها
اینو بخونین :
((برای اولین بار در ایران
استاد حخسین احمدی به صورت رایگان برای داوطلبان کنکور 87 تخمین رتبه مینماید.
داوطلبان پس از پایان جلسه کنکور میتوانند با شماره تلفن 09121960889 تماس حاصل فرمایند.
و تخمین رتبه خود را بدست بیاورند. ))
اینم وب سایتشه :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
نظرتون چیه ؟؟؟

amir400
01-07-2008, 16:19
سلام بچه ها
اینو بخونین :
داوطلبان پس از پایان جلسه کنکور میتوانند با شماره تلفن 09121960889 تماس حاصل فرمایند.
اینم وب سایتشه :
نظرتون چیه ؟؟؟
این احتمالا از
telephone bombing
خوشش میاد حتما ...!

کسی زنگ زد بگه لطفا

===============================

سایتشم دیدم مردم از خنده!
اینجا رو ببینید بخندین:

yusef
01-07-2008, 17:04
سلام
راستی از تابستان برای فیزیک و ریاضی باید چه کرد که اگه ساله دیگه سخت تر دادن گند نزنیم؟

Meisam Khan
01-07-2008, 17:54
سلام بچه ها
اینو بخونین :
اینم وب سایتشه :
اين كه پوليه.

اینجا رو ببینید بخندین: کد:

منم همينطور [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

farvehar_1989
01-07-2008, 18:36

...موفق باشی...

بله درسته که اگه تو نت بگردیم اطلاعاتی از این قبیل پیدا میکنیم. فرمایش شماکاملا (متین) :46:و به جاست .....متین جان :10:ولی حجم این اطلاعات واین که کدوم کاملترند داوطلب رو گیج میکنه (مثلا خود بنده بالغ بر 10 معرفی رشته ی مهندسی شیمی ازاین ور اون ور تهیه کردم ولی پرواضحه که خیلی ازمعیار های اجتماعی در اون لحاض نشده به نظرم تنها راه ‍ مصاحبه با فارغ التحصیلهای رشته ی مربوطه هست که بر اساس اخرین اطلاعات خبر گزاری خبر در ماهی که پیش رو داریم مراکز دانشگاهی معتبر مثل:شریف...دانشگاه تهران...پلی تکنیک و... روزی رو اختصاص میدن به این که چند تا از دانشجوهای هر رشته با جزوه ها و کتاباشون در غرفه هایی واقع در همان دانشگاه ها منتظر خیل عظیم و مشتاق داوطلبان هستند تا آن ها را راهنمایی کنند .حالا من پیشنهاد میکنم یک نفراز ما ( قبول زحمت بفرمایند ) مسئولیت پیگیری تاریخ ومکان های اجتماعاتی نظیر موارد مذکور راقبول کنند .من خودم (بلا از شما دور) پام شکسته و گر نه از صمیم قلب حاضر بودم . این جاست که میخوام دست به دامان یکی از شما بشم .البته من از یک ماه قبل از عید تا حالا از سایت های مختلف و همین پی سی خودمون اطلاعات زیادی را در آرشیوم جمع آوری کردم و حاضرم مطالب مذکور رو در اختیارتون بذارم

در هر صورت در خدمتیم ................در مورد اون خط قرمزه هم باید بگم(هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستم) دیگه خیلی پر چونگی کردم ...............زت زیاد (مخفف عزت):31::46:

saeed_h1369
01-07-2008, 18:37
میشه فردا همکارت آزاد رو بگیریم؟

Milikan
01-07-2008, 18:53
منظورت چی بود ؟! :18: :46:

منظورم همین بود که M A T I N اشاره کرد ،

بهرحال اینکه من و شما بگیم کنکور امسال سخت بوده یا نه چیزی رو عوض نمیکنه ، وقتی رتبه ها و تراز ها بیاد کاملا مشخص میکنه کنکور امسال نسبت به سال های قبل چه وضعیتی داشته ، همونطور که اشاره کردم اکثر دبیران تو دروس مختلف معتقدن سوالات امسال درسشون تو کنکور چند سال اخیر سخت ترین سوالات بوده و اونطور که میگین نمیشه ( یا همه نمیتونن ) مثل شما صرفا از خودشون ناراضی باشن و کل ضعف رو در خودشون جستجو کنن ، مثلا شمای دانش آموز سوالات درک مطلب عربی رو چطور باید جواب بدی ؟ آیا لغاتی که استفاده شده لغاتی هست که تو کتاب درسیمون میخونیم ؟ اگه نه دانش آموز باید از کجا معنی اونها رو متوجه بشه به سوالاتش جواب بده ؟ مثلا برای تقویت این توانایی بادی چیکار کرد ؟ باید بریم چند ماه در کشور های حوضه ی خلیج فارس زندگی کنیم تا با معانی همچین کلماتی تا حدودی آشنا بشیم بلکه شاید بتونیم یه جوری از پس این درک مطلب بر بیایم؟

AOM
01-07-2008, 20:13
من خودمم شاکی ام ! ولی نه از دست سازمان سنجش یا ...
از دست خودم ! مقصر خودمم نه هیچکس دیگه ! اگه فقط یه کمی عمومی ها رو بهتر می دادم الآن غصه سال بعد و اینکه باید با یه سری فنچ بشینم سر یه کلاسو نمی خوردم ! :37: :45:
با این وضع عمومی ها باید برق شریفو بی خیال شم ! ایشالا سال بعد ! :45: :37: فقط شما دعا کنید رتبم افتضاح شه ! :42:

مگه برق شریف تراز میخواد؟شاید نفر اول تا دویستم برن مکانیک(مثلا)اونوقت تو میتونی بری برق شریف.

Mr.K2
01-07-2008, 20:41
امروز از منبع موسق مطمین شدم که در کنکور کاردانی فنی و حرفه ای استفاده از ماشین حساب مشکلی نیست //

amirtoty
01-07-2008, 21:34
اینجا رو ببینید بخندین:
خیلی مسخره بود به چی بخندیم!!!!!!!!!!!

behnam_n80
01-07-2008, 22:19
دوستان اعصابشونا با این تازه واردpshiخراب نکنن
این حرف ها عکس العمل کسیه که یا کنکورا خیلی خراب کرده
یا میخواد فقط خود نمایی کنه
پیشی من دعا میکنم برات نه اینکه شریف قبول شی بلکه دعا میکنم مجاز به انتخاب رشته حداقل بشی
که اگه نشی میای انجمنا میریزی به هم

rocket
01-07-2008, 22:46
پیشی من دعا میکنم برات نه اینکه شریف قبول شی بلکه دعا میکنم مجاز به انتخاب رشته حداقل بشی

خیلی باحال بود:16::16::16::16:

iroodaz
02-07-2008, 00:24
منظورم همین بود که M A T I N اشاره کرد ،

بهرحال اینکه من و شما بگیم کنکور امسال سخت بوده یا نه چیزی رو عوض نمیکنه ، وقتی رتبه ها و تراز ها بیاد کاملا مشخص میکنه کنکور امسال نسبت به سال های قبل چه وضعیتی داشته ، همونطور که اشاره کردم اکثر دبیران تو دروس مختلف معتقدن سوالات امسال درسشون تو کنکور چند سال اخیر سخت ترین سوالات بوده و اونطور که میگین نمیشه ( یا همه نمیتونن ) مثل شما صرفا از خودشون ناراضی باشن و کل ضعف رو در خودشون جستجو کنن ، مثلا شمای دانش آموز سوالات درک مطلب عربی رو چطور باید جواب بدی ؟ آیا لغاتی که استفاده شده لغاتی هست که تو کتاب درسیمون میخونیم ؟ اگه نه دانش آموز باید از کجا معنی اونها رو متوجه بشه به سوالاتش جواب بده ؟ مثلا برای تقویت این توانایی بادی چیکار کرد ؟ باید بریم چند ماه در کشور های حوضه ی خلیج فارس زندگی کنیم تا با معانی همچین کلماتی تا حدودی آشنا بشیم بلکه شاید بتونیم یه جوری از پس این درک مطلب بر بیایم؟

نه بابا با اینطور چیزا ردیف نمی شه فقط روزی دو سه تا فیلم از mbc 2 و اونطور کانالا نگاه کن و دیگه غصه نخور چون سر جلسه معنی ها وحی می شه

دوست من اصلا حرص نخور از کجا معلوم پیشی خان کلا امسال 2 ساعت هم خوابیده باشه,منم اگه روزی 26 ساعت و ربعی درس می خوندم فاز و نولم می خورد به هم

zed
02-07-2008, 08:39
من نمیدونم چرا اینقدر پیشی اصرار داره بره برق شریف!
یعنی واقعا اینقدر براش مهمه که میخواد یک سالشو (2‍ یا 3 ترم از دانشگاشو) هدر بده تا بره این دانشگاه لعنتی! که اسمش در رفته!
یه چیز دیگه!
پیشی جان با این وضعیت تحصیلی که داری چه نیازی داری که برای کنکور سال بعد بری کلاس ! :D
و با یه مشت داوطلب فنچ(نسبت به شما که عقابی متمایل به پیشی!!!!!) بشینی؟
--
پیشی تو رو نمیدونم ولی من از هر کس دیگه ای پرسیدم میگفت عمومی ریاضی مثه آب خوردن بود!تو با این وضعیت تحصیلی(!) چطور عمومی ها رو خراب کردی؟!
اگه واقعا هدفت برق شریف بود، باید دروس عمومی رو کامل خونده باشی! پس چی شد که .....
--
توصیه میکتم دوستان خودشونو گوووول نزنن خواهشا!
اگه هم واقعا حرفای دوست خوبم پیشی(محترم) راست باشه(که من هیج قضاوتی نمیکنم!)
بهتره یکم بیشتر فکر کنه، و با مشورت بیشتر یه تصمیم عاقلانه تر بگیره!
--
بچه ها
من بعد از کلی گشتن در نت، یه کتاب گیر آوردم از انتشارات مبتکران به اسم راهنمای کامل رشته های دانشگاهی و زمینه های شغلی گروه ریاضی و فنی(رشته های دیگه هم هست)

مشخصات کتاب

* تعداد صفحه: 726
* نشر: مبتکران
* شابک: 978-964-395-902-9
* قطع کتاب: وزیری
* وزن: 1350 گرم
قیمت پشت جلد: 7500 تومان
--
من اینو از آدینه بوک با پست پیشناز سفارش دادم، فکر کنم کتاب خوبی باشه، شما هم سفارش بدید، شاید دردی رو دوا کرد.

گرو ریاضی:

--
گروه هنر و زبان:

--
گروه تجربی:

--
گروه انسانی:

--

rocket
02-07-2008, 11:13
بچه ها
من بعد از کلی گشتن در نت، یه کتاب گیر آوردم از انتشارات مبتکران به اسم راهنمای کامل رشته های دانشگاهی و زمینه های شغلی گروه ریاضی و فنی(رشته های دیگه هم هست)

مشخصات کتاب

* تعداد صفحه: 726
* نشر: مبتکران
* شابک: 978-964-395-902-9
* قطع کتاب: وزیری
* وزن: 1350 گرم
قیمت پشت جلد: 7500 تومان
--
من اینو از آدینه بوک با پست پیشناز سفارش دادم، فکر کنم کتاب خوبی باشه، شما هم سفارش بدید، شاید دردی رو دوا کرد.

گرو ریاضی:

--

دمت المنت ! ! ! :10:

SuB
02-07-2008, 11:21
سلام
راستی از تابستان برای فیزیک و ریاضی باید چه کرد که اگه ساله دیگه سخت تر دادن گند نزنیم؟

به نظر من سال دیگه فیزیک به احتمال 99.9999999٪ سخت هست! و ریاضی آسون.:31:
این یه رسم هست که هر سال چندتا از درسها سخت باشند. شما ریاضی‌های سالهای 81، 83، 85، 87 رو با ریاضی‌های 82، 84، 86 با هم مقایسه کن. سالهای فرد، ریاضی‌شون سخت هست اما فیزیک‌شون آسونه. البته این سختی و آسونی نسبت به سالهای زوج هست.

سال 85 هم چنین وضعی را داشتیم. البته نه به صورت گند امسال. یکی از دوستان با ریاضی 60 درصد، رتبش زیر 100 شد و دانشگاه صنعتی شریف رشته برق قبول شد! اما هیچ‌کس سال پیش با ریاضی 60 درصد چنین امکانی رو نداشت.

اصلاً به حرف سازمان سنجش گوش نکن که میگه تا لحظه بعد از کنکور هم کسی بلد نیست چه مجموعه سوالی برای چه رشته‌ای میاد!!!!:31:

SuB
02-07-2008, 11:33
من همچنان به حرفای قبلیم اعتقاد دارم !
و اما جواب این سوال ... راحت و بدون فرمول ! :46:
وقتی حرف از دور به طول 4 می یاد یعنی دوری که توش 4 راس داریم ! پس همین اول کار داریم ترکیب 4 راس از 5 راس که میشه 5 !
حالا می خوایم ببینیم با 4 راس چند تا دور به طول 4 میشه ساخت ... همون مساله گردنبند سال دوم دبیرستان ! :34: یه راس رو کنار می ذاریم و با 3 راس باقیمونده به 2 / !3 طریق می شه گردنبند ( یا همون مسیر !!! ) رو ساخت که می شه 3 ... در نهایت داریم سه پنج تا ؟! پونزده تا ! :5:
دوستان اگه بد توضیح دادم به بزرگواری خودشون ببخشند ! :11:

تا قسمت اولش رو من قبول دارم. معلومه که برای دور به طول 4 باید 4 راس انتخاب کرد و تعداد حالاتش برابر 5 هست. اما قسمت مهم، قسمت بعدی هست. چرا باید از 2/!3 حساب کرد. از روی گردنبند؟ حالا مسئله گردنبیند از کجا اومده؟ کتاب دوم؟ کجاش؟ حالا اگه قبول کنیم که مسئله گردنبند در کتاب دوم باشه. حالا چطوری ربطش بدیم به تعداد دور؟

منبع مطالعه گسسته شما احتمالاً گاج یا اندیشه‌سازان یا مبتکران نبوده؟:31: شما دقیقاً تعبیری دیگه از فرمول رو ارائه کردید. در واقع با همین راه سعی در حفظ فرمول داشته‌اید وگرنه کسی که فقط و فقط کتاب را خوانده باشد، هیچ ارتباطی نمی‌تواند بین این دو برقرار کند. البته برای کسی که فقط یک راهنمایی کوچک شده باشد، چنین ارتباطی قابل برقراری است اما کنکور باید بر اساس کتاب درسی باشد اما به گونه‌ای که کسانیکه فقط حفظ کرده‌اند (مثل شما) توانایی پاسخ درست به حداکثر 20 سوال ریاضی را داشته باشند!:31:

موفق باشید.:11:

pesarebaba2006
02-07-2008, 11:40
چرا امسال تعداد سوالات کنکور آزاد اینقدر کم شده ؟
شیمی 20 زیست20 فیزیک20 ریاضی20 زمین شناسی20
یک کم مشکوکه ....
نکنه اینقدر سخت طرح کنند که پوستمون کنده شه..... 100 سوال اختصاصی 100 دقیقه....

ببین کی گفتم.اینا یه خوابی واسمون دیدن...

miladweb
02-07-2008, 12:15
چرا امسال تعداد سوالات کنکور آزاد اینقدر کم شده ؟
شیمی 20 زیست20 فیزیک20 ریاضی20 زمین شناسی20
یک کم مشکوکه ....
نکنه اینقدر سخت طرح کنند که پوستمون کنده شه..... 100 سوال اختصاصی 100 دقیقه....

ببین کی گفتم.اینا یه خوابی واسمون دیدن...
سلام بچه ها راست می گه هااااااا
برای ریاضی ها هم همین طور ریاضی 40 تا ... فیزیک 35 تا .... شیمی 25 تا......واقعا با حاله هااااااا
یه چیز دیگه به بچه های عزیز توصیه می کنم که اصلا پشت کنکور نمونن واقعا یک سال کابوس باره
چند تا دلیل داره:
اول از همه خودتون حسرت می خورید که همه دوستام هر دانشگاهی می شد رفتن و الان راضی هستن ولی من موندم توی خونه همش درس های تکراری و بی مصرف پارسال رو می خونم (اینقدر می مونید توی خونه که بوی مرده می گیرید) هم خودتون از دست خودتون خسته می شید هم خانوادتون. هر کی می یاد می گه تو کنکور قبول نشدی ... در صورتی که تو از همه دوست و آشنا ها هم رتبت بهتر شده بود و می تونستی بری دانشگاه (هرچند دانشگاهتو دوست نداشتی ..... ) بد طوری عذاب وجدان می گیری وقتی درس نخونی هر کاری بهت می گن بکن می گی بعد کنکور انجام می دم .... به احتمال زیاد اگر کنکور یک هفته دیر تر بر گزار می شد من به جای دانشگاه باید می رفتم تیمارستان ... اینقدر که از دادن کنکور و راخت شدن از کنکور خوشحال شدم از درصد هام خوشحال نشدم .... بازم توصیه می کنم تا جایی که می شه پشت کنکور نمو نید واقعا وحشتناکه

soheilsmart
02-07-2008, 13:12
دوستان محترم
سلام!
خوب هستید
ان شا...؟
خوب نمیدونم سازمان سنجش کی میخواد
کلید نهایی رو بزاره!
اخه اینم دیگه کاری داره؟
در مورد اون دوست عزیزمون پیشی
ایشون از اولین پستشون در این تاپیک (اون زمان شما تو این تاپیک نبودید!)
نوشته بودن که میخوان برن برق شریف!
من یه چیزی بهشون بگم

شریف یک دانشگاه بسیار خوبه!
ولی اسمش خیلی در رفته!
یعنی بعضی ها حاضرن هر رشته ای برن ولی شریف باشه( متاسفانه)
فکر میکنن کلاس داره
من دانشگاه تهران رفتم
ازمایشگاه فشار قوی برقش رو هم دیدم
به نظرم دانشگاه تهران خیلی خوبه
همین طور امیر کبیر و علم وصنعت...
البته یه چیزی که هست
تو شریف اپلای کردن راحت تر از بقیه دانشگاه هاست!

خوب !
من بعدا میام زمان
روز باز( روز آزاد -open day)
دانشگاه های مختلف رو اعلام میکنم
موفق باشید!

Milikan
02-07-2008, 13:43
به نظر من سال دیگه فیزیک به احتمال 99.9999999٪ سخت هست! و ریاضی آسون.:31:
این یه رسم هست که هر سال چندتا از درسها سخت باشند. شما ریاضی‌های سالهای 81، 83، 85، 87 رو با ریاضی‌های 82، 84، 86 با هم مقایسه کن. سالهای فرد، ریاضی‌شون سخت هست اما فیزیک‌شون آسونه. البته این سختی و آسونی نسبت به سالهای زوج هست.

سال 85 هم چنین وضعی را داشتیم. البته نه به صورت گند امسال. یکی از دوستان با ریاضی 60 درصد، رتبش زیر 100 شد و دانشگاه صنعتی شریف رشته برق قبول شد! اما هیچ‌کس سال پیش با ریاضی 60 درصد چنین امکانی رو نداشت.

اصلاً به حرف سازمان سنجش گوش نکن که میگه تا لحظه بعد از کنکور هم کسی بلد نیست چه مجموعه سوالی برای چه رشته‌ای میاد!!!!:31:

چه الگوریتم جالبی :31:

یعنی فیزیک امسال از سال گذشته آسونتر بود ؟؟؟:18:

تا قسمت اولش رو من قبول دارم. معلومه که برای دور به طول 4 باید 4 راس انتخاب کرد و تعداد حالاتش برابر 5 هست. اما قسمت مهم، قسمت بعدی هست. چرا باید از 2/!3 حساب کرد. از روی گردنبند؟ حالا مسئله گردنبیند از کجا اومده؟ کتاب دوم؟ کجاش؟ حالا اگه قبول کنیم که مسئله گردنبند در کتاب دوم باشه. حالا چطوری ربطش بدیم به تعداد دور؟

منبع مطالعه گسسته شما احتمالاً گاج یا اندیشه‌سازان یا مبتکران نبوده؟:31: شما دقیقاً تعبیری دیگه از فرمول رو ارائه کردید. در واقع با همین راه سعی در حفظ فرمول داشته‌اید وگرنه کسی که فقط و فقط کتاب را خوانده باشد، هیچ ارتباطی نمی‌تواند بین این دو برقرار کند. البته برای کسی که فقط یک راهنمایی کوچک شده باشد، چنین ارتباطی قابل برقراری است اما کنکور باید بر اساس کتاب درسی باشد اما به گونه‌ای که کسانیکه فقط حفظ کرده‌اند (مثل شما) توانایی پاسخ درست به حداکثر 20 سوال ریاضی را داشته باشند!:31:

موفق باشید.:11:

منم موافقم ،
چون تعداد محدودی از 55 سوال ریاضی برام قابل حل به نظر میرسید تمرکزم رو بیشتر روی اونها قرار دادم و که این سوال هم جز اونها بود بارها سراغش اومدم ولی تا همون مرحله ی ترکیب 4-5 بیشتر نتونستم پیش برم و کل اطلاعات من از گسسته تا همین مقدار قد میداد ، نمیدونم قضیه ی گردنبند و النگو و اینا رو از کجا اومد :19:

rocket
02-07-2008, 13:52
سلام بچه ها
در مورد این کلید به اصطلاح نهایی سنجش بگم که وقتتونو برای این کلید نهایی به هدر ندین :
اگه یادتون باشه در سال 85 وقتی کلید اولیه رو قرار دادن تو سایت نوشته بود که بزودی کلید نهایی رو قرار میدیم اما خبری نشد
در سال 86 سوالات و کلید اولیه فقط دو سه روز تو سایت بود و وقتی معلوم شد 1 سوال شیمی که مربوط بود به قانون سرعت واکنش ها غلطه دیگه کلا سوالا رو برداشتن و دیگه نه خبری از حذف سوال شد و نه کلید نهایی ! ! !
من فکر میکنم به احتمال زیاد امسالم همین آشه و همین کاسه. وقتی تو کنکور سراسری 2-3 تا سوال مشکوک به غلط وجود داشته باشه دیگه باید در سازمان سنجش رو تخته کرد ! !

Milikan
02-07-2008, 13:56
سلام بچه ها
در مورد این کلید به اصطلاح نهایی سنجش بگم که وقتتونو برای این کلید نهایی به هدر ندین :
اگه یادتون باشه در سال 85 وقتی کلید اولیه رو قرار دادن تو سایت نوشته بود که بزودی کلید نهایی رو قرار میدیم اما خبری نشد
در سال 86 سوالات و کلید اولیه فقط دو سه روز تو سایت بود و وقتی معلوم شد 1 سوال شیمی که مربوط بود به قانون سرعت واکنش ها غلطه دیگه کلا سوالا رو برداشتن و دیگه نه خبری از حذف سوال شد و نه کلید نهایی ! ! !
من فکر میکنم به احتمال زیاد امسالم همین آشه و همین کاسه. وقتی تو کنکور سراسری 2-3 تا سوال مشکوک به غلط وجود داشته باشه دیگه باید در سازمان سنجش رو تخته کرد ! !

مطمئنی ؟؟؟؟ یعنی از کلید نهایی خبری نیست ؟؟
اینجوری که خیلی احمقانه س. چطور بفهمیم از رو چی پاسخنامه هامون تصحیح میشه؟:41:

rocket
02-07-2008, 14:02

حقیقتش سال 85 و 86 که اینطوری بود ( البته 86 افتضاح تر بود):41:
اما امیدوارم امسال اینطوری نباشه

GALAKSI
02-07-2008, 14:55
1) ببین رمزینه اموزشش 4 جلد داره 2تا پیش 1 .2 تا پیش 2 که اون 2 تای پیش 1هست ولی اون 2 تای پیش 2 برای نزدیکای شهریور مییاد. اینم بگم نری تست دیفرانسیل رمزینه رو بخری ها فقط اموزش ها رو بخر چون تست های مهم رو تو همون اموزش اورده و کافی هست بیخود وقتت رو تلف نکن . و اینکه رمزینه اموزش ریاضیات پایه نداره ولی میتونی از سبز قلم چی استفاده کنی که بدک نیست. 2) ببین برو انقلاب خیابان 12 فروردین بین دادگستری انقلاب با نمایندگی فروش کتاب های قلم چی یه پاساژ هست برو زیرزمین پاساز اونجا کتاب های اندیشه سازان که امروز با اسم مبتکران چاپ میشه ولی بازم معروفن به اندیشه پیدا میشه یا برو بانک کتاب که مطمئن تره و جدیدترین کتاب ها ی اندیشه رو که چاپ شده بهت میده ( ببین منظور از جدید اخرین چاپش هست حالا یا 85 یا 84 یا....) و برا پیدا کردن فیزیک و بقیه درساش تو خودت بگو اندیشه سازان فلان درسو می خوام اونا خودشون بهت میگن این اسمایی هم که گفتی مال مبتکران که به درد خودش میخوره کتاب فیزیک اندیشهرو گروه موئلفاشون نوشتن وبا اینکه به قول خودت 3 سالی هست چاپ نشده ولی چون کتابا تغییر نکرده(جز یه ذره تو پیش که اصلا"به حساب نمی اد) قابل استفاده هست و اگه میبینی تست های این چند سال رو نداره یه 7 کنکور بخر وقتی اندیشه رو زدی اونم بزن که با تست های جدید اشنا بشی مهم اون مفاهیم فیزیک که تو از رو اندیشه یاد میگیری راستس این 5 تا جلد هم اموزشه وهم تست اموزشی داره وهم تست پایانی داره هر فصلش که تو باید برای دور اول که بهت گفتم فقط امزشش رو بخونی و تست های امو زشیش رو بزنی و 7 کنکور رو استفاده کنی بعد برای دور دوم کتاب سبز یا فرید شهریاری رو بزنی و برای بعد عید کنارخوندن خلاصه هات تست های پایانی اندیشرو بزنی (اینایی که گفتم واسه فیزیک بودها)3) نه منظورم همون اندیشه هایی که با اسم مبتکران چاپ میشه اونایی که بااسم اندیشه چاپ میشه قدیمی هستش و به کتابای ما نمیخوره.4) ببین کتابای اندیشه ترتیب چیدمان فصلاش مثل کتاب درسی نیست بعضی فصلارو که بسیار شبیه هم (مثل حرکت فیزیک 2 با پیش1 ) با هم اورده تو برای اینکه همه ی فصلارو داشته باشی این پک کامل 5 جلد رو بخر بعد خودت می فهمی قضیه از چه قراره. اینم بهت بگم که جلد 1 دیگه چاپ نشده باید تو همون زیرزمین که بهت ادرس دادم پیدا کنی عوضم نشده من سال پیش خوندمش.5) اره منظورم همونه تمام دنیا بازرگان رو میشاسن ( قدیم رو کتاباش مینوشت بازرگان نمیدوند چطور یهو شد بازرگانی.(بازم اگه کارت گیر کرد ازم سوال کن ما کار نداریم شاید تونستیم کار یکی رو راه بندازیم)

mohsensoft
02-07-2008, 15:11
ممنون عزيزم
آخه من تهراني نيستم.من گرگانيم
اينايي هم كه گفتي رو تو گرگان گير نياوردم.
شما انتگرال و كاربرد مشتق رو از رو چي خوندي؟

M A T I N
02-07-2008, 15:15
1) ببین رمزینه اموزشش 4 جلد داره 2تا پیش 1 .2 تا پیش 2 که اون 2 تای پیش 1هست ولی اون 2 تای پیش 2 برای نزدیکای شهریور مییاد. اینم بگم نری تست دیفرانسیل رمزینه رو بخری ها فقط اموزش ها رو بخر چون تست های مهم رو تو همون اموزش اورده و کافی هست بیخود وقتت رو تلف نکن . و اینکه رمزینه اموزش ریاضیات پایه نداره ولی میتونی از سبز قلم چی استفاده کنی که بدک نیست. 2) ببین برو انقلاب خیابان 12 فروردین بین دادگستری انقلاب با نمایندگی فروش کتاب های قلم چی یه پاساژ هست برو زیرزمین پاساز اونجا کتاب های اندیشه سازان که امروز با اسم مبتکران چاپ میشه ولی بازم معروفن به اندیشه پیدا میشه یا برو بانک کتاب که مطمئن تره و جدیدترین کتاب ها ی اندیشه رو که چاپ شده بهت میده ( ببین منظور از جدید اخرین چاپش هست حالا یا 85 یا 84 یا....) و برا پیدا کردن فیزیک و بقیه درساش تو خودت بگو اندیشه سازان فلان درسو می خوام اونا خودشون بهت میگن این اسمایی هم که گفتی مال مبتکران که به درد خودش میخوره کتاب فیزیک اندیشهرو گروه موئلفاشون نوشتن وبا اینکه به قول خودت 3 سالی هست چاپ نشده ولی چون کتابا تغییر نکرده(جز یه ذره تو پیش که اصلا"به حساب نمی اد) قابل استفاده هست و اگه میبینی تست های این چند سال رو نداره یه 7 کنکور بخر وقتی اندیشه رو زدی اونم بزن که با تست های جدید اشنا بشی مهم اون مفاهیم فیزیک که تو از رو اندیشه یاد میگیری راستس این 5 تا جلد هم اموزشه وهم تست اموزشی داره وهم تست پایانی داره هر فصلش که تو باید برای دور اول که بهت گفتم فقط امزشش رو بخونی و تست های امو زشیش رو بزنی و 7 کنکور رو استفاده کنی بعد برای دور دوم کتاب سبز یا فرید شهریاری رو بزنی و برای بعد عید کنارخوندن خلاصه هات تست های پایانی اندیشرو بزنی (اینایی که گفتم واسه فیزیک بودها)3) نه منظورم همون اندیشه هایی که با اسم مبتکران چاپ میشه اونایی که بااسم اندیشه چاپ میشه قدیمی هستش و به کتابای ما نمیخوره.4) ببین کتابای اندیشه ترتیب چیدمان فصلاش مثل کتاب درسی نیست بعضی فصلارو که بسیار شبیه هم (مثل حرکت فیزیک 2 با پیش1 ) با هم اورده تو برای اینکه همه ی فصلارو داشته باشی این پک کامل 5 جلد رو بخر بعد خودت می فهمی قضیه از چه قراره. اینم بهت بگم که جلد 1 دیگه چاپ نشده باید تو همون زیرزمین که بهت ادرس دادم پیدا کنی عوضم نشده من سال پیش خوندمش.5) اره منظورم همونه تمام دنیا بازرگان رو میشاسن ( قدیم رو کتاباش مینوشت بازرگان نمیدوند چطور یهو شد بازرگانی.(بازم اگه کارت گیر کرد ازم سوال کن ما کار نداریم شاید تونستیم کار یکی رو راه بندازیم)

آفرین به این حوصله .......

SuB
02-07-2008, 15:15

خوب عزیز من! مهم ما که نیستیم! :41:مهم خودشون هستند!:31:

ان شاء الله 2 تا 3 سال دیگه منتظرش باشید. اصل انتظار توی دینی یادتونه؟!:31:

منم جای سازمان سنجش بودم تا 50 سال آینده کلید نهایی رو قرار نمی‌دادم. این‌ها حالا دارند فکر می‌کنند چطوری سوالات غلط رو جواب بدیم که آبرومون نره.:27: باید تا پیدا شدن جوابهای پیچ‌درپیچ برای سوالات غلط صبر کنید.:31:

پس تعیین کنندگان وقت دروغ‌گویند!!!!!!! (یادتون به دینی بیاد.):31:

خوش باشید.:19:

AOM
02-07-2008, 15:32
شما که کنکورتونو دادین تموم شد رفت این سوال ما رو جواب بدین:

SuB
02-07-2008, 15:33
چه الگوریتم جالبی :31:

یعنی فیزیک امسال از سال گذشته آسونتر بود ؟؟؟:18:

به نظر من (البته من نظر خودم رو می‌گم و اجباری نیست که شما قبول کنید:31:) فیزیک امسال آسون‌تر بود. من خودم 12 سوال فیزیک امسال رو جواب ندادم اما وقتی اومدم خونه فقط 2 3 تاش بود که نتونستم حل کنم. بقیه رو تونستم توی کمتر از زمان یک دقیقه و نیم، حل کنم. دلیلش هم خیلی واضح بود.
1- کمبود جای محاسبات:13:
2- جای نامناسب جای محاسبات (در پایین صفحه)
3- دفترچه بدقواره
4- خستگی ناشی از صرف انرژی زیاد بر روی دروس عمومی و تا حدودی ریاضی (چون از زمان نقصانی و × و - توی اختصاصی‌ها به خویی استفاده می‌کنم، زیاد روی ریاضی مکث نمی‌کنم.)

توی پرانتر یه چیز بگم. رئیس سازمان سنجش در گفتگوی خبری شبکه 2 گفت که ما نشستیم و با کارشناسان و روانشناسان گفتگو کردیم. اونها نظرشون این بود که همین اندازه برای دفترچه سوال مناسبه!:2:
یکی بهش بگه مردک. تو غلط کردی و اون روانشناسان. نکنه روشناسان خودش بوده با این قیافش و با این آب خوردنش. توی 1 ساعت اجرای گفتگوی خبری، 100 لیتر آب خورد!!!!
اون روانشناسان غلط کردند گه گفتند این اندازه مناسبه. وقتی دفترچه رو می‌بینم، حالت بد میشه!:2::2::2:
آخه اگه روانشناسان شما و خود شما چیزی حالیت بود که جواب شونصد تا سوال پشت سر هم رو گزینه 4 نمی‌گذاشتید. طراح سوالم خودش وقتی این حالت رو می‌بینه، شک می‌کنه دیگه چه برسه داوطلب بیچاره که از استرس فراوان اسم خودش رو هم به یاد نمیاره!!!!!:19:

SPERSEUSE
02-07-2008, 15:44
بچه ها من امسال معدل دیپلمم 13.88 شد (به خاطر خاطر عمل کلیم که باعث شد 4 ماه ترم دوم مدرسه نباشم )ولی ترم اول معدلم 19.65 شد(تو علامه طباطبایی ) میخواستم بپرسم با این معدل من ایا امکانش هست سال بعد زیر 500 بشم چون من شنیدم کسایی که معدلشون زیر 17 یا 18 هستش امیدی به قبولی برا زیر 1000 نباید داشته باشن ایا واقعا این جوری هستش .مشاور من میگه همچین چیزی نیست ولی من اینو از زبون نکوئی شنیدم کسی نحوه تاثیر معدل رو میدونه مثلا اینکه هر1 نمره یک درس تو امتحان نهایی چند درصد حساب میشه برا همون درس .بچه ها تو رو خدا کمکم کنید من از همین اول راه ناامید شدم .امیدوارم همطون هر رشته ای که دوست دارین قبول بشین ممنون میشم هر کی هر اطلاعاتی داره به من بده .

GALAKSI
02-07-2008, 16:20
بچه ها من امسال معدل دیپلمم 13.88 شد (به خاطر خاطر عمل کلیم که باعث شد 4 ماه ترم دوم مدرسه نباشم )ولی ترم اول معدلم 19.65 شد(تو علامه طباطبایی ) میخواستم بپرسم با این معدل من ایا امکانش هست سال بعد زیر 500 بشم چون من شنیدم کسایی که معدلشون زیر 17 یا 18 هستش امیدی به قبولی برا زیر 1000 نباید داشته باشن ایا واقعا این جوری هستش .مشاور من میگه همچین چیزی نیست ولی من اینو از زبون نکوئی شنیدم کسی نحوه تاثیر معدل رو میدونه مثلا اینکه هر1 نمره یک درس تو امتحان نهایی چند درصد حساب میشه برا همون درس .بچه ها تو رو خدا کمکم کنید من از همین اول راه ناامید شدم .امیدوارم همطون هر رشته ای که دوست دارین قبول بشین ممنون میشم هر کی هر اطلاعاتی داره به من بده .

نمرات امتحان نهایی به صورت تک درس توی کنکور سراسری تاثیر داره به این صورت که مثلا درس دین و زندگی در تراز خود درس دین و زندگی تاثیر داره و این رو هم بگم که اصولا" ساختار فکری اقای نکوئی ساختار مریضی هست و علاقه خاصی به استرس دادن داره مثلا" من سال پیش با معدلی تو مایه های تو ولی با این تفاوت که تو ادم درس خونی هستی ولی من اصلا" نمیدونستم درس چیه رفتم پیشش البته با کلی خواهش و هزینه مشاوره سنگینی که بهش دادم همون اول تابستون برگشت بمن گفت تو هیچی نمیشی بیخود خود تو اذیت نکن ولی با یاد خدا خدا که تمام این یکسال همیشه همراه من بود تونستم کنکورم رو خوب بدم . ضمنا این رو هم عرض کنم کسی که یک درس نهایی رو 20 می گیره با کسی که 0 می گیره تنها معادل 7 سوال درست تفاوت دارن. البته منکر نمی شم که 7 سوال چیز کمی هست اما باید عرض کنم قابل جبران هست و من هم نمره رو 0 در نظر گرفتم که بعید می دونم دانش آموزی که برای کنکور تلاش می کنه در امتحانات نهایی نمره ای زیر 10 بگیره.امیدوارم که این توضیحات من تونسته باشه شما رو متقاعد کنه

soheilsmart
02-07-2008, 16:35
سلام خدمت دوست عزیز
شما از مدرسه علامه طباطبائی تهران هستید؟
امسال مدرستون چند تا زیر 100 داره؟:27:

به حرف های نکوئی گوش نکنین چرت زیاد میگه:27:
معدل تاثیر داره ولی نه اونقد(البته واسه امسال)(ولی کلا اگه ادم خوب امتحان بده زیر 1000 میشه اورد!)
چون سال دیگه میخواد بشه 25 درصد
تازه شاید پیشهم نهایی بشه!
باید وایسی ببینی چی میشه!
موفق باشی:11:

faraz-hacker
02-07-2008, 17:11
ای باباب اینجا که همه بچه علامه هستن خوب منم هستم راستی بچه ها (مخصوصا شما سهیل خان)برای مایی که امسال میریم پیش به نظرتون کنکور هم همین 15 درصده؟(منظورم تاثیر معدل در کنکوره.)

AOM
02-07-2008, 17:48
نمرات امتحان نهایی به صورت تک درس توی کنکور سراسری تاثیر داره به این صورت که مثلا درس دین و زندگی در تراز خود درس دین و زندگی تاثیر داره و این رو هم بگم که اصولا" ساختار فکری اقای نکوئی ساختار مریضی هست و علاقه خاصی به استرس دادن داره مثلا" من سال پیش با معدلی تو مایه های تو ولی با این تفاوت که تو ادم درس خونی هستی ولی من اصلا" نمیدونستم درس چیه رفتم پیشش البته با کلی خواهش و هزینه مشاوره سنگینی که بهش دادم همون اول تابستون برگشت بمن گفت تو هیچی نمیشی بیخود خود تو اذیت نکن ولی با یاد خدا خدا که تمام این یکسال همیشه همراه من بود تونستم کنکورم رو خوب بدم . ضمنا این رو هم عرض کنم کسی که یک درس نهایی رو 20 می گیره با کسی که 0 می گیره تنها معادل 7 سوال درست تفاوت دارن. البته منکر نمی شم که 7 سوال چیز کمی هست اما باید عرض کنم قابل جبران هست و من هم نمره رو 0 در نظر گرفتم که بعید می دونم دانش آموزی که برای کنکور تلاش می کنه در امتحانات نهایی نمره ای زیر 10 بگیره.امیدوارم که این توضیحات من تونسته باشه شما رو متقاعد کنه
این طور که تو داری میگی خیلی خوبه خیالم راحت شد.فقط مطمئنی همینطوره؟

AOM
02-07-2008, 18:11
1) ببین رمزینه اموزشش 4 جلد داره 2تا پیش 1 .2 تا پیش 2 که اون 2 تای پیش 1هست ولی اون 2 تای پیش 2 برای نزدیکای شهریور مییاد.
تو برای اینکه همه ی فصلارو داشته باشی این پک کامل 5 جلد رو بخر بعد خودت می فهمی قضیه از چه قراره. اینم بهت بگم که جلد 1 دیگه چاپ نشده

1)هفت کنکور بدرد میخوره؟
2)اموزش دیفرانسیل رمزینه کافیه برای تست اگه نیست یه کتاب تست توپ واسه دیفرانسیل معرفی کن.
3)پک کامل 5جلد چیه؟

soheilsmart
02-07-2008, 19:56
ای باباب اینجا که همه بچه علامه هستن خوب منم هستم راستی بچه ها (مخصوصا شما سهیل خان)برای مایی که امسال میریم پیش به نظرتون کنکور هم همین 15 درصده؟(منظورم تاثیر معدل در کنکوره.)
نه !
به احتمال زیاد 25 درصد
ولی مطمئن نیستم!
ولی از 15 درصد بیشتره!
شاید پیش هم نهایی بشه!
نمیدونم!

GALAKSI
02-07-2008, 20:19
1)هفت کنکور بدرد میخوره؟
2)اموزش دیفرانسیل رمزینه کافیه برای تست اگه نیست یه کتاب تست توپ واسه دیفرانسیل معرفی کن.
3)پک کامل 5جلد چیه؟

1)ببین عزیزم هفت کنکور به نوبه خودش 1 کتاب تست کامل به حساب نمی اد ولی اگه توجه داشتی من گفتم کنار تست های فیزیک اندیشه به دلیل اینکه نهاتا" تا سال 84 در این کتابها تست است استفاده کنید که با نحوه سوال دهی جدید هم اشنا بشی . 2)ببین خیلی ها که مثل تو سال پیش میخواستن برای کنکور بخونن برای کتاب خریدن این اشتباه رو میکردن که همسطح با سوادشون کتاب نمی خریدن مثلا" اگه کتاب دیفرانسل خوب بخوای من به تو کتاب ( مجیدوماشا...رضوی از انتشارات اندیشه فائق) یا (سید موسوی از مبتکران) یا (اندیشه سازان ) رو معرفی می کنم ولی برای مثال کسی که حسابان 12 گرفته نمیتونه از رضوی یا موسوی شروع کنه چون این کتابا هم سوالای سنگین وهم پاسخ های نامفهوم برای یک تازه کار تو تست دارد به طور کلی اگه وضعیت بدی تو حسابان داری از تست های ساده ( منظور همون تستهای کنکور) و با پاسخ های تشریحی خوب مثل ده استاد استفاده کن اگه وضعیت متوسط رو به خوبی داری از اندیشه سازان استفاده کن واگه وضعیت خوبی داری از تستهای رضوی یا موسوی استفاده کن ولی کلا" کتاب های اندیشه به خاطر اون پاسخ های تشریحی که دارند درس رو برات جا میندازند وپیشنهاد من به تو این که برای کتاب تست های بعدیت ازموسوی یا رضوی استفاده کن. 3) ببین اندیشه فیزیکش 5 جلد داره که اگه می خوای واقعا فیزیکت راه بیفته 5 تا جلدش رو استفاده کن که یکیش( فیزیک1و2 )( فیزیک3)(.پیش1)(پیش1 جلد دوم) و( پیش2)و هست.

babak_deghat
02-07-2008, 20:21
1)هفت کنکور بدرد میخوره؟

به نظر من که 7 کنکور بهترین کتابیه که قلمچی تاحالا منتشر کرده!!!:27:

saeed_h1369
02-07-2008, 20:45
بچه ها کنکور ریاضی آزاد 5 شنبه است یا جمعه؟
اولین کسی که بعد من پست میدی خواهشا جواب بده دارم میپ.کم نمیدونم چی کار کنم

soheilsmart
02-07-2008, 20:49
آزمون غیرپزشکی سال 1387 دانشگاه آزاد اسلامی روزهای سیزدهم و چهاردهم تیرماه به ترتیب زیر برگزار می شود.
مجموعه یک (گروه ریاضی و فنی مهندسی)- زیر مجموعه های 1 و 2 و 3 در صبح روز پنجشنبه مورخ 13/4/87
مجموعه یک (گروه ریاضی و فنی مهندسی)- زیر مجموعه های 4 الی 10 در عصر روز پنجشنبه مورخ 13/4/87
مجموعه 3 و 4 (گروه علوم انسانی) در صبح روز جمعه مورخ 14/4/87
مجموعه 2 (گروه علوم تجربی، کشاورزی و دامپزشکی) و مجموعه 5 (گروه زبان های خارجه) و مجموعه 6 (گروه هنر) در عصر روز جمعه مورخ 14/4/87

saeed_h1369
02-07-2008, 21:05
من مکانیک نجف آباد زدم کی میشه صبح یا عصر؟

soheilsmart
02-07-2008, 21:10
من مکانیک نجف آباد زدم کی میشه صبح یا عصر؟
مکانیک فکر کنم عصر باشه!(مطمئن نیستم)
باید جدول رو ببینی!

saeed_h1369
02-07-2008, 21:33
مکانیک میشه شمارهی چند یعنی اینکه گفته از 4 تا 10 در بعد از ظهر برگزار میشود مکانیک چنده شمارش؟

soheilsmart
02-07-2008, 21:40
مکانیک میشه شمارهی چند یعنی اینکه گفته از 4 تا 10 در بعد از ظهر برگزار میشود مکانیک چنده شمارش؟
برو دفترچه دانشگاه ازاد رو که از رو ش انتخاب رشته کردی بیار!
اون صفحه های اولش نوشته شماره مکانیک چنده!

mohsensoft
02-07-2008, 22:00
1)ببین عزیزم هفت کنکور به نوبه خودش 1 کتاب تست کامل به حساب نمی اد ولی اگه توجه داشتی من گفتم کنار تست های فیزیک اندیشه به دلیل اینکه نهاتا" تا سال 84 در این کتابها تست است استفاده کنید که با نحوه سوال دهی جدید هم اشنا بشی . 2)ببین خیلی ها که مثل تو سال پیش میخواستن برای کنکور بخونن برای کتاب خریدن این اشتباه رو میکردن که همسطح با سوادشون کتاب نمی خریدن مثلا" اگه کتاب دیفرانسل خوب بخوای من به تو کتاب ( مجیدوماشا...رضوی از انتشارات اندیشه فائق) یا (سید موسوی از مبتکران) یا (اندیشه سازان ) رو معرفی می کنم ولی برای مثال کسی که حسابان 12 گرفته نمیتونه از رضوی یا موسوی شروع کنه چون این کتابا هم سوالای سنگین وهم پاسخ های نامفهوم برای یک تازه کار تو تست دارد به طور کلی اگه وضعیت بدی تو حسابان داری از تست های ساده ( منظور همون تستهای کنکور) و با پاسخ های تشریحی خوب مثل ده استاد استفاده کن اگه وضعیت متوسط رو به خوبی داری از اندیشه سازان استفاده کن واگه وضعیت خوبی داری از تستهای رضوی یا موسوی استفاده کن ولی کلا" کتاب های اندیشه به خاطر اون پاسخ های تشریحی که دارند درس رو برات جا میندازند وپیشنهاد من به تو این که برای کتاب تست های بعدیت ازموسوی یا رضوی استفاده کن. 3) ببین اندیشه فیزیکش 5 جلد داره که اگه می خوای واقعا فیزیکت راه بیفته 5 تا جلدش رو استفاده کن که یکیش( فیزیک1و2 )( فیزیک3)(.پیش1)(پیش1 جلد دوم) و( پیش2)و هست.
سلام داداش
من تونستم 3 تا فيزيك پيش هاي انديشه رو گير بيارم.(منظورت همونايي هست كه تو جلد سوم فيزيك پيشش انيشتين ويولون ميزنه؟) و نويسندشم زاهدي و محتشم و يكي ديگست.اما 2 و 3 رو نتونستم گير بيارم.چه كار كنم حالا؟:19:
در ضمن كاربرد مشتق و ديفرانسيل رو از رو چي خوندي؟

noia
02-07-2008, 22:20
شما مگه کارت نگرفتی؟ تو کارت ورود به جلسه ذکر شده. که آزمون صبح یا عصر :10:

behnam_n80
02-07-2008, 22:40

سعید جان منم مکانیک نجفم
عصر 5شنبه ساعت 4

behnam_n80
02-07-2008, 22:43
1) از تست های ساده ( منظور همون تستهای کنکور) و با پاسخ های تشریحی خوب مثل ده استاد استفاده کن اگه وضعیت متوسط رو به خوبی داری از اندیشه سازان استفاده کن واگه وضعیت خوبی داری از تستهای رضوی یا موسوی استفاده کن ولی کلا" کتاب های اندیشه به خاطر اون پاسخ های تشریحی که دارند درس رو برات جا میندازند وپیشنهاد من به تو این که برای کتاب تست های بعدیت ازموسوی یا رضوی استفاده کن. 3) ببین اندیشه فیزیکش 5 جلد داره که اگه می خوای واقعا فیزیکت راه بیفته 5 تا جلدش رو استفاده کن که یکیش( فیزیک1و2 )( فیزیک3)(.پیش1)(پیش1 جلد دوم) و( پیش2)و هست.

من خودم اندیشه فایق را دیفشا کامل زدم
خداییش سوالای 10 استاد مخصوصا گروه ب و تب خیلی سخت تر از اندیشه سازان و اندیشه فایقه

faraz-hacker
02-07-2008, 23:01
بازم سهیل جان شما تجربت بیشتره در این مورد زیر یه راهنمایی کن ما دلواپسیم:
ورعباس افزود: در کنکور سال 87 سوابق تحصیلی به صورت معدل کل سال سوم دبیرستان محاسبه شد و در کنکور سال آینده سوابق تحصیلی به صورت تأثیر 15 درصدی مجموع کلی دروس در زیر گروههای مختلف محاسبه می شود.
یکی بگه این یعنی چی؟یعنی اینکه کنکورر 88 هر درس رو از 85 درصد و 15 درصد رو از معدل کل یا اینکه نه 15 درصد ریاضیو برای ریاضی و همینطور ......حساب میکنن؟یا شایدم اصلا به عنوان یه درس مجزا حساب میکنن؟

amirtoty
03-07-2008, 05:44
خوب من دارم میرم 1:15 ساعت دیگه کنکور دارم! Bye :31:

vartan.alive90
03-07-2008, 07:33
به به مدتها بود این ورا نیومده بودم
بچه درس خونا همه هستن؟

GALAKSI
03-07-2008, 07:40
سلام داداش
من تونستم 3 تا فيزيك پيش هاي انديشه رو گير بيارم.(منظورت همونايي هست كه تو جلد سوم فيزيك پيشش انيشتين ويولون ميزنه؟) و نويسندشم زاهدي و محتشم و يكي ديگست.اما 2 و 3 رو نتونستم گير بيارم.چه كار كنم حالا؟:19:
در ضمن كاربرد مشتق و ديفرانسيل رو از رو چي خوندي؟

درست هموناست.برو به همون پاساژی که ادرس داده بودم. 2) از روی رمزینه پیش1 رو خوندم وپیش2 رو هم از روی یه جزوه ولی اگه صبر کنی تا شهریور پیش 2 رمزینه میاد.

mohsensoft
03-07-2008, 08:52
درست هموناست.برو به همون پاساژی که ادرس داده بودم. 2) از روی رمزینه پیش1 رو خوندم وپیش2 رو هم از روی یه جزوه ولی اگه صبر کنی تا شهریور پیش 2 رمزینه میاد.
من تهراني نيستم كه برم اون پاساژ.
حالا هم موندم چه كار كنم
فيزيك هاي 2 و 3 انديشه سازان كه من پيدا كردم فقط تست بود.اينم آدرسكتاباست.ببين كدومش هموناييه كه شما ميگي:

فقط تو قسمت سرچ بنويس فيزيك انديشه سازان.بعدش به من بگو كه كدومش همون فيزيك 2 و 3 هست كه ميگي
مرسي

saeed_h1369
03-07-2008, 08:57
مرسی اخه من خیال کردم جمعه اس و کارتمو نگرفتم حالا 3 4 ساعت قبل امتحان میرم کارتمم میگیرم

soheilsmart
03-07-2008, 09:50
به به مدتها بود این ورا نیومده بودم
بچه درس خونا همه هستن؟
به به!
شما کجا !این جا کجا!:27::27:
اره هستن!:27:
راستی کنکور رو چه کار کردی؟

noia
03-07-2008, 10:09
سعید جان منم مکانیک نجفم
عصر 5شنبه ساعت 4
فرق می کنه! :31:
من خودم صنایع نجف آبادم آزمونم 5شنبه بعد از ظهره، و دوستمم همین رشتس ولی آزمونش صبح 5شنبه‌ ست!

zed
03-07-2008, 10:14
به امید کلید نهایی نمونید!

zed
03-07-2008, 10:16
ببین اندیشه فیزیکش 5 جلد داره که اگه می خوای واقعا فیزیکت راه بیفته 5 تا جلدش رو استفاده کن که یکیش( فیزیک1و2 )( فیزیک3)(.پیش1)(پیش1 جلد دوم) و( پیش2)و هست.

--
فیزیک اندیشه قطعا از بهترین کتاب های فیزیک کنکوره!
اما در کنار اون کتابای نشر الگو(انرژی اتمی) کولاک میکنه.
--
در مورد دیفرانسیل هم اگه در کنار اندیشه سازان،کتاب خوشخوان رو داشته باشی دیگه غوغا میکنی!
--
به نظر من اگه تمام کتابای آموزش و تست شیمی بهمن بازرگان رو بگیری و مطالعه کنی،100٪ شیمی خیلی برات راحت میشه!
--

soheilsmart
03-07-2008, 10:25
به امید کلید نهایی نمونید!
چرا !
من سال 85 یادمه کلید نهایی رو قرار دادن
86 رو پیگیر نشدم ببینم چی شد!

pp8khat
03-07-2008, 10:43
سلام.من برای یه مدت کوتاه برگشتم...
امروز من هم در آزمون دانشگاه آزاد شرکت کردم.(الف)
یه مراقب وسواسی به تور ما خورده بود...اول سوالای زبان آلمانی رو داد!دو نفر از بچه ها جلوی چشامون ورقشون رو عوض کردند..خیلی آبرو بریه به خدا...
خجالت نمی کشن با این سوالای ضایشون؟!
ادبیات که دو سه تا ارتباط معنایی بیشتر ندادن!سوال دومش هم کپی گزینه 2!!اصلاً سبک سوالاشون با سراسری فرق می کنه...
عربی که مایه خجالت بود! من سال دومی فکر کنم 3 تا نزده داشته باشم!
دین و زندگی هم که کاملاً اوت بود.بد شانسی آوردم خیلی از سوالا از دینی 3 بود
انگلیسیش نسبت به بقیه بهتر بود.ولی اینا دو تا گاف دادن که به قول مهندس بازرگانی به دلیل مسائل امنیتی نمی تونم بگم
ریاضیش رو گند زدم.اصلاً معنی سری واگرا و همگرا چیه؟فیزیک که یه صفحه فقط از آینه عدسی سوال داده بودند! یه

صفحه الکتریسیته! یه صفحه موج! مرسی بودجه بندی!شیمیش هم که مثل همیشه داغون بود و در آفساید.
یه سوال حیاتی:
آموزش جبر و احتمال مال مبتکران[جواد ترکمن] خوفه؟؟
متشکرم.موفق باشید.

soheilsmart
03-07-2008, 11:31
سلام.من برای یه مدت کوتاه برگشتم...
امروز من هم در آزمون دانشگاه آزاد شرکت کردم.(الف)
یه مراقب وسواسی به تور ما خورده بود...اول سوالای زبان آلمانی رو داد!دو نفر از بچه ها جلوی چشامون ورقشون رو عوض کردند..خیلی آبرو بریه به خدا...
خجالت نمی کشن با این سوالای ضایشون؟!
ادبیات که دو سه تا ارتباط معنایی بیشتر ندادن!سوال دومش هم کپی گزینه 2!!اصلاً سبک سوالاشون با سراسری فرق می کنه...
عربی که مایه خجالت بود! من سال دومی فکر کنم 3 تا نزده داشته باشم!
دین و زندگی هم که کاملاً اوت بود.بد شانسی آوردم خیلی از سوالا از دینی 3 بود
انگلیسیش نسبت به بقیه بهتر بود.ولی اینا دو تا گاف دادن که به قول مهندس بازرگانی به دلیل مسائل امنیتی نمی تونم بگم
ریاضیش رو گند زدم.اصلاً معنی سری واگرا و همگرا چیه؟فیزیک که یه صفحه فقط از آینه عدسی سوال داده بودند! یه

صفحه الکتریسیته! یه صفحه موج! مرسی بودجه بندی!شیمیش هم که مثل همیشه داغون بود و در آفساید.
یه سوال حیاتی:
آموزش جبر و احتمال مال مبتکران[جواد ترکمن] خوفه؟؟
متشکرم.موفق باشید.

ها دانشگاه ازاد همیشه همین طوریه!
عمومیاش به غیر زبان بوق!
فیزیک وشیمیش اسون!

فقط ریاضیش قشنگه!
مخصوصا گسسته هاش!

میای پیش دانشگاهی میفهمی سری همگرا و واگرا یعنی چی!
فعلا عجله نکن!

ghazal_graceful
03-07-2008, 12:25
سلام به همگی:11:
اگه می خواین رتبتونو بدونین به این آدرسی که میگم برین مشاورش خیلی خوبه زود هم جواب میده
ابنه قسمت گفتگو باید بریدا!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

masoudHnet
03-07-2008, 12:55
سلام همگی
اینم از دانشگاه آزاد
فیزیک 5 تا نور داشت.. تازه دقت کنید امسال سوال هاش رو کم کرده بود ولی بودجه بندی رو چه عرض کنم.
فکرکنم 100 زدم
شیمیش هم که داغون تر از اینا
یه سوال هم فکر کنم اشتباه داشت در مورد اون سوالی که می گفت کدوم ثابت تعادل رو تغییر نمی ده

فقط ریاضیش همچینی یکم پیچوند
عمومی ها هم که 35 دقیقه وقت زیادآوردم
واقعا ضایعه با این سوال ها

SuB
03-07-2008, 15:16
سلام بر دوستان

پیشنهاد می‌کنم حالا در مورد دانشگاهها بحث کنیم. اگه آشنایی یا دوستی دارید که در دانشگاه تحصیل می‌کنه، ازش در مورد دانشگاه بپرسید و نتیجه رو اینجا بزارید. از همه چیز دانشگاه (حتی کیفیت توالت‌ها!) بپرسید.

دوستانی که می‌تونند یه اطلاعات کلی در مورد سطح دانشگاههای شهر تهران بگذارند.

ممنون

M A T I N
03-07-2008, 16:39
سلام من هم امسال کنکور دادم و همیشه رتبه هام عالی بود ولی امسال ---- شدید آنقدر عجیب بود سوالات که 2 تا کسر معمولی را غلط حل کردم اما من سایت کانونا یه گولی زدم و این آدرس را پیدا کردم یه سری بزنید

ممنون ...
احتمالا میخوان بعد از اعلام نتایج آدرسشو لو بدن ...

skull_avatar
03-07-2008, 16:46
سلام
کلی وقت نبودم
ببخشید من متولد تیر ماه 69 هستم
میشه سال دیگه دوباره کنکور سراسری بدم؟
مشکل سربازی نیست؟
تو سایت

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید گشتم چیزی ندیدم
لطفا اگه اطلاع دارین لینک دقیق اطلاعیه رو بدین

M A T I N
03-07-2008, 16:57
سلام
کلی وقت نبودم
ببخشید من متولد تیر ماه 69 هستم
میشه سال دیگه دوباره کنکور سراسری بدم؟
مشکل سربازی نیست؟
تو سایت
کد:

گشتم چیزی ندیدم
لطفا اگه اطلاع دارین لینک دقیق اطلاعیه رو بدین

100% مشکلی نیست ...

soheilsmart
03-07-2008, 17:38
سلام همگی
اینم از دانشگاه آزاد
فیزیک 5 تا نور داشت.. تازه دقت کنید امسال سوال هاش رو کم کرده بود ولی بودجه بندی رو چه عرض کنم.
فکرکنم 100 زدم
شیمیش هم که داغون تر از اینا
یه سوال هم فکر کنم اشتباه داشت در مورد اون سوالی که می گفت کدوم ثابت تعادل رو تغییر نمی ده

فقط ریاضیش همچینی یکم پیچوند
عمومی ها هم که 35 دقیقه وقت زیادآوردم
واقعا ضایعه با این سوال ها
زیاد خودتو ناراحت نکن:27:
دانشگاه ازاده دیگه!

سلام بر دوستان

پیشنهاد می‌کنم حالا در مورد دانشگاهها بحث کنیم. اگه آشنایی یا دوستی دارید که در دانشگاه تحصیل می‌کنه، ازش در مورد دانشگاه بپرسید و نتیجه رو اینجا بزارید. از همه چیز دانشگاه (حتی کیفیت توالت‌ها!) بپرسید.

دوستانی که می‌تونند یه اطلاعات کلی در مورد سطح دانشگاههای شهر تهران بگذارند.

ممنون
چشم من تهران رفتم علم وصنعت هم همین طور
حالا تو پستای بعدی وضعیتتشون میگم!
کلا دانشگاه های تهران نسبتا اوضاعشون خوبه!

سلام من هم امسال کنکور دادم و همیشه رتبه هام عالی بود ولی امسال ---- شدید آنقدر عجیب بود سوالات که 2 تا کسر معمولی را غلط حل کردم اما من سایت کانونا یه گولی زدم و این آدرس را پیدا کردم یه سری بزنید

ای دی من در یا هو هم nhzco هستشi
ممنون!
دستت درد نکنه!

khmusic
03-07-2008, 19:24
کلید و سوالهای دانشگاه آزاد کی رو سایت دانشگاه آزاد میاد

mahsa1469
03-07-2008, 19:36
سلام من سوالهای دانشگاه آزاد پزشکی رو می خوام کجا می تونم پیداش کنم:rolleye:

soheiltaker
03-07-2008, 19:59
سلام به همه
هنوز اندر کفم !!! که این آزمون دانشگاه آزاد چی بود
به نظر من اگه نگیرن سنگین ترن !!!!
بعد میام جزئیاتشو براتون میگم .... ( هر چند همتون میدونید!!!!!!!!!!)

saeed_h1369
03-07-2008, 20:15
منم آزادو دادم چون سومم از عمومی هاش عربی رو که فکر کنم بالای 80 زده باشم با اینکه هیچی نخوندم ادبیات و دینی هم خوب زدم با اینکه نه خوندم نه پیش رو بلدم اختصاصی هارو هم 30 تاشو زدم به نظرتون خوبه؟ آخه بقیش ماله دوم و پیش بود

mahsa1469
03-07-2008, 20:41
یعنی اینقدر آسون بوده من که خودمو کوچیک نکردم امتحان بدم:27:به پولی که باید به پست می دادم نمی ارزید:46:

mahsa1469
03-07-2008, 20:42
کسی نمیدونه باید از کجا گیر بیارم :18:برا کسی می خوام:46:

بردیا
03-07-2008, 20:51
میگم سهیل این درصدای تو نیستش؟

ادبیات 3/81
دینی 3/73
عربی 67
زبان 3/81
ریاضی 5/71
فیزیک 5/78
شیمی 7/62

منطقه 1

ارسال شده توسط : سهیل ***
راستی معدل
19/22

mahsa1469
03-07-2008, 20:55
کسی جواب منو نمی ده

بردیا
03-07-2008, 20:55
این سایت موسسه خوارزمی انسانی رو هم تخمین میزنه این جناب ابراهیمی؟

بردیا
03-07-2008, 20:57

قاعدتا بچه های تجربی باید بدونن
شاید هم soheilsmart بدونه
آخه اون خوراک این جور چیزاست

mahsa1469
03-07-2008, 20:58
فکر می کنم باید با یک نرم افزاری یا شاید هم بر اساس یک دسته آمار این کار رو می کنه آخه همشو بدون معدل گفته بود پس برا انسانیها هم می گه

بردیا
03-07-2008, 20:59
اگر به معیار پارسال باشه قاعدتا باید زیر 450 بشم انشالله.
تازه امسال خیلی سخت تر بوده به نسبت

soheilsmart
03-07-2008, 21:03
:27:
میگم سهیل این درصدای تو نیستش؟

ادبیات 3/81
دینی 3/73
عربی 67
زبان 3/81
ریاضی 5/71
فیزیک 5/78
شیمی 7/62

منطقه 1

ارسال شده توسط : سهیل ***
راستی معدل
19/22
ها!
خودمم!
اره عجب غلطی کردم نوشتم سهیل:27:
باید مینوشتم آکوا
حالا خوبه فامیل رو *** کردی:27:
خوب گفتم پیش بینی کنه ببینم چی میشه!:27:

در حال جست و جو هستم!

mahsa1469
03-07-2008, 21:03
مسلما بهتر از پارسال می شه

rambo_1386
03-07-2008, 21:08
ميبينم كه تمام افراد با تجربه اينجا هستند حالا يه سوالي ازتون دارم من سال بعد كنكور دارم ميخوام بدونم كدوم كتابهارو بخونم كه كنكور برام آسون شه(مثلا گاج، كانون ، پيك گلواژه وغيره)

بردیا
03-07-2008, 21:08
:27:
ها!
خودمم!
اره عجب غلطی کردم نوشتم سهیل:27:
باید مینوشتم آکوا
حالا خوبه فامیل رو *** کردی:27:
خوب گفتم پیش بینی کنه ببینم چی میشه!:27:
!

خب میخوای اونم بزارم جناب hero

behnam_n80