PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مبدل فایل Aac به Mp3

kaveh123
15-06-2007, 10:40
با سلام
دوستان تبدیل کننده فایل صوتی AAC به Wav یا mp3 میخوام.
با تشکر ...

WooKMaN
15-06-2007, 12:05
iPod/PSP/3GP/Zune/AppleTV/Xvid/AAC Converter 1.2.1

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

3.5MB

------------------------------------

AVS MP3/WMA/AAC Disc Creator 3.7.1.1

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

12.3MB

;)

kaveh123
18-06-2007, 09:34
تشکر آقا WookMan .
.
این برنامه ها سریال یا کرک داره یا نه ؟
در هر صورت 3 مگی را دانلود میکنم ولی 12 مگی را میگذارم بعد از جواب شما که ببینم سریال یا کرک دارد که اینهمه پاش بشینم .

kaveh123
18-06-2007, 09:58
آقا WookMaN تشکر ! اما ...
.
برنامه اول که دانلود کردم فایلها را به AAC تبدیل میکنه و فایل AAC را به MP3 تبدیل نمیکنه در صورتیکه من این مد نظرم بود.
دوماً طبق معمول برنامه هایی که شما معرفی میکنی نه سریال داره و نه کرک و جالبتر اینه که حتی اجازه نمیده یک ثانیه صدا را تبدیل کنی تا اینکه رجیستر کنی.
.
این یک تیکه بین من و شما ...
شاید من اشتباه این تاپیک را فهمیدم. به بزرگی خودتون ببخشید.
وقتی من میام تو این تاپیک و چیزی درخواست میکنم یعنی اینکه یک برنامه سالم و کامل و بدون نقص و با کرک یا کیجن یا سریال میخوام. چون میخوام کارم راه بیفته ! و گر نه اینقدر حالیم هست که یک سرچ تو گوگل بزنم و به ده تا سایت سازنده نرم افزار برم و هیچی هم عایدم نشه. پس خواهشاً چون این بار چندم است که با طناب شما من داخل چاه شدم، لطفا و خواهشا اگر زحمت میکشید و نرم افزار معرفی میکنید یک حالی هم بده کاملشو بزار.
یک دفعه بهم گفته بودی برو انجمن درخواست کرک و سریال را در اونجا درخواست کن. خوب ، الان یک ماهه که در خواست سریال یا کیجن Premiere CS3 را کردم و هیچ خبری هم نشده. و اگر بدونی چقدر هزینه و وقت تلف کردم تا این نرم افزار را دانلود کردم به هوای اینکه کامله.( چوان دوستی مثل شما آدرس داده بود و گفته بود کامله بدون اینکه خودش تست کرده باشه ) .
در هر صورت اگر اشتباه میکنم بفرمائید تا دیگه از این شیرینی ها نخورم !!!
باز هم تشکر ...

WooKMaN
18-06-2007, 10:55
آقا WookMaN تشکر ! اما ...
.
برنامه اول که دانلود کردم فایلها را به AAC تبدیل میکنه و فایل AAC را به MP3 تبدیل نمیکنه در صورتیکه من این مد نظرم بود.
دوماً طبق معمول برنامه هایی که شما معرفی میکنی نه سریال داره و نه کرک و جالبتر اینه که حتی اجازه نمیده یک ثانیه صدا را تبدیل کنی تا اینکه رجیستر کنی.
.
این یک تیکه بین من و شما ...
شاید من اشتباه این تاپیک را فهمیدم. به بزرگی خودتون ببخشید.
وقتی من میام تو این تاپیک و چیزی درخواست میکنم یعنی اینکه یک برنامه سالم و کامل و بدون نقص و با کرک یا کیجن یا سریال میخوام. چون میخوام کارم راه بیفته ! و گر نه اینقدر حالیم هست که یک سرچ تو گوگل بزنم و به ده تا سایت سازنده نرم افزار برم و هیچی هم عایدم نشه. پس خواهشاً چون این بار چندم است که با طناب شما من داخل چاه شدم، لطفا و خواهشا اگر زحمت میکشید و نرم افزار معرفی میکنید یک حالی هم بده کاملشو بزار.
یک دفعه بهم گفته بودی برو انجمن درخواست کرک و سریال را در اونجا درخواست کن. خوب ، الان یک ماهه که در خواست سریال یا کیجن Premiere CS3 را کردم و هیچ خبری هم نشده. و اگر بدونی چقدر هزینه و وقت تلف کردم تا این نرم افزار را دانلود کردم به هوای اینکه کامله.( چوان دوستی مثل شما آدرس داده بود و گفته بود کامله بدون اینکه خودش تست کرده باشه ) .
در هر صورت اگر اشتباه میکنم بفرمائید تا دیگه از این شیرینی ها نخورم !!!
باز هم تشکر ...
عزیزدل منم میرم تو گوگل و بقیه سرچر ها جسسستجو میکنم و جواب میدم ...

عنوان انجمن هم که مشخصه ! ...

حالا شما زین پس برنامه خواستی ، تاکید کن با سریال یا کرک باشه ...

;)

Farid007
18-06-2007, 21:19
سلام دوست عزیز . اینجا مطرح کن . ممنون از توجه تون

درخواســـت کـــانورتـــــور - مبــــدل فایلـــها به هـــم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]