PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بابا اين بيت ديفندر ديوونست............

Armageddon
11-08-2005, 17:03
سلام.اقا يه كمكي بكنين.امروز ويروس w32 jeefo A رو سيستمم پيدا شد.مثلا اومدم يه دستي به سر سيستم بكشم و ويروسو پاك كنم ورداشتم برنامه bit defender رو نصبوندم.بعد شروع كردم به اسكن سيستم.حدود 1700 تا فايل رو پيدا كرد و همه رو به قول خودش clean كرد و نه delete.به هرحال وقتي كار تموم شد با هزار تا افرين و مرحبا به بيت ديفندر رفتم سراغ فايلها.تا وارد درايو فايلها شدم چشام سياهي رفت.درايوي با 17.9 گيگ اطلاعات الان چيزي حدود 8.3 مگ(و نه گيگ) اطلاعات داره.اين بيت ديفندر خدا نشناس ورداشته فايلها رو به معناي واقعي كلين كرده.مثلا يه فايل 170 مگي رو برداشته كرده 120 كيلو بايت!!!!اين ديوونه ورداشته ويروسو پاك كرده كه هيچ .ورداشته برنامه هاي ويروسي رو هم از ريشه خشكونده.اين ديگه چه جورشه.اين يارو حدود 65 گيگ اطلاعات ويروسي رو تو 6 تا درايو در عرض 20 دقيقه دود كرد.حالا هدفم از زدن تاپيك اين بود كه بپرسم اين فايلا رو واقعا پاك كرده و راهي واسه برگشتن نداره يا اين كار يجور حفاظته و اطلاعات پاك نشده؟اگه پاك نشده كه كمك كنين برگردونمشون ثواب داره(شايدم صواب داره).اگر هم كه نميشه از من ميشنوين اين بيت ديفندر رو كنار بزارين.يه جا مثل من بدبختتون ميكنه ها.اين بيت ديفندر ديوونست......................... :? :? :? :? :? :? :?

patal
11-08-2005, 19:42
NORTON ي آش، صلوات :wink:

Mehdi_Best
11-08-2005, 19:44
دوست عزيز سلام
بارها در اين مورد صحبت شده.
چند آنتي ويروس و يك فايل مخصوص هست كه كلين مي كنند
Nod32 كاملا كلين مي كنه و اصلا كوچكترين تغييري در فايل نمي ده. يه امتحاني بكن كه اگه شانس داشته باشي شايد درست بشه.
البته اگه بيت دفندر حذف كرده باشه كه ديگه فكر نكنم اميدي باشه.

Arashi
11-08-2005, 19:47

جان ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟‌‌‌ ؟ :roll: :roll:

بابا اين بيت ديفندر ديوونست..........

تازه فهميدي ؟؟

به همين خاطر ه كه همه ميگن كاسپر اسكاي نصب كن :arrow: :arrow:

در ضمن فكر نكنم بتوني برشون گردوني ولي از اين به بعد از برنامه Deep Freez استفاده كن :arrow: :arrow:

Cracki
12-08-2005, 00:42
کاسپرسکای قابلیت این رو داره که بعد از پیدا کردن ویروس و یا هر چیز دیگه ای از این قبیل اون رو کاملا پاک سازی کنه و اگر هم این امکان وجود نداشته باشه و ویروس کلا فایل رو خراب کرده باشه اون رو پاک میکنه.... ولی در قسمت Backup اون رو نگه میداره تا اگر روزی خواستی که فایل رو برگردونی این امکان رو داشته باشی.

اصلا کلا این قابلیت Backup در Kaspersky یکی از امکانات خوبش حساب میشه.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

محمد امين
12-08-2005, 23:45
آقا شما بلد نيستي از نرم افزار استفاده كني چرا روش عيب ميذاري :x
من مدتهاست كه ازش استفاده ميكنم نه تنها ديوونه نيست خيلي هم عاقله :wink:
اول اينكه دقيقترين ضد ويروس در پيدا كردن انواع بدافزاها بخصوص توي فايلهاي زيپ هست و هيچ ضدويروسي توي اين قسمت بهش نميرسه ضمنا بعد از مكافي سريعترين هم هست و اصلا سرعت سيستم رو پايين نمياره 8)
آپديتش هم راحته و خيلي سريع :shock:
براي آشنايي بيشتر با همه ضد ويروسها به اين لينك سري بزن و بعد مقايسه كن :|
مشكلت هم قابل حله ولي به صلاحت نيست فايلهاي ويروسي رو برگردوني :mrgreen:

ولي حالا از شوخي گذشته وقتي كه بيت ديفندر داره ميگرده ويروس پيدا كنه و وقتي كه به موردي برميخوره ازت ميپرسه كه چي كارش كنم اگر گارانتيش كرده باشي ميتوني برگردوني
براي اينكار برو اينجا رو يه نگاه كن

Armageddon
13-08-2005, 07:24
اونم خوب نيست.سرعت سيستمو خيلي كم ميكنه.
به همين خاطر ه كه همه ميگن كاسپر اسكاي نصب كن
ميشه لينك دانلودشو بدي؟

در ضمن فكر نكنم بتوني برشون گردوني ولي از اين به بعد از برنامه Deep Freez استفاده كن
يبار اومدم استفاده كنم.بعدش افتادم تو دردسر.مگه پاك ميشد.عين سريش....

من مدتهاست كه ازش استفاده ميكنم نه تنها ديوونه نيست خيلي هم عاقله
اقا محمد امين.راست ميگي ولي اين يارو فقط تو پيدا كردن مشكل بدرد ميخوره ولي موقع رفع مشكل عين...ميمونه تو گل..... :lol: :lol:

Mehdi_Best
13-08-2005, 07:59
دوست عزيز سلام
لينك دانلود كاسپرسكي و همينطور آنتي ويروس هاي ديگه در تاپيك آ‹تي ويروس ها در انجمن معرفي نرم افزار موجود هست.
در مورد بيت دفندر هم من حق رو به شما مي دهم. چون چند مورد ديگه هم شنيدم كه عليرغم اينكه گفته جي فو رو كلين مي كنه اما همه فايلها رو خراب كرده.

Armageddon
14-08-2005, 20:38
ممنون... :D :D :D :D :D

Iranian_sports
14-08-2005, 20:50
سلام
خوب اصلا از اول بیت دیفندر نصب کنیم (وقتی ویندوز رو نصب کردیم) تا دیگه اجازه ورود ویروس رو نده تا بعدش این مشکلات پیش بیاد
موفق باشید
فعلا

Soda
14-08-2005, 21:31
خوب من هم اگه يادتون باشه گفته بود كه الگوريتم كاسپر برا پاك كردن فايلهاي آلوده بهترينه و حرف هم نداره
تو تاپيك آنتي ويروسها دقت كنين
بعدشم يه تذكر بدم بدوستان كه كاسپر اسكي هست نه كاسپر اسكاي
البته من هم تا همين چند وقت پيش همين اشتباه رو داشتم ولي از يه پسره روسي كه به زبان روسي كاملا مسلطه گفته كه اين كلمه كاسپر اسكي هست و حتي يه معني خاص هم ميده
البته درست و غلطش به گردن راوي