PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با تایپ -- ÷ ÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷

mm_yaghoob
03-06-2007, 10:30
سلام دوستان
من وقتی میخوام در ویندوزم حرف پ را بزنم همیشه ÷ می افتد
چی برنامه ای باید نصضب کنم

shvalaie
03-06-2007, 10:36
سلام

ببخشيد دوست عزيز اما تمام كليدهاي كيبوردتون رو امتحان كردين؟ اگه حروف ديگه فارسي مثل ژ ، گ رو داشته باشين پس پ رو هم دارين...
مثلا براي من روي كيبوردم حرف پ كنار عدد 1 هستش.

mm_yaghoob
03-06-2007, 10:40
من وقتی حرف را می زنم پ می افتد ولی می دونم برنامه ای است که با نصب ان تمام حرفها در کیبرد بصورت درست تایپ می شند

EHSANRF
03-06-2007, 10:59
شما ويندوزتون سرويس پك نداره به خاطر اين هست

mm_yaghoob
03-06-2007, 15:33
شما ويندوزتون سرويس پك نداره به خاطر اين هست

منظور از سرویس پک نداره یعنی چه

Jalal
03-06-2007, 19:54
از این کلید استفاده کنید \

piremard
03-06-2007, 21:10
kbdfa.dll استاندارد همینه می تونید ورژن سازمان استاندارد سازی ایران رو دانلود و با نمونه مایکروسافتش عوض کنید

arash_zp
03-06-2007, 21:23
سلام دوستان
من وقتی میخوام در ویندوزم حرف پ را بزنم همیشه ÷ می افتد

شما دكمه ي بالاي control سمت راست رو امحان كن

ehsan_p30world
03-06-2007, 21:47
يکی از بزرگترين مشکلات کاربران فارسی زبان , مشکل جابه جایی کلید کیبورد ها در برنامه های فارسی میباشد, بدون شک با این مشکل مواجه شده اید که در ویندوز ها و برنامه های مختلف جای برخی حروف بخصوص "پ" و "ژ" بروی کیبورد متغییر بوده و موجب سردرگمی شما شده است.
TrayLayout نرم‌افزار جدیدی است که حاصل برنامه نویسی آرش رضايی زاده و گروه نرم افزاری Mehrsoft میباشد, این نرم افزار مخصوص نسخه های XP‌ و ۲۰۰۰ ویندوز نوشته شده است و ضمن نمایش نمایی کامل از چگونگی جایگیری حروف فارسی بر کلید های کیبورد , کاربر را قادر میسازد تا حروف مورد نظر خود را بر کلید های مورد نظر خود در کیبورد اعمال کرده و مشکلات موجود در ویندوز های فارسی را به سادگی رفع نماید.
این نرم افزار کوچک و رایگان پس از نصب در System Try ویندوز جای گرفته که در صورت مکث موس کاربر بر آیکن آن , تاریخ شمسی را در قالب یک Baloon کوچک به نمایش گذاشته و در صورت کلیک بر آن میتوان تغییرات مورد نظر را بر کلید های مختلف کیبورد اعمال نمود.
استفاده از این نرم افزار برای عموم رایگان بوده و از طریق لینک زیر قابل دریافت و استفاده میباشد:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حجم‌اش هم بسیار کم است