PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سیستم تبلیغاتی

amin.ir69
26-05-2007, 11:53
با سلام .
من یه Cms خوب و رایگان میخوام برای راه اندازی یه سایت تبلیغاتی و نیازمندی و لینکستان.
هر کس یه چنین سیستمی سراغ داره که فارسی باشه به من معرفی کنه.
با تشکر

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mohsen khan
26-05-2007, 17:19
چه جور سايتي مي خواهيد راه بيندازيد
نمونه سايت را بفرماييد

amin.ir69
26-05-2007, 23:08
ببین عزیزم من یه سیستمی می خوام که تبلیغات سایت ها رو توش بزارم من اول با e107 کار می کردم ولی اون سیستم مخصوص این کار نبود و حالا دنباله یه سیستمی میگردم که عزیزان آگهی های خود را بفرستند و من مدت اون رو مشخص کنم تا در سایت به نمایش در بیاد ، مانند خیلی از سایت های تبلیغاتی دیگه.

مثل صفحه نیازمندی های روزنامه ها که هست که هم نیاز مندیها رو بر طرف میکنه هم یه در آمدی برا صاحب روزنامه داره.

آره خلاصه من چنین چیزی می خوام که کامل باشه مثلا تعداد کلیک روی هر لینک رو نشون بده یا وقتی کاربر وارد حساب خود میشه تعداد کلیک روی لینک خود رو ببینه و چندین امکان دیگه که یه سایت تبلیغاتی باید داشته باشه ....

امید وارم نظر من رو فهمیده باشید و یه سیستم خوب و رایگان به من معرفی کنید که من خیلی وقته دنبالش می گردم

Mohsen khan
27-05-2007, 06:14
سلام
اگر مي خواهيد يك كار جدي انجام بدهيد ،‌اسكريپت هاي رايگان بدرد نمي خورند
نه اينكه چون رايگان هستند خوب نباشند نه
ولي در زمينه تبليغات اسكريپت رايگان خوبي نديده ام
حداقل من نديدم

bishtar
08-06-2007, 13:38
ببین اگه اگه وقت داری یه سر به سایت نمونه اسکریپ ما بزن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])پشیمون نمی شی . راس کارته براحتی می تونی نصبش کنی و آگهی هات و مدیریت کنی و هزار تا کار دیگه ... اگه مقبول افتاد ایمیل کن بهم E.mail (terme_ye_yazd@yahoo.com)

Mohsen khan
08-06-2007, 17:45
رايگانه يا پوليه ؟

bishtar
09-06-2007, 11:10
اسکریپت مدیریت آگهی وتبلیغات بکار رفته در سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) یه اسکریپت کم حجم سبک با نصب راحته و کاملا سازگار با موتورهای جستجو.
فعلا نسخه آزمایشی و دموی اون با امکانات کمتر از نسخه اصلی موجود نیست و در آینده نزدیک آماده دنلود میشه و ان شاالله تا چند وقت دیگه سایت نسخه آزمایشی اون با امکان کار با بخش مدیریت سایت راه اندازی میشه.
نسخه اصلی این اسکریپت رایگان نیست . و برای اطلاعات بیشتر می تونین ایمیل کنین.

ZINOSHTAN
09-06-2007, 11:15
منم يه تغييراتي روي هسته مامبو اعمال كردم و يه مقدار جاوااسكريپت هم چاشنيش كردم در كل چيز قشنگي در اومده قيمتش هم چند هزار تومن ناقابل در ضمن ميخواي سفارشيش هم مي كنم ......

در كل همه جورشو هستم.....

LOVEMT
11-06-2007, 11:40
سلام
اگر مي خواهيد يك كار جدي انجام بدهيد ،‌اسكريپت هاي رايگان بدرد نمي خورند
نه اينكه چون رايگان هستند خوب نباشند نه
ولي در زمينه تبليغات اسكريپت رايگان خوبي نديده ام
حداقل من نديدم

کاملا موافقم هیچ کار جدی رو نمیشه با Cms را انداخت حتی اگه سیستمش فرشته باشه

farhadgreat
18-06-2007, 12:50

amin.ir69
18-06-2007, 22:11
خوب آقا شما این رو داری بدی به ما.
اگه فروشی هست قیمت بده.

farhadgreat
18-06-2007, 23:36
فکر کنم قبلا تو یاهو pm داده بودین منم جواب رو دادم
این سیستمش فروشیه 25هزار تومن

amin.ir69
19-06-2007, 14:01
یه دمو ازش داری تا ببینم ؟

takmarket
02-07-2007, 20:59
اسکریپت مدیریت آگهی وتبلیغات بکار رفته در سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) یه اسکریپت کم حجم سبک با نصب راحته و کاملا سازگار با موتورهای جستجو.
فعلا نسخه آزمایشی و دموی اون با امکانات کمتر از نسخه اصلی موجود نیست و در آینده نزدیک آماده دنلود میشه و ان شاالله تا چند وقت دیگه سایت نسخه آزمایشی اون با امکان کار با بخش مدیریت سایت راه اندازی میشه.
نسخه اصلی این اسکریپت رایگان نیست . و برای اطلاعات بیشتر می تونین ایمیل کنین.

از طریق چت نمیای قیمت بدی ؟؟؟
من PM دادم جواب ندادی:41:

takmarket
02-07-2007, 21:04
منم يه تغييراتي روي هسته مامبو اعمال كردم و يه مقدار جاوااسكريپت هم چاشنيش كردم در كل چيز قشنگي در اومده قيمتش هم چند هزار تومن ناقابل در ضمن ميخواي سفارشيش هم مي كنم ......

در كل همه جورشو هستم.....

میشه بیشتر توضیح بدی:20:

نمونه ای ، دمویی ، عکسی ....