PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کاربران آفیس 2007 بدون حفاظت رها شده اند

alitopol
24-05-2007, 12:11
کمپانی مایکروسافت فاش کرد که کاربران ویندوز ویستا که از بسته نرم افزاری Office 2007 بهره می برند موفق به دریافت فایل های بروزرسان نمی شوند.

"Mark Griesi" مدیر برنامه های تیم پاسخگویی مایکروسافت میگوید:" در وضعیت های بخصوصی ممکن است که سیستم یابنده بروزرسانی ها در ارائه فایل های اصلاحیه ناتوان عمل کند و یا نصب آنها با مشکل مواجه شود."

کاربران ویندوز ویستا که بسته نرم افزاری 'آفیس 2007' را بر روی رایانه خود نصب کرده باشند تحت تاثیر این اشکال امنیتی قرار خواهند گرفت. فایل های بروزرسانی که ممکن است در لیست نصب قرار نگیرند شامل: بروزرسانی مستقل برای ابزار Excel و دیگری بطور جامع برای Office 2007 میباشد. گفتنی است که هر دو این بروزرسانی ها در درجه "مهم" تلقی میشوند، بنابراین نصب آنها بطور جدی توصیه شده است.

Griesi در ادامه می افزاید:" اگر شما موفق شده اید که فایل های اصلاحیه را از سیستم Microsoft Update بطور کامل نصب کنید، هیچ جای نگرانی برای شما وجود ندارد و این بروزرسانی ها دوباره برای شما نمایش داده نخواهند شد."

مدیران شبکه های رایانه ای که از ابزار Microsoft Windows Server Update Services استفاده می کنند، میبایست که دوباره برای نصب اصلاحیه های مربوطه اقدام کنند و به کاربران نهایی این ابزار دوباره یادآوری کنند که رایانه خود را به روز نمایند.

گفتنی است که تنها کاربرانی موفق به دریافت اصلاحیه ها نشده اند که به ابزارهای Microsoft Update یا WSUS تکیه کرده اند.

WinBeta.Net - All You Need From Tech News ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Hoom@n
24-05-2007, 13:21
شما نباید خبر های سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو کپی کنی و اینجا بزاری چون مدیر اون سایت با این کار مخالف هست.

alitopol
24-05-2007, 13:44
روچشم به بقیه هم همین رو بگید

f-secure
24-05-2007, 14:01
شما نباید خبر های سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو کپی کنی و اینجا بزاری چون مدیر اون سایت با این کار مخالف هست.
حالا alitopol كه منبعش رو نوشته
خود آقاي فرهاد جعفري در وين بتا هم از سايت مايكروسافت استفاده كرده براي خبرش:21:
پس ما بايد بگيم بيل گيتس مخالفه با اينكار:27:

alitopol
24-05-2007, 14:15
حالا alitopol كه منبعش رو نوشته
خود آقاي فرهاد جعفري در وين بتا هم از سايت مايكروسافت استفاده كرده براي خبرش:21:
پس ما بايد بگيم بيل گيتس مخالفه با اينكار:27:

مرسی f-secure

ولی به نظرم کاسپر بهتر بودا :27:

Honradez
24-05-2007, 14:24
بيينيد، در وبسايت WinBeta گفته شده كه: «كليه حقوق سايت برای نویسندگان مطالب آن محفوظ بوده و برداشت مطالب (طبق قوانین سایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) تنها با ذكر ماخذ مجاز مي باشد. »

در نتيجه، چون خبري كه علي جان (alitopol) نوشتند داراي منبع هست، هيچ مشكلي ديده نمي‌شه.

;)

Hoom@n
25-05-2007, 01:07
همکار محترم و کلیه دوستانی که نظر دادید . ایشون بعد از اینکه من تذکر رو دادم ایشون منبع رو گذاشت پس تذکر من کاملا بجا بوده (اگر نگاه کنید می بینید که پستش ویرایش شده و من هم موقعی که این مطلب رو گفتم ایشون ویرایش نکرده بود).
ضمنا من یه زمانی همه خبر های وینبتا رو اینجا می زاشتم با منبع اما بعد مدیر وینبتا به میثم پیغام خصوصی فرستاد که این کار رو نکنم . تمام بحث ها با مافیا و میثم و مدیر وینبتا هم تو این انجمن موجود هست . می تونید پیداش کنید. من هم فکر کردم هنوز هم این مطلب صادق هست . اما به ظاهر اینطور نیست . اما در هر صورت باید منبع ذکر بشه که بعد از تذکر این اتفاق افتاد و من هم از کاربری که این کار رو کرد متشکر هستم.
به هر حال موفق باشید.