PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای خرید یه گوشی با صفحه نمایش بزرگ

Doyenfery
01-05-2007, 05:04
سلام دوستان
یه گوشی می خوام که صفحه نمایش بزرگ داشته باشه که راحت دیده شه (بدون عینک) - البته برا خودم نیست:biggrin:
امکانات اصلا مهم نیست فقط گوشی باشه ! ....

Ehsani
01-05-2007, 05:38
من موتورولا v3x رو پیشنهاد میکنم.. >>کلیک کنید<< ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

وضوح و LCD حرف نداره...بزرگی LCD هم که wow...امکاناتش میصرفه با قیمتی که داره

mahyarSAMSUNG
01-05-2007, 06:35
صفحه های 2 اینچی خیلی خوب هستند بزرگ و با کیفیت . وی تری ایکس هم خوبه . دی 600 و دی 820 و دی 900 هم از صفحه های بزرگی برخوردارن

ShahabSAMSUNG
01-05-2007, 12:52
خب اگه ال سی دی برات مهمه، 100% باید بری سراغ سامسونگ. (البته موتورولا هم خوبه ولی به سامسونگ نمیرسه)

ال سی دیش در دنیا حرف اول رو می زنه و مطمئناً پشیمون نمیشی.

قیمت پیشنهادیت رو بگو تا بهترین گزینه رو بهت معرفی کنم.

همینجوری فکر کنم E900 برات بهترین گزینه است.

Doyenfery
01-05-2007, 13:51
قیمت پیشنهادیت رو بگو تا بهترین گزینه رو بهت معرفی کنم.

همینجوری فکر کنم E900 برات بهترین گزینه است.

حدود 100-کمی بیشتر, کمتر
من خودم W700i دارم و ازش راضیم , این گوشی برای خودم نیست , برا کسیه که اصلا از امکانات گوشی نمی تونه استفاده نمی کنه (نیاز به دوربین و.... نیست :46: )
مرسی.....

metapex
01-05-2007, 19:19
تو این رنج قیمت (15-/+100)، بالاترین رزلوشنی که وجود داره، 160*128 پیکسله و این مدلها بهترینشون هستن (رو اسمشون کلیک کن):
Samsung X200 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Motorola L6 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Nokia 6060 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Sony Ericsson K310 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پیشنهاد خودم آخریه.

Doyenfery
01-05-2007, 19:40
تو این رنج قیمت (15-/+100)، بالاترین رزلوشنی که وجود داره، 160*128 پیکسله و این مدلها بهترینشون هستن (رو اسمشون کلیک کن):
Samsung X200 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Motorola L6 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Nokia 6060 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Sony Ericsson K310 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پیشنهاد خودم آخریه.
مرسی
یه رنج بالاتر (از لحاظ اندازه صفحه نمایش) چی مدل هایی هست و چه قیمتی دارن ؟

metapex
01-05-2007, 20:34
مرسی
یه رنج بالاتر (از لحاظ اندازه صفحه نمایش) چی مدل هایی هست و چه قیمتی دارن ؟

رزلوشن بالاتر از این میشه 220*176 پیکسل.
بهترین و مناسبترین گوشیهای موجود تو این رده:
Sony Ericsson K750 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) - قیمت رجیستر اصلی هفته پیش 210 بود.
Sony Ericsson Z550 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) - قیمتش حدود 195 تا 200
Samsung X700 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) اینم حدود 200 باید باشه
Samsung D500 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بین 210 تا 220
Motorola V3i ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) اینم 210 یا یه کم بالا و پایین
Motorola L7 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) قیمت این از همه کمتره، حدود 170 و شاید یه کم کمتر.

تو این مدلها از همه بهتر K750 هستش (البته بماند که خیلی خز شده) ولی L7 بیشتر از بقیه نسبت به امکاناتش میارزه.
اگه LG هم بخوای، یه مدل خوب داره به نام KG300 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) که حدود 215 تا 220 تومنه و گوشی خوبیه و نسبت به امکاناتش خیلی می ارزه. رزلوشنش هم 320*240 پیکسله!

Doyenfery
01-05-2007, 20:47
تشکر ویژه metapex
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من لینکارو چک می کنم امشب , مرسی

Nabakhshoode
02-05-2007, 00:17
کلا بهترین ال سی دیا واسه موتورولاست ! V3i بهنرین گزینس واست ! ( V3x که فوق العادس ال سی دیش )

Doyenfery
02-05-2007, 02:55
217 قیمت زده تو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
یه مقدار بالائه :blush:

c0rd3r
02-05-2007, 14:00
آقا موتورولا v3x & v3i از همه بهتره . ولی شما که میخوای کم خرج کنی v3 معمولی بگیر . خوبه دیگه . چون امکانات نمیخوای خوبه.

شیک و خوشکل هم هست . ( موتورولا هست دیگه ... )

Rjoun
02-05-2007, 15:10
دوستان اگه اشتباه نكرده باشم بهترين Lcdدنيا سامسونگ بايد باشه! اينطور نيست!؟

Doyenfery
02-05-2007, 15:43
آقا موتورولا v3x & v3i از همه بهتره . ولی شما که میخوای کم خرج کنی v3 معمولی بگیر . خوبه دیگه . چون امکانات نمیخوای خوبه.

شیک و خوشکل هم هست . ( موتورولا هست دیگه ... )

منظورت این مدله؟ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
یا نه
میشه گوشی رو باز کرد و از رو مانیتور داخلی (که بزرگتره) شماره تماس گیرنده رو دید؟

M A T I N
02-05-2007, 16:21
من تازه قیمت LG KG300 رو دیدم ...از رو ظاهرش اصلا فکر نمیکردم اینقدر ارزون باشه (اونم با صفحه 240x320 )
حالا سوالم اینکه که چرا اینقدر کم طرفداره ...و اصلا ارزش خریدن داره ...؟ چون من همیشه از گوشی های با صفحه بزرگ خوشم میومد...

Doyenfery
02-05-2007, 17:47
من تازه قیمت LG KG300 رو دیدم ...از رو ظاهرش اصلا فکر نمیکردم اینقدر ارزون باشه (اونم با صفحه 240x320 )
حالا سوالم اینکه که چرا اینقدر کم طرفداره ...و اصلا ارزش خریدن داره ...؟ چون من همیشه از گوشی های با صفحه بزرگ خوشم میومد...

مشخصات جالبی داره .. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چند هست قیمتش؟

metapex
02-05-2007, 18:03
مشخصات جالبی داره .. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چند هست قیمتش؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

metapex
02-05-2007, 18:50

به نظر من مشخصاتش روی کاغذ خوبه و از نظر عملکرد هم نباید مشکلی داشته باشه، فقط ممکنه یه سری مواردی باشه که البته نمیشه اسمشو مشکل گذاشت؛ مثلا برای یه اسم تو دفتر تلفن نمیشه دو تا شماره ذخیره کرد و دو تا اسم پشت سر هم با دو شماره متفاوت نمایش داده میشن (مثل موتورولا) یا مثلا فقط 70 تا sms میتونه ذخیره کنه و از این جور چیزا. یعنی برنامه نویسیش اینطور بوده. در مقایسه با سونی اریکسون یا نوکیا مسلما در سطح پایینتری قرار داره. مثل مقایسه هیوندای سوناتا و ب ام و سری 5.

M A T I N
02-05-2007, 19:20
به نظر من مشخصاتش روی کاغذ خوبه و از نظر عملکرد هم نباید مشکلی داشته باشه، فقط ممکنه یه سری مواردی باشه که البته نمیشه اسمشو مشکل گذاشت؛ مثلا برای یه اسم تو دفتر تلفن نمیشه دو تا شماره ذخیره کرد و دو تا اسم پشت سر هم با دو شماره متفاوت نمایش داده میشن (مثل موتورولا) یا مثلا فقط 70 تا sms میتونه ذخیره کنه و از این جور چیزا. یعنی برنامه نویسیش اینطور بوده. در مقایسه با سونی اریکسون یا نوکیا مسلما در سطح پایینتری قرار داره. مثل مقایسه هیوندای سوناتا و ب ام و سری 5.

خیلی ممنون...
یه چیزی که همین الان دیدم اینکه مدت مکالمش حداکثر 3 ساعت هست که واقعا نسبت به K750 که9 ساعته خیلی پایینه...
ولی من از ظاهرش خیلی خوشم اومد ...

...موفق باشی....

ShahabSAMSUNG
02-05-2007, 21:33
دوستان اگه اشتباه نكرده باشم بهترين Lcdدنيا سامسونگ بايد باشه! اينطور نيست!؟

چرا عزیزم. اگه کسی چیز دیگه ای میگه، مشخصه که تا حالا ال سی دی های سامسونگ رو مقایسه نکرده.

کلا بهترین ال سی دیا واسه موتورولاست ! V3i بهنرین گزینس واست ! ( V3x که فوق العادس ال سی دیش )

تا حالا یه گوشی سامسونگ رو کنار یه موتورولا گرفتی؟

اتفاقاً یکی از دوستای من همین V3i داره که بدون هیچ گونه شک و شبهه، ال سی دی سامسونگ کاملاً سر تره.

Rjoun
02-05-2007, 21:36
اخه خودم هم شك كردم چون سامسونگ بازار Lcdبزرگ دنيا هم مال خودش كرده چون واقعا كيفيتشون عاليه!
نميدونم موتورلا به جز شكل كاراييه ديگه اي هم داره!؟

Doyenfery
03-05-2007, 02:44
یعنی هیچ گوشی نیست که Displayerش اندازه این باشه , ولی دوربین , بلوتوث, ام پی تری پلیر نداشته باشه
(که قیمتش 150 بیشتر نشه)؟

Nabakhshoode
03-05-2007, 10:24
تا حالا یه گوشی سامسونگ رو کنار یه موتورولا گرفتی؟

اتفاقاً یکی از دوستای من همین V3i داره که بدون هیچ گونه شک و شبهه، ال سی دی سامسونگ کاملاً سر تره.

والا شهاب جان شکی نیست که سامسونگ ال سی دیاش کیفیت و به خصوص رزلوشن بالایی داره ( که البته در مورد گوشی های موتورولا هم صادقه ) ولی مثلا تو دوتا گوشی تقربا هم قیمت ( با رزلوشن برابر ) مقایسه میکنم d600 و v3x ! v3x چه زیر نور خورشید چه تو فضاهای بسته به نظر من کیفیت بالاتر و رنگایه با حرارت تری داره ( به خصوص زیر نور خورشید ! ) ! ... ضمن اینکه دوستمون بزرگی ال سی دی هم واسش مهم بود ! که موتورولا معمولا ال سی دی های بزرگتری داره !

اقاً یکی از دوستای من همین V3i داره که بدون هیچ گونه شک و شبهه، ال سی دی سامسونگ کاملاً سر تره

v3i رو با کدوم گوشی سامسونگ مقایسه میکنی ؟!

.....

کلا به نظر من در مورد ال سی دی ها :

سونی اریکسون : تفکیک رنگها تو ال سی دیاش خوبه ( از نوکیا بهتره معمولا ) برایتنس و کنتراست ال سی دی هاش خوبه ... و رزلوشن قابل قبولی دارن با توجه به اندازه ال سی دی ! ولی ال سی دی هاش یه عیب بزرگ دارن که زیر نور خورشید خوب دیده نمیشن ! این مورد حتی تو w810 وجود داره ( با وجود اینکه ال سی دی فوق العاده ای داره w810 و رنگا توش پر حرارت وزنده هستن برعکس w700 و k750 و...) ... یکی دیگه از عیبایه ال سی دی های سونی کوچیک بودنشونه که همین ال سی دی کوچیک زدن سونی خیلیا رو ناراضی کرده !

نوکیا : تفکیک رنگاش به پای سونی و سامسونگ نمیرسه البته منظورم تو اکثر گوشیاشه ! ( مثه 3250 یا N70 یا N72 یا ... ) کافیه مثلا N70 رو بذاری کنار w810 و d600 تا فرقشون رو ببینی ( N70 نسبت به دو گوشیه دیگه ال سی دی مات تری داره ) ! ولی گوشیاش زیر نور خورشید عملکرد بهتری از سونی و سامسونگ دارن ضمن اینکه اندازه ال سی دیاش بزرگتر و خیلیا به بزرگی ال سی دی اهمیت میدن ... رزلوشن خیلی از گوشیاش نسبت به اندازه ال سی دی مناسب نیست !

سامسونگ : ال سی دیاش تفکیک رنگ خیلی خوبی داره ... اندازه ال سی دیهاش متوسطه و از رزلوشن خیلی بالایی ( نسبت به اندازه ال سی دی ) برخورداره ... ولی زیر نور خورشید عملکرد خیلی خوبی نداره ...

موتورولا : ال سی دی هاش رزلوشن قابل قبول نسبت به اندازه ال سی دی داره ... اندازه ال سی دی هاش بزرگ و مناسبه معمولا ... و برایتنس و نور عالیی داره ال سی دی هاش ! زاویه دید ال سی دی هاش خیلی خوبه ! زیر نور خورشید هم عملکرد خیلی خوبی دارن !

این حاصل تجربه منه ! اگه دوستان اطلاعاتی دارن میتونن اضافه کنن ... بحث راجع به ال سی دیا بحث جالبه ! کمترم در موردش بحث میشه !

ShahabSAMSUNG
03-05-2007, 11:51
v3i رو با کدوم گوشی سامسونگ مقایسه میکنی ؟!

اون موقع دی820 داشتم.

گرچه میشه گفت که همه گوشی های سامسونگ ال سی دی هایی مثل هم دارن.

ضمناً من در زیر نور خورشید مقایسه نکردم که ببینم کدوم بهتر جواب میده ولی با دی820 زیر نور خورشید (طوری که آفتاب کاملاً روش بود) هیچ مشکلی نداشتم و کاملاً راحت باهاش کار می کردم. طوری که نوکیای بابام اصلاً جواب نمی داد (و دبلیو810 که الان دارم هم جواب نمیده و اعصاب خورد می کنه)

چطور میگی زیر نور خورشید جواب نمیده؟

(ضمناً تا دوشنبه صبر کنید تا رفیقم رو ببینم و گوشیش رو ببرم زیر نور خورشید. نتیجه رو میام میگم)

nima_989
03-05-2007, 16:57
اگه کیفیت در کنار بزرگی می خوای می تونی از M600 استفاده کنی. آخرت کیفیته.
P990 هم واسه خودش خداییه .
D900 هم خیلی با کیفیته .

Nabakhshoode
03-05-2007, 17:43
اون موقع دی820 داشتم.

گرچه میشه گفت که همه گوشی های سامسونگ ال سی دی هایی مثل هم دارن.

ضمناً من در زیر نور خورشید مقایسه نکردم که ببینم کدوم بهتر جواب میده ولی با دی820 زیر نور خورشید (طوری که آفتاب کاملاً روش بود) هیچ مشکلی نداشتم و کاملاً راحت باهاش کار می کردم. طوری که نوکیای بابام اصلاً جواب نمی داد (و دبلیو810 که الان دارم هم جواب نمیده و اعصاب خورد می کنه)

چطور میگی زیر نور خورشید جواب نمیده؟

(ضمناً تا دوشنبه صبر کنید تا رفیقم رو ببینم و گوشیش رو ببرم زیر نور خورشید. نتیجه رو میام میگم)

D600 یکی از دوستام رو با w810 خودم زیر نور خورشید مقایسه کردم هر دو جواب خوبی ندادن ... حتی d600 با وجود رزلوشن بالاتر ال سی دیش محوتر بود ! در مورد D820 نمیدونم !

این M600 واقعا ال سی دی شاخی داره ! جزو معدود ال سی دی های سونیه که هم زیر نور خورشید هم تو فضای اتاق کیفیت بالایی داره ... رزلوشن و اندازشم خیلی مناسبه ... طول و عرض ال سی دی هم با هم میخونه ! حیف که سونی این مدل ال سی دی رو تو گوشیی مثه M600 استفاده کرده ولی رو گوشی های پر فروشش همچین ال سی دیی نذاشته !

Doyenfery
03-05-2007, 18:00
P990 هم واسه خودش خداییه .
D900 هم خیلی با کیفیته .

خوبه از گوشی 150 تومنی رسیدیم به 350 تومنی!!!! :biggrin:

بچه من چیزی دیگه ای گفته بودم :blush:

یعنی هیچ گوشی نیست که Displayerش اندازه این باشه , ولی دوربین , بلوتوث, ام پی تری پلیر نداشته باشه
(که قیمتش 150 بیشتر نشه)؟

منتظرم

c0rd3r
03-05-2007, 18:19
منظورت این مدله؟ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
یا نه
میشه گوشی رو باز کرد و از رو مانیتور داخلی (که بزرگتره) شماره تماس گیرنده رو دید؟

سلام . بله . همون مدل . وی3 .

این پستت رو قبلا دیدم اما رفتم تحقیق کردم و جوابت رو پیدا کردم . آخه تا حالا نداشتمش .

1- تنظیم میشه . میتونی اگه بخوای هر وقت باز میکنی جواب بده و یا نه .

2- اگه تنظیم کنی بله . ( تنظیمش رو تو کلوپ موتورولا بپرس که من نمیدونم )

c0rd3r
03-05-2007, 18:20
قیمت روز موتورولا وی 3 در مشهد : 155 هزار تومان .

Doyenfery
03-05-2007, 18:38
مرسی C0rd3r [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
(اسمتو نمی دونم)
دمت گرم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

c0rd3r
03-05-2007, 18:53
مرسی C0rd3r [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
(اسمتو نمی دونم)
دمت گرم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خواهش . وظیفه بود . ما همیشه تو این فروم ها هستیم تابه هم کمک کنیم .

ShahabSAMSUNG
04-05-2007, 01:05
خوبه از گوشی 150 تومنی رسیدیم به 350 تومنی!!!! :biggrin:

بچه من چیزی دیگه ای گفته بودم :blush:

منتظرم

اگه 150 تومنی می خوای، خب برو سراغ همون وی3

گرچه که سامسونگ یه مدل جدید زده با 180 تومن به نام E250
گوشی بسیار عالی ای هست با امکاناتی فوق العاده
ظاهرش هم عین دی900 هست

یکی از بچه های همین انجمن (darvish) هم گرفته و خودش که خیلی راضیه.
توضیحات بیشتر رو از خودش می تونی بگیری.
تو انجمن سامسونگ می تونی پیداش کنی.

mahyarSAMSUNG
04-05-2007, 02:33
ولی رزولیشن این گوشی مثل دی 500 کمه . 176 در 220

ShahabSAMSUNG
04-05-2007, 13:16
رزولیشن نه. اندازه صفحه نمایشش خب یه کم کوچیک تره. وگرنه از لحاظ کیفیت تصویری فوق العاده است.

Doyenfery
06-05-2007, 06:27
64000 رنگ بودن صفحه نمایش یا 256000 رنگ بوده اون .. چقدر رو وضوح تاثیر داره ؟
_________________ _____________________________ _________________
(البته می دونم که وضوح صفحه به چیزای دیگه ای هم بستکی داره) نمونش W700و W810 که وضوح صفحشون علی رقم برابر بودن تعداد رنگ صفحه نمایش (262144) و طول و عرض پیکسل ها (176x 220 پیکسل ) زمین تا آسمون فرق می کنه !

mahyarSAMSUNG
07-05-2007, 12:37
اوههههههههههه . 64 اولا نیست 65 هزار . دوم میدونی چه کیفیت داره در ضمن 256 هزار برای این کا 750 و دبلیو 700 و... برای سامسونگ 262000 . آره داداش

sid
09-10-2007, 02:36
n gage qd
memory
simbian
nokia
game phone
خیلی خاصه
150000تومان
فقط قدیمیه و کمه

mahyarSAMSUNG
09-10-2007, 05:43
ان گیح هم مثل این تاپیک قدیمیه

Doyenfery
09-10-2007, 18:19
n gage qd
memory
simbian
nokia
game phone
خیلی خاصه
150000تومان
فقط قدیمیه و کمه
دوست من , من حدود ِ پنج ماه پیش این تاپیکو زدم .. و حدوده 4 ماه پیش هم گوشیمو گرفتم
بهر حال ممنون :10: