ورود

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : vb+sql کار

nazanin_n
23-04-2007, 19:57
سلام

ذوست عزیز اگر vb و sql کار هستی... من روی یک سیستم انبار کار میکنم...اگه سورس سیستم انبار مخصوصآ قسمت کاردکس کالا و ...دارین ممنو میشم اون رو share کنید..sql کار ماهر تو select

Mitibob
24-04-2007, 12:36
تنها کاری که می تونم بکنم اینه که سورس انبارتو ببینم و بهت نظر بدم. اگه انتظار داری برات اینجا source انبار بزاره
کسی یه کم انتظار زیادیه!!!

nazanin_n
26-04-2007, 16:16
سلام

نه انتظار سورس کامل رو ندارم...ایده نوشتن قسمت کاردکس رو میخوام..روشهای کنترل موجودی..میانگین موزون..فایفو..

Mitibob
28-04-2007, 14:51
من یه تجربه ی 3 ماهه داشتم. اما این روش ها رو بسته به فرآیند دستی مکانیزه کردم. کلید اصلی اینه که View های درست حسابی بنویسی! به هر حال اگه Document دستی داری بفرست راهنماییت می کنم.

bad_boy_2007
28-04-2007, 20:40
کاری که شروع کردی کار زمان بری و اگر هم بخشی از فرآیند تولید نرم افزارت رو تو این روش پیش بینی نکنی و یا اشتباه پیش بینی کنی باید زمان زیادی برای رفع اشتباهت بکنی بهمین دلیل اکیدا توصیه میکنم پیش از شروع کد نویسی اول با یکی از زبانهای شبیه سازی دیاگرامهای برنامت رو ترسیم کن نیاز سنجی کن ، در صورت اشتباه در برقراری ارتباط بین اشیائ و یا ایده برای ارتباط بهتر ، الگوریتم رو اصلاح کن و در نهایت زحمت بخشی از ایجاد برنامه رو بنداز گردن نرم افزار مدل ساز که واست بخشی از فرمها ، دیتابیس ، کد ایجاد دیتابیس و . . . رو هم تولید میکنه
نمونه برنامه هایی که میتونی استفاده کنی میتونه کلیه برنامه های UML یا نرم افزار آموزش rationalrose باشه

nazanin_n
30-04-2007, 14:01
ممنون از جواب ها ..دوست عزیز من کارم رو مدتیه شروع کردم..مشکل من همین قسمت هست پیاده سازی فرمولها ..از ویو استفاده کردم ولی اون نتیجه ای رو که میخوام نگرفتم..باید 3 تا یونیون بزنم بین 3 تا سلکت که نتیجه مقدار و قیمت و محاسبه نرخ میانگین رو ذر هر لحظه داشته باشم برای رسید ها و حوالهای انبار..متاسقانه به مشکل بر میخورم..چون محدودیت زمان پیاده سازی هم دارم!