PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست کرک یا سریال برنامه TV Plus 3.0

ejbaree
23-04-2007, 12:13
یاا...
دوستان من این برنامه رو برای کپچر شدیدا نیاز دارم، ولی متاسفانه هنگام نصبش سریال میخواد.
لطفا سریالش رو بهم بدین.
ممنون.

mammad_visual
24-04-2007, 12:26
سلام
دوست عزیز, این فکر میکنم درستش کنه, من که برنامه رو ندارم, هیچ nfo هم نداره, احتمالا باید یه فایلی هم نام با bass_xxx.dll توی پوشه ی Plugins\Audio گیر بیاری (یا جای دیگه) بعد این فایل رو روش بریزی.
برای نسخه: Concept design-OnlineTV Plus 3.0.3.0
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
موفق باشی

ejbaree
24-04-2007, 12:39
سلام
دوست عزیز, این فکر میکنم درستش کنه, من که برنامه رو ندارم, هیچ nfo هم نداره, احتمالا باید یه فایلی هم نام با bass_xxx.dll توی پوشه ی Plugins\Audio گیر بیاری (یا جای دیگه) بعد این فایل رو روش بریزی.
برای نسخه: Concept design-OnlineTV Plus 3.0.3.0
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
موفق باشی

آقا محمد سلام.
داداش اینکه فقط توش اینه:
F:\Concept design-OnlineTV Plus 3[1].0.3.0\Plugins\Audioبا فایل:
bass_xxx.dll
من اینو چیکارش کنم؟
بازم اگه یه پچی، کرکی، سریالی ... چیزی بود، بدرد میخورد.
یعنی هیچکی اینجا نیست که به من کمک کنه؟

mammad_visual
24-04-2007, 13:28
ببین برنامه رو کجا نصب کردی
بعد توی پوشه برنامه (جایی که نصبش کردی), توی پوشه Plugins, بعدم توی پوشه Audio, فایل bass_xxx.dll رو کپی کن
اگه نتونستی توی درایوی که برنامه رو نصب کردی, یه جستجو کن, فایلی رو با نام bass_xxx.dll, بعد اینو روش بریز
موفق باشی

ejbaree
24-04-2007, 18:40
ببین برنامه رو کجا نصب کردی
بعد توی پوشه برنامه (جایی که نصبش کردی), توی پوشه Plugins, بعدم توی پوشه Audio, فایل bass_xxx.dll رو کپی کن
اگه نتونستی توی درایوی که برنامه رو نصب کردی, یه جستجو کن, فایلی رو با نام bass_xxx.dll, بعد اینو روش بریز
موفق باشی

آقا محمد توی فایل های مربوط به این برنامه من هیچ کدوم از اینها که شما گفتی رو ÷یدا نکردم. یعنی ( پوشه Plugins و Audio و فایل bass_xxx.dll.

اساسا فکر نمیکنم با ایم فایل بشه این برنامه رو رجیستر کرد.