PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : هر فایلی را بدون محدودیت دریافت کنید

satttanism
05-04-2007, 15:39
تا به حال برای شما اتفاق افتاده که دنبال فایلی می گردید ولی نمی توانید برای دانلود پیداش کنید؟می شه علتش رایگان نبودن، کم یاب بودن، همگانی نبودن و … باشد. قصد دارم روشی را برای شما بگم که در آن می توانید به راحتی هر چه تمام تر فایل های مورد نظر (عکس، فیلم، برنامه و …) خود را پیدا کرده و بدون هیچ مشکلی با سرعت بالا دریافت کنید. این روش بسیار ساده است ابتدا شما باید یک برنامه کم حجم ولی فوق العاده مفید که در کل جهان شناخته شده است به نام Ares را از اینجا دریافت کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]). این برنامه که بسیار معروف است و بر روی کامپیوترهای زیادی نصب شده است کار خود را به این صورت انجام می دهد که وقتی هر کاربر این برنامه را نصب می کند و به جست و جوی فایلی می گردد برنامه بر روی کامپیوتر های تمام اشخاصی که از این برنامه استفاده می کنند را به صورت سریع جست و جو می کند.(این فایل های پیدا شده توسط خود اشخاص اجازه داده شده تا به اشتراک گذاشته شود که در صورتی کاربر اجازه ندهد در نتایج جست و جو نمی آید) حال زمانی که فایل مورد نظر را پیدا کرد فقط به یک کامپیوتر اکتفا نمی کند و برای مثال شاید روی ۱۰۰ کامپیوتر این فایل را پیدا کند.(برنامه به طور هوشمند می فهمد که همه آنها یکی هستند و هیچ تفاوتی ندارند)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

وقتی شما بر روی دکمه دانلود کلیک می کنید هر قسمت از آن فایل را از روی یک کامپیوتر می گیرد تا هم سرعت دانلود فوق العاده بالا رود و هم سرعت آن کامپیوتر ها اصلا پایین نیاید. شما هم می توانید فایل های خود را به اشتراک بگذارید که این کار فقط با اجازه شما داده می شود.(فایل هایی که شخصی نیستند و مناسب برای اشتراک گذاری هستند را به اشتراک بگذارید تا همه از آنها استفاده کنند همان طور که شما به فایل های دیگران نیاز دارید) همچنین برنامه می تواند فایل های صوتی تصویری شما را بر روی خود برنامه به نمایش در بیاورد تا قسمتی از آن را قبل از دریافت مشاهده کنید. فقط اگر می شود از این برنامه درست استفاده کنید و دنبال فایل های سیاسی و غیراخلاقی نروید تا سریع آن را نبندند
itonline

satttanism
06-04-2007, 01:26
دوستان من خودم دانلود کردم و دارم ازش استفاده می کنم واقعا عالیه و توصیه میکنم امتحانش کنید

meisam317
09-04-2007, 21:27
این که یه برنامه ساده مثل kazaa یا برنامه های که با شبکه gentula یا edonkey کار میکنن هست

saviss
09-04-2007, 21:50
برنامه ی جالبیه اما کلی اسپای ور میریزه تو سیستم
باید فایروال وآنتی ویروس قوی داشته باشی

satttanism
09-04-2007, 22:57
برنامه ی جالبیه اما کلی اسپای ور میریزه تو سیستم
باید فایروال وآنتی ویروس قوی داشته باشی

به هیچ عنوان خطری نداره یعنی من تاحالا با چیزی برخورد نکردم

saviss
09-04-2007, 23:01
به هیچ عنوان خطری نداره یعنی من تاحالا با چیزی برخورد نکردم
چرا.....اتفاقا من 4تا پیداکدم(با زون آلارم)بعدشم دیلیتشون کردم(مربوط به خود برنامه بود)این جور چیزا طبیعیه تو اینجوربرنامه ها من از کازا هم که استفاده میکردم همینجوربود
ولی درکل برنامه ی خوبیه دستت دردنکنه

j0l6
09-04-2007, 23:17
اره درسته این برنامه ها کامپیوتر افراد رو سرج می کنن و کسایی هستن که اسم فایل های ویروسی رو تغییر میدن مثلا میزارن اسم یه اهنگ یا یه انتی ویروس یه چیزی که خواهان زیاد داره و اون رو تو قسمت share قرار میدن اینجوری افراد فایل های ویروسی رو ندونسته دانلود می کنن
در ضمن مواظب پسورد ها و ای دی های یاهو یی که تو فایل های متنی سیو کردین رو سیستمتون باشین خیلی ها با استفاده از این برنامه های فایل های حاوی پسورد و ای دی رو تو سیستم افراد دیگه سرچ می کنن که نتیجه هم میده

satttanism
09-04-2007, 23:25
چرا.....اتفاقا من 4تا پیداکدم(با زون آلارم)بعدشم دیلیتشون کردم(مربوط به خود برنامه بود)این جور چیزا طبیعیه تو اینجوربرنامه ها من از کازا هم که استفاده میکردم همینجوربود
ولی درکل برنامه ی خوبیه دستت دردنکنه

من با کسپر که به چیزی برخورد نکردم

rezasafa2000
12-04-2007, 23:53
اقا این که یه جور اسپای هست

satttanism
13-04-2007, 00:15
اقا این که یه جور اسپای هست

من نمیدونم شما چجوری به این نتیجه رسیدین
خود فایل اصلی هیچ مشکلی نداره حالا بازم بگید

rezasafa2000
14-04-2007, 20:32
شما خودت امتحان کردی ؟

saviss
14-04-2007, 20:54
من نمیدونم شما چجوری به این نتیجه رسیدین
خود فایل اصلی هیچ مشکلی نداره حالا بازم بگید

satttanismجان اسپای ور هست (البته باLow Level
من هربار که باهاش کارمیکنم مجبورمیشم اول زون آلارم رو دیسیبل کنم(چون فایروالش روی Hi )تنظیم شده بعدش کارم که تموم شد فعالش کنم وکلا اسکن کنم .....معمولا یه سه چهارتائی پیدا میشه
ببین اینم عکسشه:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

satttanism
14-04-2007, 22:35
satttanismجان اسپای ور هست (البته باLow Level
من هربار که باهاش کارمیکنم مجبورمیشم اول زون آلارم رو دیسیبل کنم(چون فایروالش روی Hi )تنظیم شده بعدش کارم که تموم شد فعالش کنم وکلا اسکن کنم .....معمولا یه سه چهارتائی پیدا میشه
ببین اینم عکسشه:

اسپای نیست ادواره ولی به هر حال من از همین تعجب می کنم که زون آلارم که از سیستم کسپر استفاده می کنه این رو نشون میده ولی خود کسپر چیزی نشون نمیده

pedram_ashena
14-04-2007, 22:40
متاسفانه اين موضوع را در معرفي نرم افزار قبلا پست داده بودم.

satttanism
15-04-2007, 13:16
متاسفانه اين موضوع را در معرفي نرم افزار قبلا پست داده بودم.

قبلا شما دیروزه؟؟؟
بابا رو ام خوب چیزیه

pedram_ashena
15-04-2007, 13:35
قبلا شما دیروزه؟؟؟
بابا رو ام خوب چیزیه

:31: نه عزيز عجول من.
فكر نميكردم با خوندن پست من اينجوري برداشت كنيد وگرنه كاملتر مي نوشتم.:46:
منظورم اين بود كه من ناپيك شما را نديده بودم و دوباره در معرفي نرم افزار مطرحش كردم.هيچي سواد نداشته باشم ديگه اينقدر دارم كه تاريخ پستها را بتونم تشخيص بدهم.:21:
به هر حال ديگه ببخشيد كه رو ام زياده:42: :45:

casper66m
15-04-2007, 20:53
اجازه دانلود مطلق میده ؟ یا مثل بقیه p2p ها سرعت دانلود بستگی به سرعت اپلود داره

satttanism
15-04-2007, 22:51
اجازه دانلود مطلق میده ؟ یا مثل بقیه p2p ها سرعت دانلود بستگی به سرعت اپلود داره

سرعت دانلودش به سرعت دانلود اینترنتت بستگی داره چون به یه کامپوتر تنها وصل نمیشه به چنتا وصل میشه و از چند جا دانلود می کنه

casper66m
16-04-2007, 00:38
سرعت دانلودش به سرعت دانلود اینترنتت بستگی داره چون به یه کامپوتر تنها وصل نمیشه به چنتا وصل میشه و از چند جا دانلود می کنه
میخواستم بدونم من وقتی چیزی دانلود مینکم باید همزمان اپلود هم بکنم ؟

satttanism
16-04-2007, 00:43
میخواستم بدونم من وقتی چیزی دانلود مینکم باید همزمان اپلود هم بکنم ؟

نه بابا اصلا نیاز به آپلود چیزی نیست هیچ وقت