PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد انتی ویروس Nod32??!!!

Free_swallow
04-04-2007, 17:18
سلام
ایا انتی ویروس nod32 مثل kaspersky internet security تمامی پورت ها و یا برنامه هارو تحت کنترل داره! یعنی مثل یک فایروال عمل می کنه!
اگه نه نسخه internet security وجود داره!
از لحاظ کارایی این بهتره یا کسپرسکس!؟

Wisdom
04-04-2007, 17:23
Nod32 تاپيك اختصاصي داره

اون جا مطرح كنيد ، [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

vtn54
04-04-2007, 22:15
سلام
ایا انتی ویروس nod32 مثل kaspersky internet security تمامی پورت ها و یا برنامه هارو تحت کنترل داره! یعنی مثل یک فایروال عمل می کنه!
اگه نه نسخه internet security وجود داره!
از لحاظ کارایی این بهتره یا کسپرسکس!؟

دوست عزیز

نود 32 فایروال ندارد و طبیعتا کار یک فایروال را انجام نمی دهد هر چند HTTP Scan دارد و ترافیک اینترنتی از بعضی پورتها

را اسکن می کند.

Free_swallow
05-04-2007, 00:00
دوست عزیز

نود 32 فایروال ندارد و طبیعتا کار یک فایروال را انجام نمی دهد هر چند HTTP Scan دارد و ترافیک اینترنتی از بعضی پورتها

را اسکن می کند.

سلام و ممنون از پاسخ
می تونم بپرسم شما از چه internet security استفاده می کنید؟
یه سوال تخصصی هم دارم؟؟
من نمی دونم با مشکل جدید kaspersky internet security چطور باید کنار بیام! اخرین نسخش با invader که در اکثر کرک ها وجود داره مشکل داره و به عنوان riskware می شناسه! در نسخه های قدیمی وقتی پنجره اخطار باز می شد و گزینه add to trust zone انتخاب می کردیم مشکل حل می شد اما تو نسخه جدید اینطور نیست! تمام مراحل انجام می شه اما اجازه باز شدن برنامه را نمی ده! مجبورم از یه ورژن قدیمی تر استفاده کنم

vtn54
06-04-2007, 03:48
[RIGHT]

سلام و ممنون از پاسخ
می تونم بپرسم شما از چه internet security استفاده می کنید؟
یه سوال تخصصی هم دارم؟؟
من نمی دونم با مشکل جدید kaspersky internet security چطور باید کنار بیام! اخرین نسخش با invader که در اکثر کرک ها وجود داره مشکل داره و به عنوان riskware می شناسه! در نسخه های قدیمی وقتی پنجره اخطار باز می شد و گزینه add to trust zone انتخاب می کردیم مشکل حل می شد اما تو نسخه جدید اینطور نیست! تمام مراحل انجام می شه اما اجازه باز شدن برنامه را نمی ده! مجبورم از یه ورژن قدیمی تر استفاده کنم

من از اینترنت سکوریتی استفاده نمی کنم از آنتی ویروس کاسپرسکی به تنهایی استفاده می کنم .در ضمن من متوجه

مشکل شما نشدم Invader نامی است که سرویس PDM کاسپرسکی به برنامه هایی که کدی به داخل پروسه های

دیگر تزریق می کنند اطلاق می کند ولی Riskware کلمه ای است که File Anti-Virus به برنامه هایی که بالقوه قابلیت

سواستفاده یا مخرب دارند اطلاق می کند و این دو با هم متفاوتند اگر می توانید تصویری از یکی از پیغامهای یاد شده را

بگذارید.

Free_swallow
06-04-2007, 10:27
من از اینترنت سکوریتی استفاده نمی کنم از آنتی ویروس کاسپرسکی به تنهایی استفاده می کنم .در ضمن من متوجه

مشکل شما نشدم Invader نامی است که سرویس PDM کاسپرسکی به برنامه هایی که کدی به داخل پروسه های

دیگر تزریق می کنند اطلاق می کند ولی Riskware کلمه ای است که File Anti-Virus به برنامه هایی که بالقوه قابلیت

سواستفاده یا مخرب دارند اطلاق می کند و این دو با هم متفاوتند اگر می توانید تصویری از یکی از پیغامهای یاد شده را

بگذارید.

سلام
فکر نمی کنم راهی داشته باشه! ولی با این حال برای شما عکس می زارم! این multi yahoo patch که اجازه باز شدن برنامه رو با اینکه add to trust zone انتخاب کردم نمی ده و خیلی از کرکهای بازی البته بعضی از کرکها که مشابه هستند اجازه فعالیت می ده ولی خیلی هاروو نمی ده! این اخرین نسخش اینطوریه! تو نسخه های قبلی هیچ مشکلی نداشت و این نوع کرک ها رو به عنوان overbuffer می شناخت که وقتی add to trust zone می زدی بدون هیچ مشکلی برطرف می شد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

vtn54
08-04-2007, 03:22
سلام
فکر نمی کنم راهی داشته باشه! ولی با این حال برای شما عکس می زارم! این multi yahoo patch که اجازه باز شدن برنامه رو با اینکه add to trust zone انتخاب کردم نمی ده و خیلی از کرکهای بازی البته بعضی از کرکها که مشابه هستند اجازه فعالیت می ده ولی خیلی هاروو نمی ده! این اخرین نسخش اینطوریه! تو نسخه های قبلی هیچ مشکلی نداشت و این نوع کرک ها رو به عنوان overbuffer می شناخت که وقتی add to trust zone می زدی بدون هیچ مشکلی برطرف می شد

دوست عزیز

نمی دانم از کجا اطمینان داری که کرکهایی که استفاده می کنی بی خطرند ولی شما هروقت چنین پیغامی ظاهر شد

گزینه Apply To ALL را تیک بزن و گزینه skip را بزن تا از شر پیامهای بعدی در امان بمانی.

Free_swallow
09-04-2007, 22:35
دوست عزیز

نمی دانم از کجا اطمینان داری که کرکهایی که استفاده می کنی بی خطرند ولی شما هروقت چنین پیغامی ظاهر شد

گزینه Apply To ALL را تیک بزن و گزینه skip را بزن تا از شر پیامهای بعدی در امان بمانی.

سلام
ممنون. این فایده ای نداره! بله از جانب کرکها مطمن هستم! اینکارو می کنم اما باز اجازه فعالیت برنامه را نمی ده این اخطارو می ده:

vtn54
09-04-2007, 22:50
سلام
ممنون. این فایده ای نداره! بله از جانب کرکها مطمن هستم! اینکارو می کنم اما باز اجازه فعالیت برنامه را نمی ده این اخطارو می ده:

خوب راستش راهنمایی کردن از راه دور کمی مشکل است :27: ولی حالا که اینقدر به این کرکها اطمینان داری ( و به نظر

من صد در صد در اشتباه هستی :41: )دو راه ساده تر داری یا کلا سرویس PDM را غیر فعال کن و برای همیشه از شر این پیامها خلاص شو یا

اینکه هنگام اجرای کرک به طور موقت کاسپرسکی را غیر فعال کن تا بدون دردسر کرک را اجرا کنی بعد می توانی

کاسپرسکی را مجددا فعال کنی.

Free_swallow
10-04-2007, 21:08
خوب راستش راهنمایی کردن از راه دور کمی مشکل است :27: ولی حالا که اینقدر به این کرکها اطمینان داری ( و به نظر

من صد در صد در اشتباه هستی :41: )دو راه ساده تر داری یا کلا سرویس PDM را غیر فعال کن و برای همیشه از شر این پیامها خلاص شو یا

اینکه هنگام اجرای کرک به طور موقت کاسپرسکی را غیر فعال کن تا بدون دردسر کرک را اجرا کنی بعد می توانی

کاسپرسکی را مجددا فعال کنی.

سلام
داداشی می بخشی وقت شما رو هم می گیرم! ولی همه این کارو رو کردم! چه pause protection کنم چه اصلا برنامه رو کامل ببندم اثر نمی کنه! مگر اینکه کسپرسکی کامل remove کنم یا اینکه یه ورژن پایین تر نصب کنم!
از لحاظ کرک هم من خیلی وقته با این internet security دارم کار می کنم هیچ کدوم از ورژن های قبلیش این مشکل نداشت جز این!
تا زمانی که خودت نصب نکنی همانطور که گفتی از راه دور خیلی مشکل!
از راهنمایی ممنون!

vtn54
10-04-2007, 21:44
سلام دوست من

اگر می توانی این فایل Patchit2.exe را یکجا برایم آپلود کن.

Free_swallow
12-04-2007, 19:07
سلام دوست من

اگر می توانی این فایل Patchit2.exe را یکجا برایم آپلود کن.

سلام
باورکن راضی به زحمت نیستم! برای شما اپلود کرد

این هم ورژن برنامه:
Kaspersky Internet Security 6.0.2.666

vtn54
12-04-2007, 21:05
سلام دوست عزیز

نسخه ای که شما استفاده می کنید یک نسخه بتا است و ممکن است اشکالاتی داشته باشد آخرین نسخه تجاری

نسخه 621 است ولی با این وجود من فکر نمی کنم مشکل شما به این ربطی داشته باشد .من برنامه ای را که آپلود کرده

بودید نصب کردم کاسپرسکی از خود فایلهای نصب شده ایراد نمی گیرد و همانطور که قبلا فکر می کردم این یک اخطار از

سرویس PDM است ساده ترین کاری که می توانی انجام دهی این است که سرویس PDM را از کار بیندازی تا پیغامهایی

مشابه این را دریافت نکنی ( هر چند با این کار یک سرویس امنیتی مهم کاسپرسکی را از دست می دهی ) برای غیر

فعال کردن آن به طور کامل به آدرس زیر برو و تیک گزینه Enable Proactive Defence را بردار :

Setting/Protection/Proactive Defence

البته می توان PDM را طوری تنظیم کرد که بدون غیر فعال شدن به برنامه خاصی گیر ندهد ولی چون مشکل شما فقط با

یک برنامه نیست و در ضمن من از کاسپرسکی در ویستا استفاده می کنم که تنظیماتش کاملا با XP متفاوت است

نمی توانم روش آن را با جزییات برایتان بگویم .

Free_swallow
16-04-2007, 17:33
سلام دوست عزیز

نسخه ای که شما استفاده می کنید یک نسخه بتا است و ممکن است اشکالاتی داشته باشد آخرین نسخه تجاری

نسخه 621 است ولی با این وجود من فکر نمی کنم مشکل شما به این ربطی داشته باشد .من برنامه ای را که آپلود کرده

بودید نصب کردم کاسپرسکی از خود فایلهای نصب شده ایراد نمی گیرد و همانطور که قبلا فکر می کردم این یک اخطار از

سرویس PDM است ساده ترین کاری که می توانی انجام دهی این است که سرویس PDM را از کار بیندازی تا پیغامهایی

مشابه این را دریافت نکنی ( هر چند با این کار یک سرویس امنیتی مهم کاسپرسکی را از دست می دهی ) برای غیر

فعال کردن آن به طور کامل به آدرس زیر برو و تیک گزینه Enable Proactive Defence را بردار :

Setting/Protection/Proactive Defence

البته می توان PDM را طوری تنظیم کرد که بدون غیر فعال شدن به برنامه خاصی گیر ندهد ولی چون مشکل شما فقط با

یک برنامه نیست و در ضمن من از کاسپرسکی در ویستا استفاده می کنم که تنظیماتش کاملا با XP متفاوت است

نمی توانم روش آن را با جزییات برایتان بگویم .

سلام
اصلا هیچ فایده ای نداره نسخه 621 هم نصب کردم همه ان کارهایی که گفتی انجام دادم! گفتم شاید سیستم من مشکل داره رفتم روی سیستم دوستم ریختم دیدم همون اش و همون کاسه! شاید نسخه جدیدش درست بشه!
شما internet security دیگه ای که هم عالی باشه هم رم کمی بگیری معرفی نمی کنی؟!
یا به نظرت با همین بسازم!

Free_swallow
16-04-2007, 18:55
سلام مجدد
می دونم که اینجا جاش نیست ولی شما تا حالا CA internet security کار کردید!
بنظر شما نصبش کنم یت بزارم همین کسپرسکی باشه

vtn54
16-04-2007, 20:35
سلام مجدد
می دونم که اینجا جاش نیست ولی شما تا حالا CA internet security کار کردید!
بنظر شما نصبش کنم یت بزارم همین کسپرسکی باشه

نه دوست عزیز

یک سری به تاپیک مقایسه آنتی ویروسها بزن ببین وضعیت آنتی ویروس این شرکت چقدر افتضاحه ,مقایسه آن با

کاسپرسکی بی انصافی است.

vtn54
16-04-2007, 20:44
سلام
اصلا هیچ فایده ای نداره نسخه 621 هم نصب کردم همه ان کارهایی که گفتی انجام دادم! گفتم شاید سیستم من مشکل داره رفتم روی سیستم دوستم ریختم دیدم همون اش و همون کاسه! شاید نسخه جدیدش درست بشه!
شما internet security دیگه ای که هم عالی باشه هم رم کمی بگیری معرفی نمی کنی؟!
یا به نظرت با همین بسازم!

سلام دوست عزیز

یک جای کارت ایراد دارد غیر ممکن است سرویس PDM را غیر فعال کنی و بعد از آن اخطار دریافت کنی :blink:

در هر حالت قدرت اصلی فایروال کاسپرسکی مربوط به سرویس PDM آن است اگر با آن مشکل داری کلا اینترنت

سکوریتی کاسپرسکی را بی خیال شو .شما اینترنت سکوریتی زون آلارم را هم امتحان کن چون آنتی ویروسش

کاسپرسکی است و سرویس PDM هم ندارد فایروالش هم که زون آلارم معروف است .البته اگر با نود32 مشکل نداری

می توانی از آنتی ویروس نود 32 همراه با یک فایروال قوی استفاده کنی که همان کار اینترنت سکوریتی را برایت می کند.

اینترنت سکوریتی نورتون 2007 هم محصول فوق العاده ای است ظاهرا تازگی کرک درست و حسابی هم برای آن پیدا شده است

آن را هم اگر می توانی داونلود کن و امتحانی بکن.

saeid_panah
16-04-2007, 21:09
كسي سايتي براي دانلود ناد نداره

Free_swallow
19-04-2007, 16:27
سلام دوست عزیز

یک جای کارت ایراد دارد غیر ممکن است سرویس PDM را غیر فعال کنی و بعد از آن اخطار دریافت کنی :blink:

در هر حالت قدرت اصلی فایروال کاسپرسکی مربوط به سرویس PDM آن است اگر با آن مشکل داری کلا اینترنت

سکوریتی کاسپرسکی را بی خیال شو .شما اینترنت سکوریتی زون آلارم را هم امتحان کن چون آنتی ویروسش

کاسپرسکی است و سرویس PDM هم ندارد فایروالش هم که زون آلارم معروف است .البته اگر با نود32 مشکل نداری

می توانی از آنتی ویروس نود 32 همراه با یک فایروال قوی استفاده کنی که همان کار اینترنت سکوریتی را برایت می کند.

اینترنت سکوریتی نورتون 2007 هم محصول فوق العاده ای است ظاهرا تازگی کرک درست و حسابی هم برای آن پیدا شده است

آن را هم اگر می توانی داونلود کن و امتحانی بکن.

سلام
گزارش كار:
اقا من رفتم norton internet security 2007 نصب كردم بعد اپديتش هم كردم زدم تنگش هم norton system work 2007 هم نصب كردم. حالا راحت شدم تمام برنامه هايي كه كار نمي كرد درست شد يه نكته جالب وقتي full scan كردم 7 ويروس ژيدا كرد كه 4 تاشون وضعيت high داشت در صورتيكي با ;aspersky internet security اينها به عنوان ويروس شناسايي نمي شدند. ولي نصبت به internet security هاي ديگه حجم بالايي داره بالاي 100 مگابايت! در صورتيكي كه كسپرسكي نهايت 20 مگابايت باشه!
ممنون

vtn54
19-04-2007, 17:18
خوب دوست عزیز

خوشحالم که مشکلتان حل شد محصولات نورتون 2007 (البته به جز نورتون 360 درجه ) همگی عالی هستند .:15: