PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برداشتن مموري از گوشي روشن

Character
25-03-2007, 20:21
سلام
من شنيده ام كه برداشتن مموري از روي گوشي وقتي كه گوشي روشن است باعث آسيب رسيدن به مموري و گوشي مي شود. آيا اين مساله درست است يا خير؟:20:

Farbod_h
25-03-2007, 21:47
بعضی از گوشی ها یه خصوصیت دارن به نام هات سوآپ . برای این گوشیا مشکلی پیش نمیاد

GsM
25-03-2007, 22:31
من پیشنهاد میکنم.. حتی اگه میشه هم نکنید...من تجربه کردم و دیدم در مدل های متفاوتی این مشکل ایجاد شده مثلا..motorola v3x و یا n70 البته بیشتر به شناس و پیشونی هم... مربوط است....

dkhx2000
25-03-2007, 22:37
من پیشنهاد میکنم.. حتی اگه میشه هم نکنید...من تجربه کردم و دیدم در مدل های متفاوتی این مشکل ایجاد شده مثلا..motorola v3x و یا n70 البته بیشتر به شناس و پیشونی هم... مربوط است....

منم گوشی سامسونگ دی 600 رو که این امکان بهش دادند (Hot change) بعد از 15 تا 20 بار تعویض مموری گوشی قفل کرد و فقط هم با بیرون اوردن باطری ریست شد

hamed2004_70
26-03-2007, 07:45
گوشي هايي مثل n70 رو وقتي مي خواهيم مموري شو در بياريم بايد دكمه خاموش روشن كردنو يك بار سريع بزنين و از منويي كه مياد remove memory card رو بزنيد اونموقع هرچي برنامه هست كه با مموري خونده ميشه رو close مي كنه و پيغام مي ده مموري رو دربيارين. بعضي گوشي ها مثل 6680 وقتي در مموري رو باز مي كنين خودش اين گزينه رو فعال مي كنه . اگه هم حجم اطلاعت زياد بود و شما فرصت close شدن به اون ندادين restart مي كنه گوشي رو تا موقع restart شدن مموري رو در بيارين.

R@R#M@N
26-03-2007, 12:22
من رو گوشی های سونی اریکسون (ک750 دبلیو 810 و ک800 ) این کار رو میکنم و هنوز مشکلی ندارم

hp980
26-03-2007, 12:35
گوشي هايي مثل n70 رو وقتي مي خواهيم مموري شو در بياريم بايد دكمه خاموش روشن كردنو يك بار سريع بزنين و از منويي كه مياد remove memory card رو بزنيد اونموقع هرچي برنامه هست كه با مموري خونده ميشه رو close مي كنه و پيغام مي ده مموري رو دربيارين. بعضي گوشي ها مثل 6680 وقتي در مموري رو باز مي كنين خودش اين گزينه رو فعال مي كنه . اگه هم حجم اطلاعت زياد بود و شما فرصت close شدن به اون ندادين restart مي كنه گوشي رو تا موقع restart شدن مموري رو در بيارين.

رو n70 همين گزينه مياد ولازم نيست كه كاري بكنيد
من كه هميشه در حالت روشن مموري رو از n70 در ميارم و تا حالا مشكلي پيش نيومده

!As@d
26-03-2007, 12:41
رو n70 همين گزينه مياد ولازم نيست كه كاري بكنيد
من كه هميشه در حالت روشن مموري رو از n70 در ميارم و تا حالا مشكلي پيش نيومده

مثلا مسیر مسیج هاتون برنگشته تو مموری گوشی؟

ShahabSAMSUNG
26-03-2007, 14:16
من هم که با گوشی دی820 و برادرم با گوشی دی900 شاید تا حالا N بار مموری رو به این ترتیب عوض کردیم ولی هیچ مشکلی پیش نیومده.

Character
26-03-2007, 20:15
ممنون از همه دوستان
نكته اي كه هست اينه كه تقريبا همه تجارب شخصي خودشونو بيان كردن اما آيا كسي يك منبع معتبر داره كه تاييد كننده اين مساله باشه
اين رو به اين خاطر مطرح مي كنم كه به عنوان مثال همه مي دونن كه كابلهاي كامپيوتر رو نبايد وقتي كامپيوتر روشنه از اون جدا كرد يا بهش وصل كرد اما تقريبا همه اين كار رو ميكنن و هيچ اتفاقي نمي افته. من خودم هم بارها اين كار رو انجام دادم اما يه دفعه كه مي خواستم يه كابل رو به كامپيوتر وصل كنم مادربرد سوخت.

D o l f i n
26-03-2007, 22:24
البته بیشتر به شناس و پیشونی هم... مربوط است....
بهترين جمله 100% واسه من كه اگه بهترين گوشي دنيارو هم كه اين امكان رو داشته باشه بيارن خراب ميشه به اين ميگن پيشوني[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif

tcom_mobile
26-03-2007, 22:39
ممنون از همه دوستان
نكته اي كه هست اينه كه تقريبا همه تجارب شخصي خودشونو بيان كردن اما آيا كسي يك منبع معتبر داره كه تاييد كننده اين مساله باشه
اين رو به اين خاطر مطرح مي كنم كه به عنوان مثال همه مي دونن كه كابلهاي كامپيوتر رو نبايد وقتي كامپيوتر روشنه از اون جدا كرد يا بهش وصل كرد اما تقريبا همه اين كار رو ميكنن و هيچ اتفاقي نمي افته. من خودم هم بارها اين كار رو انجام دادم اما يه دفعه كه مي خواستم يه كابل رو به كامپيوتر وصل كنم مادربرد سوخت.

بنده خودم تو يه كتابي خونده بودم كه نوشته بود وصل كردن ايرادي نداره ولي قطع كردن ايرادي داره يا نمي دونم درست برعكس اين بود بايد بهت بگم كه اين كار انجام نشه بهتره. علتش هم بماند برا ظهور مهدي عج
در ثاني كابلهاي يو اس بي و اينا رو كه موقع روشن بودن دستگاه وصل مي كنن (برخي ها) يا قط مي كنن ايارادي نمي ده
توجه: مادربردهاي جديد جديد وقيمت بالا مثل مال من اين حفاظت ها رو دارن در برابر دراومدن سيم.

چون سي پي يو دائما يا براي بعضي پورت ها مثل كابل پارالل پرينتر پيك و سيكلهايي ميفرسته و دريافت مي داره و وقتي عدم وجود دستگاه مشخص بشه يعني رسپانسي نده هنگ مي كنه يا ايراداتي پيش مي ياد و اگه شانس بياري ارور نرم افزاري مي ده.
در مورد مموير گوشي هايي مثل ان70 رو موقع كار مي توني دربياري چون وقتي مي خواي دربياري يه قابليتي داره كه برنامه هاي باز و فايلهاي مورد استفاده از مموري رو مي بنده
ولي گوشي هايي مثل دبيلو800 اينجوري نيستن و مموريت يا مي سوزه يا بدسكتوري مي افته روش
ياحق

Rjoun
01-04-2007, 00:41
بهترين راه رو انجام بده ودردسر رو كم كن گوشيرو خاموش كن و مموري رو تعويض كن

Rjoun
01-04-2007, 00:41
دوست من توي مشخصات گوشي ازكمپانيه سازنده نوشته ميشه قابليت تعويض كارت حافظه در حين كار
:4: البته توجه كن اعتمادي به اين مشخصات نيست

choory
01-04-2007, 00:57
برا من كه تا حالا مشكلي برام پيش نيومده.من حتي مثلا يه فايلا از روي مموريم كپي يا كات ميكنم بعد ممريم را در ميارم و مموري دومما تو گوشي ميزارم و اونا پست ميكنم.هيچ مشكلي هم برا مموري هام پيش نيومده.

tcom_mobile
01-04-2007, 01:11
آغا جان شما با تضمين خود نوكيا مصلا تو گوشي ان70 مي توني مموري رو دربياري در حين كار ولي من خودم شخصا اين كار رو نمي كنم چون دنبال دردسر نيستم. درثاني وقتي در ان70 رو باز مي كني خودش پيغام مي ده كه مموريت رو درمياري يا نه اگه بله بگي اونم بهت لبيك مي گه و كليه ي ارتباط با رم رو قطع مي كنه.
اينم يه ذره از خودم بگم كه: به نظر من مثلا داري يه فايل را كپي يا كات مي كني د رهمون حال در گوشي رو باز كني اگه پيغام رو از ت پرسيد خودش احتتمالا مي گه كه صبر كنيد... خلاصه بايد اين كار كوچيك رو خودت امتحان كني نمي گم رم رو دربياري فقط در گوشي رو باز كن.

بلاخره بعد خرابي بصره من خودم اين كار رو نمي كنم.