PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک در مورد مدال افتخار 2

szr
24-03-2007, 01:00
با سلام و تبریک سال نو
یه راهنمایی در مورد باری مدال افتخار 2 می خواستم.
تو قسمتی که داریم تمرین می کنیم،اون اخرش که یه یارو یه چیزایی می گه و هرکس یه کاری می کنه بعد نوبت ما می شه باید چی کار کرد.
با تشکر

M O H S E N
24-03-2007, 16:42
شما تو قسمت آموزش گیر کردی؟؟؟

خب ببین همه چیکار میکنن تو هم اونکار رو بکن. دقیقا بگو که تو کدوم قسمت هستی ؟

ahmad_tarfand
24-03-2007, 18:52
سلام دوست عزيز
من اين بازي رو تا آخرين مرحله رفتم
اگه منظور شما رو درست فهميده باشم شما تو همون قسمت اول كه از ماشين ميياي پايين و يه فرمانده و چند تا سرباز هم از ماشين ميان پايين
تو اين مرحله شما بايد به سمت چپ بريد و تو اتاق يه تفنگ هستش و بايد اونو بردارين و به جاي اولتون يعني جاي فرماندتون برگرديد بعد بايد شما با تفنگتون به كلاه ها و شيشه هايي كه گذاشتند شليك كنيد
اگه مشكلي بود در خدمتيم عزيز

szr
24-03-2007, 23:26
سلام دوست عزيز
من اين بازي رو تا آخرين مرحله رفتم
اگه منظور شما رو درست فهميده باشم شما تو همون قسمت اول كه از ماشين ميياي پايين و يه فرمانده و چند تا سرباز هم از ماشين ميان پايين
تو اين مرحله شما بايد به سمت چپ بريد و تو اتاق يه تفنگ هستش و بايد اونو بردارين و به جاي اولتون يعني جاي فرماندتون برگرديد بعد بايد شما با تفنگتون به كلاه ها و شيشه هايي كه گذاشتند شليك كنيد
اگه مشكلي بود در خدمتيم عزيز

با سلام و درود
عرض کنم که...
بله تو همون قسمت اول که اموزش می دن.ولی اوایلشو رد کردم تو اخرش موندم...
اونجایی که سریازا کنار فرمانده واستادن.....فرمانده به هر کس یه کاری می گی ....به من که می رسه نمی دونم چی کار کنم.
با تشکر فراوان...

shahab54ir
25-03-2007, 01:13
سلام دوستان سال نو مبارک
من هم دقیقا در این مرحله آموزش یعنی پایان آن گیر کرده ام.جائی که همه سربازان پس از پایان آموزش به دور فرمانده جمع میشوند.
همچنین در بازی farcry جائی که در کشتی بمب رامنفجر کرده وبعد هلی کوپتر امده و به سمت ما تیراندازی میکند با هیچ چیز هم حتی موشک انداز هم نمیتوان هلی کوپتر را زد و کشتی هم غرق میشود.
لطفا راهنمائی کنید
با تشکر

szr
25-03-2007, 20:12
با سلام و درود
عرض کنم که...
بله تو همون قسمت اول که اموزش می دن.ولی اوایلشو رد کردم تو اخرش موندم...
اونجایی که سریازا کنار فرمانده واستادن.....فرمانده به هر کس یه کاری می گی ....به من که می رسه نمی دونم چی کار کنم.
با تشکر فراوان...

کــــــــــــــــــــــــ ـــسی نیســــــــــــــــــــــ ــــــــــــت کمـــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــک کنـــــــــــــــــــــــ ـــــــه.

amirgooran
26-03-2007, 03:06
ببخشید منظورتون از مدال افتخار 2 کدوم مدال هست؟
1.Medal of honor pacific assault
2.medal of honor spearhead
3.medal of honor breakthrough

Oracle_Eldorado
26-03-2007, 06:48
اميرجان اسم هاي درست سري مدال اينها هستند :
Medal Of Honnor : Allied Assualt
Medal Of Honnor : BreakThrought
Medal Of Honnor : Pacific Ocean
Medal Of Honnor : Airborne
حالا كدومش ؟

amirgooran
27-03-2007, 03:58
اميرجان اسم هاي درست سري مدال اينها هستند :
Medal Of Honnor : Allied Assualt
Medal Of Honnor : BreakThrought
Medal Of Honnor : Pacific Ocean
Medal Of Honnor : Airborne
حالا كدومش ؟

یه نسخه به اسم Medal of honor:Spearhead هم من شنیدم با این حساب میشه 5 تا مدال افتخار داریم،حالا این قسمت تمرینی تو کدوم یکی هست؟؟

Oracle_Eldorado
27-03-2007, 11:18
یه نسخه به اسم Medal of honor:Spearhead هم من شنیدم با این حساب میشه 5 تا مدال افتخار داریم،حالا این قسمت تمرینی تو کدوم یکی هست؟؟

اونو من دیدم . اون یه Epansion Pack هستش ( همون بسته مکمل ) . حالا اون هم حساب کن گردش کن .
حالا دوست عزیز شما کدوم رو داری بازی میکنی و گیر کردی ؟

szr
08-04-2007, 08:02
ببخشید منظورتون از مدال افتخار 2 کدوم مدال هست؟
1.Medal of honor pacific assault
2.medal of honor spearhead
3.medal of honor breakthrough

با سلام و عرض ادب
ببخشید که خیلی دیر جواب شما را می دهم
منظورم این نسخه است
Medal of honor pacific assault
با تشکر

szr
09-04-2007, 09:42
با سلام و عرض ادب
ببخشید که خیلی دیر جواب شما را می دهم
منظورم این نسخه است
Medal of honor pacific assault
با تشکر

کسی نیست کمک کنه...

M O H S E N
09-04-2007, 14:41
خب بنده این ورژن را تمام نموده ام.

بفرمایید که در کدام قسمت هستید آخر دقیق نمیگی که.

دقیقا بگو که در آین جا افراد دیگر چه کار میکنند؟

در قسمت قبلی چه کار کردی؟

szr
09-04-2007, 16:34
خب بنده این ورژن را تمام نموده ام.

بفرمایید که در کدام قسمت هستید آخر دقیق نمیگی که.

دقیقا بگو که در آین جا افراد دیگر چه کار میکنند؟

در قسمت قبلی چه کار کردی؟

با سلام
تو همون قسمت آموزشش که می ریم تیراندازی می کنیم،نارنجک می اندازیم،سینه خیز می ریم و ......
به یه جا می رسه که سربازا یه جا واستادن و فرمانده یه چیزایی می گه و در بالای صفحه سمت راست یه فلشهای نمایان میشه برای هر کس فرق می کنه...... به بنده که می رسه نمی دونم چیکار کنم اون شکل بالا هم فلشی می شه که به چهار جهت اشاره می کنه...اینجا باید چیکار کنم......چون نمی تونم کاری کنم بعد از مدتی برمی گرده اولش ودوباره همرو باید از اول برم.
با تشکر

M O H S E N
09-04-2007, 17:31
قسمت آموشیش رو میگید پس.

راستیتش که یادم نیست. !!

ولی بهتره بیخیال بشین و برین مرحله ها رو بازی کنین. برین روی نقشه وروی ماموریت ها کلیک کنید تا اجرا شوند.

szr
09-04-2007, 20:16
قسمت آموشیش رو میگید پس.

راستیتش که یادم نیست. !!

ولی بهتره بیخیال بشین و برین مرحله ها رو بازی کنین. برین روی نقشه وروی ماموریت ها کلیک کنید تا اجرا شوند.

مگه می شه.....
چه جوری؟
مرسی

amirgooran
10-04-2007, 19:56
من هم Pacific Assault رو تموم کردم!اما هر چی فکر می کنم یادم نمیاد مرحله تمرینی داشته باشه!فکر کنم همون اول کار وارد جنگ می شی!

HEGOR
20-06-2007, 19:28
سلام من همین اول بازی که وارد جنگ میشیم گیرکردم

HEGOR
20-06-2007, 19:30
لطفا سریعتر

Optimus Prime
20-06-2007, 22:17
سلام من همین اول بازی که وارد جنگ میشیم گیرکردم
اول بازی تا روی قایق پشت مسلسلی شلیک کن و ژاپنی هارو بکش وقتی از قایق پیاده شدی برو به طرف ساحل و بجنگ تا برسی به ساحل و برو سمت چپ زیر اسکله کنار همرزمات سنگر بگیر و هر چی ژاپنی میاد از جلو بکش تا یه موقع می شه تیر می خوری و بیهوش می شی.بعد یادش میاد میری تو مرحله پادگان.تمرینی.

irovan
20-07-2014, 00:32
در قسمت آموزش جايي كه نارنجك دستي پرتاب ميكنن هرچي ميندازي اتفاقي نمي افته چيكار بايد كرد

FOURTH RETURN
23-07-2014, 17:32
در قسمت آموزش جايي كه نارنجك دستي پرتاب ميكنن هرچي ميندازي اتفاقي نمي افته چيكار بايد كرد

نارنجکها رو اگه اشتباه نکنم باید بندازی تو یه چاله های سیمانی چاه مانند