PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : .::. گروه ساخت بازی GTA Tehran .::.

صفحه ها : 1 2 3 4 [5] 6

T O O M A J
24-05-2007, 09:50
خوبه و در مورد کارت اصلا دست بهش نزن کارتو خراب نکن واستا تا بگم چی جوری راش بندازی
در ضمن دوستان اینو داشته باشید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
عاليه دراگون جان:10:

من اگه بخوام آزادی رو رو add کن مشکل سرعتی که بوجود نمیاد ؟
چون بازي خودش الان كامل هستش و هيچ چيزي از بازي كم نشده يه كم اما خيلي كم سرعت كم مي شه.

سلام
میشه بگید تقریبا چند در صد از کار انجام شده؟
لطفا قبلاز پست دادن به پست اول تاپيك يه نگاهي بكنيد.تقريبا 15%.

بدرود
رضا . ایران .. ( راستی اون Persian را برمیدارم و Iran میزارم ... (IPGM) دیگه فکر نکنم ایران کسی را ناراحت کنه ... آخه همه ایرانی هستیم
اونو هم ننويسي ايراد نداره.آخه چهار حرفي يه كم بد مي شه.در ضمن همونطوري كه قبلا هم گفته بودم بهتره بجاي تلويزيون از كامپيوتر استفاده مي كردي.همچنين بايد مي نوشتي Makers نه maker اونوقت مي شد يك نفر.:46:
Professional GTA Makers

iil-iran-lii
24-05-2007, 11:15

قشنگ شده ..و ایولا .. ببینم این افکتی کخ بهش میدی .. همونی که انگار وصط نور افتاده و حالت سه بعدی بهش میده .. با چه برنامه ای بهش این افکت را میدی ... من این لوگو هارو با Free Hand و Fire Work و یک کوچولو با فتوشاپ اما تو هیچ کودوم همچین چیز توپی ندیدم ..

اگه اشتباه نکنم برای Tehran هم از همین داده بوده نه ؟
خوب بگذریم

2 تا کار جدید زدم ... ( بیشتر از اون فبلی ها روش کار کردم :46: )

.................................................. ......

.................................................. .....

اونو هم ننويسي ايراد نداره.آخه چهار حرفي يه كم بد مي شه.در ضمن همونطوري كه قبلا هم گفته بودم بهتره بجاي تلويزيون از كامپيوتر استفاده مي كردي

آره توماج عزیز .. حق با تو هست .. منم ایرانشو بر داشتم و هم پرشین .. :40: :10: :20:

بدرود

رضا .. ایران :40:

dragonboy
24-05-2007, 12:50
[quote=iil-iran-lii;1116837]قشنگ شده ..و ایولا .. ببینم این افکتی کخ بهش میدی .. همونی که انگار وصط نور افتاده و حالت سه بعدی بهش میده .. با چه برنامه ای بهش این افکت را میدی ... من این لوگو هارو با Free Hand و Fire Work و یک کوچولو با فتوشاپ اما تو هیچ کودوم همچین چیز توپی ندیدم ..

خوب بگذریم

آره درسته این افکت تو فتوشاپه افکت زیاد شاخی هم نیست تو افکتا بگردی پیداش می کنی در ضمن کارات عالیه :20:

در ضمن تمامی بچه هایی که تو پروژه هستند اسم وفامیلشون رو بزارن می خوام واسه ساخت لودینگ اول بازی در ضمن کاراشونم توضیح بدن این واقعا مهمه اسم مستعارم می تونن بزارن واسم پیغام خصوصی کنن

و یه مطلب دیگه اینکه اگه یادتون باشه گفته بودم کارگردانی هم آموزش دیدم بخواطر این یه فیلم تبلیغاتی ساختم که فیلم تبلیغاتی تقریبا آخراشه البته اگه کسی تا حالا درست نکرده باشه درضمن تاریخ عرضشو اگه تونستید مشخص کنید و از همه مهمتر از یه مقدار از کارا فیلم بگیرید و واسه من بفرستید یا بفرستید واسه خودم فیلم بگیرم:5:

T O O M A J
24-05-2007, 12:57
قشنگ شده ..و ایولا .. ببینم این افکتی کخ بهش میدی .. همونی که انگار وصط نور افتاده و حالت سه بعدی بهش میده .. با چه برنامه ای بهش این افکت را میدی ... من این لوگو هارو با Free Hand و Fire Work و یک کوچولو با فتوشاپ اما تو هیچ کودوم همچین چیز توپی ندیدم ..

خوب بگذریم

2 تا کار جدید زدم ... ( بیشتر از اون فبلی ها روش کار کردم :46: )

.................................................. ......

.................................................. .....

آره توماج عزیز .. حق با تو هست .. منم ایرانشو بر داشتم و هم پرشین .. :40: :10: :20:

بدرود

آقا رضا كارت درسته.:31: :10: اولي واقعا عالي هستش اما بهتره GTA وسط پرچم رو پاك كني.از نظر .........مي گم بعدش هم اون maker رو makers بنويس(يه s اضافه كن).دوميش هم به نظر من با موضوع ما مرتبط نيست اما خوبه.البته ناراحت نشي ها .من فقط نظرم رو گفتم.:10:
آقا دراگون من اسمم رو همينجا مي گم. توماج تيموري
واقعا خوب مي شه اگه يه فيلم تبليغاتي درست كنيم.:31:

dragonboy
24-05-2007, 13:28
آقا دراگون من اسمم رو همينجا مي گم. توماج تيموري
واقعا خوب مي شه اگه يه فيلم تبليغاتي درست كنيم.:31:[/quote]
ممنون و اینکه اگه لطف کنید انگلیسی اسمتون رو هم بنویسید برای نبودن اشتباه بازم ممنون می شم:20:
=

mirmohammad
24-05-2007, 13:35
سلام نگاه کنید چطوره ؟

1 مشکل من آزادی رو تبدیل کرد آوردم تو زمودر تمام کار هاش هم انجام دادم هر کاری که برای میلاد کردم اما تو بازی باز نکرد add هم کردم ، جایگذین هم کردم اما باز نکرد.

T O O M A J
24-05-2007, 13:41
خوبه اما بهتره پايينش رو پايين تر ببري.
در رابطه با برج آزادي هم بده من هم يه امتحاني بكنم.اين مشكل براي من هم پيش اومده و وقتي لود مي كنه بازي ميندازه بيرون.درسته؟به هرحال اگه مي شه فايل dff و txd رو براي من آپلود كن شايد بتونم كاري بكنم.:46:

mirmohammad
24-05-2007, 13:49
نه اونطوری میشد درست کردم مشکل از IDL بود رفتم دستی از سورسش درست کردم و بازی باز شد اما این بار اصلا نشون نمیده نمیدونم چرا dummy درسته !
باشه فایل رو برات بعدا آپ میکنم بهت میدم

T O O M A J
24-05-2007, 13:54
نه اونطوری میشد درست کردم مشکل از IDL بود رفتم دستی از سورسش درست کردم و بازی باز شد اما این بار اصلا نشون نمیده نمیدونم چرا dummy درسته !
باشه فایل رو برات بعدا آپ میکنم بهت میدم
تو هر چه زودتر برام آپ كن بفرست.من سعي مي كنم درستش كنم.:46: :10:

hojjat_game_carbon
24-05-2007, 14:00
سلام ببخشید ها این حرفو می زنم ولی پیشرفتتون خیلی کنده!!!
لطفا عکس تبلیغاتی تونو بدید من تو امضام بذارم!!!

mirmohammad
24-05-2007, 14:03
شما خیلی عجله دارید اونجای که نوشته کربون برو بنویس جی تی ای تهران کاره خبیه نه ؟

hojjat_game_carbon
24-05-2007, 14:06
من در زمینه تبلیغاتی مهارت دارم کمک نمی خواهید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!

T O O M A J
24-05-2007, 14:09
شما خیلی عجله دارید اونجای که نوشته کربون برو بنویس جی تی ای تهران کاره خبیه نه ؟
بله اگه شما مي خواهيد به ما كمكي كرده باشيد همين كار رو بكنيد.:10:

iil-iran-lii
24-05-2007, 14:11
خوبه اما بهتره پايينش رو پايين تر ببري.
در رابطه با برج آزادي هم بده من هم يه امتحاني بكنم.اين مشكل براي من هم پيش اومده و وقتي لود مي كنه بازي ميندازه بيرون.درسته؟به هرحال اگه مي شه فايل dff و txd رو براي من آپلود كن شايد بتونم كاري بكنم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](45).gif

مرسی .. به میر محمد گفتم فایل رو بدتت :10: :40:

میر محمد بازم ازت تشکر میکنم :11:

بدرود .. رضا . ایران :40:

hojjat_game_carbon
24-05-2007, 14:13
بله این کارو کردم

hojjat_game_carbon
24-05-2007, 14:15
در وبلاگمم می نویسم!!!اگه آدم سراغ داشته باشمم بهتون معرفی می کنم شایدم بتونم برای امضای خودم عکس تبلیغاتی درست کنم!!

T O O M A J
24-05-2007, 14:35
بله این کارو کردم
ممنون.

مرسی .. به میر محمد گفتم فایل رو بدتت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](16).gif [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](39).gif

میر محمد بازم ازت تشکر میکنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gif

بدرود .. رضا . ایران [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](39).gif
ممنون.

M o h a m m a d
24-05-2007, 14:52
این پست رو میدم دیگه نپرسین چند درصد کار انجام شده....
............................................. ______
من با ماشین حساب تقسیم کردم دقیقاً : 16.222222 درصد رفته :31:

hojjat_game_carbon
24-05-2007, 17:52
سلام
من یه لوگوی تبلیغاتی ساختم
اگه خوب بود بگید همه جا پخش کنم!!
اگه هم بد بود بگید!!
ممنون
بای

YAHYA-PRO
24-05-2007, 18:00
مگه ميشه بد بشه.كار يحيي جان چيه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟...................:31: درسته:31: :11:

نه بابا کار شما که بهتره ما کجا وشما کجا :31:
اصلا افت کیفیت نداشت با این که فقط افکتها الان 16 مگه ولی اصلا افت نداشت و تازه خیلی خیلی قشنگ تر شده البته یه دفعه فرستادم برای اعضا ولی کسی دانلود نکرده بود

dragonboy
24-05-2007, 18:13
سلام
من یه لوگوی تبلیغاتی ساختم
اگه خوب بود بگید همه جا پخش کنم!!
اگه هم بد بود بگید!!
ممنون
بای

اول اینکه عکست دفرمه شده بعدشم این چیه البوم لوگو .
نظرت با این چیه ؟

hojjat_game_carbon
24-05-2007, 18:39
اول اینکه عکست دفرمه شده بعدشم این چیه البوم لوگو .
نظرت با این چیه ؟
این چطوره؟؟؟؟

hojjat_game_carbon
24-05-2007, 18:47
این چی اینم افتضاحه؟؟؟؟؟
بازم می سازم چند تا عکس از بازی بدین قشنگتر میشه!!

T O O M A J
24-05-2007, 19:02
این چی اینم افتضاحه؟؟؟؟؟
بازم می سازم چند تا عکس از بازی بدین قشنگتر میشه!!
1- ما كه هنوز سايت نداريم كه شما اونجا نوشتي.
2- معلومه كه تو بيت مپ(bitmap) طراحي كردي.به همين دليل بد شده.
دراگون جان مال شما بهتره اما اونجا چرا نوشتي rockstar persian؟؟؟؟اون ديگه چيه؟؟اگه پاك كني بهتر ميشه.

mirmohammad
24-05-2007, 19:06
آقایون یه نظر سنجی من می خوام تابستون سایت رو تمدید کن به نظر شما همین persian-gta.com بمونه یا اسمشو عوض کنم ؟
و نظر میدید اسم باحال باشه

T O O M A J
24-05-2007, 19:21
آقایون یه نظر سنجی من می خوام تابستون سایت رو تمدید کن به نظر شما همین persian-gta.com بمونه یا اسمشو عوض کنم ؟
و نظر میدید اسم باحال باشه
به نظر من GTA-IRAN يا GTA-EDIT .

hojjat_game_carbon
24-05-2007, 19:38
چند تا عکس برام بفرستید باهاش با فوتو شاپ لوگو درست کنم!

T O O M A J
24-05-2007, 19:42
چند تا عکس برام بفرستید باهاش با فوتو شاپ لوگو درست کنم!
خيلي ممنون.اما ما فعلا لوگوساز داريم.:10: :20:

iil-iran-lii
24-05-2007, 20:16
درود

جان هر کسی که دوست دارید بگید لوگوی اصلی گروه چیه که من میخوام انیمیشن بسازم .. منتظرم شما هستم ...

شما رای بدید ...

یعنی بگید شماره 1 یا ...

01 : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

.................................................. .....................

02 : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

.................................................. .............

03 : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

.................................................. ..................

04 : همین دیگه ..

........................
باور کنید قستم رقابت با پیام عزیز نیست .. من با پیام یک دوست هستم نه یک ......
قصدم از این کار این بود که سریع تر لوگو سایت مشخص بشه تا کار جلو تر بیافته :40:

آخه واسه لودینگ که پیام زحمتشو میکشه این لوگو باید معلوم باشه چیه
واسه انیمیشن و کارهای تبلیغاتی و .........

به نظر من GTA-IRAN يا GTA-EDIT .

این دوتا اسمهای خوبی هست ولی به نظر من بذاریم -----------

راستی توماج این آزادی چی شد ؟؟ :46:

حالا شما فقط شماره لوگو را بگید ( لوگوی مورد نظر ) من خودم رای نمیدم :20:
بدرود

( فقط بحثو عوض نکنید و این لوگو را تکلیفشو معلوم کنید )

dragonboy
24-05-2007, 20:24
[quote=T O O M A J;1118768]خيلي ممنون.اما ما فعلا لوگوساز داريم.:10: :20:
اول اینکه لوگوساز با کی بودی ها ؟؟؟؟:20:
دوم اینکه rockstar - persian حالا زیاد مهم نیست چون من که طرح واقعی ندادم:27:
سوم اینکه اینو نگاه کن ببین چطوره ؟:5: یه تبلیغه در مورد بازی درضمن باید داونلودش کنی وگرنه بدون صداس

درضمن ممنون

iil-iran-lii
24-05-2007, 20:40
اول اینکه لوگوساز با کی بودی ها ؟؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](26).gif
دوم اینکه rockstar - persian حالا زیاد مهم نیست چون من که طرح واقعی ندادم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](33).gif
سوم اینکه اینو نگاه کن ببین چطوره ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](11).gif یه تبلیغه در مورد بازی درضمن باید داونلودش کنی وگرنه بدون صداس

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
درضمن ممنون

دارم دانلود میکنم :40:
ببین همه چی گفتی جز اون کاری که من تو پست قبل گفتم ( نظر سنجی )
خوب نظرت چیه ؟؟ :40:

dragonboy
24-05-2007, 20:46
دارم دانلود میکنم :40:
ببین همه چی گفتی جز اون کاری که من تو پست قبل گفتم ( نظر سنجی )
خوب نظرت چیه ؟؟ :40:
به نظر تو درست من در مورد کار خودم نظر بدم

آرش 3d
24-05-2007, 21:34
برج میلاد اصلاح شد! (امیدوارم ایندفعه دیگه مدل مورد نظرتون شده باشه!اگر ایراد جدی ای دیدید بهم بگید!

ممنون
آرش.

linkin_park
24-05-2007, 21:39
سلام ... من لینکینم ... و واثه پروساکر استادیوم میسازم ... اول از همه بگم که اصلا علاقه ای به GTA ندارم ... ولی از کار شما که Object های 3D رو میریزین تو بازی خوشم اومد ... قبل از این فکر میکردم فقط با GGS میشینین Texture ها رو عوض میکنین ... که کار خیلی ساده ایه ولی تبریک میگم که 3D هم میریزین تو بازی ...

موفق باشید .... ولی هیچی پرو ساکر نمیشه .......... راستی آزادی رو هم بعد تابستون میسازم ///

hojjat_game_carbon
24-05-2007, 21:39
مدیر تدارکات مثل ساخت وبلاگ و اینا نمی خواین؟؟؟؟؟

آرش 3d
24-05-2007, 22:44
باجه تلفن!

اصلا کامل نیست یک طرح ابتدایی خوشحال میشم تو طراحیش راهنماییم کنید!

mirmohammad
24-05-2007, 23:31
سلام ... من لینکینم ... و واثه پروساکر استادیوم میسازم ... اول از همه بگم که اصلا علاقه ای به GTA ندارم ... ولی از کار شما که Object های 3D رو میریزین تو بازی خوشم اومد ... قبل از این فکر میکردم فقط با GGS میشینین Texture ها رو عوض میکنین ... که کار خیلی ساده ایه ولی تبریک میگم که 3D هم میریزین تو بازی ...

موفق باشید .... ولی هیچی پرو ساکر نمیشه .......... راستی آزادی رو هم بعد تابستون میسازم ///
سلام من میر محمد هستم منو مشیناسی تو پرشین پی ای اس :10:
اگه میتونی استادیوم آزادی رو با فرمت 3ds اکسپورت کنید؟

mirmohammad
24-05-2007, 23:38
این عکس همه نگاه کنید حال کنید.
من باید برم تو شهداری کار کنم وفق می شم. :31: :27: :20:

hojjat_game_carbon
25-05-2007, 03:30
سلام
من چون اینترنت پر سرعت دارم می تونم براتون یه عکس از تهران برای مپ بگیرم با گوگل ارت موافقیند؟؟
لطفا به ساعت این پستم دقت کنید!!!

*PiNk PaNTHeR*
25-05-2007, 06:45
کسی در مورد شخصیت اول نظری چیزی نداره؟
تیر چراغ برق که نیست نصف بازی به همونه.

M o h a m m a d
25-05-2007, 08:18
محمد جان خیلی خوب بود ولی باید اون یارو مو هاشو بزنه تا اون شکلی بشه اگه میتونی برای همه ی مدلا بزار مدلای موهاشم اگه میتونی عوض کن

آرش 3d برج میلاد اصلا کارش تموم شده شما اگه میتونی ساختمونای دیگه ای بساز باجه ی تلفن هم یه خرده خم شده

میر محمد اگه برای گنبدش یه تکسچر دیگه میزاشتی خیلی عالی میشد آخه همه چی گلللللللبهی !
همینطور دیواره هاش

dragonboy
25-05-2007, 09:19
محمد جان خیلی خوب بود ولی باید اون یارو مو هاشو بزنه تا اون شکلی بشه اگه میتونی برای همه ی مدلا بزار مدلای موهاشم اگه میتونی عوض کن

آرش 3d برج میلاد اصلا کارش تموم شده شما اگه میتونی ساختمونای دیگه ای بساز باجه ی تلفن هم یه خرده خم شده

میر محمد اگه برای گنبدش یه تکسچر دیگه میزاشتی خیلی عالی میشد آخه همه چی گلللللللبهی !
همینطور دیواره هاش
آقا محمد شما خودتون جدی جدی از برج میلاد رازی هستید نگاه کنید یه مقدار کش اومده من فکر کنم کار آقا آرش بیشتر شبیهه در ضمن کار که نداره فقط به تکسچر بندازید روش اونو جایگزین کنید :27:وای یادم رفت مدل لباس پلیس چی شد کسی واقعا پیدا نکرد باید بدونم چی باید بکشم
در ضمن آقایون نظرشون رو در مورد فیلمم بگن دیگه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

iil-iran-lii
25-05-2007, 09:56
درود

میر محمد دستت درد نکنه...راستی یک بانک سامان ساختم ....
هر وقت On شدی بهت میدم و اینکه گنبد مسجد را یادم رفت بهت تکسچر بدم ...
بعد بهت میدم .. و اون باغ ملی را بردی تو بازی فعلا ازش عکس بذار .. دارم روش کار میکنم .. یعد جدید را ببر تو بازی ..
فقط فکر کنم حجمش بره بالا
راستی از این مسجده یک 20 جایی تو مپ استفاده کن ازش :40:
و همچنین این بانکو وقتی بردی تو بازی یک 6 یا 7 تا جا بذارش :40:

در ضمن آقایون نظرشون رو در مورد فیلمم بگن دیگه

این فیلمی که شما درست کردی تو Adobe Preimier کاره 5 دقیقه هست .. میدونی فقط یک نوشته میره .. یکی دیگه میاد ...
باید بیشتر روش کار کنی ... منظورم ازاینکه روش کار کنی این نیست که بازم نوشته بره و یکی دیگه بیاد .. باید بهش دو تا جلوه بدی .
نمیدونم . انیمیشن بهش اضافه کنی ...خلاصه ..

آقا محمد شما خودتون جدی جدی از برج میلاد رازی هستید نگاه کنید یه مقدار کش اومده من فکر کنم کار آقا آرش بیشتر شبیهه در ضمن کار که نداره فقط به تکسچر بندازید روش اونو جایگزین کنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](33).gif

:5:

بانک سامان هم ساختم ولی فعلا نمیتونم آپلود کنم :40:
بدرود

dragonboy
25-05-2007, 10:19
این فیلمی که شما درست کردی تو Adobe Preimier کاره 5 دقیقه هست .. میدونی فقط یک نوشته میره .. یکی دیگه میاد ...
باید بیشتر روش کار کنی ... منظورم ازاینکه روش کار کنی این نیست که بازم نوشته بره و یکی دیگه بیاد .. باید بهش دو تا جلوه بدی .
نمیدونم . انیمیشن بهش اضافه کنی ...خلاصه ..

می خواستی چیکار کنم ترایلر اسپایدر من 3 رو واست درست کنم خوب معلوم نوشته میره و میاد چون چیز دیگه ای نداشتم :10: :31:
در ضمن اینکارو واسه سرگرمی کردم وگرنه تو حیطه کار ما نیست ما همون کار خودمون رو بیشتر بلدیم

dragonboy
25-05-2007, 10:21
ولی ما منتظر فیلو تو می مونیم :5: در ضمن این چرا دو تا داد ها ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:13: پستو می گم هااااا

آرش 3d
25-05-2007, 10:43

شاید فکر کنی اون برج خوبه ولی اگر اینطوری پیش بری موفق نمیشی!!!!!
هم کار آقا رضا هم من ایرادات زیادی داره پس بیشتر روی مدل فکر کن! در ضمن دارم تلفن باجه رو هم طراحی میکنم سعی میکنم مشکلش هم برطرف کنم!

iil-iran-lii
25-05-2007, 11:16
هم کار آقا رضا هم من ایرادات زیادی داره پس بیشتر روی مدل فکر کن!

دست شما درد نکنه .. یعنی اگر با مدلهای من پیش برن پیشرفت نمیکنن .. !! سپاسگذارم از شما ..
والا دوست ندارم وارد حاشیه بشم ... ولی مهم محمد هست و ما بی بچه .. نظر اونارو در باره کار من از صفحه 60 به بعد یک نگاه بنداز
آدم نمیتونه در براه کار خودش نظر بده .. مثال پیام عزیز ( DragonBoy ) که در باره کاره خودش ( لوگو ) نظر نداد و من و همه بچه ها ولی شما :41:

ماله شما یک ایراد بزرگی که داره اینه که روش Texture سورا نمیشه جز قسمت دایره ای که خودت بهش Texture دادی
و اینکه روش تکسچر سوار نمیشه چون از Line و Lathe ساختیش که این تکنیک خیلی قدیمی هست
و اون تیکه زرد یک تیکه هست واسه همین یعنی اگر به فسمت زرد رنگ یک تکسچر بدی همه جای زرده میگیره

می خواستی چیکار کنم ترایلر اسپایدر من 3 رو واست درست کنم خوب معلوم نوشته میره و میاد چون چیز دیگه ای نداشتم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](16).gif [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif
در ضمن اینکارو واسه سرگرمی کردم وگرنه تو حیطه کار ما نیست ما همون کار خودمون رو بیشتر بلدیم

ای بابا من نوکرتم .:40: . منظورم این بود که یک کم باید جزییات بیشتر میشد ...

بدرود :40:
رضا . ایران :40:

بانک سامان یادم رفت .. اینو هم به میر محمد گل میدم ببرتش تو بازی

dragonboy
25-05-2007, 11:34
دوستان طی تماسهای تلفنی مکرری که داشتم از من خواسته بودن رنگ سفید لوگو رو هم بسازم بناراین من این لوگوها رو با رنگ جدید درست کردم
لوگوی سیاه
لوگوی سفید
واینم لوگوی قبلی که یه مقدار فانتزی در اومده بود

T O O M A J
25-05-2007, 11:37
درود

جان هر کسی که دوست دارید بگید لوگوی اصلی گروه چیه که من میخوام انیمیشن بسازم .. منتظرم شما هستم ...

شما رای بدید ...

یعنی بگید شماره 1 یا ...

01 : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

.................................................. .....................

02 : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

.................................................. .............

03 : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

.................................................. ..................

04 : همین دیگه ..

........................
باور کنید قستم رقابت با پیام عزیز نیست .. من با پیام یک دوست هستم نه یک ......
قصدم از این کار این بود که سریع تر لوگو سایت مشخص بشه تا کار جلو تر بیافته :40:

آخه واسه لودینگ که پیام زحمتشو میکشه این لوگو باید معلوم باشه چیه
واسه انیمیشن و کارهای تبلیغاتی و .........

این دوتا اسمهای خوبی هست ولی به نظر من بذاریم -----------

راستی توماج این آزادی چی شد ؟؟ :46:

حالا شما فقط شماره لوگو را بگید ( لوگوی مورد نظر ) من خودم رای نمیدم :20:
بدرود

( فقط بحثو عوض نکنید و این لوگو را تکلیفشو معلوم کنید )

به نظر من اولي.
برج آزادي هم گذاشتم اما وقتي وارد بازي مي شم ميندازه بيرون.هر كاري كردم نشد.:41:
رضا جان بانك سامان هم عالي شده.:10:

هم کار آقا رضا هم من ایرادات زیادی داره پس بیشتر روی مدل فکر کن! در ضمن دارم تلفن باجه رو هم طراحی میکنم سعی میکنم مشکلش هم برطرف کنم!
به نظر من كه هر دوتاشون خوبه.:31: آرش جان شما هم بهتره چند تا خونه به سبك ايراني بسازي.در ضمن باجه تلفن هم خوب شده:10:

کسی در مورد شخصیت اول نظری چیزی نداره؟
تیر چراغ برق که نیست نصف بازی به همونه.
خوب شده اما همونطور كه قبلا هم گفته بودم بايد به لباسش هم تكسچر بدي.:10:
دراگون جان هر سه ي لوگوها عالي شده.:10:مخصوصا دومي

iil-iran-lii
25-05-2007, 11:57
برج آزادي هم گذاشتم اما وقتي وارد بازي مي شم ميندازه بيرون.هر كاري كردم نشد.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif

همین مشکل هم واسه میر مخمد پیش اومد . در کل دستت درد نکنه :10:
میر محمد گفت تا امروز خبرت میدم که میشه یا نه

واسه لوگوها هم بگم که به نظر من این لوگوی اولی بهتر شده .. میدونی چرا ... چون به لوگو شبیه تره ... از اونا نمیشه به عنوان لوگو استفاده کرد .. ولی از اولی میشه :20:

درگان اون مشکی از همش قشنگ تره

بدرود برای همیشه .. ( دیگه تو این تاپیک پست نمیزارم و نه که دیگه کار نمیکنم ... کارامو میسازم .. بیشتراز قبل تلاش میکنم :40: و به میر محمد و M o h a m m a d میدم . از طریق یاهو .. و کارام وقتی زیاد شد برای هموتون پیغام خصوصی مینکم )

موفق باشید ...
رضا قدیری .. شیراز .. ایران:)
ایرانی سر بلند
ایران سر افراز
پرچم سه رنگ شیر خورشید نشان به احتزاز باد

بدرود :11:

T O O M A J
25-05-2007, 12:06
همین مشکل هم واسه میر مخمد پیش اومد . در کل دستت درد نکنه :10:
میر محمد گفت تا امروز خبرت میدم که میشه یا نه

واسه لوگوها هم بگم که به نظر من این لوگوی اولی بهتر شده .. میدونی چرا ... چون به لوگو شبیه تره ... از اونا نمیشه به عنوان لوگو استفاده کرد .. ولی از اولی میشه :20:

درگان اون مشکی از همش قشنگ تره

بدرود برای همیشه .. ( دیگه تو این تاپیک پست نمیزارم و نه که دیگه کار نمیکنم ... کارامو میسازم .. بیشتراز قبل تلاش میکنم :40: و به میر محمد و M o h a m m a d میدم . از طریق یاهو .. و کارام وقتی زیاد شد برای هموتون پیغام خصوصی مینکم )

موفق باشید ...
رضا قدیری .. شیراز .. ایران:)
ایرانی سر بلند
ایران سر افراز
پرچم سه رنگ شیر خورشید نشان به احتزاز باد

بدرود :11:
موفق باشي.منتظر كارهات هستيم.:10:

hojjat_game_carbon
25-05-2007, 13:10
سلام
من چون اینترنت پر سرعت دارم می تونم براتون یه عکس از تهران برای مپ بگیرم با گوگل ارت موافقیند؟؟

آرش 3d
25-05-2007, 13:10
دست شما درد نکنه .. یعنی اگر با مدلهای من پیش برن پیشرفت نمیکنن .. !! سپاسگذارم از شما ..
والا دوست ندارم وارد حاشیه بشم ... ولی مهم محمد هست و ما بی بچه .. نظر اونارو در باره کار من از صفحه 60 به بعد یک نگاه بنداز
آدم نمیتونه در براه کار خودش نظر بده .. مثال پیام عزیز ( DragonBoy ) که در باره کاره خودش ( لوگو ) نظر نداد و من و همه بچه ها ولی شما :41:

ماله شما یک ایراد بزرگی که داره اینه که روش Texture سورا نمیشه جز قسمت دایره ای که خودت بهش Texture دادی
و اینکه روش تکسچر سوار نمیشه چون از Line و Lathe ساختیش که این تکنیک خیلی قدیمی هست
و اون تیکه زرد یک تیکه هست واسه همین یعنی اگر به فسمت زرد رنگ یک تکسچر بدی همه جای زرده میگیره

ای بابا من نوکرتم .:40: . منظورم این بود که یک کم باید جزییات بیشتر میشد ...

بدرود :40:
رضا . ایران :40:

بانک سامان یادم رفت .. اینو هم به میر محمد گل میدم ببرتش تو بازی

آقا رضا شما پشت سیستمه من هستید که حرف الکی میزنید!؟

هیچ کجای مدل من از Line و Lathe استفاده نشده!!!!
سر برج هم با ابزار bevel ساخته شده! تمامی قسمتهای برج جدا ساخته شده!
اگر تیکنیکهای مکس رو بلد نیستید به من نیست اگه تکسچیر خوب داری بده تا ببینی چطوری روش میندازم در ضمن اگر در بدنه برج از Line و Lathe استفاده شده بود فکر نمیکنم ایجاد این شیارها کارراحتی بود!!!:5:
(منظورم شیارهایی هست که در مدل شما هیچ نشونی از اونها نیست!)
منم مثل خودتون تو شیرازم و هرگز برج میلاد رو از نزدیک ندیدم که مدل دقیق بسازم!

باجه تلفن!!!!(با تلفن)

hojjat_game_carbon
25-05-2007, 13:12
کسی برای مپ عکس از تهران با گوگل ارت نمی خواهد من اینترنت پر سرعت دارم!!؟؟

hojjat_game_carbon
25-05-2007, 13:15
اینارو با چی میسازین این باجه و ....؟؟لینک دانلود سالمشم میدین؟؟

nezamdoobarareh
25-05-2007, 13:54
اینارو با چی میسازین این باجه و ....؟؟لینک دانلود سالمشم میدین؟؟

این ها رو با برنامه های سه بعدی میسازن. اسم برنامه ای هم که دوستان ما ازش استفاده میکنند 3dsMax هستش.

دوستان چرا این قدر دارید به پر و پای همدیگه میپیچید ؟
بی خیال دیگه، گروه مدیر داره و اونه که نظر میده که کدوم کار خوبه و کدوم بد. کارهاتون رو به آقا محمد بدید اون تصمیم بگیره که کدوم خوبه.

در مورد لوگو هم من با اولی موافقم.
در مورد اون سه رنگی هم که گذاشتی ( سیاه، سفید و فانتزی ) هر سه اونها قشنگ شدن، اگر سایز بزرگ ازشون بزاری میشه به جای والپیپر هم ازشون استفاده کرد. :d

یک حرفی هم در مورد مدل سازی ساختمون ها برای دوستان تری دی کار دارم، لطفا در استفاده از تکسچر ها دقت بیتری خرج کنید.
البته منظروم این باجه نیست ها، چون این بعدا درست میشه.
منظورم اینه که قراره این مدل ها در شهر و درون بازی قرار بگیره، هیچ جای شهر هم ساختمون ها و مدل هایی به این تمیزی وجود نداره، لطفا یه کم تکسچر ها رو کثیف کنید. تا واقعی تر به نظر برسند. ( میدونید که منظورم چیه ؟ )

mirmohammad
25-05-2007, 14:32
رضا جان آزادی میره تو بازی !
بعد این که باغ ملی رو بزار گل کاری کنم تیمکت هم بزارم بعد فقط کسی می دونه کجای مپ نیمکت هستش ؟
بعد اینکه این مپ انگاری روی کوه هستش جاهای خالی که می خوام مسجد بزارم رو باید مسجد رو کج کنم خوب در نمیاد این در صورتی هتسش که col بلد نیستم بسازم اما اگه بلد بودم خیلی خوب میشد کسی اینجا اسکریپ Export Col تو 3dmax رو داره ؟ اگه داره بده تا مسجد باری col بزارم تا راهت بری تو خوده مسجد. آقا توماج شما زیاد کار کردی به گفته خود تو mapeditor عجیب بود که بلد نبودی آزادی رو بیاری تو مپ به خودم امید وار شدم و تجربه هام بیشتر شد.

T O O M A J
25-05-2007, 14:38
این ها رو با برنامه های سه بعدی میسازن. اسم برنامه ای هم که دوستان ما ازش استفاده میکنند 3dsMax هستش.

دوستان چرا این قدر دارید به پر و پای همدیگه میپیچید ؟
بی خیال دیگه، گروه مدیر داره و اونه که نظر میده که کدوم کار خوبه و کدوم بد. کارهاتون رو به آقا محمد بدید اون تصمیم بگیره که کدوم خوبه.

در مورد لوگو هم من با اولی موافقم.
در مورد اون سه رنگی هم که گذاشتی ( سیاه، سفید و فانتزی ) هر سه اونها قشنگ شدن، اگر سایز بزرگ ازشون بزاری میشه به جای والپیپر هم ازشون استفاده کرد. :d

یک حرفی هم در مورد مدل سازی ساختمون ها برای دوستان تری دی کار دارم، لطفا در استفاده از تکسچر ها دقت بیتری خرج کنید.
البته منظروم این باجه نیست ها، چون این بعدا درست میشه.
منظورم اینه که قراره این مدل ها در شهر و درون بازی قرار بگیره، هیچ جای شهر هم ساختمون ها و مدل هایی به این تمیزی وجود نداره، لطفا یه کم تکسچر ها رو کثیف کنید. تا واقعی تر به نظر برسند. ( میدونید که منظورم چیه ؟ )
آقا نظام شما قرار بود كه كاراكتر بسازيد.پس چي شد؟؟

آقا رضا شما پشت سیستمه من هستید که حرف الکی میزنید!؟

هیچ کجای مدل من از Line و Lathe استفاده نشده!!!!
سر برج هم با ابزار bevel ساخته شده! تمامی قسمتهای برج جدا ساخته شده!
اگر تیکنیکهای مکس رو بلد نیستید به من نیست اگه تکسچیر خوب داری بده تا ببینی چطوری روش میندازم در ضمن اگر در بدنه برج از Line و Lathe استفاده شده بود فکر نمیکنم ایجاد این شیارها کارراحتی بود!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](11).gif
(منظورم شیارهایی هست که در مدل شما هیچ نشونی از اونها نیست!)
منم مثل خودتون تو شیرازم و هرگز برج میلاد رو از نزدیک ندیدم که مدل دقیق بسازم!

خوب ديگه با هم درگير نشيد.در ضمن آرش جان خيلي خوب در اومده فقط بهتره براي خود تلفن يه گيره بذاري.همونجوي رو هوا مونده.:10:

رضا جان آزادی میره تو بازی !
بعد این که باغ ملی رو بزار گل کاری کنم تیمکت هم بزارم بعد فقط کسی می دونه کجای مپ نیمکت هستش ؟
بعد اینکه این مپ انگاری روی کوه هستش جاهای خالی که می خوام مسجد بزارم رو باید مسجد رو کج کنم خوب در نمیاد این در صورتی هتسش که col بلد نیستم بسازم اما اگه بلد بودم خیلی خوب میشد کسی اینجا اسکریپ Export Col تو 3dmax رو داره ؟ اگه داره بده تا مسجد باری col بزارم تا راهت بری تو خوده مسجد. آقا توماج شما زیاد کار کردی به گفته خود تو mapeditor عجیب بود که بلد نبودی آزادی رو بیاری تو مپ به خودم امید وار شدم و تجربه هام بیشتر شد.
ما كه قرار نيست مسجد رو تو همين نقشه ي sa بذاريم.بايد خود تهران رو (زمينها و خيابونها) بذاريم.بعد مسجد و ... رو اونجا بذاريم.
يعني شما آزادي رو تو بازي گذاشتيد؟

آرش 3d
25-05-2007, 14:39
آقای میرمحمد راجع به کار من نظری ندارید!؟
اگه خوبه بگید براتون لینک بزارم!!!:5:

آقای توماج چشم حتما درستش میکنم!

mirmohammad
25-05-2007, 14:56
کار شما خویه بله مخصوصا باجه لینک شو بدید فقط به چند تا نکته توجه کنید همه قسمت ها 1 جسم بشن (گروپ نه) و با فرمت 3ds باشه پیام خصوصی کنید کارتونو با تکسچر ها
آقا توماج بله من وارد کردم عکس هم براتون میزارم صبر کنید گی و گیاه بکرام میزارم.
آرش خان از این باجه کارتی هم درست کن از اون ها هم 10 متر 10 متر تو کوچه ها بزارم.
آقا رضا شما هم بانک رو لینکش رو برام پیام خصوصی کن تا بیارو تو بازی
نظر سنجی :
شرمنده 2 تا پست شد مهم بود آخه من دارم آدرس سایت رو می برم روی ir که دیگه از این مشکل های که بود پیش نیاد آخر اسم سایت رو چی بزارم ببینید کدوم خوبه ؟
persian-gta.ir
gtaeditor .ir
gtamod.ir
gta-iran/.ir
-----------.ir
iran-gta.ir
gtairanmod.ir
gtagame.ir
gtae.ir
اگع شما هم چیزی به فکرتون رسید رو بگید.

T O O M A J
25-05-2007, 15:00
کار شما خویه بله مخصوصا باجه لینک شو بدید فقط به چند تا نکته توجه کنید همه قسمت ها 1 جسم بشن (گروپ نه) و با فرمت 3ds باشه پیام خصوصی کنید کارتونو با تکسچر ها
آقا توماج بله من وارد کردم عکس هم براتون میزارم صبر کنید گی و گیاه بکرام میزارم.
آرش خان از این باجه کارتی هم درست کن از اون ها هم 10 متر 10 متر تو کوچه ها بزارم.
نظر سنجی :
شرمنده 2 تا پست شد مهم بود آخه من دارم آدرس سایت رو می برم روی ir که دیگه از این مشکل های که بود پیش نیاد آخر اسم سایت رو چی بزارم ببینید کدوم خوبه ؟
persian-gta.ir
gtaeditor .ir
gtamod.ir
gta-iran/.ir
-----------.ir
iran-gta.ir
gtairanmod.ir
gtagame.ir
gtae.ir
gta-iran به نظر من.

dragonboy
25-05-2007, 15:23
آره آره منم موافقم همین که این گفت
gta-iran

آرش 3d
25-05-2007, 15:38
ولی به نظر من ----------- که اسم بازی هم هست بهتره!:8:

dragonboy
25-05-2007, 15:40
ولی به نظر من ----------- که اسم بازی هم هست بهتره!:8:
آره ولی نگاه کن ببین gta tehran محصول gta iran چطوره؟

hojjat_game_carbon
25-05-2007, 17:09

T O O M A J
25-05-2007, 17:33
نه خير .ممنون.فعلا نيازي نيست.:20:

dragonboy
25-05-2007, 18:03
بازم طی درخواست های مکرر عزیزان مجبور شدم چند تا والپیپر درست کنم بفرمایید
در ضمن اگه کسی می خواد تبلیغ کنه این والپیپر هارو پخش کنه به نظرم با حال باشه

3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

hojjat_game_carbon
25-05-2007, 18:13
3ds max رو لینک دانلود سالمشو میدین؟؟

T O O M A J
25-05-2007, 18:14

3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
خيلي خوب شده اند.:10:

M o h a m m a d
25-05-2007, 18:18
نظر سنجی :
persian-gta.ir
gtaeditor .ir
gtamod.ir
gta-iran/.ir
-----------.ir
iran-gta.ir
gtairanmod.ir
gtagame.ir
gtae.ir

persian-gta به نظر من بهتره

M o h a m m a d
25-05-2007, 18:20

خیلی خوب شدن ولی شما توجه نکردی اون آرم و نوشته های پایین میره زیر تسکبار ...........

در ضمن کار آرش هم خیلی خوب بود (باجه تلفن)

T O O M A J
25-05-2007, 18:26
3ds max رو لینک دانلود سالمشو میدین؟؟
اول اينكه اينجا جاي اينجور درخواستها نيست.دوم هم اينكه راستش من لينكشو ندارم اما مطمئن باش كه حجمش زياده.

hojjat_game_carbon
25-05-2007, 20:29
سلام
من فردا این برنامه 3ds max رو می خرم (البته بلد نستم) ولی یاد میگیرم و به آرش جان تو ساخت درخت و اینجور چیزا کمک میکنم؟
آموزش فاریسش کجاست؟

T O O M A J
25-05-2007, 20:35
سلام
من فردا این برنامه 3ds max رو می خرم (البته بلد نستم) ولی یاد میگیرم و به آرش جان تو ساخت درخت و اینجور چیزا کمک میکنم؟
آموزش فاریسش کجاست؟
اينقدرها هم كه فكر مي كني راحت نيست.:31: در ضمن ما فعلا درخت لازم نداريم.

hojjat_game_carbon
25-05-2007, 20:44
اينقدرها هم كه فكر مي كني راحت نيست.:31: در ضمن ما فعلا درخت لازم نداريم.

بابا مثال زدم تابلوی کارت پارک و اینا که لازم داریم چطوره توش کارت پارک بذارین آخه ایرانه مثلان!!:2:
منم در آینده همکارتون میشم بعد اسمم در لیست ادیتوران بازی ثبت می شود و.....حالا خیال بافی نکنم!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

T O O M A J
25-05-2007, 21:09
بابا مثال زدم تابلوی کارت پارک و اینا که لازم داریم چطوره توش کارت پارک بذارین آخه ایرانه مثلان!!:2:
منم در آینده همکارتون میشم بعد اسمم در لیست ادیتوران بازی ثبت می شود و.....حالا خیال بافی نکنم!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حالا نمونه كار بده ببينيم چطوره؟:31:

آرش 3d
25-05-2007, 21:23
آقای توماج براش یک گیر گذاشتم که دیگه گوشی رو هوا نباشه!(خوب شده؟)

*باجه تلفن!*

hojjat_game_carbon
25-05-2007, 21:26
حالا نمونه كار بده ببينيم چطوره؟:31:

فردا می خرم!

T O O M A J
25-05-2007, 21:30

*باجه تلفن!*

حالا خوب شد.:31:

hojjat_game_carbon
25-05-2007, 22:41
ببینم شما ها عکس از زیر شلواری و بیژامه و لباس و کت شلوار و اینا نمی خواین؟؟؟!!!؟

hojjat_game_carbon
25-05-2007, 22:42

*باجه تلفن!*

آرش جان گوشی سیم نداره؟؟؟!!بی سیمه؟؟؟!!

mirmohammad
25-05-2007, 22:51
به نظر خودم gta-iran.ir خوبه چون ما شاید ورژن های بعدی شهر های دیگه رو بسازیم.
یه وعده خوب سایت رو می خوام فرومش رو mybb کنم (پرسرعت) و صفحه اول رو مثل جی تی ای برلین اگه دیده باشید.
بعد تو ی این سایت همه کار می کنیم و ورژن های جدید جی تی ای و پچ و آپدیت هاشو انام می دیم و من یک شرکت رسمی می گیرم . بعد کار هامون میدیم بیرون و ....
و گروه تشکیل میدیم حالا تا تابستون صبر کنید خودتون میبینید کسانی که می تونن کمک کنند برای راه اندازیش منو خبر کنند مثلا مثل لوگو مقرارات و نظرات تا یک سایت باحال دربیاد.

hojjat_game_carbon
25-05-2007, 22:58
یه وعده خوب سایت رو می خوام فرومش رو mybb کنم (پرسرعت) و صفحه اول رو مثل جی تی ای برلین اگه دیده باشید.
بعد تو ی این سایت همه کار می کنیم و ورژن های جدید جی تی ای و پچ و آپدیت هاشو انام می دیم و من یک شرکت رسمی می گیرم . بعد کار هامون میدیم بیرون و ....
و گروه تشکیل میدیم حالا تا تابستون صبر کنید خودتون میبینید کسانی که می تونن کمک کنند برای راه اندازیش منو خبر کنند مثلا مثل لوگو مقرارات و نظرات تا یک سایت باحال دربیاد.

برای نظر سنجی و خبر نامه و شکارنده می تونی از وب گذر استفاده کنی!
لوگو هم به احتمال کم من میتونم ولی اند مطلب درباره ی gta5 هستم حتا راهنما گام به گامشم دارم!!

آرش 3d
25-05-2007, 23:22
فکر میکنید سیم لازم داره؟؟

چشم اگه وقت شد سیمشم درست میکنم!

dragonboy
25-05-2007, 23:28

اگه خواستی رو کمک من حساب کن چون من می دونم چیکارا باید کرددر ضمن من می خوام سایت studio-pgm رو ثبت کنم و اگه خواستی خلاصه در خدمتیم :20:

dragonboy
25-05-2007, 23:30
[quote=آرش 3d;1122808]فکر میکنید سیم لازم داره؟؟

چشم اگه وقت شد سیمشم درست میکنم!

آرش جان حالا نمی دونم اینام چرا اینقدر پیچ کردن ولی فکر نکنم تو بازی اصلا سیم معلوم باشه فقط تو بجای سیم درست کردن اگه تونستی باجه های تلفن جدیدم درست کن و بازم اگه تونستی دکه روزنامه فروشی چون واقعا لازمه

آرش 3d
26-05-2007, 00:05
قراره تلفنهای کارتی رو هم بسازم!
دکه روزنامه فروشی هم روی چشم!:20:

gogole magole
26-05-2007, 00:17
افرین بچه ها اگر پیش برید به یه جایی میرسید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ALI_PERS!@N
26-05-2007, 10:35

*باجه تلفن!*

are

faghat 2 ta moshkel dare

1- be ghole doostemoon simesh

2- rangesh

yani

gooshi = siah
khode box telephone mamoolan siah bad zang zadash kon yani siah va noghre e

3- agar mitooni ro khode kabin ham jomle chizi benevis ya telephoni

ke mesle tehran she:27:

iil-iran-lii
26-05-2007, 10:59

T O O M A J
26-05-2007, 11:03
خيلي خوب شدن رضا جان.

hojjat_game_carbon
26-05-2007, 11:37
Salam
Man Nme Tonam Farsi Tayp Konam!
Barname 3ds Max Ro Kharedam Yenmone Behton Medam

dragonboy
26-05-2007, 11:45
خیلی خیلی خوب شده فقط اگه تونستی دکه روزنامه فروشی هم بساز

hojjat_game_carbon
26-05-2007, 11:48
خوب حالا داره نصب میشه برای نمونه چی بسازم؟؟؟؟؟!!!؟؟

mirmohammad
26-05-2007, 13:51
این کار رضا هستش من فقط تبدیل کردم.

M o h a m m a d
26-05-2007, 13:55

خیلی عالی شده

dragonboy
26-05-2007, 14:34
دوستان چند تا عکس یا اگه تونستید فیلم بصورت حرفه ای از کاراتون بگیرید و واسه من پیغام کنید

hojjat_game_carbon
26-05-2007, 14:41
منه خنگ و تازه وارد و تو گروهتون راه میدید؟؟؟!!!!؟:6: :6: :6: :31: :31: :31:

hojjat_game_carbon
26-05-2007, 14:43
بگم که من هیچ تخصصی تو هیچ رشته ای ندارم و هیچ چیزی بلد نیستم ولی 3ds max 9 رو یاد میگیرم!!
ماشین با چی میسازین شاید آسون تر باشه؟؟؟!!!

dragonboy
26-05-2007, 14:59
بگم که من هیچ تخصصی تو هیچ رشته ای ندارم و هیچ چیزی بلد نیستم ولی 3ds max 9 رو یاد میگیرم!!
ماشین با چی میسازین شاید آسون تر باشه؟؟؟!!!

نوکرتم بابا مگه ما اینجا کلاس گذاشتیم که هی چپ و راست میگی من 3 dmax گرفتم یادم بدید اینو و بسازم اونو بسازم اینجا تایپیک آموزش نیست لطفا دیگه کم اینو بگو :41: اگه می خوای کمک کنی واقعا اول برو یاد بگیر بد بیا ما نوکرتم هستیم می خوام ناراحتم نشی ها :20:

hojjat_game_carbon
26-05-2007, 15:04
نوکرتم بابا مگه ما اینجا کلاس گذاشتیم که هی چپ و راست میگی من 3 dmax گرفتم یادم بدید اینو و بسازم اونو بسازم اینجا تایپیک آموزش نیست لطفا دیگه کم اینو بگو :41: اگه می خوای کمک کنی واقعا اول برو یاد بگیر بد بیا ما نوکرتم هستیم می خوام ناراحتم نشی ها :20:
نه جون تو من نمی خوام آموزش ببینم آخه خیلی پیچیدهس رفتم گوگل سرچ بکنم ببینم آموزششو داره؟؟:10:
شما با 3DS MAX 9 کار می کنید؟؟

hojjat_game_carbon
26-05-2007, 15:12
به نتیجه رسیدم تو آموزش!!!
از خوشحالی این پستو دادم!!!

Soheil-Green
26-05-2007, 15:34
مثل اینکه کسی مارو محل نمیده!:41:
اشکال نداره.....
جواب ماروهم نه محمد داد نه بقیه!
ای بابا مثل اینکه ما اضافی هستیم!(پس حداقل بگید تا الاف نشیم!):13:

hojjat_game_carbon
26-05-2007, 16:02
من براتون یک وبلاگ توپ بسازم!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:10:

dragonboy
26-05-2007, 16:23
سلام ما که کاری جز اینکارا نداریم چون نه طرحی حاضره نه به حرف ما گوش می دید بابا اصلا چیکار دارید میکنید
آقا میر محمد آقا محمد از کارایی که حاضره واسم عکس یا فیلم بکیرید
1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Soheil-Green
26-05-2007, 16:30
پس جواب ما چی شد؟؟؟؟؟!(منتظریم!)

dragonboy
26-05-2007, 16:33
پس جواب ما چی شد؟؟؟؟؟!(منتظریم!)

چی داداش چی شده بگو ما جوابتو بدیم

mirmohammad
26-05-2007, 16:34
من براتون یک وبلاگ توپ بسازم!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:10:

:38: :16: :14:

من سایت ثبت کردم بعد شما میگید وبلاگ !

این هم تبدیل من و کار رضا

dragonboy
26-05-2007, 17:11
[quote=mirmohammad;1125131]:38: :16: :14:

من سایت ثبت کردم بعد شما میگید وبلاگ نهههههههههههههههههههههههه ههههههههههههههههههههههههه ههه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کارتم باحاله فقط از چند نما عکس بگیری بهتره اونجوری بهتر دیده میشه

این هم تبدیل من و کار رضا

iil-iran-lii
26-05-2007, 17:49
از همه دوستان ممنونم.
میر محمد اگه میشه از چند جهت عکس بگیر .. همون طور که یکی از بچه ها گفت

2 نوع ایستگاه اتوبوس ( بالا شهر و پایین شهر )

hojjat_game_carbon
26-05-2007, 18:46
آقا منم حساب کنید دارم یه تابلو آزمایشی میسازم!!

hojjat_game_carbon
26-05-2007, 18:57
نه حساب نکنید خیلی پیچیدس باتوجه به سن کمم اصلا منو تو گروه راه میدید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!

hojjat_game_carbon
26-05-2007, 19:10
آقا یه سوال شما کار با 3ds max رو از کجا یاد گرفیدید؟؟

dragonboy
26-05-2007, 19:17
یه دستاورد دیگه در عرصه تکنولوژی اینم کار امروز خداییش شدیم والپیپر ساز برید حال کنید چی ساختم

.............2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ............................. 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

hojjat_game_carbon
26-05-2007, 19:37

dragonboy
26-05-2007, 19:48
آقا جان یه بار بهت گقتم از این حرفای مسخره نزن شما اگه می خواید عضو گروه بشی باید نمونه کار بدی اگه نمیتونی پس دیگه تایپ مزاحم ایجاد نکن

T O O M A J
26-05-2007, 20:01
یه دستاورد دیگه در عرصه تکنولوژی اینم کار امروز خداییش شدیم والپیپر ساز برید حال کنید چی ساختم

.............2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ............................. 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
خيلي ممنون دراگون جان عالي هستند.واقعا عالي هستند.:10:

حجت جان اين بار ديگه مجبورم به مدير بگم.اين تاپيك جاي اين حرفها نيست.لطفا ديگه از اين حرفها اينجا نزنيد.
رضا جان كار شما هم عاليه.:10:

dragonboy
26-05-2007, 20:27
دوستان شما چرا همکاری نمی کنید به شما گفتم اسمتون رو برام بفرستید فقط آقا توماج فرستادن اینجوری که نمیشه. در ضمن این شخصیتهای بازی چی شد کی میسازدش اصلا می خواید طرح بدم بسازید :13:

iil-iran-lii
26-05-2007, 20:38
رضا .. قدیری
شیراز
نام پدر : ...
رشته تحصیلی . سال آخر هنرستان . رشته کامپیوتر ( ایشالا امسال میرم دانشگاه )
سن : 17 ( 9 خرداد .. یعنی دو سه روزه دیگه جشن تولدم هست ) :11:

ضمینه کاری .. سه بعدی ( 3D Max )
افکار : میهن پرستی ( ناسیونالیستی )

.. فکر کنم بس باشه
:46:

dragonboy
26-05-2007, 20:41
رضا .. قدیری
شیراز
نام پدر : ...
رشته تحصیلی . سال آخر هنرستان . رشته کامپیوتر ( ایشالا امسال میرم دانشگاه )
سن : 17 ( 9 خرداد .. یعنی دو سه روزه دیگه جشن تولدم هست ) :11:

ضمینه کاری .. سه بعدی ( 3D Max )
افکار : میهن پرستی ( ناسیونالیستی )

.. فکر کنم بس باشه
:46:

آره رضا جان کافیه زیاد دیگه تند نرو بسته :31:

dragonboy
26-05-2007, 20:41
در ضمن ببخشید دو تا پست شد سایر دوستان لطفشونو نصیب کنن ممنونشون میشم

M o h a m m a d
26-05-2007, 20:51
محمد... محبی فر
تهران
نام پدر : ...... شماره شناسنامه : ***********

سوم راهنمایی متولد شهریور

زمینه کاری : دنبال هر چی برم

افکار : دور و دراز

dragonboy
26-05-2007, 21:02
محمد... محبی فر
تهران
نام پدر : ...... شماره شناسنامه : ***********

سوم راهنمایی متولد شهریور

زمینه کاری : دنبال هر چی برم

افکار : دور و دراز

ممنون ومتشکر سایر دوستان لطف کنن اسم و ضمینه کاریشون رو برام بصورت انگلیسی بفرستن ضمینه کاری
لازم نیست انگلیسی باشه اینو بخواطر این میگم که بعدا مشکلی تو تایپ اسمها بوجود نیاد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hojjat_game_carbon
26-05-2007, 21:04
ببخشید که دیگه پست میدم کار دیگه ای برای ما نمونده؟؟؟؟

mirmohammad
26-05-2007, 21:09
میرمحمد حسین زاده
نام پدر :
شمار شناسنامه :
زمینه کاری هم همه کاره واسه جی تی ای که همتون هم میدونید.
امیدم هم ترکوندن gtairan هستش (سایت) اصلاح میکنم persian-gta.ir به نظر من خیلی بهتره .... نه !

mirmohammad
26-05-2007, 21:12
مدل ماله رضاست و من هم کار کمی کردم تبدیل (4:30 ساعت کار متداول) البته ساهت مدلش 2 روز طول کشیده واسه رضا

dragonboy
26-05-2007, 21:14
میرمحمد حسین زاده
نام پدر :
شمار شناسنامه :
زمینه کاری هم همه کاره واسه جی تی ای که همتون هم میدونید.
امیدم هم ترکوندن gtairan هستش (سایت) اصلاح میکنم persian-gta.ir به نظر من خیلی بهتره .... نه !
از شما هم ممنونم

T O O M A J
26-05-2007, 21:30
خيلي ممنون مير محمد جان خيلي خوب بود.
توماج تيموري
زمينه ي كاري:كار با Map Editor و برخي برنامه هاي جانبي جي تي اي .

dragonboy
26-05-2007, 21:31
خيلي ممنون مير محمد جان خيلي خوب بود.
توماج تيموري
زمينه ي كاري:كار با Map Editor و برخي برنامه هاي جانبي جي تي اي .

بازم ممنون از همه ممنونم

آرش 3d
26-05-2007, 22:15
نام:آرش خواجویی

محل اقامت:شیراز

رشته کاریم:برنامه نویسی ++c و c-script 3d game studio و quest 3d و 3dsmax

.....................................

Arshia001
26-05-2007, 22:46
مدل ماله رضاست و من هم کار کمی کردم تبدیل (4:30 ساعت کار متداول) البته ساهت مدلش 2 روز طول کشیده واسه رضا

میگم بغل خرابه و آشغال دونیو مرکز فساد (گاراژ CJ) و ...بانک سامان خز شد!

dragonboy
26-05-2007, 23:09
نام:آرش خواجویی

محل اقامت:شیراز

رشته کاریم:برنامه نویسی ++c و c-script 3d game studio و quest 3d و 3dsmax

.....................................

مر 30 ممنون

hojjat_game_carbon
26-05-2007, 23:22
ّببخشید که دیگه پست میدم کار دیگه ای برای ما نمونده؟؟؟؟اگه نمونده دیگه ما هیچ وقت پست ندیم!

mirmohammad
26-05-2007, 23:55
آقایون مگه الان موقعه ساخت ساختون نیست پس چرا کسی کار نمیکنه فقط منو رضا داریم کار میکنیم پس دیگه بغیه هم بشینن ببینند بعد نظر بدن !!!!!!! بابا یکم ساخت ساختمون به اون دست و موستون بدید.

hojjat_game_carbon
27-05-2007, 01:22
سلام
من میتونم با سوییچ دمو اینجور چیزا بسازم!نمونشم البته خیلی سادس فردا بهتون میدم الان شبه!!
بدرتون می خورم؟؟؟؟منو اصلا راه میدین با این سن کم!!!10 ساله!
اگه بدرتون می خورم اینم مشخصات:
نام: حجت نویدان
نام پدر: نمی تونم بگم!
شماره شناسنامه:نمی تونم بگم!

*PiNk PaNTHeR*
27-05-2007, 06:48
نام: محمد ناظمی
رشته کاری: هرچی دم دستم بیاد. اسکریپت یو ام ال و اچ تی ما ال هم کمی تا قسمتی بلدم.

M o h a m m a d
27-05-2007, 08:54
آقایون مگه الان موقعه ساخت ساختون نیست پس چرا کسی کار نمیکنه فقط منو رضا داریم کار میکنیم پس دیگه بغیه هم بشینن ببینند بعد نظر بدن !!!!!!! بابا یکم ساخت ساختمون به اون دست و موستون بدید.
منم اینجا درختم .........
خیر سرم یه مغازه آزانس و سوپر مارکت ساختم (عکساشم گذاشتم)
الان دارم با تاب و سرسره ی رضا پارک می سازم .

M o h a m m a d
27-05-2007, 09:00
راستی این بانک سامان در و پیکر دیوار نداره ؟ ستونه همش ؟

آقای توماج شما که در کار زدمودلر بسیـار حرفه ای هستین یه ساختمون بسازید
(چون خودت گفتی تغییر سه بعدی توی زانتیا دادی...)

dragonboy
27-05-2007, 10:24
نام: محمد ناظمی
رشته کاری: هرچی دم دستم بیاد. اسکریپت یو ام ال و اچ تی ما ال هم کمی تا قسمتی بلدم.

آقا محمد از شما هم ممنونم در ضمن فکر کنم شما شخصیتها رو میسازید درسته ؟
خوب بگذریم اینم داشته باشید.

hojjat_game_carbon
27-05-2007, 11:23
کسی به ما توجه نکرد؟؟؟
سلام
من میتونم با سوییچ دمو اینجور چیزا بسازم!
بدرتون می خورم؟؟؟؟منو اصلا راه میدین با این سن کم!!!10 ساله!
اگه بدرتون می خورم اینم مشخصات:
نام: حجت نویدان
نام پدر: نمی تونم بگم!
رشته کاری:دارم 32s max 9 یاد میگیرم با سوییچ کار بلدم فوتوشاپ هم یه چیزایی بلدم!ویژوال بسیکم تابستون یاد میگیرم در 21 روز!با مالتی مدیا بیلدر کار بلدم متوسط!
شماره شناسنامه:نمی تونم بگم!

hojjat_game_carbon
27-05-2007, 13:50
این نمونه کاریم!
البته آخرش دوباره از اول شروع میشه که آزمایشیه!
همونطور که گفتم میتونم براتون با مالتی مدیا بیلدر آتو ران درست کنم!
حالا عضو گروه شدم!؟

M o h a m m a d
27-05-2007, 14:12
همونطور که گفتم میتونم براتون با مالتی مدیا بیلدر آتو ران درست کنم!
حالا عضو گروه شدم!؟

این کار رو من 8 سالگی انجام میدادم و الان هم به صورت حرفه ای فکر کنم خودم و همه ی اعضای گروه بلد باشن

dragonboy
27-05-2007, 14:22
دوستان نمی خواید بگید بده افتضاح و از این جور حرفا یه چیزی بگید دیگه بابا

M o h a m m a d
27-05-2007, 14:27
دراگون جان واقعا عالی شده خودت اینو با فتو شاپ ساختی یا از یه مدله ؟؟؟؟

و در جواب حجت جان
منم 13 سالم و اصلا به سن ربطی نداره شما اگه 2 سالتم بود ولی ادیت جی تی ای رو حرفه ای بلد بودین عضو گروه میشدید ولی فکر نکنم که توی این کار حرفه ای باشین
تری دی مکس هم خلاقیت میخواد و فقط بلد بودن نیست ....

hojjat_game_carbon
27-05-2007, 14:30
بالا خره عضو شدم یا نه؟؟!!!؟؟؟؟نشدم!!؟؟؟پس میزم حرفی ای بشم راستی ادیت جی تی ای شامل چه چیزایی؟؟؟
درضمن من با توجه به رشته تو هیچ کاری نمی تونم فعالیت کنم آسون ترین کار چیه آخه من که سنم .............

dragonboy
27-05-2007, 14:36
دراگون جان واقعا عالی شده خودت اینو با فتو شاپ ساختی یا از یه مدله ؟؟؟؟

و در جواب حجت جان
منم 13 سالم و اصلا به سن ربطی نداره شما اگه 2 سالتم بود ولی ادیت جی تی ای رو حرفه ای بلد بودین عضو گروه میشدید ولی فکر نکنم که توی این کار حرفه ای باشین
تری دی مکس هم خلاقیت میخواد و فقط بلد بودن نیست ....

خودم ساختمش منظورتون چیه کلی پول بالاش خرج کردم تا اینجوری شد شما یکی از عکساتون رو برام بفرستید تا اینجوریش کنم کاری واسه من نداره

mirmohammad
27-05-2007, 16:24

dragonboy
27-05-2007, 16:32

بابا من خیلی رک هستم میدونم کلی وقت روش گذاشتید ولی آخه تا حالا دکه صورتی دید در ضمن از این با کلاساش درست کنید نه از این کنار جاده ای هاش :31:
اینارو نگه دارید واسه کنار جاده

Moh3en_DDD
27-05-2007, 18:08
لطفا یا یکم سایز عکس ها را کوچک تر کنید یا به صورت tm بزارید !

M o h a m m a d
27-05-2007, 18:52
میر محمد اون دکه باربیه ؟؟

راستی این پراید هاچبک تموم شد ...

M o h a m m a d
27-05-2007, 18:56
یه نصیحت برای این که کار نصفه کاره تموم نشه چون خیلی توی مدل سازی دقت میشه و جزئیات ساخته میشه که سرعتو میاره پایین
چرا تلفنی رو که فقط بای نما گذاشته شده رو باید این قدر با کیفیت ساخت ؟ آخه مگه کاراکتر میخواد که از دکمه ها استفاده کنه که باید با دقت ساخته بشن ؟
یا مثلا باحه روزنامه فروشی، لازم نیست که حتما اون جعبه نوشابه ها کنار باجه قرار بگیرند که. خیلی از کارهای اضافی رو میشه با گذاشتن چند تکسچر خوب جبران کرد.

در آخر ممنون از نظام جان...

iil-iran-lii
27-05-2007, 21:30
سلام
میر محمد دستت درد نکنه
خداییش هم من هم میر محمد کلی رو این دکه کار کردیم

والا من اید دکه را از دره خونم نمونشو دیدم
همین رنگی هست ولی تو شیراز همین نمونه دکه بیشتر نیست
من تو تهران را ندیدم ولی اگه عکس از همون دکههای با کلاس دارید حتما بذارید :20:

دراگن خیلی قشنگ شده

یه نصیحت برای این که کار نصفه کاره تموم نشه چون خیلی توی مدل سازی دقت میشه و جزئیات ساخته میشه که سرعتو میاره پایین
چرا تلفنی رو که فقط بای نما گذاشته شده رو باید این قدر با کیفیت ساخت ؟ آخه مگه کاراکتر میخواد که از دکمه ها استفاده کنه که باید با دقت ساخته بشن ؟
یا مثلا باحه روزنامه فروشی، لازم نیست که حتما اون جعبه نوشابه ها کنار باجه قرار بگیرند که. خیلی از کارهای اضافی رو میشه با گذاشتن چند تکسچر خوب جبران کرد.

در آخر ممنون از نظام جان...

چشم من تا جایی که میتونم تو کارهام همین کارو انجام میدم ولی اصلا هواسم به نوشابه ها نبود :31:
این هم سینما آفریقا
البته یک عکس پوکیده ازش داشتم و نمیدونم شبیه شده یا نه
در هر صورت

اگه تهران یک مکان معروف هست که حتما هم هست عکس بذارید
خواهش میکنم :40:
یک خبر خوش هم میر محمد داره

mirmohammad
27-05-2007, 21:38
سلام من امروز یه چیز مهم یه درجه از اسکریپ پاین تر رو یاد گرفتم که خارجی ها هم خیلی کمشون بلدند.
من امروز col درست کردن و کار گذاشتن روی مدل رو یاد گرفتم. :10:
مدل آزادی رو من کول دار کردم عکس :

خوب با این صورت جمع آوری کل ساختمون ها میوفته دست من چون هر کاری نیاز به کل دقیق و سالم و بدون مشکل داره و وقتی من کل مپ رو ساختم میدم به محمد.
col خیلی کر ها میکونه .... چه میکنه این Col شما هیچ مطلبی نمیتونید تو سایت های خارجی در مورد Col پیدا کنید چون یه چیز کاملا حرفه ی هستش.

dragonboy
27-05-2007, 21:46
من دوربینمو برداشتم رفتم تو خیابون خوب فقط بگید عکس چیها رو می خواید

dragonboy
27-05-2007, 21:48
سلام من امروز یه چیز مهم یه درجه از اسکریپ پاین تر رو یاد گرفتم که خارجی ها هم خیلی کمشون بلدند.

خوب با این صورت جمع آوری کل ساختمون ها میوفته دست من چون هر کاری نیاز به کل دقیق و سالم و بدون مشکل داره و وقتی من کل مپ رو ساختم میدم به محمد.
col خیلی کر ها میکونه .... چه میکنه این Col شما هیچ مطلبی نمیتونید تو سایت های خارجی در مورد Col پیدا کنید چون یه چیز کاملا حرفه ی هستش.

بابا یکم زیر دیپلم حرف بزن ما هم بفهمیم اینکه کول یاد گرفتی خودت می فهمی به ماهم بگو بفهمیم چی هست تا ماهم خوشحال بشیم:13:

iil-iran-lii
27-05-2007, 21:58
ای ول ای ول
داش پیامو ایول
ایول ایول
داش پیامو ایول
ببین
پیام
بانک مرکزی
بیمارستان میلاد
ساختمان مجلس
و ....
اگه تونستی عکس بگیر بذار
من اگه تهران بودم عکس میگرقتم ولی شیراز نمیشه
میرسی

mirmohammad
27-05-2007, 22:05
خوب اگه چیزی آسونی بود خارجی ها آموزششو میزاشتن بعد اینکه من برای این موضوع 1 ماه هستش دارام به اب و آتیش میزنم واسه همین کار من 4 بار بازی رو از نو ریختم بعد شما میگید 2 دستی تقدیم شما کنم.

iil-iran-lii
27-05-2007, 22:17
خدایی کارت از غنی سازی اورانیوم سخت تر بود
جدی میگم :31: :20: :40: :40: :40:

dragonboy
27-05-2007, 22:22
ای ول ای ول
داش پیامو ایول
ایول ایول
داش پیامو ایول
ببین
پیام
بانک مرکزی
بیمارستان میلاد
ساختمان مجلس
و ....
اگه تونستی عکس بگیر بذار
من اگه تهران بودم عکس میگرقتم ولی شیراز نمیشه
میرسی
اون اولیارو میشه ولی مجلس فکر نکنم آخه عکسبرداری ممنوعه

YAHYA-PRO
27-05-2007, 22:43
خوب اگه چیزی آسونی بود خارجی ها آموزششو میزاشتن بعد اینکه من برای این موضوع 1 ماه هستش دارام به اب و آتیش میزنم واسه همین کار من 4 بار بازی رو از نو ریختم بعد شما میگید 2 دستی تقدیم شما کنم.

آره من خیلی گشتم اصلا چیز بدرد بخوری نیود نمیدونم چرا اینجوریه اینها حتی آدرس های مموری و نوشتن الان رسیده به 30 صفحه مموری همراه با کارهاشون ولی فایل کول آموزش خوبی براش پیدا نمیشه

T O O M A J
28-05-2007, 09:27

Col رو ميشه تو 3dmax بهش داد.(تا اونجايي كه من مي دونم)بعدش هم ميشه با Kams max Script به صورت فايلي با فرمت Export ، Col كرد.

بابا یکم زیر دیپلم حرف بزن ما هم بفهمیم اینکه کول یاد گرفتی خودت می فهمی به ماهم بگو بفهمیم چی هست تا ماهم خوشحال بشیم
Col فايلي هست كه همراه با فايلهاي Dff و Txd برخي ساختمونها گذاشته مي شه و فكر كنم وظيفه اش موجوديت دادن به ساختمون در بازي هستش مثلا اگه اون نباشه ممكنه شما بتونيد همينطوري از درون ديوارهاي ساختمون بگذريد.

mirmohammad
28-05-2007, 09:40
خوب شما فقط قسمت جزئ رو گفته فقط ساخت حالا اگه میتونید کول رو بارش منتقل فایل کنه و تو بازی بیار.
اگه این کارتونستی بکونی. من این روش شما رو تو 1 هفته از 1 ماه پیدا کردم.

hghhgh
28-05-2007, 10:23
آقا من تازه این تاپیک رو پیدا کردم البته همینجوری ولی علاقه مند شدم ببینم چیه لطفا یک توضیح اگرمیشه برایمن بدین چون من یه چند سالی کارگرافیکی (مثل 3dmax , photoshop, maya ,...) انجام دادم کفتم اگه بتونم کمک کنم .:10:

درضمن در مورد بحث آخر یکی از دوستان اگر منظورتون از col همون colision است میشه یکم توضیح بدین .:question:

iil-iran-lii
28-05-2007, 10:33
سلام . جان من اینو دانلود کنید . همش 2 مگا بایت
به خدا 2 یا 3 روز داشتم روش مدام کار میکردم
کلی ظول کشید تا آپلود شد
خواهشا دانلود کنید
یک کلیپ هست واسه GTA Tehran

اگه دانلود نمیکنید حداقل بذارید یک کم لود بشه تا یک چند ثانیه از این کیلپ را ببینید
اگه دانلود نکنید نامردیه :10:
hghhgh خوشخال میشیم با ما کار کنی
نمونه کار اگه داری بذار M o h a m m a d ببینه

iil-iran-lii
28-05-2007, 12:15

این قیلمو هم جان هر کی دوست دارید دانلود کنید

mirmohammad
28-05-2007, 12:41
رضا جان خیلی خوب شده

dragonboy
28-05-2007, 12:47
کلی ظول کشید تا آپلود شد
خواهشا دانلود کنید

اگه دانلود نمیکنید حداقل بذارید یک کم لود بشه تا یک چند ثانیه از این کیلپ را ببینید

رضا جان عالی بود

iil-iran-lii
28-05-2007, 13:34
سپاسگذارم :10: :46:

Soheil-Green
28-05-2007, 13:51
بابا تکلیف منو مشخص کنید؟!

M o h a m m a d
28-05-2007, 13:54
کلی ظول کشید تا آپلود شد
خواهشا دانلود کنید

عالی بـــــــــــــــــــــــو د :40: :11:

hghhgh
28-05-2007, 13:58
آقا این چه وضعیه درست ما جدیدالورودیم ولی یک نفر هم به ما جواب بده !!!! :13:

درضمن کار این آقا هم که اون کلیپ رو ساخته بود خوب بود . فقط یه سئوال اینکه از AfterBurn هم استفاده کردین یا نه ... ممنون میشم اگر یکی جواب منو بده . :19:

T O O M A J
28-05-2007, 13:59
کلی ظول کشید تا آپلود شد
خواهشا دانلود کنید

عالي بود اما بهتر بود به جاي maker ، مي نوشتي Makers.
اون s رو فراموش كردي.

بابا تکلیف منو مشخص کنید؟!
مگه شما بلد نيستيد با تري دي مكس كار كنيد.پس بسم الله.پروع كنيد چند تا خونه به سبك ايراني بسازيد.

Soheil-Green
28-05-2007, 14:01
ای بابا مثل اینکه کسی پستای منو نمیبینه!

Soheil-Green
28-05-2007, 14:03
آخه مثل اینکه بعضی ها نمی خوان من تو گروه باشم!
بگید بلخره بسازم چیزی یا نه؟

M o h a m m a d
28-05-2007, 14:20
آخه مثل اینکه بعضی ها نمی خوان من تو گروه باشم!
بگید بلخره بسازم چیزی یا نه؟

بیمارستان بساز من چمیدونم شما اصلا نمیگین تخصصتون تو چیه ؟ :31:

آخه من شما رو میشناسم که نخوام تو تو گروه باشی ؟؟؟؟

mirmohammad
28-05-2007, 14:23
آقا محمد بزار تکلیف همه رو روشن کنم الکی پست ندند هرکی می خواد کار کنه پست اول رو بخونه ببینه داریم رو چی کار می کنیم بعد اونم مدل بسازه ما ببینیم اگه خوشمون اومد بر می داریم اون نفر رو اگه هم خوشمون نیومد میره کارشو بهتر میکنه کسی منتظر جواب پست های الکی نشه چون اخطار پشته این پست هاست.

hghhgh
28-05-2007, 14:24
نمونه کار تو چه مایه هایی ؟
من اینا رو میفرستم ببینید خوبه البته زیاد وقت نکردم کاملش کنم :

فقط یه مشکلی هست که عکس چطوری upload کنم ؟ باید از روی یک سایت دیگه آدرس بدم ؟:13:

Soheil-Green
28-05-2007, 14:25
خدایا شکرت!
بلخره یکی جواب مارو داد!
خوب من تخصصم تو همه چی هست!
اما تو 3دی مکس 0.1% بیشتر!

mirmohammad
28-05-2007, 14:29
نمونه کار تو چه مایه هایی ؟
من اینا رو میفرستم ببینید خوبه البته زیاد وقت نکردم کاملش کنم :

فقط یه مشکلی هست که عکس چطوری upload کنم ؟ باید از روی یک سایت دیگه آدرس بدم ؟:13:

شما تو سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] آپلود کنید.

sajadlog
28-05-2007, 14:31
من تو مايا استادم توي ساخت سايت هم همينطور ميتونم php ساپورت كنم ضمنا براي ساخت كليپ تبليغاتي و ...
الته دقيق نميدونم مايا را بشه با اين ساپورت كرد

iil-iran-lii
28-05-2007, 14:34
این انیمیشن از 8 تا برنامه رفته و اومده
100 % After Bern هم توش بوده

dragonboy
28-05-2007, 14:49
آقا محمد میر محمد جان بابا کارا پیش شماست من میگم چند تا عکس از چیزایی که می خوام واسم بفرستید تا کارامو درست کنم چرا پشت گوش می ندازید
در ضمن میر محمد جان این سایتتو را بنداز دیگه بریم اونجا
این هم بگم تموم کسانی که می خوان تو گروه عضو بشن بگن تو چه کاری مهارت دارن تا ما بگیم چیکار کنن:5:

hghhgh
28-05-2007, 14:54
تو این مایه ها خوبه :

آقامن توی کار کردن با frum یکم تازه کارم شما بدل نگیرین

hghhgh
28-05-2007, 14:57
تو این مایه ها چی :

dragonboy
28-05-2007, 14:58
تو این مایه ها چی :

شما مدل یه سرباز اداره پلیس رو در بیار تا ببینیم چطوره؟ در ضمن من نمی دونم که شما چه کاری بلد هستی ضمینه کاریتون رو هم ذکر کنید

hghhgh
28-05-2007, 15:00
آقا من یه چندتا سئوال داشتم اگه میشه بهم بگین کجا جوابشو بگیرم مثل :

گروه سنی این فروم چنده ؟

hghhgh
28-05-2007, 15:05
آقا توی این مایه ها هم هست :

dragonboy
28-05-2007, 15:24
آقا من یه چندتا سئوال داشتم اگه میشه بهم بگین کجا جوابشو بگیرم مثل :

گروه سنی این فروم چنده ؟
از 8 سال بگیر تا 80 سال فرقی نداره فقط کار با ادیت جی تی ای بلد باشی ردیفه ما تو این گروه 10 لاه 13 14 17 18 21 خلاصه تا آخر مدل سن داریم
بعدشم مدل دیگه نذار فقط بگو چی بلدی همین

hghhgh
28-05-2007, 15:49
خوب پس من روی همون افسر پلیس یکم کار میکنم Ok? فلن:5:

iil-iran-lii
28-05-2007, 16:12
سلام .. بالاخره با کلی بدبختی تونستم Texture ساهتمان ایرانی پیدا کنم

ببینید .. این البته روی یک Box تو Max هست

dragonboy
28-05-2007, 16:27

رضا جان تا فردا واستا کلی تکتر واست می فرستم

M o h a m m a d
28-05-2007, 16:28

این که همش با باکسه :31:
ساختمونا یک شکلن ؟ :20:

dragonboy
28-05-2007, 16:28
دوستان بگید عکس چیا رو می خواید که همشو با هم بفرستم

M o h a m m a d
28-05-2007, 16:41
خدایا شکرت!
بلخره یکی جواب مارو داد!
خوب من تخصصم تو همه چی هست!
اما تو 3دی مکس 0.1% بیشتر!

1 شما فکر میکنی که همه چی بلدی :20:
2 عضو گروه نمیشید (3دی مکس 0.1 % ؟؟؟؟؟)
3 من اون نمونه کار پاسگاه رو دیدم جالب نشده بود

البته ببخشیدا یه خرده رک گفتم :31:

من تو مايا استادم توي ساخت سايت هم همينطور ميتونم php ساپورت كنم ضمنا براي ساخت كليپ تبليغاتي و ...
البته دقيق نميدونم مايا را بشه با اين ساپورت كرد

مایا DFF اکسپورت نمیکنه البته من با مایا زیاد کار نکردم فقط تو شبکه آموزش یه چیزایی دیدم ازش ... نمیدونم شاید به فایل های قابل فهم 3D MAX تبدیل شد و از 3D Max به DFF

این انیمیشن از 8 تا برنامه رفته و اومده
100 % After Bern هم توش بوده

:18: 8 تا برنامه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من فکر کردم فقط با 3D MAX و Premier درست شده :31:

آقا محمد میر محمد جان بابا کارا پیش شماست من میگم چند تا عکس از چیزایی که می خوام واسم بفرستید تا کارامو درست کنم چرا پشت گوش می ندازید

من اصلا نفهمیدم از مدل ایرانی منظورت چیه ...
در ضمن ویدئویی که ساختی رو دیدم خیلی خوب شده بود :5:

آقا توی این مایه ها هم هست :
مایه مایه.......

کار سه بعدیت خیلی خوبه.. اینارو با مایا ساختی ؟

در آخر فکر کنم دارم یاد میگیرم COL بسازم .... میر محمد دیگه بین من و تو می مونه این قضیه (البته اگه درست کار کنه COL ساختنم)

از این به بعد هم نگید که نمونه کار چی میخواید و .... ( به صفحه اول نگاه بندازید و ببینید کار تو چه مرحله ای است و در مورد اون نمونه کار بدید)

dragonboy
28-05-2007, 16:44
بابا خیلی واضحه از ماشینهای ایرانی که ساخته شده از ساختمونا از تموم چیزهایی که تا حالا ساختیم

iil-iran-lii
28-05-2007, 17:27
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](24).gif 8 تا برنامه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من فکر کردم فقط با 3D MAX و Premier درست شده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif

8 تا مثاله :31:
همون دو تا :31:

این ساختمان گفتم که نیست
فقط میخواستم Texture را رو یک چیزی تست کنم :20:

hghhgh
28-05-2007, 18:05
کار سه بعدیت خیلی خوبه.. اینارو با مایا ساختی ؟

اینارو با 3DMax ساختم البته با مایا هم کارکردم و یکسری چیز میز ساختم اما نه به خوبی Max

آقا اون آقایی بود که گفته بود :

شما مدل یه سرباز اداره پلیس رو در بیار تا ببینیم چطوره؟ در ضمن من نمی دونم که شما چه کاری بلد هستی ضمینه کاریتون رو هم ذکر کنی

شما خودت عکس از افسر پلیس داری بابا من اینترنت Download کردن ولی تو ش عکس افسر پلیس پیدا نکردم !!!:41:
خلاسه اگر کسی پیدا کرد (عکس یا تکسچر) یه چندتا از اون خوباشو برای ما بفرسته .. دستتون ممنون !
در ضمن ضمینه کارم هم بیشتر تو 3DMax ولی خوب توی Maya,Photoshop هم دستی دارم البته برنامه هایی مثل Primier و ... هم که تبیعتا لازمه کار 3D هست .. دیگه هالا هرچی خودتون لازم دارین دیگه .. :46:

dragonboy
28-05-2007, 18:20
اینارو با 3DMax ساختم البته با مایا هم کارکردم و یکسری چیز میز ساختم اما نه به خوبی Max

آقا اون آقایی بود که گفته بود :

شما خودت عکس از افسر پلیس داری بابا من اینترنت Download کردن ولی تو ش عکس افسر پلیس پیدا نکردم !!!:41:
خلاسه اگر کسی پیدا کرد (عکس یا تکسچر) یه چندتا از اون خوباشو برای ما بفرسته .. دستتون ممنون !
در ضمن ضمینه کارم هم بیشتر تو 3DMax ولی خوب توی Maya,Photoshop هم دستی دارم البته برنامه هایی مثل Primier و ... هم که تبیعتا لازمه کار 3D هست .. دیگه هالا هرچی خودتون لازم دارین دیگه .. :46:

عزیزم مدل اینو ببینم می تونی بسازی ؟
آقا محمد این آقا مکس کارن تو فتوشاپ و مایا هم دست دارن کارشون که اومد در مورد عضویتشون تصمیم بگیرید
یه خبر دیگه اینکه یه چند تا لودینگ جدیدم هم تو راهه بزودی میزارم

mirmohammad
28-05-2007, 18:40
دراگون چشم میفرستم.
محمد جان تبریک میگم اگه بتونی کاملا یاد بگیری خیلی دوست داشتم بگم الان هم دوست دارم اما نمیشه . . . فقط به این دلیل که شب و روز داشتم در موردش کار می کردم.
امید وارم که بتونی خود تنهای این مسئله رو یاد بگیری. ( اما بازم میگم کار اصلا ساده ی نیست )

dragonboy
28-05-2007, 18:43
دراگون چشم میفرستم.
محمد جان تبریک میگم اگه بتونی کاملا یاد بگیری خیلی دوست داشتم بگم الان هم دوست دارم اما نمیشه . . . فقط به این دلیل که شب و روز داشتم در موردش کار می کردم.
امید وارم که بتونی خود تنهای این مسئله رو یاد بگیری. ( اما بازم میگم کار اصلا ساده ی نیست )

خیلی ممنون در ضمن ببینید می تونید گربه موش یا زا اینجور حرفام درست کنید فکر کنم جالب بشه:31:

mirmohammad
28-05-2007, 18:44

به نظر من همین باکس خیلی خوبه هم حجم بازی و کار میاره پایین و اینکه پیشتر خیابون های تهران همیتن طوری ساختمون ها ردیفش هستند.
اما مشکل اصلیش تکسچر هست من به شخصه از دارگون جان درخواست میکنم بیش از 20 تکسچر و یا همون عکس بندازه بده دست رضا تا با هر 4 تا تکسچر 1 کوچه بسازه تا بتونیم حداقل یکم بیشرفت سریع تری داشته باشه. البته col این جور کار ها هم سبک تر هستش و دقیق تر من کارهای رضا رو که Col میدم همون مدل رو براش کول می سازم که کول هم نصب حجم مدل اصلی حجم میگیره.

mirmohammad
28-05-2007, 18:46
خیلی ممنون در ضمن ببینید می تونید گربه موش یا زا اینجور حرفام درست کنید فکر کنم جالب بشه:31:

جالب شدن شدنش که میشه اما اسکریپ باید نوشت واسه مدل راه رفتن گربه یا موش که فعلا ما اصلا اسکریپ نویس نداریم

hghhgh
28-05-2007, 18:57
عزیزم مدل اینو ببینم می تونی بسازی ؟

آقا این عکس رو از کجا آوردین میشه عکسهای دیکه ای روهم بدین ... ساختن که میشه ساخت که البته هرچی عکس کمتر باشه هم کمتر شبیه میش هم بیشتر طول میکشه .. لذا خواهشمندم که اگه عکس های بیشتری هست بدین چون هرجای بدن که عکسش نباشه رو من باید از خودم مدلشو درارم .. ممنون

Soheil-Green
28-05-2007, 19:10
سلام آقاییون!
من بازم اومدم!
نمونه کار!(الکی!):31: :
این اولین کارم با مکسه!:
--------------------
اینم یه دکه(زیاد با حال نشده تکسچر نداشتم):
--------------------
اینم از دانشگاه آزاد!(:2: )البته نه تکسچر داشتم نه عکس یه بار که دیده بودم یادم بود!:31: :
--------------------
اینم چندتا عکس از تلفن عمومی!(فقط پایشو ساختم ببینید خوبه؟):27: :
---------
---------
-------------------------------------------
آخیش!!تموم شدا!
حالا 2تا مطلب:
1-من اینارو(بجز اولی!)همینطوری ساختم و بدون تکسچر و عکس!(تخیلی ساختم!):31:
2-نظراتونم بگین
در ضمن:

شما فکر میکنی که همه چی بلدی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](26).gif
2 عضو گروه نمیشید (3دی مکس 0.1 % ؟؟؟؟؟)
3 من اون نمونه کار پاسگاه رو دیدم جالب نشده بود
1-نگفتم همه چی بلدم گفتم از هر چیزی یه ذره میدونم(برنامه نویسی-شبکه-گرافیک.....)
2-نگفتم 0.1% 3دی مکس بلدم گفتم از بقیه رشته ها 3دی مکس را 0.1% بیشتر بلدم!
3-اون نه پاسگاه بود نه نمونه کار(همونجا نوشتم!) من اونو همینطوری ساختم!(تو 2دقیقه!) بعدشم اون موقع وقت نداشتم!(داشتم درس می خوندم یهو هوس کردم بیام تو فروم!)
راستی چرا شما اینقدر درباره من بد فکر میکنید؟؟!:31:

Soheil-Green
28-05-2007, 19:15
راستی دراگون جان هرچی تکسچر دم دستت اومد!(از دمپایی گرفته تا خونه!)برام بذار!
ممنون

hghhgh
28-05-2007, 19:23
آقا شما که
گفتم از هر چیزی یه ذره میدونم
حالا میتونی تکسچر بسازی که بشه با UNWrap باهاش کارکرد .. درضمن کارت هم خوب بود (البته اولیش) .. ممنون

hghhgh
28-05-2007, 19:29
جالب شدن شدنش که میشه اما اسکریپ باید نوشت واسه مدل راه رفتن گربه یا موش که فعلا ما اصلا اسکریپ نویس نداریم
آقا اسکریپت نمی خواد که خود مکس آماده حرکت کردن (از آدم گرفته تا سوسک) رو داره میشه یه کاریش کرد !!:8:

Soheil-Green
28-05-2007, 19:31
تکسچر چی؟(خودم تکسچر سازی زیاد بارم نیست! میدم یکی از بچه ها شاید بتونه)

hghhgh
28-05-2007, 19:38
تکسچر چی؟(خودم تکسچر سازی زیاد بارم نیست! میدم یکی از بچه ها شاید بتونه)
همون Texture خودتون (تلفظ به این صورت تکسچر)
آقا فلن

mirmohammad
28-05-2007, 19:57
آقا اسکریپت نمی خواد که خود مکس آماده حرکت کردن (از آدم گرفته تا سوسک) رو داره میشه یه کاریش کرد !!:8:

چه ربطی داره اسکریپ جی تی ای فرق داره همه چیر جی تی ای کارهاش با اسکریپ مخصوص هستش اگه اینتوری بود که غمی نداشتیم از اسکریپ.
این هم کار رضا و تبدیل جدید :
فقط یه مشکل مدلی دارم که واسه ساختمون ها چه طوری میشه سایه زد نه اون سایه که میوفته رو زمین اونی که مثلا اون طرفی که بهش نور می خوره روشن تر بشه و اونجای که نور نمیخوره تیره تر میشه منظور ا نور هم همون خورشید هستش ممنون میشم بگید.

Soheil-Green
28-05-2007, 20:04
مثل اینکه حالت خوب نیست؟
منظورم اینه که تکسچر چی میخوای؟(چوب-آهن-دیوار-کلنگ و.....)

iil-iran-lii
28-05-2007, 20:14
سلام
اینو محمد گفت طراحی کن ( همون چادرش )

میر محمد دستت درد نکنه

آقا اسکریپت نمی خواد که خود مکس آماده حرکت کردن (از آدم گرفته تا سوسک) رو داره میشه یه کاریش کرد !![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](14).gif

جک گفتیا :31: . مکس هم یک نوع حرکت بیشتر نداره که .. همون که براش جا پا میکشی حرکت میکنه .. :20:

dragonboy
28-05-2007, 20:18
[quote=iil-iran-lii;1133095]سلام

میر محمد دستت درد نکنه

این چیه دیگه آرنولده عرب شده؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رضا جان باکستو چک کن

Soheil-Green
28-05-2007, 20:23
با حال شده اما دستاشم باید تو چادر باشه
در ضمن میخوای چادرش چه ریختی باشه؟(مشکی-سفید-گلدار....!):31:

مکس هم یک نوع حرکت بیشتر نداره که .. همون که براش جا پا میکشی حرکت میکنه ..
کی گفته فقط یه نوع حرکت داره!
با اضافه کردن پلاگین میتونی حرکت های زیادی داشته باشی!(از ماشین گرفته تا همون سوسک!):31:

Soheil-Green
28-05-2007, 20:27
دراگون جان تکسچرهای ما چی شد پس؟

iil-iran-lii
28-05-2007, 20:29
این چیه دیگه آرنولده عرب شده؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رضا جان باکستو چک کن

:31:
والا من فقط چادرشو درست کردم .. چک کردم دستت درد نکنه :46:

با حال شده اما دستاشم باید تو چادر باشه
در ضمن میخوای چادرش چه ریختی باشه؟(مشکی-سفید-گلدار....!)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif

زنه که تو خیابون با دست باز راه نمیره که :31:
و چادر هم مشکی و گل گلی خوبه

کی گفته فقط یه نوع حرکت داره!
با اضافه کردن پلاگین میتونی حرکت های زیادی داشته باشی!(از ماشین گرفته تا همون سوسک!)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif

حالا خوده مکس را یاد بگیریم .. پلاگینش پیش کش :13:

Soheil-Green
28-05-2007, 20:34
آقا محمد چی شد؟
کارما قبول شد یا نه؟!
در ضمن هیچگونه تکسچر و عکسی ندارم!(بجز چندتا آجر و آهن و ...)
احتیاج شدید به تکسچر دارم!

dragonboy
28-05-2007, 20:51
آقا محمد چی شد؟
کارما قبول شد یا نه؟!
در ضمن هیچگونه تکسچر و عکسی ندارم!(بجز چندتا آجر و آهن و ...)
احتیاج شدید به تکسچر دارم!

آقا رضا آدرس اون چند تا تکچر واسه آقا سهیل بفرست ببینیم چه می کنه :46:
تا آخر هفته کلی تکسچر واستون می فرستم

Soheil-Green
28-05-2007, 20:57
دستت درد نکنه دراگون جان بازم معرفت تو!
هیشکی اینجا جواب نمیده!

Soheil-Green
28-05-2007, 21:18
دراگون این آواتر خودته؟!

iil-iran-lii
28-05-2007, 21:22
چشم دراگون براش میفرستم :)
راستی این آواتور .. عکس خودته ؟؟ :)

dragonboy
28-05-2007, 21:27
چشم دراگون براش میفرستم :)
راستی این آواتور .. عکس خودته ؟؟ :)

چطور مگه بدعکسم این همه عکس خوشگل خوشگل میبینید حالا اینم روش مگه چیه؟

T O O M A J
28-05-2007, 21:31
كار عجب سرعتي پيدا كرده ها:31: :10:

iil-iran-lii
28-05-2007, 22:08
چطور مگه بدعکسم این همه عکس خوشگل خوشگل میبینید حالا اینم روش مگه چیه؟
نه بابا اتفاقا عکس خیلی جالبیه .. . ولی تو که تو فتوشاپ استادی یک کم این عکس قشنگتو قشنگتر کن :10:

littledemon
28-05-2007, 22:26
عالیه....بترکونید و برید پیش....کسی نمی دونه این یحی خان چیکار کرد ...یحیی خان اون تاپیک ها رو خواستارم ..باشه به همونا هم قانعم من ..بیارشون.....

dragonboy
29-05-2007, 00:02
و بازم ما
این بار یه ملا درست کردم با لودینگ قبلیه میزارمش
.........افسر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).........................ملا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

M o h a m m a d
29-05-2007, 08:12
و بازم ما
.........افسر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).........................ملا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

خیلی عالیه ........ آفرین کارت حرف نداره :11: :40: :11:

iil-iran-lii
29-05-2007, 08:32
و بازم ما

بی نظیر هست
آفرین .. فقط ریش این ملارو بیشتر کن .. ریشش شده مثل جواد خیابانی یا ستار :40:

iil-iran-lii
29-05-2007, 09:23
سلام . این از تابلو تبلیغاتیهای بزرگ هست که تو اتوبان ها میزنن
Texture = Dragon

T O O M A J
29-05-2007, 09:41
و بازم ما
خيلي خوب شده.
آقا رضا مال شما هم خوب شده.

M o h a m m a d
29-05-2007, 09:57
سلام . این از تابلو تبلیغاتیهای بزرگ هست که تو اتوبان ها میزنن
Texture = Dragon

خیلی عالی شده فقط یه پایه باید داشته باشه :20:

در ضمن میر محمد جان حتما پیغام خصوصیتو چک کن

dragonboy
29-05-2007, 11:47
[quote=iil-iran-lii;1134522]سلام . این از تابلو تبلیغاتیهای بزرگ هست که تو اتوبان ها میزنن
Texture = Dragon

آقا رضا اینا رو نگه دار واسه در مغازه ها واسه تابلو تبلیغاتی واست تکستر می فرستم

hghhgh
29-05-2007, 12:21
مثل اینکه حالت خوب نیست؟

منظورم اینه که تکسچر چی میخوای؟(چوب-آهن-دیوار-کلنگ و.....)

اولا من که از نوشته لحجه شما رو نمی فهمم ای یک..

hghhgh
29-05-2007, 12:25
جک گفتیا :31: . مکس هم یک نوع حرکت بیشتر نداره که .. همون که براش جا پا میکشی حرکت میکنه .. :20:
دوما اون آقایی که این نطق رو فرمو دند از Motion Capture اطلاعاتی دارن
درضمن برای انیمشن پلاگین هم لازم نیست
من نمی دونم شما ها چند وقته با MAX آشنا شدین و چقدر بلدین ولی من یه 8و9 سالی که MAX کار میکنم و هرچی میگم بلدم این دو ..

درضمن ...

M o h a m m a d
29-05-2007, 12:25
اینم درستش کردم ، تابلوی خیابان ولی عصر :31:
نظرتونو بگید ...

dragonboy
29-05-2007, 12:28
آقایون نمیشه تهران درست کنید چون مشکل قانونی داره یه شهر مثل تهران درست کنید فکر می کنید واسه چی خود راکستار اینکارو نمی کنه در ضمن اینجوری نمی تونید پخششم کنید الان به فکرم رسید تهران درست میشه کنیم منتها نه با اون مشخصات نظرتون چیه ؟ در ضمن اینجوری کارمون هم راحتر میشه.البته باز خود دانید چون اجازه پخشش رو به ما نمی دن در ضمن بازی هم ضبط می کنن

hghhgh
29-05-2007, 12:29
در ضمن من تو دانشگاهم و خیلی نمی تونم پای کامپیوتر بشینم ..
اگر کسی عکس خوبی (از چند زاویه) از یه افسر پلیس پیدا کرد برای رضای خدا بزاره که من زود تر کار ساخت افسر پلیس رو شروع کنم
البته یه فکر هایی کردم و به یه نتایجی رسیدم
منتها چون توی دانشگاهم الان امتحان های پایان ترم شروع شده و من وقت زیاد ندارم ولی دارم یه کارهایی میکنم ..:20:

hghhgh
29-05-2007, 12:31
آقایون نمیشه تهران درست کنید چون مشکل قانونی داره یه شهر مثل تهران درست کنید فکر می کنید واسه چی خود راکستار اینکارو نمی کنه در ضمن اینجوری نمی تونید پخششم کنید الان به فکرم رسید تهران درست میس کنیم منتها نه با اون مشخصات نظرتون چیه ؟
چه مشکل قانونی داره ؟؟:13:

dragonboy
29-05-2007, 12:34
[quote=hghhgh;1135108]چه مشکل قانونی داره ؟؟:13:
هیچ کشوری اجازه نمی ده مختصات یکی از شهراش به دست افراد دیگه بیافته حالا ok شدی نمی دونم شایدم زیاد مهم نباشه ولی روش کار کنید چون الان با گوگل ارت هم میشه اینکارو کرد ولی چرا راکستار خودش اینکارو نمی کنه ها؟ روش کار کنید ببینید میشه یا نه:13:

M o h a m m a d
29-05-2007, 12:56
آقایون نمیشه تهران درست کنید چون مشکل قانونی داره یه شهر مثل تهران درست کنید فکر می کنید واسه چی خود راکستار اینکارو نمی کنه در ضمن اینجوری نمی تونید پخششم کنید الان به فکرم رسید تهران درست میشه کنیم منتها نه با اون مشخصات نظرتون چیه ؟ در ضمن اینجوری کارمون هم راحتر میشه.البته باز خود دانید چون اجازه پخشش رو به ما نمی دن در ضمن بازی هم ضبط می کنن

:31: شاید راکستار می ترسه ساکنین اون شهر بهش بگن چرا ما رو خلافکار نشون میدی :31:

اگر هم به مختصات ربط داشته باشه پس بازی رانندگی در تهران چیه ؟؟؟ :46: :10:

T O O M A J
29-05-2007, 13:02
:31: شاید راکستار می ترسه ساکنین اون شهر بهش بگن چرا ما رو خلافکار نشون میدی :31:

موافقم.در ضمن آقا محمد پيغام خصوصيت رو چك كن.

dragonboy
29-05-2007, 13:04

نمی دونم خلاصه یه جوری باشه که زحمت بچه ها هدر نره

T O O M A J
29-05-2007, 13:12
نمی دونم خلاصه یه جوری باشه که زحمت بچه ها هدر نره
آره.بهتره زياد شبيه تهران نباشه.

dragonboy
29-05-2007, 13:14
در ضمن عکسای ما چی شد

M o h a m m a d
29-05-2007, 13:18
آره.بهتره زياد شبيه تهران نباشه.

چرا خب ؟ :20:

T O O M A J
29-05-2007, 13:29
به همين دلايلي كه دراگون جان گفت.

dragonboy
29-05-2007, 13:31

اول اینکه کار راحتر میشه بعدشم اینکها اینجوری امنیتش بیشتره

mirmohammad
29-05-2007, 13:36
کارش با من ؛ من تهران رو مثل خودش میسازم. تازه این حرف های دارگون هم همش ... داراگون چرا این حرف ها رو تو گوش بچه می خونی شما با این کارت فقط داری گروه رو از هم می پاشید یه نمونه بارز اینکه جی تی ای برلین رو دارن درست میکنن فکر نمیکنم تهران از برلین مهم تر باشه.

dragonboy
29-05-2007, 13:56
کارش با من ؛ من تهران رو مثل خودش میسازم. تازه این حرف های دارگون هم همش ... داراگون چرا این حرف ها رو تو گوش بچه می خونی شما با این کارت فقط داری گروه رو از هم می پاشید یه نمونه بارز اینکه جی تی ای برلین رو دارن درست میکنن فکر نمیکنم تهران از برلین مهم تر باشه.

اول اینکه کم کم از تو تجربم 8 سال بیشتره باشه بعدشم شما چرا اینقدر فکر پاشیده شدن هستید اگه الان حرفی اینجا گفته می شه واسه اینکه کار نخوابه اگه من این حرفو میزنم واسه از هم پاشیده شدن گروه نیست بلکه واسه اینه که گروه کاراشو از روی عقل پیش ببره نه اینکه کلی کار کنه بعدشم همش به پوچ در بره من نمی دونم شما از روی چه منطقی داری این حرفو میزنی واقعا اگه شما می تونید درستش کنید به ما هم بگید تا ما هم پشتمون گرم باشه در ضمن اینی که شما می گید جی تی ای برلین رو میسازن این پروژه فکر کنم منتفی شده و الان جاشو به جی تی ای 5 داده در ضمن قرار نیست چون به قول شما برلینی ها چیزی نگفتن ایرانم به خواطر روی گل اونا چیزی نگه در ضمن کاراشو واسه ما هم مشخص کنید البته اگه زحمت نیست بعدشم وقتی با شما درست برخورد میشه تقاضای همون برخورد از شما میشه نه ....

iil-iran-lii
29-05-2007, 14:00
ببینید شما اگه کامل نقشه تهران را بزارید جای San اونوقته که کل بازی خراب شه .. چون ماموریتها مثلا باید CJ بره توی یک خونه که ما جای اون خونه میدان یک دکه روزنامه فروشی گذاشتیم و همین طور تا آخر
نمیدونم . مگر این که به قول محمد کل اسکریپتها رو پاک کنیم و بازی را بدون ماموریت تمام کنیم که به نظر کن کار جالبی نیست
یا باید یک اسکریپت نویس بیاریم یا ... :19:
بعدش هم میشه مثلا یک پلیس کار کشته واسه یک دختر خانوم بوق بزنه و سوارش کنه :2: .. 100 % به همچین چیزی مجوز نمیدن
واسه همین به نظر من شخص اول را پلیس نذارید :20:
hgghghgh لطفا 10 تا 10 تا پست نذارید :10: