PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کسی میدونه چجوری میتونم این رو حذف کنم ؟ ( همراه با عکس )

soooot
04-03-2007, 17:31
سلام کسی میدونه چجوری میتونم یکی از اینها رو که خودش خود به خود اضافه شده و هیچ جوری هم نمیتونم حذفش کنم رو حذف کنم ؟ خیلی اذیت میکنه ( همون قسمتی که دورش خط قرمز کشیدم ) :sad:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

nw_nk
04-03-2007, 17:47
سلام کسی میدونه چجوری میتونم یکی از اینها رو که خودش خود به خود اضافه شده و هیچ جوری هم نمیتونم حذفش کنم رو حذف کنم ؟ خیلی اذیت میکنه ( همون قسمتی که دورش خط قرمز کشیدم ) :sad:

روی Task Bar کلیک راست کن و Lock The taskbar رو کلیک کن تا تیک کنارش فعال بشه!

حالا دیگه امکان جابجایی Task Bar نیست و اون خطوط رو هم نشون نمیده!

soooot
04-03-2007, 18:27
روی Task Bar کلیک راست کن و Lock The taskbar رو کلیک کن تا تیک کنارش فعال بشه!

حالا دیگه امکان جابجایی Task Bar نیست و اون خطوط رو هم نشون نمیده!

ممنون از جوابتون ، این کار رو خودم بلدم و الان هم اون گزینه رو فعال کردم تا از این خط اضافه که باعث دردسر شده عکس بگیرم و اینجا بگذارم ;)
من به نمایش داده شدن یا نمایش داده نشدن اون خط چیکار دارم آخه ، وجود اون خط این مشکلی رو در عکس زیر میبیند به وجود میاره ، برای همین اون خط باید حذف بشه نه اینکه وجود داشته باشه و فقط نمایش داده نشه :sad:

nw_nk
05-03-2007, 11:34
اینجا هر کی بعد از اینکه مشکلش حل میشه میگه: اینو که خودم بلد بودم و یک مشکل دیگه رو مطرح میکنه!

البته منظورم شما نبودید!

کلیک راست رو Task Bar و سپس Toolbars - حالا تیک همرو غیر از Language Bar بردار!

soooot
05-03-2007, 13:37
اینجا هر کی بعد از اینکه مشکلش حل میشه میگه: اینو که خودم بلد بودم و یک مشکل دیگه رو مطرح میکنه!

البته منظورم شما نبودید!

کلیک راست رو Task Bar و سپس Toolbars - حالا تیک همرو غیر از Language Bar بردار!

آقا دستت درد نکنه ، ما نخوایم شما به ما کمک کنی باید کی رو ببینیم ! :blink:
اینی که گفتی رو فقط خودت تو دنیا بلدی ، هههههههههیچکی دیگه هم بلد نیست ، آفرین ، بیست صد آفرین ، خوب شد ؟ :rolleye:
ولی این چیزی رو که گفتی مشکل من رو حل نمیکنه ، شما هم با این چیزائی که گفتی نه مشکل من رو متوجه شدی و نه فکر میکنم که قدرت حل کردنش رو داشته باشی ، پس لطف کن و پست بیهوده نده :)
ممنون از لطفت :blush:

nw_nk
05-03-2007, 13:57
آقا دستت درد نکنه ، ما نخوایم شما به ما کمک کنی باید کی رو ببینیم ! :blink:
:blush:

OK -----------

soooot
06-03-2007, 12:05
کس دیگه ای نمیتونه کمک کنه ؟ :sad:

final
06-03-2007, 14:37
کس دیگه ای نمیتونه کمک کنه ؟ :sad:

باسلام خدمت تو دوست عزیز اگر ناراحت نمیشی تا کمک کنم
شما برو روی ان چیزی که دورش خط قرمز کشیده بودی و کلیک سمت راست بکن و گزینهیprprrties
کلیک کن و گزینهیمlock thetask bar رافعال کن

soooot
06-03-2007, 22:03
باسلام خدمت تو دوست عزیز اگر ناراحت نمیشی تا کمک کنم
شما برو روی ان چیزی که دورش خط قرمز کشیده بودی و کلیک سمت راست بکن و گزینهیprprrties
کلیک کن و گزینهیمlock thetask bar رافعال کن

اگر نارحت نمیشی کمک کنم چیه :weird:
اگر قرار بود از کمک کردن کسی ناراحت بشم اصلا پست نمیزدم :weird: :weird:
من از این ناراحت میشم که کاربرهائی مثل شما و اون کس که قبلا پست داده بود حتی به خودشون زحمت خوندن پست آدم رو هم نمیدن و فقط جواب میدن :weird: :weird: :weird:
چیزی رو که شما میگید رو دقیقا نفر قبلی هم گفته و من هم کامل و با عکس توضیح دادم که مشکل چیه :weird: :weird: :weird: :weird:

satttanism
06-03-2007, 23:34
روی تسکبار راست کلیک بیا روی گزینه تولبار و تیک مدیا پلیر رو بردار
البته اگه لطف کنی بگی از کی اینطوری شده خوب میشه

Ahmad
07-03-2007, 10:26
ببينيد دوستان ، ما اينجا هستيم تا به هم كمك كنيم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نه اينكه يه وقت حرفهايي بزنيم تا كسي رو ناراحت كنيم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif

دوستاني كه اينگونه پاسخ داده بودن ، حتما قصد كمك داشتند ولي اشتباهي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ، اشتباه پاسخ دادند.

بهتره كه با يه پيغام خصوصي يا همين جا كدورتها رو از بين ببريم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif

ولي در پاسخ اين دوستمون:
ببين كاري نداره كه ، تو همين عكسي كه گذاشتي :

اول برنامه فتوشاپ رو باز كن. بعد brush tool رو انتخاب كن . بعد كليد alt رو نگه دار و رو يه قسمت taskbar كه برنگ نقره اي است كليك كن. بعد رنگ زمينه انتخاب ميشه. سپس رو همون خطي كه دورش دايره قرمز كشيدي با همين ابزار روي اون بكش تا مثل بقيه taskbar به رنگ نقره اي در بياد.
ديدي كاري نداشت.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خوب حالا كه خنديدي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] عرض شود كه :

اين عكس نشون ميده كه پنجره هاي باز شده در كامپيوتر شما ، در دو قسمت بر روي taskbar نمايش داده ميشه.
اين خيلي عجيبه ، تابحال اينجوريش رو نديده بوديم.
فكر نكنم اين راه حلي كه ميگم جواب بده ولي ببين ميشه اين كار رو كرد:

اول از حالت قفل خارجش كن.
بعد اون خط اضافه رو با mouse بگير و با drag كردن اونو بنداز رو صفحه desktop.
اگه بصورت يه پنجره رو desktop نمايش داده شد، اين پنجره جديد رو ببند.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
جواب ميده؟

j0l6
07-03-2007, 12:04
برنامه ای که لینکش رو پایین گذاشتم taskbar رو به حالت پیش فرض ویندوز بر میگردونه شاید این برنامه بتونه مشکل شما رو هم حل کنه البته اگه تا الان حل نشده باشه

final
07-03-2007, 13:17
اگه حل نشد بگو از چند روز پیش این طوری شده تا برات حلش کنم