PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Bitdefender بهتره یا KasperSky ؟

S0R3N4
25-02-2007, 15:04
سلا دوستان
خیلی ها می گن که Bitdefender از نسخه ی 10 به بعد کولاک کرده و من هم چند تست که دیدم رتبه های عالی اورده بود!!!!
اما باز هم خیلی ها میگن کسپرسکی بهترینه !!!!
تو 2راهی گیر کردم!!!!کمکم کنید!!!!

Maximillion
25-02-2007, 18:40
دوست من از بین انتی ویروس ها من فقط kaspersky و NOD32 رو قبول دارم.
بیتدفندر فقط ویروس ها رو پیدا میکنه و جلوی فعالیتشون رو میگیره اما اونها رو پاک نمیکنه.
به نظر من از بین این دوتا KASPERSKY رو انتخاب کن اما من به شخصه از NOD32 استفاده میکنم

Persian.Boy
25-02-2007, 18:57
بیتدفندر فقط ویروس ها رو پیدا میکنه و جلوی فعالیتشون رو میگیره اما اونها رو پاک نمیکنه.

Maximillion جان من هم قبل از هر چیزی کسپر رو قبول دارم اما با بیت دفندر هم کار کردم. بیت دفندر در تنظیمات

پیش فرضش درسته که فقط جلوی فعالیت ویروسها رو میگیره و اونا رو Clean و یا Delete نمیکنه اما باید توجه داشت که

این فقط در تنظیمات پیش فرض این آنتی ویروس به این شکل تنظیم شده اما واقعیت چیز دیگه ای است.

بیت دفندر یکی از قویترین آنتی ویروسها در زمینه Clean کردن یک ویروس و یا تروجان است. و این قسمت رو میشه در

تنظیمات آنتی ویروس این برنامه فعال کرد. مثلا در تنظیمات پیش فرض این آنتی ویروس این طوری تعیین شده که..

اگر ویروسی در سیستم پیدا شد ...

1. اونو بلاک کن و جلوی فعالیتش رو بگیر

2. به کاربر پیغام بده.

اما میشه این قسمت رو به 1. بلاک کن 2. پاکش کن تغییر داد.

من الان از این آنتی ویروس استفاده نمیکنم و متاسفانه نمیتونم عکسی رو از این قسمت براتون بزارم اما این رو

به شما گفتم تا از این تنظیمات مطلع بشید و فقط به خاطر این این آنتی ویروس رو کنار نزارید.

قبلا 3 آنتی ویروس همیشه در لیست بهترین آنتی ویروسهای من قرار داشتند. KAV, BitDefendet, NOD32 اما الان

Avira Antivir هم بهشون اضافه شده. و تعداد این بهترین ها از 3 به 4 تغییر یافت و بخاطر همین همیشه Antivir

بصورت غیر فعال در کنار کسپر نصبه و ازش کمک میگیرم. همین چند روز پیش بود که 15 نوع تروجان رو در سیستم

من شناسایی کرد با وجود اینکه کسپر همیشه آپدیت و فعال در سیستمم کار میکرده.

yebordi
26-02-2007, 04:36
دوست عزیز سلام ... شک نکن که کسپر بهترینه ... ساده ترین مثال هم که برات می تونم بزنم اینه که من 2 ماه از نود 32 استفاده کردم( بعد از اینکه 99 % کلید های کسپر تو لیست بلک برند) و 1 هفته هم بیت دیفندر اخرین ورژن و هر 2 هم اپدیت شده و گذاشتم فول اسکن کردند هر 2 گفتند که سیستم تمیزه تمیزه و من هم خیالم راحت شد . تا اینکه کلید های جدید و ورژن جدید کسپر اومد وقتی کسپر رو نصب کردم و اپدت کردم 5 تا ویروس رو سیستم اینفورمشن درایوم نشته بود که نه بیت دیفندر پیداش کرد و نه نود ....
امیدوارم انتخابت هر چی باشه بهترین باشه ...

Nine
26-02-2007, 09:27
منم با نظر دوستان موافقم
به نظر من به عنوان آنتي ويروس فعال از كسپر سكي استفاده كن خصوصا تو اين نسخه هاي جديدش كه واقعا هم سبك شده
در ضمن كسپر رو ميشه (متل nod32 ) حسابي تنظيم كرد اما تنظيمات بيت ديفندر محدودن
ام كسپر يه مشكلي كه داره و هر بار داره سعي ميكنه ايت نقيصه رو با گزينهproactive defense اونو بهبود ببخشه
مشكل هوش مصنوعيشه كه هنوز نسبت به رقباش ضعيفه
برا همين به عنوان آنتي ويروس غير فعال بايد از يه آنتي ويروس با هوش مصنوعي قوي استفاده كني
سردمدار بلا منازع اين حيطه هم NOD32 است البته همون طور كه دوستمون اشاره كردن آنتي ويروس رايگان
AVIRA antivir personal classic هم بسيار سبك و سريع است و خوب اصلا هم دردسر كرك و آپديت نشدن رو نداره
در مورد فايروال(يا همون آنتي هكر ) اينتر نت سكيوريتي كسپر هم بگم كه تو تستها هر دفعه داره بهتر مي شه
يكي ديگه از نقاط ثدرت كسپر سكي آپديت هاي اونه طوري كه ميشه هر يك دقيفه به دقيقه اونو آپديت كرد در واقع سريعترين آپديت كردن ها ماله كسپره
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

nimaoy
26-02-2007, 11:15
به نظر من بحث بهتر یا بدتر بودن آنتی ویروس کلا بیهوده است....الان دیگه اکثر آنتی ویروسها خوب و عالی شدند
در کل اگر تفاوتی هست در سرعت آنتی ویروس ، میزان استفاده از حافظه ، دست و پاگیر نبودن و .......است که سلیقه من در این مورد Nod32 است...هرچند با کاسپر هم کار کردم .

Jadda
03-03-2007, 03:55
من خودم به مدت یک سال از کاسپر استفاده کردم و یه چیز برام مسلم شد و اون اینه که کاسپر در پیداکردن اسپیوار و تروجان کمی ضعیه. و الان روی سیستمم بیتدفندر نصه و به نظرم هیچی از کاسپر کم نداره. به هر حال اگه خواستی از کاسپر استفاده کنی، حتما از یک یا دو برنامه آنتی اسپی وار و آنتی تروجان استفاده بکن.(هر چند در حالت عادی هم باید آنتی اسپیوار داشته باشی) . البته nod32 به همراه یه فایروال قدرتمند هم گزینه خو بیه.

Ship Storm
03-03-2007, 06:51
به نظر من بحث بهتر یا بدتر بودن آنتی ویروس کلا بیهوده است....الان دیگه اکثر آنتی ویروسها خوب و عالی شدند
در کل اگر تفاوتی هست در سرعت آنتی ویروس ، میزان استفاده از حافظه ، دست و پاگیر نبودن و .......است که سلیقه من در این مورد Nod32 است...هرچند با کاسپر هم کار کردم .

کاملا حرف دل من رو زدی من کلا Panda رو به همه اینها ترجیح میدهم چون از همه بیشتر ویروس پیدا میکنه و کار باهاش راحتر وزیباتر هستش

S@eid
03-03-2007, 12:10
منم که از امضام معلومه ...
پیشنهاد من بیت دیفندر هست البته در صورتی که بتونی براش یه سریال نامبر معتبر گیر بیاری. خیلی انتی ویروس سبکی هست اصلا سرعت رو کم نمی کنه مخصوصا موقع
بوت شدن ویندوز...
اما از وقتی پیدا کردن سریال نامبر براش سخت شده فعلا بهش مرخصی دادم و از پاندا استفاده می کنم.
اینم بگم که از پاندا خیلی خوشم اومده به خاطر اینکه محیط زیبایی داره...

Maximillion
03-03-2007, 12:55
منم که از امضام معلومه ...
پیشنهاد من بیت دیفندر هست البته در صورتی که بتونی براش یه سریال نامبر معتبر گیر بیاری. خیلی انتی ویروس سبکی هست اصلا سرعت رو کم نمی کنه مخصوصا موقع
بوت شدن ویندوز...
اما از وقتی پیدا کردن سریال نامبر براش سخت شده فعلا بهش مرخصی دادم و از پاندا استفاده می کنم.
اینم بگم که از پاندا خیلی خوشم اومده به خاطر اینکه محیط زیبایی داره...

ببین این بدردت میخوره.

S0R3N4
03-03-2007, 16:46
آقا اصلا از هر دو اونها استفاده کنم چی؟
خوبه؟
البته Avira Anti vir کنارشون داشته باشم!!!

vtn54
03-03-2007, 20:56
من خودم به مدت یک سال از کاسپر استفاده کردم و یه چیز برام مسلم شد و اون اینه که کاسپر در پیداکردن اسپیوار و تروجان کمی ضعیه. و الان روی سیستمم بیتدفندر نصه و به نظرم هیچی از کاسپر کم نداره.

سلام

ولی تستها نشان می دهند یک چیزهایی کم دارد ;)

اطلاعات بیشتر:

Jadda
04-03-2007, 03:17
vtn54 جان، اینجا یه نظر بنداز [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

vtn54
04-03-2007, 19:05
vtn54 جان، اینجا یه نظر بنداز [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کدام قسمتش ؟ من چیزی ندیدم :blink: