PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چطوری از شر log ویندوز خلاص بشم

ali_e_p
07-02-2007, 17:46
سلام به همگی
آقا من وقتی که ویندوزم می یاد بالا ابتدا به صفحه log in می ره و باید روی نام کاربری کلیک کنم تا بره توی ویندوز چطوری می تونم از شر این صفحه راحت بشم و بدون کلیک کردن مستقیم بره توی ویندوز ویک سوال دیگه اینکه چطوری می تونم از شر windows security alarts که کنار ساعت ویندوز هست راحت بشم.
ممنون

satttanism
07-02-2007, 21:23
سلام به همگی
آقا من وقتی که ویندوزم می یاد بالا ابتدا به صفحه log in می ره و باید روی نام کاربری کلیک کنم تا بره توی ویندوز چطوری می تونم از شر این صفحه راحت بشم و بدون کلیک کردن مستقیم بره توی ویندوز ویک سوال دیگه اینکه چطوری می تونم از شر windows security alarts که کنار ساعت ویندوز هست راحت بشم.
ممنون

احتمالا شما یه برنامه نصب کردی که اون برنامه یه یوزر مخفی ساخته(مثل برنامه دات نت) و باید اون یوزر مخفی رو پاک کنی

S@eid
08-02-2007, 00:03
چطوری می تونم از شر windows security alarts که کنار ساعت ویندوز هست راحت بشم.
ممنوناگر منظورت همون مثلث زرد رنگه که هی ظاهر میشه لینک زیر کمکت می کنه...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

FreeMagic
08-02-2007, 04:05
اگه چند تا یوزر داشته باشی حتما باید یکی رو انتخاب کنی مگر اینکه همه رو به جز یکی پاک کنی
اگر هم نشد فکر میکنم از تو کتاب اموزش رجیستری می تونی جواب سوالتو پیدا کنی

K A R I M I
08-02-2007, 05:56
آقا من وقتی که ویندوزم می یاد بالا ابتدا به صفحه log in می ره و باید روی نام کاربری کلیک کنم تا بره توی ویندوز چطوری می تونم از شر این صفحه راحت بشم و بدون کلیک کردن مستقیم بره توی ویندوز
شما میتونید با استفاده از برنامه تن آپ این مشکل رو حل کنید یعنی اتوماتیک لاگ این رو فعال کنید.

چطوری می تونم از شر windows security alarts که کنار ساعت ویندوز هست راحت بشم
این هشدار سه دلیل میتونه داشته باشه یکی اینکه فایروالتون غاموش باشه یا اینکه اتوماتیک ویندوزتون خاموش باشه یا اینکه آنتی ویروس نداشته باشین ( یا آپدیت نباشه ) شما در قسمت آنتی ویروس و فایروال میتونید ریکامنشن رو کلیک کنید و اون تیک پایین رو بزنید تا ویندوز از این دو جهت دست از سر شما بر دارد ولی اگر اتوماتیک آپدیت خاموش باشه بازم بهتون هشدار میده اگر شما نمی خواهید اتوماتیک آپدیت روشن باشه و اون هشدار هم نشون داده نشه کار های زیر رو انجام دهید ( من هم خودم همین کار رو کردم ) :
در منوی استارت Run رو اجرا کنید و دستور msconfig رو بنویسید سپس در برگه سرویس تیک گزینه های Security Center و Atuomatic Update رو بردارید تا دیگر اون هشدارها نشان داده نشوند.

ali_e_p
08-02-2007, 11:24
از همگی ممنونم