تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 5 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 47

نام تاپيک: creative

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض creative

اگر کسی میخواد mp3 player creative بخره میتونه اینجا سوالشو مطرح کنه تامن ودوستان دیگر کمکش کنیم.
    همچنین مشکلات خدودتون را با mp3 player های این شرکت بیان کنید.
    سایت شرکت کریتیو برای مشاهده ی mp3playerهای این شرکت
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------این قسمت فقط مربوط به mp3 player های شرکت کریتیو میباشد لطفا خارج این بحث پست ندهید .با تشکر.

اگه نباشه جاش خالی می مونه zaza's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

من برای خرید یک mp3 مناسب 2 الویت دارم
    1)استفاده به عنوان usb flash بدون نیاز به Driver باشه ( خودش شناخته بشه )
    2)استفاده به عنوان یک mp3 با کیفت مناسب

لطفا به من کمک کنید تا از بین موارد زیر یکی را با توجه به الویت های بالا انتخاب کنم (ازنظر مشخصات که تقریبا مشخصات یکسانی دارند و تقریبا قیمت های انها با هم یکی است )حال دوستان نظر بدهند که کدامیک بهتر است؟؟؟؟؟
    Zen neon
    Muvo txfm
    Nano plus
    Muvo slim
    V100

یا اینکه یک muvo 2 FM با ظرفیت 5g بگیرم ؟ راستی کیفیت پخش این مدل چگونه است ؟ ایا از موارد بالا بهتر است یا نه ؟؟ایا دارا بودن هارد در این مدل مشکل ساز نیست؟
    درضمن اینکه باتری قلمی بهتری یا شارژی ؟
    Last edited by zaza; 19-01-2007 at 01:20.

تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

دوست عزیز از بین مدلایی که گفتی همگی usb flash هستند به غیر از zen nano plus,zen neeon,slim,muvo2fm .
    همشون قدرت خروجیشون یکیه و90dbهستش منتها muvo 2 fm قدرت 98db داره.
    درمورد باطری شارژی داخلی باید بگم که اگر همیشه کامپیوتر دراختیار داری وحتی در سفر هم دور از کامپیوتر نیستی , میتونی از مدلای muvoslim,zen neeon استفاده کنی(باید این نکته را توجه داشته باشی که عوض کردن باطری داخلی mp3playerها هزینه و وقت زیادی میگیره)میتونی بجای شارژ باکامپیتر از اداپتور برق شهری استفاده کنی که شارژر اصلی کریتیو 15000 تومنه.

کیفیت muvo2fm از همه ی مدلایی که گفتی بالاتره واینو میشه از قدرتش فهمید ولی کسی که از muvo 2 fm استفاده میکنه اصولا این دستگاه رابرای تحرک زیاد نمیخوادچون حافظه اش از نوع micro hard drive هست که البته anti shock هست ولی مثل حافظه های flash base نمیتونه توی تکان های شدید عمل کنه.

در آغاز فعالیت amin-deniz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام.
    من میخوام یه MP3player بخرم.اونطوری که من پرسیدم میگن creative از همه بهتره.نظر شما چیه؟درسته؟
    البته برای من علاوه بر کیفیت پخشش کیفیت ظبط هم خیلی مهمه.کدوم مدلو پیشنهاد میکنید؟

آخر فروم باز mostafaeshghi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2004
    محل سكونت
    تهران. ميدان 7 تير

پيش فرض

قیمت Creative ZEN Vision , قیمت Creative ZEN Vision W میخاستم. اگر کسی داره اطلاع بده. ممنون و متشکر

اگه نباشه جاش خالی می مونه zaza's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

من با کمی صبرکردن تونستم بودجه ام را تا 150000 توان برسانم و با این بودجه ترجیح می دهم کریتیو را انتخاب کنم چون می خواهم حافظه اش بالاتر از1G با شد
    1)با توجه به توضیحاتی دارم این دومدل را انتخاب کردم . ZEEN NEEON و ZEN NEEON2
    اگر به نظر شما انتخاب دیگری هم وجود دارید لطفا راهمایی فرمایید؟البته خودم NEEON 2 را ترجیح می دهم ولی فکر کنم با این قیمت NEEON2 2G و NEEON 6G بتوانم بگیرم

2)لطفا قیمتهای ZEEN NEEON2 را با حجمهای مختلف ذکر کنید؟

3)لطفا ZEEN NEEON2 را معرفی کرده و مزایا ومعایب ان را ذکر کنید ؟ZEEN NEEON2 فیلم با چه فرمتی را پخش می کند ؟مقایسه ای هم بین ZEEN NEEON و ZEN NEEON2 بکنید ؟

4)این برچسبهایی که برای قاب این مدلها وجود دارد ایا جداگانه باید تهیه کنم ؟ قیمت ان را لطف کنید ذکر کنید؟

5)درپایان ایا ZENN NEEON2 با این هزینه به صرفه است یا مدلهای دیگری را انتخاب کنم

آخر فروم باز sabasistem_co's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    اینجا !

پيش فرض

سلام
    من مدير فروش شركت وارداتي صبا سيستم يزد هستم
    اگر قصد خريد MP4 Player را داريد حتما به سايت زير سري بزنيد
    داراي انواع MP4 با دوربين و بدون دوربين
    از 100هزار تومان تا 180 هزار تومان
    اگر قصد خريد داشتيد به من ايميل بزنيد
    خودتون برويد در سايت ملاحظه فرماييد
    ارسال به تمام نقاط ايران با پست پيشتاز كه بعد از 24 ساعت بدست شما مي رسد
    سايت = [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    ايميل= [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

من با کمی صبرکردن تونستم بودجه ام را تا 150000 توان برسانم و با این بودجه ترجیح می دهم کریتیو را انتخاب کنم چون می خواهم حافظه اش بالاتر از1G با شد
    اگر به نظر شما انتخاب دیگری هم وجود دارید لطفا راهمایی فرمایید؟البته خودم NEEON 2 را ترجیح می دهم ولی فکر کنم با این قیمت NEEON2 2G و NEEON 6G بتوانم بگیرم

3)لطفا ZEEN NEEON2 را معرفی کرده و مزایا ومعایب ان را ذکر کنید ؟ZEEN NEEON2 فیلم با چه فرمتی را پخش می کند ؟مقایسه ای هم بین ZEEN NEEON و ZEN NEEON2 بکنید ؟

4)این برچسبهایی که برای قاب این مدلها وجود دارد ایا جداگانه باید تهیه کنم ؟ قیمت ان را لطف کنید ذکر کنید؟

5)درپایان ایا ZENN NEEON2 با این هزینه به صرفه است یا مدلهای دیگری را انتخاب کنم
    دوست عزیز لطفا استفاده ی خودت از mp3player بگو مثلا دیدن عکس و فایلهای تصویری برات مهمه یا نه تا من و دوستان محترم بهتر بتونیم شما را راهنمایی کنیم.

تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

دوست عزیز با اینکه شما به پست قبلی من جواب ندادی اما من سوال شما را بدون جواب نمی ذارم.
    شما به غیر از مدلهایی که گفتی میتونی مدل zen micro photo را هم اضافه کنی که از دو mp3 player دیگر سر تر است البته از جهاتی .شما اگر استفاده ای که میکنی درحین دویدن یا ورزش کردن باشه از zen neoon 1or 2gb یا میتونی از zen neeon2 1,2,4gb استفاده کنی چون حافظه های میکرودرایو محدودیت خاص خودشونو دارن که البته اگر واقعا تحرک برات مهمه zen neeon پیشنهاد میشه.

در آغاز فعالیت amin-deniz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام.(alfred جان اگه میشه جواب منم بده!)
    من میخوام یه MP3player بخرم.اونطوری که من پرسیدم میگن creative از همه بهتره.نظر شما چیه؟درسته؟
    البته برای من علاوه بر کیفیت پخشش کیفیت ظبط هم خیلی مهمه.کدوم مدلو پیشنهاد میکنید؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •