تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 21

نام تاپيک: دانلود 100 دکمه (Buttons) همراه با سورس کامل

حـــــرفـه ای Maysam-BFU's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    Failed box !

11 دانلود 100 دکمه (Buttons) همراه با سورس کامل

سلام دوستان عزیز گرامی.

تصمیم گرفتم این دکمه ها ی زیبا را آپلود کنم و برای شما دوستان عزیز برای دانلود بزارم. امید وارم کار مثبتی انجام داده باشم.

توضیحاتی درباره ی این دکمه ها :
    این دکمه ها دارای سورس PSD بوده و با فتوشاپ می توانید این دکمه ها را ویرایش کنید در ضمن نگران فونت های متفاوت نباشید چون هر دکمه فونت مخصوص به خودش درون پوشه ای جدا قرار گرفته.
    همون طور که در تصویر می بینید در بعضی از سورس ها چند دکمه متفاوت هم دیده می شود ولی در اکثر دکمه ها ، دکمه ها به 3 اندازه و 2 رنگ می باشد.

دانلود :
    این دکمه ها مجموعه ای شامل 9 بخش است که داخل هر کدام از بخش ها 12 دکمه وجود دارد.
    لینک ها بصورت تکی تکی است برای کسانی که از Dial up استفاده کنند.
    کسانی هم که می خواهند همه ی بخش های یک مجموع را ( یک دفعه) دریافت کنند به [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رفته و دستور Download All Links را به Download Manager خود بدهید.
    Last edited by Maysam-BFU; 09-01-2007 at 07:19.

تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    Failed box !

11 لینک دانلود !

دانلود قسمت اول :

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حجم : 1,885 کيلوبايت
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حجم : 147 کيلوبايت
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حجم : 1,720 کيلوبايت
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حجم : 89 کيلوبايت
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حجم : 40 کيلوبايت
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حجم : 45 کيلوبايت
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حجم : 437 کيلوبايت
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حجم : 300 کيلوبايت
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حجم : 393 کيلوبايت
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حجم : 38 کيلوبايت
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حجم : 37 کيلوبايت
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حجم : 1,887 کيلوبايت

دانلود قسمت دوم :

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حجم : 789 کيلوبايت
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حجم : 812 کيلوبايت
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حجم : 995 کيلوبايت
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حجم : 904 کيلوبايت
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حجم : 905 کيلوبايت
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حجم : 873 کيلوبايت
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حجم : 866 کيلوبايت
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حجم : 926 کيلوبايت
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حجم : 860 کيلوبايت
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حجم : 1,720 کيلوبايت
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حجم : 1,845 کيلوبايت
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حجم : 154 کيلوبايت

دانلود قسمت سوم :

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حجم : 781 کيلوبايت
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حجم : 776 کيلوبايت
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حجم : 776 کيلوبايت
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حجم : 814 کيلوبايت
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حجم : 777 کيلوبايت
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حجم : 768 کيلوبايت
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حجم : 789 کيلوبايت
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حجم : 62 کيلوبايت
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حجم : 105 کيلوبايت
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حجم : 952 کيلوبايت
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حجم : 770 کيلوبايت
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حجم : 772 کيلوبايت

دانلود قسمت چهارم :

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حجم : 26 کيلوبايت
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حجم : 39 کيلوبايت
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حجم : 35 کيلوبايت
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حجم : 57 کيلوبايت
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حجم : 51 کيلوبايت
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حجم : 50 کيلوبايت
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حجم : 84 کيلوبايت
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حجم : 400 کيلوبايت
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حجم : 424 کيلوبايت
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حجم : 446 کيلوبايت
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حجم : 775 کيلوبايت
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حجم : 774 کيلوبايت

دانلود قسمت پنجم :

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حجم : 74 کيلوبايت
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حجم : 72 کيلوبايت
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حجم : 73 کيلوبايت
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حجم : 43 کيلوبايت
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حجم : 73 کيلوبايت
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حجم : 71 کيلوبايت
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حجم : 52 کيلوبايت
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حجم : 71 کيلوبايت
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حجم : 52 کيلوبايت
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حجم : 64 کيلوبايت
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حجم : 76 کيلوبايت
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حجم : 62 کيلوبايت

دانلود قسمت ششم :

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حجم : 51 کيلوبايت
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حجم : 49 کيلوبايت
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حجم : 97 کيلوبايت
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حجم : 46 کيلوبايت
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حجم : 66 کيلوبايت
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حجم : 60 کيلوبايت
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حجم : 47 کيلوبايت
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حجم : 40 کيلوبايت
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حجم : 46 کيلوبايت
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حجم : 41 کيلوبايت
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حجم : 78 کيلوبايت

دانلود قسمت هفتم :

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حجم : 54 کيلوبايت
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حجم : 305 کيلوبايت
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حجم : 56 کيلوبايت
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حجم : 64 کيلوبايت
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حجم : 291 کيلوبايت
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حجم : 100 کيلوبايت
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حجم : 238 کيلوبايت
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حجم : 56 کيلوبايت
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حجم : 60 کيلوبايت
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حجم : 88 کيلوبايت
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حجم : 138 کيلوبايت
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حجم : 687 کيلوبايت

دانلود قسمت هشتم :

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حجم : 380 کيلوبايت
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حجم : 48 کيلوبايت
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حجم : 47 کيلوبايت
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حجم : 96 کيلوبايت
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حجم : 38 کيلوبايت
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حجم : 31 کيلوبايت
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حجم : 41 کيلوبايت
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حجم : 65 کيلوبايت
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حجم : 81 کيلوبايت

دانلود قسمت نهم :

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حجم : 79 کيلوبايت
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حجم : 30 کيلوبايت

نکته : اگر لینکی مشکل داشت مطرح کنید تا لینک را ویرایش کنم.

اگه نباشه جاش خالی می مونه Bow's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    Sydney

پيش فرض

hama ro ba ham nemishe bezari?

تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    Failed box !

پيش فرض

دوست عزیز:

راسیتش سرعت من خیلی کمه و با یک مشکلاتی این 32 مگابایت را آپلود کردم. من سعی می کنم همه ی این دکمه ها را در یک فایل برای دانلود بزارم.

پروفشنال Reza P30's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    Nowhere

پيش فرض

اقا خیلی زحمت کشیدی چه قدر کارت حرومش کردی؟

دستت درس

اولا

حـــــرفـه ای Saeed kmss-D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Unknown

پيش فرض

خيلي ممنون.
    اين همه رو آپلود كردي؟
    واقعا زحمت كشيدي.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض فعلا ً قهرم

سلام
    من حدود 3 هفته اس ميام اينجا هي آموزشا رو دانلود مي كنم، كار ميكنم، بگي نگي ياد مي گيرم، نظر هم نمي دم ( يعني چيزي بلد نبودم كه نظر بدم ) چون همين 3-4 هفته پيش رفتم فتوشاپ ياد گرفتم كه كار كنم، امروز زنگ زدم برم تست استخدامي بدم گفت از اينجا رفتن ... حالا يه كم قهرم تا ببينم چي پيش مياد... من كه فعلا ً چيزي بلد نيستم با شما شريك شم، اما تو همين سايت يه لينك پيدا كردم كه فكر كنم همه نديده باشن... بذارم؟ مي ذارم... : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    تبليغ نيستا! چون خودم دنبال طراحي كارت ويزيت بودم به نظرم اومد جالبه... من از اين به بعد ميام، هنوز اولشم، اما بايد يكي از بهترينا بشم! خيلي علاقه دارم... حتي رشته ام اين نبود....... تا شر نشدم برم.... راستي دستت درد نكنه... چقدر دكمه....... (راستي با اين تاپيك بيرونم نندازن! )

تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    Failed box !

پيش فرض

اقا خیلی زحمت کشیدی چه قدر کارت حرومش کردی؟

دستت درس

اولا
    مرسی رضا جان - فقط یک شب تا صبح حرومش کردم.

خيلي ممنون.
    اين همه رو آپلود كردي؟
    واقعا زحمت كشيدي.
    اولا
    بله سعید جان، البته در مقابل کارهای شما و دوستان دیگر ارزشی نداره.

سلام
    من حدود 3 هفته اس ميام اينجا هي آموزشا رو دانلود مي كنم، كار ميكنم، بگي نگي ياد مي گيرم، نظر هم نمي دم ( يعني چيزي بلد نبودم كه نظر بدم ) چون همين 3-4 هفته پيش رفتم فتوشاپ ياد گرفتم كه كار كنم، امروز زنگ زدم برم تست استخدامي بدم گفت از اينجا رفتن ... حالا يه كم قهرم تا ببينم چي پيش مياد... من كه فعلا ً چيزي بلد نيستم با شما شريك شم، اما تو همين سايت يه لينك پيدا كردم كه فكر كنم همه نديده باشن... بذارم؟ مي ذارم... : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    تبليغ نيستا! چون خودم دنبال طراحي كارت ويزيت بودم به نظرم اومد جالبه... من از اين به بعد ميام، هنوز اولشم، اما بايد يكي از بهترينا بشم! خيلي علاقه دارم... حتي رشته ام اين نبود....... تا شر نشدم برم.... راستي دستت درد نكنه... چقدر دكمه....... (راستي با اين تاپيك بيرونم نندازن! )
    دوست عزیز به انجمن پی سی ورلد خوش آمدید.

به نظر من بهتره اول سراغ یادگرفتن ابزارهای فتوشاپ بری. برات آرزوی موفقیت می کنم.

پروفشنال atrin777's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

اگر براتون امكان داه همرو با هم دوباره آپلود كنيد

ممنون

اگه نباشه جاش خالی می مونه iranspg's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

مرسی عزیز . بابت دانلود

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •