تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 11 12345 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 101

نام تاپيک: بهترين نرم افزار چندرسانه اي آموزش زبان انگليسي TELL ME MORE – Premium

حـــــرفـه ای Spy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2004

پيش فرض بهترين نرم افزار چندرسانه اي آموزش زبان انگليسي TELL ME MORE – Premium

hگه اين قبلا معرفي شده معذرت ميخوام چون واژه هاي اسمي اين نرم افزار بخاطر كوچكي سرچ نميشه :

بیش از 5 ملیون نفر در سراسر دنیا از این محصول بطور قانونی استفاده میکنند .سازمان های بزرگ جهانی مانند وزارت امور خارجه آمریکا , دولت آمریکا , FBI , حکومت متحده کانادا و شرکت های EDS, BMW, Carnival Cruise Lines, Mercedes از جمله خریداران این محصول هستند .
    هر روز در 10000 سازمان آكادميك این محصول استفاده میشود.
    با این محصول تمامی مهارت هایی که در زبان انگلیسی به ایشان نیاز دارید را میتوانید یاد بگیرید.
    خواندن , نوشتن,گوش دادن, نگاه کردن ,دستور زبان و فرهنگ همه از مباحثی است که در این مجموعه یاد میگیرید . این پکیج از سه قسمت تشکیل شده :تازه کار,متوسط و پیشرفته که هر کدام را بر اساس نیاز خود میتوانید استفاده کنید. در قسمتی از نرم افزار شما باید با میکروفون با طرف مقابل صحبت کنید و نرم افزار با توجه به تلفظ شما بطور هوشمند جواب مناسب را خواهد داد .
    با بیش از 750 ساعت آموزش بهترین بسته ای است که میتوانید برای یادگیری زبان انگلیسی استفاده کنید.
    نسخه هوشمند نرم افزار پیشرفت شما را محاسبه میکند و ارزیابی میکند که چه قسمت هایی نیاز به تمرین بیشتری دارید.

من ورژن جديد و پريميوم ش رو براتون لينك ميزارم :

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

آخر فروم باز Master's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    Somewhere nearby,Who Cares

پيش فرض

سلام اسپای جان بازم که برگشتی ..خوش اومدی

امکان داره کسی دنلود کرده اینو با دریافت هزینه های (که خودش مشخص میکنه ) برای سایرین پست کنه اسپای جان .؟

حـــــرفـه ای Spy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2004

پيش فرض

مستر جان خودت كه ميدوني من سرعت بالا ندارم . شايد كسي از دوستان باشه كمك كنه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2004
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

پیشنهاد خوبیه یکی پیدا بشه اینکار رو انجام بده عاله

اگه نباشه جاش خالی می مونه sayedreza's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    ساحلی در عمق دریا

پيش فرض چه عرض كنم

سلام
    من دارم دانلود ميكنم ولي دل خوشي از اين راپيد شر ندارم ، اگه تا اخرش بشه گير ودار پيدا نكنه.
    يا خدا...

آخر فروم باز Master's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    Somewhere nearby,Who Cares

پيش فرض

اره یادم نبود اسپای عزیزم .منم یه زوری میزنم بببینم شاید کسیو پیدا کردم دنلودش کردم ...وقتی این کارو کردم اعلام میکنم و برای دوستان پست میکنم .. . فقط اگه کسی دنلود کرد خواهشا بگه (چون مصیبتیه دنلود این همه با دایال اپ )

آخر فروم باز IVAN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

من كه حتما دانلودش ميكنم. يه نسخه رو به يكي از دوستان با انصاف* ميفرستم تا اگه كسي خواست از ايشون بگيره.
    *= يعني فقط پول دي وي دي يا سي دي به همراه پست و اگرم خواست رايت رو (فقط 300 تومن)از بنده خداي مقابل بگيره(نياد يه 2 -3 تومن هم بكشه روش كه بي انصافي ميشه)

اگه نباشه جاش خالی می مونه chista's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

آقا تو رو خدا ما رو هم بی نصیب نذارین در ضمن آیا این نرم افزار توی بازار ایران گیر میاد یا نه؟

آخر فروم باز j0l6's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    torrents

پيش فرض

سلام
    اقا خیلی عالی مرسی
    فقط حجمش چقدر هستش و ایا این اخرین ورژن (ورژن 8) این نرم افزاره؟
    من یه لینک هایی ازش پیدا کردم که 3.3 گیگ حجمش بود؟ می خوام بدونم این همونه یا نه؟ و اگه نیست کسی می دونه فرقش با اون یکی چیه؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه sayedreza's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    ساحلی در عمق دریا

پيش فرض

سلام
    من 5 تاشو دانلو كردم مونده بقيه اش . خدا آخر و عاقبت من رو با اين راپيد شر بخير كنه،دلمون خوشه Adsl داريم لااقل بدرد دوستامون خورده باشيم.
    اگه بسلامتي گذشتم از اين كوير وحشت!!! هر كي خواست براش ميفرستم البته با **انصاف**

صفحه 1 از 11 12345 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •