تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 12

نام تاپيک: مشکل سرعت پایین کپی روی هارد اکسترنال - 512 کیلوبایت !

داره خودمونی میشه Living DEATH's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Morgue

پيش فرض مشکل سرعت پایین کپی روی هارد اکسترنال - 512 کیلوبایت !

با سلام
    هاردم مدلش اینه:
    Seagate BK+

usb 3 هم هستش
    ویندوزم 8.1
    سیستم i7 16gig ram
    روی 2تا سیستم تست کردم
    انتی ویروس ندارم
    ویندوز پروتکشن و فایروال هم خاموش کردم

برنامه TeraCopy هم امتحان کردم ولی فرقی نکرد

توی پروپرتیس هارد هم گزینه ی کمپرس تیک نخورده

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با سلام
    هاردم مدلش اینه:
    Seagate BK+

usb 3 هم هستش
    ویندوزم 8.1
    سیستم i7 16gig ram
    روی 2تا سیستم تست کردم
    انتی ویروس ندارم
    ویندوز پروتکشن و فایروال هم خاموش کردم

برنامه TeraCopy هم امتحان کردم ولی فرقی نکرد

توی پروپرتیس هارد هم گزینه ی کمپرس تیک نخورده
    با سلام .

با توجه به اینکه روی دو سیستم دیگه هم تست کردید و مشکل روی هر دو سیستم وجود داشته توصیه میکنم بفرستید گارانتی تا اگر واقعاً مشکلی داشته باشه عوض کنند .

3. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Morgue

پيش فرض

با سلام .

با توجه به اینکه روی دو سیستم دیگه هم تست کردید و مشکل روی هر دو سیستم وجود داشته توصیه میکنم بفرستید گارانتی تا اگر واقعاً مشکلی داشته باشه عوض کنند .
    متاسفانه گارانتیش تموم شده
    از قسمت health نرم افزار hd tune هم عکس میزارم که یه ارروری داره

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

متاسفانه گارانتیش تموم شده
    از قسمت health نرم افزار hd tune هم عکس میزارم که یه ارروری داره

این خطا معمولاً باعث کاهش شدید سرعت (در حد 512 کیلوبایت) نمیشه . اگر میتونید باکس این هارد اکسترنال رو باز کنید هارد داخلی رو از طریق SATA به سیستم متصل کنید و تست سرعت بگیرید . اگر سرعت خوب باشه پس مشکل از قسمت SATA to USB هست .
    قبل از باز کردن باکس توصیه میکنم ویدئوهای آموزشی که در یوتیوب هست رو ببینید تا بتونید باکس پلاستیکی رو بدون شکستن و خرابکاری باز کنید .

6. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Morgue

پيش فرض

این خطا معمولاً باعث کاهش شدید سرعت (در حد 512 کیلوبایت) نمیشه . اگر میتونید باکس این هارد اکسترنال رو باز کنید هارد داخلی رو از طریق SATA به سیستم متصل کنید و تست سرعت بگیرید . اگر سرعت خوب باشه پس مشکل از قسمت SATA to USB هست .
    قبل از باز کردن باکس توصیه میکنم ویدئوهای آموزشی که در یوتیوب هست رو ببینید تا بتونید باکس پلاستیکی رو بدون شکستن و خرابکاری باز کنید .
    ببینید سرعتش همیشه ثابت نیست . وقتی وصل میکنم به سیستم ممکنه اولین بار که یه فایل کپی میکنم داخل هارد سرعتش در حد 50 مگ باشه که فقط 20 درصد ائلش اینجوریه و بعدش سرعتش افت میکنه

باکس پشتش هم در آورم که کابل ساتارو امتحان کنم . مشکلی از بابت دراوردن باکس نبود ولی کابل ساتا داخلش نمیره چون یه زائدگی جلوش داره که نمیزاره کابل و همچنین اون قسمت از کابل که ضخیم تر هست ازش رد بشه .

اگر کابل ساتای استاندارد نمیتونه بهش وصل بشه چرا این قسمت رو طوری ساختن که جدا بشه؟
    اخه توی رویوهای هارد هم عنوان شده بود که میشه با در اوردن این باکس به عنوان هارد اینترنال اسنتفاده بشه

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

باکس پشتش هم در آورم که کابل ساتارو امتحان کنم . مشکلی از بابت دراوردن باکس نبود ولی کابل ساتا داخلش نمیره چون یه زائدگی جلوش داره که نمیزاره کابل و همچنین اون قسمت از کابل که ضخیم تر هست ازش رد بشه .

اگر کابل ساتای استاندارد نمیتونه بهش وصل بشه چرا این قسمت رو طوری ساختن که جدا بشه؟
    اخه توی رویوهای هارد هم عنوان شده بود که میشه با در اوردن این باکس به عنوان هارد اینترنال اسنتفاده بشه
    مطمئن هستید قسمت SATA to USB رو بطور کامل جدا کردید ؟ احتمالاً یکسری قطعات اضافه ای هم داره که باید جدا بشه . یک عکس از این قسمت میتونید بذارید ؟

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Morgue

پيش فرض

مطمئن هستید قسمت SATA to USB رو بطور کامل جدا کردید ؟ احتمالاً یکسری قطعات اضافه ای هم داره که باید جدا بشه . یک عکس از این قسمت میتونید بذارید ؟

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من این مدل رو دارم البته ورژن قدیمیتر . برای اینکه کانکتورهای کابل برق و دیتا وارد این قسمت بشه ، کانکتورها باید کمی بریده بشه تا ضخامتش کمتر بشه . پست [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو مطالعه کنید که با عکس توضیح دادم .
    البته توصیه میکنم برای برق از کابل رابط Molex to Sata استفاده کنید و با کانکتور خود پاور کاری نداشته باشید تا آسیب نبینه و بعدها اگر قصد فروش پاور رو داشته باشید به مشکل برنخورید .

11. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Morgue

پيش فرض

من این مدل رو دارم البته ورژن قدیمیتر . برای اینکه کانکتورهای کابل برق و دیتا وارد این قسمت بشه ، کانکتورها باید کمی بریده بشه تا ضخامتش کمتر بشه . پست [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو مطالعه کنید که با عکس توضیح دادم .
    البته توصیه میکنم برای برق از کابل رابط Molex to Sata استفاده کنید و با کانکتور خود پاور کاری نداشته باشید تا آسیب نبینه و بعدها اگر قصد فروش پاور رو داشته باشید به مشکل برنخورید .
    خیلی ممنونم از راهنمایی
    من اینکارو انجام میدم و نتیجه رو اعلام میکنم
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Morgue

پيش فرض

اینکارو انجام دادم ولی متاسفانه جواب نداد
    مثل همون حالت معمولی دفعه اول که فایل کپی میکنم روی هارد سرعتش خوبه ولی دفعه های بعدی سرعتش 2 ثانیه اول حدود 50 مگ هست ولی بعد میاد روی 0 و کلا زیر 1 مگ .

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •