تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: فهمیدن میزان کارکرد تلویزیون سه بعدی ال جی(نیاز به پاسخ سریع)

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2013

8 فهمیدن میزان کارکرد تلویزیون سه بعدی ال جی(نیاز به پاسخ سریع)

لطفا کامل بخونید
    سلام.راستش من قصد خرید تلویزیون سه بعدی ال جی مدل 42lf6500 رو دارم.به فروشندگی شهرمون مراجعه کردم و قرار شد ازشون بخرم اما گفتم نو میخوام یعنی اون یکی ویترین رو نمیخوام(چون یکی گفته بود یه تلویزیونشون مشکل دار بوده برگشت داده بودن)وقتی بهشون گفتم آکبند میخوام اول که گفتن همین یکی هست اما بعد گفتن سفارش میدن بیاد.حالا گفتن آکبندش اومده اما دیروز که رد شدم دیدم از جای ویترین برداشته بودنش.میترسم همونو بسته بندی کرده باشن.الان راهی هست که من بفهمم این تلویزیون آکبند هست یا همون یکی تو ویترینه؟لطفا کمک کنید خیلی مهمه برام

آخر فروم باز kourosh_sos's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    کنار یه عالمه 01001

پيش فرض

با نمایندگی ال جی تماس بگیرید تا یک سرویس کار براتون بفرستن میان براتون قسمت سرویس رو که فقط خودشون دسترسی دارن بار میکنن و تمام اطلاعات دستگاه از جمله چندساعت کارکرد رو بهتون میگن.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2013

پيش فرض

با نمایندگی ال جی تماس بگیرید تا یک سرویس کار براتون بفرستن میان براتون قسمت سرویس رو که فقط خودشون دسترسی دارن بار میکنن و تمام اطلاعات دستگاه از جمله چندساعت کارکرد رو بهتون میگن.
    این کار که خیلی طول میکشه میخوام بدونم روشی هست مثلا رو منوی خود تلویزیون که ساعت کارشو نشون بده؟یا هر راه دیگه ای که بشه فهمید تلویزیون نو هست و ویتریینی نیست

کاربر فعال انکودرها inceptro's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

سلام.

کنترل رو از فروشنده بگیر یا اینکه روی گوشی که مادون قرمز داره peel smart remote یا نرم افزار های مشابه رو نصب کن.

بعد کلید منو رو بزن و بعد دکمه قرمز روی کنترل رو انتخاب کن یا هر دکمه ای که با عنوان customer service مشخص شده باشه،در این مرحله از بین لیست گزینه مدت زمان کارکرد محصول رو بزن دقیقا نشون میده بهتون،البته از طریق تنظیمات منو مخفی هم میشه ولی این راحتترین کاره.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2013

پيش فرض

سلام.

کنترل رو از فروشنده بگیر یا اینکه روی گوشی که مادون قرمز داره peel smart remote یا نرم افزار های مشابه رو نصب کن.

بعد کلید منو رو بزن و بعد دکمه قرمز روی کنترل رو انتخاب کن یا هر دکمه ای که با عنوان customer service مشخص شده باشه،در این مرحله از بین لیست گزینه مدت زمان کارکرد محصول رو بزن دقیقا نشون میده بهتون،البته از طریق تنظیمات منو مخفی هم میشه ولی این راحتترین کاره.
    طمعنید در تلویزیون های lg سه بعدی اجرا میشه این کار؟ضمنا اون زمان تستی که تو خود نمایندگی اصلی انجام میشه چقدره؟چون شاید یه زمان تست خاصی هم داشته باشه و سو تفاهم به وجود بیاد

کاربر فعال انکودرها inceptro's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

طمعنید در تلویزیون های lg سه بعدی اجرا میشه این کار؟ضمنا اون زمان تستی که تو خود نمایندگی اصلی انجام میشه چقدره؟چون شاید یه زمان تست خاصی هم داشته باشه و سو تفاهم به وجود بیاد
    با اکثر مدل های LG کار کردم ثابت بود ولی تجربه کار با 3D رو نداشتم،پس نمیتونم قطعی بگم ولی اینکه شمارنده مدت زمان استفاده داره رو شک ندارم،فقط شاید مسیر دسترسیش کمی فرق بکنه.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •