تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 11

نام تاپيک: پیشنهاد لپ تاپ مالتی مدیا

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    قم

پيش فرض پیشنهاد لپ تاپ مالتی مدیا

با سلام خدمت همه دوستان و اساتید

عرض شود که اکثر تاپیکهای مرتبط رو مطالعه کردم ولی با توجه به اینکه اکثر مشاوره گیرندگان یکی از خواسته هاشون گیم بوده به پاسخم نرسیدم .

دوستان عزیزم لطفا یه لپ تاپ خوب برای کاربری خانگی و مالتی مدیا(به غیر از بازی) به بنده معرفی کنید

انتظارات من هم اینها هستند :

1-اول از همه صفحه نمایش برام خیلی مهمه و با کیفیت با کنتراست بالا و رنگهای حقیقی ترجیحا مات باشه...

2-بک لایت صفحه کلید حتما داشته باشه..

3- باتری برام خیلی مهمه و ترجیحا قابل جدا شدن باشه البته اگر نبود هم مهم نیست...

4-کانفیگ نسبتا مناسب و و ورودی و خروجی نسبتا کامل داشته باشه...

در عین حال اگر که فکر میکنید که همه خواسته های من یک جا جمع نمیشه لطفا بهترین گزینه رو که چند تا از شرایط فوق رو داشته باشه به بنده معرفی کنید.
    تشکر میکنم.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با سلام خدمت همه دوستان و اساتید

عرض شود که اکثر تاپیکهای مرتبط رو مطالعه کردم ولی با توجه به اینکه اکثر مشاوره گیرندگان یکی از خواسته هاشون گیم بوده به پاسخم نرسیدم .

دوستان عزیزم لطفا یه لپ تاپ خوب برای کاربری خانگی و مالتی مدیا(به غیر از بازی) به بنده معرفی کنید

انتظارات من هم اینها هستند :

1-اول از همه صفحه نمایش برام خیلی مهمه و با کیفیت با کنتراست بالا و رنگهای حقیقی ترجیحا مات باشه...

2-بک لایت صفحه کلید حتما داشته باشه..

3- باتری برام خیلی مهمه و ترجیحا قابل جدا شدن باشه البته اگر نبود هم مهم نیست...

4-کانفیگ نسبتا مناسب و و ورودی و خروجی نسبتا کامل داشته باشه...

در عین حال اگر که فکر میکنید که همه خواسته های من یک جا جمع نمیشه لطفا بهترین گزینه رو که چند تا از شرایط فوق رو داشته باشه به بنده معرفی کنید.
    تشکر میکنم.
    حداکثر بودجه؟؟؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

سلام زیاد مهم نیست ولی دیگه فضایی نباشه حقیقت سری N ایسوس رو بررسی کردم چون گیم برام مهم نیست گفتم شاید گزینه بهتر با قیمت مناسب تر با دارا بودن شرایط فوق وجود داشته باشه
    ممنونم

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام زیاد مهم نیست ولی دیگه فضایی نباشه حقیقت سری N ایسوس رو بررسی کردم چون گیم برام مهم نیست گفتم شاید گزینه بهتر با قیمت مناسب تر با دارا بودن شرایط فوق وجود داشته باشه
    ممنونم
    بهرحال شما بهتره سقف بودجه رو مشخص کنین...
    با در نظر گرفتن اولویت کیفیت صفحه نمایش...بک لایت...و کانفیگ
    الان لپتاپی ک کیفیت صفحش عالی و اثبات شده باشه همون ASUS N550JX - F هستش با حدود قیمت 3.280 دیجیکالا...بقیه مشخصاتشم خوبه...
    اگر بودجتون نمیرسه دنبال لپتاپ ارزون تر دیگه ای با صفحه نمایش FULL HD پنل IPS باشید...
    مث Lenovo IdeaPad 510 - A ک الان ناموجوده تو دیجیکالا اما IPS فول اچدی هستش البته در عمل ندیدم کیفیت صفحه شو چجوریاس...بقیه مشخصاتشم خیلی خوبه نسبت ب قیمت 2.100
    یا سری Lenovo IdeaPad 500s ک البته چون صفحشون 13 اینچ هستش فکرنکنم مناسبتون باشه...

5. این کاربر از mhda69 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

بهرحال شما بهتره سقف بودجه رو مشخص کنین...
    با در نظر گرفتن اولویت کیفیت صفحه نمایش...بک لایت...و کانفیگ
    الان لپتاپی ک کیفیت صفحش عالی و اثبات شده باشه همون ASUS N550JX - F هستش با حدود قیمت 3.280 دیجیکالا...بقیه مشخصاتشم خوبه...
    اگر بودجتون نمیرسه دنبال لپتاپ ارزون تر دیگه ای با صفحه نمایش FULL HD پنل IPS باشید...
    مث Lenovo IdeaPad 510 - A ک الان ناموجوده تو دیجیکالا اما IPS فول اچدی هستش البته در عمل ندیدم کیفیت صفحه شو چجوریاس...بقیه مشخصاتشم خیلی خوبه نسبت ب قیمت 2.100
    یا سری Lenovo IdeaPad 500s ک البته چون صفحشون 13 اینچ هستش فکرنکنم مناسبتون باشه...
    با تشکر مجدد از شما
    بله این مدل رو دیدم البته ASUS N552VX هم هست که حافظه SSD داره و رم DDR4 و حافظه‌های هیبردی ، 4K و پورت USB Type-C و همچنین وزن کمتر و با کمتر از 300 تومن اختلاف نظرتون در خصوص این مدل چیه ؟
    در ضمن این ها هم هستند Acer Aspire V15 Nitro VN7-591G و Lenovo Y5070 2015 - L نمیدونم چجوریه ولی مشخصاتش رو کاغذ بد نیست..
    Last edited by Roovigital; 21-07-2016 at 23:11.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با تشکر مجدد از شما
    بله این مدل رو دیدم البته ASUS N552VX هم هست که حافظه SSD داره و رم DDR4 و حافظه‌های هیبردی ، 4K و پورت USB Type-C و همچنین وزن کمتر و با کمتر از 300 تومن اختلاف نظرتون در خصوص این مدل چیه ؟
    در ضمن این ها هم هستند Acer Aspire V15 Nitro VN7-591G و Lenovo Y5070 2015 - L نمیدونم چجوریه ولی مشخصاتش رو کاغذ بد نیست..
    خب پس خداروشکر مشکل بودجه ندارین ظاهرا!
    با این تفاسیر همون ASUS N552VX - A بهترین انتخاب برای شماس...تقریبا بهترین گزینه تو رده قیمتی خودشه...و البته تمام انتظارات شما هم با قیمت مناسب و کیفیت عالی بر آورده میشه...
    اگرم بودجه ب حدود 4 تومن میرسه ک ASUS N552VW - A امکانات و مشخصات بهتری داره مثل هارد2 ترا و رم 12 و گرافیک 960 ک ب نظر من ارزش اضافه پرداخت داره...صاحب اختیارین...
    مبارکه

8. این کاربر از mhda69 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

با تشکر از دوستمون که به بنده کمک کردن در صورتیکه دوستانی دیگه هم نظری دارند خوشحال میشم بدونم
    متاسفانه شبکه های اجتماعی موبایلی فروم های اینترنتی رو نابود کردن ، قبلا یه سوال ظرف چند ساعت چندین صفحه جواب داشت حالا دیگه باید خیلی منتظر بود.

پروفشنال Meisam.apk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2013
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

با تشکر از دوستمون که به بنده کمک کردن در صورتیکه دوستانی دیگه هم نظری دارند خوشحال میشم بدونم
    متاسفانه شبکه های اجتماعی موبایلی فروم های اینترنتی رو نابود کردن ، قبلا یه سوال ظرف چند ساعت چندین صفحه جواب داشت حالا دیگه باید خیلی منتظر بود.
    سلام داداش،
    بنده خودم انتظاراتی ک از لپ تاپ داشتم مثه شما بود تقریبا.تاپیک هم همینجا زدم
    پنجشنبه از نمایندگی رسمی Asus N552 Vx رو خریدم.با گارانتی هماهنگ.باید خدمتت عرض کنم فوق العادس.
    دقت کنید بنده vx رو خریدم
    ک رمش8 و هاردش 1 ترا هست سبک سنگین کردم نسبت به vw تنها تفاوتش رم و هارد هست ک خودتون تصمیم می گیرید.
    Vw رمش12 و هاردش2ترا هست.
    موفق باشی.

11. این کاربر از Meisam.apk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2016

پيش فرض

سلام
    لپتاپ هایی ک برای بازی هستند معمولا سخت افزار سخت جون تر و قوی تری دارند و قاعدتا قیمت بالاتری هم دارند
    گیمینگ بودن لپتاپ به هیپ وجه یه نقطه ضعف نمیتونه باشه
    ولی بر خصوص نیاز شما چون صفه نمایش اولویت داره لنوو نمیتونه نیاز شما رو برطرف کنه
    ایسوس یه سر گردن بالاتره
    ASUS N552VX - A - 15 inch Laptop

این مدل ک خودتونم بهش اشاره کردین بهترین گزینه برای شماست چون بازی نمیکنید گرافیک کاملا مناسبه حتی با وجود صفحه 4 کا
    پردازنده ی سری جدید اسکای لیک 6700 و رم 8 و و از همه مهم تر 128 گیگ اس اس دی در هرچه روتنتر اجرا شدن برنامه ها کمکتون میکنه
    خودم لنوو داشتم و سایر برند ها رو تو نمایشگاه ها به صورت مختصر کار کردم و تو کیفیت صفحه نمایش ایسوس واقعا خوب عمل کرده
    اما متاسفانه لنوو در حد انتظارم نبود الان قصد خرید gl552 یا n501 ایسوس رو دارم

13. این کاربر از ehsn997 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

خیلی متشکرم دوستان عزیز
    ظاهرا هر دوی شما دوستان این لپ تاپ رو بررسی کردید
    سوال از آقا میثم شما چند تهیه کردید
    و سوال از هر دوی شما عزیزان ، با توجه به اینکه صفحه نمایش مات هست کیفیت مانیتور رو چجور دیدید ؟ آیا میشه روش تکیه کرد با توجه به اینکه صفحات براق کیفیت بالاتری رو در مجموع ارائه میدن البته میدونم که باید انعکاس تصویر رو مورد توجه قرار داد.

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •