تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 11

نام تاپيک: Lenovo Y700 یا Asus G501

کاربر فعال انجمن موسیقی donkeyoxte's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    پشت سیگار (درحال ترک...) نه نشد

پيش فرض Lenovo Y700 یا Asus G501

سلام
    بین این دو تا مدل موندم هر دو سخت افزار قوی دارند و امسال جز لب تاب های رده بالا هستند

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مقایسه مشخصات این دو لب تاب می تونید [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ببینید
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    (جای ------- دیجی.کا.لا بزارید)

کاربر فعال انجمن لپ تاپ NOR-1's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

شما وقتی n501 بزاری کنار y700 متوجه کیفیت ساخت n501 که یک سر و گردن بالاتره میشی ولی جدا از این دوتا n552vw نسبت به n501 به وجود 500 گرم سنگین تر امکانات بیشتر و قیمت کمتری داره
    تنها حسن n501 ( نسخه گیمینگ) سبکی اونه که واقعا عالیه 2.06 کیلو و باریک و ظریف و داشتن کوله و موس و هدست گیمینگ که تو نسخه معمولی نداره همینطور ویندوز 10 اورجینال
    ولی n552 vw باتری قویتری داره پورت شبکه داره ممکنه صدا قویتری داشته باشه dvd داره و از نظر کارایی چیزی از n501 کم نداره (n552vw دو تا مدل داره یکی رم 16 و تاچ یکی رم 12 و 4K که دومی منطقی تره)

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

3. این کاربر از NOR-1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت

پيش فرض

شما وقتی n501 بزاری کنار y700 متوجه کیفیت ساخت n501 که یک سر و گردن بالاتره میشی ولی جدا از این دوتا n552vw نسبت به n501 به وجود 500 گرم سنگین تر امکانات بیشتر و قیمت کمتری داره
    تنها حسن n501 ( نسخه گیمینگ) سبکی اونه که واقعا عالیه 2.06 کیلو و باریک و ظریف و داشتن کوله و موس و هدست گیمینگ که تو نسخه معمولی نداره همینطور ویندوز 10 اورجینال
    ولی n552 vw باتری قویتری داره پورت شبکه داره ممکنه صدا قویتری داشته باشه dvd داره و از نظر کارایی چیزی از n501 کم نداره (n552vw دو تا مدل داره یکی رم 16 و تاچ یکی رم 12 و 4K که دومی منطقی تره)

مرسی عزیز مدل خیلی خوبی پیشنهاد کردی
    ولی چرا انقدر تفاوت قیمت بین G501VM با N552VM هست؟ حدود 800 تومن؟؟
    فقط تنها فرقی که توی مشخصاتشون دیدم همین Ram که واسه G501VM 16 گیگه, البته مدل G501VM هدست هم توی جعبه داره ولی N552 فقط کیف و ماوسه(البته اینم اضافه کنم که مدلی که شما پیشنهاد کردی یک ترا هارد اضافه تر از مدل G501 داره)
    اکه بخوای خیلی دقیق نظر بدی به نظرت از نظر گیمینگ کدوم از این مدل ها بهتره؟؟ Y700 یا G501 یا N552
    و من از بعضی ها شنیدم که Asus تو سری گیمینگ به Lenovo نمیرسه (از نظر فریم و ...)

فکر کنم شما تو توضیحتون این دو تا مدلو باهم اشتباه گرفتید N501Vm با G501VM منظور من دومی بود
    Last edited by donkeyoxte; 27-06-2016 at 23:31.

تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

فقط تنها فرقی که توی مشخصاتشون دیدم همین Ram که واسه G501VM 16 گیگه, البته مدل G501VM هدست هم توی جعبه داره ولی N552 فقط کیف و ماوسه(البته اینم اضافه کنم که مدلی که شما پیشنهاد کردی یک ترا هارد اضافه تر از مدل G501 داره)
    اکه بخوای خیلی دقیق نظر بدی به نظرت از نظر گیمینگ کدوم از این مدل ها بهتره؟؟ Y700 یا G501 یا N552
    و من از بعضی ها شنیدم که Asus تو سری گیمینگ به Lenovo نمیرسه (از نظر فریم و ...)
    حقیقتا تو گیم پرفورمنس y700 بهتر جواب میده ولی به صورت کلی از ایسوس بیشتر استقبال میشه تا لنوو حتی با وجود گران تر بودن ولی در کل یک کارایی داره
    10 فریم انچنان تاثیری نداره که از ایسوس صرف نظر بشه
    به
    حقیقتا تو گیم پرفورمنس y700 بهتر جواب میده ولی به صورت کلی از ایسوس بیشتر استقبال میشه تا لنوو حتی با وجود گران تر بودن ولی در کل یک کارایی داره
    10 فریم بیشتر انچنان تاثیری نداره که از ایسوس صرف نظر بشه

6. این کاربر از NOR-1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت

پيش فرض

10 فریم انچنان تاثیری نداره که از ایسوس صرف نظر بشه
    به

10 فریم بیشتر انچنان تاثیری نداره که از ایسوس صرف نظر بشه

الان کدوم ایسوس گفتی؟؟ N552 یا G501
    بین lenovo y700 و N552 4k باز هم ایسوس به نظرت بهتره؟؟

تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

گفتم تو ایسوس n552vw 4k گزینه بهتریه تا g501 به شرطی که وزن کم و نازک تر و اپشن هایی مثل موس هدست و کوله گیمینگ اهمیت انچناتی نداشته دلایلشو هم گفتم مثل کولینگ بهتر باتری قویتر و اسپیکر قویتر و dvd (البته دیگه اهمیت نداره چون اکسترنال هست) و به نظرم به ترتیب اولویت اول n552vw بعد y700

9. این کاربر از NOR-1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و بُعد نرم‌افزاری انجمن هنر هفتم
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

فکر کنم شما تو توضیحتون این دو تا مدلو باهم اشتباه گرفتید N501Vm با G501VM منظور من دومی بود
    دوست عزیز. G501VW نه VM.

در مورد اختلاف قیمت هم در نظر بگیر که G501VW ویندوز 10 اریجینال دارد.

N552VW سیستم عامل ندارد.

الان G501VW حدود 4.6 میلیون است
    N552VW با تخفیف در دیجیکالا 3.9 است.
    N501vw هم 4 میلیون که البته بخاطر داشتن صفحه نمایش براق توصیه اش نمیکنم.

بین لنوو Y700 و G501VW من بستگی به کاربرد شما دارد.
    اگر فکر جابجا کردن لپ تاپ هستی، حتما G501VW را انتخاب کن.
    من شخصا هم بخاطر قیافه معمولی تر و بنظرم زیباتر ایسوس را انتخاب میکنم.

از نظر فنی هم با توجه به نقدهایی که در سایتها خواندم، این مدل ایسوس را بیشتر توصیه میکردند.

11. این کاربر از amir_t6262 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

گفتم تو ایسوس n552vw 4k گزینه بهتریه تا g501 به شرطی که وزن کم و نازک تر و اپشن هایی مثل موس هدست و کوله گیمینگ اهمیت انچناتی نداشته دلایلشو هم گفتم مثل کولینگ بهتر باتری قویتر و اسپیکر قویتر و dvd (البته دیگه اهمیت نداره چون اکسترنال هست) و به نظرم به ترتیب اولویت اول n552vw بعد y700

البته فکر میکنم عملکرد باتری G501VW بهتر از N552VW بهتر باشد.

تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

بین Y700 و N552vw با توجه به قیمت و امکانات، بنظر میاد خرید N552vw به صرفه تر باشد. (هارد بالاتر، صفحه نمایش 4k، پورتهای بیشتر، ظاهر بهتر)
    البته با توجه به تجربه ای که از n552vw دارم، زیاد روی باتریش نمیشه حساب کرد.

14. این کاربر از amir_t6262 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت

پيش فرض

بین Y700 و N552vw با توجه به قیمت و امکانات، بنظر میاد خرید N552vw به صرفه تر باشد. (هارد بالاتر، صفحه نمایش 4k، پورتهای بیشتر، ظاهر بهتر)
    البته با توجه به تجربه ای که از n552vw دارم، زیاد روی باتریش نمیشه حساب کرد.
    ممنون واسه راهنمایی
    فقط تو این تاپیک Asus N552 بعضی از ذوستان انگار مشکل دارند باهاش
    شما خودت این مدلو داری مشکلی ندیدی ؟؟

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •