تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 42

نام تاپيک: حمله به ایران باستان ، با چه هدف؟

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

این ها عقاید شخصی شماست کسی این ها را بیان نکرده که پادشاهان ایران همه خوب بودند و بقیه دنیا ظالم تا انتهای متن سراسر مغلطه است.
    من نگفتم شما این رو بیان کردید، ولی ادعای شما که کسی این ها رو بیان نمی کنه خودش جالب است چون این طرز فکر رو مرتب می بنییم. اگه قرار بود مخاطبم فقط و فقط شخص شما باشین ازتون در پست قبل نقل قول می گرفتم.

2. این کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال vxp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

من نگفتم شما این رو بیان کردید، ولی ادعای شما که کسی این ها رو بیان نمی کنه خودش جالب است چون این طرز فکر رو مرتب می بنییم. اگه قرار بود مخاطبم فقط و فقط شخص شما باشین ازتون در پست قبل نقل قول می گرفتم.
    متوجه هستم من هم عرض کردم کسی این ها را بیان نکرده ، نگفتم من این ها را بیان نکرده ام.

و بیشتر انتقادم به لحن شما در ان پست است . اگر می خواهیم تند رو ها را بکوبیم نباید با لحنی باشد که تاریخ ایران کوبیده شود.
    Last edited by vxp; 17-06-2016 at 19:15.

کاربر فعال انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Captain_America's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

یادداشت برای @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    سال گذشته یه مطلبی رو در تاپیک همسایه گفتم :
    کارایی حس ناسیونالیستی و میهن پرستی مثل همون خرافات و مزخرفات که مثال زدید هستش. فاشیسم و تندروی مذهبی دو روی سکه جهل و تعصب و عوام فریبی هستند.
    که شما مخالفت کردید:
    نه هیچ وقت مثل همدیگه نیستن . آشنایی با تاریخ و درک اون و از طرف دیگه عرق ملی و ملی گرایی بسته به درک و نوع دیدگاه افراد هم داره . یک سری ها دچار زیاده روی میشن و یک سری هم حد تعادل رو پیش میگیرن .
    حالا این دوست نژادپرست شما هم دقیقا از همین رویه تبعیت میکنه. اگه در امریکا هم دنبال کنید جنگ طلبان و میهن پرستان قریب به اتفاق از کلیسا رو ها هستند. در کل هر دیدگاه بنیادگرایانه ای از تعصب پیروی میکنه که خودش رو در اشکال گوناگون نشون میده و شدیدترین نوعش که پرستش یه مفهوم قراردادی مثل نژاد و وطن و ... هست:
    متاسفانه گفته شما براساس بغض کینه حسادت بیش از حد به تاریخ و تمدن با شکوه ایران است و اساسا گفته و عقاید شما پوچ مزحک وبی اساس است و غیر مستند و قابل قبول نمی باشد.با تهمت زدن به بنده که کوروش پرستم چیزی عاید شما نخواهد شد بنده یک خدا دارم و آنهم الله است که می پرستم.اما شما حتما دیکتاتور پرست هستید و با تهمت زدن به دیگران حرافی می فرمایید.
    ---------------------------
    ویرایش اول:
    یا دوست دیگر شما می گه:
    شاید با شنیدن نام ایران باستان همه به یاد یک شاهنشاهی بزرگ و قدرتمند با مردی خوشبخت و سپید بخت که با خوبی و خوشی روزگار می گذرانند بیفتیم بعد مو های بدنمان سیخ شود و احساس غرور و افتخاری مه ما دست دهد که تا به حال (حد اقا در چند دهه گذشته) به ما دست نداده
    مشاهده میکنید که همون حس و حالتی حس که عوام از باورهای مذهبی بهشون دست میده ، به نوعی چه خرافات مذهبی چه نژادی چه وطنی همه و همه یک سر چشمه دارند اون هم تعصب و جهل هست و حکام و زورگویان تاریخ هم تا توانسته اند از این جهل مردم سوء استفاده کرده اند.
    Last edited by Captain_America; 25-06-2016 at 20:14.

پروفشنال vxp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

ویرایش اول:
    یا دوست دیگر شما می گه:

مشاهده میکنید که همون حس و حالتی حس که عوام از باورهای مذهبی بهشون دست میده ، به نوعی چه خرافات مذهبی چه نژادی چه وطنی همه و همه یک سر چشمه دارند اون هم تعصب و جهل هست و حکام و زورگویان تاریخ هم تا توانسته اند از این جهل مردم سوء استفاده کرده اند.
    عوام فریبی کافیه ، ایرانیت به من می گه گفتار نیک کردار نیک پندار نیک شما ها هستید که در مذهبتو مخالف رو می کشید و سرکوب می کنید و... اگر ما به اون زمان افتخار می کنیم به خاطر مبانی انسانی و ارزشی است که در اون زمان وجود داشته مثل ازادی و..

تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

عوام فریبی کافیه ، ایرانیت به من می گه گفتار نیک کردار نیک پندار نیک شما ها هستید که در مذهبتو مخالف رو می کشید و سرکوب می کنید و... اگر ما به اون زمان افتخار می کنیم به خاطر مبانی انسانی و ارزشی است که در اون زمان وجود داشته مثل ازادی و..
    مذهب من ؟!!! خودم خبر نداشتم!
    ایرانیت (با ایرانیت سایبون اشتباه نشه) چیزی به شما نمیگه همونجور که هندوستانیت یا انگلیسیت چیزی به کسی نمیگه ، این خود افراد هستند که بر پایه تعصبات و ارزشهاشون شروع به ارزش گذاری/ ارزش سازی می کنند. افتخار جایی معنی میده که ثمره و نقش تاثیر گذار اون افراد یا وقایع تاریخی رو حس کنید ولی در جایی که صحبت از جباران و دیکتاتورها هست جایی برای افتخار نیست. کما اینکه افتخار و مباهات شما به شاه دیکتاتور مخلوع کشور که یکی از مخوف ترین دیکتاتورهای قرن گذشته بوده نشون دهنده اینه که شما به تنها چیزی که اهمیت نمیدید آزادی هست و همون دیکتاتوری شیوه مورد پسند شماست.

آخر فروم باز dvd2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    OPTICAL FIBER

پيش فرض

یادداشت برای @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    سال گذشته یه مطلبی رو در تاپیک همسایه گفتم :

که شما مخالفت کردید:

حالا این دوست نژادپرست شما هم دقیقا از همین رویه تبعیت میکنه. اگه در امریکا هم دنبال کنید جنگ طلبان و میهن پرستان قریب به اتفاق از کلیسا رو ها هستند. در کل هر دیدگاه بنیادگرایانه ای از تعصب پیروی میکنه که خودش رو در اشکال گوناگون نشون میده و شدیدترین نوعش که پرستش یه مفهوم قراردادی مثل نژاد و وطن و ... هست:

---------------------------
    ویرایش اول:
    یا دوست دیگر شما می گه:

القاب و صفات خودت را به دیگران نسبت نده!نژاد پرستی تو خونت جاریه و همین نژاد پرستی باعث کوریت نسبت به تاریخ و فرهنگ با شکو ایران شده است.امثال تو آدمهای پوچ و تو خالی هستید و بعلت داشتن عقده های فروان شروع به فحاشی به تاریخ و تمدن ایران می کنید.
    تو منتقد نیستی ،با خودت هم صادق نیستی و هیچ صداقتی هم تو گفته هات و یا عقایدت وجود نداره بلکه یه فتنه گری کار فتنه گر همینه!
    دوستان تاپیکهای این فرد را نگاه کنید کاملا متوجه گفته من خواهید شد.بیچاره بی هویت ،هویت خودش را در فتوحات اسلامی یا عثمانیهای منحوس میبینه!

8. این کاربر از dvd2010 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

vxp

تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

القاب و صفات خودت را به دیگران نسبت نده!نژاد پرستی تو خونت جاریه و همین نژاد پرستی باعث کوریت نسبت به تاریخ و فرهنگ با شکو ایران شده است.امثال تو آدمهای پوچ و تو خالی هستید و بعلت داشتن عقده های فروان شروع به فحاشی به تاریخ و تمدن ایران می کنید.
    تو منتقد نیستی ،با خودت هم صادق نیستی و هیچ صداقتی هم تو گفته هات و یا عقایدت وجود نداره بلکه یه فتنه گری کار فتنه گر همینه!
    دوستان تاپیکهای این فرد را نگاه کنید کاملا متوجه گفته من خواهید شد.بیچاره بی هویت ،هویت خودش را در فتوحات اسلامی یا عثمانیهای منحوس میبینه!
    این هم از دستاوردهای این فرهنگ پر افتخار باستانی هست لابد ، کسی اگه تلاش هم میکرد سخت بود براش اینهمه توهین رو تو چند خط پشت سر هم ردیف کنه. البته از کوزه همان برون تراود که در اوست چیز بیشتری هم از امثال شما انتظار نمیرود.

آخر فروم باز dvd2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    OPTICAL FIBER

پيش فرض

این هم از دستاوردهای این فرهنگ پر افتخار باستانی هست لابد ، کسی اگه تلاش هم میکرد سخت بود براش اینهمه توهین رو تو چند خط پشت سر هم ردیف کنه. البته از کوزه همان برون تراود که در اوست چیز بیشتری هم از امثال شما انتظار نمیرود.
    بازهم با توهین به فرهنگ و تمدن با شکوه ایران عقده های خودت را خالی میکنی!گفته های من جز حقیت نبود و حقیقت تلخه!باید با این حقیقت کنار بیای.
    ارادت خاص شما نسبت به عثمانی های منحوس قابل تامله!بی هویتی خیلی سخت سخت اما سخت تر و بدتر از آن اینست که هویت خودت را در عثمانیها میبینی!

11. این کاربر از dvd2010 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

vxp

پروفشنال NEED FOR PC's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

دوستان وقتی مدارک تاریخی بی ارزش و غیر قابل اعتماد هستند. چطور اینقدر مطمئن صحبت میکنید؟ من طرف کسی نیستم
    ولی مدارک یا تحریف میشن یا یک کلاغ چل کلاغ !
    یا هزار مورد دیگه
    این میگه کوروش خوبه اون میگه فلانی خوبه ،
    خب که چی؟ بیایم نزدیک تر،شخصیت و اعمال پدرم هیچ ربطی به من نداره اونوقت چطور از هزاران جد قبل تر میای میگین اعراب فلانن
    من قبلا هم گفتم،دوباره هم میگم،هدف تاپیک پوچ هست،بحث راجب شخصیت ها و هنجار های تاریخی فقط برای بیکار هاست!
    الان چی هستیم این مهمه،تو گذشته هر خری که بوده مرده،هر کار خوبی و کثافت کاری هم داشته مرده و رفته!
    ما نباید تاریخ رو نگاه کنیم،روابط آینده رو تنظیم کنیم بر اساسش!
    واقعا احمقانه س !
    به تاریخ نباید افتخار کرد،به تاریخ نباید توهین کرد!
    چون هیچ کدومش دست ما نبوده!
    اگر عزت و احترامی هست باید بخاطر الان بنده باشه نه بخاطر اینکه فرضا پدرم شخص خوبی بوده

-----------
    بحرحال از نظر من تاپیک خیلی نوب هست! ،حرف ها هم خیلی نوبگرایانه تر!

پروفشنال vxp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

دوستان وقتی مدارک تاریخی بی ارزش و غیر قابل اعتماد هستند. چطور اینقدر مطمئن صحبت میکنید؟ من طرف کسی نیستم
    ولی مدارک یا تحریف میشن یا یک کلاغ چل کلاغ !
    یا هزار مورد دیگه
    این میگه کوروش خوبه اون میگه فلانی خوبه ،
    خب که چی؟ بیایم نزدیک تر،شخصیت و اعمال پدرم هیچ ربطی به من نداره اونوقت چطور از هزاران جد قبل تر میای میگین اعراب فلانن
    من قبلا هم گفتم،دوباره هم میگم،هدف تاپیک پوچ هست،بحث راجب شخصیت ها و هنجار های تاریخی فقط برای بیکار هاست!
    الان چی هستیم این مهمه،تو گذشته هر خری که بوده مرده،هر کار خوبی و کثافت کاری هم داشته مرده و رفته!
    ما نباید تاریخ رو نگاه کنیم،روابط آینده رو تنظیم کنیم بر اساسش!
    واقعا احمقانه س !
    به تاریخ نباید افتخار کرد،به تاریخ نباید توهین کرد!
    چون هیچ کدومش دست ما نبوده!
    اگر عزت و احترامی هست باید بخاطر الان بنده باشه نه بخاطر اینکه فرضا پدرم شخص خوبی بوده

-----------
    بحرحال از نظر من تاپیک خیلی نوب هست! ،حرف ها هم خیلی نوبگرایانه تر!
    این نگاه از تاریخ رو دارن به ما تقلید می کنن که اصلا درست نیست. کوروش بزرگ و غیره نگاه شخصی خودم اینه که این افراد چه راهی رو برای ما گشودند و این که ما باید به سما چه مسیری حرکت کنیم مثلا زمانی که کوروش بزرگ در 2500 سال پیش فرمان لغو برده داری و یا ازادی ادیان رو می ده این ارزش هایی ایرانی رو ما امروز باید ززنده کنیم گذشته چراغ راه اینده است ما تاریخ نمی خونیم تا صرفات بدونیم گذشتگانمون چه کردند بلکه تاریخ می خونیم تا بدونیم که گزشتگانمون اگه کار درستی کردند از اون ها درس بگیریم و اگر اشتباهی کردند اون رو انجام ندیدم. چطور ممکنه یک ملت بدون حافظه تاریخی سرانجام خوشی داشته باشه. اگر تاریخ مهم نبود در همه ی کشورهای جهان جزئی از برنامه درسی نبود در این کشور ها کسی پول مفت نداره که خرج الکی کنه.پس وقتی که کشور های پیشرفته اینقدر روی تاریخشون حساسن بد نیست که ما هم کمی بیشتر درباره اهمیت تاریخ و تاریخ کشورمون تحقیق و پژوهش کنیم.
    هر که اوارزان خرد ارزان دهد / گوهری طفلی به قرصی نان دهد

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •