تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 11

نام تاپيک: پیشنهاد خرید گوشی تا سقف 400 تومن

پروفشنال MITAJOON's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    مالزی-جوهور بحرو

پيش فرض پیشنهاد خرید گوشی تا سقف 400 تومن

سلام.
    برای پدرم قصد خرید یه گوشی دارم و تنها کاربری مهم استفاده از تلگرام و اسکایپ و همچنین دوربین در حد همین قیمت هست. بدنه هم خیلی فانتزی و کم جون نباشه. نه اهل بازیه و نه اهل برنامه های سنگین. فقط هنگ نکنه و رابط کاربریش ساده باشه که بتونه راحت و بدون ترس ازش استفاده کنه. قیمت تا همون 400 خوبه. سیستم عامل هم مهم نیست فقط همونطور که عرض کردم تلگرام و اسکایپ رو بتونه روش نصب کنه. و زبان فارسی رو حتما ساپورت کنه. ممنونم از راهنماییهاتون.

کاربر فعال انجمن اینترنت misam5526's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

اندازه صفحه نمایش مورد نظر؟ کوچیک با بزرگ؟ چند اینچ؟

اهمیت دوربین؟

وجود یا عدم اهمیت 4G ؟

تک سیمکارت یا دوسیم کارت؟

3. این کاربر از misam5526 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال amir z's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

سلام.
    برای پدرم قصد خرید یه گوشی دارم و تنها کاربری مهم استفاده از تلگرام و اسکایپ و همچنین دوربین در حد همین قیمت هست. بدنه هم خیلی فانتزی و کم جون نباشه. نه اهل بازیه و نه اهل برنامه های سنگین. فقط هنگ نکنه و رابط کاربریش ساده باشه که بتونه راحت و بدون ترس ازش استفاده کنه. قیمت تا همون 400 خوبه. سیستم عامل هم مهم نیست فقط همونطور که عرض کردم تلگرام و اسکایپ رو بتونه روش نصب کنه. و زبان فارسی رو حتما ساپورت کنه. ممنونم از راهنماییهاتون.
    سلام دوست عزیز
    با این بودجه و نیاز فقط و فقط گوشی ویندوزفونی بهت پیشنهاد میکنم. مطمئن باش خیلی براش بهتره. هم خیلی ساده تره و همچنین محیط کاربری ساده و نوشته های درشت و خوانایی داره که برای سن های بالا هم خیلی خوبه. کاملا هم توی منو و هم کیبورد فارسی رو پشتیبانی میکنه. به هیچ وجه توی پایین رده هم هنگ نمیکنه (برخلاف اندروید که تو این قیمت بعد از مدت کوتاهی کارکرد خیلی کند میشه). پشتیبانیش هم زیاده و عین اندروید نیست و حتما هر چی آپدیت تو 2-3 سال آینده بیاد میگیره

اگه میتونی بودجه رو یه خورده بالا بری (70-80 تومن) Lumia 640 خوبه ولی اگه بالا نمیبری ( اضافه هم میاری چون پایینتر از 400 تومنم هست) Lumia 540 گزینه های خوبی هستن

5. این کاربر از amir z بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز k1ozil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2013
    محل سكونت
    کرمان

پيش فرض

من هم لومیا پیشنهاد میکنم اگر کمی افزایش بودجه بدید و 640 بخرید عالیه مطمئن باشید ارزشش رو داره

7. 2 کاربر از k1ozil بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    مالزی-جوهور بحرو

پيش فرض

اندازه صفحه نمایش مورد نظر؟ کوچیک با بزرگ؟ چند اینچ؟

اهمیت دوربین؟

وجود یا عدم اهمیت 4G ؟

تک سیمکارت یا دوسیم کارت؟
    سلام، متشکرم از پیگیریتون. در حد 4.5 - 5 اینچ صفحه نمایش کافیه بزرگتر مناسبش نیست. دوربین همونطور که عرض کردم بعنوان یه عکاس استفاده نمیشه فقط میدونم پدرم از اینکه گوشیش دوربین داشته باشه خوشش میاد. با همین دوربین های VGA عکس های جالبی میگیره. ولی فقط برای تفریح و فان هستش. اصلا چیزی به اسم کیفیت و نویز و رزولوشن براش مهم نیست چون عکس ها در حد دیدن تو گوشی هستن و به کامپیوتری منتقل نمیشن. 4G بودن فکر کنم قیمت رو بالا ببره بهر حال پدرم فقط از اینترنت خونه استفاده خواهد کرد پس چندان مهم نیست. و البته تک سیم کارت هم باشه کافیه.

سلام دوست عزیز
    با این بودجه و نیاز فقط و فقط گوشی ویندوزفونی بهت پیشنهاد میکنم. مطمئن باش خیلی براش بهتره. هم خیلی ساده تره و همچنین محیط کاربری ساده و نوشته های درشت و خوانایی داره که برای سن های بالا هم خیلی خوبه. کاملا هم توی منو و هم کیبورد فارسی رو پشتیبانی میکنه. به هیچ وجه توی پایین رده هم هنگ نمیکنه (برخلاف اندروید که تو این قیمت بعد از مدت کوتاهی کارکرد خیلی کند میشه). پشتیبانیش هم زیاده و عین اندروید نیست و حتما هر چی آپدیت تو 2-3 سال آینده بیاد میگیره
    اگه میتونی بودجه رو یه خورده بالا بری (70-80 تومن) Lumia 640 خوبه ولی اگه بالا نمیبری ( اضافه هم میاری چون پایینتر از 400 تومنم هست) Lumia 540 گزینه های خوبی هستن
    من هم لومیا پیشنهاد میکنم اگر کمی افزایش بودجه بدید و 640 بخرید عالیه مطمئن باشید ارزشش رو داره
    با خوندن چند تاپیک متوجه شده بودم که تو گوشی های میان رده و پایین رده اکثر دوستان موافق ویندوز فون هستن. اما حقیقتا دلیل اصلیشو نفهمیدم. ظاهرا سرعت عمل و روانی ویندوز فون تو این نوع گوشی ها بهتره. (تا حالا فکر میکردم برعکس باشه و اندروید عملکرد بهتری با سخت افزار ضعیفتر داشته باشه!!)
    بهرشکل پیشنهاد لومیا 640 نظرمو جلب کردو آیا سیستم عامل ویندوز 10 روشه؟ نرم افزارهاش اورجینال هستن یا باید کرک شده نصب کنیم؟ برای پدرم فقط اسکایپ و تلگرام و اپلیکیشن دوربین مهمه و میخوام ببینم آیا این اپلیکیشن ها راحت روش نصب میشن یا بعنوان پیش فرض دارتشون؟ کاربرپسند هست؟ من تاحالا حتی یه ویندوز فون از نزدیک ندیدم نمیدونم چه حسی میده به آدم!!
    ممنون از پیشنهادتون

9. این کاربر از MITAJOON بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال amir z's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

سلام، متشکرم از پیگیریتون. در حد 4.5 - 5 اینچ صفحه نمایش کافیه بزرگتر مناسبش نیست. دوربین همونطور که عرض کردم بعنوان یه عکاس استفاده نمیشه فقط میدونم پدرم از اینکه گوشیش دوربین داشته باشه خوشش میاد. با همین دوربین های VGA عکس های جالبی میگیره. ولی فقط برای تفریح و فان هستش. اصلا چیزی به اسم کیفیت و نویز و رزولوشن براش مهم نیست چون عکس ها در حد دیدن تو گوشی هستن و به کامپیوتری منتقل نمیشن. 4G بودن فکر کنم قیمت رو بالا ببره بهر حال پدرم فقط از اینترنت خونه استفاده خواهد کرد پس چندان مهم نیست. و البته تک سیم کارت هم باشه کافیه.

با خوندن چند تاپیک متوجه شده بودم که تو گوشی های میان رده و پایین رده اکثر دوستان موافق ویندوز فون هستن. اما حقیقتا دلیل اصلیشو نفهمیدم. ظاهرا سرعت عمل و روانی ویندوز فون تو این نوع گوشی ها بهتره. (تا حالا فکر میکردم برعکس باشه و اندروید عملکرد بهتری با سخت افزار ضعیفتر داشته باشه!!)
    بهرشکل پیشنهاد لومیا 640 نظرمو جلب کردو آیا سیستم عامل ویندوز 10 روشه؟ نرم افزارهاش اورجینال هستن یا باید کرک شده نصب کنیم؟ برای پدرم فقط اسکایپ و تلگرام و اپلیکیشن دوربین مهمه و میخوام ببینم آیا این اپلیکیشن ها راحت روش نصب میشن یا بعنوان پیش فرض دارتشون؟ کاربرپسند هست؟ من تاحالا حتی یه ویندوز فون از نزدیک ندیدم نمیدونم چه حسی میده به آدم!!
    ممنون از پیشنهادتون
    دوباره سلام
    ویندوز 10 رسمی هنوز براش نیومده و احتمالا از هفته بعد انتشارش شروع میشه و 640 جزو اولین سری هایی هم هست که آپدیت رو میگیره

نرم افزارها تمام و کمال از استور نصب میشن و استور هم مشکلی نداره و به فیلـترشکن و... نیازی نیست (البته اگه آنلاک کنی میتونی تعداد محدودی کرک شده هم نصب کنی که نیاز نداری)
    براحتی همه نرم افزارها از استور نصب میشن. من خودم ویندوز فون دارم و از وقتی خریدم هر چی گوشی هم عوض کردم دیگه وینفون بوده بجورایی نمیشه دل بکنی ازش. خیلی ساختار ساده ای داره و منوهاش بسیار ساده هستن ولی در عین حال شیک و متفاوته.
    سوال بخصوصی داشتی در خدمتم

11. این کاربر از amir z بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز k1ozil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2013
    محل سكونت
    کرمان

پيش فرض

ممنون از پیشنهادتون
    اشتباه فکر میکردی ویندوز فون فوق العاده روونه حتی رو گوشی های پایین رده
    نه ولی 120 درصد تا یکی دوماه اینده اپدیت براش میاد
    اسکایپ و تلگرم رایگانن و راحت میتونین از استور دانلودشون کنید / لومیا کمرا پیش فرض روی گوشی هست و خیلی کاربردی و در عین حال ساده اس / کاشی های زندش زیباس ولی منو تنظیمات مثل اندروید شیک نیست و خیلی خیلی سادس
    در ضمن واتس اپش مثل اندروید گرافیکی نیستد ولی خیلی روونن در مورد تلگرم و اسکایپ نمی دونم
    در کل برای یک شخص بالای 40 سال بنظرم انتخاب خیلی خوبیه با توجه به سادگی و درشت بودن فونت و از همه مهمتر روونی

13. این کاربر از k1ozil بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    مالزی-جوهور بحرو

پيش فرض

دمتون گرم. بررسی هاشو خوندم. ازش خوشم اومد. اومیدوازم پدرمم خوشش بیاد. چون قراره هدیه عید باشه نمیتونم نشونش بدم و نظرشو بپرسم(جنبه سورپرایزی قضیه) ولی خودم که از ظاهرش خوشم اومد.
    یه سوال دیگه هم دارم و اون اینکه احتمال ویروسی شدنش چقدره؟ و در صورت بهم ریختن سیستم عامل به هر دلیلی ریستور کردن یا نصب مجدد سیستم عامل راحته؟ من خودم آیفون دارم و فکر میکنم هرگز از آی او اس مهاجرت نکنم چون بدجور بهش عادت کردم ولی دلم میخواد با سیستم عامل های دیگه هم آشنا بشم. ولی متاسفانه هرگز نتونستم به شخصه با اندروید ارتباط خوبی برقرار کنم!

15. این کاربر از MITAJOON بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال amir z's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

دمتون گرم. بررسی هاشو خوندم. ازش خوشم اومد. اومیدوازم پدرمم خوشش بیاد. چون قراره هدیه عید باشه نمیتونم نشونش بدم و نظرشو بپرسم(جنبه سورپرایزی قضیه) ولی خودم که از ظاهرش خوشم اومد.
    یه سوال دیگه هم دارم و اون اینکه احتمال ویروسی شدنش چقدره؟ و در صورت بهم ریختن سیستم عامل به هر دلیلی ریستور کردن یا نصب مجدد سیستم عامل راحته؟ من خودم آیفون دارم و فکر میکنم هرگز از آی او اس مهاجرت نکنم چون بدجور بهش عادت کردم ولی دلم میخواد با سیستم عامل های دیگه هم آشنا بشم. ولی متاسفانه هرگز نتونستم به شخصه با اندروید ارتباط خوبی برقرار کنم!
    خواهش میکنم

ویروس که اصلا وجود نداره براش (امن ترین سیستم عامل موبایلی جهان شد)
    ریستور و فلش با برنامه "ویندوز دیوایس ریکاوری تول" که برای خود مایکروسافته انجام میشه (با زدن 1 دکمه داخل برنامه)

17. این کاربر از amir z بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن اینترنت misam5526's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

ممنون از پیشنهادتون
    با سلام.

ابتدا عرض کنم که نظرات دوستان محترمه و صحت کلی مطالب گفته شده برای همه ما عیانه.

اما پیشنهاد بنده با توجه به اینکه میتونید بودجه 450 هزار تومن رو تامین کنید گوشی اندرویدی Honor 4C هست. این گوشی با سخت افزار بسیار خوب و ظاهری بسیار شیک در بین میان رده ها قرار میگیره اما در جایگاهی که برخی مشخصات بالارده رو ارائه میده با قیمت یک میان رده.

توضیح اول در مورد سیستم عامل؛ کاربر گوشی که پدر بزرگوار هستند قطعاً به عنوان کاربر عام ارتباط راحت تری رو با اندروید برقرار میکنه ولی مسئله مهم تر اینه که درصورت لزوم و سوال داشتن براحتی . بسرعت میتونه سوالش رو از همکار، دوست، یا هر کس دیگه بپرسه چون الان عموم مردم به کار با اندروید تسلط دارن. و با توجه به سخت افزار بسیار قوی گوشی یاد شده امتیاز سرعت بهتر برای گوشی ویندوزی دیگه وجود نداره.

توضیح دوم در مورد خود گوشی؛ Honor 4C یک گوشی بسیار محترم و شناخته شدست که با داشتن که نمایشگر مطلوب، دوربین سیزده مگاپیکسل بسیار خوب، سی پی یوی هشت هسته ای و دو گیگ رم مطلقاً هنگ یا لگ با کاربری متوسط نخواهد داشت. و از نظر امکانات یاد شده با توجه به قیمت در رده خودش نسبت به گوشی های ویندوزی امکانات بهتری داره.

زبان فارسی:
    گوشی Honor 4C کاملاً از زبان فارسی پشتیبانی میکنه و با انتخاب زبان گوشی به فارسی براحتی میتونید تمام رابط کاربری رو به زبان فارسی تبدیل و استفاده کنید.

نصب نرم افزار:
    از این نظر هم با دو گیگ رم و سی پی وی هشت هسته ای براحتی مجموعه کامل بزرگی از نرم افزارهای پیام رسان و کاربردی رو میتونید نصب و بدون مشکل استفاده کنید!
    یادآور میشم برنامه های کاربردی به زبان فارسی در اندروید وجود داره که ممکنه نمونه ویندوزی نداشته باشه. برنامه هایی که برای شما شاید جالب نباشه اما برای پدر محترم بسیار کاربردی و خوب به نظر بیاد و تهیشونم تنها با نصب نرم افزارهای ایرانی بازار و مارکت و ... براحتی آب خوردن انجام میشه.

دوربین:
    گوشی Honor 4C با داشتن دوربین سلفی 5 مگی کیفیت بالای ارتباط تصویری اسکایپ (درصورت نیاز) یا هر نوع استفاده دیگه داراست.
    دوربین اصلی هم با وجود 13 مگی بودن و نرم افزار خوب دوربین واقعاً عکسهایی خوبی میگیره.

در نهایت، به عنوان توصیه کننده یاأآور میشم تفاوت شمای جوون رو با پدر محترم که نیاز به استفاده راحت تر و در صورت لزوم راهنمایی های فراوان و دردسترس داره.

موفق باشید.

19. این کاربر از misam5526 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •