تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: پیکسلی شدن تصویر

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

13 پیکسلی شدن تصویر

سلام خسته نباشید
    اقا ما یه چند وقتی هست این مشکل رو داریم و هیچ راه حلی هم واسش پیدا نکردم
    مدل کارت گرافیک amd readon series 200
    بعد تو هر بازی که میرم گاهی هم تو خود دکستاپ تصویر پیکسلی میشه ولی وقتی رزولوشن رو میارم پایین درست میشه!
    اما وقتی رزولوشن روی آخرین حد خودش هست که گرافیک اون رو ساپورت میکنه ها اما تصویر بعد از چند ساعت شروع به پیکسلی شدن میکنه!
    اینم چند نمونه اسکرین شات

اینم بگم که کارت گرافیک اخرین ورژن نرم افزارش نصبِ و اینکه کابل هم سالمه
    یه نکته دیگه هم بگم تا میرم تو یه بازی زود دما گرافیم از حالت مثلا 39 میره رو 55 60
    باید فنش رو دستی ببرم بالا تا خنک شه و یکم بیاد پایین!

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

دمای 65 برای گرافیک شما عادیه و مشکلی نداره ولی بازم یکک تست 5 دقیقه ای با نرم افزار furmark بگیرید و دمای گرافیک رو حین تست با نرم افزار gpu-z بررسی کنید تنظیمات کاتالیست گرافیکتون رو به حالت پیش فرض ببرید اگر درست نشد باید با یک گرافیک دیگه سیستم رو بررسی کنید

Sent from my GT-S7562 using Tapatalk

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

دمای 65 برای گرافیک شما عادیه و مشکلی نداره ولی بازم یکک تست 5 دقیقه ای با نرم افزار furmark بگیرید و دمای گرافیک رو حین تست با نرم افزار gpu-z بررسی کنید تنظیمات کاتالیست گرافیکتون رو به حالت پیش فرض ببرید اگر درست نشد باید با یک گرافیک دیگه سیستم رو بررسی کنید

ممنون بابت پاسختون تست کردن دما رو 82% بود که خورد برنامه نشون میداد اما نرم افزار گرافیک اون رو 75% زده بود! تنضیمات هم ریست کردم
    قبلا اصلا مشکل پیکسلی شدن تصویر ها رو نداشتم سیستمم که ضعیفتر بود اما از وقتی که ازتقا دادم تقریبا 1 سال گرافیک رو دارم و وقتی رزولوشون رو بالا میبرم شروع به پیکسلی شدن میشه
    بیشتر مشکل رزولوشنِ وگرنه من بازی ها رو مکسیموم میذارم از لحاظ گرافیکی و تا رزولوشن رو روی 1920*1080 میذارم شروع میشه پیکسل انداختن!
    نمیدونم فک میکردم چون رم و سی پیو ضعیفِ گرافیک نمیکشه اما هم مادربورد هم سیپیو هم رم و پاور عوض کردم باز هم پیکسلی میشه!
    نمیدونم والا باید کار خاصی انجام بدم!
    شما رو نرم افزارش وارد نییستی؟ برم توش دست کاری کنم شاید درست شد! :|
    آخه گرافیک ضعیفتر از اینم هست اما خیلی بهتر کار میکنن :|

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

شاید گرافیک ایراد واره باید روی یک سیستم دیگه تست کنید تا مشخص میشه اونی که هم به صورت درصد گفتید فکر کنم منظورتون speed fan باشه دمای خود گرافیک چقدر شد ؟ مانیتورتون ریزولیشن فول اچ دی رو حمایت میکنه ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

شاید گرافیک ایراد واره باید روی یک سیستم دیگه تست کنید تا مشخص میشه اونی که هم به صورت درصد گفتید فکر کنم منظورتون speed fan باشه دمای خود گرافیک چقدر شد ؟ مانیتورتون ریزولیشن فول اچ دی رو حمایت میکنه ؟

نه رفیق درصد اسپید فن نبود یعنی فرق اسپید فن و دما رو نمیدونم؟ c* زده بود کنارش دیگه دماش تو خود برنامه گارفیک 75بود مانیتورمم اره دیگه سامسونگِ کابل hdmi هم میخوره 21.5 اینچه !
    نمیدونم والا آخه گرافیک ایراد داشته باشه که بازی رو رو مکسیموم اجرا نمیکنه یا نمیکشه نه که رزولوشن رو تغییر بده پیکسلی بشه :|
    خوب ما فرض رو بر این میگیریم که رو سیستم دیگه گرافیک رو تست کردم و ایرادی نداشت پس مشکل از کجاست !
    چی بگم والا شاید واقعا مشکل سخت افزاری باشه یا نمیکشه دیگه!

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

حالا روی یک سیستم دیگه تست کنید ضرر نداره با همین مانیتور خودتون با بازی های دیگه هم همین مشکل هست ؟ دمای 85 اگر باشه یک مقدار زیاده اگر روی سیستم دیگه با مانیتور خودتون درست باشه باید اول موارد نرم افزاری رو بررسی کنید
    کار دیگه ای که انجام میدید با نرم افزار fraps درهمون ریزولیشنی که مشکل دارید یک فریم گیری کنید و نتیجرو بگید

Last edited by EXTREME; 15-10-2015 at 09:23.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با سلام
    این مشکل اکثرا نشاندهنده دیسکانکتی و خرابی لحیم زیر چیپ هست که به مرورز مان بیشتر میشه تا جایی که کلا صفحه شرنجی کامل میشه در خود ویندوز
    البته را تعمیر سخت افزاری وجود داره

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •