تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: درایور وایرلس لپتاپ سونی vcp f11 ggx

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض درایور وایرلس لپتاپ سونی vcp f11 ggx

سلام من یه لپتاپ سونی مدل vcp f11 ggx دارم سی دی بک آپ خودش خراب شده یه ویندوز 7 64 بیت گرفتم ویندوز رو عوض کردم الان وایرلس نصب نیست هر چی هم تو اینترنت میگردم درایورش نیست یا هین لینک بالا که گذاشتید باز نمیشه چکار کنم ؟

آخر فروم باز navid_fo's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

سلام من یه لپتاپ سونی مدل vcp f11 ggx دارم سی دی بک آپ خودش خراب شده یه ویندوز 7 64 بیت گرفتم ویندوز رو عوض کردم الان وایرلس نصب نیست هر چی هم تو اینترنت میگردم درایورش نیست یا هین لینک بالا که گذاشتید باز نمیشه چکار کنم ؟
    سلام دوست من
    شما با یک کامپیوتر دیگه نرم افزار جامع درایور ها را دانلود کن [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینم آدرسشه
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    دو راه داره یکی کلشو دانلود کنی بعدش با فلش یا هارد ببری توی لب تاپت بعدش هر چی درایوره میشناسه و آپدیت می کنه یا
    با لن وصل کنی همین لب تاپتو به صورت آنلاین خود سایت یه نرم افزار سبک میده آپدیتت م یکنه
    به همین راحتی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

سلام دوست من
    شما با یک کامپیوتر دیگه نرم افزار جامع درایور ها را دانلود کن [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینم آدرسشه
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    دو راه داره یکی کلشو دانلود کنی بعدش با فلش یا هارد ببری توی لب تاپت بعدش هر چی درایوره میشناسه و آپدیت می کنه یا
    با لن وصل کنی همین لب تاپتو به صورت آنلاین خود سایت یه نرم افزار سبک میده آپدیتت م یکنه
    به همین راحتی
    سلام فایلی رو که گفتید دانلود کردم 2.5 مگابایت بود بعد انتقال دادم به لپتاپ و اجراش کردم خودش گفت 5 تا درایور و 2 تا برنامه نصب نشده نصب اتوماتیک زدم بعد گفت با موفقیت همه نصب شده لپتاپ رو ریستارت کردم ولی بازم وایر لسم نصب نیست

آخر فروم باز navid_fo's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

نباید این طور باشه

درایور جینیوس هم چک کم شاید این خوش کنه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •