تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: درخواست مشاوره برای خرید لپتاپ سبک گیمینگ

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2015

پيش فرض خرید لپتاپ(لطفا هرکی MSI داره بیاد)

سلام. من به یه لپتاپ گیمینگ در حدود 7میلیون تومن نیاز دارم.با این حال اگه چیزی با قیمت بالاتر هم بود بگویید که اطلاع داشته باشم. با این حال هرچی قیمت کمتر بهتر.
    الان خیلی وقته از یه لپتاپ قدیمی استفاده میکنم ولی خیلی ضعیفه و به کندی کار میکنه. تا چند وقت دیگه هم که قیمیت ها بیاد پایین میخوام یه لپتاپ خوب بخرم که بتونه تا چندسال جواب بده.
    از لپتاپ برای برنامه نویسی و بازی استفاده میکنم و همچنین قصد خرید PC ندارم چون چیزی میخواهم که قابل حمل باشد و تا چند سال خوب کار کند.
    حداقل ها:
    پردازنده ی Core i7 4710HQ یا بهتر
    پردازنده ی گرافیکی Nvidia Geforce GTX 970M یا بهتر
    صفحه نمایش حداقل 17 اینچ ترجیحا مات
    وزن از 3.5 کیلوگرم بیشتر نباشد و ضخامت هم خیلی زیاد نباشد.
    رم حداقل 16گیگابایت و HDD حداقل یک ترابایت
    کیبورد برای تایپ کردن مناسب باشد.
    باتری و بقیه ی چیزها تقریبا مهم نیستند.
    خودم لپتاپ MSI GS70 Stealth Pro (مدل 970M و 4710HQ)را در نظر دارم اما میگن لپتاپ های MSI کیفیت ساخت خوبی ندارند و زود خراب میشن. راست میگن؟ آخه یکی از آشنا ها هم یه لپتاپ MSI گرفته بود بعد یک ماه صفحه نمایشش خراب شده بود.
    یک سوال دیگه با توجه به ضخامت کم این لپتاپ زیاد داغ میشه. برای رفع این مشکل میخوام از کولپد استفاده کنم. اما کولپد همه جا نمیتونم داشته باشم بنابرین اگه لپتاپ داغ بشه برای لپتاپ مشکلی پیش نمیاد؟
    لپتاپ های دیگه مثل این مشخصات پیدا نکردم بیشترشون سنگین و خیلی کلفت بودند.
    ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.
    Last edited by WhatLaptop; 04-09-2015 at 20:36.

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و کنسول HOJ-JAT's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    دانشکده مهندسی!

پيش فرض

سلام. من به یه لپتاپ گیمینگ در حدود 7میلیون تومن نیاز دارم.با این حال اگه چیزی با قیمت بالاتر هم بود بگویید که اطلاع داشته باشم. با این حال هرچی قیمت کمتر بهتر.
    الان خیلی وقته از یه لپتاپ قدیمی استفاده میکنم ولی خیلی ضعیفه و به کندی کار میکنه. تا چند وقت دیگه هم که قیمیت ها بیاد پایین میخوام یه لپتاپ خوب بخرم که بتونه تا چندسال جواب بده.
    از لپتاپ برای برنامه نویسی و بازی استفاده میکنم و همچنین قصد خرید PC ندارم چون چیزی میخواهم که قابل حمل باشد و تا چند سال خوب کار کند.
    حداقل ها:
    پردازنده ی Core i7 4710HQ یا بهتر
    پردازنده ی گرافیکی Nvidia Geforce GTX 970M یا بهتر
    صفحه نمایش حداقل 17 اینچ ترجیحا مات
    وزن از 3.5 کیلوگرم بیشتر نباشد و ضخامت هم خیلی زیاد نباشد.
    رم حداقل 16گیگابایت و HDD حداقل یک ترابایت
    کیبورد برای تایپ کردن مناسب باشد.
    باتری و بقیه ی چیزها تقریبا مهم نیستند.
    خودم لپتاپ MSI GS70 Stealth Pro (مدل 970M و 4710HQ)را در نظر دارم اما میگن لپتاپ های MSI کیفیت ساخت خوبی ندارند و زود خراب میشن. راست میگن؟ آخه یکی از آشنا ها هم یه لپتاپ MSI گرفته بود بعد یک ماه صفحه نمایشش خراب شده بود.
    یک سوال دیگه با توجه به ضخامت کم این لپتاپ زیاد داغ میشه. برای رفع این مشکل میخوام از کولپد استفاده کنم. اما کولپد همه جا نمیتونم داشته باشم بنابرین اگه لپتاپ داغ بشه برای لپتاپ مشکلی پیش نمیاد؟
    لپتاپ های دیگه مثل این مشخصات پیدا نکردم بیشترشون سنگین و خیلی کلفت بودند.
    ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.
    ببینید لپتاپ های گیم گران قیمت یا بسیار سنگین حدود چهار پنج کیلو و قطورن یا سبک وزن مثل همین ام اس ای یا برند ریزر
    مدل های سنگین وزن مشکلی با گرما ندارن چون سیستم خنک کننده ای در حد کیس دارند
    ولی مدل های سبک از سخت افزار های ضعیف تر و خنک تری استفاده میکنن و باید مادربورد این لپتاپ ها توانایی تحمل گرما را داشته باشد حالا من نمیدونم واقعا msi این کار رو کرده یا نه؟ ولی با توجه به کانفیگ و قیمتش حتما این کارو گرده!!!
    لپتاپ سبک دیگه من ریزر رو دیدم که مارک معتبر تری در گیم هست و مدل خاصی نداره باید سرچ کنید ببیند معمولا یکی دو تا مد داره و هر سال اپدیتشون میکنه مثل اپل
    در باره کیفیت msi من چیزی نمیتونم بگم ولی لپتاپ انتخابی شما از همه نظر عالی هست

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2015

پيش فرض

ممنون بابت راهنمایی. لپتاپ ریزر رو دیدم اندازه صفحه نمایشش کوچک بود (14اینچ).
    لطفا هرکی MSI داره یا درباره ی این برند چیزی میدونه درباره ی کیفیت ساخت MSI بگه آیا MSI از کیفیت خوبی برخوردار هست یا نه؟ کیفیتش به پای برندهایی مثل Asus میرسه یا نه؟
    Last edited by WhatLaptop; 04-09-2015 at 20:43.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

ممنون بابت راهنمایی. لپتاپ ریزر رو دیدم اندازه صفحه نمایشش کوچک بود (14اینچ).
    لطفا هرکی MSI داره یا درباره ی این برند چیزی میدونه درباره ی کیفیت ساخت MSI بگه آیا MSI از کیفیت خوبی برخوردار هست یا نه؟ کیفیتش به پای برندهایی مثل Asus میرسه یا نه؟
    سلام. من پارسال مرداد ماه یه MSI GT70 Dragon Edition 2 از Digi Kala خریدم. خدا رو شکر هیچ کدوم از این مشکلاتی هم که گفتی رو نداشت و تا حالا پیش نیومد. هر چقدر پول بیشتر بدی، لپ تاپ بهتری گیرت میاد دیگه! در مورد قدرت که اصلاً Asus به گرد پای MSI هم نمیرسه (مخصوصاً تو بخش Gaming)! شک نکن. MSI بخر. تازه! اگه می تونی و پولشو داری، من بهت GT72 Dominator Pro رو پیشنهاد میدم ولی قیمتش بالاست! حول و حوش 13 تومن ولی یه چیز واقعاً آس گیرت میاد و حدّاقل تا 5 سال تأمینی!
    Last edited by Pitbull2015; 05-09-2015 at 00:55.

در آغاز فعالیت farshidis's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2015

پيش فرض

سلام. من پارسال مرداد ماه یه MSI GT70 Dragon Edition 2 از Digi Kala خریدم. خدا رو شکر هیچ کدوم از این مشکلاتی هم که گفتی رو نداشت و تا حالا پیش نیومد. هر چقدر پول بیشتر بدی، لپ تاپ بهتری گیرت میاد دیگه! در مورد قدرت که اصلاً Asus به گرد پای MSI هم نمیرسه (مخصوصاً تو بخش Gaming)! شک نکن. MSI بخر. تازه! اگه می تونی و پولشو داری، من بهت GT72 Dominator Pro رو پیشنهاد میدم ولی قیمتش بالاست! حول و حوش 13 تومن ولی یه چیز واقعاً آس گیرت میاد و حدّاقل تا 5 سال تأمینی!
    دوست عزیز مگه با asusکار کردین؟چون معلومه داری از برندی که خریدی حمایت میکنی

Sent from my CHM-U01 using Tapatalk

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

دوست عزیز مگه با asusکار کردین؟چون معلومه داری از برندی که خریدی حمایت میکنی

Sent from my CHM-U01 using Tapatalk
    آره. با Asus هم کار کردم! اتّفاقاً با یه مدل بالاش که قیمتش 3 و خوردی بود، کار کردم! اصلاً کیفیّتی که رو لپ تاپ خودم اجرا میشه رو اون نمی تونست اجرا کنه! درسته که مقایسه ی یه لپ تاپ 8 تومنی با 3 و خوردی یه کم نامعقوله ولی اگه خودت به مشخّصات بالاترین لپ تاپ Asus که G751JY هست، یه نگاه بندازی و به مشخّصات GT72 Dominator Pro هم یه نگاه بندازی، متوجّه میشی که Asus در برابر MSI حرفی برای گفتن نداره! تازه شم، GT72 آخرین مدل MSI نیست و مدل 2014 هستش و G751JY مدل 2015! وقتی مدل 2015 Asus کم میاره در برابر 2014 MSI، دیگه GT 80 Titan رو ببین چه غولیه که MSI زده! یه کم تحقیق کن؛ متوجّه میشی که حرف من درسته! اینم لینک ها! یه نگاه بنداز...

البتّه اون GT80 Titan هنوز ایران نیومده و فعلاً تو Digi Kala حدود 4، 5 ماهه که تو بخش (به زودی) هستش ولی هنوز نیومد! فعلاً قوی ترین لپ تاپ موجود تو ایران، همون GT72 Dominator Pro هستش!
    Last edited by Pitbull2015; 05-09-2015 at 18:31.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •