تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: طراحی قالب پی اس دی بین 20 تا 60 تومن

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2015

12 طراحی قالب پی اس دی بین 20 تا 60 تومن

درود
    چند ماه پیش به دلایلی وب سایت شخصی بنده بسته شد و الان بازم وب سایت خودمو راه انداختم و میخوام توش فعالیت کنم نمونه کار دارم ولی میخوام نمونه کارهای زیادی جمع کنم برای همین هزینه های طراحی بسیار کم هستش بین 20 تومن تا 60 تومن حرفه ای ترین قالب رو صاحب بشید ..
    دوستانی که سفارش بدن به عنوان هدیه میتونن از بنده 2 تا سفارش رایگان بگیرن (لوگو ، هدر ، پوستر ، بنر ، و ...)
    --------------------------------------------------------------------------------------------------
    خدمات ما:

طراحی پی اس دی قالب .. ویبولتین .. وردپرس .. زنفور...جوملا...وبلاگ (رزبلاگ ، بلاگفا و ...)..آپلودسنتر...و ...

طراحی هدر . بنر . لوگو . کاور . پوستر . ست اداری . کارت ویزیت . زیبا سازی چت روم و ...

------
    طراحی و کد نویسی دوستانی که مایل بودن میتونیم قالب پی اس دی که طراحی شده توسط خودمون رو براشون کد نویسی کنیم

-----

تامین امنیت وب سایت شما به صورت حرفه ای
    مشاوره
    برسی و رفع مشکلات سایت شما
    و ...
    -----------------------------------------------------------------------
    این مطلبم بخونید
    هرچقدر هم که از نظر کد نویسی و برنامه نویسی سایت شما در ردیف بهترین ها قرار داشته باشد و شما از تمامی مهارت های برنامه نویسی و کدنویسی در طراحی سایت خود بهره جسته باشید، باز امتیاز نهایی سایت شما با گرافیک خوب یا بد آن تعیین می شود.

گرافیک وب یکی از مباحث نو و تازه در دنیاست و در کشور ما نیز به جرات می توان گفت هنوز چندان شناخته شده نمی باشد و بقدر کافی به آن پرداخته نشده است.

یک وب سایت خوب وقتی خلق می گردد که حوزه طراحی گرافیک با حوزه برنامه نویسی وب در هم آمیزد و شما بتوانید سایتی با گرافیک خوب و اصول برنامه نویسی درست را پیش روی خود داشته باشید.

گرافیک وب، نحوه و ترکیب استفاده از رنگ ها، چیدمان عناصر تصویری در سایت، نوع و سایز قلم ها، رنگ قلم ها، نمایش تصاویر و در کل موضوعاتی از این دست را شامل میشود. برخی هم گرافیک وب را منحصر به طراحی لوگو و بنرهای تبلیغاتی در سایت می دانند که از نظر ما اینها بخش ناچیزی از گرافیک وب است و در دل آن جای دارد.

==============

خب خدمات ما برای دیدن نمونه کارها میتونید به وب سایت شخصی بنده مراجعه کنید
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    بخش نمونه کارها

راه های تماس با من در وب سایت قرار داده شده

با آرزوی موفقیت برای تمام دوستان عزیز

در آغاز فعالیت WebMoneyCity's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2015

پيش فرض

سلام

شما کار SEO هم میکنید ؟ و همینطور اگر سفارش ساخت ماژول خاصی برای نصب روی یک سایت جولا به شما داده بشه ؟ اگر انجام میدید قیمت رو چطوری حساب میکنید ؟

ممنون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2015

پيش فرض

سلام
    خسته نباشید
    بله سئو هم انجام میدیم اون ساخت ماژول هم دوستان هستن معرفی میکنم مورد اعتمادن

شما برای ارتباط با بنده وارد سایت شوید و از بخش تماس با ما با من تماس بگیرید یا با ای دی یاهو که قرار دادم در تماس باشید

پایدار باشید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •