تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: مشکل Not Responding شدن ستاپ بازی ها هنگام تعویض سی دی

کاربر فعال انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی | SoRoush 8K |'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2015
    محل سكونت
    ! Columbia !

13 مشکل Not Responding شدن ستاپ بازی ها هنگام تعویض سی دی

سلام .
    دیروز کامپیوترم یه ویروس رفت . بخاطر نصب کرک زنیکس آنتی ویروس اوست . دیگه ویندوز بالا نمیومد . مجبور شدم ویندوز عوض کنم .
    ولی حالال وقتی بازی میخوام نصب کنم موقع تعویض سی دی بعدی Not Responding میشه . اول گفتم شاید مشکل از ویندوز 8.1 باشه اومدم 7 ریختم ولی بازم همینطوریه .
    مثلا بتل 4 رو خواستم نصب کنم ، 6 تا دی وی دی بود . کار دی وی دی 4 که تموم شد پیغامی برای ورود دی وی دی 5 نداد و ستاپ بازی Not Responding شد . گفتم شاید مشکل از بازی باشه اومدم Sniper Elite V2 نصب کنم که دو تا دی وی دی بود . اونم موقعی که باید پیغام دی وی دی بعدو میداد هیچی نگفت و Not Respondig شد . در صورتی که همین اسنایپر رو من قبلا به راحتی نصب میکردم .
    مشکل از چیه؟
    آنتی ویروس و ویندوز دیفندر و فایروال هم موقع نصب بازی خاموشه ، اینترنت هم قطعه .
    آیا مشکل از اون ویروسه هست ؟
    من میرم مسافرت دو سه روز دیگه میام خواشها تا اون موقه هر کی میتونه کمکی بکنه پلییییز

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

سلام.شما محتویات دی وی دی هارو کپی کن رو درایو تو یه پوشه(خودم همیشه همین کارو میکنم) و فایل ستاپ رو اجرا کن از رو درایو(دیگه نیازی به سی دی نیست)اگه بازم مشکل not responding داشت چک کن ببین ویژوال سی ++ نصبه یا نه.
    -----------------
    من خودم اسنایپر الیت وی2 و بتل4 رو از دوستم گرفتم دی وی دی هارو که میذاشتم وسط نصب کلا هنگ میکرد.به رفیقم گفتم،گفت کپیشون کن رو درایو حله.
    Last edited by حسن110; 07-08-2015 at 12:14.

3. این کاربر از حسن110 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2015
    محل سكونت
    ! Columbia !

پيش فرض

سلام.شما محتویات دی وی دی هارو کپی کن رو درایو تو یه پوشه(خودم همیشه همین کارو میکنم) و فایل ستاپ رو اجرا کن از رو درایو(دیگه نیازی به سی دی نیست)اگه بازم مشکل not responding داشت چک کن ببین ویژوال سی ++ نصبه یا نه.
    -----------------
    من خودم اسنایپر الیت وی2 و بتل4 رو از دوستم گرفتم دی وی دی هارو که میذاشتم وسط نصب کلا هنگ میکرد.به رفیقم گفتم،گفت کپیشون کن رو درایو حله.
    نه میخوام به حالت درستش برگرده نمیخوام که دور بزنم ، میخوام مشکلش حل شه و درست نصب کنه .

تاريخ عضويت
    Aug 2015
    محل سكونت
    ! Columbia !

پيش فرض

-----------------
    اومدم بتلفیلد رو کپی کنم بازی رو همون دی وی دی چهار پارت آخرش رو 99% موند !
    پس احتمالا مشکل از سی دی بوده نه ؟
    کرایسیس 3 رو که 2 تا DVD بود بدون مشکل نصب شد .
    +
    ++C هم از 2005 تا 2012 همش نصبه ( 2005.2008.2010.1012 ) هم 32 بیتی هم 64 بیتی
    Last edited by | SoRoush 8K |; 09-08-2015 at 12:58.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

سلام.پس اگه بتلفیلده در حین کپی رو هارد هنگ میکنه مشکل از دی وی دی هست.برو پسش بده.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •