تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: با نصب برنامه vmware رمم مقداریش از بین رفته

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2015

پيش فرض با نصب برنامه vmware رمم مقداریش از بین رفته

با سلام و خسته نباشید
    دوستان من حدود سه ماه پیش برنامه مجازی سازی vmware رو نصب کردم و بعد اندروید مجازی سازی کردم بعد از مجازی سازی اندروید خوشم نیومد و برنامه رو پاک کردم . زمان نصب مقدار 1.5 گیگ رم به برنامه اختصاص دادم الان بعد از نصب چندباره ی ویندوز هنوز مقدار مم برنگشته . و اینکه وارد پروپرتیس میشم میزنه ram4gig(2.4usable)و به عبارتی سیستمم کاملا غیر استفاده شده از لحاظ رمی . تورو خدا سریعتر کمکم کنید تا لپتاپو نشکوندم

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

با سلام و خسته نباشید
    دوستان من حدود سه ماه پیش برنامه مجازی سازی vmware رو نصب کردم و بعد اندروید مجازی سازی کردم بعد از مجازی سازی اندروید خوشم نیومد و برنامه رو پاک کردم . زمان نصب مقدار 1.5 گیگ رم به برنامه اختصاص دادم الان بعد از نصب چندباره ی ویندوز هنوز مقدار مم برنگشته . و اینکه وارد پروپرتیس میشم میزنه ram4gig(2.4usable)و به عبارتی سیستمم کاملا غیر استفاده شده از لحاظ رمی . تورو خدا سریعتر کمکم کنید تا لپتاپو نشکوندم

با پاک کردن و حدف اون سیستم عامل نباید این اتفاق بیفته شما در resource monitor ببینید در قسمت رم چه برنامه هایی از رم استفاده میکنن همچنین مشخصات کامل سیستمتون رو بگید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2015

پيش فرض

ببینید من حتی توی performance هم میرم میزنه الان مثلا 1.6/2.4داره استفاده میشه . پاک کردم اون سیستم عاملو اما رمم برنگشته و واقعا موزل بزرگی برام ایجاد کرده
    ram 4
    cpu i3 2.4
    gpu4600 hd

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2015

پيش فرض

با پاک کردن و حدف اون سیستم عامل نباید این اتفاق بیفته شما در resource monitor ببینید در قسمت رم چه برنامه هایی از رم استفاده میکنن همچنین مشخصات کامل سیستمتون رو بگید
    ببینید من حتی توی performance هم میرم میزنه الان مثلا 1.6/2.4داره استفاده میشه . پاک کردم اون سیستم عاملو اما رمم برنگشته و واقعا موزل بزرگی برام ایجاد کرده
    ram 4
    cpu i3 2.4
    gpu4600 hd

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

ram 4
    cpu i3 2.4
    gpu4600 hd
    تو اون تاپیک دیدم ویندوز 32 بیتی دارید ویندوز 64 بیتی نصب کنید به احتمال خیلی زیاد مشکلتون حل میشه ...

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2015

پيش فرض

ممنون امیدوارم اوکی شه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •