تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: موضوع پروژه پایانی مهندسی it در رابطه با طراحی سایت

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

14 موضوع پروژه پایانی مهندسی it در رابطه با طراحی سایت

من برای پروژه پایان نامه تصمیم دارم یک سایت مناسب با استفاده ازphpبنویسم .ازطرفی من تازه میخوام آموزشphpرا شروع کنم اما با نوشتن پروژه میخوام از چیزهایی که یادمیگیرم درست استفاده کنم و بعدها این پروژه درآینده شغلی من تاثیر بگذارد.لطفا در انتخاب موضوع سایت و با عنوان کردن آنچه که به صورت پیش زمینه این موضوع در ذهنتان دارید،کمکم کنید

مدیر انجمن طراحی صفحات وب tabriz-info's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    هالیکارناسوس

پيش فرض

من برای پروژه پایان نامه تصمیم دارم یک سایت مناسب با استفاده ازphpبنویسم .ازطرفی من تازه میخوام آموزشphpرا شروع کنم اما با نوشتن پروژه میخوام از چیزهایی که یادمیگیرم درست استفاده کنم و بعدها این پروژه درآینده شغلی من تاثیر بگذارد.لطفا در انتخاب موضوع سایت و با عنوان کردن آنچه که به صورت پیش زمینه این موضوع در ذهنتان دارید،کمکم کنید

به نظر من بهتره یک سایت خبری طراحی کنید

چون تقریبا میشه کاربرد های مختلف استفاده از توابع رو توش اجرا کرد

البته من این رو برای پروژه آموزشی تون میگم

مسلما پروژه پایانی با آموزشی فرق خواهد داشت البته بستگی به سطح درخواست استادتون داره

اما در رابطه با آینده شغلی فکر نمیکنم اثری داشته باشه

چون اون چیزی که در آموزش پی اچ پی استفاده میشه با اون چیزی که وافعا در دنیای امروزی کاربرد داره خیلی متفاوته

شما بهتره اول آموزش ببینی بعد به فکر پروژه پایانی باشی بعد چند سال وقت بزاری تجربه کسب کنی و در زمینه کاری استفاده کنی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

استادمون سایتی باطراحی مناسب که کاربا پایگاه داده ها هم شامل شود وهمچنین سایتی که مفید باشه را ازم خاسته.اما من با شمامخالفم که این به آینده شغلی من کمک نمیکنه چون به هرحال یک تمرین مفید برایم خواهد بود از طرفی من فقط کار با خود php را بلد نیستم بقیه موارد ازجمله پایگاه داده و html css وc++را بلدم و چون علاقه و استعداد در این ضمینه ها دارم حتما سریع تر از انچه گه شما فکر می کنید به نتیجه خواهم رسید

اگه نباشه جاش خالی می مونه only4u-m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

یک بخشی از پروژه رو به وب سرویس ها ارائه بده، با PHP و SQL میشه وب سرویس های Rest ساخت. در کل وب سرویس خیلی کاربردیه.. خوبه که یاد بگیری (اول باید یک مقدار در مورد Json یا XML هم بخونی)

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

میشه بیشتر توضیح بدی؟

کاربر فعال طراحی صفحات وب hamedarian2009's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

استادمون سایتی باطراحی مناسب که کاربا پایگاه داده ها هم شامل شود وهمچنین سایتی که مفید باشه را ازم خاسته.اما من با شمامخالفم که این به آینده شغلی من کمک نمیکنه چون به هرحال یک تمرین مفید برایم خواهد بود از طرفی من فقط کار با خود php را بلد نیستم بقیه موارد ازجمله پایگاه داده و html css وc++را بلدم و چون علاقه و استعداد در این ضمینه ها دارم حتما سریع تر از انچه گه شما فکر می کنید به نتیجه خواهم رسید
    سلام دوست خوبمون حرفی که زدن از روی تجربه بود من حداقل ۳ سال به طور حرفه ای PHP رو دنبال میکنم یادگیری PHP چیز خاصی نداره و شما اگه ++C رو به خوبی یاد گرفته باشین PHP رو هم خیلی زود میتونید یاد بگیرین اما ساختن یک وب اپلیکیشن انقدر موارد جانبی داره که باید در کنار دونستن زبان بلد باشین مثل مباحث امنیتی , cross-platform بودن کدها , بهینه سازی و ... که فقط با تجربه و انجام پروژه های زیاد میتونید اون رو کسب کنید و فکر میکنم فعلا زوده صحبت از رزومه کاری بکنید
    از ویدیوهای اموزشی موجود در وب استفاده کنید خیلی توی روند یادگیری بهتون کمک میکنه سایت هایی مثل دانشجویار هم هستن که اموزشهای فارسی میزارن
    به نظر من و خیلی های دیگه بهترین سیستم برای اولین پروژه یک سیستم بلاگ که دارای عضوگیری و لاگین و سطوح دسترسی کاربران و نمایش مطالب و ... هست مناسبه
    موفق باشید

7. این کاربر از hamedarian2009 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه stabesh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

سلام
    به نظر من یه فروشگاه اینترنتی طراحی کنید مثلا برای کتاب
    سایت خبریم خوبه اما بلاگ کمی سخت تره
    البته همه ی اینا خیلی کلیشه ای شده شاید استادتون قبول نکنه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •