تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 5 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 44

نام تاپيک: اولین یوزری که نظرتون رو جلب کرد...

حـــــرفـه ای Atghia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض اولین یوزری که نظرتون رو جلب کرد...

سلام
    سعی میکنم خلاصه بگم
    همه ی ما وقتی تازه عضو شدیم غریب بودیم و آشنایی نداشتیم با دوستانه دیگه
    اما از همون اول بعضی از کاربرها (هم عادی ها هم مدیرها) بدجوری جلب نظر میکنن
    چرا؟
    بعضی ها به واسطه نام کاربری عجیبشون
    بعضی ها به واسطه آواتار خاص
    گفتار یا منش خاصی که دارند
    یا فرضا اطلاعات خوبشون
    بهرحال بنابه دلایل مختلف بعضی ها بیشتر به چشم میان

برای شما چه کسانی این ویژگی رو داشتند؟

حـــــرفـه ای Atghia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

و اما به عنوان نفر اول خودم بگم

اون زمان که من تازه فهمیدم کی به کیه و مدیر کیه و سبز چیه و اینا...

اقتدار اقا سروش @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بدجوری توو چشم بود برامالبته اون زمان به رنگ سبز بودند ایشان

حالا دقیق یادم نیست اسمشون چی بود اون زمان ملکه انجمنمان تینا ، باران یا @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    پست هایی که در یکی از تاپیک های ادبیات میزاشت (اسم دقیقش یادم نیست: احساس نوشته یا همچین چیزایی) خیلی زیبا بود بسیار با سلیقه! و نکته بعدی هم اینکه سایز آواتار ایشون هم بدجوری رشک برانگیز بود

غول مرحله آخر! این نام کاربری برام خیلی جالب توجه بود گاهی در بین کاربران آنلاین میدیدم

هر تاپیک و هر انجمنی که مدیر کوروش @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (اون وقت ناظر بود البته ) پست میزاشت ارزش خوندن داشت برام (خیلی سنجیده و پخته حرف میزد بعدها که سنش رو فهمیدم واقعا به این نتیجه رسیدم بسیار شخص فهمیده ای هست)

یک کاربری داشتیم atmosphere که البته ایشون الان در تیم مدیریت ناظر هستند با نام کاربری @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    ایشون هم جز دوستانی بودن که جاهای مختلف پست میزاشت دوست داشتم نظراتش رو

و سلیقه pooneh که باز نام کاربریش یادم نیست و پوزش بابت درست نگفتنه یوزرش...
    یعنی از هر 10 تا پستش من شیفته ی 9 پستش بودم حداقل! انگار دقیقا سلیقه ی من بود انتخاب اشعار و متون ادبی بی نهایت با سلیقه! یادش بخیر

بعدها هم که در انجمن ادبیات با مدیر @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] همکار بودم (البته ایشون اون زمان بعد از بازگشت مجدد به تیم ادبیات ابتدا ناظر و بعد مدیر شدند...) خیلی بیشتر به دانشش پی بردم. شخصیت آروم، مرموز و منطقی چقدر هم تصمیماتش منطقی بود...

فعلا همینا یادمه
    Last edited by Atghia; 04-02-2015 at 20:25. دليل: از امکانات جدید استفاده کنیم دیگه @____@

کاربر فعال فلسفه B.Russell's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2014

پيش فرض

اولین یوزرهایی که در این انجمن توجه منو جلب کردند، حضور ترول ها در علوم انسانی بودن !!

برام خوشایند نیست نام کاربریشون رو بگم ولی امیدوارم کلامشون در این فضای مجازی بیشترین قرابت رو به آنچه در واقعیت هستند داشته باشه.

4. 13 کاربر از B.Russell بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه miss_ava7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

به به چه تاپیکی!

یادمه قبل از ساختن این یوزرم که مال 2007 ـه ، عضو و خواننده تاپک های پی سی بودم و اون سالها یعنی حدود 2005-2006 یکی فروم پی سی ورلد داغ بود یکی هم پرشین تولز..
    توی هر دو انجمن یه کاربر فعالی بود به اسم seymour .. پست های خیلی خوبی میزاشت و مشخص بود اهل مطالعه ست و مهم تر از همه، خیلی زبانش خوب بود.
    می تونم بگم اولین یوزری بود که توی کل انجمن های فارسی به چشمم اومد و هنوزم یادم مونده..

چند تای دیگه هم بودن که اولین نبودن ولی تاثیرگذار بودن و به یاد موندنی:

wookman که آواتارش تارکان بود و قدیم ها خیلی فعال بود و آخرین تاپیکی هم که ازش یادمه سوتی بازاره که چند روز نشستم پاش کل تاپیکو خوندم..

توی انجمن ادبیات هم زیاد میرفتم. mehrdad21 که عکس آواتارش مورینیو بود خیلی شعرهای خوبی توی تاپیک اشعار گمنام میزاشت
    و اگه اشتباه نکنم یه تاپیکی بود به اسم قسمتی زیبا از کتابی که خواندم که اونجا هم همیشه پستاشو می خوندم..

چند نفر هم توی تاپیک های سینمایی بودن مثل مافیا و پیرمرد و بقیه که اسمشون رو درست یادم نمیاد مگه اینکه برم تاپیک های زیرخاکی رو نگاه کنم!

توی موسیقی هم moein-drj که خواننده های راک رو میشناخت..

به نظرم اون سالها فروم ها یه جورایی جای بچه باسوادها بود و بحث های مختلفی میکردن که تازگی و جذابیت داشت..
    اون موقع ها کمتر دوستی داشتم که موسیقی و سینمای غرب رو خوب بشناسه و بتونم باهاش حرف بزنم.. برای همین خیلی میومدم اینجا .. یادش به خیر
    Last edited by miss_ava7; 04-02-2015 at 17:53.

6. 9 کاربر از miss_ava7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای ملا نصرالدین's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    پایتخت

پيش فرض

عسل بانو خیلی خانم خوبی بود.الان در مورد پست هاشون زیاد یادم نیست ولی یادمه من همش حسرت میخوردم چرا این نام کاربری رو من برای خودم انتخاب نکردم...مخصوصا که اون موقع ها خیلی هم این اهنگ عسل بانو سیاوش قمیشی گل کرده بود

پدرام اشنا مخصوصا که اواتارشون عکس خودش بود با یک لامپ که هی روشن خاموش میشد.

wookman اقا نوید که هم نام کاربریشون خیلی برای من جالب بود هم عکس اواتارشون.شخصیت خیلی مهربون و خوبی هم داشتند

8. 8 کاربر از ملا نصرالدین بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

10. 6 کاربر از G U L D A N بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال تاریخ، سبک زندگی و ادبیات Demon King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    Dreams

پيش فرض

اول که وارد انجمن شدم فقط تو بخش بازی بودم و اصلا جاهای دیگه ی فروم برام تعریف نشده بود، تو اونجا چیز خاصی ندیدم، اولین چیزی که برام خیلی خاص بود، آواتار Mehran بودش.
    خیلی برام عکس عجیبی بود. یه عکس تقریبا طنز و کمیاب که هیج جا اون رو ندیده بودم. از اون عجیب تر وقتی بود که فهمیدم سالهاست این آواتار رو داره.

بعد از اون کاربر ، ملا نصرالدین.

چون آواتارشون اون زمان مونث بود و نام کاربریش مذکر و البته خیلی خاص. جنسیت برام سوال بود.

فعلا همین ها یادم بود ....

12. 9 کاربر از Demon King بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

مدیر انجمن بازی Masoud King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    فعلا مشهد!

پيش فرض

والا منکه یادم نیست

14. 4 کاربر از Masoud King بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تعلیق عضویت ...
    تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض

اولین کسی که تو این انجمن نظر من رو جلب کرد جناب MOHAMMAD_ASEMOONI بود. وسعت اطلاعات، اعتقادات، اخلاق و تواضع ایشون برای من جذاب بود (و هست) ...

16. 6 کاربر از N I G H T P E A C E بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

مهران (یا همون smmn)
    جنتلمن ، مودب ، متشخص ، مهربون

مهرداد هنر هفتم (@M3HRD@D;)
    حس میکردم یه دهه شصتیه سینه سوخته است .

vahidgame
    انگار جوون باحالیه و پایه ی همه چی هست ...

sepid (انجمن زبان و موسیقی)
    یک بانوی نازنین و دوست داشتنی

raana
    اگه اشتباه نکنم دیرتر از تاریخ عضویتش ، بین کاربرا شناخته شد . (یعنی من اولین باری که دیدمش توی انجمنا میاد و پستاشو خوندم همین دو سه سال پیش بود نه 2007 ! شایدم من قاطی کردم ... آخه آلزایمر دارم!)
    تقریبا از همون روزای اول میشناسمش ... دختر مهربون و دوست با معرفت ...

این دوستان عزیز ببخشند ، زیاد رابطه نزدیکی نداشتم باهاشون اما خودمونی در موردشون صحبت کردم.

البته خیلی های دیگه هم بودند...

یاد گذشته ها هم بخیر ...
    Last edited by banii; 12-02-2015 at 14:48.

18. 8 کاربر از banii بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •