تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: مشاوره برای خرید هارد اینترنال لپتاپ

آخر فروم باز amin1374's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض مشاوره برای خرید هارد اینترنال لپتاپ

سلام یک لپتاپ ایسر 5750 جی دارم ضربه خورده هاردش ترکیده تقریبا همش باعث هنگ سیستم میشه البته اینم بگم که هاردش از مزخرفترین هارد هاست وسترن سری اسکورپیو بلو تصمیم گرفتم عوض کنمش حالا چی بخرم خوبه این خودش 500عه میخام یک ترا بندازم
    چه مدل و مارک خوبی سراغ دارید ؟ قیمتش چنده حدودا ؟

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام یک لپتاپ ایسر 5750 جی دارم ضربه خورده هاردش ترکیده تقریبا همش باعث هنگ سیستم میشه البته اینم بگم که هاردش از مزخرفترین هارد هاست وسترن سری اسکورپیو بلو تصمیم گرفتم عوض کنمش حالا چی بخرم خوبه این خودش 500عه میخام یک ترا بندازم
    چه مدل و مارک خوبی سراغ دارید ؟ قیمتش چنده حدودا ؟
    سلام .

البته اینم بگم که هاردش از مزخرفترین هارد هاست
    از چه نظر مزخرف هست !؟ از نظر سرعت ، يا اينكه ضد ضربه نبوده !؟

اگر از عملكرد و سرعت اين هارد ديسك راضي نبوديد پيشنهاد ميكنم بگرديد هارد ديسكهاي 7200rpm بخريد مثل WD Black (ميتونيد زنگ بزنيد به نمايندگيهاي سازگار كه در سايت سازگار موجوده) يا اينكه SSD درايو بخريد . چون هارد ديسكهاي 5400rpm در همين حد هستند و نبايد انتظار زيادي داشته باشيد .

به هر حال ميتونيد سيگيت با مدل نامبر ST1000LM024 بخريد كه يك ترا و 5400rpm هست .

3. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز amin1374's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام .

از چه نظر مزخرف هست !؟ از نظر سرعت ، يا اينكه ضد ضربه نبوده !؟

اگر از عملكرد و سرعت اين هارد ديسك راضي نبوديد پيشنهاد ميكنم بگرديد هارد ديسكهاي 7200rpm بخريد مثل WD Black (ميتونيد زنگ بزنيد به نمايندگيهاي سازگار كه در سايت سازگار موجوده) يا اينكه SSD درايو بخريد . چون هارد ديسكهاي 5400rpm در همين حد هستند و نبايد انتظار زيادي داشته باشيد .

به هر حال ميتونيد سيگيت با مدل نامبر ST1000LM024 بخريد كه يك ترا و 5400rpm هست .
    از این نظر که خیلی منو ازیت کرد از زمانی که تازه 1.5 بود که خریدم لپتاپو تا حالا همش باعث هنگ میشد که باهاش مدارا کردم تا این که لپتاپ 4ساله شد
    قیمت هارد هایی که گفتین رو نمیدونین؟

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

از این نظر که خیلی منو ازیت کرد از زمانی که تازه 1.5 بود که خریدم لپتاپو تا حالا همش باعث هنگ میشد که باهاش مدارا کردم تا این که لپتاپ 4ساله شد
    قیمت هارد هایی که گفتین رو نمیدونین؟
    حدود 200 هزار تومن هست (در PT) ، جاهاي ديگه مثل رايـان صـبـا 229 هزار تومن قيمت گذاشتند . اين مدل ST1000LM024 در واقع توليد شده توسط سامسونگ هست .

شخصاً اگر جاي شما بودم مدلهاي بهتري را انتخاب ميكردم مثلاً WD Black . گرچه اين مدل در بازار كمياب هست و بايد بيشتر بگرديد تا شايد پيدا بشه (زنگ بزنيد نمايندگيها) ولي ارزششو داره حتي به قيمت بيشتر .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •