تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 9 از 9

نام تاپيک: سوال در مورد نصب ویندوز 8.1 روی تبلت ایسوس 10.1 vivotab

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض سوال در مورد نصب ویندوز 8.1 روی تبلت ایسوس 10.1 vivotab

با سلام
    مشکلی که دارم اینه که چطوری بوتش رو تغییر بدم که از یو اس بی بیاد بالا که بتونم نصب کنم
    یا چطوری میشه رفت تو بایاسش؟

داره خودمونی میشه Miladmk7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

شما برای ارتقا به 8.1 نیازی به این کار نداری. فایل ایمیج ویندوز رو داخل تبلت بریز و از خود ویندوز عملیات نصب رو انجام بده به همین راحتی. فقط باید دقت کنی نسخه Single Language رو انتخاب کنی نه پرو. سریال نامبر ویندوزت هم باید داشته باشی واسه اکتیو کردن بعدش

3. این کاربر از Miladmk7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت samad@'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض

شما برای ارتقا به 8.1 نیازی به این کار نداری. فایل ایمیج ویندوز رو داخل تبلت بریز و از خود ویندوز عملیات نصب رو انجام بده به همین راحتی. فقط باید دقت کنی نسخه Single Language رو انتخاب کنی نه پرو. سریال نامبر ویندوزت هم باید داشته باشی واسه اکتیو کردن بعدش
    سلام داداش میخواستم کمی توضیح بدین چرا Single Language چرا پرو نصب نکنه اخه من روی لب تابم پرو نصب میکردم میخوام این تبلت رو هم بخرم وارتقا به 8.1 بدم و اینکه کلا چطوری میشه به بوت اینا دست یافت ممنون

تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

سلام داداش میخواستم کمی توضیح بدین چرا Single Language چرا پرو نصب نکنه اخه من روی لب تابم پرو نصب میکردم میخوام این تبلت رو هم بخرم وارتقا به 8.1 بدم و اینکه کلا چطوری میشه به بوت اینا دست یافت ممنون
    سلام. چون ویندوز اورجینال این تبلت نسخه سینگل هست. شما میتونی پرو هم نصب کنی ولی دیگه نمیتونی با سریال قبلی ویندوز رو اکتیو کنی و باید کرکش کنید. سینگل با پرو تفاوت آن چنانی نداره تو استفاده عمومی.
    چون این سیستم های جدید دیگه بایوس ندارن و به جاش UEFI دارن دیگه از روش سابق با زدن کلیدهای F نمیشه وارد بایوس شد. واسه دسترسی به بوت باید این مسیر رو بری:
    PC Settings => Update & Recovery=> Recovery => Advance Startup
    بعد سیستم ریستارت میشه صفحه آبی با سه گزینه میاد، دومی Troubleshoot رو بزن. صفحه بعد گزینه Change UEFI Firmware Settings. دوباره سیستم ریستارت میشه و وارد تنظیمات UEFI میشی.
    Last edited by Miladmk7; 05-01-2015 at 20:22.

6. این کاربر از Miladmk7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض

سلام. چون ویندوز اورجینال این تبلت نسخه سینگل هست. شما میتونی پرو هم نصب کنی ولی دیگه نمیتونی با سریال قبلی ویندوز رو اکتیو کنی و باید کرکش کنید. سینگل با پرو تفاوت آن چنانی نداره تو استفاده عمومی.
    چون این سیستم های جدید دیگه بایوس ندارن و به جاش UEFI دارن دیگه از روش سابق با زدن کلیدهای F نمیشه وارد بایوس شد. واسه دسترسی به بوت باید این مسیر رو بری:
    بعد سیستم ریستارت میشه صفحه آبی با سه گزینه میاد، دومی Troubleshoot رو بزن. صفحه بعد گزینه Change UEFI Firmware Settings. دوباره سیستم ریستارت میشه و وارد تنظیمات UEFI میشی.
    ممنون استاد از راهنمایی مفیدتان گزینه تشکر پیدا نکردم پست تشکر زدم حالا ی سوال لطفا بفرماید بعد از وارد شدن به قسمت UEFI برای نصب ویندوز از روی فلش یا رایتر باید چیکار کرد یا کجاها رفت
    با تشکر

تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

باید تو همون تنظیمات UEFI سربرگ بوت اولویت بوت رو تغییر بدی به فلش. متنها واسه ارتقای ویندوز اصن لازم نیست وارد این قسمت بشید. ایمن ترین و راحت ترین راه اینه که پست دوم گفتم. یعنی از داخل خود ویندوز ارتقا بدید.

9. این کاربر از Miladmk7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض

سلام میبخشید دوباره مزاحم شدم فقط خواستم بدونم برای رفتن به UEFI اون ادرسی که داده بودین فقط در ویندوز 8 و همین تبلت صدق میکنه یا نه اخه من با این ادرس شما در لپتاپم که ویندوز 8.1 پرو هست رفتم بعد ریستارت شدن که فرمودین(بعد سیستم ریستارت میشه صفحه آبی با سه گزینه میاد، دومی Troubleshoot رو بزن. صفحه بعد گزینهChange UEFI Firmware Settings) که من Troubleshoot میزنم دوباره 3 تا گذینه میاد اولی ریفریش سیستم دومی فرمت کلی سیستم سومی یادم نیست خلاصه Change UEFI Firmware Settings پیدا نکردم اگه ممکنه ی راهنمایی کنید ممنون

تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

خب لپ تاب شما بایوس داره UEFI نداره. این روش مال تبلت هاست.

12. این کاربر از Miladmk7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2015

پيش فرض

salam ostad
    man maraheli ro ke goftin raftam vali baad az restart varede tanzimate uefi nemishe o windows bala miad

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •